Wymarzony Pierścionek cz. XIII :) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-29, 12:24   #1651
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
masz rację w 100%, dlatego zrezygnowaliśmy z internetu w domu, korzystamy w pracy a po pracy odpoczynek od monitora no i więcej czasu dla siebie, chociaż z tym czasem ostatnio wcale tak fajnie nie jest kurcze.
Gorzej jak komp to miejsce pracy malżonka...tak jak w mojego przypadku.

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Tak masz rację ze wszystkim, tylko mnie wkurza że to JA zawsze mam ustawiać te priorytety, zawsze ja wytykać błędy, co to ja jakaś opiekunka jestem czy co ?
On wie, że przegina, wczoraj pokazałam mu gdzie mam tak spędzane wieczory, dzisiaj juz wydzwania od rana i wyznaje miłość , ale mi nie mija wściekłość- więc powiedziałam, dlaczego Ty mnie tak kochasz na odelgłość, a w domu- jak jestem blisko to wybierasz komputer - Trochę go skleiło Teraz pewnie jedzie i myśli, ale Madlen dlaczego ja mam być kierunkowskazem ciągle..... I tak sobie myślę, jakbym nie reagowała jak daleko to może pójść, kiedy by wpadł na to że coś jest nie tak
Na mnie slowa tez nie dzialają.
Wczoraj mialam podobna sytuację do twojej o 22 ostentacyjnie położyłam sie do lózka..na szczęscie od razu skumał że mam focha i szybciorem wyłaczyl komputer. Ale ja już byłam na tyle zla ze nie miałam ochoty z nim gadac.

ajjj...nie wiem co się dzieje ale ostatnio TZ mnie najnormalniej w swiecie wnerwia.
Znaczy nie caly czas ale sa momenty ze ma go dość.
Jutro wyjężdza, a ja nawet sie cieszę

Co do sexu...dziś w DDTNV dyżurny polski sexuolog wypowiadal sie w temacie słabnącego potencjału mężczyzn, a falowym zjawsku zwiększających sie potrzeb sexualnych kobiet.
Tekst "jestem przepracowany" częściej pada w sypialnianej alkowie niż slynne "boli mnie glowa".

Czyli nie jestem odmieńcem
Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
No własnie! Strasznie mnie to denerwuje, bo umieram z ciekawości jak wyglądasz. W pamięci mam tylko to piękne zdjęcie z blond bobek, i Twoim uśmiechem.
Bo ja jestem taka antyzdjęciowa

NATALI witam Cię serdecznie.

Pisz z nami....nie jestesmy tu tylko po to by o kieckach i kosmetykach gadać.

Wspólczuję sytuacji z ex TZ

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2009-01-29 o 12:28
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:28   #1652
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
Mówię mu jasno i najprosciej jak potrafię, tak zeby zrozumiał, ale do takiej osoby nie wszystko dociera.
Powtarzałąm mu wiele razy, dlaczego doszło do rozstania, niby to do niego dociera, ale nic sobie z tego nie robi.
taki człowiek.
Tepy ?


to jednak nie zapuszczasz włosków ?

Ja ostatnio poczułam, chęc zmiany w sobie, przefarbowałąm się na czekoladowy braz i zrobiłam sobie prostą grzywke, bardzo dobzre czuje się i w takim kolorze i w takiej długości

Rozumiem Cię, miałam podobne akcje z ex mężem , on po prostu był w szoku, że zrobiłam to co już dawno zapowiadałam, że nie potrafił sobie poradzić z samym sobą.... Trwało to trochę ale przeszło mu. Nie wie co radzić, chyba tylko czas jest tu sprzymierzeńcem

Natalii ja cały czas zapuszczam i marzę o długich, prostych, zdrowych blond Tamta opcja to za 10 lat gdzieś
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:42   #1653
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Gorzej jak komp to miejsce pracy malżonka...tak jak w mojego przypadku.


Na mnie slowa tez nie dzialają.
Wczoraj mialam podobna sytuację do twojej o 22 ostentacyjnie położyłam sie do lózka..na szczęscie od razu skumał że mam focha i szybciorem wyłaczyl komputer. Ale ja już byłam na tyle zla ze nie miałam ochoty z nim gadac.

ajjj...nie wiem co się dzieje ale ostatnio TZ mnie najnormalniej w swiecie wnerwia.
Znaczy nie caly czas ale sa momenty ze ma go dość.
Jutro wyjężdza, a ja nawet sie cieszę

Co do sexu...dziś w DDTNV dyżurny polski sexuolog wypowiadal sie w temacie słabnącego potencjału mężczyzn, a falowym zjawsku zwiększających sie potrzeb sexualnych kobiet.
Tekst "jestem przepracowany" częściej pada w sypialnianej alkowie niż slynne "boli mnie glowa".

Czyli nie jestem odmieńcem
Dokładnie Haniu mam podobne odczucia, no i zdecydowanie u nas częściej słyszę, że jest przepracowany, bo mnie głowa nie bolała ani razu od ponad 3 lat , no raz za duużo wypiłam i to był powód

I to nie jest tak, ze on mi odmawia, tylko jak słyszę jego jęczenie po powrocie z pracy, że zmęczony to mnie szlag trafia i już mi opada wszystko co może opaść włącznie z romantycznym nastrojem I jego teorie o tym, że jak w łóżku jest dobrze- to w innych kwestiach w związku też -wczoraj mu to przypomniałam, bo chyba ostatnio zapomniał o tym w co tak bardzo wierzył

Ja rozumiem, każdy jest zmęczony, ale kurcze można zregenerować się jakoś szybko, wziąć prysznic, zjeść kolację, pogadać, posłuchac muzyki itp. Ja tak potarfię, jeszcze ćwiczę w między czasie, on nie
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:47   #1654
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez zara_84 Pokaż wiadomość

Natali: onośnie radosnej atmosfery na wątku: przecież wiesz że tu można pogadać dokładnie o wszystkim i nikt nie bedzie mial za zle jeśli "zepsujesz" atmosfere, co to za podejrzenia... I wiem że dziewczyny pomogą...
A co do Twojego ex to... Jedno dobrze, że to już ex.
Czy jego rodzice wiedzą o tym zachowaniu?
Cytat:
Napisane przez zara_84 Pokaż wiadomość
Natali, edytowałam swojego posta wyżej.

Nie jesteś już z tym ... facetem, więc to olbrzymi krok do przodu. Teraz już będzie tylko coraz lepiej. Nie możesz powiedzieć jego rodzicom o tym zachowaniu? Albo może Twój tata z nim porozmawia i da do zrozumienia że pora spieprzać z Twojego życia?
tak, i moi rodzice wiedzą o tych wszystkich akcjach, i jego tez wszystko wiedzą. Jego mama ma nadzieje, ze mu wybaczę, bo przeciez szkoda 8 lat..... ble ble ble
Ja nie będe żyłą z człowiekiem, który powiedział, ze mnie zabije a póżniej siebie

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Nasza atmosfera jest taka miła właśnie dlatego, że rozmawiamy o wszystkim.
Jak tylko masz ochotę się wyżalić, wal do nas jak w dym.
Co do TŻ to on jest niezrównoważony...mam nadzieję, że nie grozi Ci, albo nie szantazuje, że coś sobie zrobi. A nie pomyślałaś o tym, żeby trochę go 'odstraszyć' innym facetem? Wiesz, jakiś kumpel, którego on nie zna odwiózłby Cię z pracy, przyszedł po Ciebie? Może by go to zraziło trochę...
Wiem, o tym, zę z wami można o wszystkim pogawedzić
Groził, szantażował, mówi ze się powiesi... bo tracąc mnie, starcił sens zycia .
Z innym kumplem to nie wypali, bo to własnie działą na niego jak płachta na byka. On własnie czeka po pracy, po szkole zeby zobaczyć czy ja kogoś nie mam.
Nie pozostaje mi nic innego, jak czekac aż zcas ukoi rany...

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

NATALI witam Cię serdecznie.

Pisz z nami....nie jestesmy tu tylko po to by o kieckach i kosmetykach gadać.

Wspólczuję sytuacji z ex TZ
wiem, ze Wy tu i do tanca i do różańcach

Haniu mnie najbardziej podobałaś sie w kolorze blad, tak jak na zdjeceich ślubnych Masz typowo słowiańską urodę, taką deliktaną, szalchetną, bardzo kobiecą

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię, miałam podobne akcje z ex mężem , on po prostu był w szoku, że zrobiłam to co już dawno zapowiadałam, że nie potrafił sobie poradzić z samym sobą.... Trwało to trochę ale przeszło mu. Nie wie co radzić, chyba tylko czas jest tu sprzymierzeńcem
Wydaje mi sie że męzczyżni, myślą, ze my to słabe, watłe istotki jesteśmy, co to bez męskiego ramienia i oparcia nie dadza sobie rady Totalna bzdura
Twoj przykład napawa mnie nadzieją
Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Natalii ja cały czas zapuszczam i marzę o długich, prostych, zdrowych blond Tamta opcja to za 10 lat gdzieś
Kobieta zmienna jest
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?

Edytowane przez natali86
Czas edycji: 2009-01-29 o 12:51
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:51   #1655
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Idę może się za obiad zabiorę czy coś.
ale mam lenia..
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:53   #1656
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
tak, i moi rodzice wiedzą o tych wszystkich akcjach, i jego tez wszystko wiedzą. Jego mama ma nadzieje, ze mu wybaczę, bo przeciez szkoda 8 lat..... ble ble ble
Ja nie będe żyłą z człowiekiem, który powiedział, ze mnie zabije a póżniej siebie


Wiem, o tym, zę z wami można o wszystkim pogawedzić
Groził, szantażował, mówi ze się powiesi... bo tracąc mnie, starcił sens zycia .
Z innym kumplem to nie wypali, bo to własnie działą na niego jak płachta na byka. On własnie czeka po pracy, po szkole zeby zobaczyć czy ja kogoś nie mam.
Nie pozostaje mi nic innego, jak czekac aż zcas ukoi rany...
współczuję tej sytuacji, ale trzymam kciuki, że ex się odczepi od ciebie i da ci spokój, że wszystko się ułoży po twojej myśli. Bo wiesz "a po nocy przychodzi dzień, a po burzy słońce..." I tego słońca właśnie ci życzę
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:54   #1657
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dokładnie Haniu mam podobne odczucia, no i zdecydowanie u nas częściej słyszę, że jest przepracowany, bo mnie głowa nie bolała ani razu od ponad 3 lat , no raz za duużo wypiłam i to był powód

I to nie jest tak, ze on mi odmawia, tylko jak słyszę jego jęczenie po powrocie z pracy, że zmęczony to mnie szlag trafia i już mi opada wszystko co może opaść włącznie z romantycznym nastrojem I jego teorie o tym, że jak w łóżku jest dobrze- to w innych kwestiach w związku też -wczoraj mu to przypomniałam, bo chyba ostatnio zapomniał o tym w co tak bardzo wierzył

Ja rozumiem, każdy jest zmęczony, ale kurcze można zregenerować się jakoś szybko, wziąć prysznic, zjeść kolację, pogadać, posłuchac muzyki itp. Ja tak potarfię, jeszcze ćwiczę w między czasie, on nie
Cholerka coś temat powraca jak bumerang.
Dobrze chociaz ze nie jest constans..tylko raz jest lepiej, raz gorzej.
No ja jestem bardzo ciekawa kiedy mojemu się zachce po tej wysokiej ekspluatacji podczas wyjazdu...za rok

Aj już nawet gadać mi się o tym nie chce.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 12:55   #1658
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

miskowa dziekuje

Dziękuję wam wszystkim za wsparcie, to dla mnie wiele znaczy
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:02   #1659
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Cholerka coś temat powraca jak bumerang.
Dobrze chociaz ze nie jest constans..tylko raz jest lepiej, raz gorzej.
No ja jestem bardzo ciekawa kiedy mojemu się zachce po tej wysokiej ekspluatacji podczas wyjazdu...za rok

Aj już nawet gadać mi się o tym nie chce.
No niestety , ja się obawiam czy z czasem nie będzie gorzej w tych kwestiach

Też nawet nie wiem co już pisać, bo to że raz tak raz tak jakoś nie nastraja mnie optymistycznie
Wiem, że u nas może być super w tych kwestiach dlatego ciężko mi się pogodzić, że bez jakichkolwiek poważnych powodów z byle pierdoły, nasze życie łóżkowe nie jest takie jak być powinno
A co do kuszenia i innych fatałaszków, to uważam skromnie że na tyle się staram, by mu się podobać że nie będę dodatkowo robiła jakichś gierek bo nie widzę uzasadnienia

Edit'
I jeszcze coś, nudno nam na pewno nie jest.....największy problem widzę w jego chęciach, przełamaniu się......bo ja przyjdzie co do czego- to później chodzi szczęśliwy jak dzieciak, więc o czym to świadczy ?????

lenistwo i brak inicjatywy, ja tak to widzę ...........

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-01-29 o 13:06
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:06   #1660
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
tak, i moi rodzice wiedzą o tych wszystkich akcjach, i jego tez wszystko wiedzą. Jego mama ma nadzieje, ze mu wybaczę, bo przeciez szkoda 8 lat..... ble ble ble
Ja nie będe żyłą z człowiekiem, który powiedział, ze mnie zabije a póżniej siebie
Wiem, o tym, zę z wami można o wszystkim pogawedzić
Groził, szantażował, mówi ze się powiesi... bo tracąc mnie, starcił sens zycia .
Z innym kumplem to nie wypali, bo to własnie działą na niego jak płachta na byka. On własnie czeka po pracy, po szkole zeby zobaczyć czy ja kogoś nie mam.
Nie pozostaje mi nic innego, jak czekac aż zcas ukoi rany...
Tego Ci życzę
I postaraj się nie wchodzić z nim w żadne dyskusje..nie odbieraj sms, telefonów, nie tłumacz..już wszystko mu wyjaśniłaś.



Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
Haniu mnie najbardziej podobałaś sie w kolorze blad, tak jak na zdjeceich ślubnych Masz typowo słowiańską urodę, taką deliktaną, szalchetną, bardzo kobiecą
dziękuję.
No tak w blond wyglądam dziewczęco i słodko, a ja wolę bardziej drapieżnie i seksownie...tak sie czuję w ciemnych
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:07   #1661
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

dziewczyny, czy wy depilujecie wąsik? Chciałam już kiedyś wcześniej zapytać
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 13:09   #1662
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy wy depilujecie wąsik? Chciałam już kiedyś wcześniej zapytać
Ja nie, ale dlatego, że mam bardzo słabiutki wąsik i w dodatku jaśniutki, w ogóle go nie widać.
Depilowałam kiedyś mamie...ale już jakoś teraz nie chce się zgodzić...
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:10   #1663
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy wy depilujecie wąsik? Chciałam już kiedyś wcześniej zapytać
ja mam tam meszek tylko, ale kiedyś stwierdziłam że pozbędę się i tego, także u kosmetyczki pojechałam woskiem, to nie był dobry pomysł Był ślad i bałam się, że będzie odbarwienie
Teraz nie muszę robić nic, mam kilka włosków i je wyrywam pencetą, jak zobaczę
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:12   #1664
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Mój błąd, chodziło o to, czy nas nie masz?
Mogę Ci posłać namiary na prv, jak chcesz...
Butter ja też nie mam nikogo z wątku jeszcze (będę mieć Zarę później, bo wysłała mi namiary)Mi tez możesz wysłać
(Ja mogę dopiero siadać na nk po pracy )

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość


a tak w ogóle proszę o bata, żebym za naukę sie wzięła, bo jutro kolejny egzamin

Z jednego egzaminu dostałam wyniki i mam piękną 5
baty na naukę i gratuluję 5



A propos kompa.My mamy istne wojny.Głównie ja je robię, bo Tż potrafi spędzić przed kompem całą niedzielę
Rozmawiałam z nim na ten temat i w poprzednią niedzielę byliśmy razem na cmentarzu zapalić znicze na Dzień Babci i Dziadka, a potem poszliśmy do jego piesków na podwórko (u nas w nd było bardzo cieplutko, pieska jednego mam na nk na zdjęciu).Całkiem inny dzień.
Ostatnio się zastanawiałam kiedy byliśmy na spacerze (nie pamiętam).Powiedziałam Tżtowi, że na wiosnę kupujemy rowery i będziemy jeździć.O dziwo pomysł mu się spodobał.

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
wiem o tym, tylko tutaj panuje zawsze taka miła, radosna atmosfera, chyba nikt nie chciałby wysłuchiwać problemów innych i się dołowac

Minęlo sporo czasu, bo już 2 miesiące, teoretycznie powinno się wszystko ustabilizować, ale ex nie daje mi zapomniec o sobie, on mnie przesladuje, wychodze z pracy on jest, kończę zajęcie on czeka, przychodzi do domu, robiąć przy tym wszytskim awantury, nachodzi mnie w domu, szarpie się ze mną, nawet mnie zwyzywał od k... i sz...t Raz idąć do pracy zajechał mi autem drogę i mnie normalnie w porwał (wsadził na siłe do samochodu, wyzywająć mnie przy tym ), spóżniłam się wtedy do pracy. Sledził mnie tez autem.
Zachowuje się jak ostatatnai świnia, a póżniej przeprasza mnie i moich rodziców Oczywiscie przy tym wszystkim cąły zcas podkreśla ze to wszystko bo on mnie tak bardzo kocha - gdzies mam taką chora miłość.
Ja się boje teraz wyjśc z domu.

Szkoda gadać
Natali moja koleżanka z pracy miała to samo .Do pracy przyjeżdżał i jej szukał, bo chciał porozmawiać.Ona się chowała, a ja mu mówiłam,że jej nie ma.Ten głąb mi odpowiadał, że jej samochód stoi na parkingu.Wydzwaniał do jej rodziców, nawet jego mama wydzwaniała, że ich córka zniszczyła życie jej synkowi.
To trwało ok.5 miesięcy i mu przeszło, ale tragedia.
Trzymaj się
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:12   #1665
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ja nie, ale dlatego, że mam bardzo słabiutki wąsik i w dodatku jaśniutki, w ogóle go nie widać.
...
ja też. Raz wydepilowałam, dostałam silnego podrażenia, wiecej nie mam zamiaru.

Jest fajny rozjasniacz Sally Hansen.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:12   #1666
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
No niestety , ja się obawiam czy z czasem nie będzie gorzej w tych kwestiach

Też nawet nie wiem co już pisać, bo to że raz tak raz tak jakoś nie nastraja mnie optymistycznie
Wiem, że u nas może być super w tych kwestiach dlatego ciężko mi się pogodzić, że bez jakichkolwiek poważnych powodów z byle pierdoły, nasze życie łóżkowe nie jest takie jak być powinno
A co do kuszenia i innych fatałaszków, to uważam skromnie że na tyle się staram, by mu się podobać że nie będę dodatkowo robiła jakichś gierek bo nie widzę uzasadnienia

Edit'
I jeszcze coś, nudno nam na pewno nie jest.....największy problem widzę w jego chęciach, przełamaniu się......bo ja przyjdzie co do czego- to później chodzi szczęśliwy jak dzieciak, więc o czym to świadczy ?????

lenistwo i brak inicjatywy, ja tak to widzę ...........
Dokladnie, dołujące jest to....ze tak na prawdę nie wiadomo co zrobić, jak zaistniałą sytuację naprawic, bo tak naprawdę wszystko jest jak trzeba. Jak już dojdzie do gugania jest pięknie, bajecznie i nie ma czego porawiac..więc kurde co z ta częstotliwością .

Tak jak mowisz to chyba czyste lenistwo.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:20   #1667
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Dokladnie, dołujące jest to....ze tak na prawdę nie wiadomo co zrobić, jak zaistniałą sytuację naprawic, bo tak naprawdę wszystko jest jak trzeba. Jak już dojdzie do gugania jest pięknie, bajecznie i nie ma czego porawiac..więc kurde co z ta częstotliwością .

Tak jak mowisz to chyba czyste lenistwo.



Haniu ja dużo o tym myślałam i to jedyne co mi przyszło do głowy.

Bo skoro jest dobrze, jesteśmy atrakcyjne dla swoich mężów, są szczęśliwi i zadowoleni tylko jeden problem gugać im się nie chce
Ja mam taką naturę, że nie napastuję go, nie prowokuję a mogłabym ale jest jeden warunek- nie jęczy mi, że jest zmęczony, padnięty i że miał ciężki dzień...a tak właśnie zazwyczaj mówi po wejściu do domu A wtedy ja mam takie głupie wrażenie, że wiesz asekuracyjnie tak mówi, żeby mnie przygotować, że nici z gugania i trafia mnie Może on tak nieświadomie, ale jak ja to słyszę......to normalnie dostaję białej gorączki
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:24   #1668
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Teraz nie muszę robić nic, mam kilka włosków i je wyrywam pencetą, jak zobaczę
Ja też..choć generalnie nie muszę bo są jasne..ale cos tam zawsze przy okazji regulacji brwi wynajdę
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:30   #1669
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
A wtedy ja mam takie głupie wrażenie, że wiesz asekuracyjnie tak mówi, żeby mnie przygotować, że nici z gugania i trafia mnie Może on tak nieświadomie, ale jak ja to słyszę......to normalnie dostaję białej gorączki
Moj asekuracyjnie okolo godziny 22/23 wyskakuje z tekstem "może film obejrzymy!?".
Doskonale wie ze o godz.24 padam więc w połowie filmu usypiam i ma mnie z głowy...dla mnie to pytanie jest jednoznaczne ze zdaniem "nici z gugania"
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 13:34   #1670
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Moj asekuracyjnie okolo godziny 22/23 wyskakuje z tekstem "może film obejrzymy!?".
Doskonale wie ze o godz.24 padam więc w połowie filmu usypiam i ma mnie z głowy...dla mnie to pytanie jest jednoznaczne ze zdaniem "nici z gugania"

Rozśmieszyło mnie to , chyba chłopaki mają wspólny problem (sexoholiczki żony)

A na filmie nie można ? Nie..., bo straci wątek , zawsze można cofnąć
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:56   #1671
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Rozśmieszyło mnie to , chyba chłopaki mają wspólny problem (sexoholiczki żony)

A na filmie nie można ? Nie..., bo straci wątek , zawsze można cofnąć
..może powinni się spotkać ponarzekać trochę na nas.

Nie no coś Ty film to świętość, filmu nie można przerywać...cofnięty film to nie to samo

Znaczy teraz tak jest..bo kiedyś film sobie leciał, a my robiliśmy swoje..o zgrozo. Cóz za nieodpowiedzialność i nieposzanowanie reżyserów i aktorów.

hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 14:29   #1672
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
..może powinni się spotkać ponarzekać trochę na nas.

Nie no coś Ty film to świętość, filmu nie można przerywać...cofnięty film to nie to samo

Znaczy teraz tak jest..bo kiedyś film sobie leciał, a my robiliśmy swoje..o zgrozo. Cóz za nieodpowiedzialność i nieposzanowanie reżyserów i aktorów.

No, dokładnie, oni to mają problemy z nami


No tak poszanowanie dla sztuki filmowej przede wszystkim
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 14:33   #1673
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Haniu, Dori, ale z Was wredziole niewyżyte
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 14:38   #1674
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

no to spadam dziewczęta, dziś mam babski wieczór sama ze sobą z maseczkami, książką i pewnie winem w tle (wczoraj wzięłam ostatnie antybiotyki, więc już chyba mogę się w końcu napić). Tż jest na wyjeździe i wróci w nocy chyba albo jutro rano. Idę więc po zegarek dla niego a potem miłe popołudnie w swoim towarzystwie.
wam też miłego popołudnia w równie dobrym towarzystwie, do jutra
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 14:39   #1675
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Haniu, Dori, ale z Was wredziole niewyżyte

No demony jakieś nie kobiety , powiedz sama ButterB że biedne te nasze chłopy

Miśkowa baw się dobrze

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-01-29 o 14:42
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 14:39   #1676
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja się nie piszę..wszyscy mi mowią co innego..jestem nie do wystylizowania.

Ekipy dzielą się na zwolennikow:krótkich miodowych, długich ciemnych, długich blond i krótkich blond. Co gorsza jedni twierzą ze tylko i wylącznie bardzo ktotkie, inni ze bob, a jeszcze inni krzyczą "zapuszczać, nie ruszać"
No i zapuszczam....w sumie już bedzie rok i 8 miesięcy.
Aktualnie są na serio dlugie....i wytrwale od listopada nie sciełam nawet milimetra.
Zapuszczam grzywkę..znowu.
Ale na farbę muszę w koncu sie udać...bo straszę odrostami..znowu.
Haniu z tego co kojarze Twoje foty w blond włoskach i tych ciemniejszych to nie umiem stwierdzić w których Ci lepiej. Po prostu ładnemu we wszystkim ładnie

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
wiem o tym, tylko tutaj panuje zawzse taka miła, radosna atmosfera, chyba nikt nie chciałby wysłuchiwać problemów innych i się dołowac

Minęlo sporo czasu, bo już 2 miesiące, teoretycznie powinno się wszystko ustabilizować, ale ex nie daje mi zapomniec o sobie, on mnie przesladuje, wychodze z pracy on jest, kończę zajęcie on czeka, przychodzi do domu, robiąć przy tym wszytskim awantury, nachodzi mnie w domu, szarpie się ze mną, nawet mnie zwyzywał od k... i sz...t Raz idąć do pracy zajechał mi autem drogę i mnie normalnie w porwał (wsadził na siłe do samochodu, wyzywająć mnie przy tym ), spóżniłam się wtedy do pracy. Sledził mnie tez autem.
Zachowuje się jak ostatatnai świnia, a póżniej przeprasza mnie i moich rodziców Oczywiscie przy tym wszystkim cąły zcas podkreśla ze to wszystko bo on mnie tak bardzo kocha - gdzies mam taką chora miłość.
Ja się boje teraz wyjśc z domu.

Szkoda gadać
Natali normalnie aż mnie ciarki przeszły jak to przeczytałam, współczuję. Może postrasz go policją że zgłosisz że Cię nachodzi i napastuje choć z autopsji wiem, że na policji Cię wyśmieją. Miałam podobny przypadek i nie ruszyli nawet palcem, zbagatelizowali to. Albo tak jak dziewczyny radzą musisz to przeczekać. A z nowym TZ musisz się ukrywać żeby eks Was nie zobaczył? Czy eks juz wie że masz kogoś nowego?

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy wy depilujecie wąsik? Chciałam już kiedyś wcześniej zapytać
Ja nie depiluję bo go praktycnie nie mam

U mnie zaliczenie do przodu wyszłam pięknym 4,5 ale u tej hetery to i tak ogromny sukces. A teraz czas się zabrać za robotę bo mi od wypłaty odetną czas spędzony na wizażu
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 14:45   #1677
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Wiem, że jestem wariatką, umówiłam się na balejaż, mimo, że przeciez nie mam kasy...to już nienormalne jest.
W każdym razie teraz muszę to zrobić jakoś tak, żeby przez jakieś 2 miesiące nie farbowac, nie rozjaśniać, nic nie robić.
Chyba mi położy jakąs farbę na cały łebek a potem będzie wyciągać pasemka. Nie wiem. Chcę mieć spokój na dłużej niż miesiąc, strasznie to wkurzające no i kasę też pochłania..

G(ł)upie włosy....
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 14:46   #1678
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
No demony jakieś nie kobiety , powiedz sama ButterB że biedne te nasze chłopy

Miśkowa baw się dobrze
No istne z Was potwory...biedne chłopy...
I gdzie tu potwierdzenie teorii, że mężczyźni ciągle myślą o sexie, a kobiety są tematem w ogóle niezainteresowane?
Chociaż powiem Wam, że mój TŻ jest zwarty i gotowy zawsze... nie wiem, może to się zmieni kiedyś, za jakiś czas...ale teraz wystarczy jedno smyrnięcie, a on już rzuca wszystko i jest 'przygotowany'
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 14:46   #1679
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
no to spadam dziewczęta, dziś mam babski wieczór sama ze sobą z maseczkami, książką i pewnie winem w tle (wczoraj wzięłam ostatnie antybiotyki, więc już chyba mogę się w końcu napić). Tż jest na wyjeździe i wróci w nocy chyba albo jutro rano. Idę więc po zegarek dla niego a potem miłe popołudnie w swoim towarzystwie.
wam też miłego popołudnia w równie dobrym towarzystwie, do jutra
Super plany...ja mam takowe na jutro..z meczem w ręczną w tle

A dziś na obiad do znajomych. Koleżanka na gulu mi zagra zapewne bo była w Londynie na zakupach z 1000 funtów w kieszeni.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Haniu, Dori, ale z Was wredziole niewyżyte
My! no coś Ty

Mąż mnie jakos niedawno w glowę pocalowal w przelocie..i zatrzymał się z przerazeniem.
TZ:Jezuuu kośc Ci z glowy wystaje.
ja: jaka kość wariacie!!!
TZ:z pewnoscią diabelskie rogi

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Haniu z tego co kojarze Twoje foty w blond włoskach i tych ciemniejszych to nie umiem stwierdzić w których Ci lepiej. Po prostu ładnemu we wszystkim ładnie
ano....tego się trzymam
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 14:57   #1680
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No istne z Was potwory...biedne chłopy...
I gdzie tu potwierdzenie teorii, że mężczyźni ciągle myślą o sexie, a kobiety są tematem w ogóle niezainteresowane?
Chociaż powiem Wam, że mój TŻ jest zwarty i gotowy zawsze... nie wiem, może to się zmieni kiedyś, za jakiś czas...ale teraz wystarczy jedno smyrnięcie, a on już rzuca wszystko i jest 'przygotowany'

Mój też zawsze chętny

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Wiem, że jestem wariatką, umówiłam się na balejaż, mimo, że przeciez nie mam kasy...to już nienormalne jest.
W każdym razie teraz muszę to zrobić jakoś tak, żeby przez jakieś 2 miesiące nie farbowac, nie rozjaśniać, nic nie robić.
Chyba mi położy jakąs farbę na cały łebek a potem będzie wyciągać pasemka. Nie wiem. Chcę mieć spokój na dłużej niż miesiąc, strasznie to wkurzające no i kasę też pochłania..

G(ł)upie włosy....
Ja balejaż mam na ok.2 do 2,5 miesiąca

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
no to spadam dziewczęta, dziś mam babski wieczór sama ze sobą z maseczkami, książką i pewnie winem w tle (wczoraj wzięłam ostatnie antybiotyki, więc już chyba mogę się w końcu napić). Tż jest na wyjeździe i wróci w nocy chyba albo jutro rano. Idę więc po zegarek dla niego a potem miłe popołudnie w swoim towarzystwie.
wam też miłego popołudnia w równie dobrym towarzystwie, do jutra
Miłego wieczoru pielęgnacyjnego

Edytowane przez goosia207
Czas edycji: 2009-01-29 o 15:00
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.