Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 12:56   #181
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Witam Najdroższe moje
Rzeczywiście, piekny dzień, czuć wiosnę w powietrzu tylko wiatr okropny, nie wiem jak u Was...ale cieplutko że hoho
Ja już uczesana na ten wielki bal- loczki aniołka normalnie

Jakoś tak mi dziś też optymistycznie, wczoraj sobie pogadałam z dziewczyną mojego kuzyna i aż mi się lepiej zrobiło, tak mnie podniosła na duchu, tak mi się lekko zrobiło że trzyma za mnie kciuki tzn za moje sprawy sercowe ehhh W ogóle same dobre wieści- moja przyjaciółka się zakochała i aż kipi szczęściem, w domku tez zaczęło się układać ) Mój Kot od tygodnia mnie kocha jak nigdy bo ferie mam to cały czas z nią w domu siedzę mówię Wam, jak ona potrafi miłość i wdzięczność okazywać

DarkChocolate to i ja Ci w dupke dam! Kondycja i owszem sama się biorę ale za samo rozciąganie- do szpagatu. Ale Ty i odchudzanie głuptasie?!

Ale mam dzisiaj dobry dzień chyba przez ta pogodę taki, no i dzięki Wam bo tutaj jak nieSmutna zauważyła tak optymistycznie...
i ja tez chyba zmienię nick bo po tym to od razu każdy wie skąd jestem a jakby sobie ktoś wszystko dopasował... hihihih
Buziaki Robaczki, nie wiem czy dzis się odezwę jeszcze, zobaczę jak z czasem się wyrobię bo tam gdzie mamy studniówkę to z 30 mniut się jedzie a wiadomo że trzeb awcześniej być
Jakiś mnie dziś słowotok naszedł, ja to się raczej tak nie rozpisuję

i narazie cicho sza, ale mój luby się niedługo u mnie zjawi na weekend
Buziaki, miłego dnia bo piękny już jest

Wiecie co? Naprawdę fajnie że jesteście.
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 13:48   #182
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Słońca kochane sama jestem zdziwiona że tak pozytywnie u mnie ale jak same zauważyłyście to dobrze
Nie wiem czy razem z tym słońce doszło do mnie że chce być taka jak kiedyś, uśmiechnięta, zadowolona. Pomimo że mam w sercu tęskote za nim, i że ciągle go kocham to chce mieć pozytywne nastawienie. Chce kochać, wspominać z uśmiechem na twarzy.
Ale słońce swoją droga bo bardzo dużo zawdzięczam wam , nie wiem nawet jak wam podziękować , ale powiem to najprościej ale szczerze, prosto z serca DZIEKUJE KAZDEJ OSOBNO , wiele mnie nauczyłyście.

Dziewczyny wiosna idzie pełną piersią a jeszcze jak się patrzy na boskie fotki ostatnio dodane Dreamerki i nieSmutnej to bez wątpienia widać wiosnę boskie jesteście

KasiaTbg miłego szaleństwa, baw się do samego rana, bez wytchnienia szalej na parkiecie buźka i baw sie dobrze , czekamy na fotki i recenzje z balu
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 15:17   #183
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

ah, dokładnie! dziś naprawdę piękny dzień słonko świeciło, aż żyć się chce
wiosne czuję w kościach
dzięki ze trzymałyście kciuki, bo chyba dobrze mi poszło ciesze się ale najpier zobaczę wyniki a potem będę oblewać, ale mam dobre przeczucie
dziękuję kochane, kciuki pomogły
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze

Edytowane przez asica-łobuzica
Czas edycji: 2009-02-07 o 15:19
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 17:35   #184
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
ah, dokładnie! dziś naprawdę piękny dzień słonko świeciło, aż żyć się chce
wiosne czuję w kościach
dzięki ze trzymałyście kciuki, bo chyba dobrze mi poszło ciesze się ale najpier zobaczę wyniki a potem będę oblewać, ale mam dobre przeczucie
dziękuję kochane, kciuki pomogły

Asiu dobrze ze i u Ciebie padają takie pozytywne słowa super super super

świetnie że dobrze Ci poszło. zdolna dziewczynka i taka kochana
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:38   #185
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

heeejjjj Skarby
No jak nam tu pozytywnie, jejku jaka ja jestem z Was dumna Kazda ma pysia uśmiechniętego, u każdej choć emotka uśmiechnięta, no żyć nie umierać Jesteście cudowne dziewczynki, cudowne! każda z Was! A jak się uśmiechacie i serduszka macie szczęściem wypełnione to już w ogóle Kochane, jesteście wszystkie młode, piękne, zdrowe- proszę Was! Nie dawajcie się złym myślom Jest dobrze, będzie jeszcze lepiej Wiosenna pogoda nas pięknie nastraja, ale musicie tą wiosnę czuć w serduszkach...i niech Wam tak pozostanie

Kochane Moje, dziękuję Wam za miłe słówko pod zdjęciem normalnie mnie rozpieszczacie Ale tak dziś patrzyłam na te zdjęcia...Jaka ja czarna byłam A tu teraz taka Pani Ściana Ale no tak mi się tęskni za tą wiosną, że jejciu
Wróciłam przed chwilką z pracy, padnięta jestem jak nic, no diabelnie intensywny dzień, ale jakiś taki pogodny mimo wszystko

Asieńka!
Gratuluję Mycho a może zdasz za mnie mój egzam, co? bo tak mi się nie chce uczyć, że ojej ! Aż grzech

Kasieńka!
Ja nie mogę, ja się już zdjęć nie mogę doczekać mam nadzieję, że się wytańczysz tak jak ja Bylebyś na izbie przyjęć jak ja nie wylądowała czekam na relację

nieSmutna!
Wicie gniazda? hahahaha No pięknie )))) Ale się uśmiałam, no ja nie mogę Mogę Ci coś powiedzieć? Nie mów P, ale ja też Cię kocham )))

Marzenka
Pięknie, no pięknie, no jejciu jak pięknie , nie mogę się nadziwić )) Super Skarbie, oby tak dalej z takim nastawieniem )))

Myszki,muszę spadać w te notatki dziś jednak krótko pewnie, góra do 2, bo muszę wstać przed 7 do pracki...Ale jeszcze się pewnie tu pojawię ściskam mocno Kochane Moje, jestem pod wrażeniem Waszych humorków ))) accchhh jak pięknie ))))))))
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 22:59   #186
jennylo86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 351
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

.

Edytowane przez jennylo86
Czas edycji: 2011-04-09 o 23:28
jennylo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 13:42   #187
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Dreamerunia moja kochana na izbie przyjęć nie lądowałam, tylko mi się krew lała z palców ale co tam! powiedziałam: a, jutro będziesz jęczeć że boli a dziś szaleństwo fleki pogubiłam, głos zachrypnięty, zabawa szalona- naprawdę było rewelacyjnie, cała nasza klasa nie spodziewała się że będziemy się tak dobrze bawić. Partner mój tańczy super więc świetnie było. Jedzonko takie sobie, tzn dania ciepłe, bo przystawki i placki podobno bardzo dobre...tylko niestety był szwedzki stół, my siedzieliśmy na drugim końcu sali i jak zgłodniałam to zostły mi same banany
dziekuję dziewczynki za życzenia dobrej zabaw była bardzo dobra

Asiu, może za wcześnie na gratulacje ale na pewno poszło Ci tak jak piszesz zdolniaszka
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 16:21   #188
DarkChocolate
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Kasiulka!! omg!!! Ty wyglądałaś zjawiskowo !! Nie było tam jakiegoś pana, co szukał ślicznotek na castingi? BLee pewnie nie było, bo jakby byl to byś nam nawet nie odpisała tylko od razu Hollywood Królewno napatrzeć się nie moge na te Twoje Cudowne zdjecia aja zazdorszcze urody i fotogenicznosci
DarkChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 16:29   #189
slonecztunius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 380
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!


Moge do Was dołączyć ?
Wieeem,należy mi się mocny klaps bo nie mam kompletnie czasu,tu też pojawiam się z opóźnieniem,ale jestem.
Dzięki jenyllo za ten wątek,fajnie mieć Was wszystkie jak dawniej. Tyle mi wtedy pomogłyście. Teraz kiedy mija jużprawie 10 msc. patrze na to wszystko nawet troche bezuczuciowo,a jak sobie przypomne ile Wam marudziłam to aż niewierze
Witam każdą z osobna i też się stąd nie ruszam

nieSmutnej gratuluje zaręczyn! Kiedy planujecie ślub ? nie mam daleko do Ciebie,to wpadne do kościoła zobaczyć piękną panne młodą

Kasiatbg! Twoja studiówka uprzytomniła mi jak ten czas leci. Przecież niedawno to ja bawiłam się z ttymi wszystkimi cudownymi ludźmi,a teraz sesja na głowie,praca,kompletny brak czasu.
Kochana,szanuj sobie te ostatnie pół roku z tymi ludźmi bo dla mnie liceum to najpiękniejszy okres w życiu do tej pory,tęsknie za każdą osobą stamtąd. Mimo iż się marudziło,na nauczycieli,nauke i pamiętny strach przed maturą to teraz tak strasznie za tym tęsknie ! Jeśli masz zgraną ekipe to ciesz tymi ostatnimi miesiącami,bo studia to jednak nie to samo,a co dopiero zaoczne
Sukienieczke miałaś piękną,cała byłaś piękna,naturalna,no i gratuluje doboru partnera który z tego co mówisz jest mistrzem na parkiecie

Ogólnie to wycałować chce każdą z Was Dreamerke Kochaną,Helvusie,Marzenke ,Asie,Jennyla
Tęskniłam za Wami

Umnie w skrócie to tyle że wpadłam w wir nauki i pracy. Z Moim Ukochanym całkiem dobrze,ale ta pogoda,zima i wogole troche nie nastawia pozytywnie,czekam na podmuch wiosny,ale taki prawdziwy

Aha no i ważna kwesta skoro wątek troszke dotyczy tych naszych byłych... Miałam niedawno okazje,po pół roku przeprowadzić niby przypadkową rozmowe z moim byłym.
Dziewczyny,nie uwierzycie
Po pierwsze,umówiłam się na piwo ze znajomymi. On - nigdy tam nie chodził,ale dowiedział się gdzie jestem,przyszedł. Wziął na rozmowe. I wiecie co ? On za mną tęskni Widze to.
Bede z Wami szczera i powiem Wam że nie raz będac z mym obecnym mężczyzną ( ) prześladowała mnie myśl o byłym,tęskniłam,porównywa łam... To było straszne! Czułąm się taka nie w porządku. Czułam że zdradzam go myślami. Nie wytrzymałam i powiedziałam mu o wszystkim. Było mi lżej
Kilka dni później tak jak już mówiłam spotkałam byłego...
I too mi było potrzebne! Potrzebny mi był ten żal w jego oczach
Dużo pytał,wspominał,żalił się. Pilnował żebym mu nie uciekła,próbował przytulać. A ja byłam neutralna traktowałąm go jak kumpla.
I jest mi lepiej. Nie myśle już tyle o Nim. Potrzebne mi było poprostu to jego docenienie mnie w jego oczach. Po tym jak o niego walczyłam,a on miał to w dupie,potrzebowałam żeby poprostu ŻAŁOWAŁ żeby się uspokoić.
i się uspokoiłam teraz to On tęskni,choć nie pisze i nie dzwoni. Wie że mam kogoś i jestem szczesliwa. Wiem że gdybym chciała to mogłabym z nim być. Ale jakoś mnie nie ciągnie. Mam sentyment,szacunek,oczywi ście! Czasem tęsknie.
Ale czuje że teraz mam przy sobie kogoś dużo ważnienjszego Kogoś kto gdyby mnei stracił walczyłby. Ex nie potrafił - jego strata ja znam swoją wartość.
Moje Słonko zna moją wartość i traktuje mnie tak,jak na to zasługuje


To tyle fajnie jest sie Wam znowu wygadać laski
Super że jesteście! Znowu w tym nowymoby piękniejszym roku
__________________

slonecztunius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 16:45   #190
DarkChocolate
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Slonecztunius jak dobrze Cie mieć znowu wsrod nas
Zapomniałaa o mnie, ale to nic
Bardzo sie ciesze, że tak Ci sie układa, oby tak dalej
DarkChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 21:22   #191
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate Pokaż wiadomość
Kasiulka!! omg!!! Ty wyglądałaś zjawiskowo !! Nie było tam jakiegoś pana, co szukał ślicznotek na castingi? BLee pewnie nie było, bo jakby byl to byś nam nawet nie odpisała tylko od razu Hollywood Królewno napatrzeć się nie moge na te Twoje Cudowne zdjecia aja zazdorszcze urody i fotogenicznosci
Jeejku Perełko bo się zaczerwienię dziękuję
A zazdrościć to akurat Ty nie masz czego!

Slonecztunius koooochana maa jak fajnie, że się w końcu odezwałaś ale wybaczamy- rozumiemy nauke i pracę ale zaglądaj do nassss bardzo się cieszę że u Ciebie tak a nie inaczej, dziękuję za te słowa które napisałaś, rzeczywiście trzbea pozacierać konflikty, fakt nie mam ich specjalnie oprócz exa haha a tego to nie zmienię
Cieszę się że spotkałaś tak wartościowego człowieka, mądra z Ciebie kobietka, znasz swoją wartość, wiesz na co zasługujesz to bardzo dobrze buziaczki i trzymaj się kochana
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 22:52   #192
slonecztunius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 380
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Dobrej nocy Kochane
Ja już ide nyny,bo jutro na rano do pracy.
Jeszcze raz dzięki że mam Was znowu w jednym miejscu,zawsze bede mogłą sie wyżalić,podzielić swoimi sukcesami i radościami
superancko!
Buziole kusiole
__________________

slonecztunius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 09:45   #193
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

SLONECZTUNIUS!! No hellllloooołłłłłłłłłłłłłł łłłłłłłl!! Chyba ze 100 litrów wody upłynęło od czasu kiedy pisalas! Super, ze jesteś i że sie układa.

PS. Ślub mam 12.06.2010


No i znów poniedziałek dzis juz ide do pracy, bo ferie przeleciały jaki zawsze za szybko i od dziś ruszam..Nic tylko poszukać motywacji i jazda

Weekend minął mi fajnie, bo w sobote po południu pojechalam z P, moją Kuzynką i jej facetem do Bielska. Tam jest taka fajna Sfera i wiele sie dzieje-kino,bilard,kręgle,sklepy ,deserki itd...no wiec po wielu ustaleniach udalo sie nam spotkac i pogadac.Potem jeszcze poszliśmy sobie na pizze i tak nam zleciało Było extra. tematy różne ale największy zonk to historia siostry mojej Kuzynki -M.

Nie wiem czy pamietacie, ale jak sie rozstawalam ze swym EXem to pisalam wam, ze po 3 miesiacach znajomosci moja 19.-letnia Kuzynka brała ślub z facetem z naszego miasta poznanym na przystanku..Potem była jazda z zaproszeniami i koniec końców nie zaprosili mnie ( przez jakąś kłótnię z Exem) Ale nie o tym...

No wiec Kochane okazalo sie ze ideal mojej kuzynki M.-Pan T. nie jest taki święty, ma nadzór kuratora,do tego problemy z mieszkaniem i z prawem...Tyle z tego, ze M. wrócila do matki, do 1 pokoju bo one maja takie małe mieszkanie, a on...on sobie jezdzi z kolesiami po barach bo go widzialam w pks jak jechalismy do Bielska) Teraz moze to malzenstwo sie uniewazni, moze sobie dadzą szanse, moze coś tam....Ehhhh

Przypomina sie mi tu moja historia i teraz z dystansu widze jak sie ona wpakowała, jak on ja okręcił( mając zone nie idzie siedziec tylko szybciej ma kuratora bo niby ma rodzine) No a ona-jak ja kiedys jest zaślepiona, ma nadzieje, ze gdyby kasa, gdyby mieszkanie to by sie układało miedzy nimi, ze to jej wina wszystko itd...
Mówie wam Kobietki jak to dobrze, ze to juz nie mój problem, nie moje dylematy i nie moja decyzja..
Niestety tyle mam co popisze, bo ona ze mna nie gada od czasu tego ślubu, nie słucha z reszta nikogo i tyle.
PS. A jak pomysle, ze byłam o krok od takiego bagna, to az sie zimno robi


Poza tym co? No dobrze jest! Ciesze sie, ze sobie tak tu piszemy na kazdy temat!

KASIA TBG super wyglądałas na studniówce..a partner jak? Spisał sie??

Buziaki
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 11:32   #194
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

dziękuję dziweuszki za trzymanie kciuków- udało się, 4,5 mam, coś mi chociaż dobrze idzie
ale zajefajnie
slonecztunius- witaj maleńka, ale cię długo nie było, ciesze się ze ci tak pięknie układa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

a u mnie po stremu, jutro idę na rozmowe w sprawie pracy, bo ta na której ostatnio byłam to jakieś nieporozumienie było, a jutro do salonu urody na recepcjonistkę,
Zobaczymy jak mi pojdzie i czy w ogóle będzie mi pasować
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 15:02   #195
helva
Raczkowanie
 
Avatar helva
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 471
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Słonecztunius!
wreszcie!
a Ty zaocznie studiujesz? co z fil. słowiańską?
i gdzie pracujesz, co robisz?
opowiadaj

ja dziś wstałam o 6, a to dla mnie środek nocy i jestem totanie z nóg ścięta. jechałam z mojego miasta do krk po wpisy i zostaję tu na parę dni, bo mam parę spraw, jeszcze jedno zaliczenie, składanie dokumentów na erasmusa, lekarzy i inne takie sprawunki frasunki.

chciałabym tu jeszcze bardzo pochwalić i wyrazić mój podziw dla Dark Chocolate za ten wolontariat w hospicjum... tacy wolontariusze to naprawdę dla mnie niesamowici ludzie. ja nie byłabym w stanie, zbyt słaba psychicznie jestem, zbyt bardzo boję się raka, cierpienia, śmierci. wystarcza rozmowa na takie tematy i zaczynam się źle czuć, nie tylko psychicznie, ale i fizycznie. więc podziwiam z całego serca i cenię CIę za to, co robisz. jesteś moją Idolką, Malutka!
ja za to jestem zainteresowana woontariatem w jakiejś bibliotece, ale nie wiem, czy jakaś biblioteka w krk potrzebuje wolontariusza, popiszę maile, zobaczę

trzymajcie się Dziewczyny, miłego dnia!
__________________

helva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 15:06   #196
helva
Raczkowanie
 
Avatar helva
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 471
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

PS. Kasiulka, wyglądałaś B O S K O !
Moja siostra ma studniówkę za niecale 2 tyg i to jest dla niej numer 1 już od paru miesięcy:P
__________________

helva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 17:22   #197
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

hej Dziewczyneczki
ojej, jak mnie długo nie było az od wczoraj chyba,wieczność cała )

Kasieńka
!
Wyglądałaś prześlicznie, jejciu napatrzeć się nie mogłam Normalnie bosko Taka delikatna, subtelna, elegancka kkobietka Tak strasznie z klasą Nie jak to teraz- korony we włosach, cyrkonie w nosie, oczach, piersiach- tylko tak z wyczuciem, tak diabelnie kobieco No padłam Cieszę się, że się wybawiłaś, wytańczyłaś a jak partner?

nieSmutna!
Pokrzepiasz mnie Kochana, fajnie, że masz takie podejście, że cieszysz się, że masz to dziadostwo za sobą, że zauważasz jak mogłoby być w przeciwnym wypadku...Szkoda Twojej kuzynki ;/

Marzencia!
Jak tam Kochanieńka? jak nastrój? Nadal nam wiosnujesz tak ślicznie mimo tego wstrętnego śniegu za oknem?

Asieńka!
Kochana, Ty do salonu urody tak? I Ty się zastanawiasz czy oni Cię przyjmą, tak? To ja Ci coś powiem...Normalnie nie wiem...Nie wiem co Ci zaraz zrobię! Kobieto! SALON URODY!!!!! powtórzmy to jeszcze raz- salon URODY!!!!! a teraz spójrz w lustro...No, ja poczekam! Do lustra! Marsz! Ale to już! Asia! No, ale nie rób sobie jajeczek tylko sioooooo do tego lustra! No Mycha,nie wygłupiaj się Noooo wróciłaś? I co widziałaś? taaaaaakkkk Kochana, to się nazywa URODA )))) MASZ TĘ ROBOTĘ ))))) Kochana, przecież Ty będziesztam taką reklamą, że ło ja pierdziu ))) Będą przychodziły te wszystkie paskudy, patrzyły na Ciebie i myślały " rany! jak ja mam wyglądać tak jak ta pani to ja poproszę karnet na wszystkie możliwe zabiegi! " I w taki oto sposób Asia stanie się żywą reklamą haha )))


Jenny Lo!
Jak ja uwielbiam te Twoje cieplusie wypowiedzi jejciu jesteś niesamowita taka kochana, dobra dziewczynka ))

Slonecztunius!!!
No wreszcie Cieszę się, że jesteś I cieszę się, że będziesz witaj na pokładzie ))

Dark Chocolate!
Co tam u Ciebie Mała? Faktycznie, jestes niesamowita )))

Helvus!
No nareszcie jesteś, bo już tęskniłam )))

Lecę dziewczynki do przyjaciółki, zdałam dziś ostatni egzam, mam wszystko gdzieś, idę się zrelaksić na całego haha jak przyjdę to się odezwę tzn, jak będę widziała klawiaturę hahahahah
buziaki *********
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 18:05   #198
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

DREAMCIA ty to do kazdego napiszesz coś miłego! Normalnie jestes jak nasza Przewodnicząca, która nikogo nie pomija

ASIA ty to sie serio zrobisz businesswooooman w kazdej dziedzinie Przy Tobie nam kryzys nie grozi


No i jest popołudnie, siedze sobie u siebie, bo w salonie trwa babskie spotkanko mojej mamy i Ciotek-Klotek...Normalnie Kolejne Lejdis Najgorsze, ze jutro wstaje 4.30 a to kobity szaleją...Olać to...moze co dobrego mama zapoda

CAłuski
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 18:52   #199
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Hej kochane!!

Dremerciu wiosnuje ale tyci tyci mniej a to z 3 powodów:
1) zabrali mi słoneczko
2) coś mnie choroba pobiera, ale ja jak czarodziejka z księżyca bronie się i walczę
3) dużo pracy a po niej muszę biegać na egzaminy i poprawki

Kochana to mega świętowanie masz dziś, ostatni egzamin - rewelacja. GRATULUJE oj to chyba wskazane żebyś dziś nie widziała klawiatury Baw się dobrze

Asia

Dreamerka świetnie napisała że Ty będziesz tam całą ozdobą, oni będą mieli szczęście że Ty zechcesz tam pracować, tak tak oni będą mieli szczęście. Od razu niech otworzył specjalny dział dla mężczyzn i drzwi nie będą się zamykały
No i oczywiście Asiu ogromne gratulacje
Ale mamy tu zdolne dziewczynki, rewelacja


slonecztunius świetnie że jesteś w naszym fantastycznym gronie i na dodatek szczęśliwa

nieSamutna olej to właśnie, mama na pewno zapoda coś mniam mniam
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 20:44   #200
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

ale ja jeszcze nie dostałam tej pracy dopiero tam jutro jadę
matko dziewczyny, aż mnie zawstydziłyście - ja reklama dla studia urody???? no nie wiem, nie wiem! Ale tam chyba na urodę nie będą patrzeć na rozmowie, tymbardziej że na pewno będę gadała z babką- więc jej nie zauroczę.

A ja szukam już gdziekolwiek- wolałabym w biurze ale jakoś biuro nie chce mnie

do salonu urody jakoś mnie nie ciągnie, ale wszystko mi obecnie jedno bo muszę czesne wpłacić a nie mam kasy.... i rachunki też jakoś leżą i czekają a same płacić się nie chcą!
cholera jasna!!! czemu???
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 21:37   #201
jennylo86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 351
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

.

Edytowane przez jennylo86
Czas edycji: 2011-04-09 o 23:28
jennylo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 00:22   #202
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Hej dziewczyny. Postanowiłam do Was zawitać bo właśnie wczoraj rozstałam się z moim chłopakiem byłam z nim 1.5 roku i on nagle stwierdził, że mnie już nie kocha. Co prawda mieliśmy ostatnio ciężkie chwile, ale jakoś udało mi się ten związek uratować. No ale jednak po kilku miesiącach wyszło inaczej.

Nie wiem jak Wy sobie radziłyście w tej sytuacji. Nie warto płakać wiem, ale jakoś nie mogę powstrzymać łez. i ciągle mi jest smutno
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 11:04   #203
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Dziewczyny moje kochane naprawdę dziękuję Wam za te pochwały ale proszę mnie nie zawstydzać
Dreamerka dzięki, ja tez właśnie nie lubię przesady ehh jeszcze jak musiałam się pomalować to szok, ciągle mi się wydawało że za bardzo. Ale muszę przyznać że prawie wszystkie dziewczyny z mojej klasy wyglądały prześlicznie! Nie było przesadnej sztuczności ani wydziwiania a jednej koleżanki to nie poznałam 2 razy koło niej przeszłam i za 3 się kapnęłam że to ona
jennylo86 dziękuję
helvuś jak ja za Tobą tęskniłam
nieSmutna również dziękuję i też się ciesze że u Ciebie tak super jest.

Tak apropos mojego Exa albo chłopak zmienił upodobania o 360 stopni albo mi mydlił oczy albo teraz swojej new girl (notabene z naszej klasy ha ha ha). No bo przez całe 3,5 roku powtarzał że on na blondynkę to nawet nie spojrzy (co ja wpuszczałam jednym uchem bo dla mnie to dziwne że kolor włosów to taki priorytet) - ona to jasna blondynka. Ajj zresztą nie będę tutaj teraz wszystkiego wyliczać bo po co ale jednym słowem- TOTALNE przeciwieństwo typu który mu się kiedyś podobał- i urody i charakteru. I dziewczyny wierzcie lub nie ale ta laska jak się bawiliśmy na studniówce to praktycznie cały czas się na mnie gapiła ja ich olewałam naprawdę szkoda mi było dobrej zabawy ale z zamkniętymi oczami nie będę chodzić ile razy mi się wzrok prześlizgnął w szalonych tanecznych wirach na nich to ta na mnie lampy. No kurde szok, ajj nie wiem czy on jej coś nagdadał, czy ona mnie obserwuje czy jak ale śmiać mi się chciało. Bo Ex nic. Tylko zdjęcia mi robił jak pokazywałyśmy podwiązki

Co do partnera- jestem mega pozytywnie zaskoczona nigdy z nim nie tanczyłam bo jakoś okazji nie było a tu proszę! Tak się z Nim wybawiłam super fajnie tańczy, schodziliśmy z parkietu jak już oddechu nie mogliśmy złapać

U mnie dziś za oknem piękna pogoda- chciałabym żeby już tak zostało niebo czyściutkie, Słonko świeci
Miłego dnia życzę Wszystkim
__________________


Dyplom w kieszeni



Edytowane przez KasiaTbg
Czas edycji: 2009-02-10 o 11:05
KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:16   #204
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

hej Myszki
jestem )) Tęskniłyście choć trochę?))) No powiedzcie, że taaakkkk )))
Kochanieńkie Moje!Posiedzialam wczoraj trochę, nadrinkowałam jak nic jejciu, ale no naprawdę to straszne ;P Dziś wstałam o 11, więc same rozumiecie ale cały dzień chodzę taka jakaś...niemrawa :PPP ale się uśmiałam wczoraj, zrelaksiłam, odpoczęłam wreszcie No i wieczór bez książek, jejku jakie to piękne )))

Na wstępie to ja w ogóle może przywitam nową duszyczkę w naszym gronie

Magic Girl!
Kochana, każda z nas to przeszła jakiś czas temu- żyjemy więc to jest wszystko do przejścia...Straszne to, gdy miłość umiera, ale i tak się czasem dzieje...Nikogo na siłę do nas nie przywiążemy, a nawet jakby nam się to udało- nie byłaby to miłość...To musi być obustronna decyzja, że chce się być ze sobą...
Nie wiem jak to się wszystko potoczy dalej w Twoim wypadku, podałaś nam te mało informacji póki co, ale na początek powiem Ci tak...To jest nowe, świeże, więc boli...I powiem Ci coś mało pocieszającego na pierwszy rzut oka, ale zaraz załagodzę Będzie boleć...No niestety...Tyle, że z czasem ten ból się zaciera, przestaje kłuć, po prostu pozostaje myśl o tym, ale już nie boli tak, jak w pierwszych dniach...Masz prawo teraz płakać, nie powstrzymuj się gdy tego potrzebujesz, b o im bardziej będziesz tłumiła łzy- tym bardziej będą się lały...czasem trzeba usiąść i zapłakać żeby coś zrozumieć...Byleby ten płacz nie stał się czymś chronicznym w Twoim życiu...Radziłabym Ci się z nim póki co nie kontaktować, zajmij się teraz sobą, rozdrapywanie tego będzie jeszcze boleśniejsze...
Nie jest łatwo zaakceptować myśl, że ktoś nas nie chce...Nikogo jednak do tego nie zmusisz...Jeśli go kochałaś- pozwól mu odejść...Niech idzie swoją drogą...A Ty musisz iść swoją...Twoja doprowadziła Cię do nas I mam nadzieję, że będzie Ci tu z nami dobrze...
Musisz być silna, dzielna, musisz odkryć w sobie energię i właśnie teraz, jak nigdy wcześniej- zrobić z niej użytek!
Napisz coś więcej a na pewno pomożemy!!!!

JennyLO!

Policzki jak ruska, tak?)) hahahahaha no padłam Kochana, ale jak zasługujesz to ja Cię bardzo przepraszam, ale - przyzwyczajaj się do koloru bordo )))) Kochana, a jak sprawy rodzinne? Coś się polepszyło? Mam nadzieję, że szybko sobie to pójdzie i że nie będziesz musiała się tym zamartwiać ;/ Dobrze, że Ł. Cię wspiera, że jest przy Tobie...Musi być dobrze, pamiętaj!

Asik!
ja też nie rozumiem czemu te rachunki nie chcą się same płacić, to jest naprawdę zjawisko dość zastanawiające )))mam nadzieję , że dostaniesz Pięknoto tę pracę! A poza tym wiesz no...jest inna kwestia jeszcze....do 12.06.2010 nie tak daleko, wiesz no musimy uzbierać na mega wypasiony prezencior dla naszej nieSmutnej ;D

marzenka!
Co to za bezczelne wirusy się przyczepiły do Ciebie, co? No nie mogę! Pokaż tylko który to taki cwaniak jeden z drugim to zaraz im tu zrobię koło nosa! Żeby nam tak Marzenkę atakować, no nieeeee! Jak się dziś czujesz Kochana? Łykaj tabsiki, bo naprawdę...Choróbsko straszna sprawa...Położyłoby Cię do łóżeczka i jak byś do nas pisała?
A jak tam egzaminy? Ile Ci zostało jeszcze?

nieSmutna!
jak tam posiedzenie cioteczek- kloteczek? Wyspałaś się Słońce? A tak w ogóle to tak sobie myślę, ze...że my jesteśmy trochę takie Lejdis, tyle że wirtualne ))
No,ale Kochana jak tam po urlopie w pracy? dzieciaczki pewnie ucieszone, co?

Ściskam Was dziewczyneczki wszystkie, czekam na wieści Miłego dzionka ;****
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:10   #205
DarkChocolate
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Cześć Skarby moje Największe
Ojj stęskniłam się wiecie?

Niesmutnaa moj moja moja!!! tak sie cieszę ahaaaaaa
Gratuluje a i powiedz Twojemu Menowi, że tak troszke to moja też jesteś a nie tylko jego( to tak, żeby nie był zbyt pewny siebie, noi, żeby mi Ciebie tak całkowicie nie zabierał
DarkChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:35   #206
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Kochana w całości to ja sie na pewno nie oddam Kobieta, szczególnie w dobie kryzysu powinna mieć coś swojego, jakis rozdział tylko dla siebie..Ja mam Was i tak łatwo sie nie dam zdominowac Spokojna głowa!

Oj jak to miło czytac jak sie cieszycie z mojego życa, z tego co sie udaje i wspieracie kiedy lecę na pyszczek.Za to was cenię i przytulam do serduszka wszystkie razem i kazdą z osobna

U mnie spokojny wieczorek, nic sie nie dzieje i sennie jakoś..u was tez?

PS. ZIMA WRACAAAAAAAAAA
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:46   #207
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Stara ekipa?? oooo nie zaliczam się do tego wątku raczej, ale pozdrawiam Was, bo pamiętam, że pomogły mi w "rozpaczaniu" po moim byłym

i tak nawiasem, zaczęło chyba mi się lepiej układać, na razie spotykam się z kumplem z kierunku, może coś z tego będzie, kto wie, kto wie.. ale znajomi zauważyli, że jestem jakas wesoła i usmiechnieta ostatnio, hehehe, buziaki i jeszcze raz dziękuje, bo w sumie bez Was bym sobie nie poradziła w tych chwilach, a tak mogłam się wygadać, poużalać i inne takie pierdoły
I najlepszego w nowych/starych związkach
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:05   #208
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Hejka Kochane1 Przerywam to milczenie, bo coś to do nas nie pasuje!!!!


jak tam Aniołki?


ASIA jak rozmowa?

DREAMCIA jak nauka?

MARZENKA jak tam to i owo?

DarkChocolate co u Ciebie?

J'LO jak dzien mija??

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAA!!! nie wiem co u was a tego nie lubie...PROTESTUUUJE i WZYWAM DO RAPORTU!!

U mnie ok, bo po pracy! Połaziłam po miescie i kupilam to i tamto..dzis na tapecie byl prezent dla chrzesniaka P, bo ma Roczek w sobote! Matko co za cuda dla tych dzieciaków teraz... a jakie ceny!! Rany i jak tu gniazdo wić jak spodenki i bluza dla dziecka to z hakiem 80 zeta!!!
No ale kupilam co musialam, odebralam zamówiony prezent dla P na Walentynksy i wrócilam do domu..poza tym co....Tu cisza , brzuch mnie boli ( aaaah byc kobietą!), pogoda do niczego....Jedyna pociecha to pierogi z serem i jagodami, które chyba sama zjem i nie zostawie P Albo niee....bo wiosna idzie a ja juz wygladam jak jagoda bo juz jestem oragła a jak wyjde na wiosne z spudnicu to sie zfioletuje jak ona i juz calkiem bede jagodowa

Pisac mi tu w wolnej sekundce Laseczki
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:03   #209
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Dzień Dobry Dziewczynki!
popieram nieSmutną! Co to się dzieje? Porozstawiać po kątach?niech ja Was dorwę Łobuziary jedne Co to ma znaczyć? Co to za zmowa milczenia Nie nie nie! Mnie się to nie podoba, ot co!
Pisać do nas, ale to już!

NieSmutna!
Kochana, fakt- dziecko to teraz nie lada wydatek...Coś niesamowitego...Piekne są te wszystkie ciuszki, ja jak wchodzę do takiego sklepu to trudno mnie z niego wynieść naprawdę, nie mogę oczu nacieszyć ! Te skarpecioszki, te śpioszki, te czapeczki z uszkami, te czerwone śliniaczki, zielone kubraczki, kolorowe zabaweczki ))) Piękne, można zrobić z dziecka laleczkę, no ale faktycznie- strasznie dużo to wszystko kosztuje...Strasznie! No, ale nie martw się Kochana, masz tu trochę ciotek, wspomożemy jak Ci się rodzinka powiększy ))
Brzusio boli? ojejejeeejjjjj! No jaki wstrętny, ach ta nasza kobiecość Tzn. ja mało o niej wiem od tej strony, bo dla mnie te dni to jak każde inne zero bóli, no może troszkę bardziej nieznośna jestem ;P
Pierogi...mmmm.... ja się jednak postanowiłam wziąć za siebie, bo ja już z sobą nie mogę, no jejciu nie mogę...Wczoraj byłam u lekarza i powiedziałam pani dr co mi lezy na duszy, powiedziałam też, że mnie wkurza, że mało co jem a jestem taka okrągła, że niedługo będzie mnie łatwiej przeskoczyć niż obejść...Pani dr powiedziała "no czy pani żartuje? to co ? Pani chce być wieszak? " tjjjjaaaaa, do wieszaka to mnie brakuje ojjjjj jak mi brakuje Nie chcę być wieszak, chcę być po prostu zgrabna....bleh...No i już dziś powiedziałąm sobie że na rzęsach stanę, ale schudnę! Ot co :P Ciekawe jak długo wytrwam Dziś co prawda idę na piwosza, ale za to obiaek był minimalny no i kolacyjki nie będzie Jejku, dziewczynki ja chcę się zmniejszyć, bleh fuj ałeeee ;/
A tak poza tym to oficjalnie mogę ogłosić, iż zakończyłam tę nędzną sesję )) Wczoraj zebrałam ostatnią piątusię Więc się lenię póki co, ojjjj strasznie się lenię Idę z koleżanką na wieczór na piweczko, a co
I wiecie co? Kurka, skażona jestem chyba...M. zapłonął do mnie a ja co? A ja nic...A ja jestem bezpłciowa w tym wszystkim...bleh, no jestem straszna ;/ No, ale zobaczymy co będzie dalej, pożyjem- zobaczym

Czekam na wieści, nie wyjdę dopóki nie napiszecie
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 17:17   #210
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Witajcie skarbiki

Choroba mnie nie dopadła dałam jej tak mocnego kopa że na pewno nie zechce do mnie wrócić . JESTEM ZDROWA
Jeżeli chodzi o moje egzaminy to trzy już mam zaliczone na dwa wyniki czekam w niecierpliwością, kolejne dwa czekają mnie w weekend no a jednego nie zaliczyłam i czeka mnie poprawka no ale jakoś to będzie powoli, powoli prześlizgnę się

Dziewczynki, dziewczynki ja również mam zamiar zrzucić kilogramki, już to postanowiłam, muszę wrócić do swojej wagi. Postanowiłam nie jeść kolacji , ciężko mi to przychodzi bo jak jestem w pracy to tyle mam robotki że nie mam czasu zjeść i tak cały dzien jestem bez jedzonka a jak wracam do domku to obiadek i koniec. Tak pod wieczór przyciśnie mi żołądek ale daje radę, byle były widoczne efekty

nieSmutna ale narobiłaś smaka na pierogi ahhhh ślinka cieknie

No właśnie laski co się dzieje ??? zobaczcie ciągle jesteśmy na 7 stronie.
Przywołuje was do porządku buziaczki
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.