mamy z Niemiec - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 23:33   #2641
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: mamy z Niemiec

nimfa ma chwile wolnego , pewnie maly spi .
Moj chwile spi , wiec korzystam. A tak w ogole , jak u Ciebie z wypoczynkiem ?
Jakie masz noce ? Ja swoje pierwsze 2 , no moze 3 miesiace wspominam fatalnie.
Powiem Wam , ze niestety nie dawalo mi to ani troche satysfakcji z posiadania malucha.
Bylam tak zmeczona , ze nie docenialam tego daru jakim jest dziecko.Nie radzilam sobie.
Dopiero teraz jak noce mam w miare normalne moge na to wszystko spojrzec inaczej.
Dzis ,oj wczoraj 9 lutego moj maly mial 4 miesiace. Boze jak to leci.
Bylam u lekarza w piatek , powiedzial , ze juz wszystko sie zagoilo i moge zaczac cwiczyc i ogolnie nie oszczedzac sie juz ( a ja sie i tak nie oszczedzam od samego poczatku ).

Teraz w lidlu bedzie bielizna uciskowa , pas i body i getry.
Zamierzam to kupic , bo nigdy tego jeszcze tu w ofertach nie widzialam a jak sa na aukcjach to masakrycznie drogie. Wozilam to z Polski.
Teraz na moj wiszacy brzuch i zaniedbana sylwetke po ciazy to jak znalazl .Potem znow nigdzie nie bedzie.

Tesciowa i te swoje madre rady ...
Ja mialam z moja bardzo wielka klotnie. I szczerze mowiac ani ja nie cierpie jej ani ona mnie.

W skrocie : bylismy na urodzinach .
Maly mial nowe ubranko ale zamiast " rajtuzek" skarpetki.
Musial fiknac nogami , bo juz ujrzala ta szpare miedzy nogawka a skarpeta i kawalek cialka. Ja nie widzialam.
Nie powiedziala NIC !!!
Do tego byla tam mojego meza bratanica. Rozbestwiony dzieciar.
Caly czas malego lapala, dotykala i draznila.
Wiedzielismy , ze jak go obudzi , to juz pojedlismy i mozemy rownie dobrze wstawac do domu i jechac na syrenie.
Ledwiez poszlismy po jedzenie , obracam sie a to dziewczynisko go dreczy . A tesciowa nic , wpatrzona jak w obrazek . No i ryk. Do domu w ekspresowym tempie.


Nastepnego dnia zadzwonila do mnie sie ze mna rozliczyc.
Trafila na moment , ze maly plakal , bo byl glodny . W takich chwilach nie mam cierpliwosci na glupie gadanie.
Myslala, ze bede ze spokojem przyjmowac jej glupia gadke i drwiny .
Przesadzila , jak powiedziala , ze sie rozplakal z zimna ! i nie widziala w calym zyciu matki , ktora tak ubiera dziecko w zimie .
Szlag mnie trafil.
Wykrzyczalam wszystko co mysle.
Jedno jest pewne , juz mi sie nie bedzie wtracac w wychowanie i ubieranie mojego dziecka.
Frustracje wylala na mojego meza . Opieprzyla go za bezmyslnosc i glupote , ze zabral w taka droge ( pl) tak male dziecko.
Tez jej powiedzial co o tym mysli.
Mam nadzieje , ze ona w koncu przestanie sie wtracac , bo ja sobie nie pozwole.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 23:40   #2642
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Xenia ze niby co? Ze z zimna sie poplakal? co za baba! eh. ja nie wiem czy bym wogole ten telefon odebrala.

Gratulacje z okazji 4 miesiecy! Nie moge uwierzyc,ze synek ma juz tyle! boze jak ten czas szybko plynie.

Ja sie juz doczekac nie moge, kiedy znow pojde na silownie...
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 00:14   #2643
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: mamy z Niemiec

kolejna co nie moze zasnac ...
Raspberry odebralam bo sie nie spodziewalam.
Zreszta i tak ja wygralam bitwe , bo braklo jej argumentow , rozplakala sie ( swoja droga nie wzruszaja mnie takie akty) i rzucila sluchawka.


Doczekasz sie coreczki , doczekasz.
Bylas juz na jakims markcie ?
Ja musze poluzowac, bo powoli trace kontrole i znosze do domu coraz wiecej ubranek.
Zreszta ze sklepu rowniez. Z zazdroscia lekka patrze jak inne mamy wybieraja sukieneczki , bluzeczki i falbaneczki. No coz ...
Nie wiem czy na drugie dziecko sie zdecyduje.
Bardzo bym chciala ale juz dzis sobie nie radze a moze i radze ale nie podoba mi sie to co teraz jest i jak funkcjonuje.
Zawsze sobie cenilam swobode, spokoj i ponad wszystko bylam leniem.
Teraz mam wrazenie ze jestem zaprogramowana maszyna , ktora codzien robi to samo. Narasta we mmnie bunt.
Jestem totalna kura domowa , ktora ma wszystko na glowie a dla siebie nie mam czasu w ogole. Wygladam jak zaniedbany kocmouch.
Nawet makijazu nie moge zrobic , bo gdziezby jak dziecko placze . Placze nad moja utracona uroda. Wstydze sie wstawiac nowe zdjecia .
Zrobilam sie drazliwa i nerwowa.
Przeszkadza mi pies. Kazdy wlosek na ziemi czy ubranku doprowadza mnie do szalu. Kazda szklanka nie na miejscu.
Po prostu jestem wymeczona.
Totalnie wymeczona.
Czekam na noc a nawet noca musze wstawac i isc do kuchni , gotowac wode , robic mleko , przewijac ...Trwa to po ok 30 minut , czasem dluzej.
Jednak dam rade , przetrzymam to.
Jak dla mnie to okres pierwszych miesiecy jest najgorszy. Czekam az synek podrosnie i bede mogla go czyms zajac , razem z nim sie pobawic .

A tesciowa mi pomogla w ciazy tylko raz . Umyla mi okna , jedna szmata . Pobila rekord w oszczednosci wody i w czasie ...
Wiem , wiem , jestem swinia , jestem niewdzieczna ale moze ja bym, wolala miec zrobione zakupy, poprane biezace rzeczy lub inne wazniejsze sprawy anizeli czyste ... okna.
Aha i po tym czasie juz byla cisza . Pomoc zaliczyla, ten raz wystarczyl.Dzis ma czyste sumienie.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 08:23   #2644
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Dzien dobry

Xenia przygotowuje sie do nieprzespanych nocy
U mnie tych marketow nie ma jeszcze i nie wiem czemu az tak sie rozni to miedzy regionami ?? strasznie bym juz tak chciala pojechac..

Ja mysle, ze napewno radzisz sobie swietnie . Tylko nie ma ci kto o tym powiedziec. Karmisz, sprzatasz, przewijasz, gotujesz. Czyli sprawdzasz sie
Ja sie zastanawiam czy znajde czas na silownie i cwiczenia oraz od stycznia na nauke. Mam nadzieje, ze uda mi sie wszystko pogodzic. No i czekam jak na zbawienie az pies mi wreszcie urosnie.


Kamilka co z toba? czyzbys opijala egzamin??
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 09:05   #2645
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Dziewczynki, jestem....dopiero co wstalam i jem sniadanko... Wczoraj podlam po 22...musialam odespac ten stres... Moj tz przyszedl do lozeczka troche pozniej i nie mogl mnie biedny dobudzic...

Przede wszystkim dziekuje za trzymanie kciukow

No wiec glupi egzamin okazal sie naprawde trudny...Jedno pytanie w ogole odnosilo sie do ostatnich wyborow w Hessen...co ja cholera wiem o wyborach w Hessen?? NIC bo sie wtedy uczylam!!!!!!!! No, ale w kazdym razie wykazalam sie w ostatnim pytaniu, ktore dalam odpisac ode mnie prawie w calym rzedzie... Cos nie czuje, zeby to bylo wystarczajaco na zdanie, ale juz trudno nic nie da sie zrobic...
Najlepiej jak po egzaminie poszlismy do profesora i pytamy "Co trzeba bedzie zrobic, jesli nie bedziemy zadowoleni z wyniku egzaminu?" On tak sie patrzy i mowi "Ale w tym roku nie chodzi w sumie o ocene, tylko o zaliczenie..." MY sie caly czas na niego patrzymy... On"Aaaa....macie na mysli, jesli nie zdacie??" My :"TAAAK!!"....

Noooo, czyli jedno za nami a teraz pora na socjologie i mikroekonomie....
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 09:45   #2646
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Czesc kochane,

Xenia
, rzeczywiscie niemilo z tymi tesciami, no i przykro, ze rodzina sama sie do wnuka nie pofatyguje
A tak na marginesie, to twoj maluch juz taki duzy ?? Kiedy i jak?? no tak, moj juz skonczy niebawem 7my miesiac...

Kamila, po twoim opisie wnioskuje, ze wszystko poszlo gladko, a bynajmniej na pewno nie oblejesz...

Zastanawiam sie co dzis robic Moze troche posprzatam, pojde na spacerek z Edziem, a potem na kawusie do kuzynki
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 10:20   #2647
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Kamila, po twoim opisie wnioskuje, ze wszystko poszlo gladko, a bynajmniej na pewno nie oblejesz...
Bedzie co bedzie...Juz nie mysle o tym tylko o nastepnych egzaminach...

A co do tesciow, to moi sa kochani...tylko tak strasznie daleko...Wiadomo, ze dla nas obojga wsiasc w samolot i poleciec do nich to zaden problem, ale z dzieckiem to jestem pewna, ze nie bede miala ochoty tak czesto tam bywac...A oni sa z kolei nie za bardzo zdrowotnio fit na podroze...Dobrze, ze moja mama moze do mnie zawsze przyjechac jakby cos...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 12:30   #2648
nimfa83
Raczkowanie
 
Avatar nimfa83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw*Würzburg
Wiadomości: 248
GG do nimfa83
Dot.: mamy z Niemiec

28.02.2009 10:00 bis 13:00 Uhr
Kinderflohmarkt in Dreikönig
60594 Frankfurt, Löherstraße 15
MainKita der Dreikönigsgemeinde,
gut sortierter Flohmarkt für Kindersachen aller Art mit Kinderbetreuung und Kuchenbuffet. Infos unter kinderflohmarkt-dreikoenig@web.de



Kindersachen-FlohmarktSonntag,
01.03.2009
13:00 UhrD-65934 Frankfurt am MainGemeindehaus Christuskirche
Oeserstraße 3 a13 bis 16 Uhr!
Tisch-Reservierungen ab 09. Februar, Mo bis Fr von 8 bis 17 Uhr.
Stand-Gebühr beträgt pro Tisch 4,50 Euro plus einen selbst gebackenen Kuchen. Ständer müssen angemeldet werden und kosten 3,50 Euro extra. Tische werden gestellt, Ständer nicht!
Parkplätze auf dem Kerbeplatz gegenüber reichlich vorhanden.
Kaffee- und Kuchentheke - auch zum mitnehmen.
Eintritt: frei
Veranstalter: Elternbeirat der ev. Kita Löwenzahn



KinderkleiderbasarSamstag ,
07.03.2009
10:00 UhrD-65933 Frankfurt am MainGemeindehaus / Josefshaus (hinter der kath. Kirche)
Auf der BeunKleidung bis Größe 176 nach Größen sortiert; Spielzeug, Bücher, Kaffee, Kuchen, Wurt & Weck.
Enlass für Schwangere bereits ab 9.30 Uhr
Ende um 14.00 Uhr
Eintritt: frei
Veranstalter: kath. Kirchengemeinde Maiä Himmelfahrt


Vorsortierter Kinderflohmarkt der KrümelkisteSonntag,
08.03.2009
14:30 UhrD-60528 Frankfurt am MainNTG-Turnhalle
Goldsteinstrasse 33Es ist wieder soweit! Wir laden ein zum 6. vorsortierten Flohmarkt der Krümelkiste von 14:30-17:00. Bei uns findet Ihr viele Markenklamotten in den Größen 50-170, Schuhe, Spielsachen, Kinderfahrzeuge, Reisebetten, Kinderwagen... Außerdem gibt es eine Kuchentheke und Getränke zum Stärken!
Eintritt: frei
Veranstalter: KITA Krümelkiste
E-Mail


KitaflohmarktSamstag,
21.03.2009
13:00 UhrD-60435 Frankfurt am MainGemeindesaal der Ev.-Kreuzgemeinde
Alt Preungesheim 20Der Kinder-Teenieflohmarkt geht von 13.00-16.00 Uhr. Standgebühr beträgt 6 Euro+ selbstgebackenen Kuchen ! KEIN RAMSCH KEIN TRÖDEL !!!
Wir bieten auch eine Malecke und Kinderschminken an !!
Wir haben ein Kita-Snackraum mit Getränken, Kuchen und Hot-Dogs ! Natürlich auch zum mitnehmen !!
Eintritt: frei
Veranstalter: Kita 1 der Ev.-Kreuzgemeinde Frankfurt-Preungesheim
E-Mail
nimfa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:38   #2649
nimfa83
Raczkowanie
 
Avatar nimfa83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw*Würzburg
Wiadomości: 248
GG do nimfa83
Dot.: mamy z Niemiec

Gosia, wydawalo mi sie, ze w tak duzym miescie jak Frankfurt musza byc Kinderflohmarkty, wiec Ci poszukalam. W poscie wyzej masz namiary

Xenia, Maly spal Dwie pierwsze nocew szpitalu mielismy tragiczne, bo Maly byl ciagle glodny, a ja mialam malo pokarmu i glupia zamiast przystawiac go do piersi to spacerowalam calymi nocami po korytarzach. teraz juz dogralismy sie troche. W piatek myslalam, ze mi piersi rozsadzi. Zastanawialam sie czy nie skonsultowac tego z kims, bo bolalao jak cholera i jeszcze mialam jakies grudki z pokarmem. Robilam gorace oklady i pomoglo. A teraz Maly wyssysa wszystko na biezaco. Tak jak pisalam probuje przestawic mu tryb dnia, wiec namietnie budzimy go co 3 h w ciagu dnia, zeby w nocy spac. W nocy budzi sie tylko raz miedzy 3 a 4. Za to rano dal mi wczoraj popalic, bo mial kolki, a dzis tez troche marudzil i musialam wstac o 9. Biedna mama
Dobrze, ze to napisalas o tym braku swobody itd. Bo u mnie pojawialy sie takie mysli, ze dziecko troche utrudnia zycie jednak i ogranicza mnie w pewien sposob. Mialam wyrzuty sumienia za takie mysli. Teraz wiem, ze nie jestem sama

Wiecie, tesciowa mnie powalila dzisiaj. Przyjechala, byla krotko (nie zawracala du...) i jeszcze mi poprasowala!!! Nie bylo zadnych glupich rad itp. Juz drugi raz w ciagu tygodnia zostawila pieniadze dla Malego na pampersy lub cos innego co potrzebuje - jak to okreslila. Nie chcialam wziac, ale powiedziala, ze nie lubi przychodzic z pustymi rekami i zostawila po czym pojechala.

Edytowane przez nimfa83
Czas edycji: 2009-02-10 o 12:41
nimfa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 13:10   #2650
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Iwonko dziekuje bardzo zaraz sobie daty przepisze i pokaze mezowi Juz sie nie moge tych marketow doczekac


Kamilko a wlasciwie co sie stanie jakbys nie zaliczyla? U meza na univerku wywalali
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:45   #2651
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Nimfo, chcialam ci napisac, ze gdybys miala problem z piersiami, tzn. przepelnienie i bol, to szybciutko stosoj zimne oklady z twarogu (quark) (w sklepach w takich malych plastikowych pudeleczkach). Tak radzila mi polozna w krytycznej sytuacji Przystawiaj malego tez jak najczesciej, nawet jak boli i masuj


A co do trudnych mysli, to kazdy chyba przez to przechodzi...jak nawet teraz czasem jestem jakas zrezygnowana
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 19:45   #2652
nimfa83
Raczkowanie
 
Avatar nimfa83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw*Würzburg
Wiadomości: 248
GG do nimfa83
Dot.: mamy z Niemiec

Madzia, dzieki za rade
I dobrze, ze Ty tez mialas takie stany, bo ja naprawde czuje sie jak wyrodna matka. Czasami tak sie wsciekam, ze wszystko kreci sie teraz wokol niego. Dzis np ledwo na oczy widzialam i tak chcialo mi sie spac, a on wyciagal mnie z lozka o 8 rano. Wczesniej moglam spac do poludnia
Ale z drugiej strony jak pojde i popatrze jak tak slodko spi i robi minki to wiem, ze nigdy w zyciu nie zrezygnowalabym z niego i ze razem z moim mezem sa czyms najlepszym co mnie moglo spotkac.
Tylko czemu ja cholera jestem taka placzliwa ostatnio?!
No i jeszcze tak mnie ciagle boli miedzy nogami
nimfa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:01   #2653
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez nimfa83 Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony jak pojde i popatrze jak tak slodko spi i robi minki to wiem, ze nigdy w zyciu nie zrezygnowalabym z niego i ze razem z moim mezem sa czyms najlepszym co mnie moglo spotkac.
Tylko czemu ja cholera jestem taka placzliwa ostatnio?!
No i jeszcze tak mnie ciagle boli miedzy nogami
Dokladnie teraz masz juz przy sobie 2 najcenniejsze i najblizsze ci osoby

Ja tez wyje ostatnio jak glupia... Nie wiem czy to pogoda, czy zaczyna mnie wszystko powoli przerastac
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 09:16   #2654
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Czasem mam wrazenie, ze ta slynna depresja poporodowa dopadla mnie wlasnie teraz
Czuje sie fatalnie, a brak czasu na wszystko dobija mnie doszczetnie. I sa takie dni jak dzis (maly placze juz druga godzine-oczywiscie przez zabki i nie mzoe zasnac), kiedy zarzucam sobie to i owo, bo juz brak mi cierpliwosci....fak, ze tez to macierzynstwo musi byc takie trudne
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 09:41   #2655
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Dziewczynki, nie smutac sie Macie juz wasze serduszka przy sobie a wiadomo, ze poczatki sa trudne...Bedzie tylko lepiej teraz

A u ciebie Gosiu to hormonki pewnie...

Ehhh...widzicie jak to jest - jedne placza jak juz maja dzidzie i sa po prostu przemeczone, inne jak na nia czekaja a jeszcze inne (mhm...) jak nie moga sie jej doczekac... Zawsze cos...

Mnie wczoraj od wieczora tak bolal brzuch, ze nie moglam wytrzymac...zezarlam dwie nospy i nic...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2009-02-11 o 09:56
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:12   #2656
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie smutac sie Macie juz wasze serduszka przy sobie a wiadomo, ze poczatki sa trudne...Bedzie tylko lepiej teraz

A u ciebie Gosiu to hormonki pewnie...

Ehhh...widzicie jak to jest - jedne placza jak juz maja dzidzie i sa po prostu przemeczone, inne jak na nia czekaja a jeszcze inne (mhm...) jak nie moga sie jej doczekac... Zawsze cos...

Mnie wczoraj od wieczora tak bolal brzuch, ze nie moglam wytrzymac...zezarlam dwie nospy i nic...

Pod tym plakaniem sie podpisuje Dokladnie - zawsze cos

A co do brzuszka... moze to jakas plaga, bo ja wczoraj sie zwijalam z bolu, jakies skurcze mnie dopadaly.
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:27   #2657
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez melisanka Pokaż wiadomość
Pod tym plakaniem sie podpisuje Dokladnie - zawsze cos

A co do brzuszka... moze to jakas plaga, bo ja wczoraj sie zwijalam z bolu, jakies skurcze mnie dopadaly.
No dokladnie ja tez mialam jakies skurcze!! A ze jeszcze owulke mialam to do tego jeszcze bol w podbrzuszu...

A z plakaniem...u mnie by sie przydalo, zebym czesciej plakala jak czuje potrzebe, bo moj charakter jest taki glupi, ze zawsze trzymam wszystko w sobie...wszystkie emocje - te zle zwlaszcza, kumuluje az do punktu, kiedy juz nie da sie wiecej...a to podobno niezdrowe...


A dzisiaj idziemy z dziewczynami do kina na "Brides war" Widziala moze juz ktoras??

A poza tym mam pytanko - czy chcialybyscie moze wymienic sie na jakies ksiazki po polsku?? Ja mam duzo, ale znam juz wszytskie i chetnie zabralabym sie za jakies nowe...Dajcie znac jakby cos...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:43   #2658
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
No dokladnie ja tez mialam jakies skurcze!! A ze jeszcze owulke mialam to do tego jeszcze bol w podbrzuszu...

A z plakaniem...u mnie by sie przydalo, zebym czesciej plakala jak czuje potrzebe, bo moj charakter jest taki glupi, ze zawsze trzymam wszystko w sobie...wszystkie emocje - te zle zwlaszcza, kumuluje az do punktu, kiedy juz nie da sie wiecej...a to podobno niezdrowe...


A dzisiaj idziemy z dziewczynami do kina na "Brides war" Widziala moze juz ktoras??

A poza tym mam pytanko - czy chcialybyscie moze wymienic sie na jakies ksiazki po polsku?? Ja mam duzo, ale znam juz wszytskie i chetnie zabralabym sie za jakies nowe...Dajcie znac jakby cos...

Kamilko, ja z mezem bylam na Slubnych wojnach w te sobote

Swietny wybor dla relaxu, posmiac sie mozna


A jakie masz ksiazeczki?? JA tez mam kilka


Ja dzis ide do kosmetyczki, ale nie mam totalnie humoru Nic mi sie nie chce...
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:44   #2659
benia150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
GG do benia150
Dot.: mamy z Niemiec

Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że mnie jeszcze pamietacie Dużo sie ostatnio u mnie dzieje stąd te moje"pojawiam sie i znikam"
Słuchajcie czy któraś z was brała może pigułki antykoncepcyjne bez przerwy 7-dniowej na @? A jak brała ze względów zdrowotnych w takiej formie to PLEASE dajcie znać. Nie ukrywam ze pogadałbym chętnie na gg., bo jest mi łatwiej i szybciej.
benia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 10:46   #2660
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Kamilko, ja z mezem bylam na Slubnych wojnach w te sobote

Swietny wybor dla relaxu, posmiac sie mozna


A jakie masz ksiazeczki?? JA tez mam kilka


Ja dzis ide do kosmetyczki, ale nie mam totalnie humoru Nic mi sie nie chce...
Tez tak myslalam, ze to dobry film na relaks...

Oh, ja mam sporo ksiazek...Mam wypisac tytuly, zeby bylo latwiej cos wybrac?
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:56   #2661
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Tez tak myslalam, ze to dobry film na relaks...

Oh, ja mam sporo ksiazek...Mam wypisac tytuly, zeby bylo latwiej cos wybrac?
w weekend tez sie na to do kina wybieramy, pelen relaks dla umyslu

a ksiazki... wiecie co ja mam bardzo duzo bo kocham czytac, ale nic mnie tak nie boli jak to ze po przeczytaniu musialabym ksiazke oddac
Dlatego zawsze omijalam biblioteki a grasowalam po Empikach

Teraz pozostala mi tylko polska ksiegarnia online, ale to juz nie to samo...

Edytowane przez melisanka
Czas edycji: 2009-02-11 o 11:39 Powód: literowka :D
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 11:19   #2662
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez melisanka Pokaż wiadomość
w weekend tez sie na to do kina wybieramy, pelen relaks dla umyslu

a ksiazki... wiecie co ja mam bardzo duzo bo kocham czytac, ale nic mnie tak nie boli jak to ze po przeczytaniu musialabym ksiazke oddac
Dlatego zawsze opijalam biblioteki a grasowalam po Empikach

Teraz pozostala mi tylko polska ksiegarnia online, ale to juz nie to samo...
U mnie zazwyczaj wypozyczenie ksiazki konczylo sie tym, ze pozniej szlam do ksiegarni i kupowalam ten sam tytul...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:17   #2663
benia150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
GG do benia150
Dot.: mamy z Niemiec

ooops, chyba mnie jdnak za długo nie było...
benia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:32   #2664
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez benia150 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że mnie jeszcze pamietacie Dużo sie ostatnio u mnie dzieje stąd te moje"pojawiam sie i znikam"
Słuchajcie czy któraś z was brała może pigułki antykoncepcyjne bez przerwy 7-dniowej na @? A jak brała ze względów zdrowotnych w takiej formie to PLEASE dajcie znać. Nie ukrywam ze pogadałbym chętnie na gg., bo jest mi łatwiej i szybciej.
Cytat:
Napisane przez benia150 Pokaż wiadomość
ooops, chyba mnie jdnak za długo nie było...
Hej,
nie pomoge ci, bo nie bralam pigulek..
.
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:54   #2665
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez benia150 Pokaż wiadomość
ooops, chyba mnie jdnak za długo nie było...
ja kilka razy tak bralam, ale nie ze wzgledow zdrowotnych, a dla wlasnego komfortu (pielgrzymka, tudziezz inne wcieczki) czego okropnie zaluje bo to tez molo sie odbic na moim zdrowiu. Chormony to nie witaminy
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 17:27   #2666
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Ja juz po filmie Swietny, usmialam sie ze hej I przy okazji mamy nastepne filmy w planach min. "Wyznania zakupoholiczki"...czytala m ksiazke i byla swietna wiec...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 17:43   #2667
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Czesc

Ja od wczoraj umieram z bolu zeba noc nie przespana, wylam przez pol nocy z bolu.
Dzis jestem juz po wizycie u dentysty. Jednak zeba mi nie zrobia bo trzeba przeswietlic a bedac w ciazy tego mi nie zrobia . Dostalam penicyline na tydzien. Prawdopodobie kanal ktory zostal zle wyczyszczony podszedl ropa.

Ledwo siedzie, a lzy same mi leca po policzku, nie zycze najgorszemu wrogowi takiego bolu.

Mam tylko nadzieje, ze malej nic po lekach nie bedzie i ze szybko mi przejdzie ten bol.
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 18:03   #2668
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: mamy z Niemiec

Czesc dziewczynki, ja tu do was wpadam czasem i podczytuje bo mi humorek poprawiacie, a dzis takie smutaski, tulam mocno.

Mnie tez dopada dolek, dziciaczki rosna a ja w domu siedze, Natalia skonczyla juz 4 miechy.

Karenina moze sie uda i pchniesz do przodu egzamin. Oj zdolniacha jestes

Edzio ma juz 7miesiecy.

Melisanko piekny awatarek.

raspberry pennycilina jest wzasadzie jednym z nielicznych antybiotykow stosowanych w ciazy i karmieniu piersia. Dobrze idzie na zeby. Powinno pomoc.Oj meczysz sie chyba bardzo.

No i wogole zdrowka dla mamus. Musze tu was czesciej nawiedzac

Poszlabym do kina tylko ze dla mnie to tylko babycinema a nie romansidla bo z ta cala czereda nie mamy co zrobic.

O czas na rtl i moje seriale
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2009-02-11 o 18:07
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 18:05   #2669
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez melisanka Pokaż wiadomość
Teraz pozostala mi tylko polska ksiegarnia online, ale to juz nie to samo...
Melisko a co to za ksiegarnia?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 18:23   #2670
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Czesc

Ja od wczoraj umieram z bolu zeba noc nie przespana, wylam przez pol nocy z bolu.
Dzis jestem juz po wizycie u dentysty. Jednak zeba mi nie zrobia bo trzeba przeswietlic a bedac w ciazy tego mi nie zrobia . Dostalam penicyline na tydzien. Prawdopodobie kanal ktory zostal zle wyczyszczony podszedl ropa.

Ledwo siedzie, a lzy same mi leca po policzku, nie zycze najgorszemu wrogowi takiego bolu.

Mam tylko nadzieje, ze malej nic po lekach nie bedzie i ze szybko mi przejdzie ten bol.
Oj bidulko jedna Tak sie wlasnie zastanawialam dzisiaj, co u ciebie, ze nic nie piszesz... Nie martw sie, malutkiej nic nie bedzie od penciliny, wazne, zeby ten bol ci przeszedl...Juz ja bym ten bol od razu

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Karenina moze sie uda i pchniesz do przodu egzamin. Oj zdolniacha jestes

No i wogole zdrowka dla mamus. Musze tu was czesciej nawiedzac

Dzieki Pewnie, ze nas nawiedzaj czesciej...im nas wiecej tym weselej

Kurcze, a mnie znow ten brzuch zaczyna bolec.... Jak leze to jest ok, ale jak siedze to od razu gorzej...A mialam w planach dzisiaj steki na kolacje...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-17 17:59:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.