Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 08:33   #421
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez czarneoczka Pokaż wiadomość
To mój pierwszy post na wizażu(więc wybaczcie jak coś nie tak zmaluje) chociaż czytam forum już dłuuugo,ale tu musiałam napisać
Zacznę od tego że 5 lat temu poznałam rodowitą Japonkę która mnie zaraziła swoimi sposobami pielęgnacji
Od pięciu lat więc stosuje dokładne oczyszczanie(troszkę zmodyfikowane)mleczko,pły n micelarny,żel do mycia i tonikprzez cały rok filtry minimum 20,od gorących kąpieli jestem uzależniona właściwie od zawsze mięsko zamieniłam na rybki w 80% mleko krowie na sojowe praktycznie w 100% dużo ryżu,warzyw....
I nie wiem na ile to zmiana pielęgnacji,diety czy genówale mam już prawie 34 lata a osoby postronne,nie znające mnie dają mi góra 26 także coś w tym jest dziewczyny
Pozdrawiam was serdecznie
Miło ,że się ujawniłaś . Mam nadzieje ,że na 1 poście się nie skończy?
Przyznam ,że bardzo powiało optymizmem
Witamy Cię serdecznie
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:12   #422
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Wczoraj na Zone Club był program o gejszach. Większość dziewczyn z urody poniżej przeciętnej, na buziach wypieki, pryszcze - standard jak u nas. Główna bohaterka miała masę grudek na twarzy (nie licząc pryszczy), które dość paskudnie stawały się bardzo widoczne w tradycyjnym makijażu.
Dla mnie wniosek sam się narzucał - jak ktoś o siebie dba, to będzie ładny - z gładką cerą bez wągrów, zmarszczek itp. niespodzianek. Warto dbać

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 16:53   #423
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Hej kobitki

Widziała któraś tą szczoteczkę http://www.allegro.pl/item588203633_...la_dzieci.html / http://www.colgate.pl/app/Colgate/PL...neyTunes.cvsp? Będzie dobra to twarzy? Mam problem z kupnem, bo albo są za drogie, albo nie mam pewności co to miekkości włosa.
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 11:36   #424
kikaczka
Raczkowanie
 
Avatar kikaczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 117
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ja dość czesto miałam podróżuje i Japończycy są wszedzie razem ze swoimi wielkimi aparatami i charakterystycznymi kamizelkami. I podziwiam ich kondycje, bo jakos polscy ludzie w wieku emerytalnym sa juz tacy troche ociezali..
natomiast dieta japonczykow wbrew pozorom wcale nie jest taka zdrowa. to polozenie geograficzne wymusilo na nich taki sposob odzywiania. jak kazdy wie japonia otoczona jest przez wody morskie, i wiekszosc ladu to tereny gorzyste, nie ma tam miejsca na pastwiska dla zwierzat hodowlanych . zamiast miesa i mleka, jajek, serow i innych takich naszych codziennych produktow oni musza jesc tylko ryby i inne owoce morza i szukac białka w soi. jest tam bardzo wysoki odsetek ludzi z nadcisnieniem, gdyz wiadomo owoce morza zawieraja duzo soli., natomiast soja rowniez spozywana w nadmiarze ma zly wplyw na organizm. raz - ze może działać podobnie jak estrogen ( moze stad ta piekna cera ) a dwa powoduje zaburzenia w metabolizmie hormonow trzustkowych ( zrodlo; moj prof. z technologii zywnosci ) do dzis produktu pochodzenia zwierzecego sa glownie importowane i dosc drogie.
ale mysle ze to im wychodzi na dobre, ja jak ogladam jakies anime czy film made in japan to az mi slinka cieknie do ich jedzonka.
a ladna cera chyba dotyczy tylko japonczykow, kiedy bylam w uk, pracowalo tam wielu azjatow, głównie pochodzacych z krajow rozwijajacych sie, ale cery ich nie byly nawet ładne, wiedzialam bardzo wielu z bardzo bardzo nasilonym trądzikiem, wiec to nie moga byc geny ładnej cery !
ale w japonii piekna cera jest najwiekszym atutem kobiecej urody i pewnie dziewczyny sa w stanie zrobic bardzo wiele zeby ta cere posiadac , a ludzie tam sa bogaci to moga sobie pozwolic..
no i szkoda ze sushi w polsce wciaz jest takie drogie ;/
pozdrawiam
__________________
Nigra sum sed formoza
kikaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 21:51   #425
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez kikaczka Pokaż wiadomość
[...] a ludzie tam sa bogaci to moga sobie pozwolic.. [...]
jest tyle samo bogaczy jak w każdym innym kraju i ci ludzie naprawdę pracują bardzo ciężko. Można jedynie porównywać zarobki w Japonii z zarobkami w innych państwach, ale to też nie jest dobre porównanie. Życie w Japonii nie jest tanie więc ci ludzie muszą sporo zarabiać żeby móc się utrzymać. Poza tym dobrze zarabiają tylko mężczyźni, kobiety jak już pracują zarabiają mało, bo pracodawcy twierdzą że to mężczyzna utrzymuje rodzinę więc już kobieta dużo zarabiać nie musi skoro mąż przyniesie.

A sushi można robić samemu w domu - wychodzi dużo taniej. Rybki najlepiej kupować we czwartki, bo jest świeża dostawa [tzn mowa o kupowaniu w marketach].

Na pewno przejęcie części diety Japończyków zrobiłoby dobrze organizmowi, a to odbiłoby się na naszej cerze. Należy pamiętać, że nasze organizmy są przyzwyczajone do innych rzeczy niż ich więc jakieś radykalne zmiany moim zdaniem nie są wskazane.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2009-04-18 o 21:55
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 18:01   #426
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Może ten ebook bezpośrednio nie dotyczy Japonek, ale Chińczyków i ich sposobów na zdrowy tryb życia i długowieczność... Wart jest przeczytania.
Link poniżej.

http://uploading.com/files/G8AA3KR2/...zykow.rar.html
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 18:20   #427
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dzięki PanzerKitty, przeczytam.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 13:52   #428
asia08368
Rozeznanie
 
Avatar asia08368
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: "prawie" Warszawa ;)
Wiadomości: 527
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Bardzo fajny wątek
Tak sie naczytałam i naczytałam o tych olejkach do demakijażu twarzy... Mogłabym użyć w zastępstwie oliwy z oliwek albo oliwki dla dzieci np. Hipp? i dodać coś do tego? nigdy nie robiłam żadnych kosmetyków w domu, jestem niedoświadczona...
asia08368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:17   #429
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez asia08368 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny wątek
Tak sie naczytałam i naczytałam o tych olejkach do demakijażu twarzy... Mogłabym użyć w zastępstwie oliwy z oliwek albo oliwki dla dzieci np. Hipp? i dodać coś do tego? nigdy nie robiłam żadnych kosmetyków w domu, jestem niedoświadczona...
Oliwa z oliwek jest polecana do zmywania makijażu oczu, przez RiceBunny, gdzieś wklejałam link do jej bloga. W tym wątku jedna z Wizażanek pisała, że stosuje oliwę light + chyba hydrolat różany jako olejek do demakijażu.
Oliwka hipp jest też wysławiona na wizażu, ma przyjazny skład, także myślę, że możesz spokojnie jej spróbować. Ale z oliwkami innych firm bym uważała.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155

Edytowane przez kas!a
Czas edycji: 2009-04-27 o 14:18
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:52   #430
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Oliwa z oliwek jest polecana do zmywania makijażu oczu, przez RiceBunny(...)
Taka zwyczajna, spożywcza oliwa z oliwek?
Przyznam się, że czasami smaruję sobie twarz oliwą z oliwek, ale zawsze z uwagą omijałam okolice oczu, bo bałam się ewentualnych podrażnień (a z chęcią bym spróbowała jakieś domowe mazidła na powieki, bo ostatnio są dość suche...).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:58   #431
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Taka zwyczajna, spożywcza oliwa z oliwek?
Przyznam się, że czasami smaruję sobie twarz oliwą z oliwek, ale zawsze z uwagą omijałam okolice oczu, bo bałam się ewentualnych podrażnień (a z chęcią bym spróbowała jakieś domowe mazidła na powieki, bo ostatnio są dość suche...).
Tak, taka sklepowa. Jest gęsta i tłusta, dlatego tusz łatwo schodzi i nie trzeba trzeć przez co właśnie nie podrażnia się skóry wokół oczu.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 15:11   #432
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Tak, taka sklepowa. Jest gęsta i tłusta, dlatego tusz łatwo schodzi i nie trzeba trzeć przez co właśnie nie podrażnia się skóry wokół oczu.
A ja durna szerokim łukiem omijałam oczy...ech, człowiek uczy się przez całe życie

I mam jeszcze takie drobne pytanko a propos filtrów. Wiem, że duuużo się o tym pisało na wizażu, aż nie sposób tego ogarnąć.
Jeżeli stosuję na dzień i na noc kremy (na dzień matujący, na noc nawilżający), to co zrobić z tym nieszczęsnym filtrem? Stosować go dodatkowo na krem "dzienny", czy może dotychczasowy krem zastąpić filtrem?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 15:30   #433
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
I mam jeszcze takie drobne pytanko a propos filtrów. Wiem, że duuużo się o tym pisało na wizażu, aż nie sposób tego ogarnąć.
Jeżeli stosuję na dzień i na noc kremy (na dzień matujący, na noc nawilżający), to co zrobić z tym nieszczęsnym filtrem? Stosować go dodatkowo na krem "dzienny", czy może dotychczasowy krem zastąpić filtrem?
Ja dzienny zastąpiłam filtrem. Jeśli potrzebujesz dodatkowego kremu na dzień to nałóż go pod filtr, dokładniej opisane jest to tutaj, w pierwszym poście, punkt drugi: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=283044
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:05   #434
asia08368
Rozeznanie
 
Avatar asia08368
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: "prawie" Warszawa ;)
Wiadomości: 527
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ten blog jest świetny! obejrzałam już prawie wszystkie filmiki ciekawe, czy te 'wałki' z papierowej torebki można zrobić też ze zwykłego papieru, czy jest on za mało wytrzymały... próbował ktoś?
asia08368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:20   #435
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez asia08368 Pokaż wiadomość
Ten blog jest świetny! obejrzałam już prawie wszystkie filmiki ciekawe, czy te 'wałki' z papierowej torebki można zrobić też ze zwykłego papieru, czy jest on za mało wytrzymały... próbował ktoś?
o jakim blogu mówisz?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:58   #436
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
o jakim blogu mówisz?
http://ricebunny.xanga.com/
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:21   #437
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
ooo, dziękować Dobra Kobieto
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 12:10   #438
fryderyka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 23
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Interesujący wątek

Edytowane przez fryderyka89
Czas edycji: 2010-10-09 o 07:08
fryderyka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 17:41   #439
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Nieco uważniej przerzuciłam ten wątek i zaciekawiły mnie "widełki" do podnoszenia powieki.
Coś mi świta, że i ja wklejałam podobny filmik na wizażu, ale o ile wcześniej się z tego podśmiewałam, to o tyle teraz myślę, że takie urządzonko by mi się przydało.
Nie wiecie może, czy to ustrojstwo jest dostępne w Polsce? (od razu zaznaczam, że nie lubię zakupów na ebayu itp.)
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 21:26   #440
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez asia08368 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny wątek
Tak sie naczytałam i naczytałam o tych olejkach do demakijażu twarzy... Mogłabym użyć w zastępstwie oliwy z oliwek albo oliwki dla dzieci np. Hipp? i dodać coś do tego? nigdy nie robiłam żadnych kosmetyków w domu, jestem niedoświadczona...
albo olejku myjacego, który można kupić w sklepie www.biochemiaurody.com za kilkanaście zł.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 12:49   #441
czarneoczka
Raczkowanie
 
Avatar czarneoczka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Fajny artykuł na temat oliwy z oliwek polecam

http://www.baby-shower.pl/PIEKNA-MAM...nne-zloto.html
czarneoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 17:29   #442
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Chciałabym jeszcze raz podnieść temat soi.
Myślę na wprowadzeniem małej innowacji do mojego menu. Chciałabym na 90% zrezygnować z mleka krowiego (oczywiście kefiru i maślanki w to nie wliczam ) i w zamian częściej jeść soję (chociaż jem stosunkowo często ryby i białe mięso).
Wiem, że soja w nadmiarze może być niezdrowa, ale nie wiem właśnie gdzie znaleźć złoty środek. Myślałam nad częstszym piciem mleka sojowego i nad jedzeniem tofu. Myślicie, że tofu/mleko sojowe raz w tygodniu, to rozsądne rozwiązanie?
BTW: a co z kiełkami sojowymi i gotowaną soją w postaci nasion (jak groch)? Jaka jest różnica w "zdrowotności" między przetworzoną soją (mleczko, tofu) a soją "au naturelle" (kiełki, nasiona).
No i ostatnie pytanie: gdzie znaleźć sprawdzone produkty sojowe (tzn. nie jakieś modyfikowane trucizny)? Może szukać w sklepach dla wegetarian?

------
EDIT:

Znalazłam bardzo ciekawy artykuł:

http://www.westonaprice.org/brochure...e_pol.html#soi

Co o tym myślicie?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-05-01 o 19:15
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 18:03   #443
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Kira - myślę, że o te sojowe zagadnienia najlepiej pytać na Dietetyce, tam chyba dostaniesz najbardziej fachową odpowiedź od Dziewczyn, które głębiej siedzą w odżywianiu. Ja mogę tylko od siebie napisać, że produktów sojowych możesz szukać w sklepach ze zdrową żywnością i na takich zdrowych stoiskach w marketach. Oczywiście gdziekolwiek nie będziesz kupować, to żeby mieć pewność, że to nie modyfikowane trucizny najlepiej czytać składy.

Wrzucam link do filmiku Japonki, którą od jakiegoś czasu obserwuję na YT. Najczęściej robi tutoriale dla włosów, a na tym filmie jest pielęgnacja: http://www.youtube.com/watch?v=ge6JJUBKfFk Mówi po japońsku, ale w ramkach macie angielskie napisy.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 20:45   #444
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Kira - myślę, że o te sojowe zagadnienia najlepiej pytać na Dietetyce, tam chyba dostaniesz najbardziej fachową odpowiedź od Dziewczyn, które głębiej siedzą w odżywianiu.
Podpytałam się już na innych forach i zdecydowałam, że nie będę szaleć z soją

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Wrzucam link do filmiku Japonki, którą od jakiegoś czasu obserwuję na YT. Najczęściej robi tutoriale dla włosów, a na tym filmie jest pielęgnacja: http://www.youtube.com/watch?v=ge6JJUBKfFk Mówi po japońsku, ale w ramkach macie angielskie napisy.
Muszę przyznać, że jej filmiki mnie zmotywowały do zapuszczania włosów
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 11:36   #445
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Tak, taka sklepowa. Jest gęsta i tłusta, dlatego tusz łatwo schodzi i nie trzeba trzeć przez co właśnie nie podrażnia się skóry wokół oczu.
A czy taka oliwa zmyje wodoodporny tusz do rzęs?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 11:46   #446
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że jej filmiki mnie zmotywowały do zapuszczania włosów
Mnie również. Ta Japonka nie dość, że ma je strasznie długie to jeszcze ekstremalnie zdrowe i piękne.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A czy taka oliwa zmyje wodoodporny tusz do rzęs?
Nie używam wodoodpornego, także musisz sama przetestować. Z niewodoodpornym radzi sobie świetnie, więc śmiem twierdzić, że z wodoodpornym też sobie poradzi, ale ręki uciąć nie dam.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 14:15   #447
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Mnie również. Ta Japonka nie dość, że ma je strasznie długie to jeszcze ekstremalnie zdrowe i piękne.
Mną do dziś telepie, gdy przypomnę sobie, że będąc dzieckiem z własnej inicjatywy obcięłam się na krótko (a włosy miałam do pasa!). Jak się okazało niczego mnie to doświadczenia nie nauczyło, bo kilka miesięcy temu znów się "opitoliłam" prawie na chłopczycę
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:43   #448
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

http://www.youtube.com/watch?v=euNCO2KUuKM - sposób użycia olejku myjącego.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:36   #449
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja co prawda mam całe życie dlugie włosy ale... no własnie ale... cały czas walczę o to żeby były zdrowe i piękne... niestety moje końcówki muszą być regularnie podcinane.... hmm i tak pomalutku hoduje sobie , obecnie mam tak prawie do pasa...marzy mi się żeby zakrywały pupe a równocześnie żeby końcówki nie były cienkie i rozdwojone ale grube i błyszczące :P

Mi tej japonki prócz włosów podobaja się oczy... a konkretnie soczewki kolorowe... całe życie marzyły mi się szare (mam brązowo-zielone) a tu prosze, taki ładny efekt można osiągnąć nawet na ciemnych oczach
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 23:29   #450
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Mi tej japonki prócz włosów podobaja się oczy... a konkretnie soczewki kolorowe... całe życie marzyły mi się szare (mam brązowo-zielone) a tu prosze, taki ładny efekt można osiągnąć nawet na ciemnych oczach
A mogłabyś podrzucić link? Bo oglądałam kilka jej filmików i na żadnym nie widać buzi, a te soczewki mnie zainteresowały...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.