Imię dla dziewczynki. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-11, 10:39   #301
_PINK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 32
Wink Dot.: Imię dla dziewczynki.

Dziwie się że nie padło tu imię Emilka!Tak ma na imię moja 9-cio miesięczna córcia.Moim zdaniem to śliczne imię... Emilia Podoba mi sie jeszcze Nadzieja,Wiktoria (ale to dosc popularne imie), Amelia...i to by było na tyle pozdrawiam
_PINK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 11:44   #302
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez _PINK
Dziwie się że nie padło tu imię Emilka!Tak ma na imię moja 9-cio miesięczna córcia.Moim zdaniem to śliczne imię... Emilia Podoba mi sie jeszcze Nadzieja,Wiktoria (ale to dosc popularne imie), Amelia...i to by było na tyle pozdrawiam
Musiałaś przeoczyć, bo nie tylko ja wymieniłam imię Emilka. Zastanawiamy się właśnie z mężem nad imieniem Emilia, Natalia lub Patrycja. Mnie też Emilka bardzo się podoba!
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 13:34   #303
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Pink namieszałaś mi w głowce , za miesiąc mam rodzic Agatke...a tu jeszcze jedno fajniutkie imię. Emilka jest śliczna, ciekawe jak zareaguję mój TŻ.
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 13:47   #304
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Mi się imionka bradzo podobają dla dziewczynek: Nina, Marysia, Klaudia, Oliwia, Magdalena, Hania, a dla chłopczyka Marek. I moje dzieciaczki (jak już będę miała za parę latek ) to będą się nazywać Nina i Marek Nie mogę się doczekać
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 20:37   #305
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez KATESIA
Pink namieszałaś mi w głowce , za miesiąc mam rodzic Agatke...a tu jeszcze jedno fajniutkie imię. Emilka jest śliczna, ciekawe jak zareaguję mój TŻ.
ja chyba bym wybrała Agatkę, chociaz w sumie i Emilka ładnie

oprocz tego lubię Magdalena (moje 2 imie-wolalabym zeby bylo 1) no i kocham Julia, ale teraz to bradzo popularne imie i chyba nie nazwałabym tak córki.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 15:55   #306
cedyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 120
Dot.: Imię dla dziewczynki.

podoba mi sie
MAdzia
Julia
Zuzia
Karolcia [karolina]
Maja [nawet, nawet ale xle mi się kojaż]:P
Dominika

i mi sie podobają ale to ni epolskie:
Kate
Mary
Ashley
Michelle
Nicole
Dakota
cedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 15:35   #307
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Witam!Moja faworytka to Patrycja jak moja córa,a tak to :
-Pola
-Nadia
-Lidia
pzdr cieplutko
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 22:33   #308
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Muszę Wam coś powiedzieć. Ostatnio przeglądałam z mężem stronę z projektami domów (www.archipelag.pl) . Mówiąc pół żartem pół serio tam to dopiero jest przegląd źeńskich imion . Jest tam mnóstwo imion, które w tym wątku w ogóle nie zostały wymienione. To są oczywiście imiona domów, ale niektóre na prawdę śliczne.
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 15:06   #309
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Dla mnie zdecydowanie Laura i Natalia
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 17:21   #310
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Re: Imię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez joannea
vincencik napisał(a):

Ja w życiu nie nadam imienia "typowego", pamiętam, jak ktoś opowiadał dowcip, że w Polsce , jak sie nie zna imienia dziewczynki, wystarczy krzyknąc (i teraz przepraszam wszystkie posiadaczki tych imion, ja tez jestem z grupy popularnych, nie chcę nikogo urazić, w klasie miałam 3 Asie) Kasia albo Ania, i na 50% się człowiek wstrzeli.
Wszystko jest kwestią gustu.
Dokładnie! Mam na imię Kasia i kiedyś szłam z moją koleżanką i jakiś koleś wołał Kasia. Na początku myślałam, że to nie do mnie. Jednak kiedy się odwróciłam koleś zapytał się jak mam na imię no to powiedziałam, że Kasia on się do mnie uśmiechnął i powiedział, że akurat wstrzelił Żałuję, że mam takie pospolite imię... A co do imion dla dziewczynek to bardzo podoba mi się: Paula, Liwia, Alicja, Iza, Magda i Florentyna.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 18:01   #311
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Hmm weźcie pod uwagę, że za parę lat imię Kasia, Ania itp. będzie rzadkie, a za to Oliwia, Natalia i inne imiona, które wymieniacie będą właśnie pospolite. Teraz każdy rodzic stara się nadać swojemu dziecku jakieś piękne, niespotykane imię nie myśląc, że te imiona w rzeczywistości staną się zwyczaje i częste. Zobaczcie, jak wiele imion powtarza się w każdym poście .

Ja jestem Teresa i przez całe życie słyszałam - "moja babcia/mama/ciocia tak się nazywa" ;-) Ale faktem jest, że do tej pory poznałam tylko jedną równieśniczkę z takim imieniem.

Moje przyszłe dzieciaczki dostaną "zwykłe" imiona, po to by się kiedyś wyróżniać.
Pozdr.
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-19, 07:39   #312
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Moja córka ma na imie Marta. Niezbyt popularne ale też i nie nazbyt "wymyślne" imię. Marta pasuje i do dziewczynki i do dorosłej kobiety i ma śliczne zdrobnienia.
A poza tym dużym plusem tego imienia jest to, że praktycznie na całym świecie imię jest znane i używane. Trzeba to też brać pod uwagę nadając dziecku imię, bo nie wiadomo gdzie zamieszka jako dorosła osoba. Ja mam imię trudne do wymówienia dla obcokrajowca i niezbyt mi sie teraz podobają wersje mojego imienia wymyślane przez sąsiadów.
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 09:26   #313
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez Luba
Moja córka ma na imie Marta. Niezbyt popularne ale też i nie nazbyt "wymyślne" imię. Marta pasuje i do dziewczynki i do dorosłej kobiety i ma śliczne zdrobnienia.
A poza tym dużym plusem tego imienia jest to, że praktycznie na całym świecie imię jest znane i używane. Trzeba to też brać pod uwagę nadając dziecku imię, bo nie wiadomo gdzie zamieszka jako dorosła osoba. Ja mam imię trudne do wymówienia dla obcokrajowca i niezbyt mi sie teraz podobają wersje mojego imienia wymyślane przez sąsiadów.
zgadzam się
Marta brzmi wprawdzie nieco twardo, nie lubię jak mówi tak do mnie mó j mąż na przykład, ale za to Martuśka w jego ustach brzmi już extra
__________________
znowu tutaj z Wami
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 16:13   #314
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Nie dawaj Wiktoria Julia ani Maja bo dziewczynek o tych imionach jest bardzo dużo. najładnijesze są tradycyjne polskie imiona w stylu: Ewa, Zosia, Marysia itp. Moja dwuletnia córeczka ma na imię Hania i uważam że jest to świetne imię POZDRAWIAM
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 18:47   #315
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez MartusiaJ
zgadzam się
Marta brzmi wprawdzie nieco twardo, nie lubię jak mówi tak do mnie mó j mąż na przykład, ale za to Martuśka w jego ustach brzmi już extra
Mnie sie zawsze imie Marta kojarzylo ze stara baba siedzaca w oknie i strasznie zrzedzaca, ale jak troche doroslam, to doszlam do wniosku, ze to wcale nie jest takie najgorsze imie, zawsze mogli mnie rodzice nazwac Dżesika albo Wieslawa (z calym szacunkiem dla Dżesik i Wieslaw) i wtedy to bym miala bol.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 18:51   #316
Korina100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Ottawa
Wiadomości: 10
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Marta to ladne imie. Kojarzy mi sie od razu z Martha Stewart, kobieta sukcesu, polskiego pochodzenia, moja idolka
Lubie tez imie Weronika, Maja i Kamila, bo imiona te sa niezmienne w innych jezykach. Nie jak, na przyklad Jasmina, imie jest sliczne po polsku ale po angilesku -Jasmin - jest okropne.
Korina100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 19:02   #317
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Mi zawsze podobało się: Wiktoria, Kasandra, Majka, Oliwka... a córci przy porodzie jednak wybrałam Anastazja nie wiem skąd mi się wzieło to imię, ale kilka dni przed porodem chodziło mi po głowie... i tak już zostało. Uważam, ze imię pasuje do niej jak ulał
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 19:04   #318
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka
Nie dawaj Wiktoria Julia ani Maja bo dziewczynek o tych imionach jest bardzo dużo. najładnijesze są tradycyjne polskie imiona w stylu: Ewa, Zosia, Marysia itp. Moja dwuletnia córeczka ma na imię Hania i uważam że jest to świetne imię POZDRAWIAM
Uważam, ze nie powinnaś tak pisać, zeby ktos dawał tak na imię a nie inaczej. To jest każdego indywidualna sprawa!!
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 19:06   #319
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez mimbi
Mnie sie zawsze imie Marta kojarzylo ze stara baba siedzaca w oknie i strasznie zrzedzaca, ale jak troche doroslam, to doszlam do wniosku, ze to wcale nie jest takie najgorsze imie, zawsze mogli mnie rodzice nazwac Dżesika albo Wieslawa (z calym szacunkiem dla Dżesik i Wieslaw) i wtedy to bym miala bol.
no właśnie Mimbi tak źle to nie trafiłyśmy takie uniwerslane imię pasujace zarówno do małej dziewczynki jak i dorosłej kobiety
__________________
znowu tutaj z Wami
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-29, 19:15   #320
trishia
Raczkowanie
 
Avatar trishia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 395
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Najpiękniejsze imię według mnie to Julia... Poza tym bardzo podoba mi się Alicja, Monika,Sara i Patrycja....
trishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 09:41   #321
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez Korina100
Marta to ladne imie. Kojarzy mi sie od razu z Martha Stewart, kobieta sukcesu, polskiego pochodzenia, moja idolka
Lubie tez imie Weronika, Maja i Kamila, bo imiona te sa niezmienne w innych jezykach. Nie jak, na przyklad Jasmina, imie jest sliczne po polsku ale po angilesku -Jasmin - jest okropne.
A Martha Stewart nie wylądowała czasem w więzieniu za niepłacenie podatków i inne przekręty gospodarcze??? Typowa kobieta sukcesu

Moje typy to Marcjanna (Marcyś, Marcysia) , podobaja mi się jeszcze imiona krótkie ale pełne wyrazu jak Iga, Ida, Nadia, Kaja, jest jeszcze parę innych ale pewnie żadnego nie wybiorę: Anastazja (Nastka), Antonina (Tosia), a dla chłopca: Olaf, Oskar, Igor, Eryk, Jędrzej....
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 10:06   #322
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Mnie się podobają proste imiona (ale nie te najbardziej oklepane): Hania, Alicja, Zosia, Maria, Danusia, Agata, Teresa. Niektóre stare:Antonina własnie, Helena (ale zdrobnienie Hela jest okropne).
Natalia też jest slicznym imieniem, ale ostatnio najpopularniejszym.
Sama mam na imię Dominika i jako dziecko nienawidziłam tego imienia, ciągle wymyślałam sobie inne. Ludzie mnie pytali: "To jak masz dziś na imię?"
Jak dorosłam, zaczęło mi się podobać, nie jest zbyt częste, a jednocześnie nie dziwaczne.
Kiedys czytałam,że podobno im bardziej patologiczne rodzina tym dziwaczniejsze imiona, typu Gracjan albo Dżesika.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 10:15   #323
Kaszanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 129
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Jedyne imię żeńskie które bardzo mi się podoba to Gabrysia. Dlatego więcej dzieci nie chcę mieć bo może trafi się druga córka i co ja wtedy zrobię
Kaszanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 11:04   #324
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Mi podoba się Aleksandra, Malwina, Sabina, Róża, Marta, Krystyna, Hanna (ale bez zdrobnień - tych bardzo nie lubię ). Chiałabym żeby moje dziecko miało imię, którego się nie zdrabnia na tysiąc sposobów. Sama mam Anna i wiecznie problem jak się przedstawić: Anna, Anka, Ania???? Już nawet nie wspomnę o innch kombinacjach, co nie znaczy że nie lubię swojego imienia, bo je lubię.A co! A jeśli chodzi o chłopca to na razie Maksymilian, syn znajomych ma na imię Miłosz i też uważam, że to śliczne imię. Ale ja jeszcze nie wiem jak nazwę moje dzidzi bo to dopiero 15 tc
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 11:12   #325
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Smile Dot.: Imię dla dziewczynki.

ja tam od dawna lubię Amelię, Laurę, Zuzkę. Dziwaczne imiona typu Andżelika, Kasandra, czy Pamela kojarzą się hmmm. dwuznacznie (przynajmniej mnie). "Nowoczesna" wersja Marty to Martynka - też fajne.
A u mnie w rodzinie są dwa przypadki, gdzie jedni mają 2 córki: Marysię i Marcysię, a drudy córkę i syna: Patrycję i Patryka. A ja chcę mieć córcię - Laurentynkę.. (tak mówię czule i zdrobniale o Laurze).
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 11:47   #326
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Moje ulubione imiona dla dziewczynki
Magdalena
Anna
Emilia
Wiktoria
Paulina
Katarzyna
Marysia
Małgorzata
Aleksandra
Gloria (nie wiem skąd mi się to wzięło, chyba z jakiejś telenoweli, ale imię piekne, jeśli będę miała kiedyś dzidzię i będzie to dziewczynka to na 100% Gloria)

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 12:01   #327
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Dopiero teraz troszeczkę przejrzałam wątek i... nie wiem jak mogłam zapomnieć o imieniu Dominika ... a jak zostanę mamusią chłopczyka (na razie się nie zanosi, mam 16 lat ) to będzie Dominik (parka: Dominik i Gloria)

Z imion dla dziewczynek jeszcze może być Marta, Klaudia, Patrycja, Weronika (byle nie Werka ) Sandra, Oliwia, Monika, Julia, Sylwia
ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 12:49   #328
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Imię dla dziewczynki.

moje typy to:

Nina
Alicja, ale Alicja a nie Ala
Aleksandra
Klara, wiem - przestarzałe
Laura
Natalia
Marta
Martyna
Emilia

a z męskich:

Filip - to nasz pierworodny,na którego właśnie czekamy(32 tydz,)
Kacper
Mikołaj
Maciej
Nikodem
Maksymilian - tak miał mieć na początku na imię nasz synek, ale mąż mnie zbojkotował...
Bartłomiej
no i zapomnialabym - Leon - tak też chciałam dać synkowi na imię, ale wtedy bylby imiennikiem mojego własnego ....kota...

pozdrówka!
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 13:18   #329
wrona666
Raczkowanie
 
Avatar wrona666
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 122
Dot.: Imię dla dziewczynki.

Matylda
Kaja
Ita i Tea- to były jakieś święte
__________________
Wciąż jesteśmy tacy sami. Beznadziejni...

Zakładam płaszcz... Udaję, że jestem silna..
wrona666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 13:21   #330
wrona666
Raczkowanie
 
Avatar wrona666
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 122
Dot.: Imię dla dziewczynki.

aaaaaaaaaaaa!
nie nazywaj jej kasandra!
u nas jest taki klub nocny..
__________________
Wciąż jesteśmy tacy sami. Beznadziejni...

Zakładam płaszcz... Udaję, że jestem silna..
wrona666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-29 14:09:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.