Pomóżcie ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 11:24   #1
Misssia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4

Pomóżcie !


Witam bardzo serdecznie!
Proszę Was Kochane o radę- mam dziwny problem i już sama nie wiem co mam z tym zrobić :/ a więc chodzi o moje buty ślubne... Ślub mam w lipcu- podejrzewam że będzie gorąco więc znalazłam śliczne sandałki, jednak moja mama mi mówi że to nieelegancko będzie wyglądać, że powinnam mieć do tego pończochy! ale jak pończochy do sandał [IMG]http://www.*************/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_question.gif[/IMG] ? przecież będzie widoczny szew :/ pomyślałam sobie że będzie bez, po prostu goła stopa i pięknie zrobione stopki [IMG]http://www.*************/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] ewentualnie wchodzą w opcję buty z tzw. wyciętymi palcami- i tu znowu nasuwa się pytanie- jeśli założę pończochy ( a będzie trzeba, żeby buty nie obtarły) to znowu będzie widoczny szew :/ eh.. już sama nie wiem co myśleć... mam nadzieję że w tym chaosie udało mi się napisać dla Was wszystko zrozumiale [IMG]http://www.*************/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] dziękuję z góry za rady! *
Misssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:26   #2
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez Misssia Pokaż wiadomość
Witam bardzo serdecznie!
Proszę Was Kochane o radę- mam dziwny problem i już sama nie wiem co mam z tym zrobić :/ a więc chodzi o moje buty ślubne... Ślub mam w lipcu- podejrzewam że będzie gorąco więc znalazłam śliczne sandałki, jednak moja mama mi mówi że to nieelegancko będzie wyglądać, że powinnam mieć do tego pończochy! ale jak pończochy do sandał [IMG]http://www.*************/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_question.gif[/IMG] ? przecież będzie widoczny szew :/ pomyślałam sobie że będzie bez, po prostu goła stopa i pięknie zrobione stopki [IMG]http://www.*************/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] ewentualnie wchodzą w opcję buty z tzw. wyciętymi palcami- i tu znowu nasuwa się pytanie- jeśli założę pończochy ( a będzie trzeba, żeby buty nie obtarły) to znowu będzie widoczny szew :/ eh.. już sama nie wiem co myśleć... mam nadzieję że w tym chaosie udało mi się napisać dla Was wszystko zrozumiale [IMG]http://www.*************/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] dziękuję z góry za rady! *

czy tylko ja mam jakiechś gwiazdki w tym poście
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:06   #3
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Pomóżcie !

tez mam gwiazki i srednio rozumie o co chodzi autorce watku jesli chodzi o ponczochy to ja nie planuje ich miec mimo ze buty kupilam zakryte. do sandałów ani butów z odkrytymi palcami ponczochy absolutnie nie pasuja nawet te bezszwowe
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:28   #4
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Pomóżcie !

rany przecież są rajstopy bez szwów na palach i tego wzmocnienia. wtedy do butów z wyciętymi palcami pasują.
co do sandałków to niestety bez niczego bo to nieelegancko chodzi w sandałach i np w rajstopach
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:33   #5
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Pomóżcie !

Dokładnie - poszukaj pończoch czy rajstop bezszwowych. Teraz jest bardzo duzo do wyboru. Nie maja one przyciemnionej części na palce ani widocznego szwu.
PS. ja chyba pójdę w gołych nogach i butach z otworkiem na palce.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 13:23   #6
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Pomóżcie !

Te gwiazdki to przez wizaż są kodowane, być może konkurencja wizażu.Więc autorko wątku napisz nam to zakodowane słowo bo inaczej nie zobaczymy tych butów.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 13:47   #7
Misssia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Pomóżcie !

eh, no nie mam pojęcia dlaczego takie gwiazdeczki powstały :/ naprawdę sorki bardzo!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg but.jpg (14,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sand.jpg (15,9 KB, 33 załadowań)
Misssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 14:00   #8
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez Misssia Pokaż wiadomość
eh, no nie mam pojęcia dlaczego takie gwiazdeczki powstały :/ naprawdę sorki bardzo!
do żadnych z tych butów rajstopy nie pasują. zarówno jeden i drugie (nawet te bardziej zakryte) są sandałkami.
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:24   #9
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Pomóżcie !

te pierwsze śliczne
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:58   #10
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Pomóżcie !

Butki piękne, ale stópka do nich tylko goła.
Nie wiem czy te cieniutkie paseczki nie będą się wbijać w stopę i czy Cię nie poobcierają.
Na wszelki wypadek drugie wygodne (nie koniecznie piękne i cudowne) butki na zmianę.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 17:19   #11
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Pomóżcie !

Śliczne buciki ale ja bym się obawiała założyć je na gołą nogę tym bardziej ciepło noga się poci i obtarcie murowane.Ja mam ślub w sierpniu tak czy siak pończochy mieć będę bez względu na to jakie buty sobie zakupię.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 20:15   #12
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Pomóżcie !

Do butow typu peep toe takze nie powinno zakladac sie rajstop,bo to jest nieeleganckie,nawet takie bezszwoweJa idę w sandalkach na boso i nie obchodzi mnie co inni mówiąoto moje butki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02405.jpg (141,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02406.jpg (144,7 KB, 26 załadowań)
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 21:30   #13
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Pomóżcie !

kupuje się wkładki pod śródstopie i z głowy. nic nie nie przesuwa nic nie obciera nawet jak noga się spoci
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 09:37   #14
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Pomóżcie !

sandałki nie pasują do każdej sukni i mimo, że mam ślub w lipcu mam buty z pełnym przodem i zakładam pończochy... wg mnie tylko do zwiewnych sukienek, muślinów w stylu empire pasują sandałki... do mojej koronkowej rybki średnio by pasowały... suknia elegancka i wychodzące z butów paluchy poza tym sandałki z paseczków nie są stabilne - po 9 godz. tańczenia możesz mieć poranione nogi albo zepsute buty... a z butami typu peep toe należy uważać, bo jak się rozejdą to pięta wyskakuje i się kłapie no i ja też usłyszałam od mamy, że nie wypada
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 10:01   #15
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Pomóżcie !

Moim zdaniem do sukienek slubnych nie pasuja pelne buty.No chyba ze slub bierze sie zimą.Wystarczy spojrzec na propozycje projektantow mody,nie widzialam zeby modelki mialy pelne buty.Tylko w Polsce jest jakis dziwny zwyczaj.Ale kazdy ma prawo wyboru
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 12:14   #16
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Pomóżcie !

Ja się nie zgadzam, że sandałki są nieeleganckie Zresztą tak jak pisała atomufka na wybiegach, w katalogach itp, modelki mają głównie sandałki! Ja kupiłam sobie sandałki z Arte di roma (linia Amsterdam model 213) i są ślicznie wykonane, a na nodze prezentują się bardzo elegancko. Co do pończoch ja kupiłam takie bezszwowe i wygląda to ok. Myśle, że pójście do ślubu z gołą stopą w gorący dzień to nie za dobry pomysł, bo odparzenia murowane... chociaż te atomufki wyglądają na "bezpieczne" bo wydają się mięciutkie. Moje się na gołą stopę nie nadają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08585.jpg (153,9 KB, 33 załadowań)
__________________
I'm running from the light, running from the day to night

Edytowane przez Miira
Czas edycji: 2009-03-28 o 12:20
Miira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 13:30   #17
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem do sukienek slubnych nie pasuja pelne buty.No chyba ze slub bierze sie zimą.Wystarczy spojrzec na propozycje projektantow mody,nie widzialam zeby modelki mialy pelne buty.Tylko w Polsce jest jakis dziwny zwyczaj.Ale kazdy ma prawo wyboru
modelki przejdą się po wybiegu i ściągają buty... nie interesuje ich wygoda, podobnie jak projektantów - wystarczy spojrzeć na niektóre ich pomysły... ja nie mówię, że nie są eleganckie, ale że nie pasują do wszystkich sukienek... jak sukienka jest strojna, bogata i ciężka to sorry ale wg mnie lekkie i delikatne sandałki nie pasują... wiem, że jest masa pięknych sandałek, idealnych na wesele, ale pozostaje kwestia praktyczna - stabilność obcasa i wygoda użytkownika... mnie np. czeka co najmniej 9 godz. zabawy i sandałki z paseczków by się nie sprawdziły... mam tu namyśli te które zamieściła iza251, bo Wasze mają zapięcie wokół kostki, szersze paseczki i niższy obcas...

Misssia pokaż sukienkę, to będzie wiadomo, jakie buciki najlepiej będą się nadawać
__________________
żona od 25.07.2009

Edytowane przez adu84
Czas edycji: 2009-03-28 o 13:41
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 17:40   #18
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Pomóżcie !

Wiadomo ze kazdy wybiera buty odpowiednie dla siebie.
Tylko nie wiem dlaczego sandałki w dniu slubu maja nagle odparzac i obcierac?A na co dzien latem to w czym sie chodzi?
mirra sliczne
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-03-28 o 17:41 Powód: dopisek
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 18:36   #19
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Pomóżcie !

nie sandałki paseczki i rajstopy ?!?! przecież to wogóle do siebie nie pasuje
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 18:48   #20
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Pomóżcie !

Dziewczyny nie ma co dociekać czy pasuje czy nie pasuje każdy zrobi jak zechce.Ja znowu słyszałam i czytałam, że pannie młodej nie pasuje iść z gołymi nogami na ślub.Wszystko się skłania ku temu, że tyle gustów ile ludzi.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 21:22   #21
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Wiadomo ze kazdy wybiera buty odpowiednie dla siebie.
Tylko nie wiem dlaczego sandałki w dniu slubu maja nagle odparzac i obcierac?A na co dzien latem to w czym sie chodzi?
mirra sliczne
no właśnie... każdy wybierze to co mu najlepiej odpowiada... ja nigdy nie chodziłam w sandałkach z paseczków na wysokim obcasie, bo mam brzydkie stópki
załączam zdjęcie sukienki i butów - chyba przyznacie, że sandałki by nie pasowały...
ale gdybym miała jakąś lekka zwiewną sukienkę to bym szukała takiego cuda jak ma Miira, ale założyłabym pończochy - mam bez widocznego wzmocnienia z przodu... poza tym kto mi będzie pod kieckę zaglądał i sprawdzał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (38,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (12,4 KB, 17 załadowań)
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 07:34   #22
Misssia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Pomóżcie !

Witam
dziękuję za liczne porady i odpowiedzi to był dobry krok zapisać się na wizaz po licznych przemyśleniach jednak zdecydowałam ze sandałków jednak nie będę zakładać- macie rację Kochane, załączam zdj sukienki oraz modeli butów (liczę na profesjonalne doradztwo )nad którymi się zastanawiam, są one wszystkie z odkrytymi palcami i ciągle nie wiem czy zakładać te cholerne pończochy (oczywiście takie bezszwowe- choć boję się że to może dziwnie wyglądać :/ ) i tak jak "madziadominik" też dużo się naczytałam- że nawet do takich butów nie zakłada się pończoch/ rajstop.... No coż, chyba muszę się jeszcze porozglądać po sklepach, może znajdę coś podobnego tylko z zakrytymi paluszkami może któraś z Was jest z wrocławia i może poradzić jakieś ciekawe sklepy z butami? (szukałam już w salonach sś i na sokolniczej- ale nie chcę z czubkami, ponoć dawno niemodne )
Pozdrowionka serdeczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suk..jpg (9,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (14,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (13,5 KB, 6 załadowań)
Misssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.