Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-12, 08:41   #3361
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

iwka rozbroiłaś mnie miastowa dziewczyną
Karo króliczyca urocza
u nas śnieg buuu
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 08:51   #3362
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
A zinnej beczki ...Werka rozcięła sobie łuk brwiowy. Tak niefortunnie wstawała opierając się o stolik , że sie poślzgnęła i upadła. Krwi dużo nie było na szczęście i szybko się uspokoiła, ale szkoda mi jej mocno. Gapunia moja.
Buziaczek ogromny dla Werki
Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Tatuś Elis przed chwilą dzwonił, po prawie 9 miesiącach... Będzie w piątek w obiad. Muszę noże wszystkie wynieść do piwnicy, żeby go nie zadźgać
Oby noże nie były potrzebne
Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
Witajcie z rana
Jestem padnięta Nikola dziś wstała o 6.00 a nocka nie byla za ciekawa.
wczoraj Niki miala 38C temp.podałam na noc nurfen daje jej kropelki na katar bo kicha i juz coś jej tam z noska leci.pokasłuje więc Stodal i psikam do gardła tantum verde mam nadzieję ze obejdzie się bez lekarza i antybiotyku
Ja dalej smarkata i pociągjąaca jestem i do tego gardlo boli
Jeszcze TŻ dolewa oliwy do ognia i wkóża mnie na maxa
Dla Niki i dla Ciebie

Dziś w nocy znowu śniegu u nas dowaliło niech ta zima się już skończy

Wczoraj posiedziałam prawie do północy, bo mnie książka wciągnęła, a dziś jakaś taka przymotana jestem
Idę robić drugą kawę
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 09:23   #3363
minia99
Zadomowienie
 
Avatar minia99
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 346
Send a message via Skype™ to minia99
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
Ohoho, widzę,że temat szczepień wywołał burzę dzisiaj i nawet taka średnia atmosfera się wytworzyła. My szczepiliśmy bez żadnych wątpliwości 6 w 1 /nie było skutków poszczepiennych typu gorączka itp/ , zaszczepię na pneumokoki również.

Nie wiem czy czytałyście o tym autyzmie po szczepionkach, w/g badań pojawiał się on u dzieci ... nie wiem jak to nazwać... z "grupy ryzyka", u takich które miały zaburzenia ze strony ukł. nerwowego i neurologiczne symptomy wcześniej przed szczepieniem. Sporo o tym czytałam. Nie jest moim zadaniem nikogo przekonywać do szczepienia, ale też nie mam zamiaru udowadniać, że nie jestem wielbłądem.

Choć może warto prześledzić statystyki zachorowalności i powikłań pochorobowych wśród grup nie objętych szczepieniami obowiązkowymi /dodam , iż badania nie były wykonane na zlecenie koncernów farmaceutycznych/.

No i izuniak, której Emcia cięzko przeszla ospę sama stwierdziłą, że żałuję,że jej wcześniej nie zaczszepiła. Tak więc punkt widzenia od punktu siedzenia zależy.

Ja uważam: szczepić trzeba, ale z głową.

A zinnej beczki ...Werka rozcięła sobie łuk brwiowy. Tak niefortunnie wstawała opierając się o stolik , że sie poślzgnęła i upadła. Krwi dużo nie było na szczęście i szybko się uspokoiła, ale szkoda mi jej mocno. Gapunia moja.

joannah- cieszę się, że fasolinda dojrzewa. Buziaki w brzusio i dla Kuby- dla sprawiedliwośći!!
iwka tylko Ty mogłaś tak idealnie zakończyc ta dyskusję ja się pod tym podpisuję . A dla Werki wielka buźka .

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
Za tydzień w piątek R. wyjeżdża na tydzień w delegację DO Zamościa
żałować Cie czy zazdrościć ??
A Zamość piękna "dziura"
Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
Mike Tyson w spódnicy wstał i odkrył,że ma siniaka zrobiła do lustra taką minę . .
ale czuprynę ma Tysonek
Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
karola- króliczek śliczny, choć moja Weronka popatrzyła i powiedziała hau, hau, ale ona z miasta jest to sie nie zna.
jestes debeściara . Ale mieszczuchy to chyba tak mają. Nasza Karola gdy była malutka i pojechała pierwszy raz na wieś była zachwycona krową . Stawała na czworaka i pokazywała jak krowa sika .

A my wczoraj mieliśmy marato .
Najpierw zakupy w Chechach i kupa, nie ma kombinezonu dla Livca .
Poten dentysta i rewelka, była mega dzielna, paszczę otwierała szeroko z jeszcze szerszym uśmiechem (wniosek=ona nie boi sie lekarzy tylko jednego - swojego odólnego ), ząbki zdrowe, uffff, za 4 mies idziemy na lakowanie.
A jak wracaliśmy wdepnęlismy do ortopedy bo akurat przyjmował, nie bylo ludzi więc tez zrobił przegląd....
No i nasza Olivcia załapała jakiegoś żołądkowego wirusa, a ja z nią . Wczoraj w samochodzie ciągnęła pas i krzyczała nie ciem boji, myślałam, że zmyśla bo chce sie "uwolnić" ale gdy zapytałam co Cie boli to powiedziała boji bziusio. No i nie zmyślała, u dentysty zasmrodziła cała poczekalnię takiej biegunki dostała, że 2 razy w WC-cie byłayśmy. Potem to juz cały wieczór biegała do klopa . Dostała Smectę, ale nocka zarwana bo co jakiś czas sie budziła i wołała kupa . Nad ranem zasnęła jak kamień i popuściła do piżamki... No i cała noc miała 38 temp. Dzisiaj ma głodówkę, zobaczymy ile wytrzyma, niania nie dopuszcza jej do lodówki, mam nadzieję, że szybko przejdzie.... A w nocy złapało mnie z aerobiku wróciłam jak struś pędziwiatr na 6 biegu i ufff zdążyłam bo na szczęście była juz prawie 22-ga i nie bylo ruchu. Mam nadzieję, że najgorsze za nami, a przynajmniej za Olivią, bo franciszka mała nie da sobie za żadne skarby pampka założyć dzisiaj będzie pewnie wielkie pranie osranych "tutusiów"
minia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 09:43   #3364
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Biedna Olivka . Może jej ryżu i marchwianki daj (jak zje, bo Krzyś nie chciał), są też takie soki z Hippa w aptece gotowe (ale u nas też nie było mowy o piciu).
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:15   #3365
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Dla Oliwki
Penie pomyślicie że szurnięta jestem ale poszłam z Niki do lekarza i ma ostre zapalenie gardła no i antybiotyk .dobrze że poszłam bo by jej się to jak zwykle na uszy rzuciło .
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:34   #3366
joannah
Rozeznanie
 
Avatar joannah
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do joannah
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

cześć dziewuszki

życze dużo zdrówka dla Niki I Olivki

Dziękuje kochane za buziaki dla maleńswa i miłe słowa

Chyba wam nie pisałam, mamy juz wózek i łóżeczko dla maleństwa, kupilismy okazyjnie od koleżanki. Lea a jak tam poszukiwania wózka???
Chciałabym juz poznać płeć ale trzeba jeszcze troche poczekać, ale mam przeczucie że bedzie chłopak.

dzieki za odp. onośnie zupek
joannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:43   #3367
minia99
Zadomowienie
 
Avatar minia99
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 346
Send a message via Skype™ to minia99
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Dzięki dziewczyny
Niki

Własnie dzwoniła niania, Olivia śpi, gorączki nie ma, zjadła miseczkę kleiku ryżowego z marchwianką, więc teraz czekamy na pobudkę i co będzie w majtusiach
Kasiu o jakich sokach mówisz???
minia99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 11:16   #3368
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Xantia no spoko akurat to o lekarzu to był tylko dodatek ja też napisałam, ze jak widze, ze Adi wygląda fatalnie to daję lek

Niki i Olivka szybko zdrowieć.

Iwka współczuję przygody z wodą

co do wychowania spartańskiego to Adi tez zre z miski psa i kota tesciowej. Ostatnio jego ulubioną zabawą jest jedzenie klusek z podłogi w kuchni efekt jest taki, ze wylizana cała podłoga Nie wspomne o pakowaniu do buzi wszystkiego co znajdzie na dworze

Nie wiem już jak mam reagować lub nie reagować na pakowanie do nosa rózwnych rzeczy
wczoraj wykichał mi kawałek sliwki a dziś kawałek papierka. Skonczy się to szpitalem jak tak dalej pojdzie. Ani reagowanie ani nie reagowanie nie pomaga
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:43   #3369
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
Dla Oliwki
Penie pomyślicie że szurnięta jestem ale poszłam z Niki do lekarza i ma ostre zapalenie gardła no i antybiotyk .dobrze że poszłam bo by jej się to jak zwykle na uszy rzuciło .
Ostre zapalenie gardła , na pewno ją boli , wyściskaj od cioci

Cytat:
Napisane przez joannah Pokaż wiadomość
Chyba wam nie pisałam, mamy juz wózek i łóżeczko dla maleństwa, kupilismy okazyjnie od koleżanki.
No to zaczyna się dziać!!

Cytat:
Napisane przez minia99 Pokaż wiadomość
Własnie dzwoniła niania, Olivia śpi, gorączki nie ma, zjadła miseczkę kleiku ryżowego z marchwianką, więc teraz czekamy na pobudkę i co będzie w majtusiach
Skoro już jest coraz lepiej to zaraz będzie w ogóle git dla Oli

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
co do wychowania spartańskiego to Adi tez zre z miski psa i kota tesciowej. Ostatnio jego ulubioną zabawą jest jedzenie klusek z podłogi w kuchni efekt jest taki, ze wylizana cała podłoga Nie wspomne o pakowaniu do buzi wszystkiego co znajdzie na dworze
Też dobra jesteś

Cytat:
Nie wiem już jak mam reagować lub nie reagować na pakowanie do nosa rózwnych rzeczy
wczoraj wykichał mi kawałek sliwki a dziś kawałek papierka. Skonczy się to szpitalem jak tak dalej pojdzie. Ani reagowanie ani nie reagowanie nie pomaga
No to już bardziej niebezpieczne... Ciała obce oj, oj. Nie wiem co bym robiła, ale trzymam kciuki żeby to co wpadnie też wypadło samo bez interwencji lekarskiej!


No i mam njusa! Dzwoniła do mnie ta babka od mieszkania, 4 pokoje, parter, klatkę obok , jakieś 75 m - już prawie się dogadałyśmy co do ceny 180 - 185 tyś zł. Zaczynam załatwiać formalności!! Już zapraszam Was wszystkie na parapetówę!! Trzymajcie kciuki za kredyt i wszystko inne, żebym nie miała żadnych schodów!!
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:16   #3370
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

miniu o takim http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=2258. To taki rzadki kleik, jak sok, ale smaku to najlepszego nie ma. Myślę, że kleik z marchwianką też jest OK.

karol, ale to nie tak, że my wcale nie chodzimy do lekarza, zależy w jakim stanie jest moje dziecko. Zresztą matka wie najlepiej, każdy robi jak uważa, a widać ty dobrze zrobiłaś

xantia
__________________

Edytowane przez kasia_mw
Czas edycji: 2009-03-12 o 13:18
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:17   #3371
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Xantia

kurde od tygodnia siedzę w necie na kwaterach nad morzem i wariacji dostaje mam chyba za wysokie wymagania buuuuu
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 12:18   #3372
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki za kredyt i wszystko inne, żebym nie miała żadnych schodów!!


nikuś śpi .Obiad zrobiony chyba pójdę się z nią położyc
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:21   #3373
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

No dobra zwór wymieniony, tylko teraz leci brązowa woda, więc o praniu mogę zapomnieć. Mam nadzieję, że jak ludzie wrócą z pracy to trochę tej wody pospuszczają i wróci kryształ.

karo- no to buźka dla Niki, czyli p/gorączkowe podałaś słusznie, bo one również przeciwzapalnie działają.

miniu- i dla Olivki.Delikatuśmy ma brzuszek Twoja dama.

minisiu- ja tam nie lubię jak Tżeta nie ma, szczególnie w nocy- bo się boję z lekka.

Do mnie zaraz wpadnie szwagierka na kawkę dosłownie, bo przyjechała z Torunia tylko na jeden dzień coś załatwić.Szkoda , bo uwielbiam z nią rozmawiać.

Werka chodzi i powtarza ,że ma siniaka / nie ma tylko cięcie/ i trzeba ją w oczko całować.
Wiecie , przy okazji wczorajszego wypadku Werki wyszło na jaw, że moja domowa apteczka jest beznadziejnie zaopatrzona. Tzn. pęka w szwach, a nie miałam: wody utlrnionej, rivanolu, skończyły się plasterki z opatrunkiem, nie mam bandarza, nie ma tej pianki na oparzenia-jakby nie daj Boże co. Już dzisiaj nadrobiłam braki, ale spr. profilaktycznie u siebie. Ja tu nawaliłam.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:39   #3374
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Strzeliłam sobie drzemkę razem z Krzysiem i jestem jak nowo narodzona , teraz kawka , obiadek już się robi, mały ogląda bajkę, a później może na sanki (znowu poduchy śniegu ). Krzyś już daje talerz, jak widzi coś co robi to nie może się doczekać. Robię warzywa duszone z indykiem i ryżem .

Kupiłam wczoraj suszone kandyzowane ananasy (jeszcze jabłka i morele), powiedziałam Krzysiowi, że to takie cukiereczki (trzymał w kolorze czerwonym akurat), zjadł i mu posmakowało. Wybierał czerwone (on niechętnie próbuje nowe rzeczy), jak się skończyły to skusił się na pomarańczowe (blade czerwone ). O morelach nie było nawet mowy, je jeszcze rodzynki. On nie chce jeść owoców, jedynie jabłka, czasem winogrona. Z pomarańczy robię mu sok i chętnie pije.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

iwka u mnie też nie ma pianki na oparzenia i bandaża (ale jest gaza). Fakt może warto kupić, tylko, to się może przeterminować prawda (no nie bandaż oczywiście)
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:41   #3375
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość

Za tydzień w piątek R. wyjeżdża na tydzień w delegację
DO Zamościa
to może się do nas wybierzecie z Hanią?

Cytat:
Napisane przez minia99 Pokaż wiadomość
No i nasza Olivcia załapała jakiegoś żołądkowego wirusa, a ja z nią .
dla Was obu, niech świństwo szybko idzie precz.!

Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
Penie pomyślicie że szurnięta jestem ale poszłam z Niki do lekarza i ma ostre zapalenie gardła no i antybiotyk .dobrze że poszłam bo by jej się to jak zwykle na uszy rzuciło .
to dobrze, że poszłaś, jednak mama to ma intuicję.
dla Niki.
A króliczek cudny!!!

Cytat:
Napisane przez joannah Pokaż wiadomość
c
Chyba wam nie pisałam, mamy juz wózek i łóżeczko dla maleństwa, kupilismy okazyjnie od koleżanki. Lea a jak tam poszukiwania wózka???
moja bratowa wybrzydza bardziej niż się tego sama spodziewała.
i wciąż ogląda , szuka,... do końca nie wiedząc, czego chce.

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
No i mam njusa! Dzwoniła do mnie ta babka od mieszkania, 4 pokoje, parter, klatkę obok , jakieś 75 m - już prawie się dogadałyśmy co do ceny 180 - 185 tyś zł. Zaczynam załatwiać formalności!! Już zapraszam Was wszystkie na parapetówę!! Trzymajcie kciuki za kredyt i wszystko inne, żebym nie miała żadnych schodów!!
super!!! to czekamy na parapetowę. a schodów nie powinno być- przecież to parter.

my po szczepieniu.
Same kłucia Maksiu zniósł dzielnie, było tylko chwilka płaczu. U doktora natomiast przed szczepieniem , jak tylko weszliśmy do gabinetu- ryk na najwyższych decybelach. tylko paluchem na drzwi pokazywał i się darł. ten lekarz nie ma podejścia do dzieci, Maksiu zawsze u niego placzę, bo on ten patyk to na siłę do gardła pcha. i dzidek musiał sobie zapamiętać.
dobrze, ze tylko na szczepienia tu chodze, a tak to zawsze prywatnie do lekarza, który jest super, zawsze z Maksiem pogada i on z usmiechem buźke szeroko otwiera.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:52   #3376
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
No dobra zwór wymieniony, tylko teraz leci brązowa woda, więc o praniu mogę zapomnieć. Mam nadzieję, że jak ludzie wrócą z pracy to trochę tej wody pospuszczają i wróci kryształ.
Ale będziecie żyć . Swoją drogą to niezła paranoja z tym zaworem z prywatnym garażu

Cytat:
Werka chodzi i powtarza ,że ma siniaka / nie ma tylko cięcie/ i trzeba ją w oczko całować.
To całuj, całuj, od nas też

Cytat:
Wiecie , przy okazji wczorajszego wypadku Werki wyszło na jaw, że moja domowa apteczka jest beznadziejnie zaopatrzona. Tzn. pęka w szwach, a nie miałam: wody utlrnionej, rivanolu, skończyły się plasterki z opatrunkiem, nie mam bandarza, nie ma tej pianki na oparzenia-jakby nie daj Boże co. Już dzisiaj nadrobiłam braki, ale spr. profilaktycznie u siebie. Ja tu nawaliłam.
Ja mam apteczkę dość dobrze zaopatrzoną (prawie tak jak barek ), bo mam koleżankę farmaceutkę i ona się tym zajęła.

Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
Strzeliłam sobie drzemkę razem z Krzysiem i jestem jak nowo narodzona ,
Ja po takich drzemkach wręcz odwrotnie, jestem śnięta na maxa

Cytat:
teraz kawka , obiadek już się robi, mały ogląda bajkę, a później może na sanki (znowu poduchy śniegu ).
U nas też w nocy padało, nie sądziłam, że jeszcze samochód będę odśnieżać w tym roku

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;11408723]to może się do nas wybierzecie z Hanią? [/quote]

Albo do nas


Cytat:
super!!! to czekamy na parapetowę. a schodów nie powinno być- przecież to parter.
Szykujcie się, szykujcie

Cytat:
my po szczepieniu.
Same kłucia Maksiu zniósł dzielnie, było tylko chwilka płaczu.
Super

Cytat:
U doktora natomiast przed szczepieniem , jak tylko weszliśmy do gabinetu- ryk na najwyższych decybelach. tylko paluchem na drzwi pokazywał i się darł. ten lekarz nie ma podejścia do dzieci, Maksiu zawsze u niego placzę, bo on ten patyk to na siłę do gardła pcha. i dzidek musiał sobie zapamiętać.
dobrze, ze tylko na szczepienia tu chodze, a tak to zawsze prywatnie do lekarza, który jest super, zawsze z Maksiem pogada i on z usmiechem buźke szeroko otwiera.
No nasza lekarka w przychodni jest ok, ale niektórzy niestety nie powinni brać się za małe dzieci...
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 13:04   #3377
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Krzyś zjadł trochę (wybrał to co najlepsze-marchewki ), a teraz wysypał sobie te ananaski na stolik i już wybrał pomarańczowe, zostały zielone i żółte. Ciekawe które ruszy? Zielone to mi wciskał
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 13:05   #3378
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Heloł
Wróciłyśmy niedawno do domku - rano miałam jechać do kumpeli, która ma dwoje dzieci - ta Róża co kiedys pobiła Hanię - ale ona w przedszkolu i 1,2 miesiące synka. Tyle co wychodziłam z domu i mi zadzwoniła, że niestety jest z małym w szpitalu i spotkanie musimy przełożyć
No to pojechałyśmy do babci na herbatkę

Teraz Hania śpi.
Ja trochę ogarnęłam mieszkanko

minia, karo zdrówka dla córeczek

Xantia kciukasy mocno trzymam

Kanciu no musisz uważać i powtarzaj do znudzenia, że nie wolno nic wkładać do noska. Jak mu najpierw powtarzasz, a potem przestajesz na to reagować to może on myśli, że jednak mu wolno to robić

Dziś obiadu nie robię - idziemy do restaurancji
A potem na zakupy do Silesii - mam zamiar kupić parę rzeczy i jestem ciekawa z czym wrócę, bo jak zawsze się napalam to przychodzę z niczym, a jak idę z niechęcią to zawsze coś fajnego upoluję - też tak macie
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 14:18   #3379
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

właśnie dostałam na gg, więc wam wkleję.

CZY WIESZ JAKIE JEST NAJSMUTNIEJSZE ZWIERZĄTKO NA ŚWIECIE ??? - MĘŻCZYZNA ! A WIESZ DLACZEGO ?
BO MA PIERSI BEZ MLEKA,
PTASZKA BEZ SKRZYDEŁEK,
JAJKA BEZ SKORUPEK,
I WOREK BEZ PIENIĘDZY
DLATEGO 80% KOBIET JUŻ NIE WYCHODZI ZA MĄŻ, BO ZROZUMIAŁO, ŻE DLA 60 GRAM KIEŁBASY NIE WARTO BRAĆ CAŁEGO WIEPRZA DO DOMU!

i jeszcze:

Co faceta łączy z kotem?

1. Wrzeszczy kiedy jest głodny.
2. Zawsze pcha się do łóżka.
3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry.
4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej.
5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę.
6. Nie lubi obcinania pazurów.
7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety.
8. Ciężko przemówić mu do rozumu.
9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa.
10. Nie sprząta po sobie.
11. Wpycha nos do każdego garnka.
13. Cały czas by spał.
12. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 14:28   #3380
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

lea dostałam kiedyś to też na maila

To ja też coś wkleję :

Pewne małżeństwo zaprosiło na kolację najlepszą przyjaciółkę żony. Kolacja udała się znakomicie, śmiali się i rozmawiali we trójkę do późna. Gdy przyjaciółka wychodziła gospodarz zaoferował, że ją odwiezie do domu. W samochodzie dalej rozmawiali i robiło się coraz milej... Gdy byli już na miejscu przyjaciółka zaprosiła go do siebie, na lampkę wina. Wypili całą butelkę i koniec końców - wylądowali w łóżku. O trzeciej nad ranem niewierny mąż mówi:
- O rany! Muszę iść do domu! Żona mnie zabije!
- Masz rację. Kiepska sytuacja - twoja żona to moja najlepsza przyjaciółka... Ale jak ty sie jej wytłumaczysz?
- Nie martw się, pożycz mi tylko trochę talku.
- ???
- O nic nie pytaj. Zobaczysz - będzie dobrze.
Przyjeżdża po chwili do domu. Drzwi otwiera mu wściekła żona:
- Gdzie byłeś?!!
- Kochanie. Bardzo Cię przepraszam. Twoja przyjaciółka jest bardzo miła i bardzo atrakcyjna. Zdradziłem cię z nią. Przepraszam.
Żona patrzy na niego i po chwili wykrzykuje:
- Pokaż ręce! [ręce są całe w talku]
- Nie kłam, ŚWINIO!! Znowu grałeś z kolegami w kręgle!!

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

A to :

Przychodzi dziadek do burdelu i płaci za loda. Dziwka robi mu loda i robi, ale
laska nie staje. W końcu dziwka mówi: Z tego to już nic nie będzie, on już nie
stanie. Na to dziadek: Nie chodzi o to, żeby stał, ale żeby był czysty.
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:00   #3381
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez minia99 Pokaż wiadomość
No i nasza Olivcia załapała jakiegoś żołądkowego wirusa, a ja z nią . Wczoraj w samochodzie ciągnęła pas i krzyczała nie ciem boji, myślałam, że zmyśla bo chce sie "uwolnić" ale gdy zapytałam co Cie boli to powiedziała boji bziusio. No i nie zmyślała, u dentysty zasmrodziła cała poczekalnię takiej biegunki dostała, że 2 razy w WC-cie byłayśmy. Potem to juz cały wieczór biegała do klopa . Dostała Smectę, ale nocka zarwana bo co jakiś czas sie budziła i wołała kupa . Nad ranem zasnęła jak kamień i popuściła do piżamki... No i cała noc miała 38 temp. Dzisiaj ma głodówkę, zobaczymy ile wytrzyma, niania nie dopuszcza jej do lodówki, mam nadzieję, że szybko przejdzie.... A w nocy złapało mnie z aerobiku wróciłam jak struś pędziwiatr na 6 biegu i ufff zdążyłam bo na szczęście była juz prawie 22-ga i nie bylo ruchu. Mam nadzieję, że najgorsze za nami, a przynajmniej za Olivią, bo franciszka mała nie da sobie za żadne skarby pampka założyć dzisiaj będzie pewnie wielkie pranie osranych "tutusiów"
Buziaczki
Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
Dla Oliwki
Penie pomyślicie że szurnięta jestem ale poszłam z Niki do lekarza i ma ostre zapalenie gardła no i antybiotyk .dobrze że poszłam bo by jej się to jak zwykle na uszy rzuciło .
To jednak dobrze, że poszłaś
Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
No i mam njusa! Dzwoniła do mnie ta babka od mieszkania, 4 pokoje, parter, klatkę obok , jakieś 75 m - już prawie się dogadałyśmy co do ceny 180 - 185 tyś zł. Zaczynam załatwiać formalności!! Już zapraszam Was wszystkie na parapetówę!! Trzymajcie kciuki za kredyt i wszystko inne, żebym nie miała żadnych schodów!!

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
Werka chodzi i powtarza ,że ma siniaka / nie ma tylko cięcie/ i trzeba ją w oczko całować.
Od nas też ucałuj
Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
Dziś obiadu nie robię - idziemy do restaurancji
A potem na zakupy do Silesii - mam zamiar kupić parę rzeczy i jestem ciekawa z czym wrócę, bo jak zawsze się napalam to przychodzę z niczym, a jak idę z niechęcią to zawsze coś fajnego upoluję - też tak macie
U mnie różnie to bywa, ale czasami jak się uprę, że muszę coś kupić, to będę łazić dotąd aż kupię. Tylko z reguły potem żałuję, bo to jednak nie to co chciałam

Jutro muszę kupić coś dla trzymiesięcznych bliźniaków, bo w niedzielę jedziemy w odwiedziny. Mam u siebie 5-10-15 to może znajdę coś fajnego

Sylwia dziś napisała klasówkę na 5. Wróciła pełna szczęścia
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:10   #3382
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Hejka
Zmienili wyglą forum- jakoś dziwnie. Tamto bardziej mi się podobało.

No cóż, ja tradycyjnie tonę w papierach Ostatnio to już przegięcie.

Mikołaj ma się dobrze. Nie choruje.
Babcia wróciła z sanatorium, więc może mi go trochę popilnować, a ja w tym czasie robię coś do pracy.

Moja "depresja" już też lepiej Dobrze, że wiosna idzie.

Jutro piątek, więc może uda mi się poczytać nowe zaległości na szczęście mniejsze niż ostatnio.

Myślę o Was codziennie. Pozdrawiam Was i dzieciaczki. Buziole
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...

Edytowane przez ewa.nea
Czas edycji: 2009-03-12 o 22:56
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:47   #3383
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

minisiu ja próbowałam dwie metody ale w odstępach czasowych

lea posiurałam się z tych kawałów
minisia ten drugi bleeeeeeeeeeee
Anula cieszę się, ze się cieszysz z 5

mój Paproch na kolację zjadł mleko zagryzając kurczakiem gotowanym i popychając kisielem może w ciązy jest

łeb mi pęka
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:40   #3384
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

kanciu łączę się w bólu i mi łeb pęka stąd tylko Was czytam
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 20:47   #3385
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

minisiu, ale się uśmiałam. głównie z dziadka.

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Sylwia dziś napisała klasówkę na 5. Wróciła pełna szczęścia
mądra dziewczynka.

wizaz coś mi muli, więc zmykam, aa na dobranoc jeszcze jeden dowcip.

Polak je sobie spokojnie śniadanie. Przysiada sie do niego żujący gumę jankes
- To wy w Polsce jecie cały chleb? - pyta jankes
- No tak.
- Bo my w usa jemy tylko środek, skórki odkrajamy, zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na herbatniki i sprzedajemy do Polski - stwierdza pogardliwie jankes,żujac swoja gume.
- Polak nic.
- A marmolade jecie? - pyta dalej jankes
- No, tak.
- Bo my w usa jemy tylko świeże owoce. Skorki, pestki i tak dalej zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na dżem i sprzedajemy do Polski - mówi jankes i dalej żuje gume.
- A seks w usa uprawiacie? - pyta Polak.
- No oczywiście.
- A z prezerwatywami co robicie?
- Wyrzucamy.
- Bo my w Polsce to swoje zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na gumę do żucia i sprzedajemy do usa...
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 21:29   #3386
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

lea prosze Cię
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 21:53   #3387
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
U mnie różnie to bywa, ale czasami jak się uprę, że muszę coś kupić, to będę łazić dotąd aż kupię. Tylko z reguły potem żałuję, bo to jednak nie to co chciałam
Dokładnie mam to samo!!

Cytat:
Sylwia dziś napisała klasówkę na 5. Wróciła pełna szczęścia
Ołje!!

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
mój Paproch na kolację zjadł mleko zagryzając kurczakiem gotowanym i popychając kisielem może w ciązy jest

łeb mi pęka
Menu, nie powiem, obłędne

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;11417245]wizaz coś mi muli, więc zmykam, aa na dobranoc jeszcze jeden dowcip.

Polak je sobie spokojnie śniadanie. Przysiada sie do niego żujący gumę jankes
- To wy w Polsce jecie cały chleb? - pyta jankes
- No tak.
- Bo my w usa jemy tylko środek, skórki odkrajamy, zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na herbatniki i sprzedajemy do Polski - stwierdza pogardliwie jankes,żujac swoja gume.
- Polak nic.
- A marmolade jecie? - pyta dalej jankes
- No, tak.
- Bo my w usa jemy tylko świeże owoce. Skorki, pestki i tak dalej zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na dżem i sprzedajemy do Polski - mówi jankes i dalej żuje gume.
- A seks w usa uprawiacie? - pyta Polak.
- No oczywiście.
- A z prezerwatywami co robicie?
- Wyrzucamy.
- Bo my w Polsce to swoje zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na gumę do żucia i sprzedajemy do usa...[/quote]

To dooobre!! Wszystkie poprzednie znam


Ja robię się na bóstwo, dla Elis też kieca elegancka przygotowana
Niech tatuś wie, co stracił
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 22:20   #3388
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

hej kobietki

u nas nie pada snieg za to mokro i brzydko a mnie jakies chorobsko probuje dopasc wiec walcze.
z tztem prawie sie nie widuje bo jak on wraca z pracy to ja musze wychodzic a po pracy padam. powoli juz wdrozylam sie w ta prace na informacji. nawet mi odpowiada.

Xantia trzymam kciuki bardzo mocno za to mieszkanie a spotkanie z tatusiem powinno sprawic ze do konca zycia bedzie sie wil w meczarniach z powodu swych wyrzutow sumienia

Minia i Karo calujemy mocno wasze ksiezniczki. niech wracaja do zdrowia

Kancia zeby tylko nic powaznego sie Adriankowi nie stalo przez te laryngologiczne zapedy. nosek ma malutki wiec jak on tam sliwke wepchnal

Iwka i w tego siniaka dla Werci
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 23:14   #3389
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Ja robię się na bóstwo, dla Elis też kieca elegancka przygotowana
Niech tatuś wie, co stracił
tak trzymać
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 06:55   #3390
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Witajcie!!U nas przez noc spadło mnóstwo śniegu
Nikola ma się juz lepiej humorek nawet dopisuje ale za to ja czuje się okropnie
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.