Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-14, 15:15   #3091
Cirilla
Raczkowanie
 
Avatar Cirilla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 199
GG do Cirilla
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Widzę, że moje story o facecie w seminarium wzbudziło wiele kontrowersji Dzięki niektórym za obronę, to właśnie Wy macie rację - nie śmieję się z tego, że koleś chce być księdzem! Jego wybór i zrobił to po rozstaniu, więc tym bardziej mnie to mało interesuje. Ale jak sobie pomyślę, że będę mogła kiedyś opowiedzieć wnukom: "kochani... nasz papież był kiedyś moim chłopakiem...", no to wtedy uśmiech mi się poszerza (niczym dziecku, któremu się powiedziało, że żyletka to harmonijka ustna) i czy to takie złe? Wyluzujcie!
__________________
Grunt to lubić siebie i się nie poddawać

Jest nieźle: 66,5 CEL -> idealne 60


wciąż czekam na list z Hogwartu

Cirilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:36   #3092
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Cirilla Pokaż wiadomość
Widzę, że moje story o facecie w seminarium wzbudziło wiele kontrowersji Dzięki niektórym za obronę, to właśnie Wy macie rację - nie śmieję się z tego, że koleś chce być księdzem! Jego wybór i zrobił to po rozstaniu, więc tym bardziej mnie to mało interesuje. Ale jak sobie pomyślę, że będę mogła kiedyś opowiedzieć wnukom: "kochani... nasz papież był kiedyś moim chłopakiem...", no to wtedy uśmiech mi się poszerza (niczym dziecku, któremu się powiedziało, że żyletka to harmonijka ustna) i czy to takie złe? Wyluzujcie!
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:42   #3093
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Wcale nieśmieszny numer, ale dziewczyna też nie za mądra.
Pewna znajoma miała faceta, który poprosił ją aby pojechała do Belgii i wzięła tam ślub z jego znajomym. Miała być spłatą długu i jeszcze dostać za to pieniądze. Dziewczyna była w kiepskiej sytuacji finansowej, ale też tak byłą zaślepiona miłością do swojego faceta, że zgodziła się. Na szczęście do ślubu nie doszło, bo jej chłopak i przyszły mąż nie dogadali się co do kasy.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 22:49   #3094
antymezis
Raczkowanie
 
Avatar antymezis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

To "numery" mojego TŻ są całkiem niewinne jakieś tam popalanie fajek za moimi plecami - irytuje straszliwie, ale cóż... Najbardziej kiedy łapię go na gorącym uczynku, a ten próbuje mi wmówić, że mam jakieś omamy, zwidy itd.
No, z dziwniejszych zachować to zdarzyło mu się, że udręczony kilkugodzinną wędrówką po sklepach różnorakichciuchowych, wziął jakieś tam ubrania i machając mi nimi przed nosem z okrzykiem: " no chodź, chodź, cip, cip, taś, taś", począł wabić mnie do przebieralni.
Na widok miny jakiejś kobiety obserwującej owo nietuzinkowe zachowanie TŻ-a, popłakałam się ze śmiechu.

Cóż, ale osoba, do której ukochana zwraca się per: "cipcia", musi mieć zrytą psychikę. Wiem, jestem złaaa, okropna, niegrzeczna i w ogóle.

Tak czy owak, wątek mocny

Edytowane przez antymezis
Czas edycji: 2009-04-14 o 22:51
antymezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 07:02   #3095
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez antymezis Pokaż wiadomość
Cóż, ale osoba, do której ukochana zwraca się per: "cipcia", musi mieć zrytą psychikę. Wiem, jestem złaaa, okropna, niegrzeczna i w ogóle.
mój ojciec od zawsze do matki mówił "cipcia" i pamiętam, że było to dla mnie tak naturalne, że dopiero jak w liceum przypadkiem komuś o tym powiedziałam i wywołało to ogólną radość - wtedy zrozumiałam jak on właściwie do niej mówi

przez tyle lat to było dla mnie jak "skarbie" czy "kochanie", absolutnie nie miałam innych skojarzeń
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 15:23   #3096
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
mój ojciec od zawsze do matki mówił "cipcia" i pamiętam, że było to dla mnie tak naturalne, że dopiero jak w liceum przypadkiem komuś o tym powiedziałam i wywołało to ogólną radość - wtedy zrozumiałam jak on właściwie do niej mówi

przez tyle lat to było dla mnie jak "skarbie" czy "kochanie", absolutnie nie miałam innych skojarzeń
i Twoja mama tak to tolerowała? chyba musi bardzo kochać Twojego tatę
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 16:32   #3097
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
i Twoja mama tak to tolerowała? chyba musi bardzo kochać Twojego tatę
przecież to nie jest obraźliwy zwrot, jeśli jest użyty pieszczotliwie i żartobliwie.
ja w takim razie nie mówię, jak się zwracam do tż i vice versa
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 16:45   #3098
incognito_girl
Raczkowanie
 
Avatar incognito_girl
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 188
GG do incognito_girl
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka Pokaż wiadomość
przecież to nie jest obraźliwy zwrot, jeśli jest użyty pieszczotliwie i żartobliwie.
ja w takim razie nie mówię, jak się zwracam do tż i vice versa
No teraz jak już zaczęłaś to pisz, bom ciekawa

Ale żeby nie było, że OT, to przytoczę historię koleżanki, która poznała na fotka.pl chłopaka z innego miasta. Umówili się na pierwsze spotkanie i ona pojechała do niego. Spotkali się gdzieś na mieście, a że ona poczuła potrzebę fizjologiczną to wziął ją do centrum handlowego. No i ona poszła do łazienki, chce wchodzić do kabiny, a on za nią! Próbowała zatrzasnąć przed nim drzwi, ale że był większy i silniejszy to otworzył, wszedł do niej i zamknął drzwi, po czym zaczął się rozbierać i dobierać do niej. Na szczęście jakaś inna kobieta, która była w łazience, zawołała ochronę. A chłopak się potem tłumaczył, że nie miał złych zamiarów i nie chciał jej nic zrobić, tylko "sprawdzał, czy jest łatwa".

Edytowane przez incognito_girl
Czas edycji: 2009-04-15 o 16:51
incognito_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 16:46   #3099
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka Pokaż wiadomość
przecież to nie jest obraźliwy zwrot, jeśli jest użyty pieszczotliwie i żartobliwie.
Ja w takim razie nie mówię, jak się zwracam do tż i vice versa
:d
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 17:35   #3100
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Wcale nieśmieszny numer, ale dziewczyna też nie za mądra.
Pewna znajoma miała faceta, który poprosił ją aby pojechała do Belgii i wzięła tam ślub z jego znajomym. Miała być spłatą długu i jeszcze dostać za to pieniądze. Dziewczyna była w kiepskiej sytuacji finansowej, ale też tak byłą zaślepiona miłością do swojego faceta, że zgodziła się. Na szczęście do ślubu nie doszło, bo jej chłopak i przyszły mąż nie dogadali się co do kasy.
ehhhh....tego nie da sie skomentować...
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 18:56   #3101
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

siedze sobie w knajpce z moim ex chlopakiem/ bardzo przystojny i pewny siebie facet/ obok nas siedziala jakas jego zadasana kolezanka...po czym on gdzies poszedl i przyniosl roze...wiec ja ucieszona ze to dla mnie i mowie ze dziekuje a on do mnie ze nie dla psa kielbasa.. i zucil te roze na stol...poczulam sie jak smiec..kolezanka zaczela sie glupio smiac...to byl nasz ostatni dzien bycia razem..wiesniak jeden

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-04-15 o 18:59
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 20:11   #3102
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
siedze sobie w knajpce z moim ex chlopakiem/ bardzo przystojny i pewny siebie facet/ obok nas siedziala jakas jego zadasana kolezanka...po czym on gdzies poszedl i przyniosl roze...wiec ja ucieszona ze to dla mnie i mowie ze dziekuje a on do mnie ze nie dla psa kielbasa.. i zucil te roze na stol...poczulam sie jak smiec..kolezanka zaczela sie glupio smiac...to byl nasz ostatni dzien bycia razem..wiesniak jeden
kurcze myslalam caly czas ze podczas tego zdarzenia juz byl ex i zdziwiona bylam, ze myslalas ze roza jest dla ciebie

a w koncu dla kogo ja przyniosl? dla ciebie i tak "zażartował" czy była dla tej kolezanki? bo w koncu rzucil ja na stół to nie wiem dla kogo była

Ale nic nie zmienia faktu, że poleciał...
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:28   #3103
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez incognito_girl Pokaż wiadomość
No teraz jak już zaczęłaś to pisz, bom ciekawa

Ale żeby nie było, że OT, to przytoczę historię koleżanki, która poznała na fotka.pl chłopaka z innego miasta. Umówili się na pierwsze spotkanie i ona pojechała do niego. Spotkali się gdzieś na mieście, a że ona poczuła potrzebę fizjologiczną to wziął ją do centrum handlowego. No i ona poszła do łazienki, chce wchodzić do kabiny, a on za nią! Próbowała zatrzasnąć przed nim drzwi, ale że był większy i silniejszy to otworzył, wszedł do niej i zamknął drzwi, po czym zaczął się rozbierać i dobierać do niej. Na szczęście jakaś inna kobieta, która była w łazience, zawołała ochronę. A chłopak się potem tłumaczył, że nie miał złych zamiarów i nie chciał jej nic zrobić, tylko "sprawdzał, czy jest łatwa".
o kurcze
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:17   #3104
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Moj tata mowi do mojej mamusi 'bambaryla' albo 'stary rowerze' i wszyscy (razem z mama) sie z tego smiejemy bo to tylko takie zarty! Nie widze nic zlego w uzyciu slowa 'cipcia' kiedy jest ono kierowane pieszczotliwie chyba przesadzacie Podkresle,ze jestem z normalnej,kochajacej sie rodziny a takie zarciki sprawiaja,ze u mnie w domu jest bardzo wesolo Podalabym wiecej przykladow,ale po co

Szkoda,ze nie dane mi juz bywac z rodzicami na codzien
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:35   #3105
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Moj tata mowi do mojej mamusi 'bambaryla' albo 'stary rowerze' i wszyscy (razem z mama) sie z tego smiejemy bo to tylko takie zarty! Nie widze nic zlego w uzyciu slowa 'cipcia' kiedy jest ono kierowane pieszczotliwie chyba przesadzacie Podkresle,ze jestem z normalnej,kochajacej sie rodziny a takie zarciki sprawiaja,ze u mnie w domu jest bardzo wesolo Podalabym wiecej przykladow,ale po co

Szkoda,ze nie dane mi juz bywac z rodzicami na codzien
stary rowerze? na takie okreslenie ukochanej bym nie wpadla
widac ludzka pomyslowosc nie ma granic
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:50   #3106
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Kiedys spotkalam sie z takim jednym,poszlismy na spacer a potem na piwko ,zrobilo sie juz pozno,wiec odprowadzil mnie do domu,pozegnalismy sie ,a tu nagle po jakis 10 minutach dzwoni do mnie i mowi ,ze chyba musi u mnie na noc zostac,bo nie ma juz zadnego autobusu nocnego i on nie moze do domu wrocic...

pomijajac juz fakt,ze mieszkal niedaleko i mog sobie spokojnie na piechotke pojsc...

jakby 2 przystankow nie bylo mozna przejsc
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 23:39   #3107
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
stary rowerze? na takie okreslenie ukochanej bym nie wpadla
widac ludzka pomyslowosc nie ma granic
tak to tylko moj tata wpada na takie dziwne 'przezwiska'
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 07:19   #3108
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
mój ojciec od zawsze do matki mówił "cipcia" i pamiętam, że było to dla mnie tak naturalne, że dopiero jak w liceum przypadkiem komuś o tym powiedziałam i wywołało to ogólną radość - wtedy zrozumiałam jak on właściwie do niej mówi

przez tyle lat to było dla mnie jak "skarbie" czy "kochanie", absolutnie nie miałam innych skojarzeń
Moja mama czasami dla żartu mówi "ty cipo" (w dodatku robi przy tym minę czarownicy i śmiesznie moduluje głos) - zawsze się z tego śmieję, to mnie rozbraja. Dla mnie to śmieszne i normalne, ale raz jedna koleżanka mojej siostry się obraziła, bo mama do tak nich powiedziała. Musiałyśmy przepraszać i mówić, że to taki żart i w sumie tyle co "wy dziewczyny", "wy małpki"...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 14:35   #3109
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka Pokaż wiadomość
przecież to nie jest obraźliwy zwrot, jeśli jest użyty pieszczotliwie i żartobliwie.
ja w takim razie nie mówię, jak się zwracam do tż i vice versa
cóż... cipka to nie jest obraźliwy zwrot, ale jest nacechowany seksualnie i wg. mnie to nie jest normalne gdy ojciec w ten sposób zwraca się do córki. Co innego kiedy to jest TŻ- wtedy nie wiedze w tym nic złego.
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 14:40   #3110
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
i Twoja mama tak to tolerowała? chyba musi bardzo kochać Twojego tatę
a co w tym dziwnego? to nie jest mówione ani z agresją, ani pogardą, ani też z żadnym zabarwieniem seksualnym, używa tego tak jak inni "kotku" czy "skarbie" i nigdy w życiu bym nie pomyślała, że takie dowcipne zdrobnienia trzeba "tolerować" :P

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Moj tata mowi do mojej mamusi 'bambaryla' albo 'stary rowerze' i wszyscy (razem z mama) sie z tego smiejemy bo to tylko takie zarty! Nie widze nic zlego w uzyciu slowa 'cipcia' kiedy jest ono kierowane pieszczotliwie chyba przesadzacie Podkresle,ze jestem z normalnej,kochajacej sie rodziny a takie zarciki sprawiaja,ze u mnie w domu jest bardzo wesolo Podalabym wiecej przykladow,ale po co
o no właśnie, obstawiam, że moje małżeństwo pełne by było takich zwrotów, które z założenia w udanym związku będą raczej zabawne niż wredne

Cytat:
Napisane przez olla83 Pokaż wiadomość
cóż... cipka to nie jest obraźliwy zwrot, ale jest nacechowany seksualnie i wg. mnie to nie jest normalne gdy ojciec w ten sposób zwraca się do córki. Co innego kiedy to jest TŻ- wtedy nie wiedze w tym nic złego.
a czyj ojciec zwraca się tak do córki?
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 15:15   #3111
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
a co w tym dziwnego? to nie jest mówione ani z agresją, ani pogardą, ani też z żadnym zabarwieniem seksualnym, używa tego tak jak inni "kotku" czy "skarbie" i nigdy w życiu bym nie pomyślała, że takie dowcipne zdrobnienia trzeba "tolerować" :P


o no właśnie, obstawiam, że moje małżeństwo pełne by było takich zwrotów, które z założenia w udanym związku będą raczej zabawne niż wredne


a czyj ojciec zwraca się tak do córki?
faktycznie była mowa o matce a nie o córce. zle przeczytalam
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 18:20   #3112
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Dziewczyny, czytajcie posty z większym zrozumieniem albo uważniej, bo później wychodzą takie nieporozumienia, że uważamy, że w porządku jest gdy ojciec zwraca się do córki per cipka.
Raz, że chodzi o żonę a dwa: cipcia a nie cipka. to jednak trochę inaczej brzmi


EOT.
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:28   #3113
antymezis
Raczkowanie
 
Avatar antymezis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Moj tata mowi do mojej mamusi 'bambaryla' albo 'stary rowerze' i wszyscy (razem z mama) sie z tego smiejemy bo to tylko takie zarty! Nie widze nic zlego w uzyciu slowa 'cipcia' kiedy jest ono kierowane pieszczotliwie chyba przesadzacie Podkresle,ze jestem z normalnej,kochajacej sie rodziny a takie zarciki sprawiaja,ze u mnie w domu jest bardzo wesolo Podalabym wiecej przykladow,ale po co

Szkoda,ze nie dane mi juz bywac z rodzicami na codzien
też uroczo xD. Jednak 'cipcia' rządzi to takie uniwersalne określenie
antymezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:39   #3114
wariatkowo
Raczkowanie
 
Avatar wariatkowo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 231
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Najgorszy numer o jakim słyszałam to taki że facet zostawił moją znajomą 3 dni przed weselem i powiedział jej że chyba jej nie kocha po czym szybko znalazł się w ramionach innej Na własnej skórze to tylko raz się przekonałam jacy to są oni genialni w swej prostocie- wybieraliśmy się na wesele do moich znajomych, a po moim geniuszu ani widu ani słychu ,więc wydzwaniam jak opętana i nic,bez odzewu,chcąć nie chcąc musiałam sama pójść na to wesele.Po 3 dniach dzwoni do mie wspominany pan,nabzdrygąlony w trąbke i próbuje się tłumaczyć że garnitur który miał założyć nie bardzo na nim leżał,bo chyba ostatnio mu się przytyło... no tak, gdziesz on taki vip mógłby pokazać się publicznie w zle skrojonym garniaku?? ehh,ten samczy ród...
wariatkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:31   #3115
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

To ja opowiem inna historie - mam tutaj kumpele,ktora byla ze swoim facetem prawie 3 lata. Co jakis czas przylatywal do niej, to ona leciala do Polski itp. Gdy byl tu ostatnio wszystko zdawalo sie byc idealnie...kiedy polecial nie odzywal sie do niej ok. tygodnia. Dzwonila do niego a on sie rozlaczal, pisala esy-on nie odpisywal. W koncu dostala wiadomosc od znajomego,ze jej ukochany 'w przyszla' sobote ma slub Jak sie okazalo, wpadl z jakas laska przed wylotem do mojej kumpeli no i zostal zmuszony do malzenstwa przez przyszlej panny mlodej rodzicow

Historia jak z filmu..szkoda mi jej bylo
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 19:31   #3116
agusia8524
Zakorzenienie
 
Avatar agusia8524
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 675
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

To może ja opowiem swoją, jakże świeżą historię, bo w sumie dopiero kończę ten "wspaniały" związek. Więc do rzeczy...z mym lubym byłam prawie 4lata, w tym czasie zdążył
- kilka razy zostawić mnie na imprezie samą, bo nie chciałam by na pół godzinki wyszedł na piwo do sklepu z kumplami, albo nie tak się odezwałam
- wyprowadzać się ode mnie o3 w nocy, dodam, że w stanie mocno wskazującym
- przespać się ze swoją TYLKO koleżanką (z którą omawiał wszelkie problemy naszego związku przez ok6miesięcy) w ok3dni po jednym z naszych chyba 9 rozstań(nie jestem już w stanie ich policzyć, bo z każdą ciut większą kłótnią zabierał swoje rzeczy i odchodził, by wrócić po tygodni, a ja cała w skowronkach przyjmowałam go, bom stęskniona i ślepo wierzyłam, że "tym razem to on sie na pewno zmieni")
- zarzucić mi, że zamykam go w klatce, bo nie podobał mi się fakt, że ledwo co się rozeszliśmy(ten sam dzień), a on poznaje i 2 dni później(a było to kilka dni temu) umawia się z nową koleżanką, bo ja ciągle zrzędzę, a z nią to mu się przynajmniej dobrze rozmawia...
- co kłótnia to miałam ciekawsze przydomki, ostatnio terrorystka, wcześniej osoba bez horyzontów, widzę tylko czubek własnego nosa, bo on nie może pić z kumplami kiedy mu się zachce, albo na prośbę, by choćby w jedną niedzielę w miesiącu poszedł ze mną na spacer, stwierdził, że on nie lubi i do niczego zmuszał się nie będzie
- gdy staraliśmy się o dzidzię ( do tej pory się dziwię, że wpadłam na posiadanie dziecka z nim) stwierdził, że on to robił tylko dla mnie, bo jemu to właściwie obojętne, a jak miał zrobić badanie nasienia, stwierdził, że królikiem doświadczalnym nie jest( w końcu je zrobił)
To tak w skrócie;p jak mi się coś przypomni to dopiszę..
Choć muszę przyznać, że mimo wszystko ciut boli...
__________________
"Siła twojej walki mierzona jest twoją wiarą w tę walkę"
agusia8524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 19:39   #3117
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez agusia8524 Pokaż wiadomość
To może ja opowiem swoją, jakże świeżą historię, bo w sumie dopiero kończę ten "wspaniały" związek. Więc do rzeczy...z mym lubym byłam prawie 4lata, w tym czasie zdążył
- kilka razy zostawić mnie na imprezie samą, bo nie chciałam by na pół godzinki wyszedł na piwo do sklepu z kumplami, albo nie tak się odezwałam
- wyprowadzać się ode mnie o3 w nocy, dodam, że w stanie mocno wskazującym
- przespać się ze swoją TYLKO koleżanką (z którą omawiał wszelkie problemy naszego związku przez ok6miesięcy) w ok3dni po jednym z naszych chyba 9 rozstań(nie jestem już w stanie ich policzyć, bo z każdą ciut większą kłótnią zabierał swoje rzeczy i odchodził, by wrócić po tygodni, a ja cała w skowronkach przyjmowałam go, bom stęskniona i ślepo wierzyłam, że "tym razem to on sie na pewno zmieni")
- zarzucić mi, że zamykam go w klatce, bo nie podobał mi się fakt, że ledwo co się rozeszliśmy(ten sam dzień), a on poznaje i 2 dni później(a było to kilka dni temu) umawia się z nową koleżanką, bo ja ciągle zrzędzę, a z nią to mu się przynajmniej dobrze rozmawia...
- co kłótnia to miałam ciekawsze przydomki, ostatnio terrorystka, wcześniej osoba bez horyzontów, widzę tylko czubek własnego nosa, bo on nie może pić z kumplami kiedy mu się zachce, albo na prośbę, by choćby w jedną niedzielę w miesiącu poszedł ze mną na spacer, stwierdził, że on nie lubi i do niczego zmuszał się nie będzie
- gdy staraliśmy się o dzidzię ( do tej pory się dziwię, że wpadłam na posiadanie dziecka z nim) stwierdził, że on to robił tylko dla mnie, bo jemu to właściwie obojętne, a jak miał zrobić badanie nasienia, stwierdził, że królikiem doświadczalnym nie jest( w końcu je zrobił)
To tak w skrócie;p jak mi się coś przypomni to dopiszę..
Choć muszę przyznać, że mimo wszystko ciut boli...
Współczuję palanta Oczywiście, że boli, ale z czasem przestanie i znów zaświeci słońce powinnaś się cieszyć, że jednak nie zaszłaś w ciążę z takim dupkiem
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 20:01   #3118
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Niektore sytuacje naprawde niewesole
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 08:57   #3119
agusia8524
Zakorzenienie
 
Avatar agusia8524
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 675
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

No ja liczę na to, że będzie lepiej...
A i jeszcze mi się przypomniało jak w wakacje 2 lata temu, kiedy byliśmy nad morzem, obraził się na mnie, już za bardzo nawet nie pamiętam o co i siedział bite 3 dni w pokoju oglądając tv i rozwiązując krzyżówki, bo mu się pogoda nie podobała i nie miał ochoty ze mną rozmawiać, a w zeszłe wakacje też jak byliśmy nad morzem, delikatnie uświadamiał mi, że może się rozejdźmy, a jak już się rozejdziemy, to czemu nie, on zapewne spróbuje z wyżej wspomnianą koleżanką....Boże gdzie ja miałam i mam oczy, że mi źle jeszcze;/ brrr
__________________
"Siła twojej walki mierzona jest twoją wiarą w tę walkę"
agusia8524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 10:12   #3120
Katarzynka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 57
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez agusia8524 Pokaż wiadomość
No ja liczę na to, że będzie lepiej...
A i jeszcze mi się przypomniało jak w wakacje 2 lata temu, kiedy byliśmy nad morzem, obraził się na mnie, już za bardzo nawet nie pamiętam o co i siedział bite 3 dni w pokoju oglądając tv i rozwiązując krzyżówki, bo mu się pogoda nie podobała i nie miał ochoty ze mną rozmawiać, a w zeszłe wakacje też jak byliśmy nad morzem, delikatnie uświadamiał mi, że może się rozejdźmy, a jak już się rozejdziemy, to czemu nie, on zapewne spróbuje z wyżej wspomnianą koleżanką....Boże gdzie ja miałam i mam oczy, że mi źle jeszcze;/ brrr
Katarzynka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.