Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 14:26   #1441
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

gosiaczek jak dla mnie to lezy dobrze nic nie bułkuje, fiszbiny ładnie przylegają, wiec myślę że pasuje na Ciebie Ściśliwości nie ejstem w stanie określić patrząc na zdjęcia na którą hawtkę zapiełaś stanik?? nowy stanik powinien być zapiety na najlużniejsza hawtke

edit: przeczytałam komentarz pushit. Rzeczywiście fiszbina moglaby byc jakiś centymetr szersza ale mysle ze i tak dobrze dobralaś stanik jesli chodzi o rozmiar misek.
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

Edytowane przez Aska87
Czas edycji: 2009-01-22 o 14:29
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 15:09   #1442
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
hmmmm... co Wy na to, żeby założyć wątek z sondą rozmiarową? jakoś mnie to zaciekawiło, widać po tym wątku, że zakres 60E-F 65D-F jest wyjątkowo popularny, aż mnie to zdziwiło...
co Wy na to?
Ja się nie mieszczę :P

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
mozecie ocenic? prosze

to rozm 70 C
Nie jest przypadkiem za luźny w obwodzie? Fiszbina mogłaby być troszkę szersza, ale co do tego to może jakaś bardziej doświadczona się wypowie
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 15:12   #1443
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny zamawiające w Dopasowanej dostałyście maila informującego o wysyłce paczki?? Od wczoraj na stronie sklepu mam przy zamówieniu "gotowe", ale nie dostałam maila inf. o wysyłce, czy to znaczy ,że jeszcze nie wysłali??
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 15:14   #1444
neliel
Raczkowanie
 
Avatar neliel
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 133
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Neliel- w Lublinie jest internetowy sklep
www.bigbra.pl
Może napisz do właścicielki maila i umów się z nią na mierzenie? Na stronie sklepu jest podany telefon i mail.
gosiaczek- ile masz pod biustem? Bo ten stanik nic ci z biustem nie robi, poza tym, że na nim leży. Ani nie podnosi, ani nie zbiera, no nic. No i wątpię, żeby obwód 70 był dla ciebie, chuda jesteś.

Bardzo, bardzo dziękuję!
__________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
neliel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 15:16   #1445
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiające w Dopasowanej dostałyście maila informującego o wysyłce paczki?? Od wczoraj na stronie sklepu mam przy zamówieniu "gotowe", ale nie dostałam maila inf. o wysyłce, czy to znaczy ,że jeszcze nie wysłali??
Możesz zadzwonić i się zapytać. Ja pytałam o moje i miałam wstrzymane, bo nie było 1 przedłużki ... (nastepnym razem w uwagach napiszę, że jak nie będzie dodatków to mają wysłać bez, bo się doczekać już nie mogę ) ale dzisiaj idzie na pocztę wysłać moje staniczki.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 15:25   #1446
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Możesz zadzwonić i się zapytać. Ja pytałam o moje i miałam wstrzymane, bo nie było 1 przedłużki ... (nastepnym razem w uwagach napiszę, że jak nie będzie dodatków to mają wysłać bez, bo się doczekać już nie mogę ) ale dzisiaj idzie na pocztę wysłać moje staniczki.

No to już Twoja przesyłka w drodze ja właśnie tez się doczekać nie mogę..jak jutro do mnie nie przyjdzie , to zadzwonię, bo jeszcze mamie biustonosz zamówiłam.
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 15:31   #1447
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
No to już Twoja przesyłka w drodze ja właśnie tez się doczekać nie mogę..jak jutro do mnie nie przyjdzie , to zadzwonię, bo jeszcze mamie biustonosz zamówiłam.
Jak zaniesione teraz popołudniu na pocztę to na jutro raczej nie dojdzie, chyba że nie dostałaś maila a wczoraj poszło to na jutro masz szanse
Ja liczę dopiero na poniedziałek
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 15:36   #1448
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak zaniesione teraz popołudniu na pocztę to na jutro raczej nie dojdzie, chyba że nie dostałaś maila a wczoraj poszło to na jutro masz szanse
Ja liczę dopiero na poniedziałek
Właśnie liczę na to,że wczoraj wysłali tylko nie dostałam maila . Mam nadzieję,że się tak bardzo to nie przedłuży..niby staniki miały dostępność 24h..do jutra jeszcze się wstrzymam z telefonem.
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 16:08   #1449
zosia21
Raczkowanie
 
Avatar zosia21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 205
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

majka_mw mogłabyś napisać gdzie kupowałaś te biustonosze, przy jakich wymiarach wzięłaś te rozmiary i ile kosztowały (i dlaczego tak drogo)
__________________
Daria Anna
25.03.2010r
moje serduszko kochane


http://s1.suwaczek.com/201003254980.png
zosia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 16:32   #1450
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

hm, nie jestem aż tak nierozgarnięta, żeby chcieć robić sondę z około setką opcjiXD
przecież da się prościej, a sądzę, że coś takiego mogło by chociażby zasugerować, w odróżnieniu od sondy, która tu została linknięta, że A czy B to nie rozmiar:/ co Wy na taką formę?
możliwe odpowiedzi:
60A-D
60 powyżej D
65A-D... etc.
dajmy na to do 90
no i oczywiście pierwszy post z linkiem do tego wątku. sądzę, że wiele dziewczyn głosuje w sondach od tak, z ciekawości i chęci porównania się z innymi.
ale może rzeczywiście nie warto...
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 17:11   #1451
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ja bym wyróżniła dodatkowo G+ Poza tym, ja na przykład nie jestem pewna swojego prawdziwego rozmiaru-niby 65G, ale w części staników pasuje mi 60GG/H, z innych 65FF, z jeszcze innych 65GG
Poza tym zapraszam do podpisywania petycji do Frey'i-
http://www.petitiononline.com/28ggbras/petition.html
velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 18:07   #1452
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała multiway z La senzy? Chciałabym kupić podobają mi się dwa, jeden bardziej ale obwód dopiero od 70. słyszałam, że to ściśliwce, szukałam w internecie, na lobby i znalazłam tylko jedną opinie na temat tego który mi się bardziej podoba.
Muszę się zdecydować na 1, bo potrzebuje takie stanika do różnych ubrań, cielisty mulitiway...
Przypomnę że mam 67-68 pod biustem, generalnie noszę spokojnie brytyjskie 28 i nic mnie nie ciśnie. Jest więc sens myśleć w ogóle o 32 la senzy?
sądze że to kiepski pomysł on jest ścisły dla osób 73/74, ale nie poniżej 70

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Co sądzicie o marce M&S? Czy dobre jakościowo ? Jak rozmiarówka ?
jakościowo standardowy :P rozmiarówka nierówna, ale za to w miare tanie sa

a wogóle dostałam dostęp do galerii jupi

Edytowane przez b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Czas edycji: 2009-01-22 o 18:17
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 18:15   #1453
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez zosia21 Pokaż wiadomość
majka_mw mogłabyś napisać gdzie kupowałaś te biustonosze, przy jakich wymiarach wzięłaś te rozmiary i ile kosztowały (i dlaczego tak drogo)
a więc tak:
-st. tropez pour moi? 30E na http://www.figleaves.com 20funtów + przesyłka cos kolo 5funtów

-Freya Millie half cup bra 30DD na http://www.undercoverexperience.co.uk £26.00 +4funty przesyłka

- CURVY KATE EMILY BRA 30E na http://www.brastop.com £17.95 + przesyłka £5.95

- CASABLANCA PANACHE 32D na http://www.brastop.com £14.00 + przesyłka £5.95

Zamówiłam jeszcze Rio na figleaves, ale im sie sprzedalo i czekam, kupiłam tez na allegro millie tylko różową 32C jak przyjda to wrzuce fotki.

Ja mialam jeszcze ostatnio wymiary 77/88 teraz mam juz 75/90, wczoraj sie mierzyłam, ale mam piersi nie pełne u góry i z tego co na razie zaobserwowalam to powinnam celowac w rozciagliwcach w 30DD/E a w ściśliwcach 32C/D. Jak na razie to ta millie i st. tropez najlepiej leżą, najwygodniej jest. pochodze jutro w casablance to zobacze jak w niej sie czuje.

Co do cen to rzeczywiście sporo, ale jak poszukasz na ebay to znajdziesz taniej, ja dzisiaj szukalam i w brode sobie pluje ze kupilam w sklepie
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 18:37   #1454
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
kalkulator dobrze wyliczył

miska w 65D bedzie podobnej wielkosci co w 70B, takze mozesz pójść do jekiegos sklepu i przymierzyc 70B jesli miska bedzie ok to mozesz smiało brac 65 D
Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
See, niby 65D i 70B jest na tyle samo centymetrów w biuście, ja jednak uważam, że większość 65D jest większych niż 70B. Jeśli nie jest na Ciebie dobra miseczka D to spróbuj C. Powinno być ok
Dzięki za odpowiedzi .
Generalnie zawsze nosiłam 70A, ale czasami wydawało mi się, że mam za bardzo ściśnięte piersi w miseczce, a obwód po tygodniu noszenia zmieściłby chyba jeszcze połowę mnie. Więc myślę, że 70B powinno mi pasować. Zaryzykowałam i zalicytowałam jeden stanik na Allegro z Freyi.
Ale jak myślicie, który model byłby dla mnie dobry? Chodzi mi o taki, który zbierze piersi "do środka", bo mam strasznie szeroko rozstawione.
see jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 18:49   #1455
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

a jakie staniczki macie do zadan specjalnych? tzn do duzych dekoltów? no i tak zeby robily jabluszka? slyszalam juz o aragon, ale to chyba nie jest plunge? choc na fotkach wyglada ze ladnie piers kształtuje
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 18:50   #1456
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi .
Generalnie zawsze nosiłam 70A, ale czasami wydawało mi się, że mam za bardzo ściśnięte piersi w miseczce, a obwód po tygodniu noszenia zmieściłby chyba jeszcze połowę mnie. Więc myślę, że 70B powinno mi pasować. .
Skoro piszesz, że 70 jest na ciebie za duży to nie kupuj 70 tylko 65.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 19:29   #1457
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez majka_mw Pokaż wiadomość
a jakie staniczki macie do zadan specjalnych? tzn do duzych dekoltów? no i tak zeby robily jabluszka? slyszalam juz o aragon, ale to chyba nie jest plunge? choc na fotkach wyglada ze ladnie piers kształtuje
Sama chciałabym taki miec...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 19:46   #1458
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Do mnie dzisiaj doszedł mail, ze paczka zostałą wysłana, eh gdybym tak nie zwlekała, miałabym pewnie przed weekendem.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 20:00   #1459
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiające w Dopasowanej dostałyście maila informującego o wysyłce paczki?? Od wczoraj na stronie sklepu mam przy zamówieniu "gotowe", ale nie dostałam maila inf. o wysyłce, czy to znaczy ,że jeszcze nie wysłali??
Od dopasowanej dostałam w sumie 4 maile - otrzymanie zamówienia, otrzymanie płatności do zamówienia, rozpoczęcie realizacji zamówienia i zamówienie jest już w drodze - ale nie sprawdzałam statusu na stronie, więc nie wiem jak to się miało do siebie.
A teraz sprawdziłam status to na starym zamówieniu mam "wysłane", więc może gotowe znaczy że paczka jest gotowa, ale jeszcze nie wysłana?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
hm, nie jestem aż tak nierozgarnięta, żeby chcieć robić sondę z około setką opcjiXD
przecież da się prościej, a sądzę, że coś takiego mogło by chociażby zasugerować, w odróżnieniu od sondy, która tu została linknięta, że A czy B to nie rozmiar:/ co Wy na taką formę?
możliwe odpowiedzi:
60A-D
60 powyżej D
65A-D... etc.
dajmy na to do 90
no i oczywiście pierwszy post z linkiem do tego wątku. sądzę, że wiele dziewczyn głosuje w sondach od tak, z ciekawości i chęci porównania się z innymi.
ale może rzeczywiście nie warto...
Może i jest sens - nie wiem tylko czy Cię nie zakrzyczą, że "przecież sonda na temat rozmiarów staników już jest" Poza tym warto dodać chociażby G+, choć patrząc na polską rozmiarówkę to przydałyby się też K+ Warto pomyśleć nad sformułowaniem pytania - trzebaby zdecydować czy chodzi o najczęściej noszony rozmiar - bo przecież nosimy równe w różnych modelach lub też rozmiar teoretyczny - taki jaki wychodzi z kalkulatora ?
W pytaniu warto też doprecyzować rozmiarówkę - polska czy brytyjska - bo takie 65H w obu rozmiarówkach jednak sporo się różni

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2009-01-22 o 20:01
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 20:06   #1460
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiające w Dopasowanej dostałyście maila informującego o wysyłce paczki?? Od wczoraj na stronie sklepu mam przy zamówieniu "gotowe", ale nie dostałam maila inf. o wysyłce, czy to znaczy ,że jeszcze nie wysłali??
Dostałam maila, że wysłali (niestety dopiero w poniedziałek będzie )
Na stronie mam to zamówienie na "liście zrealizowanych zamówień" ze statusem "wysłane".
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 20:09   #1461
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?


neliel - ja sie umówiłam z Panią z BigBra na jutro na mierzenie. Napisałam do nich i nie robili żadnego problemu aby sie spotkać, nawet kazali mi samej ustalic date i godz a oni sie dopasuja. Jak już będę po to zdam ci relacje czy warto tak iśc, czy obsługa fachowa etc.
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 20:09   #1462
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Skoro piszesz, że 70 jest na ciebie za duży to nie kupuj 70 tylko 65.
No, ale ja przecież napisałam, że nosiłam 70, a teraz szukam stanika w rozmiarze 65D.
Tylko nie wiem, który model i w ogóle z jakiej firmy stanik będzie dobry, żeby robił jabłuszka. O ile z czegoś da się zrobić.
see jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 20:21   #1463
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
No, ale ja przecież napisałam, że nosiłam 70, a teraz szukam stanika w rozmiarze 65D.
Tylko nie wiem, który model i w ogóle z jakiej firmy stanik będzie dobry, żeby robił jabłuszka. O ile z czegoś da się zrobić.
No to mi się coś pokickało
Wiesz, najlepiej jak pójdziesz gdzieś pomierzyć, mi to dużo dało, chociażby to, że można wygarnąc więcej niż mi się wydawało no i jak ma wyglądać dobrze dobrany biustonosz. Wymiary orientacyjne też nie są złe
Z jabłuszek, to mi się osobiście spodobało Emily CK (na fotkach na forum), mówią też o milenie Flamenco ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 20:57   #1464
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Od dopasowanej dostałam w sumie 4 maile - otrzymanie zamówienia, otrzymanie płatności do zamówienia, rozpoczęcie realizacji zamówienia i zamówienie jest już w drodze - ale nie sprawdzałam statusu na stronie, więc nie wiem jak to się miało do siebie.
A teraz sprawdziłam status to na starym zamówieniu mam "wysłane", więc może gotowe znaczy że paczka jest gotowa, ale jeszcze nie wysłana?

Właśnie sprawdzałam pocztę i dostałam maila o wysyłce, czyli tak ja mówisz agta "gotowe" to niestety nie znaczy wysłane.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dostałam maila, że wysłali (niestety dopiero w poniedziałek będzie )
Na stronie mam to zamówienie na "liście zrealizowanych zamówień" ze statusem "wysłane".
To chyba obydwie będziemy musiały poczekać przez weekend na naszą przesyłkę.
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:16   #1465
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Neliel- w Lublinie jest internetowy sklep
www.bigbra.pl
Może napisz do właścicielki maila i umów się z nią na mierzenie? Na stronie sklepu jest podany telefon i mail.
gosiaczek- ile masz pod biustem? Bo ten stanik nic ci z biustem nie robi, poza tym, że na nim leży. Ani nie podnosi, ani nie zbiera, no nic. No i wątpię, żeby obwód 70 był dla ciebie, chuda jesteś.
własnie mam takie wrazenie ze nic z biustem mi ten stanik nie robi a chcialabym zeby go podniosł wlasnie i zebral...ale nie wiem jaki kupic nie lubie stanikow sztywnych jak stal..jezeli rozumiecie o co mi chodzi, ten ma takie materialowe wyjmowane wkładki i jest ok ale te wszystkie push upy sa strasznie sztywne i to mi przeszkadza...ten zapinam na haftke pierwsza ale czuje ze juz musze zmienic na druga bo sie rozciagnał..tak wiec raczej 65 musze kupic nastepny
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:57   #1466
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

zebranie biustu to nie to samo co stulenie go, żeby tworzył kreseczkę, to rzeczywiście czynią puszapy, ale nie tego szukamy. nikt Ci czegoś takiego gosiaczku nie każe kupować;] dziewczyny sporo już napisały o stanikach dobrze zbierających - zasady są proste - po pierwsze DOBRZE dobrany rozmiar, odpowiedni model i gotowe. często pojawiają się tu opinie o Portii, osobiście bardzo polecam Freye Rio. nie wiem jak Portia, ale Rio nadaje bardzo fajny kształt;]

a co do sondy... jeszcze się zastanowię, ale kusi mnie ciekawość. bo tamta sonda ABCD była tragicznaXD dla porządku dobrze było by chyba zrobić w naszej polskiej rozmiarówce, oczywiście w poście wyjaśnić o co kaman i na jakiej podstawie należy głosować. u nas w wątku przecież nie było chyba jeszcze żadnego A czy B? z właściwych rozmiarów oczywiście... musze to przemyśleć, jestem otwarta na sugestie, ewentualnie jak ktoś ma pomysł gotowy jak to zrobić - niech realizuje
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy

Edytowane przez nelyen
Czas edycji: 2009-01-23 o 00:01
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 06:37   #1467
zosia21
Raczkowanie
 
Avatar zosia21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 205
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

majka_mw dziękuję Ci za odpowiedź, miałam nadzieje, że zakupy robiłaś na polskich stronach, no cóż
__________________
Daria Anna
25.03.2010r
moje serduszko kochane


http://s1.suwaczek.com/201003254980.png
zosia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 06:54   #1468
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
(...)

a co do sondy... jeszcze się zastanowię, ale kusi mnie ciekawość. bo tamta sonda ABCD była tragicznaXD dla porządku dobrze było by chyba zrobić w naszej polskiej rozmiarówce, oczywiście w poście wyjaśnić o co kaman i na jakiej podstawie należy głosować. u nas w wątku przecież nie było chyba jeszcze żadnego A czy B? z właściwych rozmiarów oczywiście... musze to przemyśleć, jestem otwarta na sugestie, ewentualnie jak ktoś ma pomysł gotowy jak to zrobić - niech realizuje
I najlepiej aby pytanie było w stylu: "jaki rozmiar stanika - obwód + miseczka - nosisz najczęściej (rozmiarówka polska)"
(bo wszystko zależy od stanika, często firmy, czy modelu; ja mam głównie J, przy rozciągliwcach nawet K, ale w Melissie, a H w Comeximie... i bądź tu człowieku mądry...)
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 07:57   #1469
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Red face Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
mozecie ocenic? prosze

to rozm 70 C
Obwód w staniku jest sporo z luźny. Na trzecim zdjęciu widać, że idzie do góry, a na drugim z profilu, że miska jest za daleko ułożona - fiszbina powinna celować w środek pachy i przykrywać pierś z boku, a tego nie robi. Ile masz centymetrów pod biustem? Może nawet 60tka byłaby lepsza, bo twoje 70 jest wyraźnie za szerokie. Miska jest za mała (nie przykrywa piersi z boku), ale z kolei 70D pewnie by odstawało z przodu, bo obwód nie przytrzymuje miski.


Cytat:
a co do sondy... jeszcze się zastanowię, ale kusi mnie ciekawość. bo tamta sonda ABCD była tragicznaXD dla porządku dobrze było by chyba zrobić w naszej polskiej rozmiarówce, oczywiście w poście wyjaśnić o co kaman i na jakiej podstawie należy głosować. u nas w wątku przecież nie było chyba jeszcze żadnego A czy B? z właściwych rozmiarów oczywiście... musze to przemyśleć, jestem otwarta na sugestie, ewentualnie jak ktoś ma pomysł gotowy jak to zrobić - niech realizuje
Tamta sonda rzeczywiście jest tragiczna, a ja chyba nawet brałam w niej udział wpisując 70D...
Jeśli chodzi o moje sugestie, to oprócz zakresu rozmiarów (tutaj podzieliłabym na: 60 A-C , 60D - 60F, 60G - 60J, 60K+ ; 65A-C, 65D - 65F, 65G -65J, 65k+ itd) należałoby pod spodem przyczepić tabelę rozmiarów polskich, żeby każdy mógł się odnaleźć w polskiej rozmiarówce, np. tą z załącznika i krótkie info, jak wyliczać rozmiar.
A i jeszcze we wstępie nawiązałabym do poprzedniej sondy. Że już taki wątek był, ale on nic nie mierzył, bo nie ma takiego rozmiaru jak a,b,c,d, tylko jest 75A, 60D i że miska w 60D znacząco różni się od miski w 90D i nie można tego porównywać.

Nawiązując jeszcze do wypowiedzi Doris, można by napisać, że wiele firm ma swoje własne rozmiarówki (np. Comexim), ale żeby wpisywać rozmiar w rozmiarówce standardowej polskiej zamieszczonej w tabeli.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tabela rozmiarów.jpg (91,3 KB, 29 załadowań)
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2009-01-23 o 08:04
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:31   #1470
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
własnie mam takie wrazenie ze nic z biustem mi ten stanik nie robi a chcialabym zeby go podniosł wlasnie i zebral...ale nie wiem jaki kupic nie lubie stanikow sztywnych jak stal..jezeli rozumiecie o co mi chodzi, ten ma takie materialowe wyjmowane wkładki i jest ok ale te wszystkie push upy sa strasznie sztywne i to mi przeszkadza...ten zapinam na haftke pierwsza ale czuje ze juz musze zmienic na druga bo sie rozciagnał..tak wiec raczej 65 musze kupic nastepny
A ile masz pod biustem, bo może potrzebna będzie przesiadka na obwód 60, przynajmniej w niektórych modelach?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
a co do sondy... jeszcze się zastanowię, ale kusi mnie ciekawość. bo tamta sonda ABCD była tragicznaXD dla porządku dobrze było by chyba zrobić w naszej polskiej rozmiarówce, oczywiście w poście wyjaśnić o co kaman i na jakiej podstawie należy głosować. u nas w wątku przecież nie było chyba jeszcze żadnego A czy B? z właściwych rozmiarów oczywiście... musze to przemyśleć, jestem otwarta na sugestie, ewentualnie jak ktoś ma pomysł gotowy jak to zrobić - niech realizuje
W poprzednim wątku były dziewczyny z małymi miseczkami Oczywiście prawdziwe A i B nie jest tak częste jak E czy F, ale jednak występuje, pewnie równie często jak rozmiary powyżej brytyjskiego K

W polskiej rozmiarówce rzeczywiście byłoby lepiej. Tylko co począć gdy ktoś miałby rozmiar nieistniejący w polskiej rozmiarówce - na przykład 75R
W końcu polskie K (a to chyba największa produkowana miska?) teoretycznie odpowiada angielskiemu G/GG.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
I najlepiej aby pytanie było w stylu: "jaki rozmiar stanika - obwód + miseczka - nosisz najczęściej (rozmiarówka polska)"
(bo wszystko zależy od stanika, często firmy, czy modelu; ja mam głównie J, przy rozciągliwcach nawet K, ale w Melissie, a H w Comeximie... i bądź tu człowieku mądry...)
Chyba każda polska firma mająca obwody poniżej 70 ma swoją oryginalną rozmiarówkę. Ciężko będzie coś wybrać.

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o moje sugestie, to oprócz zakresu rozmiarów (tutaj podzieliłabym na: 60 A-C , 60D - 60F, 60G - 60J, 60K+ ; 65A-C, 65D - 65F, 65G -65J, 65k+ itd) należałoby pod spodem przyczepić tabelę rozmiarów polskich, żeby każdy mógł się odnaleźć w polskiej rozmiarówce, np. tą z załącznika i krótkie info, jak wyliczać rozmiar.
A i jeszcze we wstępie nawiązałabym do poprzedniej sondy. Że już taki wątek był, ale on nic nie mierzył, bo nie ma takiego rozmiaru jak a,b,c,d, tylko jest 75A, 60D i że miska w 60D znacząco różni się od miski w 90D i nie można tego porównywać.

Nawiązując jeszcze do wypowiedzi Doris, można by napisać, że wiele firm ma swoje własne rozmiarówki (np. Comexim), ale żeby wpisywać rozmiar w rozmiarówce standardowej polskiej zamieszczonej w tabeli.
Twój podział rozmiarów jest bardzo fajny
I wyjaśnienie, że 60D i 90D to zupełnie inny rozmiar rzeczywiście by się przydało - można nawet zalinkować wyjaśnienie ze stanikowego matrixa, bo wydaje mi się dość przystępnie napisane.

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2009-01-23 o 08:36 Powód: dopisek
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.