Holandia - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-12, 10:12   #1351
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Holandia

Witajcie Dziewczyny,
pisałam na tym forum daaawno temu ale potem jakoś mi się wymknęło.

Jestem tu znów , ponieważ z Rotterdamu przperowadziłam się do Friesland i .... tak mi tu troszkę samotnie. Wpadam więc do Was poplotkować no i zapytać czy może jest ktoś z Friesland wsród was??

pozdrawiam!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:36   #1352
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Holandia

Planuję podróż do Holandii samolotem. Patrzyłam na linie Wizzair, czytałam że niektóre z Was już latały tymi liniami. W związku z tym mam pytania: ile muszę doliczyć opłat dodatkowych, jeżeli na stronie podają cenę łączną 129 pln i czy wymagany jest paszport, czy można lecieć "na dowód"?
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 17:17   #1353
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Holandia

up
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 12:23   #1354
Maprin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 49
Dot.: Holandia

Kliknij na przelot, wypelnij pola jakie Ci sie potem pokaza, zaznacz opcje za ktore chcesz placic (ekstra miejsce na nogi, pierwszewnstwo przy wsiadaniu, przejazd busikiem z Krakowa badz Katowic), potem na ilosc bagazu i bedziesz wiedziec ile zaplacisz dokladnie bo na dole pokaze Ci sie lista z wyszczegolnionymi pozycjami co za ile. Za 1 sztuke bagazu placisz 45 zl.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Mozna leciec na nowy dowod osobisty.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Mozesz leciec na nowy dowod.
Maprin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 20:49   #1355
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Holandia

hejka, przebywam niekiedy w holandii dokladnie w Rotterdamie i mam takie pytanie dlaczego wszyscy rozpoznaja polki.. juz mnie to denerwuje bo co ide to ktos nie z polski sie drze do mnie "polska, polska.." no i ostatnio zapytalam pewnego niemca co tam mieszka dlaczego tak a on mi powiedzial ze polacy są kiczowaci i ich sie rozpoznaje, wkurzylam sie normalnie..
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 12:14   #1356
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez Maprin Pokaż wiadomość
Kliknij na przelot, wypelnij pola jakie Ci sie potem pokaza, zaznacz opcje za ktore chcesz placic (ekstra miejsce na nogi, pierwszewnstwo przy wsiadaniu, przejazd busikiem z Krakowa badz Katowic), potem na ilosc bagazu i bedziesz wiedziec ile zaplacisz dokladnie bo na dole pokaze Ci sie lista z wyszczegolnionymi pozycjami co za ile. Za 1 sztuke bagazu placisz 45 zl.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Mozna leciec na nowy dowod osobisty.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Mozesz leciec na nowy dowod.
Oki dzięki za pomoc
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:54   #1357
bertii104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: gdzies daleko ..
Wiadomości: 12
Dot.: Holandia

To przykre( ze tak wlasnie mowia o mas), ale tak wlasnie jest , ja tez rozpoznaje polakow

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
hejka, przebywam niekiedy w holandii dokladnie w Rotterdamie i mam takie pytanie dlaczego wszyscy rozpoznaja polki.. juz mnie to denerwuje bo co ide to ktos nie z polski sie drze do mnie "polska, polska.." no i ostatnio zapytalam pewnego niemca co tam mieszka dlaczego tak a on mi powiedzial ze polacy są kiczowaci i ich sie rozpoznaje, wkurzylam sie normalnie..

Tak to przykre , ale tak wlasnie jest , ja tez rozpoznaje polakow, a czasem to az sie wstydze jak widze
bertii104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 22:23   #1358
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Holandia

Wielkie pardon !!! Nigdy nie zdarzyło mi się żeby ktoś rozpoznał mnie na ulicy jako Polkę na podstawie mojej "kiczowatości". Nigdy też nie zdarzyło mi się, aby ktoś na ulicy wołał - darł się {?! ?! ?!} na mnie : <tu cytuję> polska, polska. I wcale nie uważam, że jestem "kiczowata" - co by to określenie miało znaczyć. Nigdy też nie słyszałam w ustach Holendra takiego określenia. Wręcz przeciwnie : podziwiają nas za szyk i elegancję.
Nie wiem jak inne Polki przyjeżdżające do Holandii ?!
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 09:19   #1359
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: Holandia

Tez musze dorzucic swoje trzy grosze...ta sa jakies bzdury ja mieszkam w Rotterdamie i jestem dumna zbycia Polka i fakt na mnie patrza i kobiety i faceci ale tylko za to jak wygladam i jak sie ubieram.Moj facet jest dumny jak gdzies idziemy bo Holenderki to babo chlopy i nie potrafia sie ubierac w wiekszosci przynajmn iej.
Dlatego rozbawilo mnie to co napiasalas tak samo mozna poznac Niemcow czy Holendrow po ich urodzie.Ale kicz?tez pierwsze slysze
Niestety Polakow i to mlodych ludzi jedynie mozna rozpoznac po ich pieknym wyslawianiu sie i to jest przykre ale z takimi ludzmi co rzucaja miesem na prawo i lewo nie spoufalam sie
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 09:56   #1360
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez bertii104 Pokaż wiadomość
To przykre( ze tak wlasnie mowia o mas), ale tak wlasnie jest , ja tez rozpoznaje polakow

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------




Tak to przykre , ale tak wlasnie jest , ja tez rozpoznaje polakow, a czasem to az sie wstydze jak widze
Ja siebie tez nie uwazam za kiczowata,ale faktem jest ze sa polacy ktorych na km mozna rozpoznac,ale sa to przewaznie mezczyzni okolo 40-50 lat,tak mi sie wydaje
Młodzi raczej wyglądaja fajnie a polki wrecz bardzo fajnie i dlatego moze sa rozpoznawane,bo widac ze sa zadbane ,pomalowane i dobrze ubrane
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 22:49   #1361
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Holandia

ja napisałam ze moj kolega- nie polak tak powiedział i to nie o mnie bo tez sie nie uwazam za kiczowatą ale ogolnie o polkach.. i potem sie pytałam drugiego kolegi i powiedział że polki tez rozpoznaje ale facetów tym bardziej i niekiedy sama przyznam ze wstyd sie przyznać.. będąc raz ze znajomymi nie z polski na pizzy w rotterdamie chodziło po ulicy trzech polaków, tak pijanych, takich obleśnych i jeden z jakąś szablą zabawkową.. w centrum taki sam widok mnie spotkał.. idac z moimi znajomymi zawsze mi gadaja "o patrz polacy"

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

no własnie to słowo kiczowatość to wyciagnelam od znajomego bo powiedział mi ze on polki rozpoznaje i ciegle sie pytałam dlaczego, no tak mi powiedział a moze poprostu ma za duze mniemanie o sobie i o swojej narodowości
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 12:07   #1362
onesweetfairy
Raczkowanie
 
Avatar onesweetfairy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 225
Dot.: Holandia

ja mysle ze niektore polki mozna latwo poznac na ulicy.. polakow oczywiscie tez, mlodych czy straszych... (mlodzi odznaczaja sie zazwyczaj lysa glowa i dresami...) a dziewczyny (niektore oczywiscie) lubia swiecidelka. ubieraja sie sexi... bizuteria, szpilki, itd. i to sie rzuca w oczy....holenderki maja inny styl..

ja mysle ze to moze byc spowodowane tym ze w PL jest przewaga kobiet nad mezczyznami i dlatego kobiety bardziej ze soba konuruja pod wzgledem wygladu.. w NL, nie jestem pewna, ale zdaje mi sie ze jest przewaga mezczyn nad kobietami i tu mezczyzni musza badziej postarac zeby zdobyc serce kobiety...

co wy o tym myslicie?
__________________
Ania

link do mojego bloga;
http://magicznerosliny.wordpress.com/

oraz
http://sweetfairyfotografie.wordpress.com/

Edytowane przez onesweetfairy
Czas edycji: 2009-04-17 o 12:54
onesweetfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:00   #1363
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Holandia

a może w holadnii myślą ze kazda drobna kobieta, blondynka to polka.. i dlatego np mnie rozpoznają raz włśnie szły trzy młodziutkie holenderki, chude, nie za wysokie i blondynki i zauwazylam ze jakiś facet właśnie do nich zaczoł tez cos po polsku gadać ( gadał- dobra, dobra) chciał sie popisać ze umi wyraz po polsku , właaśnie polki mają inny styl ubierania i są według mnie ładniejsze od holenderek

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

o moge jeszcze dodać że miałam w holandii kiedyś koleżankę czeszkę i wszyscy gadali że to polka jak ją widzieli

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

ja myśle inaczej ze to czy jest wiecej facetów czy tez nie to nie ma wpływu, według mnie w polsce faceci nie dbają tak o siebie, boją sie mody, w niemczech czy holandii mezczyzni nie boją sie mody, kombinują z wyglądem itp i co mnie denerwuje to polscy faceci czesto gadają na jakiegoś chłopaka fajnie ubranego, z fajną fryzurą - pedał- z tym sie spodkalam juz tyle razy a to wlasnie według mnie to ci co tak gadają są obleśni..
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:05   #1364
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Holandia

Pewnie ze polki latwo mozna pozanac, bo wygladaja ladnie-moze nie wszystkie sie gustownie ubieraja,ale przewaznie sa bardzo ładne
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:24   #1365
onesweetfairy
Raczkowanie
 
Avatar onesweetfairy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 225
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

ja myśle inaczej ze to czy jest wiecej facetów czy tez nie to nie ma wpływu, według mnie w polsce faceci nie dbają tak o siebie, boją sie mody, w niemczech czy holandii mezczyzni nie boją sie mody, kombinują z wyglądem itp i co mnie denerwuje to polscy faceci czesto gadają na jakiegoś chłopaka fajnie ubranego, z fajną fryzurą - pedał- z tym sie spodkalam juz tyle razy a to wlasnie według mnie to ci co tak gadają są obleśni..

no moze masz racje... moze nie ma wplywu... ale moze to ze my polacy przywiaujemy wieksza uwage do tego co inni o nas mysla.. czy tu tez nie mam racji...?
w NL jest duzo wyzszy poziom toleracji i kazdy moze sie ubierac jak chce, dbac o siebie lub nie... i szansa na to ze go ktos wyzwie od pedalow czy brudasow, itp jest mniejsza niz w PL.. uwazam..
__________________
Ania

link do mojego bloga;
http://magicznerosliny.wordpress.com/

oraz
http://sweetfairyfotografie.wordpress.com/

Edytowane przez onesweetfairy
Czas edycji: 2009-04-17 o 15:25
onesweetfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 18:06   #1366
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Holandia

z tym sie zgadzam całkowicie w polsce ludzi sie bardziej przejmują tym co ktos inny o nich powie a w holandii nie zwracają na to uwagi
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 13:29   #1367
martusiek78
Przyczajenie
 
Avatar martusiek78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wieluń / Weert
Wiadomości: 9
GG do martusiek78
Smile Dot.: Holandia

A ja z góry przepraszam,ze przerywam konwersację ( choc przyznam,ze z wielkim zaciekawieniem czytam o tym "rozpoznawaniu Polek" ) i zmienię na chwilę temat..
a dokladniej -moje marzenie o przyjezdzie do Holandii własnie zaczelo sie ono spełniac i pełna optymizmu lecę 1 Maja do miasteczka Weert i tu moje pytanie -czy jest tu ktos z okolic ??
Bede mieszkać i pracować w Weert przynjamniej kilka miesiecy (a moze zostane na zawsze? :P) a w sumie nikogo jeszcze nie znam z tamtych stron,wiec baaaardzo chętnie złapałabym jakis kontakt ,by czasem moc wyskoczyc na soczek i ploteczki
Jesli ktos jest chętny to zostawiam tu moje gg 3689493

pozdrawiam wszystkie emigrantki
martusiek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 15:45   #1368
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Holandia

bylam kiedys w Weert. czy to jest to samo o ktorym mysle? to kolo belgijskiej granicy? mowiac szczerze to strasznie mala miescinka...
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 06:48   #1369
martusiek78
Przyczajenie
 
Avatar martusiek78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wieluń / Weert
Wiadomości: 9
GG do martusiek78
Smile Dot.: Holandia

Tak tak,to wlasnie to Weert choc z tego co slyszałam, miasteczko jest urocze i nie da sie w nim nudzic
Oby to byla prawda... hihii
martusiek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 14:31   #1370
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Holandia

No to będę w Waszych okolicach już za kilka dni Niesamowicie się cieszę
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 06:16   #1371
martusiek78
Przyczajenie
 
Avatar martusiek78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wieluń / Weert
Wiadomości: 9
GG do martusiek78
Dot.: Holandia

A gdzie bedziesz ? Gdzie dokladnie?
martusiek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 19:11   #1372
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Holandia

Przede wszystkim Amsterdam Dziewczyny, ile tak przeciętnie kosztuje tam zywność? Jakiś obiad? Zapiekanka? Albo chleb?
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 22:24   #1373
punk_lady
Raczkowanie
 
Avatar punk_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 313
Dot.: Holandia

To ja sie przyznam, ze emigruje na stale do Holandii juz 23 maja i jestem z tego powodu strasznie happy, juz sie nie moge poprostu doczekac i powoli wszystko pakuje.

Mam jeszcze goraa prosbe. Otoz musze wybrac dla siebie siebie siec komorkowa. Chcialabym, abyscie mi podpowiedzialy jaka jest najlepsza. Glownie chodzi mi o to, abym mogla dostac karty doladowujace wszedzie gdzie sie rusze, bez latania i szukania oraz aby nie bylo zbytnich problemow z zasiegiem.
__________________
Uśmiechnął się do niego los- niestety był to uśmiech IRONICZNY...

Edytowane przez punk_lady
Czas edycji: 2009-04-28 o 22:31
punk_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 09:05   #1374
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Holandia

Chleb - to na niego wydaje najwiecej pieniedzy bo supermarketach jest wata i kosztuje okolo 1,5-2 E

tu nie ma zapiekanek ale sa frytki kebaby falafel (polecam!!!) i to ksoztuje okolo 4-5 e, obiad w restauracji okolo 20-30 zalezy gdzie i jakiej. sniadanie okolo 7e.

siec komorkowa- ja mam Lebare, bardzo tanie polaczenia do PL, a jak masz konto bankowe tutaj to doladowujesz przez internet, najprosciej.

Pozdrawiam i odpowiem na inne pytania jak macie
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 21:02   #1375
onesweetfairy
Raczkowanie
 
Avatar onesweetfairy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 225
Dot.: Holandia

a ja lubie holenderski chleb... zwlaszcza ciemny z roznymi ziarenkami..
fakt ze jest bardzo puszysty ( jak wata.. hehe)... ale mi baaardzo smakuje... zwlaszcza z taka pasta do chleba Speculoos... mmm... palce lizac

pozdrowienia
__________________
Ania

link do mojego bloga;
http://magicznerosliny.wordpress.com/

oraz
http://sweetfairyfotografie.wordpress.com/
onesweetfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 17:36   #1376
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Chleb - to na niego wydaje najwiecej pieniedzy bo supermarketach jest wata i kosztuje okolo 1,5-2 E

tu nie ma zapiekanek ale sa frytki kebaby falafel (polecam!!!) i to ksoztuje okolo 4-5 e, obiad w restauracji okolo 20-30 zalezy gdzie i jakiej. sniadanie okolo 7e.

siec komorkowa- ja mam Lebare, bardzo tanie polaczenia do PL, a jak masz konto bankowe tutaj to doladowujesz przez internet, najprosciej.

Pozdrawiam i odpowiem na inne pytania jak macie
Strasznie drogo Dlatego biorę wałówkę ze sobą Śniadanka mam z biura podróży chociaż Tata mi poradził, żebym wzieła całą wazlizkę chleba orkiszowego, który jest pycha i handlowała w Amsterdamie z walizy

A w Holandii świńska grypa

Będę jeszcze w Luxemburgu i Belgii Taka objazdówka Szkoda, że nie będę sie pewnie mogła wyrwać na stadion Ajaxu
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 15:14   #1377
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Holandia

Witam

Przypadkowo weszłam na "Emigrantki" i zobaczyłam wątek o Holandii. Nie mieszkam w NL, ale chciałabym znaleźć pracę na wakacje właśnie w Holandii, mam nadzieję, że mi się uda. Ale muszę powiedzieć, że wszelkie ogłoszenia zaznaczają (szukam pracy jako pokojówka, najchętniej), że potrzebują pracowników na minimum kilka miesięcy, a mnie interesuje lipiec-sierpień. Jednak nie tracę nadziei.

Ale nieważne.
Mój tata był w pracy rok temu w Holandii i odtąd chciałabym tam pojechać, nad morze szczególnie
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 22:25   #1378
wannabe
Raczkowanie
 
Avatar wannabe
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 243
GG do wannabe
Dot.: Holandia

Ja tez mam Lebare. Szczegolnie jak masz polskich znajomych - Lebara sie oplaca. Tansze polaczeia do polski , darmowe w sieci Lebara, doladowujac 10 eur, drugie 10 dostajesz gratis
wannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:21   #1379
Dariaaaa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Holandia

witam
Mam pytanie czy ktoś może wie coś o firmie w holandii best & west ? Czy jest uczciwa , czy płaci itd ? Będę wdzięczna jeśli mi ktoś coś o niej napisze!!
Dariaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 08:51   #1380
Dariaaaa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Holandia

nikt nic nie wie ?
Dariaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 13:29:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.