Sesja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 13:17   #1
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi

Sesja 2006


Wielkim krokami zbliza sie sesja

Jak nastroje ?

Teraz zamiast siedziec przed kompem powinnam sie uczyc.
Jak sobie pomysle o natłoku nauki to mam dosc.
Mnie czeka teraz 4 w porywach do 5 examow
Jak sobie radzicie w tym ciezkim okresie ?
Bo ja nie bardzo moge dac sobie rade.
__________________

ana gabi show fan


Edytowane przez ana_gabi
Czas edycji: 2006-01-08 o 19:37
ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:25   #2
Rose @-'-,---
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: Sesja

ja jakoś spokojnie do tego podchodze, za dużo sie dzieje w moim życiu osobistym zebym miała jeszcze siłe przejmowac sie studiami, znaczy na pewno sie przejmuje ale nie nie aż tak bardzo, nie wiem co moge Ci poradzić jak na razie to moja pierwsza sesja wiec nie mam wiekszego doświadczenia, ale bedzie dobrze na pewno
Rose @-'-,--- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:31   #3
Mała Kulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dziura pod Poznaniem
Wiadomości: 114
Dot.: Sesja

Wstyd się przyznać ale wszystko odkładam na ostatnią chwilę! Najlepszą motywacją dla mnie jest "nóż na gardle". Tydzień przed sesją zaczynam zakuwać i nie mozna mnie wyciągnąć z pokoju...Może niezbyt to mądre ale na razie działa!
Mała Kulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:36   #4
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Sesja

Sesja to koszmar, a jeszcze gorzej przed nią.
W tym tyg mam 5 ogromnych kolosów i nawet nie wiem w co mam ręce włożyć
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:45   #5
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Sesja

Cytat:
Napisane przez Mała Kulka
Wstyd się przyznać ale wszystko odkładam na ostatnią chwilę! Najlepszą motywacją dla mnie jest "nóż na gardle". Tydzień przed sesją zaczynam zakuwać i nie mozna mnie wyciągnąć z pokoju...Może niezbyt to mądre ale na razie działa!
Dla mnie też "Nóz na gardle" jest najlepszą motywacją. Dotarłam tak do 4 roku i już na szczęście nie mam sesji zimowych, Za to w letniej......
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:56   #6
Marti_
Raczkowanie
 
Avatar Marti_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków-Katowice
Wiadomości: 191
GG do Marti_
Dot.: Sesja

"nóż na gardle" - dobre okreslenie ale to chyba wiekszosc studenciaków tak robi Ja naszczescie juz mam spokoj-jeszcze tylko jeden egzamin Ale potem bede umierac ze strachu - obrona pracy a tak wogole to zauwazylam, ze im mam mniej czasu na nauke tym lepsze wyniki hihi..tez tak macie??
__________________
Marti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:02   #7
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Sesja

ech, przde mna pierwsza sesja w zyciu, ale sie niespecjalnie przejmuje. jak nie zdam to nie zdam i poszukam czegos innego. niesama nauka czlowiek zyje
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 15:19   #8
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Sesja

przede mną tez pierwsza sesja w życiu- 4 egzaminy, ale na razie zastanawiam się tylko czy mnie dopuszcza do sesji, później się będę o sesję martwić. Zresztą u mnie na studiach wszyscy mamy takie podejście Trzeba sobie rozkładać duże problemy na częsci składowe
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:30   #9
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Sesja

ja tą sesja jestem PRZERAŻONA !!!nie wiem od czego zacząć, nie mam większości notatek...cięzkie przedmioty, i ogólnie ten semestr jest straszny, niestety leniłam sie a teraz przyjdzie mi za to zapłacić, ja też odkładam wszystko na ostatnią chwile...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:31   #10
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Sesja

Ja mam sesje rowno za miesiac. Egzamin jeden. Caly dzien staram sie zagonic do ksiazek i mi jakos nie wychodzi
Potrzebuje motywacji a jakos znalezc jej nie moge
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:56   #11
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Sesja

Ja mam 2 egzaminy, z którymi w pierwszym tygodniu sesji powinnam się uwinąć. Żadne kobyły to nie będą. Muszę za to przesłuchac ok 40 utworów na odsłuch z historii muzyki, do tego jeszcze nauczyć się je rozpoznawać. To będzie najgorsze. Do tego masa zaliczeń, a u nas każde zaliczenie to jakby mały egzamin. Ale na pewno dam radę
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 16:23   #12
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Sesja

Wszystkie damy Co tam jakaś sesja dla Wizażanek
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 16:24   #13
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Sesja

Będę mieć 5 może 6 egzaminów...boję się w sumie bo nic nie robię a najbliższe egzaminy już pod koniec stycznia...ale na razie nie robię nic..i to mnie przeraża...ale jakoś się nie umiem zmusić do nauki..z resztą zacznę się uczyć jak będę wiedziała, że mnie dopuszczą do sesji
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 16:51   #14
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Sesja

Ja w tym roku mam 4 egzaminy (w tym jeden pisemnie i ustnie i oprocz tego jeszcze zwykle zaliczenie)...Na razie o tym nie mysle...bo zaliczam kolokwia i staram sie by "wziac w ogole udzial" w sesji A jak juz wezme w niej udzial to jakos pojdzie...tylko mam beznadziejny rozklad terminow w tym roku... nie wiem czy zdarze sie nauczyc pomiedzy jedneym a drugim egzaminem.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 16:52   #15
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sesja

Cytat:
Napisane przez Gabi2
ja tą sesja jestem PRZERAŻONA !!!nie wiem od czego zacząć, nie mam większości notatek...cięzkie przedmioty, i ogólnie ten semestr jest straszny, niestety leniłam sie a teraz przyjdzie mi za to zapłacić, ja też odkładam wszystko na ostatnią chwile...
no to przynajmniej nie jestem sama

teraz 5 egzaminów ( z czego 3 ustne :/ ), w sesji letniej...9

chyba pora brać się za naukę powodzenia życze
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 17:04   #16
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: Sesja

Cytat:
Napisane przez sylwónia
przede mną tez pierwsza sesja w życiu- 4 egzaminy, ale na razie zastanawiam się tylko czy mnie dopuszcza do sesji, później się będę o sesję martwić. Zresztą u mnie na studiach wszyscy mamy takie podejście Trzeba sobie rozkładać duże problemy na częsci składowe
Hehe My studentki pierwszego roku optymizm na całego Ja mam nóż na gardle z przedmiotu,który jest u nas najtrudniejszy i wymóg-zdać za pierwszym razem w ramach kary niezaliczenia koła Mało prawdopodobne,ale co się stresować u nas są wizje wywalenia 70% rocznika przy tylko jednym egzaminie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 17:10   #17
studentka
Rozeznanie
 
Avatar studentka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mOje mIastO To Biały100k :)
Wiadomości: 740
GG do studentka
Red face Dot.: Sesja

SESJA -moment najgorszy w całym studiowaniu bojam się normalnie. co koło lub egzam to stres i obawa ze nie zdam .Całe szczęscie ze jakos udaje mi się zdać i mam nadzieję ze tak będize do końca moich studiów Ale teraz to dużo roboty(teczka diagnostyczna ,3 prezentacje ,egzamy za pasem (jeszcze do tego z takiego przedmiotu że nikt nic nie kuma) ...o rety co to bedzie, chyba wykorkuje...... trza się spiąć i stawić czoła SESJI!!!!.przez 2 tygodnie(z malutkim przerwami) nie bedzie tylko heheh POZDRÓFKA

P.S powodzonka na sesJI DLA WSZYSTKICH STUDENtek I STUDENTÓW
__________________
studentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 17:18   #18
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Sesja

Dla mnie też "nóż na gardle" to najlepsza motywacja, gdyż jestem strasznym leniuszkiem i wszystko lubię odkładac na później. Kiedy nie można już nauki odłożyć siadam, uczę się i zdaję Chyba jest to skuteczne, bo jestem na 4 roku i póki co ciągnę bezpoprawkowo, co jest w sumie ewenementem hehe!Sama się sobie dziwie i mam wrażenie, że niektóre egzaminy zdaję na "wariackich papierach" , szczególnie że uczę się zawsze minimalną ilość dni "na styk" i dostaję dobre stopnie. Mam świetną pamięć, ale niestety czsami bardzo krótkotrwałą, bo często po kilku dniach od egzaminu mój umysł to po prostu tabula rasa (dotyczy to przedmiotów, których nie lubię i potraktowałam je na zasadzie ZZZ).A naukę umiem sobie tak rozłożyć, że zawsze wieczorkiem mam czas na wyskoczenie na piwko ze znajomymi (bo nigdy nie uczę się po nocach brr). W tej sesji mam chyba 5 egzaminów i póki co nie mogę się zmobilizować nawet do tego, żeby w końcu kupić sobie podręczniki do kilku przedmiotów.......
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 17:30   #19
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Sesja

Cytat:
Napisane przez Marti_
"nóż na gardle" - dobre okreslenie ale to chyba wiekszosc studenciaków tak robi Ja naszczescie juz mam spokoj-jeszcze tylko jeden egzamin Ale potem bede umierac ze strachu - obrona pracy a tak wogole to zauwazylam, ze im mam mniej czasu na nauke tym lepsze wyniki hihi..tez tak macie??
To prawda. Im wiecej sie uczylam do egzaminow, tym gorzej mi potem wychodzilo. Nie mozna sie za bardzo przejmowac - za duzo stresu. A poza tym, im wiecej sie ucze, tym wiecej zapominam, im wiecej zapominam, tym mniej umiem, itd...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 17:57   #20
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Sesja

a ja na razie podchodze na luzaku. nawet już przestałam liczyć ile mnie czeka tym razem, bo w granicy 10-12 to jest norma niestety. a liczeniem i tak niczego nie zmienię. grunt to pozytywne i spokojne nastawienie. a uczyć się zawsze tak jak zawsze. 2 dni przed egzaminem
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 18:05   #21
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Sesja

Ja jestem na IV i V rokurównocześnie i mam 6 egzaminów. Pierwszy 12.01 o 7:30 i już chodzę jak struta. Ta uczelnia odbiera mi całą radość życia, o ale mam nadzieję, że to ostatni rok. U mnie uczenie się 2 dni przed egzaminem nie wchodzi w grę, bo jak tu opanować całą biochemię w 2 dni ???? Się nie da po prostu i już.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 18:15   #22
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Sesja

Cytat:
Napisane przez natii4
Hehe My studentki pierwszego roku optymizm na całego Ja mam nóż na gardle z przedmiotu,który jest u nas najtrudniejszy i wymóg-zdać za pierwszym razem w ramach kary niezaliczenia koła Mało prawdopodobne,ale co się stresować u nas są wizje wywalenia 70% rocznika przy tylko jednym egzaminie
Hehe, optymizm kwitnie
Ja mam 2 egzaminy plus dwa zaliczenia, jedno łatwe, jedno zbliżone do egzaminu. Więc nie boję sie jakoś strasznie

Szczególnie, że najgorzej będzie z hiszpańskim. Tymczasem nasza babka od ćwiczeń powiedziała nam tak:
"Wy się tak strasznie nie martwcie, przecież co roku jest tak, że tego pierwszego egzaminu nie zdaje 30-40% studentów... Łażą potem za nami, marudzą, mówią, ze teraz to wszystko już umieją i żeby mogli pisać jeszcze raz. W końcu mamy dosć marudzenia i pozwalamy. Połowa znów nie zalicza, i od nowa potwornie nam nad głowami marudzi, jęczy, zarzeka się, że poprzednio to jakoś tak przypadkiem się im noga podwinęła, ale teraz to już NAPRAWDĘ wszystko umieją... Więc organizuje się trzeci termin. Wtedy już zwykle wszyscy zaliczają, a jeśli zostanie jeszcze jakaś nienaumiana jednostka, to wtedy snuje się za nami, jęcząc o ustny egzamin i w końcu zwykle zdaje "

No i jak ja mam się stresować z takim podejściem na wydziale?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 18:26   #23
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Sesja

Ja mam tylko 3 egzaminy i się nawet nie boje Przedmioty nie są takie straszne, wiec myśle, że da się je bez problemów nauczyć I musze się przyznać, że też zwykle stosowałam metode "nóż na gardle" bo jakoś miesiąc przed egzaminami ciężko mi się jest skupić, nie moge sie zmusić do nauki. Ale tym razem nauke zaczynam od jutra Przynajmniej spróbuje
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:02   #24
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Sesja

ja już studia i wszelkie sesje mam za soba <jupi> Ale też zawsze uczyłam się na ostatni moment a czasem szłam po prostu nienauczona i o dziwo zawsze wtedy szło mi lepiej, jak mam ten nóż na gardle i czuje stresa na całego to mi ładnie do głowy wchodzi.....
powodzenia wizażanki
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:11   #25
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Sesja

Okres zaliczeniowo-sesjowy to zawsze nerwowka.
Czasami zaliczenie bywa gorsze od egzaminu.
Taka jest prawda ze jak sie przez semestr nic nie robilo to teraz trzeba nadrobic
Milo wiedziec ze nie jestem sama
Powodzenia.
Sesja 2006 nie bedzie taka zła ( mam nadzieje i tak sie pocieszam)

***zZz***
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:11   #26
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Sesja

Ja mam 3 egzaminy (i jakieś 8 zaliczeń)-nie jest źle . Jakoś damy radę. Ja też zacznę się pewnie uczyć na kilka dni przed egzaminem . Bardziej się boję o zaliczenia z niektórych przedmiotów . Ale to nic. Będzie dobrze
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:37   #27
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Sesja

Przede mną pierwsza sesja w życiu, i muszę powiedzieć, ze się boję...:/ Zostały mi jeszcze 2 egzaminy, w sumie mialam trzy ale jeden już za mną, bo pisaliśmy go przedterminowo. Zaliczony pięknie, ale akurat z tego przedmiotu uczenie się to była dla mnie przyjemnośc Dwa pozostałe są koszmarne...:/ Ale, byle do przodu moje droge! Pozdrawiam!
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:44   #28
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Sesja

Ja mam conajmniej 10 różnych zaliczeń (egzaminy, zaliczenia na prawach egzaminu...) Boję się szczególnie zarządzania ryzykiem. Pierwszy egzam juz w sobotę - przeraża mnie to
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:49   #29
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Sesja

SESJA -> System Eliminacji Studentow Jest Aktywny
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:51   #30
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Sesja

Cytat:
Napisane przez lexie
Hehe, optymizm kwitnie
Ja mam 2 egzaminy plus dwa zaliczenia, jedno łatwe, jedno zbliżone do egzaminu. Więc nie boję sie jakoś strasznie

Szczególnie, że najgorzej będzie z hiszpańskim. Tymczasem nasza babka od ćwiczeń powiedziała nam tak:
"Wy się tak strasznie nie martwcie, przecież co roku jest tak, że tego pierwszego egzaminu nie zdaje 30-40% studentów... Łażą potem za nami, marudzą, mówią, ze teraz to wszystko już umieją i żeby mogli pisać jeszcze raz. W końcu mamy dosć marudzenia i pozwalamy. Połowa znów nie zalicza, i od nowa potwornie nam nad głowami marudzi, jęczy, zarzeka się, że poprzednio to jakoś tak przypadkiem się im noga podwinęła, ale teraz to już NAPRAWDĘ wszystko umieją... Więc organizuje się trzeci termin. Wtedy już zwykle wszyscy zaliczają, a jeśli zostanie jeszcze jakaś nienaumiana jednostka, to wtedy snuje się za nami, jęcząc o ustny egzamin i w końcu zwykle zdaje "

No i jak ja mam się stresować z takim podejściem na wydziale?
Natii jak nas wyrzucą przenosimy się do Lexie. Ja juz podjęłam decyzję
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.