Moda "plus size" cz.2 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 17:56   #2041
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Moda "plus size" cz.2

triumph to nie jest dobra marka na poczatek (to w ogole nie jest dobra marka, nie wiem skad u nich takie ceny, ktore nijak sie maja chociazby do jakosci/rozciagliwosci materialow)...To ja juz chyba wole polskie staniczki, widzialam w jednym sklepie w lodzi kopie panaszowych stanikow, kolezanka jeden kupila, w wolnej chwili ublagam ja o zdjecie i Wam pokaze
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:25   #2042
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Limonatko piekny kolor tej sukienko-tuniki i bardzo ładnie KORZYSTNIE w niej wygladasz <aż normalnie ja ja zaraz z Ciebie ściaGNE po prostu i jeszcze w Tesco noo prosze ja albo slepa alb oszukac nie umiem w tym sklepie nie widizałam u mnie ci]uchy to tylk ojakieś amłe sie wydają

Ineczko a Ciebie to schrupam właśnie fiu fiuuu KOBIETOO!!!! wygladasz.....achh rozmarzowuje sie



CO do staników - byłam w sklepie kontri u siebie ale nie znalazłam nic odpoweidniego dla siebie, po świetach mykam w poszukiwaniu idealnego stanika, bo mnie do jasnej anielki doprowadzaja te co mam bede sie mierzyć dokładnie ( na razie nie moge znaleźć centymetra.a metrówką to nie to samo

A ja też mam wesele tym razem w lipcu i jade na nie do Hajnówki , i kurde już mnie drażni sama mysl że bede musiała szukac czegoś.... bo niby mam sukienke <czarną ostatnią weselna> i nową spodnice ale one wg mnie są za "ciepłe" jak na ta porę...ech...

A tak wogóle to SMACZNYCH ŚWIAT ŻYCZĘ WAM KOCHANE - DUŻYCH JAJECZEK, PYSZNYCH MAZURKÓW I BABEK, I BEZ ZACISKANIA PASA DROGIE KOLEŻANKI <bo świeta sa po to by z nich korzystać :P I MOKRYCH PODKOSZULKÓW W PONIEDZIAŁEK!!!D

Edytowane przez GOśka T.
Czas edycji: 2009-04-11 o 19:30
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:47   #2043
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, juz mnie pewnie nie pamietacie, ale WESOLYCH SWIAT *
pamiętamy, pamiętamy! odwiedzaj nas częściej co?
wesolych

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
Limonatko piekny kolor tej sukienko-tuniki i bardzo ładnie KORZYSTNIE w niej wygladasz <aż normalnie ja ja zaraz z Ciebie ściaGNE po prostu i jeszcze w Tesco noo prosze ja albo slepa alb oszukac nie umiem w tym sklepie nie widizałam u mnie ci]uchy to tylk ojakieś amłe sie wydają

A tak wogóle to SMACZNYCH ŚWIAT ŻYCZĘ WAM KOCHANE - DUŻYCH JAJECZEK, PYSZNYCH MAZURKÓW I BABEK, I BEZ ZACISKANIA PASA DROGIE KOLEŻANKI <bo świeta sa po to by z nich korzystać :P I MOKRYCH PODKOSZULKÓW W PONIEDZIAŁEK!!!D
Gosiaaaaaa
dziękuję za komplement ja mam nadzieję, że pewien pan M. równiez będzie miał podobne myśli o ściągnięciu ze mnie tej sukienki jak ty :P

wesołych Gosiu
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:04   #2044
sylwiawszafie
Raczkowanie
 
Avatar sylwiawszafie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 440
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
triumph to nie jest dobra marka na poczatek (to w ogole nie jest dobra marka, nie wiem skad u nich takie ceny, ktore nijak sie maja chociazby do jakosci/rozciagliwosci materialow)...To ja juz chyba wole polskie staniczki, widzialam w jednym sklepie w lodzi kopie panaszowych stanikow, kolezanka jeden kupila, w wolnej chwili ublagam ja o zdjecie i Wam pokaze
hm...mam kilka stanikow z triumpha i jestem zadowolona, niektore sluza mi naprawde dlugo i jak narazie nie narzekam a juz napewno nie na to ze sie rozciagaja. no i niestety nie kazdy ma dostep do polskich staniczkow.
czekam na zdjecie kolezanki bo prawde mowiac nie wiem o jakich stanikach mowa.
Wesolych Swiat dziewczyny!!
__________________
sylwiawszafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:24   #2045
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Triumph to jedno z brzydszych słów na "t" jakie znam
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:36   #2046
sylwiawszafie
Raczkowanie
 
Avatar sylwiawszafie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 440
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Triumph to jedno z brzydszych słów na "t" jakie znam
no ale DLACZEGO :P

to ja chyba jakas inna jestem bo mi pasuje

a Wy jakie marki stanikow polecacie? ale prosze o podanie firm dostepnych w wielu krajach, a nie tylko np w polsce bo do tych nie mam dostepu.
__________________
sylwiawszafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:53   #2047
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size" cz.2

najlepsze są brytyjskie marki - z nich są dobre rozmiary..
jaki rozmiar kupiłaś te Triumphowe staniki? i jakie masz wymiary pod i w biuście?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 22:01   #2048
sylwiawszafie
Raczkowanie
 
Avatar sylwiawszafie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 440
Dot.: Moda "plus size" cz.2

dziewczyny tutaj pomogly mi w doborze rozmiaru i wyszlo 85E i w takim rozmiarze kupilam staniki.

po swietach pochodze po sklepach i mam nadzieje ze znajde cos brtyjskiego to sobie przymierze
__________________
sylwiawszafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 22:08   #2049
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Sylwia, dziewczyny owszem podawały 85E, ale w rozmiarówce brytyjskiej!
Zobacz:

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;11743160]brytyjska o polskiej nie pisze bo zazwyczaj w każdej firmie inaczej to wypada :/


na 108 jest 85E a nie F (brytyjskie ... chyba że polskie mierzyłaś) A jak jest za duże to się bierze mniejszą miseczkę (o ile obwód był dobry)
Niestety dobieranie biustonoszy to cieżka sprawa i troche trzeba się namęczyć :P[/quote]
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 23:09   #2050
MadameBovary
Raczkowanie
 
Avatar MadameBovary
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 355
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Sylwia, dziewczyny owszem podawały 85E, ale w rozmiarówce brytyjskiej!
Zobacz:
no wlasnie. A triumph to rozmiarówka europejska! Czyli powinnas na 108 a biuście brac 85F/G. A z rozciągliwych staników (triumph jest baaardzo rozciągliwy) 80I
__________________
64/88 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

"Jak dalece jesteśmy wszyscy naznaczeni piętnem pani Bovary?Jak głęboko ów bowaryzm,owo marzenie o lepszym życiu,o romantycznej miłości tkwi w naszych duszach?Jak mocno popycha nas ku ruinie obecnego życia w imię ułudnych nadziei?"
MadameBovary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 09:42   #2051
sylwiawszafie
Raczkowanie
 
Avatar sylwiawszafie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 440
Dot.: Moda "plus size" cz.2

hm
no to ja juz nic nie rozumiem :P bo te staniki na mnie PASUJA :/
eh no zalamac sie mozna, musze poprosic tz o zmierzenie, bo moze nastapil jakis blad pomiaru, no ale nie wydaje mi sie bo mierzylam sie 3 razy
__________________
sylwiawszafie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 10:34   #2052
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość
Jasne, że nie.
A mierzyłaś kiedykolwiek podany przeze mnie rozmiar?
Bo jeśli założysz za małą miskę, to będzie Ci za ciasno.
To że druciki w stanikach o za małych miskach Ci się wrzynają, to akurat norma. I rzeczywiście zmniejszając obwód odczujesz zamałość misek mocniej. Ale po co masz je mieć za małe? Przymiesz po prostu dobry rozmiar



Albo zwykły kiepski bieliźniak albo precyzyjnie dobrany stanik. Wybór należy do Ciebie Większość bieliźniaków (także tych niby strasznie eleganckich) to bardzo kiepskie bieliźniaki. Nie mają tam większości rozmiarów, a metodą na sprzedaż jest dla nich zakompleksianie klientek. Czy wiesz, że dziewczyny z Lobby i Biuściastych i Małobiuściastych nie znalazłyby w takim bieliźniaku nic na siebie? A od przeciętnych kobiet różnią się tylko jednym - wiedzą.
My wszystkie kiedyś kupowałyśmy w kiepskich bieliźniakach i nie było nam wygodnie.
Wszystkie spisy sklepowe podlinkowywałam w tym wątku na ostatnich stronach już kilka razy. I tam szukaj sklepu. Absolutnie nie wybieraj się do zwykłego sklepu i nie wyrzucaj tam pieniędzy w błoto na to, w co Cię wcisną.
To stanik ma pasować do Ciebie a nie Ty do stanika. Dlatego potrzebujesz sklepu z pełną rozmiarówką Dobrego sklepu
A jakby co, to kupując w necie mamy prawo odesłać stanik, jeśli nam nie pasuje (zostawiwszy papierowe metki, mierząc delikatnie i pamiętając o terminach odsyłki). Co byś wolała zrobić - iść mierzyć w sklepie 20 par butów 3 rozmiary za małych (że może któryś będzie mniej za mały niż reszta) czy zamówić w necie 2 pary w swoim rozmiarze, które mają jakąkolwiek szansę pasować?



Olać sklepy, które Ciebie olewają, przejrzeć te linki lobbowe i rozejrzeć się za dobrym stanikiem. A nóż widelec masz szczęście i jakiś dobry sklep z bra-fittingiem w swoim mieście?



Teoretycznie nie. Ale sztywniaki na początek lepiej odstawić, bo one dają z zewnątrz atrapę ładnego kształtu, ukrywając, co naprawdę dzieje się pod spodem.
I ponieważ narzucają biustowi bardzo mocno własny kształt, to przez czystą niekompatybilność z piersiami w efekcie często muszą być brane nieco większe.





---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------


Ineczko7
- Aaaaa, masz najfajniejszy jednoczęściowy kostium Freyi (trochę nie widać na zdjęciach tej genialnej szarfy). Jakby na mnie go robili, kupiłabym od razu i dokupiłabym czarno-biały kapelusz z szerokim, falującym rondem, dokładając od czasu do czasu również krwistoczerwoną szminkę, żeby wyglądać już zupełnie jak piękności z gangsterskich filmów Wyglądasz przepięknie
dziekuję za rady, poszukam czegoś w tych sklepach w odpowiedniej dla mnei cenie, ale jakoś się boję, dla mnie to wyrzucanie pieniedzy (odsyłanie tego ponownie, gdy niepasuje) poprostu. Ale spróbuję
Cytat:
Napisane przez sylwiawszafie Pokaż wiadomość
dziewczyny kupilam 2 staniki w poleconym mi tu na watku rozmiarze i...prawda jest taka ze...chyba nigdy ich nie zdejme
dzieki za pomoc dziewczyny!!

widze ze przewijaja sie pytania o sukienki weselne, to ja wam pozniej wkleje w czym ide za tydzien. sukienka jest czarna ale jakos nie moge sie przemoc do innego koloru pytalam siostry - wybaczy mi w sumie to miala do wyboru mnie w czarnej sukience lub w spodniach i jakiejs ciekawej gorze
musze sie wam pozniej zaprezentowac koniecznie bo sprawa jest taka ze mieszkam w norwegii i tutaj moda jest troche inna no i nie chcialabym zeby bylo tak ze bede jakos bardzo odstawala od reszty :P
ok koncze i pojawie sie pozniej z fotkami!
no to czekam na foty

Ineczko wyglądasz boskoooo

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
kosztowała 53 zł, był jeszcze czarny a rozmiary - widziałam chyba do 48, ale może w innym Tesco czy z czarnego były też większe.
u mnie były jeszcze szare, zielone, niebieskie i czerwone. ja jej niekupiłam, dlatego właśnie, że wystawał mi cały stanik z przodu
Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
Limo, piękna sukienka. Jak to możliwe, że ja jej nie zauwazyłam ?
Bo na wieszaku nie wygląda zachwycająco raczej, jak ciążówka
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 11:44   #2053
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 908
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Oj tak, triumpha staniki lubią się rozciągać. mam jeden, przyznam się ze to był mój pierwszy w dobrym rozmiarze... obwód strasznie mi sie rozciągnął. mama mi go ściaśniła ale nie nosze bo za mocno ściaśniła xD
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 12:19   #2054
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez sylwiawszafie Pokaż wiadomość
no ale DLACZEGO :P

to ja chyba jakas inna jestem bo mi pasuje

a Wy jakie marki stanikow polecacie? ale prosze o podanie firm dostepnych w wielu krajach, a nie tylko np w polsce bo do tych nie mam dostepu.
1. Drogie
2. Brzydkie
3. Ciąąąąąąąąąąąąąągną się
4. Bardzo ograniczona rozmiarówka.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 14:39   #2055
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size" cz.2

czyli mam rozumiec, ze jak nie "firmowe" i nie ksoztujące 150 zł, to jest badziew? Nie stać mnie na te staniki z zaprezentowanych na lobby stron. Nawet w promocjach i wyprzedażąch rzadko, kiedy schodza poniżej 45zł, raczej mnie na nie stać nie będzie, cóż pozostaje mi "tani bardziew z osiedlowego". Chryste! Ale się cenią za kawałki szmatki!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 15:05   #2056
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Moda "plus size" cz.2

i tam, kolezaka kupila te "podrobki" panache za 40-60 zl, jak po swietach ja spotkam to poprosze o foty

w Comeximie za poprzednie kolekcje pani Ania tez nie bierze wiecej niz 60-70zl (no ale to juz chyba trzeba w Lodzi byc i mierzyc, albo pisac do pani Ani )

Ja poluje na wyprzedaze i na aukcje, o.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 15:19   #2057
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
czyli mam rozumiec, ze jak nie "firmowe" i nie ksoztujące 150 zł, to jest badziew? Nie stać mnie na te staniki z zaprezentowanych na lobby stron. Nawet w promocjach i wyprzedażąch rzadko, kiedy schodza poniżej 45zł, raczej mnie na nie stać nie będzie, cóż pozostaje mi "tani bardziew z osiedlowego". Chryste! Ale się cenią za kawałki szmatki!
wiesz to nie chodzi o to, że bardziew... ja kiedyś kupowałam staniki do 50zł głównie w sieciówkach i nie narzekałam, ale chodzi o to, że staniki w szerokiej rozmiarówce są "niszą" i niestety za "luksus" trzeba płacić ;/ powoli się ta sytuacja zmienia no ale cóż...
więc albo mamy do wyboru wydać więcej na dobrze dopasowany stanik, albo męczyć się w złych i tanich ...
a na wyprzedażach i szczególnie na ebayu da się upolować tanio fajne staniki tylko trzeba już mniej więcej wiedzieć czego szukać - nie polecam tego sposobu dopiero na dopasowywanie
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 16:11   #2058
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
czyli mam rozumiec, ze jak nie "firmowe" i nie ksoztujące 150 zł, to jest badziew? Nie stać mnie na te staniki z zaprezentowanych na lobby stron. Nawet w promocjach i wyprzedażąch rzadko, kiedy schodza poniżej 45zł, raczej mnie na nie stać nie będzie, cóż pozostaje mi "tani bardziew z osiedlowego". Chryste! Ale się cenią za kawałki szmatki!
ja za każdym razem kupuję 2 staniki i jeszcze nie przekroczyłam łącznie 160zł kupując na zagranicznych (brytyjskich) stronach, z darmową wysyłką, ceny wahają się od 60 do 80zł, pewnie przy większych promocjach są tańsze. jak dostaniesz nieodpowiedni rozmiar, nie musisz się bawić w odsyłanie i tracić kasy, możesz wystawić na allegro i naprawdę szybko go sprzedać, a potem zamówić sobie inny rozmiar
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 16:21   #2059
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda "plus size" cz.2

dziewczyny znalazlam stanik rozmiar 80FF - brytyjski, ale ta pani ktora prezentuje biustonosz ma duze cycki... kurde ciezko mi uwierzyc ze i na mnie to bedzie dobre i na te moje placki...

i jeszcze jedno jak szukacie biustonoszy np. w sklepach internetowych, przypuscmy na polskich stronach www to jaki rozmiar wpisujecie jako poszukiwany brytyjski czy polski? wiem, pytanie moze jest i glupie ale gdy wpisuje 80 FF czy tez 80 H mam zupelnie inne biustonosze
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl

Edytowane przez guantanamera
Czas edycji: 2009-04-12 o 16:28
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 17:03   #2060
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
dziewczyny znalazlam stanik rozmiar 80FF - brytyjski, ale ta pani ktora prezentuje biustonosz ma duze cycki... kurde ciezko mi uwierzyc ze i na mnie to bedzie dobre i na te moje placki...

i jeszcze jedno jak szukacie biustonoszy np. w sklepach internetowych, przypuscmy na polskich stronach www to jaki rozmiar wpisujecie jako poszukiwany brytyjski czy polski? wiem, pytanie moze jest i glupie ale gdy wpisuje 80 FF czy tez 80 H mam zupelnie inne biustonosze

Właśnie mnie tez trudno uwierzyć, że mam 80FF, boję się, ze jak zamówię to będzie za duży
Placków nie mam, całkiem sporo tam mam, ale żeby FF
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:10   #2061
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda "plus size" cz.2

z przelicznika i tabel tyle wyszlo wiec chyba trzeba bedzie zaryzykowac... szkoda, ze Delfiny nie ma :P
Dagusiac a jakie masz wymiary ?
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:16   #2062
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Moda "plus size" cz.2

87 pod biustem (na ścisk tak jak kazali mierzyć ) i 112-114 w biuście.
Tak w ogóle jestem Dagmara/Daga /ten nick bardzo niefortunny jest/
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:22   #2063
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size" cz.2

dziewczyny, na pewno będą dobre, jak wam tak wyszło z tabel
może na początek bedzie wam dziwnie, bo nie jesteście przyzwyczajone do dobrze dopasowanych staników
ja nosiłam 90F, 95E (z polskiej rozmiarówki)
teraz noszę 80GG/H (z angielskiej) i mam fajniejsze cycki przynajmniej nie wiszą mi na brzuchu
a mam 91 cm pod i 114 w biuście
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:31   #2064
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda "plus size" cz.2

no ja mam na ten scisk 91 i 109... 110 gdzies tak, wiec nie bede wymyslac i kupie te 80FF :P
dziewczyny mam np taka strone http://www.olive.pl/index.html?podka...i_=&rozmiar=76
i nie ma rozmiaru 80 FF (brytyjskie) a jest 80 F ? tzn ze sklep calkowicie odpada?
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl

Edytowane przez guantanamera
Czas edycji: 2009-04-12 o 17:34
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:40   #2065
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size" cz.2

adrijah jednakowoż 80 za stanik, to dla mnie równie drogo, jakby kosztował 150 Nie mówię, jakbym mogła pomierzyć i upewnic się, że te 85GG-80HH jest dobre na mnie, to bym te staniki za 50-80 zł kupiła, ale tak w ciemno, póki nie wierzę, by był to naprawdę mój rozmiar, to jednak ciężko mi wyjąć z kieszeni taką kasę. Z resztą wiecie, jak to jest

Znalazłam coś takiego, byłby odpowiedni jak na 1 w "odpowiednim" rozmiarze?
http://biustonosze.linge.pl/index.ph...402_biustonosz

Aaaa cholera jasna z cyckonoszami!
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-04-12 o 17:41
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:47   #2066
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Moda "plus size" cz.2

ja tylko na sekunde, bo nie u siebie jestem dzis chilanes -http://ebras.pl/?m=2/1/24/28 zerknij tutaj, niektore modele, w tym braz w 85H sa przecenione do okolic 50zl, moze cos Ci sie spodoba

Znaczy - ja radze mierzyc jak tylko ktos ma gdzie, pierwsze trzy staniki kupilam przez net, zgodnie z tabelkami, a jednak sie okazalo z czasem, ze powinnam miec z takim obwodem jeszcze wieksza miseczke, a najlepiej jeszcze mniejszy obwod i miseczke ktora wyglada jak spadochron, ale na biuscie juz nie jest tak zle
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:47   #2067
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Moda "plus size" cz.2

http://www.olive.pl/Biustonosz_Nancy_M83121_p5073.html

http://www.olive.pl/Biustonosz_Madel...461_p6273.html

http://www.olive.pl/Biustonosz_Milla_B09_p2841.html

Te mi sie podobają, bo potrzebuje zwykłe białe staniki pod białe bluzki, ale podobnie jak Guanta nie wiem czy mogę kupić 80F skoro nie ma 80FF.
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:50   #2068
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size" cz.2

dziewczynki, ale czemu szukacie w polskich sklepach? ja zachęcam do brytyjskich.
mogę z tych tańszych polecić:
www.brastop.com albo
http://www.lawtonslingerie.co.uk/ - beznadziejna szata graficzna, ale ceny chyba jedne z najniższych w necie z tych staników Panache na przykład. a wysyłka szybka. ja już kupowałam tam dwa razy i za każdym razem byłam b. zadowolona.
a na Brastop pracują Polki, więc jak napiszecie maila po polsku to też po polsku dostaniecie odpowiedź poza tym na Brastopie często różne promocje - np. darmowa wysyłka, zniżka itp. trzeba tylko śledzić a najlepiej zapisać do mailingu.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Te mi sie podobają, bo potrzebuje zwykłe białe staniki pod białe bluzki, ale podobnie jak Guanta nie wiem czy mogę kupić 80F skoro nie ma 80FF.
nie kupuj, bo to 80F które jest to zapewne polska numeracja wiec będzie zła.
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:54   #2069
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Moda "plus size" cz.2

a co do podanych linkow - z tego co wiem i kostar i gaia to polska rozmiarowka, co do gorsenii nie mam pojecia, ale te 2 firmy mozna dostac normalnie w bielizniakach, wiec nie ma sensu zamawiac przez net, mozna pojsc mierzyc albo dorwac katalog i zazyczyc sobie swoj rozmiar (nawet na mojej wsi, 10tys ludzi, pani ma katalogi gai i jak bylam mlodsza to mi zamawiala to moje niesmiertelne 80e ).
Kostary mi sie niesamowicie podobaja, ale nie znalazlam o nich pozytywnych opinii i boje sie zaryzykowac [edycyja: PTFU, klamie Was, nie kostary tylko krisline mi sie podoba , w kostarach jak widze ze co jeden ladny model ma rozmiarowke 70c 80c 85c to mi sie odechciewa szukac dalej ]

ach, no i oczywiscie polska rozmiarowka, ktora jest kaprysna...


aha, co do brastopu to dziewczyny na modzie w watku zamowien robia zamowienia z brastopu laczone, wychodzi jeszcze taniej. Ja tak tamten kostium kupilam, bo niestety nie mam karty kredytowej i zamowienia bym nie mogla zrobic.

Edytowane przez ineczka7
Czas edycji: 2009-04-12 o 18:07
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 20:50   #2070
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
dziewczynki, ale czemu szukacie w polskich sklepach? ja zachęcam do brytyjskich.
mogę z tych tańszych polecić:
www.brastop.com albo
http://www.lawtonslingerie.co.uk/ - beznadziejna szata graficzna, ale ceny chyba jedne z najniższych w necie z tych staników Panache na przykład. a wysyłka szybka. ja już kupowałam tam dwa razy i za każdym razem byłam b. zadowolona.
a na Brastop pracują Polki, więc jak napiszecie maila po polsku to też po polsku dostaniecie odpowiedź poza tym na Brastopie często różne promocje - np. darmowa wysyłka, zniżka itp. trzeba tylko śledzić a najlepiej zapisać do mailingu.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------


nie kupuj, bo to 80F które jest to zapewne polska numeracja wiec będzie zła.
Jest ten problem, że nie ufam Poczcie Polskiej i boję się, że zaginie paczka itd. już nie raz miałam taki cyrk.
A poza tym co ja potem z niedobrym stanikiem zrobię?

TO 80F będzie za małe czy za duże?
Matko ja chce dobry stanik
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.