Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;* - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 11:58   #4201
majkka
Raczkowanie
 
Avatar majkka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kujawy.
Wiadomości: 41
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Początkowo myślałam o weterynarii, w grę wchodził tylko Olsztyn- Warszawa dla mnie za droga, Wrocław i Lublin za daleko. Nie wiem, czy się na to zdecyduję, nawet jeśli się dostanę. Myślałam też o biotechnologii, ale zauważyłam, że jest sporo chętnych no i jeszcze oceanografia, zootechnika, fizjoterapia, sporo tego a Tyy?


chemii boję się bardziej, bo nie uczyłam się jej aż tyle co biologii. Mam braki z 1/3 materiału, ale nadrabiam biologia jest moją mocną stroną co nie znaczy, że się nie obawiam

Edytowane przez majkka
Czas edycji: 2009-02-23 o 12:01
majkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:02   #4202
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez majkka Pokaż wiadomość
Początkowo myślałam o weterynarii, w grę wchodził tylko Olsztyn- Warszawa dla mnie za droga, Wrocław i Lublin za daleko. Nie wiem, czy się na to zdecyduję, nawet jeśli się dostanę. Myślałam też o biotechnologii, ale zauważyłam, że jest sporo chętnych no i jeszcze oceanografia, zootechnika, fizjoterapia, sporo tego a Tyy?
Ja podobnie weterynaria, tylko odrzucam Warszawe i Olsztyn bo za daleko
poza tym technologia żywienia, dietetyka, zdrowie publiczne, ochrona środowiska. Wiecej nie ma dla mnie nic ciekawego w Krk
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:15   #4203
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Sonnerin, współczuję rozstania, ale widzę, że się dzielnie trzymasz.

Ja oczywiście z racji rozczulania się nad sobą, nie zrobiłam nic przez cały dzisiejszy dzień, a powinnam się wziąć za historię, bo środa - czwartek mamy sesję sprawdzianową. Taki prezent dla zdających historię sorka wymyśliła. Że niby motywacja.

Więc idę.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:28   #4204
majkka
Raczkowanie
 
Avatar majkka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kujawy.
Wiadomości: 41
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

nie lubię ekologii brr. O dietetyce myślałam, ale później, jako drugi kierunek, zobaczymy u mnie w grę wchodzą Gdańsk, Poznań. Bydgoszcz i Toruń w ostateczności. Zazdroszczę Krakowa, cudowne miasto! Szkoda, że to drugi koniec Polski


Strasznie ciężko jest mi się zabrać za naukę. Gdzie się podziewasz moja motywacjo?! tak dobrze nam razem było...
majkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:55   #4205
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Właśnie wróciłam z biblioteki 2 godziny prawie tam siedziałam i kserowalam opracowania do prezentacji... A dziś... Dziś trzeba sie za coś zabrać...
Opracuję wiersze, które mamy teraz na bieżąco Bo za te poważniejsze sprawy (matura itp.) nie chce mi się nawet zabierać... Ale lepsze coś nic nic - będę zadowolona jak zrobię to co planuję


Dziewczyny mam pytanie odnośnie prezentacji, może Wasze polonistki coś wspominiały... Czy do każdej książki muszą być opracowania? mam 2 książki, do których opracowań nie znalazłam, bo po prostu takowych nie ma. Więc co mam niby zrobić Na zmianę już jest za późno, poza tym chcę je wykorzystać...
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:20   #4206
Neszikaa
Zadomowienie
 
Avatar Neszikaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pytanie odnośnie prezentacji, może Wasze polonistki coś wspominiały... Czy do każdej książki muszą być opracowania? mam 2 książki, do których opracowań nie znalazłam, bo po prostu takowych nie ma. Więc co mam niby zrobić Na zmianę już jest za późno, poza tym chcę je wykorzystać...
Tak, tez o tym słyszałam. Może znajdziesz jakieś ogólne opracowania dotyczące np. epoki, w której książka powstała? Albo jakieś recenzje w internecie Tylko, że recenzje to oczywiście jakiś autorytetów a nie ze ściągi
__________________
That's the way it's for me, love
Takes just a little to give me life
That's the way its for me, love
Takes just a touch to drop a stop
On the top of the world.

Wakacje
Neszikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:22   #4207
wszełka
Zakorzenienie
 
Avatar wszełka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 065
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez majkka Pokaż wiadomość
Początkowo myślałam o weterynarii, w grę wchodził tylko Olsztyn- Warszawa dla mnie za droga, Wrocław i Lublin za daleko. Nie wiem, czy się na to zdecyduję, nawet jeśli się dostanę. Myślałam też o biotechnologii, ale zauważyłam, że jest sporo chętnych no i jeszcze oceanografia, zootechnika, fizjoterapia, sporo tego a Tyy?


chemii boję się bardziej, bo nie uczyłam się jej aż tyle co biologii. Mam braki z 1/3 materiału, ale nadrabiam biologia jest moją mocną stroną co nie znaczy, że się nie obawiam
Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka Pokaż wiadomość
Ja podobnie weterynaria, tylko odrzucam Warszawe i Olsztyn bo za daleko
poza tym technologia żywienia, dietetyka, zdrowie publiczne, ochrona środowiska. Wiecej nie ma dla mnie nic ciekawego w Krk
O dziewczyny widzę planują to co ja Chciałabym się dostać na weterynarie do Wrocławia i to o dziwo z podowu takiego, że to daleko Poza tym planem B jest psychologia, a planu C jeszcze nie mam

Ale te ferie szybko lecą...
__________________

Blogowo

"Happiness hit her like a bullet in the head..."
wszełka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 13:28   #4208
Cherry90
Rozeznanie
 
Avatar Cherry90
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 633
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mogę się dołączyć? dobrze jest wiedzieć, że nie jest się jedyna osoba na świecie, która ma w tym roku maturę ;D
Witaj

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hej podstawowy polski, rozszerzony angielski, wos, i historię kierunek prawo i coraz większa panika..
Prawo powiadasz .. To tak jak ja A w jakim mieście? Ja się nie dostanę

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Witam was Dziewczyny

Ja też niestety za 10 tygodni (tak zostalo 10) musze się zmierzyć...
Boje się niesamowicie. Źle, źle, źle.

Historia źle, a wos jeszcze gorzej. Nie zdam
Z histori w szkole jesteśmy na XXleciu wojennym, ja sama nadrabiam zaległości i jestem na ... wolnej elekcji, przy czym średniowiecza za bardzo nie umiem... nie zdążę

Cytat:
Napisane przez ksh Pokaż wiadomość
10 tygodni

idę spać, dobranoc Maturzystkom


Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Coś Ty, nie przejmuj się. Ja z próbnej matury miałam zaszczytne 60%, a wszystkie prace, które pisze dla mamy kumpelki [a jest egzaminatorką] mam na ponad 80 %
Polski rozszerzony?

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Tez tak macie ze zamiast siedziec nad ksiazkami to coraz wieksza panika a nic się nie chce?


Najbardziej boje się histori... Zostało 10 tygodni, a ja jestem w czasach rewolucji francuskiej. Boje sie, że sie nie wyrobie. I w ogole jestem w du*ie!
I tak lepiej odemnie
Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj wieczór rewelacja.
Rozstałam się z TŻ (nie jestem w stanie nic więcej pisać, bo jeszcze to do mnie nie dotarło, nie wiem czy kiedykolwiek dotrze), po czym wyjeżdżając od niego... zarysowałam jakiemuś facetowi auto na parkingu (ale znajomy i powiedział, że spoko, ma już dużo rys /jezuuuu przecież dostałam tam zawału na miejscu pieć razy/), szczęście w nieszczęściu, że auto było ojca przyjaciółki mojego tż (a właściwie to już ex-tż ), i właśnie ze względu na to nie zrobił dzikiej afery. (gdyby nie to, że był tam ze mną to nie wiem co bym zrobiła)... Teraz się martwię o auto ojca, jest szansa, że nie zauważy, nie wiem co robić, nie chciałabym mu mówić...

Jestem w totalnej rozsypce, a czekają mnie 3 godziny ważnej i nieprzekładalnej roboty na jutro.

A Wy mi tu jeszcze mówicie, że zostało 10 tygodni
Nie martw się, czasami lepiej się rozstać i zacząć od nowa niż ciągnąć coś bezsenu Ja z moim tżtem niby jestem, ale nie powiem żebym była jakoś super szcześliwa...

Zaczęłam panikować, boję się, ze nie zdążę z nauką
Cherry90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:38   #4209
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Hej hm, Warszawa lub Wrocław, ewentualnie Kraków. Polski podstawa, coś Ty, 4 rozszerzenia bym nie wzięła ;D teraz będę mieć rekolekcje i matury z wosu i historii w przyszły tygodniu dużo się uczysz? bo ja zaczynam świrować, mama kupiła mi KOLEJNĄ półkę specjalnie na książki/zeszyty/notatki etc. odnośnie matury..
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:43   #4210
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez Neszikaa Pokaż wiadomość
Tak, tez o tym słyszałam. Może znajdziesz jakieś ogólne opracowania dotyczące np. epoki, w której książka powstała? Albo jakieś recenzje w internecie Tylko, że recenzje to oczywiście jakiś autorytetów a nie ze ściągi
A wiesz może jak takich z autorytetem szukać? Byłabym bardzo wdzięczna za coś dotyczącego "Wspomnień oświęcimskich" Antoniny Piątkowskiej. Tyle różnych leksykonów/encyklopedii itp przejrzałam, ale ta autorka nigdzie się nie pojawia A książka wydaje mi się dość popularna...
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:45   #4211
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Eee... moja bibliografia to jakaś porażka o,0 5 utworów w literaturze podmiotu (dobrze mowię!?) z czego jednego mi brakuje i ne wiem co wziąć.
Opracowan też mi brakuje, mam wpisane dwa... Oczywiście wszystko muszę potraktować fragmentarycznie w dodatku ;|
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 13:57   #4212
Flames
Zakorzenienie
 
Avatar Flames
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 804
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Ja też właśnie wróciłam z biblioteki. Za wiele tam nie znalazłam, no ale lepsze coś niż nic.
__________________

Flames jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:08   #4213
Neszikaa
Zadomowienie
 
Avatar Neszikaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
A wiesz może jak takich z autorytetem szukać? Byłabym bardzo wdzięczna za coś dotyczącego "Wspomnień oświęcimskich" Antoniny Piątkowskiej. Tyle różnych leksykonów/encyklopedii itp przejrzałam, ale ta autorka nigdzie się nie pojawia A książka wydaje mi się dość popularna...
Próbowałam coś znaleźć w internecie ale faktycznie nic nie ma. Sama nie mam pojęcia jak szukać takich recenzji (może w jakiś czasopismach albo poralach literackich?), tylko moja polonistka tak radziła koleżance, która nie mogła znaleźć opracowań do Coelho. Ale pewnie łatwiej znaleźć recenzję Coelho niż Piątkowskiej.
__________________
That's the way it's for me, love
Takes just a little to give me life
That's the way its for me, love
Takes just a touch to drop a stop
On the top of the world.

Wakacje
Neszikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:21   #4214
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
Ślicznie wyszliście Jesteś bardzo podobna do mojej koleżanki
a myślałam, że jestem wyjatkowa i niepowtarzalna

Ja zdaje chemie PR i matme PP. Tylko moim marzeniem jest medycyna, i tu pojawia sie problem. Nie zdaje biologii, bo jestem w klasie humanistcznej, i zdazylam nadrobic tylko chemie. Myslalam ze moze po maturze pojde rok popracowac i nadrobie te chemie, a moja mama powiedziala, ze nie, ze nie bede pasozytem ze na medycyne sie nie dostane (z probnej z chemii mialam 88%), ze nie ma mowy
I jak mam byc panem swojego losu
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:21   #4215
Cherry90
Rozeznanie
 
Avatar Cherry90
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 633
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hej hm, Warszawa lub Wrocław, ewentualnie Kraków. Polski podstawa, coś Ty, 4 rozszerzenia bym nie wzięła ;D teraz będę mieć rekolekcje i matury z wosu i historii w przyszły tygodniu dużo się uczysz? bo ja zaczynam świrować, mama kupiła mi KOLEJNĄ półkę specjalnie na książki/zeszyty/notatki etc. odnośnie matury..
Ja teraz niedawno zaczęłam się uczyć, tylko że ja w Poznaniu nie muszę zdawać Wosu Z próbnej miałam 40%, a chcę wskoczyć na 70 % minimum Tylko wtedy musiałabym mieć 90% z anglika ( to jest realne) i z 80% z polaka (to też realne). A jeśli nie prawo to jaki kierunek? Ja myslę też nad tym Wrocławiem, tam ponoć łatwiej się dostać

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
A wiesz może jak takich z autorytetem szukać? Byłabym bardzo wdzięczna za coś dotyczącego "Wspomnień oświęcimskich" Antoniny Piątkowskiej. Tyle różnych leksykonów/encyklopedii itp przejrzałam, ale ta autorka nigdzie się nie pojawia A książka wydaje mi się dość popularna...

A czy w literaturze podmiotu mogą być opracowania? Widze, że jestem zielona jeśli chodzi o prezentację ustną z polskiego
Cherry90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:23   #4216
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A ja mam dylemat.
Mam temat :literatura i czy pod to mozna podciagnac artykuly w necie?
Pytalam polonistki i mowila ze raczej ksiazki wiec mam 3 czy 4 ksiazki i bym chciala z 4 artykuly..nie wiem w sumie czy dobrze..
artykuły w necie raczej można brać, byle z jakiś "mądrych" i stron, a nie ze ściąga.pl

Cytat:
Napisane przez sonnerin Pokaż wiadomość
Ale ja wcale nie jestem zła/smutna/pogrążona w rozpaczy z powodu końca związku mojego. Może jedynie ze sposobu, w jaki się skończył [ale zmiarzam jeszcze pogadać w realu z nim - żeby nie było, że nie mam odwagi i załatwiam sprawy przez gadu]. Po prostu na tamtą porę nie mogłam inaczej, emocje wzięły górę. Sytuacji w internecie roztrząsać nie będę, bo to internet i nigdy nic nie wiadomo, a moi znajomi wiedzą, ze tu siedzę i jaki mam nick.

Poiwem więcej, tęskniłam za byciem singielką!

Idę coś zjeść i na korki z angielskiego. A jutro cały pozytywizm! Wracam z korków i zagrzebuję się w notatkach do późnych godzin nocnych... To mnie bardziej martwi niż to zerwanie, lol.

[ale jestem bezdusznym kold byczem]
piękne podejście do sprawy

Be, buźka ode mnie!

Lacturia, pytałaś o dyplom... tak, fortepian i hzl a Ty z czego zdawałaś?
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:27   #4217
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez ksh Pokaż wiadomość
artykuły w necie raczej można brać, byle z jakiś "mądrych" i stron, a nie ze ściąga.pl
Cenisz mnie zbyt nisko
Powaznie to sa artykuly Szczuki i innych feministek(ktore one pisze)
I 1 swietny blog znalazlam..podoba mi sie osobiscie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:30   #4218
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cherry90, ja z historii z próbnej miałam 78 %, z wosu 82% i z ang 88 % (wszystko na rozszerzeniu + te cudowne przeliczniki, które dadza wyniki ponad 100% ;DD) , więc jestem optymistycznie nastawiona choć na warszawski to może okazać się za mało, to jednak zawsze jest Wrocław. Dostać się wcale nie jest tak łatwo, ale jak rozmawiałam ostatnio z koleżanką, to mają dwa dni zajęć jesli nie prawo, to socjplogia albo sychologia a Ty co zdajesz i na jakim poziomie? i jaka opcja awar6yjna?
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:38   #4219
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Najbardziej boje się histori... Zostało 10 tygodni, a ja jestem w czasach rewolucji francuskiej. Boje sie, że sie nie wyrobie. I w ogole jestem w du*ie!
Jezu, jak to mało O.o
z historii też teraz powtarzam mniej więcej te czasy, no cóż, mam nadzieję, że da rade...

be - trzymaj się

sonnerin - no cóż, dobrze że nie rozpaczasz, widocznie rzeczywiście to nie był ten...


Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
Ślicznie wyszliście Jesteś bardzo podobna do mojej koleżanki
Dziewczyny, które z zapałem zabrały się do prezentacji maturalnej:
Macie już przeczytane wszystkie lektury i opracowania, które są Wam potrzebne? Bo jeśli nie to skąd wiecie jaki ułożyć plan?(Np teraz napiszecie jakiś tam punkt a później jak to wszystko przeczytacie okaże się, że za wiele na ten temat nie macie do napisania...)
nie, nie mamy nie przeczytałam jednej lektury, plan mam, ale pewnie jak napiszę to go jeszcze pozmieniam...


Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pytanie odnośnie prezentacji, może Wasze polonistki coś wspominiały... Czy do każdej książki muszą być opracowania? mam 2 książki, do których opracowań nie znalazłam, bo po prostu takowych nie ma. Więc co mam niby zrobić Na zmianę już jest za późno, poza tym chcę je wykorzystać...
wydaje mi się że nie, bo przecież możesz użyć książek które nie są lekturami, i wtedy sama je opracowujesz... ewentualnie przyda się tutaj jakaś recenzja czy coś

Cytat:
Napisane przez Cherry90 Pokaż wiadomość
Witaj

Prawo powiadasz .. To tak jak ja A w jakim mieście? Ja się nie dostanę

Z histori w szkole jesteśmy na XXleciu wojennym, ja sama nadrabiam zaległości i jestem na ... wolnej elekcji, przy czym średniowiecza za bardzo nie umiem... nie zdążę

(...)
Zaczęłam panikować, boję się, ze nie zdążę z nauką
przybij piątkę, historyczko

ale ja nienienie, tylko nie prawo... socjologia, psychologia, anglistyka ewentualnie...





mam zdjęcia ze swoich urodzin...rany, chyba żadne z nich nie nadaje się do publicznego pokazania O.o

i zmartwiłam się bo chciałam kupić TŻ-towi kapodaster do gitary, na allegro widziałam po 20zł a w sklepie muzycznym okazało się że są po 50-70 a zamówić nie zdążę...
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 14:47   #4220
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Dziękuję dziewczyny za wszystkie słowa otuchy

Ja również nie rozpaczam... ponieważ to wszystko jeszcze do mnie nie dotarło Nie czuję się, jakbyśmy się rozstali. Zastanawiam się jaki to wszystko ma sens. Wiem, że nie byłam szczęśliwa, ale teraz wydaje mi się, że... Zresztą - teraz nie myślę sensownie, potrzebuję czasu żeby ochłonąć.

I pochwalę Wam się czymś - powiedziałam tacie o samochodzie. Wszystko przyjął na spokojnie! Powiedział, że każdemu może się zdarzyć, cieszy się, że mu powiedziałam, bo zdenerwowałby się dopiero gdyby odkrył to kiedyś sam. Trochę mi ulżyło, uufff (bo wymagało to ode mnie dużej odwagi...)
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:48   #4221
Cherry90
Rozeznanie
 
Avatar Cherry90
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 633
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Cherry90, ja z historii z próbnej miałam 78 %, z wosu 82% i z ang 88 % (wszystko na rozszerzeniu + te cudowne przeliczniki, które dadza wyniki ponad 100% ;DD) , więc jestem optymistycznie nastawiona choć na warszawski to może okazać się za mało, to jednak zawsze jest Wrocław. Dostać się wcale nie jest tak łatwo, ale jak rozmawiałam ostatnio z koleżanką, to mają dwa dni zajęć jesli nie prawo, to socjplogia albo sychologia a Ty co zdajesz i na jakim poziomie? i jaka opcja awar6yjna?
Wow.. 78% Jestem pod wrażeniem, dla mnie to byłby szczyt marzeń Moim zdaniem nie masz sie czym przejmować z takimi wynikami ;P We Wrocławiu mają 2 dni zajęć? Ja ewentualnie anglistyka lub.. nie wiem co Chciałam iść na europeistykę lub lingwistyke stosowaną, ale potrzebne są 2 języki, najwyżej pójdę na prawo zaoczne ;/

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
przybij piątkę, historyczko

ale ja nienienie, tylko nie prawo... socjologia, psychologia, anglistyka ewentualnie...





.
Przybijam A Ty w jakim mieście i jak Twoje powtórki? ;P
Cherry90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:54   #4222
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Skąd wy bierzecie te wszystkie opracowania do prezentacji?

Ja NIC NIE POTRAFIĘ ZNALEŹĆ!
Nic nie mam, bo nigdzie niczego sensownego jeszcze nie widziałam...
Zaczynam być coraz bardziej przerażona
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:54   #4223
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez Cherry90 Pokaż wiadomość
Wow.. 78% Jestem pod wrażeniem, dla mnie to byłby szczyt marzeń Moim zdaniem nie masz sie czym przejmować z takimi wynikami ;P We Wrocławiu mają 2 dni zajęć? Ja ewentualnie anglistyka lub.. nie wiem co Chciałam iść na europeistykę lub lingwistyke stosowaną, ale potrzebne są 2 języki, najwyżej pójdę na prawo zaoczne ;/

Przybijam A Ty w jakim mieście i jak Twoje powtórki? ;P
78% to naprawdę nieźle ja miałam 68% ale wiem, że mogłabym więcej...
jeśli chodzi o miasta to najbliżej ode mnie - z Radomia - mam do Warszawy albo Lublina, ale do tych miast nie chcę iść... waham się między Wrocławiem, Krakowem a Toruniem. z tym że jeśli psychologia to tylko Wrocław (w Trn nie ma a w Krk wymagają matmy), reszta kierunków jest wszędzie, ale się jeszcze nie zdecydowałam... wiem tylko że z prawem nie chcę się męczyć

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
I pochwalę Wam się czymś - powiedziałam tacie o samochodzie. Wszystko przyjął na spokojnie! Powiedział, że każdemu może się zdarzyć, cieszy się, że mu powiedziałam, bo zdenerwowałby się dopiero gdyby odkrył to kiedyś sam. Trochę mi ulżyło, uufff (bo wymagało to ode mnie dużej odwagi...)
no to dobrze
idę zaraz na angielski, kurczę, mam mało czasu przez te korki...
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:01   #4224
Neszikaa
Zadomowienie
 
Avatar Neszikaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a myślałam, że jestem wyjatkowa i niepowtarzalna

Ja zdaje chemie PR i matme PP. Tylko moim marzeniem jest medycyna, i tu pojawia sie problem. Nie zdaje biologii, bo jestem w klasie humanistcznej, i zdazylam nadrobic tylko chemie. Myslalam ze moze po maturze pojde rok popracowac i nadrobie te chemie, a moja mama powiedziala, ze nie, ze nie bede pasozytem ze na medycyne sie nie dostane (z probnej z chemii mialam 88%), ze nie ma mowy
I jak mam byc panem swojego losu
Każda z nas jest
Też mam takie marzenie jak ty i też jestem w klasie humanistycznej. Ale zdaje tylko biologię. Jak sobie pomyślę, że rok pauzowania plus studia to byłoby 7 lat a potem jeszcze specjalizacja.... masakra! Z chemii (i ze swoich marzeń jakby nie patrzeć) zrezygnowałam na początku lutego.

Cytat:
Napisane przez Cherry90 Pokaż wiadomość
A czy w literaturze podmiotu mogą być opracowania? Widze, że jestem zielona jeśli chodzi o prezentację ustną z polskiego
Opracowania to literautra przedmiotu

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Cherry90, ja z historii z próbnej miałam 78 %, z wosu 82% i z ang 88 % (wszystko na rozszerzeniu + te cudowne przeliczniki, które dadza wyniki ponad 100% ;DD) , więc jestem optymistycznie nastawiona choć na warszawski to może okazać się za mało, to jednak zawsze jest Wrocław. Dostać się wcale nie jest tak łatwo, ale jak rozmawiałam ostatnio z koleżanką, to mają dwa dni zajęć jesli nie prawo, to socjplogia albo sychologia a Ty co zdajesz i na jakim poziomie? i jaka opcja awar6yjna?
Cuudowne wyniki jak na próbną! Ale na psychologię po historii lub wosie...? gdzie przyjmują?

Ide coś pooglądać w TV i zabieram się za ssaki Miłego popołudnia!
__________________
That's the way it's for me, love
Takes just a little to give me life
That's the way its for me, love
Takes just a touch to drop a stop
On the top of the world.

Wakacje

Edytowane przez Neszikaa
Czas edycji: 2009-02-23 o 15:06
Neszikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:11   #4225
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

A ja mam od jutra nagle nowy plan! Nie wiedzieć czemu.
I niezbyt mi pasuje... Tyle że we wtorek wcześniej kończę, a to akurat dobre rozwiązanie.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:16   #4226
Cherry90
Rozeznanie
 
Avatar Cherry90
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 633
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Skąd wy bierzecie te wszystkie opracowania do prezentacji?

Ja NIC NIE POTRAFIĘ ZNALEŹĆ!
Nic nie mam, bo nigdzie niczego sensownego jeszcze nie widziałam...
Zaczynam być coraz bardziej przerażona
Też bym to chciała wiedzieć

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
78% to naprawdę nieźle ja miałam 68% ale wiem, że mogłabym więcej...
jeśli chodzi o miasta to najbliżej ode mnie - z Radomia - mam do Warszawy albo Lublina, ale do tych miast nie chcę iść... waham się między Wrocławiem, Krakowem a Toruniem. z tym że jeśli psychologia to tylko Wrocław (w Trn nie ma a w Krk wymagają matmy), reszta kierunków jest wszędzie, ale się jeszcze nie zdecydowałam... wiem tylko że z prawem nie chcę się męczyć



no to dobrze
idę zaraz na angielski, kurczę, mam mało czasu przez te korki...
Dlaczego nie chcesz sie pomęczyć? Troszkę stresu, wkuwanka a potem świetlana przyszłość Zartuję, kazdy powinien iść na to, co go interesuje Ja się zastanawiam nad Wrocławiem i Toruniem, ale hmm nie boicie się zmiany miasta, otoczenia? Czy będziecie dojeżdżać?

Nauczyłam się unii polsko-litewskich, teraz lecę z koleżankami na pizzę, miłego po południa
Cherry90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:18   #4227
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez Neszikaa Pokaż wiadomość
Każda z nas jest

Cuudowne wyniki jak na próbną! Ale na psychologię po historii lub wosie...? gdzie przyjmują?

Ide coś pooglądać w TV i zabieram się za ssaki Miłego popołudnia!
we Wrocławiu liczą "wszystkie przedmioty oprócz języków obcych", czyli równie dobrze może to być historia, wos, no i polski.

w Krakowie można iść na psychologię stosowaną, ale czytałam, że to gorsza wersja tej 'normalnej'

chyba na UAM też dałoby radę z historią...

Cherry - oczywiście że się boję, ale chcę się uwolnić od tego okropnego miasta
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:28   #4228
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Skąd wy bierzecie te wszystkie opracowania do prezentacji?

Ja NIC NIE POTRAFIĘ ZNALEŹĆ!
Nic nie mam, bo nigdzie niczego sensownego jeszcze nie widziałam...
Zaczynam być coraz bardziej przerażona
Ja się podpiszę pod tym. Jedno jedyne co znalazłam to analiza baśni dla klas czwartych w bibliotece naszej. Już byłam uhuhahana, że mam choć jedno do książek jakie mam i co się okazuje? Nie ma dziewczynki z zapałkami, a książka jest w stanie opłakanym. Jutro się chyba wybiorę do polonistki po ratunek. Chyba, że mnie zapyta.
Od miesiąca mam wizję, że jestem pytana z polskiego, z WOS-u, z fizyki, z historii pani nam kartkówkę zrobi i jeszcze ksiądz z religii mnie zapyta, a to wszystko z okazji urodzin...
Czy mi się wydaje, czy jestem tu jak na razie jedną co 19 ma... Chociaż nie. Coś mi się tak w głowie pląta, że któraś tu też już miała... Albo mi się z klasą pomyliło xD
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:31   #4229
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Czy mi się wydaje, czy jestem tu jak na razie jedną co 19 ma... Chociaż nie. Coś mi się tak w głowie pląta, że któraś tu też już miała... Albo mi się z klasą pomyliło xD
Ja jestem 19stka od listopada
Stara dupa ze mnie no.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:35   #4230
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Maturzystki 2009 cz. IV - w oczekiwaniu na cud! ;*

Ja będę 19nastką za około miesiąc.
To już nas ostatni nastoletni rok będzie...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.