W stylu Kim Kardashian - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-09, 23:02   #391
maxim122
Przyczajenie
 
Avatar maxim122
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: ***Kim Kardashian***

Oczywiście, błyszczyk polceam poniewaz kolor na ustach jest rzeczywiscie bardzo ladny z mikro drobinkami. Kolor blyszczyka to brudny róż. Cala nazwa blyszczyka brzmi : Viper - Aphrodisiac numer 412. Moge tez polecic balsam brązujący do twarzy l'oreala do sredniej karnacji ( buzia ma piekny brzoskwioniowy kolor - przy tym bardzo wydajny) Co do rzęs- nie moglam sie nadziwic jak to robi Kim ze ma taka firanke rzęs . Zaczelam eksperymentowac i usyskalam efekt " sztucznych rzęs" co mnie bardzo cieszy. Uzywając jednego tuszu .

Co do ubrań to w stylu kim to upolowalam piekny pasek z H&M ( wężowy- boa) , granatowe rurki z suwakami przy kostce Zara - pieknie modeluja sylwetke . Szukam teraz skorzanej kurtki lecz moj problem polega na tym ze mam wiekszy biust ( z czego sie sie ciesze) i jak kurtka jest dobra w biuscie to w talii za luźna ( nie mam proporcji) \

A wy coś upolowałyscie ( z ubrań lub kosmetyków) w stylu Kim , czym mozecie sie pochwalić lub podpowiedziec ???
maxim122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 07:34   #392
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: ***Kim Kardashian***

Też słyszałam że kolorówka Vipery ma wiele odcieni w tym zblizony do beżu , ja by osiągnąć cieliste usta sama zrobiłam sobi błyszczyk trochę podkładu i vazeliny lub podkład a na to błyszczyk . Jeśli chodzi o rzęsy Kim ma prawie zawsze sztuczne , u mnie podobny efekt dawał Lancome Hypnose , ale nie wiem dlaczego przerzuciłam się na Maybelline , czekam aż się skończy i wracam do tamtego .
Ubrania ?? ona tak naprawdę nie ubiera sie jakoś odkrywczo . Wiele rzeczy można podobnych znaleźć u nas w sklepach w H&M czy Zarze . Kwestia doboru do sylwetki
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 12:04   #393
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: ***Kim Kardashian***

Dokładnie ! Kwestia doboru do sylwetki ,skomponowanie wszystkiego razem + do tego makijaż, fryzura, paznokcie myślę ,że każda z Nas mogłaby osiągnąć podobny wygląd jeżeli przeanalizowała by dokładnie swoją sylwetkę i wiedziała co jest dla Niej a co nie
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 12:17   #394
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: ***Kim Kardashian***

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Dokładnie ! Kwestia doboru do sylwetki ,skomponowanie wszystkiego razem + do tego makijaż, fryzura, paznokcie myślę ,że każda z Nas mogłaby osiągnąć podobny wygląd jeżeli przeanalizowała by dokładnie swoją sylwetkę i wiedziała co jest dla Niej a co nie
taaak tylko jak to zrobić chcialabym miec taka figurę jak ona, choc szczupla nie jest
ja jestem mega wysoka bo mam 181-182 zero kobiecosci, chude nogi, szerokie biodra, krotka talia, brak biustu... i jeszcze duze stopy;/ bo 41, raz nawet 42 mialam dobrze, ze choc dluga szyje mam i dlugie palce u dloni to chyba jedyne plusy i jak tu dobrac cos do siebie straszneee.
wg mnie kobiety takie jak Kim maja o wiele latwiej bo az emanuja sexapilem poza tym sa nizutkie, moga nosic obcasy a jak ma się jeszcze taaaka buzie jak ona to ach moze w worku wyjsc i bedzie sliczna
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 12:21   #395
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: ***Kim Kardashian***

To kombinuj tak zeby wlasnie uwypuklic te atuty
Ja mam mega plaski tylek , duzo w boczkach i zero biustu ale wiem np. ze mam dlugie nogi , ladną buzię , zadbane zęby , ładne włosy . I autom,atycznie tamte rzeczy jakos nie rzucają się w oczy
Takie się już urodzilysmy :P i nic nie poradzimy . Ja aktualnie chcę przytyć , masz rację że pulchniejsze bardziej emanuja sexapilem.
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 12:35   #396
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: ***Kim Kardashian***

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
To kombinuj tak zeby wlasnie uwypuklic te atuty
Ja mam mega plaski tylek , duzo w boczkach i zero biustu ale wiem np. ze mam dlugie nogi , ladną buzię , zadbane zęby , ładne włosy . I autom,atycznie tamte rzeczy jakos nie rzucają się w oczy
Takie się już urodzilysmy :P i nic nie poradzimy . Ja aktualnie chcę przytyć , masz rację że pulchniejsze bardziej emanuja sexapilem.
ja mam jakas fobieeeeeee hehe nie moge przytyc xD
w jakis sposob podkreslam nozki bo chodze w sukienkach mały ale za to jakze ksztaltny biust duzymi dekoltami i stanikiem push up a buzie mam taka... hmmm nie rzucajaca sie w oczy nijaka ale to moze byc atutem ze wzgledu na to, ze mogę się podcharakteryzowac na każdą okolicznosc raz mogę być slodka dziewczynką a raz vampem
mam okrągłą pupe ale nie taka jak Kim aaaaaaaaaaaa naturalna?
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 12:41   #397
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: ***Kim Kardashian***


No ja wlasnie chciałabym mieć taką ciekawą urode . W sensie normalną ale nie rzucającą się w oczy a ja jestem z buzi ładna .. ale raczej ala taka lalunia ;/ więc gdy sie mocniej umaluję , koksy nie kosy raczej więkoszsc reaguje - - - - > błagam niech te zdania nie zabrzmią jak samouwielbienie albo przechwalanie
Ja też chce koniecznie przytyć i sobie ciałko na silowni wyrzeźbić .
A Kim tak naprawde jest baaaaaaardzo sztuczna . Powtarzałam to wczesniej i jeszcze mogę
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 12:42   #398
maxim122
Przyczajenie
 
Avatar maxim122
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: ***Kim Kardashian***

Co do tuszu to ja używam Gosha- show me volume- ( szczoteczka ogromna- ale jakie rzęsy 4 x grubsze ) Uzywalam Lancome Hypnose swietny tusz lecz drogi , tak samo przetestowalam chanel i estee lauder. Co do makijazu to trzeba poświecic czasu zeby uzyskac taki jak u Kim i nie oszukujmy sie ona bez makijazu jest tak samo ladna ( poprostu ladne rysy twarzy).

CherieK to masz figure jak modelka i powinnas wzorowac sie na nich ( moze Kimberly Stweart, Lily Donaldson i inne modelki) oczywiscie trzeba pokazywac swojej atuty lecz czasem ja sama mam problem z ubraniami ( a mam kobieca figure) wazne jest nasze nastawienie i pewność siebie ( jezeli bedziemy pewne tego ze jestesmy sexowne to pol roboty wykonane)
maxim122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:01   #399
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: ***Kim Kardashian***

Cytat:
Napisane przez maxim122 Pokaż wiadomość
Co do tuszu to ja używam Gosha- show me volume- ( szczoteczka ogromna- ale jakie rzęsy 4 x grubsze ) Uzywalam Lancome Hypnose swietny tusz lecz drogi , tak samo przetestowalam chanel i estee lauder. Co do makijazu to trzeba poświecic czasu zeby uzyskac taki jak u Kim i nie oszukujmy sie ona bez makijazu jest tak samo ladna ( poprostu ladne rysy twarzy).

CherieK to masz figure jak modelka i powinnas wzorowac sie na nich ( moze Kimberly Stweart, Lily Donaldson i inne modelki) oczywiscie trzeba pokazywac swojej atuty lecz czasem ja sama mam problem z ubraniami ( a mam kobieca figure) wazne jest nasze nastawienie i pewność siebie ( jezeli bedziemy pewne tego ze jestesmy sexowne to pol roboty wykonane)
widzisz CherieK jak kolezanka madrze Ci napisala
ja mam 177 cm i narzekam na 2 rzeczy - stopy, bo naprawde nie wszystkie buty mozna nosic - w niektorych plaskich wygladam jakbym pletwy zalozyla no i boczki, nie jakies monstrualne, ale cos tam chyba mam bynajmniej ja widze.
CherieK, jak juz dziewczyny pisaly, podkreslaj atuty, np. dlugie nogi! wiesz co inne dalaby za takowe?
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:50   #400
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: ***Kim Kardashian***

Ja jestem niska mam ok 164 ,ważę z 50-51 kg i ogólnie to o tej porze roku noszę bardzo mocno dopasowane jeansy lub spodnie z podwyższonym stanem ,które mi się bardzo ładnie opinają na dupci (w ogóle to ostatnio ciągle na nią patrze jak widzę ,że mi się ujędrniła i podniosła poprzez ćwiczenia różnego rodzaju sweterki ,tuniki z paskami w talii wisiorki dużo dodatków i przede wszystkim buty na obcasach ,botki lub takie wysokie a nogawkę wkładam w środek.
Nie wyjdę z domu bez makijażu i precyzyjnie ułożonych włosów ,a jak mi kawałek lakieru odpryśnie to czuję się zaniedbana i natychmiast domaluję ,bądź zmywam paznokcie i maluję od nowa - takie zboczenie.

Stańcie przed lustrem i zobaczcie co Wam sie w Was najbardziej podoba, a jeżeli nic nie znajdziecie - zapytajcie TŻ o 3 rzeczy na które zwraca uwagę.
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 17:48   #401
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: ***Kim Kardashian***

hej dziewczyny!
można się do Was przyłączyć?
Kim podoba mi się od dawien dawna, z zapałem śledzę jej bloga, zapisuję sobie mnóstwo jej zdjęć i próbuję wzorować się na jej makijazu, który uważam za cudowny!! wiem, że jest totalnie 'zrobiona',ale mimo to jakoś wyglada tak swiezo i naturalnie -moj ideal
jej ubrania tez mi sie podobaja-ma swietny styl! ostatnimi czasy taki bardziej powazny, stonowany, elegancki-moim zdaniem jest mistrzynia dopasowywania ubran do swojej( nie ma sie co czarowac- trudnej) sylwetki...
w ramach powitalnego gestu zalaczam kilka zdjec z jednego z jej nowszych wpisow na blogu-m.in. kim w blond peruce;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery_enlarged-kim k 033.jpg (77,5 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery_enlarged-kim k 040.jpg (63,9 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery_enlarged-kim k 027.jpg (59,2 KB, 122 załadowań)
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 17:56   #402
mysz672
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 350
Dot.: ***Kim Kardashian***

gdyby któraś z Was była zainteresowana jak Kim wygląda w blondzie zajrzyjcie na jej oficjalną stronę co prawda trochę sztucznie, ale jak zwykle ładnie
a co do wyglądu czy Wy też tak macie, że nie podoba Was się np. odcień Waszej skóry i myślicie, że gdyby nie to to byłybyście piękne, aż w końcu idziecie się opalić, ale potem znowu wracacie i myślicie, że gdyby nie włosy to byłybyście całkiem ładne i tak w kółko? wiem, że to trochę nie na temat, więc proszę o wybaczenie

hehe widzę, że jedna z forumowiczek mnie ubiegła
mysz672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:03   #403
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: ***Kim Kardashian***

hihihi mamy te same mysli nie tylko w kwestii pokazywania blond kim zgadzam sie z Toba calkowicie-gdy tylko cos poprawie w sobie to wymyslam cos nowego i tak kraze od kosmetyczki, przez sklepy i do fryzjera i tak w kolko jedynie solarium unikam,bo mam ciemna karnacje
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:32   #404
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: ***Kim Kardashian***

Cytat:
Napisane przez mysz672 Pokaż wiadomość
gdyby któraś z Was była zainteresowana jak Kim wygląda w blondzie zajrzyjcie na jej oficjalną stronę co prawda trochę sztucznie, ale jak zwykle ładnie
a co do wyglądu czy Wy też tak macie, że nie podoba Was się np. odcień Waszej skóry i myślicie, że gdyby nie to to byłybyście piękne, aż w końcu idziecie się opalić, ale potem znowu wracacie i myślicie, że gdyby nie włosy to byłybyście całkiem ładne i tak w kółko? wiem, że to trochę nie na temat, więc proszę o wybaczenie

hehe widzę, że jedna z forumowiczek mnie ubiegła
Ja tak ciagle mam jak z wlosow jestem w miare zadowolona to z czego innego nie np z rozmiaru ubran, jak na wlosy jesem wsciekla to ciesze sie z opalenizny ciagle mi czegos brakuje.... niestety nie ma idealow ;( chyba ze ktos ma wor kasy bo za pieniazki da sie zrobic wszystko przedluzyc wloski, wybielic zeby, solarka, zabiegi wyszczuplajace dobry fryzjer dramat antyczny. Dla mnie Kim jest sliczna przedewszystkim wloasy , oczy i nietypowa karnacja ;p
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:11   #405
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: ***Kim Kardashian***

a ja uwielbiam jej cere-zawsze taka swieza i czysta (a przynajmniej na taka wyglada) i maaarze o jej kosciach policzkowych!!
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:17   #406
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: ***Kim Kardashian***

Cytat:
Napisane przez magda785 Pokaż wiadomość
Ja tak ciagle mam jak z wlosow jestem w miare zadowolona to z czego innego nie np z rozmiaru ubran, jak na wlosy jesem wsciekla to ciesze sie z opalenizny ciagle mi czegos brakuje.... niestety nie ma idealow ;( chyba ze ktos ma wor kasy bo za pieniazki da sie zrobic wszystko przedluzyc wloski, wybielic zeby, solarka, zabiegi wyszczuplajace dobry fryzjer dramat antyczny.
zgadzam się za pieniądze można wszystko ale jak natura urody nie dała to i tak nie będzie się ładnym chyba ze operacja ale to jest drastyczne wyjście a po nowych fotkach widzę ze Kim schudła troszkę.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 07:42   #407
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: ***Kim Kardashian***

Ona bardzo często ma po prostu taki makijaż który rozświetla jej twarz ( nie mówię o świeceniu )
Jest prze-cu-do-wna .
Chyba zrobię sobie smokey taki jak ona i sproboje pokombinowac z tym rozswietleniem
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 08:22   #408
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: ***Kim Kardashian***

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
Ona bardzo często ma po prostu taki makijaż który rozświetla jej twarz ( nie mówię o świeceniu )
Jest prze-cu-do-wna .
Chyba zrobię sobie smokey taki jak ona i sproboje pokombinowac z tym rozswietleniem
Napisz, jak Ci poszlo! ja sie boje kombinowac z rozswietlaniem, zeby nie wyszlo na to, ze sie swiece jak zaroweczka ale jesli masz jakis sposob to prosze zdradz ten sekret! hmmm....chyba tez dzis pokombinuje cos z makijazem w stylu Kim...
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:07   #409
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: ***Kim Kardashian***

Jak się odważe to może wstawie zdjęcie
Tyle że ja zamaiast matowych cieni do smokey użyje sobie z drobinkami
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 10:50   #410
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: ***Kim Kardashian***

bede czekac z niecierpliwoscia!
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 10:55   #411
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: ***Kim Kardashian***

Nie spodziewaj sie cudu :P
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 11:06   #412
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: ***Kim Kardashian***

hihihi -skromnisia
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:02   #413
maxim122
Przyczajenie
 
Avatar maxim122
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: ***Kim Kardashian***

Na tym zdjeciu najlepiej widac , ze jednak makijaz to nasz pół środek, potrzebne sa rysy i cala oprawa twarzy.(Jednak makijaz jest nasza tajemną bronia by stać się bardziej wyraziste
) Moim zdaniem ale powtarzam tylko moim zdaniem dopiero mozna zobaczyc czy dziewczyna jest ladna jak jest bez makijazu. Oczywiscie lubie patrzec na Kim i sie wzorowac na jej stylu lecz tak jak dziewczyny powiedzialy gdybysmy mialy sztab specjalistów tez moglybysmy tak wygladac oczywiscie ( to czym nas obdarzyla matka natura jest najwazniejsze)

Wracajac do stylu Kim to moge polecic piekna kopertowke za 29 zl w kolorze czarnym ( wzór zblizony do jimmiego choo) moja ulubiona na wiosne kupuje kolejna w kolorze kobaltu
Chyba dziś na zakupy sie wybiore bo poszukuje cielistych szpilek i piekna pogoda sprawia, ze chce się cos kupic.

Co do makijazu jestem tez bardzo ciekawa jak Ci wyjdzie, bylabym wdzieczna gdybyś opisala jak go robisz jakich używach technik to zawsze pomaga ( przynajmniej mi)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kim.jpg (26,2 KB, 188 załadowań)
maxim122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:40   #414
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: ***Kim Kardashian***

Cytat:
Napisane przez maxim122 Pokaż wiadomość
Na tym zdjeciu najlepiej widac , ze jednak makijaz to nasz pół środek, potrzebne sa rysy i cala oprawa twarzy.(Jednak makijaz jest nasza tajemną bronia by stać się bardziej wyraziste
) Moim zdaniem ale powtarzam tylko moim zdaniem dopiero mozna zobaczyc czy dziewczyna jest ladna jak jest bez makijazu. Oczywiscie lubie patrzec na Kim i sie wzorowac na jej stylu lecz tak jak dziewczyny powiedzialy gdybysmy mialy sztab specjalistów tez moglybysmy tak wygladac oczywiscie ( to czym nas obdarzyla matka natura jest najwazniejsze)

Wracajac do stylu Kim to moge polecic piekna kopertowke za 29 zl w kolorze czarnym ( wzór zblizony do jimmiego choo) moja ulubiona na wiosne kupuje kolejna w kolorze kobaltu
Chyba dziś na zakupy sie wybiore bo poszukuje cielistych szpilek i piekna pogoda sprawia, ze chce się cos kupic.

Co do makijazu jestem tez bardzo ciekawa jak Ci wyjdzie, bylabym wdzieczna gdybyś opisala jak go robisz jakich używach technik to zawsze pomaga ( przynajmniej mi)
Ale ona na tym zdjęciu ma makijaz i to full wersję
To wlasnie jej sposob robic taki makijaz by wyglądac naturalnie i wszyscy mysla ze to jej prawdziwa twarz
Dziewczyny ja powiedzialam ze sproboje... nie powiedziane ze mi wyjdzie .:P
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:12   #415
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: ***Kim Kardashian***

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
Ale ona na tym zdjęciu ma makijaz i to full wersję
To wlasnie jej sposob robic taki makijaz by wyglądac naturalnie i wszyscy mysla ze to jej prawdziwa twarz
Dziewczyny ja powiedzialam ze sproboje... nie powiedziane ze mi wyjdzie .:P
Kim chyba tak bardzo przyzwyczaila wszystkich do mocnego makijazu oczu, ze gdy tylko pomaluje sie delikatniej to wydaje sie byc super naturalna, mimo duzej ilosci roznych specyfikow na twarzy
wydaje mi sie, ze tutaj jest bez makijazu:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kimkardashiancelebutopixd0.jpg (149,4 KB, 159 załadowań)
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:43   #416
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: ***Kim Kardashian***

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość

No ja wlasnie chciałabym mieć taką ciekawą urode . W sensie normalną ale nie rzucającą się w oczy a ja jestem z buzi ładna .. ale raczej ala taka lalunia ;/ więc gdy sie mocniej umaluję , koksy nie kosy raczej więkoszsc reaguje - - - - > błagam niech te zdania nie zabrzmią jak samouwielbienie albo przechwalanie
Ja też chce koniecznie przytyć i sobie ciałko na silowni wyrzeźbić .
A Kim tak naprawde jest baaaaaaardzo sztuczna . Powtarzałam to wczesniej i jeszcze mogę
Cytat:
Napisane przez maxim122 Pokaż wiadomość
Co do tuszu to ja używam Gosha- show me volume- ( szczoteczka ogromna- ale jakie rzęsy 4 x grubsze ) Uzywalam Lancome Hypnose swietny tusz lecz drogi , tak samo przetestowalam chanel i estee lauder. Co do makijazu to trzeba poświecic czasu zeby uzyskac taki jak u Kim i nie oszukujmy sie ona bez makijazu jest tak samo ladna ( poprostu ladne rysy twarzy).

CherieK to masz figure jak modelka i powinnas wzorowac sie na nich ( moze Kimberly Stweart, Lily Donaldson i inne modelki) oczywiscie trzeba pokazywac swojej atuty lecz czasem ja sama mam problem z ubraniami ( a mam kobieca figure) wazne jest nasze nastawienie i pewność siebie ( jezeli bedziemy pewne tego ze jestesmy sexowne to pol roboty wykonane)
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
widzisz CherieK jak kolezanka madrze Ci napisala
ja mam 177 cm i narzekam na 2 rzeczy - stopy, bo naprawde nie wszystkie buty mozna nosic - w niektorych plaskich wygladam jakbym pletwy zalozyla no i boczki, nie jakies monstrualne, ale cos tam chyba mam bynajmniej ja widze.
CherieK, jak juz dziewczyny pisaly, podkreslaj atuty, np. dlugie nogi! wiesz co inne dalaby za takowe?
ale mi napisalyscie ZWARIOWAŁY! a skad wiecie jaka ja mam figure?

Cytat:
Napisane przez methka5 Pokaż wiadomość
a ja uwielbiam jej cere-zawsze taka swieza i czysta (a przynajmniej na taka wyglada) i maaarze o jej kosciach policzkowych!!
aaaa ja nie mam kosci policzkowych tylko takie puce i je kocham o! na zdjeciach widac
Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
Ona bardzo często ma po prostu taki makijaż który rozświetla jej twarz ( nie mówię o świeceniu )
Jest prze-cu-do-wna .
Chyba zrobię sobie smokey taki jak ona i sproboje pokombinowac z tym rozswietleniem
a z Tobą to ja się jeszcze policzę haha za downa ja bym chciala miec taka urode jak Ty a mi nic do niczego nie pasuje


Kim ma po prostu swoj styl choc fakt ze ona nawet jak wyjdzie w dresie wyglada cudnie po prostu jest kobietą ktora ma to COŚ o czym kazda z nas marzy jest niezwykle kobieca na pewno ma jakies tam mankamenty jak kazda z nas mimo wszystko widac jej pewnosc siebie a to daje baaardzo wiele

jak makijaż?
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:37   #417
OskaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 400
Dot.: ***Kim Kardashian***

w programie byla kilka razy bez makijazu i wygladala dobrze tylko brwi miala takie jasne ze ich prawie widac nie bylo
OskaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:31   #418
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: ***Kim Kardashian***

Cytat:
Napisane przez OskaxD Pokaż wiadomość
w programie byla kilka razy bez makijazu i wygladala dobrze tylko brwi miala takie jasne ze ich prawie widac nie bylo
ale to mozliwe przeciez ona ma taka cere ze i brwi pewnie ciemne?
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:49   #419
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: ***Kim Kardashian***

Cytat:
Napisane przez OskaxD Pokaż wiadomość
w programie byla kilka razy bez makijazu i wygladala dobrze tylko brwi miala takie jasne ze ich prawie widac nie bylo
naprawde ma takie jasne brwi??jestem w szoku! wydawalo mi sie,ze ma takie krzaczory!
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 23:09   #420
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: ***Kim Kardashian***

Zrobię zrobię .
Jeszcze Wam pokaże moją twarz paszczura spokojnie
Co do ciuchów KIm to zapraszam do lumpów + krawcowa = cuda
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.