Konkurs Konad - naruszenia regulaminu - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 19:08   #91
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
przestancie rozmawiac o nieobecnych.mysle ze jedynym tematem ktory mozna by omawaic jest postawa administracji. ale juz nie widze w tym sesnu bo jak grochem o sciane.

aha i jeszcze jedno szantazu moim zdaniem nie bylo. przynajmniej ze strony osob ktore sa przez was podejrzane ( nie wprost ale czytajhac wasze posty jest to oczywiste o kogo chodzi)
Mam inną propozycję: porozmawiajmy o uczciwości w konkursie i nabijaniu sobie głosików, o zarzutach do regulaminu bez najmniejszego poparcia w samym regulaminie, o moralności Dulskiej, o cichych mailach mających dopieprzyć Adze i mnie, o rekordowej kartotece ostrzeżeń w historii wizażu, no i o wiernych żołnierzach na polach forumowych bitew...

Szantaż był, jeśli szantażowany poczuł się niekomfortowo i jeśli maile zawierały wypowiedzi ujmujące wartości jego biznesu. Moim zdaniem był to agresywny i bezpardonowy szantaż.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-03 o 19:10
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:08   #92
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Nic nikomu nie wmawiam. Piszę o moim zdaniu na temat racjonalnej oceny tej sytuacji. Dla mnie w tym przypadku szantaż jest innego kalibru niż "haker", ale to moje zdanie.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:10   #93
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

tak jestem fanka pauli!! kocham, ja nad zycie!!

wisz co to jest smieszne normalnie. nigdy nie kibicowalam jakos specjalnie pauli. doceniam jej prace itp i z forum ja lubie ale nie uwazam zeby to byl objaw jakiegos nalezenia do sekty jak to okresliles i inne osoby. ale naprwade ta sytuaja jest kretynska. nie wydajer mi sier zeby paula musiala sobie nabijac glosy. zreszta niech w koncu skonczy sie obmawianei osob nieobecnych za ich plecami. bo i tak sie bronic nie moga!
__________________


Edytowane przez proana005
Czas edycji: 2009-03-03 o 19:14
proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:12   #94
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
"Przepraszam, że zadaję to pytanie, ufam, że odpowiedź jest oczywista...

Ale czy któraś z Was wymuszała na Konadzie wpłynięcie na wizaz.pl grożąc zaprzestaniem kupowania ich produktów?"


To pytanie zadałam już wystarczająco dużo czasu temu, aby od "Kręgu Pauli P" otrzymać odpowiedź.



W ten sposób napisałam, dostałam treści maili, po sprawie z wysyłaniem do Ciebie maili i pw wierzę bardziej im, niż Tobie. Gdyby ktoś szantażował wizaz bądź konada, przestałabym zajmować jakiekolwiek stanowisko w tej sprawie.
Ale chyba się nie spodziewałaś twierdzących odpowiedzi na Twoje zapytanie?
Treści maili dostałaś w postaci screenów czy tekstu?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:15   #95
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Mam inną propozycję: porozmawiajmy o uczciwości w konkursie i nabijaniu sobie głosików,
Paula nie potrzebuje nabijania głosików, bo jej prace są zwyczajnie dobre. nawoływanie do głosów było z jej strony niepoważnie i niemądre. W skutek Waszej interpretacji regulaminu - została wykluczona z konkursu - o czym tu rozmawiać?

Cytat:
o zarzutach do regulaminu bez najmniejszego poparcia w samym regulaminie,
Regulamin był bardzo "ubogi" i nie regulował błędu, który popełniła Paula. To była kwestia smaku. Rozwiązaliście sprawę tak a nie inaczej - o czym tu rozmawiać?

Cytat:
o moralności Dulskiej,
Rozwiń proszę temat

Cytat:
o cichych mailach mających dopieprzyć Adze i mnie,
Napisałam maila (tfu, pw), ponieważ uważam, że konkurs zrodził więcej smrou, niż chciałby Konad. Tylko i wyłącznie z tego powodu, że zniesmaczyło mnie zachowanie administracji.

Cytat:
o rekordowej kartotece ostrzeżeń w historii wizażu...
Tu nie ma o czym rozmawiać - to Wy dajecie ostrzeżenia.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Fresa:

dostałam treść maili w formie takiej, że mogłam sobie wyrobić zdanie. Jestem krytyczna i dociekliwa, jeśli o to chodzi, bo szantaż jest dosyć moznym określeniem. Dlatego chciałam oczyścić swoje sumienie i wiedzieć, o czym piszę.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:20   #96
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość

Fresa:

dostałam treść maili w formie takiej, że mogłam sobie wyrobić zdanie. Jestem krytyczna i dociekliwa, jeśli o to chodzi, bo szantaż jest dosyć moznym określeniem. Dlatego chciałam oczyścić swoje sumienie i wiedzieć, o czym piszę.
Wcześniej napisałaś, że nie ufasz Złośliwcowi, ok, Twoje prawo... powiedz tylko dlaczego my miałybyśmy ufać Tobie? na podstawie czego? tak na słowo honoru?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:21   #97
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

My Król?

Ja pisałam w swoim imieniu. Z resztą ufam, że jak bez nerwów ktoś będzie starał się rozwiązać tę sprawę, to się okaże, że o żadnym szantażu nie ma mowy...
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 19:23   #98
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

jest mi bardzo przykro, przykro ze z dnia na dzien na wizazu widze wiecej i wiecej sporow, ze konkursy koncza sie katastrofa.. jest mi przykro, ze ludzie nie czytaja regulamionow, ze nie potrafia szanowac drugiej osoby.
ktory sponsor bedzie chcial byc kojarzony z awanturami? kto bedzie chcial miec antyreklame? kto bedzie chcial byc kojarzony z negatywnymi emocjami? nikt. nie bedzie sponsorow, nie bedzie konkursow.
moze warto byloby zastanowic sie nad zaostrzeniem regulaminow konkursow? chociazby takim, ze osoby konfliktowe nie beda mogly brac w nich udzialu? albo zrezygnowac z oceny prac przez wizazanki.
niektorzy maja swoj styl w pracach, gdzie nawet bez podpisu autora, wiadomo kto nim jest.

moze osoby glosujace powinny zastanowic sie, jak glosuja? czy oceniaja to, czego dotyczy konkurs czy to kogo bardziej lubia?

nie rozumiem tez, jak mozna w wielu watkach siac awanture. kazdy z nas jest za siebie odpowiedzialny, a jesli ma ograniczona te czynnosc, to moze powinien rozwazyc swa obecnosc na forum.

nie zapominajmy, ze nie jest to nasz dom, mimo ze wiele z nas, Wizazanek tak tu sie czuje. gdy jestesmy u przyjaciolki na kawie nie mozemy miec do niej pretensji, ze wyprosila ze swojego domu kogos, kto stale jej przeszkadzal i lamal jej zasady.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:24   #99
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
zniesmaczyło mnie zachowanie administracji.
No i tu jest pies pogrzebany. Nie komentowałam całej sytuacji z konkursem i banami z tym związanymi bo uznałam, że to nie ja ustalałam regulamin, zarówno forum jak i konkursu. Nie wtrącałam się bo nawet nie brałam w nim udziału. Nie spodobało mi się tylko zachowanie adminów z usunięciem posta Konada i tylko tyle. Nikogo nie obrażając, ani nie atakując jak mi sugerowano wyraziłam swoją opinię na ten temat. I co? I dostałam ostrzeżenie, po co? Pewnie po to jak się domyślam, żebym siedziała cicho. Tylko, uważam, że takie zachowania do wyciszenia i zakończenia tej sprawy nie prowadzą, a wręcz przeciwnie. Gdyby post Konada nie został usunięty, zapewne połowy tych wypowiedzi by nie było.
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:25   #100
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
My Król?

Ja pisałam w swoim imieniu. Z resztą ufam, że jak bez nerwów ktoś będzie starał się rozwiązać tę sprawę, to się okaże, że o żadnym szantażu nie ma mowy...
No jasne bo już wybuchła spora dyskusja na temat tych maili w której zostały one jasno nazwane szantażem, więc osoba która je wysłała stwierdzi że to był żart a nie szantaż.
No i to ma być podstawa do tego żeby zapomnieć o wszystkim? tak po prostu?
Ani Konad ani wizaz.pl nie są tak naiwni.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:27   #101
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Lele, bardzo podoba mi się Twój post - właśnie dokładnie o to samo mi chodzi. O stawianie wymagań sobie - zarówno przez użytkowniczki, jak i przez administrację.

Bo na razie widzę szafowanie banami, oskarżenia poważne, kłótnie i niesnaski.

Konkurs to konkurs. Ktoś wygrywa, kto łamie regulamin - jest wykluczony... Chodzi o to, żeby regulamin był jasny. I jasne zachowania moderacji. Wtedy jest wszystko ok.

Przykład: Paula postępuje inaczej, niż chce organizator - nawołuje na swoim forum do głosowania na jej pracę. Admin pisze, że praca jest wykluczona z powodu publikacji na innej stronie. To niezupełnie tak. Publikacja na innej stronie jest niezgodna z regulaminem. Nieanonimowość - jest "niby" niezgodna. Ja śledząc konkursy na wizaz.pl nie pisałabym nic nikomu o mojej pracy. Natomiast tak naprawdę regulamin o tym nie mówił. Pisał tylko, że prace zamieszczane są anonimowo - to nie to samo.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 19:31   #102
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
jest mi bardzo przykro, przykro ze z dnia na dzien na wizazu widze wiecej i wiecej sporow, ze konkursy koncza sie katastrofa.. jest mi przykro, ze ludzie nie czytaja regulamionow, ze nie potrafia szanowac drugiej osoby.
ktory sponsor bedzie chcial byc kojarzony z awanturami? kto bedzie chcial miec antyreklame? kto bedzie chcial byc kojarzony z negatywnymi emocjami? nikt. nie bedzie sponsorow, nie bedzie konkursow.
moze warto byloby zastanowic sie nad zaostrzeniem regulaminow konkursow? chociazby takim, ze osoby konfliktowe nie beda mogly brac w nich udzialu? albo zrezygnowac z oceny prac przez wizazanki.
niektorzy maja swoj styl w pracach, gdzie nawet bez podpisu autora, wiadomo kto nim jest.

moze osoby glosujace powinny zastanowic sie, jak glosuja? czy oceniaja to, czego dotyczy konkurs czy to kogo bardziej lubia?

nie rozumiem tez, jak mozna w wielu watkach siac awanture. kazdy z nas jest za siebie odpowiedzialny, a jesli ma ograniczona te czynnosc, to moze powinien rozwazyc swa obecnosc na forum.

nie zapominajmy, ze nie jest to nasz dom, mimo ze wiele z nas, Wizazanek tak tu sie czuje. gdy jestesmy u przyjaciolki na kawie nie mozemy miec do niej pretensji, ze wyprosila ze swojego domu kogos, kto stale jej przeszkadzal i lamal jej zasady.
Dziękuję za nareszcie jakiś konstruktywny postulat
Szczerze?? Po takiej akcji w ogóle odechciewa się organizowania jakichkolwiek konkursów na wizażu. Ale nie dam tej satysfakcji osobom, które chętnie widziałyby wizaz na dnie.
Może faktycznie trzeba będzie zaostrzyć regulaminy. Tylko mam pytanie, dlaczego ten sam regulamin, ktory obowiązuje na makijażach, wcześniej na kartkach... był dla wszystkich jasny i klarowny, a tutaj nagle potrzeba 100 dodatkowych paragrafów? Czy sama ludzka uczciwość i poczucie własnej godności już nie wystarcza???
W innych konkursach, kiedy prace były zdyskwalifikowane za przedwczesne ujawnienie autora - nikt nie miał pretensji!!!
A nawoływanie do głosowania na własną pracę??? - w głowie mi się nie mieści.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:31   #103
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

KattiePL - żartem był nazwany do tej pory tylko i wyłącznie tekst o "Hakerze".

Nikt nie nazywał żartu szantażem.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:34   #104
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
My Król?

Ja pisałam w swoim imieniu. Z resztą ufam, że jak bez nerwów ktoś będzie starał się rozwiązać tę sprawę, to się okaże, że o żadnym szantażu nie ma mowy...
Każdy pisze w swoim imieniu i powinno dać Wam do myślenia, że nie wszyscy myślą tak, jak Wy.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:36   #105
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
KattiePL - żartem był nazwany do tej pory tylko i wyłącznie tekst o "Hakerze".

Nikt nie nazywał żartu szantażem.
Z Twojej poprzedniej wypowiedzi wynikało, że szantaż wcale nie jest szantażem, więc zrozumiałam, że zostanie to obrócone w żart, bo przecież nie w ofertę współpracy...
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:37   #106
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

To takie typowe zachowanie administracji w odpowiedzi na krytykę...

AgoZ - karę za nawoływanie do głosowania już przydzieliliście. Temat jest chyba zakończony, nieprawdaż? I to nie ma nic wspólnego z tym, co się dzieje teraz. o ile dobrze pamiętam, regulamin w poprzednich konkursach regulował dokładnie kwestię anonimowości... a może po prostu dla mnie było to jasne i po prostu nie interesowałam się konkursami aż tak blisko. Po prostu regulamin to regulamin i jeżeli za coś wyklucza, to nie może być niejasności.

Ja uważam, że szantażu nie było, na podstawie tego, co przeczytałam.

Fresa: do kogo piszesz w liczbie mnogiej ?

Edytowane przez olikbt21
Czas edycji: 2009-03-03 o 19:38
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:37   #107
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Dla mnie jedynym błędem administracji było pozwolenie na powrót Paulikrk. To powtórka z rozrywki od czasu jej ostatniego bana stałego. Przykre, naprawdę przykre
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:40   #108
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Jak to wszystko czytam, to stwierdzam, że tutaj każdy widzi tylko to, co chce widzieć.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:42   #109
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
...

Bo na razie widzę szafowanie banami, oskarżenia poważne, kłótnie i niesnaski.

Konkurs to konkurs. Ktoś wygrywa, kto łamie regulamin - jest wykluczony... Chodzi o to, żeby regulamin był jasny. I jasne zachowania moderacji. Wtedy jest wszystko ok.

Przykład: Paula postępuje inaczej, niż chce organizator - nawołuje na swoim forum do głosowania na jej pracę. Admin pisze, że praca jest wykluczona z powodu publikacji na innej stronie. To niezupełnie tak. Publikacja na innej stronie jest niezgodna z regulaminem. Nieanonimowość - jest "niby" niezgodna. Ja śledząc konkursy na wizaz.pl nie pisałabym nic nikomu o mojej pracy. Natomiast tak naprawdę regulamin o tym nie mówił. Pisał tylko, że prace zamieszczane są anonimowo - to nie to samo.
szafowania banami nie widze, ale jak ktos o niego prosi i jest nawolywany do uspokojenia sie, jest ostrzegany jak moze sie to zakonczyc i dalej ciagnie sprawe to sie nie dziwie, ze bana dostal. moderatorzy sa dla pilnowania porzadku i tez sa uzytkownikami forum, tylko ze jeszcze wiecej serca w niego wkladaja. jesli moderator nawoluje to zakonczenia tematu to nie widze sensu dalej go ciagnac, bo ja swoje mysle i moje wcale nie musi byc na wierzchu. Oskarzen widze sporo, ale wiecej atakow wlasnie na moderatorow a nie na uczestnikow. w nerwach moze wygladac to inaczej.. ja uwazam, ze jest wlasnie tak i jets to moje subiektywne zdanie.
Zaznaczenie, ze prace beda ujawniane anonimowo sluzy do tego aby nikt nie wiedzial czyja praca jest czyja ( choc ja przykladowo prace Pauli poznalam od razu). i z tego co ja przeczytalam zauwazylam, ze praca Pauli zostala tylko skreslona z glosowania, a Paula nie dostala za to bana, tylko za wypowiedzi. wszelkie akty i umowy maja to do siebie, ze zanim sie je podpisze trzeba je starannie zanalizowac, bo my mozemy nie widziec czegos na peirwszy rzuty oka, a moze byc widoczne przy drugim czytaniu i analizie.
Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Dziękuję za nareszcie jakiś konstruktywny postulat
Szczerze?? Po takiej akcji w ogóle odechciewa się organizowania jakichkolwiek konkursów na wizażu. Ale nie dam tej satysfakcji osobom, które chętnie widziałyby wizaz na dnie.
Może faktycznie trzeba będzie zaostrzyć regulaminy. Tylko mam pytanie, dlaczego ten sam regulamin, ktory obowiązuje na makijażach, wcześniej na kartkach... był dla wszystkich jasny i klarowny, a tutaj nagle potrzeba 100 dodatkowych paragrafów? Czy sama ludzka uczciwość i poczucie własnej godności już nie wystarcza???
W innych konkursach, kiedy prace były zdyskwalifikowane za przedwczesne ujawnienie autora - nikt nie miał pretensji!!!
A nawoływanie do głosowania na własną pracę??? - w głowie mi się nie mieści.
niestety ludzie sa rozni. czesc chce wygrac dla satysfakcji a czesc dla nagrody. niestety wizaz sie rozrasta i przybywa wiecej lowcow nagrod. po czesci rozumiem, ze jak nagrody sa o wiekszej wartosci to bardziej chce sie je miec, ale wlasnie tu jest pies pogrzebany- pokora, uczciwosc, godnosc, umiejetnosci.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 19:43   #110
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
To takie typowe zachowanie administracji w odpowiedzi na krytykę...

AgoZ - karę za nawoływanie do głosowania już przydzieliliście. Temat jest chyba zakończony, nieprawdaż? I to nie ma nic wspólnego z tym, co się dzieje teraz. o ile dobrze pamiętam, regulamin w poprzednich konkursach regulował dokładnie kwestię anonimowości... a może po prostu dla mnie było to jasne i po prostu nie interesowałam się konkursami aż tak blisko. Po prostu regulamin to regulamin i jeżeli za coś wyklucza, to nie może być niejasności.

Ja uważam, że szantażu nie było, na podstawie tego, co przeczytałam.
Czy słowo "anonimowe" ma dla Ciebie kilka znaczeń??
Ależ owszem kwestia "nawoływania do głosowania" ma bardzo wiele wspólnego. Czy nie od tego się zaczęło???
Ale to oczywiście administracja jest be. Trudno, ja to przeżyję. Więcej, jestem przekonana, że moja decyzja bardzo oczyści atmosferkę terroru i arogancji na paznokciach.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:43   #111
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

cała atmosferka wokół tego konkursu, wpływa ujemnie zarówno na wizaż jak i firme konad. zrobił się ferment, a oto chyba nie chodziło? miała być dobra zabawa i reklama dla konada. a zrobiła się antyreklama! nerwy ponoszą, jakieś cyrki z szantażem i zastraszaniem. paranoja. każdy chyba ma prawo do kulturalnej wypowiedzi. na razie jest tylko niesmak
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:46   #112
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Fresa: do kogo piszesz w liczbie mnogiej ?
Do osób, które podzielają Twoje zdanie.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:47   #113
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

czy "antyreklama" to zależy od punktu widzenia...

...no wszystko to dla NAGRÓD - produktów firmy Konad
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:48   #114
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;11264059]No i tu jest pies pogrzebany. Nie komentowałam całej sytuacji z konkursem i banami z tym związanymi bo uznałam, że to nie ja ustalałam regulamin, zarówno forum jak i konkursu. Nie wtrącałam się bo nawet nie brałam w nim udziału. Nie spodobało mi się tylko zachowanie adminów z usunięciem posta Konada i tylko tyle. Nikogo nie obrażając, ani nie atakując jak mi sugerowano wyraziłam swoją opinię na ten temat. I co? I dostałam ostrzeżenie, po co? Pewnie po to jak się domyślam, żebym siedziała cicho. Tylko, uważam, że takie zachowania do wyciszenia i zakończenia tej sprawy nie prowadzą, a wręcz przeciwnie. Gdyby post Konada nie został usunięty, zapewne połowy tych wypowiedzi by nie było.[/quote]

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Lele, bardzo podoba mi się Twój post - właśnie dokładnie o to samo mi chodzi. O stawianie wymagań sobie - zarówno przez użytkowniczki, jak i przez administrację.

Bo na razie widzę szafowanie banami, oskarżenia poważne, kłótnie i niesnaski.

Konkurs to konkurs. Ktoś wygrywa, kto łamie regulamin - jest wykluczony... Chodzi o to, żeby regulamin był jasny. I jasne zachowania moderacji. Wtedy jest wszystko ok.

Przykład: Paula postępuje inaczej, niż chce organizator - nawołuje na swoim forum do głosowania na jej pracę. Admin pisze, że praca jest wykluczona z powodu publikacji na innej stronie. To niezupełnie tak. Publikacja na innej stronie jest niezgodna z regulaminem. Nieanonimowość - jest "niby" niezgodna. Ja śledząc konkursy na wizaz.pl nie pisałabym nic nikomu o mojej pracy. Natomiast tak naprawdę regulamin o tym nie mówił. Pisał tylko, że prace zamieszczane są anonimowo - to nie to samo.
Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
To takie typowe zachowanie administracji w odpowiedzi na krytykę...

AgoZ - karę za nawoływanie do głosowania już przydzieliliście. Temat jest chyba zakończony, nieprawdaż? I to nie ma nic wspólnego z tym, co się dzieje teraz. o ile dobrze pamiętam, regulamin w poprzednich konkursach regulował dokładnie kwestię anonimowości... a może po prostu dla mnie było to jasne i po prostu nie interesowałam się konkursami aż tak blisko. Po prostu regulamin to regulamin i jeżeli za coś wyklucza, to nie może być niejasności.

Ja uważam, że szantażu nie było, na podstawie tego, co przeczytałam.

Fresa: do kogo piszesz w liczbie mnogiej ?

popieram o co tutaj napisalas.
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:50   #115
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Ago,

dla mnie "Prace zamieszczane będą/są anonimowo" oznacza, że prace będę pozbawione podpisu, logo itp.
A "Użytkowników obowiązuje anonimowość" oznacza, że nie można absolutnie, kategorycznie się wypowiadać która praca jest ch.

Moim zdaniem konkurs to konkurs - i uważam, że postępowanie Pauli było nieładne. Niefajne. Nazwij to jak chcesz. Ale uważam, że w regulaminie była mowa o tym, że "Prace zamieszczane są anonimowo".

Krytykuję administrację, bo od niej usłyszałam m.in., że jestem "śmieszna". Trochę później jakaś użytkowniczka stąd dostała za to bana. Za chwilę ban jest zdjęty. Moja znajoma dostaje bana, bo jest klonem. Sprawę już omawialiśmy, nie komentuję, bo jest eot. Dziś administracja mówi o szantażu i o jakiś dziwnych rzeczach. Ze mnie też robi się klakiera, rycerza i osobę conajmniej niespełna rozumu .
Czy to dziwne, że mi się to nie podoba?
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:52   #116
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Najwidoczniej nie zrozumiałem żartu, przepraszam. Mam kilkaset (!!!) prób włamania na dobę, być może dlatego już nie potrafię się z tego śmiać...

I dalej:

- moralność Dulskich:
Cytat:
Napisane przez Wikipedia.org
Jako cechy dulszczyzny wymienia się najczęściej uważane za typowe dla mieszczaństwa zakłamanie, obłudę i dbanie wyłącznie o pozory. Typowa opinia brzmi następująco: dulszczyzna to zespół cech i postaw charakteryzujących się dwulicowością, podwójną moralnością, z których jedna odkrywana jest tylko wobec siebie i najbliższych a druga, ukazywana wobec reszty ludzi i całego świata. Tę cechę charakteru posiadają na ogół ludzie niemający własnego zdania (bardzo często mimo legitymowania się formalnym wykształceniem), zaś w swoich działaniach kierujący się instynktem stadnym. Postawa jest naganna moralnie, choć - zwłaszcza w dzisiejszych czasach - dość szeroko rozpowszechniona we wszystkich grupach społecznych.
Skoro ktoś mieni się być wielkim stylistą, to dlaczego prosi o poparcie w konkursie?
Ja nie wiem, Ty chyba też, bo piszesz:
Cytat:
Napisane przez olikbt21
Paula nie potrzebuje nabijania głosików, bo jej prace są zwyczajnie dobre. nawoływanie do głosów było z jej strony niepoważnie i niemądre. W skutek Waszej interpretacji regulaminu - została wykluczona z konkursu - o czym tu rozmawiać?
Dodam, że to nie jest nasza interpretacja regulaminu, lecz uniwersytecka wykładnia moralności. Dulskich.

Cytat:
Napisane przez olikbt21
Tu nie ma o czym rozmawiać - to Wy dajecie ostrzeżenia.
Nie rozdajemy ich za darmo. Potwierdzam opinię kilku osób, że błędem było zniesienie pierwszego bana. Nie zrobiliśmy tego sami, bana znieśliśmy na prośbę zainteresowanej. Nawet ciągle mam tego maila... Ale do rzeczy. Sam widzę, że to był błąd*i chylę czoła, mea culpa.


Myślę, że wyczerpałem temat.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:59   #117
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Czy Trudno, ja to przeżyję. Więcej, jestem przekonana, że moja decyzja bardzo oczyści atmosferkę terroru i arogancji na paznokciach.
Tak, oczyści i powstanie... próżnia...
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:01   #118
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Ja też wyczerpałam, aż za bardzo...


Cytat:
Dodam, że to nie jest nasza interpretacja regulaminu, lecz uniwersytecka wykładnia moralności. Dulskich.
Hahahhahhahhhahhahh

Czy wiesz, co napisałeś?

Jeju, aż oplułam monitor z wrażenia Taka doza autokrytyki u Złośliwca - niesamowite


Bardzo miło było mi spędzać swój wolny czas na tym forum. Bardzo dużo dowiedziałam się na temat kosmetyków, stylizacji paznokci, seksu, ginekologii, biznesu oraz relacji międzyludzkich, patologii, wredności i idiotyzmów, które pojawiają się w umysłkach administracji tego forum.

Nie kasujcie moich postów I swoich... I tak robiłam screeny
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:02   #119
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;11264893]Tak, oczyści i powstanie... próżnia...[/quote]

Tylko nie to...

...znowu będą teksty w stylu : "bez pauli forum straci ducha", "bez pauli nikt tu nie zajrzy", "bez pauli to forum straci wartość"
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:03   #120
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;11264893]Tak, oczyści i powstanie... próżnia...[/quote]
Nie przesadzajmy, jak mawiają ogrodnicy
Na pewno Dziewczyny, które współtworzyły forum Paznokcie będą robiły to nadal, nawet jeśli w okrojonym składzie.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.