Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy'08! 2 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 13:12   #841
Aisza10
Raczkowanie
 
Avatar Aisza10
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 206
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Yol babki!

Dorotka ja też powinnam wyrwać 2 ósemki, ale się do dentystki wybrać nie mogę jakoś. Swoją drogą te ósemki są niepotrzebne np u mnie zanim zdążyla wyrosnąć to się zepsula.

Przylączam się do życzeń dla Ani STO LAT!!! Anuha , a ile latek kończysz?? Z tego co pamiętam to mloda z Ciebie mamusia.

Mateusz ma wlaśńie drugą drzemkę. Mam pytanie do was laski: Ile wasze dzieci śpią w dzień i o której je kladziecie spać wieczorem? Bo mój maly ma tylko 2 drzemki w ciągu dnia. Pierwsza jest ok 10.00 itrwa godzinę , a druga ok. 14stej i trwa 1,5-2h. A potem nie spi już do 19.30.
__________________
28.09.2008. urodzil się mój synek Mateuszek
Aisza10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 13:27   #842
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Aisza dziękuję za życzenia!!! A obchodzę dziś 23 urodziny

Nasze dzienne drzemki zazwyczaj wyglądają tak: ok 9.00 - 40min, ok 12.00 - 2h na dworzu, ok 16.00 - 40min. No i w nocy zazwyczaj 20.00-7.00.

Bylismy na pobraniu krwi, strasznie się bałam, a Piotrek nawet nie pisnął, tylko uśmiechał się do pani pielęgniarki. Ściągała mu krew z paluszka, tak po kropelce i całkiem sporo tego wyszło. Ale spacer był tragiczny, śnieżne błoto wszędzie, padał jakiś skąpy deszczyk, ledwo co lazłam tym czołgiem po zaśnieżonych chodnikach, chyba normalnie będę mieć zakwasy

Spotkałam się też z mamą i dałam jej bombonierę, była w strasznym szoku, ale chyba się wzruszyła No i śmiesznie wyszło, bo urodziłam się o 12.15 i akurat tak się spotkałyśmy.

Idę robić obiado!!! Dziś nadziewane, panierowane pieczareczki!
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 13:30   #843
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Aniu prosze jak mozesz to wstaw pierwsze zdjecie na pierwsza strone jako 4 miesiac


Aisza moja Amela ma 3 drzemki mniej wiecej 30 min do 40 a o 18 juz spi

Edytowane przez JagnaK
Czas edycji: 2009-01-25 o 20:45
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 13:35   #844
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Anuha wszystkiego najlepszego!!!!

Gratuluję udanej sesji
Zdjęcia Piotrusia świetne-moja Królewna Śmieszka dopiero od piątku zaczęła się trochę interesować stópkami.

Jagna-właśnie dostrzegłam Twoje zdjęcia. Napis na koszulce bardzo wymowny. Wiki ma taką samą pomarańczę-TŻ nazywa ją Pan Dynia.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Dzinks_Dz
Czas edycji: 2009-01-19 o 13:37
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 13:36   #845
Aisza10
Raczkowanie
 
Avatar Aisza10
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 206
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Aniu prosze jak mozesz to wstaw pierwsze zdjecie na pierwsza strone jako 4 miesiac


Aisza moja Amela ma 3 drzemki mniej wiecej 30 min do 40 a o 18 juz spi

Ale śliczną masz córę Też bym chciala dziewczynkę.......no , ale jeszcze nie teraz. Musze zrobić chyba test ciążowy , bo jeszcze okresu od porodu nie dostalam , a juz 1,5 mca nie karmie piersią.

Jagna , a do której twoja córa śpi , jak ją o 18stej polożysz? Bo ja Mateusza tez na początku kladlam o 18.30 , ale potem mi pobudki robil z samego rańca, jak jeszcze ciemno bylo i mu przesunęlam sen o godzinę i teraz tak ok 8.00 się budzi.
__________________
28.09.2008. urodzil się mój synek Mateuszek

Edytowane przez Aisza10
Czas edycji: 2009-01-19 o 13:39
Aisza10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 13:41   #846
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Wszystkiego dobrego dla Ignasia okazji 4 miesiecy Buziak od cioci i Amelki
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 13:42   #847
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Aisza10 Pokaż wiadomość
Ale śliczną masz córę Też bym chciala dziewczynkę.......no , ale jeszcze nie teraz. Musze zrobić chyba test ciążowy , bo jeszcze okresu od porodu nie dostalam , a juz 1,5 mca nie karmie piersią.

Jagna , a do której twoja córa śpi , jak ją o 18stej polożysz? Bo ja Mateusza tez na początku kladlam o 18.30 , ale potem mi pobudki robil z samego rańca, jak jeszcze ciemno bylo i mu przesunęlam sen o godzinę i teraz tak ok 8.00 się budzi.

Spimy do 8 rano

Dziekujemy za komplementy

Edytowane przez JagnaK
Czas edycji: 2009-01-19 o 13:59
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 14:50   #848
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Anuha, z okazji Twoich urodzin wszystkiego najlepszego, zdrówka i spełnienia marzeń.

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego dla Ignasia okazji 4 miesiecy Buziak od cioci i Amelki
Ignas z okazji swojej 4 miesięcznicy postanowił mamie nie dac chwilki luzu

Dziękujemy za życzenia

Amelce życzymy samych pieknych i radosnych dni i pociechy z rodziców ... i jeszcze kwiatek dla małego Kwiatuszka



.
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2009-01-19 o 14:57
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 15:15   #849
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Amelko i Ignasiu - Piotruś z mamusią przesyłają gorące życzenia i słodkie buziaki!!!


ej no laski, piszecie coś czy nie?? jakbym wiedziała, że tu dziś taka monotonia przeze mnie będzie to bym się nie chwaliła urodzinami

no to wam napiszę jaki tort będę dziś jadła jest tak czekoladowy, że już bardziej być nie może. No niebo w gębie!!! I jest na takim kruchym spodzie, jakby wafelku i cały oblany płynną czekoladą to był nasz tort weselny i teraz przy jakiejś większej okazji zawsze taki kupujemy. No i własnie rodzice do nas dzis przychodzą z tym tortem, więc będzie wyżerka!!!!

no i oczywiście Dzinks, Wiktorynko dziękuję za życzenia!

Jagna AMelcia śliczniutka! Pięknie się uśmiecha i kawał z niej babki!

Edytowane przez anuhaaaaaaaaaa
Czas edycji: 2009-01-19 o 15:51
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:25   #850
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki! A wiecie, że... (PATRZ PODPIS)

strasznie lubię urodziny ciekawe ile jeszcze lat tak będzie

z tej okazji lecę dziś do sklepu po jakąś bombonierę, a z nią do mojej mamuśki, żeby jej podziękować za to, że mnie przecisnęła przez swe łono w wielkich bólach

miłego dnia życzę wszystkim mamuśkom!!!

Anuhaaaaaaaaaaaaaaaaaa Wszystkiego najpepszego z okazji Twojego święta, : roza::r oza::ro za:i niech wszystko co wymarzone będzie dziś spełnione: dużo zdrówka i pociechy ze synusia i mężucia : roza:



Jejku tyle napisałyscie ze znowu bede do tyłu.... muszę powiedzieć ze Iwa wykrakała wczoraj już miki był noszony przed zaśnięciem...... a dziś sensacja w domu MAMY PIERWSZY ZĄBEK
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:39   #851
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jagna Amelka śliczniutka dziewuszka

buziaki dla Amelki i Ignasia z okazji 4 miesięcznicy !!!

Anula to już więcej postaram się nie krakać, ale ja nie chciałam ...gratuluję zębiska!!!!
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 16:49   #852
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ja wyzybyłam się ósemki no i dziewczyny znieczulenie przestaje działać-umieram z bólu!!!!
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:00   #853
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
ja wyzybyłam się ósemki no i dziewczyny znieczulenie przestaje działać-umieram z bólu!!!!

IBUPROM MAX polecam mi pomaga


Iwa nie doszłam dziś na pocztę moze jutro mi się uda - przepraszam


Całuski dla Amelki i Ignasia niech rosną zdrowo i dają dużo radosci buziak od mikołaja
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:11   #854
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

niestety środki przeciwbólowe nie pomagają a nie chce przesadzić z nimi bo karmię piersią...

no i sto lat dla Amelki i Ignasia!
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:34   #855
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Aniu, dużo zdrówka , miłości, radości, uśmiechu, spełnienia marzeń, spokoju, jak najmniej teściowej, jak najwięcej Piotrusia i męża

Amelko, Ignasiu, sto lat!!!!
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:54   #856
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dziękujemy baaardzo

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
Aniu, dużo zdrówka , miłości, radości, uśmiechu, spełnienia marzeń, spokoju, jak najmniej teściowej, jak najwięcej Piotrusia i męża
Nabuko ja tez poprosze o takie życzenia... Szczególnie to o teściowej, synusiu i mezusiu.

Powaznie sie zastanawiam czy moja tesciowa nie jest, delikatnie mówiąc, stuknęta...
Ostatnio przylazła do nas i "wylała z siebie swoje żale do nas"... jeden absurd gonił drugi, wszystko czego sie czepiała kompletnie mijałos ie z prawdą... normalnie staliśmy z męzem i coraz bardziej wytrzeszczalismy oczy na jej brednie...
Odbiło babie na celej linii...
Znów sie babsko czepiło Aparatu który kupiłam mężowi... bo jak ja śmiałam tyle kasy wydac...
... Bo do tej pory nie kupilismy stołu i krzeseł... i przed chrzcinami ona sie za nas przed rodzina wstydziła, bo nie było na czym usiąśc (tyle, że rodzina była zachwycona naszym mieszkaniem i pełna uznania...)
...Bo ja nie pozwalam sie dziadkowi z wnukiem widywac, bo jak dziadek przychodzi to ja go nie wpuszczam jak Ignaś śpi (nawet nie raczyła zapytac meza jak to jest na prawdę, a prawda jest taka że mój tesciu bardzo czesto przychodzi i bawi sie z Ignaskiem, raz tylko stwierdził ze nie wchodzi bo on nie ma czasu...)
...Bo mój maz na nia warknął i nie wpuścił jej w wigilię do naszej sypialni jak Ignas płakał, a ona chciała popatrzyc ... (Po pierwsze sypialnia ... to chyba taka prywatna częśc mieszkania... po drugie dziecko było zdenerwowane nadmiarem wrażeń i trzeba go było jakoś ukoic...)
Od piątku gryzę sie z tym i niestety mocno to wpływa na moja malusią rodzinkę ... poważnie myslę o rozmowie z psychologiem bo tym razem chyba sobie sama nie poradzę ...
... no to poprsułam sielski nastrój na watku... przepraszam...

Chętnie poczytam o wyczynach innych teściowych, moze mi trochę ulży
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2009-01-19 o 18:08
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:58   #857
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Co tu dzisiaj taki zastoj???

Magflieg ka zes ??

Ka wos syckik wciyno???

JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:04   #858
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

JagnaK Amelka śliczna i jak pięknie się uśmiecha na pierwszym zdjęciu, a możesz mi zdradzić co to za zabawka?
Aisza Emilka robi sobie zazwyczaj 3 drzemki ok 10 do 11, 14-15 i ostatnia 18-19 z tym, że czasami śpi 1 godz a czasami 30 minut. A zasypia o 20 i śpi średnio do 6.30-7( oczywiście w nocy przerwy na jedzenie).
Amelce i Ignasiowi dużo zdrówka i samych pogodnych dni od wizażowej cioci i Emilki.
anuhaa ale mi smaka narobiłas pisząc o tym torcie chyba jest on w stylu tortu Sachera oj chyba zaraz pójdę coś upiec... Tylko u mnie ciasto to tylko ja lubię a mój mąż to tak sobie woli inne słodycze. A ja tak lubię piec...
anula14 gratulujemy ząbka!!!
Dorotka trzymam kciuki aby jak najszybciej ból przeszedł
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:26   #859
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Wszystkiego naj dla Ignasia i Amelki

Wiktorynka nie przejmuj się teściową-ciesz się, że w starciach z nią masz oparcie w osobie męża (przynajmniej tak wywnioskowałam z wypowiedzi).

Dorotko-współczuję. Mnie też chyba niedługo czeka ta wątpliwa przyjemność, tylko razy 2.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Dzinks_Dz
Czas edycji: 2009-01-19 o 18:27
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 18:39   #860
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Wiktorynka ja też mam "superowych teściów" dziś mialam pierwsze ściecie z teściową wkońcu odważyłam sie powiedzieć co myśle. Bo ini ciągle mają jakieś wąty ciągle coś im nie pasuje, ze niby izolujemy od nich wnuka ehehhe wnuk ma ponad 4 mieisace a ona była raptem 3 razy ... kuźwa to co ja mam dzwonić i zapraszać???? nawet w wnuka imieniny był problem żeby przyjechała bo się wkurzyłą ze nie chce zaprosić kaszlacego teścia...
Dzis zadzwoniłą że chce przyjechać i pech chciał ze mi w tym tygodniu kompletnie nie pasuje ich wizyta i powiedziałam ze może w przyszłym tygodniu no i się obraziła ... na to ja że minęły 4 miesiace i była raptem 3 razy że jej syn miał niedawno imieniny i też tylko zadzwoniła zamiast przyjechac na kawkę wieć niech mi nie biaduli że izoluję wnuka.... ale się wkurzyłam Aaaaa w ogóle keidyś powiedziałą znajomej że jak tęsni za wnukiem to sobie oglada zdiecia w kompie wyobrazacie sobie.....
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:44   #861
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Buziaczki dla Amelki i Ignasia

anula gratulacje z okazji wyklucia 1 zębiska

aisza u nas ze spaniem bywa różnie ale przeważnie wygląda to tak : ok.9 na godzinkę, ok.12 na 2,3 (dłużej na spacerze w domu ok.1 godz.), ok 17, 18 na 1, 2 lub nawet 3 godziny

anuhaaaa gratuluje pomysłu z bombonierką. Wiesz mam już tyle lat i jeszcze nie wpadłam na to że by w dniu moich urodzin podziękować mamie - póki ja mam, że mnie urodziła. To bardzo piękny i wzruszający gest

Wiktorynko, kochana nie przepraszaj my tu po to jesteśmy. Serce głowa do góry. Napisz jaka była reakcja Twojego męża na żale teściowej?Powiedział jej coś czy staliście oboje jak wryci i nic nie mówiliście.
Moja teściowa to też kawał cholery, ale ja przez 10 lat mojego małżeństwa nauczyłam się z nią "obcować". Nie pozwolę sobie, żeby babsztyl oczerniał mnie, albo moja rodzinę. Jeśli coś mi się nie podoba to od razu głośno o tym mówię i nie cisnę w sobie tak jak kiedyś. Parę lat temu uważałam, że lepiej przemilczeć, zdusić w sobie i popłakać w koncie. Starczy tego, niby czemu mam znosić bezpodstawne oskarżenia, szykany czy jakiekolwiek przytyki. Ona już wie, że ze mną nie przelewki i raczej uważa na to co plecie - jeśli nie to ja zaraz sprowadzam na ziemię. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że mój mąż stoi murem za mną i nie wyobrażam sobie że mogło by by inaczej w końcu to ja jestem jego żoną.
Jak ona mogła Wam powiedzieć, ze się przed rodzina wstydziła - bo uważała, że powinniście kupić stół i krzesła!. A co ja to obchodzi, to Wasze mieszkanie. W swoim niech sobie mebluje i rządzi. Sprawa z dziadkiem tylko świadczy o jej relacjach z własnym mężem. Skoro ona nic nie wie, że on bawi się z wnukiem - no cóż . Sypialnia, to Wasze intymne pomieszczenie i wara niechcianym osobą. Twój maź zachował się jak prawdziwy facet. Buziaki kochana, głowa do góry
__________________
Moje kochane dzieci :
Julia
i Maciej
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:51   #862
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Goga, moj małżonek był w jeszcze wiekszym szoku niż ja... owszem bronił nas dzielnie... ale ona wie lepiej... jeszcze wyszło na to ze nie szanuje własnej matki ... ech ... szkoda gadac... klimakterium czy poluzowany dekiel ... nie wiem ...
Jejku, tak sie gryzłam i pisac tu o tym nie chcialam, a dzieki Wam od razu mi lepiej ... jednak ten wątek to super sprawa
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:00   #863
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Aisza, Antek spi zwykle ze 3 razy po Pol godziny. Niestety rzadko zdarza się zeby zasypial na dłużej. O 20 zwykle jest kapiel, butla i kolo 21 najczesciej spi.

Amelka sliczna i wesolutkaJ

Anula gratuluje zabka!!!!

Dorotka 3maj się. Mi się dopiero wyzyna pierwsza osemkaJ zobaczymy czy tez będzie do wyrwania

Ignas duzo buziakow!

Wiktorynka moja ‘tesciowa’ wcale nie lepsza tylko, ze u mnie była o tyle gorsza sytuacja, ze Kamil miał klapki na oczach i nie wiedział nic dziwnego w jej zachowaniu. Może dlatego, ze sam jest taki szczesliwi Ci, którzy maja fajnych i madrych mezow w każdym razie zycze Ci żebyś miala jak najmniej do czynienia z nia i jednoczesnie wspolczuje.

I dziekuje za wszystkie zyczenia imieninowe dla AntosiaJ J
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:03   #864
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

a mi nikt nie gratuluje teściów??????
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:07   #865
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Goga, moj małżonek był w jeszcze wiekszym szoku niż ja... owszem bronił nas dzielnie... ale ona wie lepiej... jeszcze wyszło na to ze nie szanuje własnej matki ... ech ... szkoda gadac... klimakterium czy poluzowany dekiel ... nie wiem ...
Jejku, tak sie gryzłam i pisac tu o tym nie chcialam, a dzieki Wam od razu mi lepiej ... jednak ten wątek to super sprawa
Jeśli chce żeby ja nadal szanował, to niech nie miesza w jego życiu - bo to kiedyś wszystko obróci się przeciwko niej. Niech sobie znajdzie jakieś zajęcie, bo z deklem to ona na bank coś ma
__________________
Moje kochane dzieci :
Julia
i Maciej
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:08   #866
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
a mi nikt nie gratuluje teściów??????
anula gratuluję walniętych teściów
__________________
Moje kochane dzieci :
Julia
i Maciej
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:24   #867
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Antosiu, przyjmij zyczenia od jeszcze jednej e-ciotki: Samych cudowności przystojniaku!

anula14,"gratuluję"
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2009-01-19 o 19:25
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:30   #868
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

zmykam myc butelki i nakarmić kruszynke papapapabuziak
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:30   #869
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Amelka dziekuje za zyczenia i mile komplementy

Wiktorynko ja moglabym pocieszyc cie moja tesciowa ale jakos nie chce mi sie pisac, bo odrazu humor mi sie popsuje a po co mi to. Zreszta pisalam juz pare razy jak mnie konkretnie dopieklo zeby sobie ulzyc i pewnie jeszcze nieraz sie pochwale "wspaniala tesciowa"

Anula gratulacje
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:55   #870
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
Anuhaaaaaaaaaaaaaaaaaa Wszystkiego najpepszego z okazji Twojego święta, : roza::r oza::ro za:i niech wszystko co wymarzone będzie dziś spełnione: dużo zdrówka i pociechy ze synusia i mężucia : roza:

Jejku tyle napisałyscie ze znowu bede do tyłu.... muszę powiedzieć ze Iwa wykrakała wczoraj już miki był noszony przed zaśnięciem...... a dziś sensacja w domu MAMY PIERWSZY ZĄBEK
dziękuję

i gratuluję ząbeczka


Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
Aniu, dużo zdrówka , miłości, radości, uśmiechu, spełnienia marzeń, spokoju, jak najmniej teściowej, jak najwięcej Piotrusia i męża

Amelko, Ignasiu, sto lat!!!!
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Chętnie poczytam o wyczynach innych teściowych, moze mi trochę ulży
no to proszę bardzo:

moja dziś przylazła, ja jej nie zapraszałam i oświadczyła, że idzie ze mną i Piotrkiem do okulisty w środę. Powiedziałam, że dziękuję bardzo i sama dam rade, a ona że i tak musi być w szpitalu, więc pójdzie ze mną by mi pomóc się umówić na zabieg. no tak sama pewnie bym nie dała rady już zapowiedziałam tż że ma to odkręcić

Wiktorynko a tak wogóle to serdecznie współczuję Że też baba nie ma co robić, tylko wam mieszać w życiu. Pewnie się ze znaną nam tu cioteczką dogaduje w tych kwestiach. Wiem, że może nie chcesz nam się tu spowiadać ze swoich domowych problemów, ale czasem dobrze się tak wygadać. Mi to zawsze pomaga Bo jak nie wam, to niestety nie mam komu się na świekrę pożalić.

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
Wiktorynka ja też mam "superowych teściów" dziś mialam pierwsze ściecie z teściową wkońcu odważyłam sie powiedzieć co myśle. Bo ini ciągle mają jakieś wąty ciągle coś im nie pasuje, ze niby izolujemy od nich wnuka ehehhe wnuk ma ponad 4 mieisace a ona była raptem 3 razy ... kuźwa to co ja mam dzwonić i zapraszać???? nawet w wnuka imieniny był problem żeby przyjechała bo się wkurzyłą ze nie chce zaprosić kaszlacego teścia...
Dzis zadzwoniłą że chce przyjechać i pech chciał ze mi w tym tygodniu kompletnie nie pasuje ich wizyta i powiedziałam ze może w przyszłym tygodniu no i się obraziła ... na to ja że minęły 4 miesiace i była raptem 3 razy że jej syn miał niedawno imieniny i też tylko zadzwoniła zamiast przyjechac na kawkę wieć niech mi nie biaduli że izoluję wnuka.... ale się wkurzyłam Aaaaa w ogóle keidyś powiedziałą znajomej że jak tęsni za wnukiem to sobie oglada zdiecia w kompie wyobrazacie sobie.....
no niezły babsztyl z twojej teściowej. ale w sumie zazdroszczę, bo przynajmniej nie musisz się z nią za często widywać.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.