Biżuteryjny wątek plotkowy IV :) - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-14, 15:04   #4381
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Współczuję Śmieszko......

Sesja "odpękana". Dziś były wyniki ostatniego egzaminu -zdany. Teoretycznie - można leżeć do góry brzuchem.. praktycznie - trzeba się zabrać za pisanie rozdziału... na 5 marca do oddania wstępna wersja Najpierw trzeba literaturę znaleźć....
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 16:45   #4382
mekinking
Raczkowanie
 
Avatar mekinking
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 484
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

śmieszko współczuję i dobrze cię rozumiem, mój dziadek zmarł niedawno i wiem jakie to ciężkie przeżycie

a chciałam się podzielić, że na stronie gazety jest reklama handmejdowych i biżuteryjnych rzeczy http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,9...e_robione.html
szkoda, że nie wpakowali tego na główną trochę wcześniej przed walentynkami, to pewnie w prototypie, coś pięknego i co tam jeszcze reklamują byłby większy, walentynkowy ruch. a tak, trochę się spóźnili

(edit) i trochę nie sprawdzili tych sklepów bo jeden z końcem stycznia zakończył działalność.
__________________
Mekinking
Szafiarka
Biżuteryjka

Edytowane przez mekinking
Czas edycji: 2009-02-14 o 16:48
mekinking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 17:42   #4383
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Artykuł jakiś mdły i bez polotu, wymienione na końcu galerie - raczej niszowe (no może oprócz Wyl.), nic specjalnego

Śmieszko, bardzo mi przykro, trzymaj się i pomyśl, że przecież kiedyś spotkacie się w lepszym świecie
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 19:22   #4384
Tońka
Zakorzenienie
 
Avatar Tońka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 702
GG do Tońka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Śmieszko, współczuję.

Dziś miałam kolejny sen. Tym razem śniło mi się ogromne tsunami. Moja reakcja po tym jak je zobaczyłam - zaczęłam się modlić i przygotowałam się na śmierć. Jak się obudziłam, to bałam się znowu zasnąć, bo tamto uczucie było okropne.
Głupio że tak tu się rozpisuję na ten temat, ale chciałam komuś o tym powiedzieć.
Tońka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 19:46   #4385
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Cytat:
Napisane przez Tońka Pokaż wiadomość
Śmieszko, współczuję.

Dziś miałam kolejny sen. Tym razem śniło mi się ogromne tsunami. Moja reakcja po tym jak je zobaczyłam - zaczęłam się modlić i przygotowałam się na śmierć. Jak się obudziłam, to bałam się znowu zasnąć, bo tamto uczucie było okropne.
Głupio że tak tu się rozpisuję na ten temat, ale chciałam komuś o tym powiedzieć.
mnei sie czesto sni tornado

A dzis pojechalam do mojego Piotrka, wymienilismy sie prezentami i on chcial patrzec na film jakistam. Mowie ze nie chce ogladac filmu w Walentynki, chce sie poprzytulac. No to idziemy na lozko i lezymy, on na lecach, ja noga na nim, reka na nim. mija 15 minut. Odwrocilam sie plcami a on sie pyta czemu. A ja mu - bo co sie bede przytylac jak mnie nie przytulasz. On - aha. I sie odwrocil i ...zasnal. Wiec wstalam, pwoeidzialam ze chce jechac do domu i oddalam mu prezent, za co sie obrazil. Powiedzialam ze nie chce czegos co bedzie mi przypominac najgorsze walentynki w moim zyciu. A on do mnie - to w takim razie nasz zwiazek nie ma sensu, poza tym miesiac sie nie widzielismy (tylko z drobnymi wyjatkami, no bo sesja) i sie ode mnie odzwyczail no i juz nie wie czy mnie kocha.
I mnie...rzucil.
Wyczucie czasu
2 lata i 8 miesiecy znow w tył ;/
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 20:38   #4386
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

oł Sweet... faktycznie wyczucie czasu...

a ja dzisiaj zjadłam czekolade na poprawe nastroju i dla tej chwili przyjemnosci poswieciłam zdrówko teraz leze w łozku i czekam, az mi uczulenie zejdzie xD no cóż... przynajmniej dobry nastroj mam
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 22:03   #4387
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
mnei sie czesto sni tornado

A dzis pojechalam do mojego Piotrka, wymienilismy sie prezentami i on chcial patrzec na film jakistam. Mowie ze nie chce ogladac filmu w Walentynki, chce sie poprzytulac. No to idziemy na lozko i lezymy, on na lecach, ja noga na nim, reka na nim. mija 15 minut. Odwrocilam sie plcami a on sie pyta czemu. A ja mu - bo co sie bede przytylac jak mnie nie przytulasz. On - aha. I sie odwrocil i ...zasnal. Wiec wstalam, pwoeidzialam ze chce jechac do domu i oddalam mu prezent, za co sie obrazil. Powiedzialam ze nie chce czegos co bedzie mi przypominac najgorsze walentynki w moim zyciu. A on do mnie - to w takim razie nasz zwiazek nie ma sensu, poza tym miesiac sie nie widzielismy (tylko z drobnymi wyjatkami, no bo sesja) i sie ode mnie odzwyczail no i juz nie wie czy mnie kocha.
I mnie...rzucil.
Wyczucie czasu
2 lata i 8 miesiecy znow w tył ;/

Bo te walentynki jakieś dziwneja skończyłam przyjaźń wieloletnią,jeszcze z podstawówki w ciągu 20 minut.

Sweet przykro mipewnie do jutra mu się odwidzi,faceci to małe gnomki
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 22:04   #4388
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

a gnomki to małe niewydarzone krasnale
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 22:28   #4389
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

boze jakiego mam dola...............
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 22:34   #4390
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Wierze Ciszkoda ze tarnowskie daleko,byśmy się razem dołowaly
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 22:51   #4391
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Sweet- pomysl moze z tej strony, ze z całym szacunkiem ale moze nie był to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu skoro w takim dniu zrobił takie coś... ja nie wiem...

Dobrze, ze te całe waletynki juz dobiegają konca bo z kazda minutą coraz gorsze informacje do mnie docierają... własnie sie dowiedziałam o wypadku kolegi ech...
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 23:27   #4392
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Mi od dzis przyjdzie co roku walentynki swietowac. ale chociaz beda mi sie lepiej kojarzyly niz z czerwonymi, tandetnymi serduszkami - chlopak mi sie dzis oswiadczyl.
a odnosnie koszmarow - wlasciwie co noc mi sie snia po 2. w ciazy to ponoc normalne. mam nadzieje, ze jak urodze, to mi przejdzie.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 08:51   #4393
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
chlopak mi sie dzis oswiadczyl
.
chociaz ktos jest szczesliwy

Ja obecnie jestem jakas nieprzytomna, niby wiem ze sama a nie wierze. No ale na 9 marca planujemy z kumpela wielki podryw :P
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 09:40   #4394
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
mnei sie czesto sni tornado

A dzis pojechalam do mojego Piotrka, wymienilismy sie prezentami i on chcial patrzec na film jakistam. Mowie ze nie chce ogladac filmu w Walentynki, chce sie poprzytulac. No to idziemy na lozko i lezymy, on na lecach, ja noga na nim, reka na nim. mija 15 minut. Odwrocilam sie plcami a on sie pyta czemu. A ja mu - bo co sie bede przytylac jak mnie nie przytulasz. On - aha. I sie odwrocil i ...zasnal. Wiec wstalam, pwoeidzialam ze chce jechac do domu i oddalam mu prezent, za co sie obrazil. Powiedzialam ze nie chce czegos co bedzie mi przypominac najgorsze walentynki w moim zyciu. A on do mnie - to w takim razie nasz zwiazek nie ma sensu, poza tym miesiac sie nie widzielismy (tylko z drobnymi wyjatkami, no bo sesja) i sie ode mnie odzwyczail no i juz nie wie czy mnie kocha.
I mnie...rzucil.
Wyczucie czasu
2 lata i 8 miesiecy znow w tył ;/
Justynko nie jesteś sama Ja też miałam do bani te całe walentynki i od dzisiaj nie cierpię tego święta ...eh nawet nie chce mi się pisać
Chodzę z chłopakiem 7lat a on nawet nie wie co chciałabym robić w walentynki już nie mówiąc o prezencie po prostu mam dość tego wszystkiego...


Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Mi od dzis przyjdzie co roku walentynki swietowac. ale chociaz beda mi sie lepiej kojarzyly niz z czerwonymi, tandetnymi serduszkami - chlopak mi sie dzis oswiadczyl.
a odnosnie koszmarow - wlasciwie co noc mi sie snia po 2. w ciazy to ponoc normalne. mam nadzieje, ze jak urodze, to mi przejdzie.
Gratuluję też miałam dostać pierścionek ale widać TŻ nic się już nie chce
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 09:43   #4395
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

no wlasnie ,to od tego "nic mi sie nie chce" sie zaczelo. Najpierw wolal przy stoliku w sylwka gadac z kumplami niz mnie poprosic do tanca. Tanczyl ze mna nawet kumpel ktorego nei za bardzo lubie, a wlasny facet nie.
Wczoraj odnajdywalam z kolezanka jego wady i w sumie ... nie wiem jak z nim wytrzymalam prawie 3 lata :P Nawet mi chyba w sumie juz nie zal, byc moze to juz z mojej strony tez nie jest to gorace uczucie ktore we mnie plonelo, tylko jakas mala iskierka sentymentu do tego czlowieka ktory kilka zalet posiadal
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 09:47   #4396
Tońka
Zakorzenienie
 
Avatar Tońka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 702
GG do Tońka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Co Wy tak z tymi walentynkami? Kochajmy się cały rok, a nie tylko 14 lutego. Ja się walentynkami podniecałam jak byłam 12-letnią siksą. Teraz się podniecam końcem roku szkolnego.

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka
mnei sie czesto sni tornado
Mi się generalnie nie śnią katastrofy. Wczoraj jak się kładłam spać, to bałam się co mi się wyśni - na szczęście tylko jakieś pierdoły o uciekającym autobusie.

Edytowane przez Tońka
Czas edycji: 2009-02-15 o 09:49
Tońka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 10:00   #4397
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Ja niby się nie podniecam tymi całymi walentynkami, ale jakos bywa przykro, kiedy facet nawet o tym nie napomknie, nie da buziaka czy coś. Moje pierwsze walentynki z moim obecnym TŻ były masakrycznie beznadziejne. Zdarza się...
Dark! widzę, że zajrzałaś Jak ja się stęskniłam za Tobą!
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 10:06   #4398
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Heh, a nam wczoraj nie udalo sie dostac do kina - w sensie nie mialam ochoty siedziec przed samym ekranem, wiec dzis idziemy W KONCU na ostatni film Machulskiego

I humor mi sie jeszcze poprawil, bo PayPal odzyskal dla mnie kase za zakupy na eBay od czlowieka ktory sie zmyl - jeszcze gorka oddali
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 10:17   #4399
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Cytat:
Napisane przez Tońka Pokaż wiadomość
Co Wy tak z tymi walentynkami? Kochajmy się cały rok, a nie tylko 14 lutego .
O właśnie Wyznaję tą samą zasadę co Tońka
Ja świętuję cały rok, codziennie naszą miłość I miłe prezenciki dostaję w różne dni w roku:P Sztuczne, wymuszone święto - w sam raz dla facetów którzy w ciągu roku nie mogą się na nic wysilić - to choć raz w to święto teoretycznie mają okazję kupić kwiat czy coś.
Jeśli to kogoś pocieszy, powiem Wam jak spędziłam wczoraj to głupie święto ( i wcale nie narzekam )
- siedziałam do 17 i robiłam bizu, potem wrócił Kuba z uczelni, śmignęliśmy do jego babci - to ja się trochę pobawiłam z jego kuzyneczką i takie tam ;] Potem w końcu wróciliśmy do domu (trochę późno bo ok 20) i zrobiliśmy planowane 5 S ( segregacja, sprzątanie i nie pamiętam co tam jeszcze :P )
Ponieważ dziś jedziemy po pajączki, trzeba było zrobić miejsce dla nich i przy okazji uprzątnęliśmy całą szafę wewnątrz Do 12 nam zleciało

Położyłam się spać padnięta

Właśnie Kuba będzie miał 2 ptaszniki Jeden troszkę większy - bo L3 ( albo L4) ptasznik tygrysi i malutkiego jeszcze - nimfę (N2) ptasznika olbrzymiego Fajnie Potem wylinkę ( ale to jak są większe) można ładnie spreparować i postawić na biurku Wygląda jak żywy W planach - niedługo -od tego samego chłopaka planujemy kupić jeszcze jednego ( ale to jeszcze troszkę, bo chyba dopiero kokon złożyła pajęczyca :P ) - nazwy nie pamiętam - chyba Irminia - w różnych kolorkach - multikolor czy jakoś tak
Na początku absolutnie się nie chciałam zgodzić - ale jak się naoglądałam zdjęć to stwierdziłam,że całkiem milusie są i już żałuję,że nie będę mogła ich brać na rękę... bo generalnie tych zwierzaków się nie bierze do rąk - bo i po co... Choć akurat te jad mają słaby - porównywalny do jadu pszczoły czy tam osy A szkoda, takie fajne włochate I w ślicznych kolorkach
Ale generalnie to pająków nie cierpię :P pozabijałabym wszystkie - ale zmieniłam zdanie - ptaszniki mogą zostać

A już najbardziej się uśmiałam z imienia pająka Kuby kolegi -pająk zwie się Bożenka po prostu leżałam :P
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 10:35   #4400
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Zazdroszczę tych pajączków . Ja je uwielbiam. Uwielbiam wszystkie "obrzydliwe" żyjątka , które zazwyczaj wzbudzają odrazę: pająki, żaby, myszy, nawet węże. Chociaż jak widziałam jednego takiego w lesie, to nogi się pode mną ugięły .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:14   #4401
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

O nie nie nie! Tylko nie pająki! Ja sama nie wiem czy się boję czy brzydzę Niby takie małe niegroźne ale ta 4 para nóżek mnie odpycha!!!
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:16   #4402
falling in love
Zadomowienie
 
Avatar falling in love
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 882
GG do falling in love
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

ja tez jestem zdania że ludzie powinni się kochać cały rok a nie tylko w walentynki

moje: wczoraj byliśmy na sankach z dzieckiem , bo mamy wreszcie szelki dla psa do przyczepienia do sanek Frajda była nieziemska, tym bardziej że pies jest wielki i ma niewyczerpalne zapasy energii

wieczorkiem osuszyliśmy z Tż- tem 2 butelki wina ....i zapowiadało się baaaardzo miło .....ale on usnął

......................... ...ehhhhh.... ale dziś jet nowy dzień, sanki będą znowu , a wieczorem nie pozwolę mu zasnąć
falling in love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:18   #4403
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Cytat:
Napisane przez tyska04 Pokaż wiadomość
O nie nie nie! Tylko nie pająki! Ja sama nie wiem czy się boję czy brzydzę Niby takie małe niegroźne ale ta 4 para nóżek mnie odpycha!!!

E... bez przesady
Też tak myślałam, poważnie W zeszłym roku już słyszałam o tych pajączkach i powiedziałam - jak kupisz to mnie tu więcej nie zobaczysz :P
A teraz sama się cieszę,że już będą te pajączki tylko zanim podrosną i będą takie piękne i duże to jeszcze trochę

Była mowa też o wężach... ale do węży to się nigdy nie przekonam. Nie ma szans. To już wolę te pajączki ;D


Fall Winko hehe... no właśnie! My mamy całą dolną półeczkę w lodówce w fajnych trunkach wyskokowych Trzeba by się za nie zabrać
A faceci to tak lubią usnąć wtedy kiedy nie powinni

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2009-02-15 o 11:22
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:30   #4404
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Cytat:
Napisane przez Rosemary Pokaż wiadomość
Ja niby się nie podniecam tymi całymi walentynkami, ale jakos bywa przykro, kiedy facet nawet o tym nie napomknie, nie da buziaka czy coś. Moje pierwsze walentynki z moim obecnym TŻ były masakrycznie beznadziejne. Zdarza się...
Dark! widzę, że zajrzałaś Jak ja się stęskniłam za Tobą!
Hehe
czesc wszystkim

obecnie co prawda z kompa brata w Gdańsku, ale za dwa tygodnie juz net bede miala u siebie. u siebie - znaczy mam mieszkanko w Toruniu. włąsnie je powoli mebluję, organizuję i robię sobię piękny warsztat

ogólnie to trochę się stęskniłam za wizazem

Rose, do konca tyg siedze w gdansku, wiec jak masz ochote na kawe, to sie jakos odezwij
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:38   #4405
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Heh, Dark
Ja sie wlasnie zastanawialam gdzie Rose Cie widziala - mebluj sie szybko i wracaj!
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:20   #4406
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Cytat:
Napisane przez Tońka Pokaż wiadomość
Co Wy tak z tymi walentynkami? Kochajmy się cały rok, a nie tylko 14 lutego. Ja się walentynkami podniecałam jak byłam 12-letnią siksą. Teraz się podniecam końcem roku szkolnego.


Mi się generalnie nie śnią katastrofy. Wczoraj jak się kładłam spać, to bałam się co mi się wyśni - na szczęście tylko jakieś pierdoły o uciekającym autobusie.
To nie chodzi już o same walentynki tylko człowiekowi miło się robi jak druga osoba pamięta o niej i wykonuje "jakiś gest". Kocham przez cały rok i okazuje to w przeróżny sposób


...co do pająków, węży i innych tego typu to nie cierpię brzydze się tego i koniec Jak raz taki jeden pajączek łaził po łazience to piszczałam hihi
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:22   #4407
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Wczoraj jak wychodziliśmy z TŻtem na kolację to zadzwoniła ciocia, że mój brat cioteczny nie żyje. Miał niecałe 50lat, przewrócił się w łazience i umarł. A jego dziewczyna zauważyła dopiero rano
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:28   #4408
klamaja
Rozeznanie
 
Avatar klamaja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 601
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)


Moniko
- ale Ci zazroszczę ja uwielbiam takie "brzydactwa" ale takie które można sobie włożyć na rękę ( chyba Musze Cie kiedys odwiedzic) ale moja połówka nie za bardzo z chęcią przygarnęła bym takiego pajączka, karaczany takie ogromne tez sa cudne hehe na studiach miałam kolege który owadów miał spora kolekcje i czasem któregoś przyniósł,jako jedna z nielicznych trzymałam na rece podobnego do tego http://www.ziolek.piotrkow.pl/byzydury/straszyk.jpg
fajne zwierzatko co nie
klamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:31   #4409
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Wczoraj jak wychodziliśmy z TŻtem na kolację to zadzwoniła ciocia, że mój brat cioteczny nie żyje. Miał niecałe 50lat, przewrócił się w łazience i umarł. A jego dziewczyna zauważyła dopiero rano
O rany
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:33   #4410
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy IV :)

Uh, obrzydliwe !
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.