bez podkładu.... - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-05, 12:32   #481
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość

Zaczyna mi trochę brakować pieknego wyglądu twrarzy po użyciu podkładu więc będę próbować znaleść jakis lekki podkład
Na pocieszenie napisze ze teraz gdy zbliża sie lato łatwiej zrezygnowac z mazideł...
Nie poddawaj sie! Moze zamiast lekkiego podkładu wypróbuj krem tonujący, puder... a może sam korektor na niedoskonałosci zamiast fluidu na cała twarz.
Jak tak stopniowo zrezygnowałam z fluidu, kolejno z korektora i pudru - używam jedynie różu prosto na krem matujący - dodaje urody taki delikatny róż warto spróbować
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:36   #482
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Vichy nie jest mineralny w 100% podobnie jak Maybelline, Artdeco, L'oreal, Revlon, Astor, Max Factor, Rimmel i inne
polecam podforum mineralne
dzięki wielkie
Podforum mineralne czasami podczytuję ale przeraża mnie to całe zamawianie, bo jestem w tym kompletnie zielona

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Zrezygnowałam z fluidu, jakiś czas poźniej skonczył sie puder i tez nie kupiłam kolejnego... czaiłam sie na mineralne ale albo za drogie albo koloru dobrac nie moge i tak pozostało do dziś. Zadowolona jestem ze nie nakładam na twarz wiele, ze nie musze sie martwić ze coś sie rozmarze ale dopada mnie czasmem smutek, najczęsciej jak patrzę na moja koleżanke która slicznie wyglada wyfluidowana, opalona na solarium, ma tak sliczna gładką skóre, nie widać zadnych niedoskonałości. Wteduy zastanawiam sie czy ne lepiej zrobić tak że jak jestem młoda ponakłądać na siebie te wszystkie upiększacze a jak bede stara to i tak bede brzydka a nie teraz walczyc o piekny wygląd skóry w przyszłości... Jedyne co mnie pociesza to jak Ona mówi ze jak przychodzi do Niej jej potencjalny chłopak na noc to nie może zmyć fluidu zeby rano jej nie zobaczył bez makijazu
że co? przerażają mnie takie dziewczyny i jednocześnie śmieszą.
Poza tym przecież również bez podkładu można wyglądać ładnie i mieć gładką cerę. Co prawda nie będzie ona idealna jak z fotoshopu ale mi raczej nie zależy na takim efekcie Uważam też, że fajny puder brązujący, róż, rozświetlacz dają super efekty i "robią" cały makijaż
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:15   #483
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Na pocieszenie napisze ze teraz gdy zbliża sie lato łatwiej zrezygnowac z mazideł...
Nie poddawaj sie! Moze zamiast lekkiego podkładu wypróbuj krem tonujący, puder... a może sam korektor na niedoskonałosci zamiast fluidu na cała twarz.
Jak tak stopniowo zrezygnowałam z fluidu, kolejno z korektora i pudru - używam jedynie różu prosto na krem matujący - dodaje urody taki delikatny róż warto spróbować

Sama nie wiem szczerze mówiąc nie ma motywacji, żeby rezygnować z podkładu, lubię swój wygląd w pełnym makijażu
To chwilowe ostawienie jest związane tylko z faktem, że naprawdę nie miałam czasu iść kupić podkład.
W tej chwili tak jak pisałam używam duże ilości korektora, więc chyba lepiej już używać podkład niż korektor
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:15   #484
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: bez podkładu....

MoniaK że co? przerażają mnie takie dziewczyny i jednocześnie śmieszą.

To chyba jest tak :

"...Wymieszajcie parafinę z pudrem i posmarujcie nią twarz. Będzie wygładzona, pory zamknięte (fluidy zawierają parafinę właśnie dlatego). Dlaczego skóra po pudrze staje się gładka, fajnie pokryta? Bo zatkaniu ulegają rozszerzone pory, wypełnieniu drobne wgłębienia. Do tego barwnik. Nawet jeśli pory nie są rozszerzone, to i tak stosowanie kosmetyków z parafiną spowoduje w rezultacie ich wypełnienie i rozszerzenie. Nie bez powodu przysłowiowe „stare pudernice” lepiej nie oglądać bez makijażu."

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2009-04-05 o 17:17
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:38   #485
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
To chyba jest tak :

"...Wymieszajcie parafinę z pudrem i posmarujcie nią twarz. Będzie wygładzona, pory zamknięte (fluidy zawierają parafinę właśnie dlatego). Dlaczego skóra po pudrze staje się gładka, fajnie pokryta? Bo zatkaniu ulegają rozszerzone pory, wypełnieniu drobne wgłębienia. Do tego barwnik. Nawet jeśli pory nie są rozszerzone, to i tak stosowanie kosmetyków z parafiną spowoduje w rezultacie ich wypełnienie i rozszerzenie. Nie bez powodu przysłowiowe „stare pudernice” lepiej nie oglądać bez makijażu."
coś w tym jest ale oczywiście ja nie skreślam kategorycznie podkładów
Nie znam się za bardzo na składach ale ufam, że są podkłady które nie robią wielkiej krzywdy, pielęgnują, chronią itd. Poza tym dla efektu wizualnego ważna jest ilość nałożonego podkładu
Osobiście gdybym nie miała problemów z cerą skłonną do zanieczyszczeń to pewnie używałabym sobie jakiegoś lekkiego i rozświetlającego. Jednak używając tylko korektora (i to cienką warstwę tylko tam gdzie potrzeba) i pudru sypkiego/mineralnego czuję się po prostu bardziej komfortowo a jednocześnie nie straszę cerą bez żadnego makijażu
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:53   #486
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: bez podkładu....

A ja, szczerze mówiąc, nieco się dziwię dziewczynom, które tak rozpaczają za podkładem ja swój odłożyłam dobrowolnie jakieś półtora roku temu i dzisiaj nie wyobrażam sobie obarczania cery taką ilością chemii... puder, który jednocześnie matuje i leczy, i wyglądam w 100 % naturalnie (ok, może gdzieś kilka procent się zapodziewa ze względu na pomalowane oczy ). Mam skórę tłustą i mieszaną i znam ten codzienny problem świecącej się buźki, ale... naprawdę dziewczyny, nie ma co płakać za podkładem, bo często wystarcza sam puder i poprawki co kilka godzin, i jest naprawdę dobrze
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 19:44   #487
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: bez podkładu....

Ja jestem zdecydowanie uzalezniona od podkladu !
Ale jak czytam ta Wasza rozmowe, to az sie boje, co sie dzieje tam w glebi skory...
Mam problem z tradzikiem i oczywiscie skora mieszana , ktora lubi sie czesto swiecic . I jeszcze te pory
Ale rzuce to i sprobuje bez podkladu !

Nivea Soft + Korektor ( na wieksza czesc "niespodzianek" ) + puder mineralny Maybelline . Moze przez to chociaz troche stan mojej cery sie poprawi
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 19:51   #488
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: bez podkładu....

jej tu takie dyskusje że podkład nie jest najlepszy na trądzik a ja słyszałam coś innego.Moja kosmetyczka pytała czy używam podkładów i jak powiedziałam że nie bo zatykają pory itp to po prostu się zaśmiała i powiedziała że teraz produkują bardzo dobre kosmetyki które pomagają cerze a nie zapychają ją...więc zaczęłam używać i moim zdaniem nie mam gorszej cery wręcz przeciwnie...może nie jest idealna ale przynajmniej zadbana.
__________________
Dam radę


W byciu wyjątkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą.


http://www.suwaczek.pl/cache/ce3df95e49.png
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:02   #489
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez pamelal Pokaż wiadomość

Nivea Soft + Korektor ( na wieksza czesc "niespodzianek" ) + puder mineralny Maybelline . Moze przez to chociaz troche stan mojej cery sie poprawi
Jak do niedawna uwazałam Nivee Soft za najwspanialszy krem na świecie.Ale teraz troche zmienił mi sie światopoglad
Parafina na poczatku składu daje ten sam efekt co podkład jeśli chodzi o zapychanie porów, a alkohol denat to chyba najgorsze świnstwo jakie mozna dodawac do kremu! On po prostu niszczy skóre!

puder mineralny Maybelline nie jest tak naprawde mineralny, niestety... Polecam esssence jeśi chodzi o niska cene i jest podobno w 100 % mineralny inne to wydatek koło 70 i wzwyż niestety

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez AgiGagi Pokaż wiadomość
jej tu takie dyskusje że podkład nie jest najlepszy na trądzik a ja słyszałam coś innego.Moja kosmetyczka pytała czy używam podkładów i jak powiedziałam że nie bo zatykają pory itp to po prostu się zaśmiała i powiedziała że teraz produkują bardzo dobre kosmetyki które pomagają cerze a nie zapychają ją...więc zaczęłam używać i moim zdaniem nie mam gorszej cery wręcz przeciwnie...może nie jest idealna ale przynajmniej zadbana.
Tak Ona Ci poleca podkałdy żebyś miała po cio do niej przychodzić, na oczyszzcanie twarzy i tepe

Ja od kiedy zaprzestałam używac podkładu a kolejno korektora i pudru stan mojej skóry sie poprawił jak po zadnym kosmetyku.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:05   #490
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jak do niedawna uwazałam Nivee Soft za najwspanialszy krem na świecie.Ale teraz troche zmienił mi sie światopoglad
Parafina na poczatku składu daje ten sam efekt co podkład jeśli chodzi o zapychanie porów, a alkohol denat to chyba najgorsze świnstwo jakie mozna dodawac do kremu! On po prostu niszczy skóre!

puder mineralny Maybelline nie jest tak naprawde mineralny, niestety... Polecam esssence jeśi chodzi o niska cene i jest podobno w 100 % mineralny inne to wydatek koło 70 i wzwyż niestety

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------



Tak Ona Ci poleca podkałdy żebyś miała po cio do niej przychodzić, na oczyszzcanie twarzy i tepe

Ja od kiedy zaprzestałam używac podkładu a kolejno korektora i pudru stan mojej skóry sie poprawił jak po zadnym kosmetyku.
Essence jest mineralny

co do tej kosmetyczki i podładu to zupełnie zgadzam się z Twoją opinią.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:14   #491
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: bez podkładu....

[QUOTE=kakulinka;11929714]Jak do niedawna uwazałam Nivee Soft za najwspanialszy krem na świecie.Ale teraz troche zmienił mi sie światopoglad
Parafina na poczatku składu daje ten sam efekt co podkład jeśli chodzi o zapychanie porów, a alkohol denat to chyba najgorsze świnstwo jakie mozna dodawac do kremu! On po prostu niszczy skóre!

puder mineralny Maybelline nie jest tak naprawde mineralny, niestety... Polecam esssence jeśi chodzi o niska cene i jest podobno w 100 % mineralny inne to wydatek koło 70 i wzwyż niestety [COLOR="Silver"]

Nawet nie zwrocilam na to uwagi ! A ja glupia kupilam 2 opakowania Nivea Soft... A jakie inne kremy nawilzajace polecilabys?
Bardzo lubie kosmetyki mineralne, szczegolnie z EDM, ale wysylka teraz troche drogo wychodzi, wiec szukalam czegos w kraju i znalazlam z Maybelline. Jednak jak to nie jest 100 % to ja chyba podziekuje
Gdzie mozna nabyc ten puder essence ? Bardzo chetnie bym go wyprobowala
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 20:19   #492
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: bez podkładu....

pamelal, Essence dostaniesz w Naturze. Kosztuje mało, chyba kolo 10 zł, ale z tego co wiem jest maly wybor kolorów, dlatego jesli uzywalas jakichs jasnych kolorów z EDM to mozesz miec problem ze znalezieniem odpowiedniego koloru.
Nie widziałam Cie chyba na forum o EDM ? bo ja zapalona EDManiaczka.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:21   #493
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: bez podkładu....

co do kosmetyczki byłam u niej ze trzy razy...bardziej w sprawie kaszaków niż tych krostek.Nie chodzę do niej już od roku i na prawdę nie jest tak źle z moją cerą. Najczęściej używam specjalnego mydełka do mycia twarzy, krem nawilżający do cery mieszanej i właśnie bazę(wygładza moją cerę)+podkład--->nie codziennie ale często.Myślę że kwestia tych podkładów jest zależna od danej cery
__________________
Dam radę


W byciu wyjątkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą.


http://www.suwaczek.pl/cache/ce3df95e49.png
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:29   #494
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
pamelal, Essence dostaniesz w Naturze. Kosztuje mało, chyba kolo 10 zł, ale z tego co wiem jest maly wybor kolorów, dlatego jesli uzywalas jakichs jasnych kolorów z EDM to mozesz miec problem ze znalezieniem odpowiedniego koloru.
Nie widziałam Cie chyba na forum o EDM ? bo ja zapalona EDManiaczka.
Jeszcze nie jestem dobrze zorientowana w Wizazu, wiec dopiero poznaje
Ale chetnie zajrze, bardzo lubie EDM, szczegolnie ich Buff Light Neutral. Idealny odcien dla mnie
Czy taki (badz podobny ) mozna dostac z Essence ?
Uwielbiam rowniez chusteczki nawilzane EDM, ale z tego co widze, to juz ich nie sprzedaja
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:41   #495
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez pamelal Pokaż wiadomość
Jeszcze nie jestem dobrze zorientowana w Wizazu, wiec dopiero poznaje
Ale chetnie zajrze, bardzo lubie EDM, szczegolnie ich Buff Light Neutral. Idealny odcien dla mnie
Czy taki (badz podobny ) mozna dostac z Essence ?
Uwielbiam rowniez chusteczki nawilzane EDM, ale z tego co widze, to juz ich nie sprzedaja
Nie wiem, nie orientuje sie w kolorach Essence ani nawet w tym, ktorego Ty używasz, bo ja uzywam Fair Neutral i znam tylko te jasne. Co do chusteczek to oni polikwidowali troche rzeczy, ale maja wprowadzic nowe (nie wiem czy chusteczki tez), ale na pewno troche pielegnacji ma u nich wejsc.
Zeby nie bylo calkowitego OT to powiem szczerze, ze zrezygnowalam z tradycyjnych podkladów 1 rok temu i widze efekty. Najpier uzywalam tylko pudrów + korektor, a teraz minerały i juz nigdy nie naloze na twarz tego plynnego paskudztwa
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:56   #496
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie orientuje sie w kolorach Essence ani nawet w tym, ktorego Ty używasz, bo ja uzywam Fair Neutral i znam tylko te jasne. Co do chusteczek to oni polikwidowali troche rzeczy, ale maja wprowadzic nowe (nie wiem czy chusteczki tez), ale na pewno troche pielegnacji ma u nich wejsc.
Zeby nie bylo calkowitego OT to powiem szczerze, ze zrezygnowalam z tradycyjnych podkladów 1 rok temu i widze efekty. Najpier uzywalam tylko pudrów + korektor, a teraz minerały i juz nigdy nie naloze na twarz tego plynnego paskudztwa

Mam nadzieje, ze chusteczki wroca, po prostu je uwielbiam !

Adusiadu z jakiego powodu przestalas uzywac podkladow?
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 09:22   #497
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez pamelal Pokaż wiadomość

Mam nadzieje, ze chusteczki wroca, po prostu je uwielbiam !

Adusiadu z jakiego powodu przestalas uzywac podkladow?
Bo naczytałam się o składach podkładów, o tych wszystkich świnstwach w nich zawartych, poza tym jak wiesz Fair Neutral to najjasniejszy kolor EDMu, więc w tradycyjnych podkładach ciężko było mi znaleźć wystarczajaco jasny kolor, więc z przyjemnością przerzuciłam się najpierw na pudry, a potem jak poznałam minerały to na EDM Na poczatku (przy uzywaniu pudrow), buzia zyskała taki blask i zdrowy koloryt, ale niestety nadal pojawialy mi sie niespodzianki, a teraz po EDMie, cera po zmyciu makijażu wygląda zdrowo i świeżo, a niespodzianki to sporadyczna sprawa
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 22:27   #498
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Bo naczytałam się o składach podkładów, o tych wszystkich świnstwach w nich zawartych, poza tym jak wiesz Fair Neutral to najjasniejszy kolor EDMu, więc w tradycyjnych podkładach ciężko było mi znaleźć wystarczajaco jasny kolor, więc z przyjemnością przerzuciłam się najpierw na pudry, a potem jak poznałam minerały to na EDM Na poczatku (przy uzywaniu pudrow), buzia zyskała taki blask i zdrowy koloryt, ale niestety nadal pojawialy mi sie niespodzianki, a teraz po EDMie, cera po zmyciu makijażu wygląda zdrowo i świeżo, a niespodzianki to sporadyczna sprawa
To podobnie jak ja, niestety teraz jest ten niekorzystny kurs dolara
Postanowilam wiec znalesc jakies "wyjscie" z sytuacji i sprobowac ogolnodostepnych mineralow.

Kupilam krem Humektan i teraz sie nim smaruje. Posluchalam Twojej rady kakulinko i odlozylam Nivea Soft na polke, niech polezy troche Musze powiedziec, ze pomoglo ! Nie zapycham sie tak czesto, a jak juz to dosc rzadko. Wiem, ze mowie to po krotkim okresie czasu od odstawienia podkladu oraz rozpoczecia uzywania Humektanu, ale rezultaty juz widac !
Mam nadzieje, ze inni ciesza sie tak samo jak ja po odlozeniu podkladu
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 09:05   #499
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: bez podkładu....

Pamelal Jak wrażenia po zastosowaniu Humektanu? Ja sie właśnie przymierzam do kupna. Najbardziej mi zal ze nie pachnie podobno ładnie, juz nie wspomne o slicznym zapachu Nivea Soft Ale pachniec to maja perfumy a nie krem

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2009-04-20 o 09:07
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 17:15   #500
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Pamelal Jak wrażenia po zastosowaniu Humektanu? Ja sie właśnie przymierzam do kupna. Najbardziej mi zal ze nie pachnie podobno ładnie, juz nie wspomne o slicznym zapachu Nivea Soft Ale pachniec to maja perfumy a nie krem
i bardzo dobrze że krem nie pachnie Krem do twarzy nie jest od pachnienia! Jeśli pachnie jakimś owocem albo innymi cudami od razu zapala mi się czerwona lampka i nie używam.
Osobiście bardzo miło wspominam Humektan, bardzo delikatny, lekki i nie zapycha. Polecam.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 17:58   #501
rassberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 20
Wink Dot.: bez podkładu....

witam forumowiczki ja tez chce sprobowac zrezygnowac z podkladu ale boje sie samej siebieze bede wygladac strasznie i wogole, choc czasem wychodze bez ale to zalezy jaki mam stan skory bo zmienia mi sie ona w poszczegolnych fazach cyklu beee no a podkladzik wiadomo wygladza ujednolica...a do tego mam okropne plamy ktore powstaly po ciazy i zawsze na wiosne pod wplywem wiekszego slonca przybieraja dosc duze rozmiary, probowalam wybielac ale niccc...wogole moja cera jest szara i zmeczona kupilam jakis kremik przeciwzmarszczkowy eveline ale tylko dlatego ze ma filtr 15 zobaczymy....no i do pudrowania uzywam odrobine talku dla dzieci ...
rassberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 18:31   #502
2352
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 86
Dot.: bez podkładu....

eh, ja jakos od 2 tygodni mowilam sobie ze koniec z podkladem, no ale w koncu postanowilam - od dzisiaj nie bede nic klasc na twarz, ani podkladu, ani pudru ani korektora. niech skora troche 'pooddycha'.


w dodatku robi sie coraz cieplej a moja twarz na ktorej jest podklad po 8 godzinach nie wyglada fantastycznie. ;]
2352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 18:34   #503
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: bez podkładu....

a ja praktycznie odstawilam podklad, mimo ze trafilam juz prawie w idealny. jakos mi sie odechcialo mazac, wole pielegnowac niz maskowac
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 18:34   #504
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez rassberry Pokaż wiadomość
witam forumowiczki ja tez chce sprobowac zrezygnowac z podkladu ale boje sie samej siebieze bede wygladac strasznie i wogole, choc czasem wychodze bez ale to zalezy jaki mam stan skory bo zmienia mi sie ona w poszczegolnych fazach cyklu beee no a podkladzik wiadomo wygladza ujednolica...a do tego mam okropne plamy ktore powstaly po ciazy i zawsze na wiosne pod wplywem wiekszego slonca przybieraja dosc duze rozmiary, probowalam wybielac ale niccc...wogole moja cera jest szara i zmeczona kupilam jakis kremik przeciwzmarszczkowy eveline ale tylko dlatego ze ma filtr 15 zobaczymy....no i do pudrowania uzywam odrobine talku dla dzieci ...
Jeśli boisz się tak drastycznie z dnia na dzień rzucić podklad, to może przerzuc się najpierw na lżejsze, mineralne podklady, albo na sam puder (nie talk, tylko puder).

Ja zrezygnowałam z dnia na dzień i faktycznie przez pierwsze parę dni wydawało mi się, że wyglądam strasznie, teraz już się przyzwyczaiłam, moja cera się polepszyła i nie mam już zamiaru wracać do podkładów

Co do plam, powinnaś kategorycznie unikać słońca i stosować wysokie, stabilne filtry (najlepiej spf 50+), ten krem z eveline przed niczym Cię nie ochroni niestety i plamy mogą nadal się tylko pogarszać. Na biochemi urody są wątki o filtrach, radzę poczytać w wolnym czasie

Według mnie o wiele lepiej mieć cerę zadbaną, niż zamaskowaną.
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 19:05   #505
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość

Według mnie o wiele lepiej mieć cerę zadbaną, niż zamaskowaną.
Święte słowa!!
A dlaczego lepszy jest puder taki dla kobiet od takiego pudru do pupci dla małych dzieci. Pytam tak z ciekawosci poniewaz sama kiedys doszłam do wniosku ze taki biłay to idealny odcien dla mojej bladej cery
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 20:18   #506
rassberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 20
Dot.: bez podkładu....

ally5 kremy z filtrami 50 sa dosc drogie niestety u mnie takowe czasy ze krem za 20 zl to u mnie mega wydatek i poki co musze sie zadowolic 15 stka a slonca unikac sie nie da , wiosna , niedlugo lato a spacerki i dlugieee bycie na dworku to dla mojego dziecka koniecznosc zreszta ja tez nie lubie siedziec w domciu .....

kakulinka ja tez mam bardzo jasna cere i talk mojego dziecka jest dla mnie idealny
rassberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 21:56   #507
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: bez podkładu....

emulsja z filtrem 50+ z lirene kosztuje około 20 zł i jest zachwalana na kwc. zobacz opinie i może wypróbuj. sama jej używam i jestem zadowolona.

dziewczyny mam pytanie. wczoraj postanowiłam wyeliminowac podkład z mojego codziennego makijażu i kupiłam puder mineralny pure minerals z artdeco. dziś wyczytałam, że jednak nie jest on całkiem mineralny w związku z tym pytam: czy jego skład będzie szkodził skórze? czu duzo ma złych dla cery składików?
w mojej mieścinie nie dostanę prawdziwego pudru mineralnego a jestem w gorącej wodzie kąpana i nie chciałam długo czekać na puder zamawiany przez internet i to nawet nie widząc na żywo odcienia.
a za ten z artdeco dałam niemało bo prawie 90zł a zwrócić go już nie mogę a przecież szkoda, by sie zmarnował i tyle kasy poszło w błoto...
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2009-04-21 o 22:05
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 15:13   #508
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Święte słowa!!
A dlaczego lepszy jest puder taki dla kobiet od takiego pudru do pupci dla małych dzieci. Pytam tak z ciekawosci poniewaz sama kiedys doszłam do wniosku ze taki biłay to idealny odcien dla mojej bladej cery
chodziło mi tylko i wyłącznie o kolor bo puder jakiś tam delikatny kolorek przeważnie daje i odrobinkę ujednolica cerę (ale oczywiście nie kryje nic a nic), ale jeżeli ktoś ma jaśniutką cerę to faktycznie lepiej używać białego pudru dla dzieci

Cytat:
Napisane przez rassberry Pokaż wiadomość
ally5 kremy z filtrami 50 sa dosc drogie niestety u mnie takowe czasy ze krem za 20 zl to u mnie mega wydatek i poki co musze sie zadowolic 15 stka a slonca unikac sie nie da , wiosna , niedlugo lato a spacerki i dlugieee bycie na dworku to dla mojego dziecka koniecznosc zreszta ja tez nie lubie siedziec w domciu ...idealny
są też tańsze filtry, jak chociażby wspomniany wyżej lirene poza tym bardziej opłaci się dbać o cerę i ją chronić, niż później wydawać duże pieniądze na naprawianie szkód, jakie w twoim wypadku wyrządza (i bez dobrego filtra nadal będzie wyrządzać) słońce.

Większość filtrów ma większe opakowania niż tradycyjne kremy, więc w przeliczeniu nie wychodzi wcale aż tak drogo (ja mam mleczko avene, które ma 100 ml - w zupełności zastępuje mi krem na dzień, więc nie muszę kupować dodatkowo kremu)

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2009-04-22 o 15:16
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:46   #509
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: bez podkładu....

Ally5
A mogła bys podac dokładnie które to mleczko?Pojemność zachecająca i skoro nadaje sie do twarzy... a cena jak wygląda tak w przyblizeniu jeśli pamietasz?
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 20:54   #510
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ally5
A mogła bys podac dokładnie które to mleczko?Pojemność zachecająca i skoro nadaje sie do twarzy... a cena jak wygląda tak w przyblizeniu jeśli pamietasz?
Jasne to jest mleczko Avene z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+ do twarzy i ciała, a wygląda tak : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20791

ma 100 ml, niemal płynną konsystencję, u mnie wchłania się prawie do matu, a kupiłam na allegro za niecałe 50 zł (48 z groszami o ile dobrze pamiętam)

do twarzy się jak najbardziej nadaje - ja mam bardzo wrazliwą, naczynkową cerę i u mnie się sprawdza
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 14:01:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.