Wygląd flakonu a kupno perfum - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 22:35   #1
Grzybek1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4

Wygląd flakonu a kupno perfum


Witam,

Chciałabym się do wiedzieć czy tak jak ja przywiązujecie dużą wage do wyglądu flakonika przy wyborze perfum, bo ja gdy mam do wyboru dwa zapachy, które mi się podobają wybier ten z ładniejszym flakonem.
Grzybek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 05:29   #2
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

ja akurat zwracam uwage przede wszystkim na zapach ale to chyba dlatego ze flakony nie musza mi sie podobac, nie kolekcjonuje zapachow tylko czerpie przyjemnosc z pachnienia, uzywania ich i czasem przenoszenia sie w ich swiat, wiec butelka nie ma nic do rzeczy. sa takie ktore mi sie podobaja, sa takie ktore uwazam ze niesamowite jak i zwyczajnie przecietne czy wrecz okropne ale to akurat nie ma znaczenia bo kupuje perfumy dla tego co jest w buteleczce a nie dla flakonika.

poza tym mysle ze kolekcjonowac mozna miniatury, nie zwracajc uwagi na to co jest w srodku i sa kolekcje na prawde piekne, ktore mozna podziwiac godzinami. natomiast samo kupowanie ze wzgledu na butelke wydaje mi sie kupowaniem dla posiadania a to w moim przypadku jest nie fajne.

No ale juz taki mam stosunek do perfum ze podziwiam je za zapach, nie za otoczke bo z perfumami wg. mnie czesto jest jak z kobietami, niezbyt ciekawy wyglad zewnetrzny moze kryc piekne wnetrze, ktore zacmi brak urody i sprawi, ze brzydkie kaczatko bedzie labedziem.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 13:35   #3
joanna_mp
Raczkowanie
 
Avatar joanna_mp
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 64
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
No ale juz taki mam stosunek do perfum ze podziwiam je za zapach, nie za otoczke bo z perfumami wg. mnie czesto jest jak z kobietami, niezbyt ciekawy wyglad zewnetrzny moze kryc piekne wnetrze, ktore zacmi brak urody i sprawi, ze brzydkie kaczatko bedzie labedziem.

Mądrze powiedziane!! Ja również nie zwracam uwagi na flakon, chociaż ostatnio zachwycił mnie kryształowy flakonik Lalique Amethyste (oczywiście esencji) ... te jeżynki na korku!!! - mistrzostwo
joanna_mp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 14:59   #4
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Cytat:
Napisane przez joanna_mp Pokaż wiadomość
Mądrze powiedziane!! Ja również nie zwracam uwagi na flakon, chociaż ostatnio zachwycił mnie kryształowy flakonik Lalique Amethyste (oczywiście esencji) ... te jeżynki na korku!!! - mistrzostwo
a dziekuje bardzo, takie przemyslenie mnie naszlo
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 15:03   #5
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Wyglad flakonika nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia oczywiscie lubie, jezeli zapach stanowi rowniez swoim wygladem ozdobe mojej skromnej kolekcji, jednak nigdy nie rezygnuje z zakupu zapachu z powodu flakonu ani tez nie kupuje ze wzgledu na przepiekne opakowanie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 15:03   #6
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Wygląd flakonu nie ma znaczenia. Jeśli zapach mi się podoba to wygląd flakonu nie jest istotny. Czasem flakon(kolor, kształt) zupełnie nie pasuje mi do zapachu w środku, bądź też kolor perfum, jednak ważne jest to co w środku.
Co prawda mam problem żeby przełamać się jeśli chodzi o odlewki, piękne zapachy w środku, ale ten brak flakonu, który wyróżniałby ten zapach. Myślałam nawet żeby jakoś ozdabiać atomizery, ale talentu brak.

Lubię jednak popatrzeć na flakony, są one częścią zapachu, cieszą oko.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2008-08-30 o 08:25
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 15:10   #7
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Dokladnie, odlewki tez mi nie leza zupelnie poza tym mam nieodparte wrazenie, ze zapach traci na tym "przepsikiwaniu"
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 15:24   #8
elektrokot
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrokot
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: miasto nad Wisłą
Wiadomości: 2 019
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Dokladnie, odlewki tez mi nie leza zupelnie poza tym mam nieodparte wrazenie, ze zapach traci na tym "przepsikiwaniu"
To tak jak ja-kilka razy korzystałam z odlewek poznając zapachy.Raz doznałam prawdziwego olśnienia-a potem okazało się,że w prawdziwym flakonie nie znalazłam już tego ,co urzekło mnie w odlewce.
A co do flakonów-mam kilka ulubionych(Baiser du Dragon,L de Lolita) jednak między tym co czuję do zapachu a buteką w,w której jest zamknięty nie widzę związku.
elektrokot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 15:54   #9
karusiasnk
Raczkowanie
 
Avatar karusiasnk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 416
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

mi bardzo podobają się flakony klasyczne. Szklane prostokątne. Ostatnio zakochałam się w zapachu miss dior cherie i nie dość że jest świetny, frywolny to jeszcze ma wspaniały klasyczny flakonik ze srebrną kokardką, pod spodem grawerowany w pepitkę. I przez ten flakon zwróciłam na niego uwagę! Do tego był bardzo elegancko zapakowany w biały papier i przewiązany kokardką. Prezentuje się zarówno świetnie na skórze jak i na toaletce
karusiasnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 19:06   #10
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Cytat:
Napisane przez karusiasnk Pokaż wiadomość
mi bardzo podobają się flakony klasyczne. Szklane prostokątne. Ostatnio zakochałam się w zapachu miss dior cherie i nie dość że jest świetny, frywolny to jeszcze ma wspaniały klasyczny flakonik ze srebrną kokardką, pod spodem grawerowany w pepitkę. I przez ten flakon zwróciłam na niego uwagę! Do tego był bardzo elegancko zapakowany w biały papier i przewiązany kokardką. Prezentuje się zarówno świetnie na skórze jak i na toaletce
a to zupelnie co innego - ciekawy, oryginalny czy tez po prostu przykuwający wzrok flakon z pewnoscia zacheca w natloku tysiecy flakonikow w perfumerii do przetestowania wlasnie tego zwracajacego na siebie uwage ktory pozniej moze stac sie nasza perfumeryjna miloscia, badz tez straszna antypatia
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 19:34   #11
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Dla mnie ma znaczenie, bo dodaje magii i czaru. Co ciekawe, jeśli zapach, który lubię, przeleję do atomizera nie robi już na mnie takiego wrażenia jak ten w pięknej oprawie. Lubię się napawać tymi wszystkimi kształtami, wzorami, kolorami na półce. Większość flakonów coś w sobie ma. Ja podziwiam twórców za piękno minimalizmu i ascezy (np. klasyki Chanel czy choćby Miracle so Magic - zwykłe prostokąty) jak i barokowy przepych u Lempickiej czy w L'or de Torrente.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 07:43   #12
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Dla mnie flakonik ma ogromne znaczenie w przypadku miniaturek. Mam juz dosc pokazna kolekcje i doceniam starannie wykonane, pomyslowe flakoniki. Co do flakonow o duzej pojemnosci, to ich wyglad ma dla mnie znaczenie jedynie w perfumerii, gdy przemykam pomiedzy polkami i nagle widze to cos! Cos, co sprawia, ze na chwile sie zatrzymuje i poswiecam czas na zbadanie zawartosci. Niestety czesto piekne buteleczki nie maja nic wspolnego z tym, czy zapach mi sie podoba, czy nie, ale sukces producenta polega na tym, ze namawia mnie do testow
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 07:59   #13
Aszku73
Rozeznanie
 
Avatar Aszku73
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Katowice
Wiadomości: 694
GG do Aszku73
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Paskudny (w moim odczuciu oczywiście ) zapach w najpiękniejszym flakonie raczej nie zagości u mnie, ale to jednak nie świadczy to o tym, że wygląd falakonu nie ma dla mnie znaczenia. Wręcz przeciwnie, ma ogromne. Uwielbiam te szklane cacuszka. Lubię na nie patrzeć, lubię trzymać je w ręku. Począwszy od prostych ogródków hermesowych (genialne ciężkie, grube, obłe szkło) skończywszy na lekko kiczowatych lolitkach.
Ostatnio przeżywam fascynację starymi flakonami, z minionych epok, to są dopiero dzieła sztuki... Szkoda tylko, że tak niedostępne
Tak, flakon ma dla mnie ogromne znaczenie, chociaż... Patrz początek
__________________
Moja kolekcja, sprzed "reformy" https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4327
Aszku73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 11:02   #14
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

odswiezam

dla mnie wyglad flakonu ma jednak duze znaczenie, nie znosze wszelkich plastikow w typie Gucci Rush, I love love oraz udziwnien: diamenciki, serduszka itd. Jedynym szkaradkiem jaki posiadam jest LouLou, jakos znosze widok tej niebieskiej trumienki ze wzgledu na zawartosc Lubie patrzec na ladne flakoniki, klasyczny ksztalt, grube szklo
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 11:36   #15
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
odswiezam

dla mnie wyglad flakonu ma jednak duze znaczenie, nie znosze wszelkich plastikow w typie Gucci Rush, I love love oraz udziwnien: diamenciki, serduszka itd. Jedynym szkaradkiem jaki posiadam jest LouLou, jakos znosze widok tej niebieskiej trumienki ze wzgledu na zawartosc Lubie patrzec na ladne flakoniki, klasyczny ksztalt, grube szklo
Dla mnie też ma znaczenie- plastiki Rush otrząsają mnie- sam zapach już nie... Za dużo bogatego złota też mnie męczy- np złote duże korki Caronów. W L Lolity odstręcza mnie tandetna litera L na siatce. Sam flakon nie, ale ta elka.
Tymena ostatnio pokazywałą swoją Kashminę- zapach przemiły, a flakon jej się nie podoba.

A głowy Anny Sui bym nie zniosła. Szczerze. Coćby nawet kryła w sobie ósmy cud świata.
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 11:37   #16
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Zdecydowanie w pierwszej kolejności zwracam uwagę na zapach. Owszem, miło jest jeśli w parze z wybrankiem idzie urodziwa butelka, czemu nie. Ale zwracanie uwagi na sam wygląd flakonu jakoś nigdy nie było moim udziałem, poza tym tak jakoś się składa, że zapachy które lubię mają adekwatną do zawartości obudowę.
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 12:14   #17
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Jesli chodzi o kupno -flakon nie ma wplywu, natomiast fakt posiadania perfum lacze z przyjemnoscia patrzenia na flakony (dlatego nie przepadam za odlewkami) i tu juz nastepuje pewnien zgrzyt... Ale jest na to metoda -te brzydkie stawiam z tylu kolekcji
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 12:26   #18
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

uwielbiam patrzec na ładne flakony
jednak na zakup danego zapachu flakon nie ma zadnego wplywu

jesli zapach mi sie podoba, to kupie w najwiekszym nawet szkaradku
jesli nie, to nawet najpiekniejszy flakon z owym zapachem u mnie nie zagosci
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 13:52   #19
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

przypomniała mi sie sytuacja jak moja mamuśka kupiła trzy flachy perfum w samolocie patrząc jedynie na kartoniki. Jej kolezanka sie spytała czy zna te zapachy. A mamuśka, że nie... kartiniki jej się spodobały ludzie posjrzeli na nią jak na nienormalną
ładny flakon zachęca mnie do kupowania, ponieważ prawie zawsze kupuje zapachy w ciemno, czytając jedynie opinie o nich.
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 13:55   #20
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Cytat:
Napisane przez GothicAristocrat Pokaż wiadomość
przypomniała mi sie sytuacja jak moja mamuśka kupiła trzy flachy perfum w samolocie patrząc jedynie na kartoniki. Jej kolezanka sie spytała czy zna te zapachy. A mamuśka, że nie... kartiniki jej się spodobały ludzie posjrzeli na nią jak na nienormalną
ładny flakon zachęca mnie do kupowania, ponieważ prawie zawsze kupuje zapachy w ciemno, czytając jedynie opinie o nich.

Twoja mama jest boska mam wrazenie, ze bym ja naprawde polubila
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 15:48   #21
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Przepadam za ładnymi flakonikami i jak już perfumy w takowym sobie kupię, to dbam, żeby się nie zniszczył, np. podczas noszenia w torbie. (Mam nauczkę - załatwiłam sobie w ten sposób śliczne FdB. Zdrapała się farba. )

Ale zauważyłam, że jeśli bardzo podoba mi się zapach, to rzutuje to trochę na moje postrzeganie flakonika. Tak jest w przypadku m.in. Must, Tumulte PH.

Zresztą, imho dziwnie podany temat - że niby mam do wyboru dwa zapachy, które mi się podobają? I nie mogę się zdecydować na jeden?
Eeeee. Albo coś podoba mi się nieprzytomnie - i wtedy kupuję, albo nie - i pa pa. Wyglądu flaszki pod uwagę nie biorę.

No, chyba że mamy do czynienia z takim np. ekstremum:
Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
A głowy Anny Sui bym nie zniosła. Szczerze. Coćby nawet kryła w sobie ósmy cud świata.

Anoś, też takiego przedmiotu nie zniesę pod swoim dachem. Ale zawsze można się poratować atomizerem od Gwai.


Gothic, dowiemy się, jakie były dalsze losy zakupionych flaszek?

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2009-02-15 o 15:50
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 16:20   #22
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
Twoja mama jest boska mam wrazenie, ze bym ja naprawde polubila
podejrzewam, że z wzajemnością
Jakbym miała podsumować moja mamuskę to bym powiedziała, że to taka szczera luzara mamuśką jest przekochaną

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość


Gothic, dowiemy się, jakie były dalsze losy zakupionych flaszek?
A używa ich teraz! z ciężkim bólem, bo zapachy okazały się nie w jej guście (zbyt słodkie, a ona lubi świeżaki), ale używa! proponowałam jej sprzedanie ich na allegro (lub oddanie mi), ale ona nie chcę nawet słyszeń o sprzedaniu ich. W rezultacie chodzi pachnaca jak pączek w lukrze chociaz ostatnio stwierdziła, że polubiła słodkości (na ile to było szczere to ja nie wiem).
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 02:29   #23
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Lubię ładne flakony (ładne oczywiście subiektywnie), jednakże o wiele ważniejsze są dla mnie same zapachy. Nie mogłabym kupić perfum tylko dla flakonika.
Za bardzo dobry pomysł uważam całe serie niemal identycznych flakonów danej marki, np. L`Artisana, czy Lutensa. Patrząc na nie odnoszę wrażenie, że dla twórcy zapachu sam zapach był najważniejszy, a nie otoczka. To cenię.
Rozumiem, że (zwłaszcza w perfumach marek selektywnych) flakon czy opakowanie ma duże znaczenie, przede wszystkim marketingowe - ma przyciągać wzrok, zachęcać do kupna, kusić. I oczywiście odzwierciedlać filozofię zapachu, choć akurat według mnie o wiele lepiej ta "filozofia zapachu" przekazywana jest już we wspomnianych przeze mnie flakonikowych seriach. Ale to oczywiście moje zdanie.
Za bardzo ciekawe uważam flakony Micallef - sama posiadam setkę Automne. Flakon jest ręcznie malowany, w dużym, fantazyjnym "opakowaniu-skrzynce", z książeczką. Widać, że twórcy włożyli dużo serca nie tylko w stworzenie samych perfum, ale i nadanie im oryginalnej otoczki. Bardzo pięknie im to wyszło.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 08:32   #24
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Udzielałam się już w tym wątku, ale dopiszę coś co ostatnio chodzi mi po głowie.
Nadal nie pałam wielką miłością do odlewek, lubię ładne flakony, nadal uważam że stanowią część zapachu, to jak go postrzegamy.

Natomiast zaczęły mi przeszkadzać flakony leżące m.in. Neonatura Cocon, niestabilne Baby Doll, Stella In Two Peony która u mnie na półce leży, obawiam się że powierzchnia boku flakonu jest zbyt mała aby stał. Mało stabilna dla mnie jest Max Mara, stoi więc z boku komody, równie niebezpieczny jest Stardust z tą swoją kabaretką na flakonie, jednak czy z tego powodu zrezygnowałabym z zakupu?, oczywiście że nie, ale gdyby miały inne flakony to bym się nie obraziła.
Lubię stabilne flakony, nie zajmujące dużej powierzchni.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2009-02-16 o 08:33
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 09:04   #25
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Bardzo lubię ładny flakonik. I bardzo cierpię, gdy mam odlewkę czegoś co ma śliczną buteleczkę. Bardzo mnie bolała odlewka NR edt. W końcu się jej pozbyłam i mam teraz najpiękniejszy flakon świata.

Generalnie większość flakonów jest taka sobie i nie zwracam na nie za bardzo uwagi, ale np. zauważyłam, że nie wącham, nie staram się poznać i omijam zapach, który ma jakiś bardzo dziwny albo wręcz głupi flakon, jak np. lalki A. Sui. Nie chcę tego znać i koniec. Drażnią mnie też te dziwne koreczki w Moschino.

Dwa razy zrobiłam wyjątek wąchając coś w brzydkim flakonie, były to Rush 2 (i na szczęście mnie odrzucił) i Rush, i tutaj niestety wszystko przez wizażanki.
Ten drugi niestety mi się spodobał, ale żeby nie raził mnie w oczy, stoi w pudełku z boku szafki i w ogóle go nie widzę.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:28   #26
Jose Cuervo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 25
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

Cytat:
Napisane przez Grzybek1988 Pokaż wiadomość
Witam,

Chciałabym się do wiedzieć czy tak jak ja przywiązujecie dużą wage do wyglądu flakonika przy wyborze perfum, bo ja gdy mam do wyboru dwa zapachy, które mi się podobają wybier ten z ładniejszym flakonem.
Widocznie inni tez tak maja ...

The FiFi Awards 2008

FRAGRANCE OF THE YEAR – WOMEN’S LUXE
Daisy Marc Jacobs – Coty Prestige

BEST PACKAGING – WOMEN’S PRESTIGE
Marc Jacobs Daisy – Coty Prestige

...
Jose Cuervo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:33   #27
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wygląd flakonu a kupno perfum

nigdy nie kierowalam sie przy wyborze perfum wygladem flakonu - ale lubie, zeby takowy w ogole byl - to znaczy, na chwile obecna jakos mnie odlewki w ogole nie kreca, wole nie miec zapachu niz posiadac go w zastepczym opakowaniu
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.