Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-10, 22:33   #541
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

Droga Moriam powiedz mi proszę czy jesli mam bardzo słabe dziąsła, tj. wystarczy, ze uderzę się szczotką do zębów zaraz mam aftę, polecasz piaskowanie? Dentysta zapewnia, ze to nic...
Moja mama po piaskowaniu "leczyła" dziąsła 3 dni.
Ultradzwięki to pewnie bardzo kosztowna zabawa choc chyba dla mnie najodpowiedniejsza...

ps. bardzo przepraszam, że "wcięłam" się w wątek o domowym wybielaniu.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:36   #542
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 736
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D



Doktorze indiego i Doktorze moriam

Tu pacjent z tych bojacych

Czy warto kupic Colgate Simply White Gel ?
dziala w 14 dni (podobno), ale jakos nie mam przekonania
czy to bezpieczne.

Dziekuje,
aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 736 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:41   #543
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

Cytat:
Napisane przez taszkin
Ultradzwięki to pewnie bardzo kosztowna zabawa choc chyba dla mnie najodpowiedniejsza...
usunięcie kamienia (w tym również ultradzwiękami inaczej mówiąc scalling) jest refundowane przez NFZ raz na 12 miesięcy,warto skorzystać.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:43   #544
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

mam nadzieje, ze kolega sie nie obrazi, ze odpowiadam na ptanie kierowane do niego, ale wypowiem swoje zdanie
piaskowanie sluzy do sciagania osadu, przebarwien zewnatrzpochodnych, jest zabiegiem wplywajacym na estetyke, prawidlowo wykonane nie uszkadza dziasel.Dobry dentysta wie jak to zrobic, by nie wpakowac piasku w kieszonke dziaslowa.Oczywiscie moga one zostac podraznione , ale jest to chwilowe i nie wymaga"leczenia"
Ultradzwieki z kolei to tzw. skaling i sluza do rozbijania kamienia(nie usuna osadu tak dokladnie jak piaskowanie!), jest to zabiegleczniczy i konieczny!. Normalnie scaling jest tanszy od piaskowania.
Czasem trzeba polaczyc te obie metody , by osiagnac w pelni satysfakcjonujacy efekt
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:44   #545
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski


Doktorze indiego i Doktorze moriam

Tu pacjent z tych bojacych

Czy warto kupic Colgate Simply White Gel ?
dziala w 14 dni (podobno), ale jakos nie mam przekonania
czy to bezpieczne.

Dziekuje,
aniolek
bezpieczne i nieskuteczne
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:57   #546
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 736
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

Cytat:
Napisane przez moriam
bezpieczne i nieskuteczne


Dziekuje tak myslalam. Dziekuje za porady indiego i Twoje innych tez i jednak wybiore sie do gabinetu osobiscie

PS. moriam, indiego to bardzo sympatyczny Pan, uwielbiam czytac jego porady, wiec raczej na pewno sie nie "obrazil"

pozdrawiam
aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 736 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 07:24   #547
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

Domowe wybielanie zebow?? a w ogole to tak mozna.
Nie sadze zeby to dalo jakikolwiek efekt. Tak samo jak stosowanie, ze tak powiem zwyklych past wybielajacych.. Nie znam nikogo komu by to pomoglo. To wszystko jest niestety za slabe..
Ja od siebie moge jedynie polecic, zel z silikonowymi nakladkami "Biala Perla" w aptece kosztuje ok 60 zl.
Zel Colgate jest za plynny, zjada sie go, paski Blend-a-med pokrywja tylko kilka zebow z przodu i zeby mozna miec dwukolorowe ze tak powiem...
A Biala Perla, ma silikonowe nakladki, ktore dopasowujesz do swoich zebow, pozniej nakladasz na nie zel. ja robilam dla porownania tylko gorna szczeke. i rzeczywiscie po paru takich godzinach "spedzonych" z tym zelem zeby zaczely byc bielsze.. oczywiscie wszystko dzieje sie stopniowo. Ja niestety przerwalam kuracje, z braku czasu,bo to chyba ze dwa razy dziennie trzeba stosowac po 0,5-1 godz. ale jak tylko znow odzyskam troche czasu to dokoncze kuracje
Oczywiscie kawa, mocna herbata i wino niewskazane podczas stosowania takich zeli
Wiec chyba lepiej odzalowac te 60zl, w koncu nie jest to tak duzo, jak np wybielanie u dentysty.i na domowe metody nie tracic czasu
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 14:05   #548
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

mi tam pewnie żadne sposoby domowe nie pomogą...bo mam żółtawą kość... pytałam nawet dentystki co zrobić zeby miec bielsze...ona odp ze myć, i można oczyścic z osadu, czy cos takiego Lecz powoli sie juz przyzwyczaiłam do tej zółkości :P (he he) ..bo nic na to nie poradze Dziewczyny które mają taki problem jak ja!!! NIE PRZEJMUJCIE SIE
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 15:11   #549
beciunia
Raczkowanie
 
Avatar beciunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

Cytat:
Napisane przez JoannM
Domowe wybielanie zebow?? a w ogole to tak mozna.
Nie sadze zeby to dalo jakikolwiek efekt. Tak samo jak stosowanie, ze tak powiem zwyklych past wybielajacych.. Nie znam nikogo komu by to pomoglo. To wszystko jest niestety za slabe..
Ja od siebie moge jedynie polecic, zel z silikonowymi nakladkami "Biala Perla" w aptece kosztuje ok 60 zl.
Zel Colgate jest za plynny, zjada sie go, paski Blend-a-med pokrywja tylko kilka zebow z przodu i zeby mozna miec dwukolorowe ze tak powiem...
A Biala Perla, ma silikonowe nakladki, ktore dopasowujesz do swoich zebow, pozniej nakladasz na nie zel. ja robilam dla porownania tylko gorna szczeke. i rzeczywiscie po paru takich godzinach "spedzonych" z tym zelem zeby zaczely byc bielsze.. oczywiscie wszystko dzieje sie stopniowo. Ja niestety przerwalam kuracje, z braku czasu,bo to chyba ze dwa razy dziennie trzeba stosowac po 0,5-1 godz. ale jak tylko znow odzyskam troche czasu to dokoncze kuracje
Oczywiscie kawa, mocna herbata i wino niewskazane podczas stosowania takich zeli
Wiec chyba lepiej odzalowac te 60zl, w koncu nie jest to tak duzo, jak np wybielanie u dentysty.i na domowe metody nie tracic czasu
mam pytanie o ta białą perłę.. czy ona zawiera carbamid? i w jakim stężeniu? boję się o dziąsła bo mam nadwrażliwe szyjki dlatego pytam czy ten żel nie podrażnia dziąseł? pozdrawiam
beciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 15:25   #550
beciunia
Raczkowanie
 
Avatar beciunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: cena zależna jest od regionu polski

Cytat:
Napisane przez moskirz
w regionach o dużym bezrobociu jest taniej a tam gdzie ludzie pracują i zarabiają jest drożej...

cena w szczecinie 800 - 1.000zł... mówimy tu o wybielaniu dału i góry z szynami i materiałem do wybielania...

... ich działanie polega na czyszczeniu osadów (duże i ostre cząsteczki czyszczące) ale wybielanie tu nie wchodzi w rachubę... można sobie nią uszkodzić nie tylko szkliwo zebów (ubytki przyszyjkowe) ale również znisczyć dziąsła...
uzywam najnormalniejszych past do zebów...w zależności od tego która z nich jest w danym momencie w promocji w markecie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif
nie za bardzo podoba mi sie to stwierdzenie cyt"nie bawię się w używanie past wybielających.." kwestionuje Pani rolę past wybielających po to by reklamować tylko usługi dentystyczne , a ja mam przyjaciółke dentystke która cąły czas sie szkoli..i ona sama poleciła mi uzywanie past wybielających , zabieg w gabinecie mozna zrobic jesli zęby tego potrzebują ale raz: nie kazdego na to stać, dwa: niekiedy wystarcza nawet delikatne pasty wybielające typu perl drops..itp lub raz na jakis czas specjalna pastą do wybielania.
a uzywanie najnormalnijeszych past w swiecie mnie nie przekonuje bo zęby się dobrze nie umyją , chyba ze się je często wybiela w gabinecie to to moze wystarczy )
beciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 16:56   #551
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: wybielanie zębów

Ja wybielalem Colgate Simply White (takie cos z pedzelkiem) minely moze 2 lata i wybielone zeby utyrzymaly kolor. Teraz chce je nadbudowac ( dwojki) ale moj dentysta powiedzial,ze nie ma takiego jasnego wypelniacza
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 17:06   #552
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: wybielanie zębów

ja używam Sensodyne wybielającą i jestem bardzo zadowolona - nie dość że pomaga na wrazliwe zęby to jeszcze lekko wybiela tylko niestety jest droga i mało wydajna
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 18:11   #553
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

Cytat:
Napisane przez moriam
mam nadzieje, ze kolega sie nie obrazi, ze odpowiadam na ptanie kierowane do niego, ale wypowiem swoje zdanie
piaskowanie sluzy do sciagania osadu, przebarwien zewnatrzpochodnych, jest zabiegiem wplywajacym na estetyke, prawidlowo wykonane nie uszkadza dziasel.Dobry dentysta wie jak to zrobic, by nie wpakowac piasku w kieszonke dziaslowa.Oczywiscie moga one zostac podraznione , ale jest to chwilowe i nie wymaga"leczenia"
Ultradzwieki z kolei to tzw. skaling i sluza do rozbijania kamienia(nie usuna osadu tak dokladnie jak piaskowanie!), jest to zabiegleczniczy i konieczny!. Normalnie scaling jest tanszy od piaskowania.
Czasem trzeba polaczyc te obie metody , by osiagnac w pelni satysfakcjonujacy efekt
Droga Kolezanko Moriam oczywiscie ze sie nie obraze!!
to prawda ze przy szyjkach trzeba ostroznie ale czasem sa tam zlogi i nietsety trzeba je usunac, w duzych gabinetach takei zabiegi robia asystentki i wszystko zalezy od umijetnosci!!! jesli ktos ma "slabe szyjki" to napewno krwawaienie sie pojawi jedak nie powino byc uciazliwe!!
obecnie zaleca sie laczyc obie metody scaling i piskowanie dodatkowo lakierowanie!! koszt 150 zl za gore i doł!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 18:18   #554
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

Cytat:
Napisane przez beciunia
mam pytanie o ta białą perłę.. czy ona zawiera carbamid? i w jakim stężeniu? boję się o dziąsła bo mam nadwrażliwe szyjki dlatego pytam czy ten żel nie podrażnia dziąseł? pozdrawiam
zawiera 10 % nadtlenek karbamidu, zawsze troche podraznia dziasła jesli nakladki sa robine indywidualnie na zabki wtedy minimalizujemy wplyw zelu na szyjki!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 18:21   #555
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski



PS. moriam, indiego to bardzo sympatyczny Pan, uwielbiam czytac jego porady "
dziekuje drogi aniołku
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 08:31   #556
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

Cytat:
Napisane przez beciunia
mam pytanie o ta białą perłę.. czy ona zawiera carbamid? i w jakim stężeniu? boję się o dziąsła bo mam nadwrażliwe szyjki dlatego pytam czy ten żel nie podrażnia dziąseł? pozdrawiam
co do carbamidu widze ze jest juz odpowiedz..
ale co do dziąsel to od razu moge powiedziec ze podraznia, chociaz ja nie mam takich wrazliwych, ale byly zaczerwienione i troszke bolalo przy np jedzeniu..aha i nie mozna podczas tego wybielania uzywac nici dentystycznych..
wiec jesli Ty juz masz z natury wrazliwe to ten zel prawdopodobnie to jeszcze spoteguje :/
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:31   #557
beciunia
Raczkowanie
 
Avatar beciunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

dzieki wszystkim za odpowiedz, to mnie nastraszyliście.. teraz boję się tego wybielania by mi dziąsła nie spuchły...
beciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 08:44   #558
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
białe ząbki :)

Ostatnio mam "fisia" na punkcie białego uśmiechu-marzy mi się taki od zawsze Nie próbowałam jednak żadnego cud-produktu wybielającego dostępnego u nas na rynku, a może jest coś godnego polecenia???

Dziś buszowałam na allegro, znalazłam coś takiego:
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3617085

Miałyście jakiś kontakt z w/w preparatami, a może to jedna wielka ściema?
Hm, a może któraś z wizażanek zamieszkała w Stanach mi pomoże i doradzi (tam przecież wszyscy mają śnieżne uśmiechy )?

Pozdrawiam ciepło i czekam na opienie
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 09:08   #559
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: białe ząbki :)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...73#post1117473

Czesc moze w ten link bedzie pomocny Pozdrawiam
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 09:35   #560
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296
Dot.: białe ząbki :)

powiem krótko, interesowalam sie wybielaniem zębów i rozmawialam niedawno z denysta ktory sie tym zajmuje, wszystkie produkty , ktore przedstawilas cholernie niszcza szkliwo... wybieanie zebow zdrowe i bespieczne w gabinecie dantystycznym kosztje niestety 700zl
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 10:20   #561
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: białe ząbki :)

kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 10:47   #562
kasior
Raczkowanie
 
Avatar kasior
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: białe ząbki :)

http://www.bialezeby.pl/zestawy.php
a co sadzicie o tym? Mozna kupic zestaw nawet za 200 zl...
w porownaniu do cen u dentysty to niewiele...
czy to tez niszczy szkliwo?
kasior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 10:56   #563
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: białe ząbki :)

z tymi "uniwersalnymi" nakładkami to różnie była.. przecież nie każdy ma takie same ząbki-środek wybielający może nie wszedzie dotrzeć i powstaną plamki.

Ja chyba zainwestuje na początek w paste diamant. Może pomoże, jak nie będę szukać dalej

ps. dlateczgo w stanach niemal wszyscy mają takie śliczne zabki?? kwestia wybielania u dentysty a może cud-pasty, która u nas nie jest dostępna?? wie ktoś coś na ten temat?
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 11:02   #564
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: białe ząbki :)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=92682

a tu o white stripsach blend'a meda
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 11:58   #565
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: białe ząbki :)

zajrzyj tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=91231

poza tym nie ma metod wybielania zebow , ktore pozostaja bez wplywu na szkliwo, nawet te profesjonalne w gabinecie.Wybielanie polega na utlenieniu substancji wchodzacych w jego sklad, a to wiaze sie z jego oslabieniem.Oczywiscie pod wprawnym okiem stomatologa jest to bezpieczne, choc nie raz konczy sie przejsciowa nadwrazliwoscia zebow.
ogolniedostepne preparaty sa raczej bezpieczne i .. nieskuteczne
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 12:03   #566
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: białe ząbki :)

Ja wybielalem Colgate Simply White , takim cudem w pedzelku smarowalem sobie na noc i szedlem nyny zeby byly duzo,duzo bielsze, a denstysta powiedzial,ze sa zdrowe Aha, najtrudniej jest wybielic trojki, nie wiem dlaczego, ale moiwil,ze to normalne.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 13:39   #567
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: białe ząbki :)

Ostatnio temat wybielania ząbków przewijał się dosyc często w gazetach. Z tego co ja wyczytałam to najlepiej jest dobrac odpowiednia metodę wybielania u dentysty (są różne, od lasera do nakładek, które wykonuje lekarz i które uzupełnia się przepisanym przez niego wybielającym płynem) i poddac się w gabinecie temu zabiegowi. Podobno wszystkie rynkowe środki do wybielania typu pasty itd mają służyć jako utrwalenie takiego zabiegu (który i tak trzeba co jakiś czas powtarzać) czy coś w tym stylu
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 17:56   #568
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: białe ząbki :)

dziekuje wszystkim za odpowiedzi pozostaje mi zbierać na dentyste....
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 18:07   #569
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: białe ząbki :)

a jak to jest z plombami bo ja ostatnio wyczytalam ze te wzystkie specyfiki wybielaja tylko zeby a nie plomby i np jak ktos ma plombowany ząb na przodzie to on nie zostanie wybielony??
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 18:24   #570
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: wybielanie zębów domowymi sposobami:D

he he a ja z innej beczki. indigo jestes mezczyzna czy kobieta?? bo w profilu masz zaznaczone kobieta a wypowiadasz sie w rodzaju meskim ale ja wscibska jestem
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.