Etaksel - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-29, 20:11   #31
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Etaksel

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Etiaxil jest ok to Etaksel jest za słaby
chodzilo mi o etaksel,drobna pomyłka
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 12:44   #32
hany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
Dot.: Etaksel

Używam już drugi tydzień Etaksalu i niestety efektu nie ma . Na pewno nie czuć nieprzyjemnego zapachu ale z tym nie miałam nigdy problemów więc nie jestem obiektywna. Jesli chodzi o nadmierne pocenie to jest nadal, nawet czasami mam wrażenie że większe.Jeszcze go poużywam, zobaczymy może zadziała później.
hany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 14:04   #33
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Etaksel

poczekaj jeszcze troszeczke, czasem potreba czasu
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 16:20   #34
kurkurior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Etaksel

Nie wiem jak ETAKSEL pod paszkami (tu nadal używam antidralu), ale ten do dłoni jest strasznie słaby miałam wielkie nadzieje co do tego preparatu no i się rozczarowałam zużyłam już prawie pół tubki i bez rewelacji (smaruje codziennie)
Ciekawa jestem jaki byłby u mnie efekt pod pachami.
kurkurior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 13:19   #35
verauko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Starogard Gd. // Bydgoszcz
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Etaksel

moja przygoda z etiaxilem byla krotka. zaledwie pare miesiecy ;P skuteczny byl, fakt. ale pomimo, ze zakupilam produkt dla alergikow, mialam nieziemskie problemy ze snem XD skora szczypala, piekla, byla podrazniona, a ulubiony t-shirt, w ktorym sypiam zarobil "wypalone pachy" :P
etakselu uzywam od paru dni (nie mam do niego duzego zaufania, wiec uzywam codziennie) i jak dotad jestem zadowolona, i to bardzo. gdzies czytalam, ze po nalozeniu pod pacha tworzy sie "niefajny" glut XD *lol*. tez mam na koncie takie doswiadczenie, ale zauwazylam, ze jak nalozy sie malo preparatu, wszystko jest w porzadku
Czytajac niektore komentarze co do skutecznosci tego preparatu, sugeruje uzyc etaksel, odczekac az wyschnie (w tym czasie mozna sie wymalowac, ulozyc wlosy etc.) i wtedy zalozyc bluzke. w moim przypadku to pomoglo. na poczatku jak ubralam koszulke tuz po uzyciu roll-onu, to efekt nie byl zadowalajacy (preparat sie po prostu wchlanial w ubranie).
Co prawda skutecznosc etakselu nie jest porazajaca. w ciagu dnia skora nie jest sucha jak pielucha pampersa XD, ale lekko wilgotna. mimo tego, i tak nie mam "telewizorow" po pachami. wiec jakby nie patrzec cell w 99% osiagniety
polecam
verauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 13:45   #36
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Etaksel

hej a ja od ladnych kilku miesiecu uzywam antidralu raz w tygodniu na noc. Jest ok, nie pocilam sie ani troche. Gdy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy odstawilam go, bo balam sie, ze moze zaszkodzic dziecku. Pomimo nie stosowania pocilam sie bardzo malo. Teraz gdy zaczynam 4 miesiac wrocilam do niego i od pierwszego uzycia znowu zupelnie przestalam sie pocic. Polecilam go kilku kolezanka i tez byly zadowolone- po co przeplacac pa
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 06:40   #37
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Etaksel

Interesuje mnie etaksel krem do rąk. Czy warto go kupić? Czy stosuje się go na dzień i jak długo działa?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 12:11   #38
marta2229
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Etaksel

Hmm... tak czytam wasze komentarze do Etakselu i zastanawiam sie czy go kupic. Poczatkowo uzywalam Antidral i mi pomagal w 100% ale po pewnym czasie mialam podrazniona skore,pieklo i swredzialoOdstawilam go na jakis czes i pozniej znowy zaczelam uzywac,ale w tedy juz mi nie pomagal wogole;/ etiaxil tez uzywalam,myslalam,ze skoro taji drogi jest to cos ponoze,ale niestety sie zawiodlam,bo nic nie pomagalNa Etaksel natrafilam w gazecie,ale pod nowa nazwa Aquaselin...moze pomozecie mi i doradzicie czy go kupic czy nie?
marta2229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 09:41   #39
monisiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Etaksel

ETAKSEL nowa nazwa AQUASELIN Wskazania:

Profesjonalny antyperspirant dla osób z problemem nadmiernej potliwości.
Polecany, kiedy typowe antyperspiranty nie są wystarczająco skuteczne.

Działanie:

• kontroluje i spowalnia proces wydzielania potu
• hamuje rozwój drobnoustrojów rozkładających pot, przez co zapobiega powstawaniu przykrego zapachu

Składniki aktywne:

• główną substancją aktywna jest chlorowodorotlenek glinu w stężeniu gwarantującym skutecznoć i jednocześnie bezpieczeństwo stosowania
• zawarta w preparacie alantoina działa łagodząco na podrażnioną skórę
• produkt nie zawiera alkoholu, dzięki czemu jest łagodny i nie podrażnia skóry

Stosowanie:

Aby zapewnić jego prawidłowe działanie, wystarczy używać 2-3 razy w tygodniu, najlepiej rano, na umytą i dokładnie osuszoną skórę okolic pach. Warto podkreślić, że bezpieczna formuła oparta na wodzie pozwala na używanie preparatu nawet po depilacji. W przypadku intensywnych objawów nadpotliwości nie ma przeciwwskazań do stosowania codziennie.

Informacje dodatkowe:

• nie zawiera substancji zapachowych, konserwujących i barwiących, dzięki czemu może być stosowany również przez osoby o skórze szczególnie wrażliwej
• idealnie się rozprowadza, szybko się wchłania nie pozostawiając śladów na odzieży
• receptura oparta o bazę wodną zapewnia optymalną tolerancję

Składniki:

Aqua. Aluminum Chlorohydrate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Propylene Glycol, Hydroxypropylcellulose, Panthenol. Allantoin.

Pojemność: 50 ml


tu macie informacje kiedy najlepiej używać etakselu
monisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.