Plotkowy dla dietetyczek :) V - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 07:46   #3961
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Zaspałam

w ogóle nie słyszałam budzika o 6.20, dopiero o 8.15 mnie kumpela obudziła smsem że zajęcia się zaczynają i gdzie ja jestem

No nic, ale przynajmniej się wyspałam

Idę na drugie zajęcia a później pewnie gdzieś kumpelami bo dziś mam wykłady tez popołudniu


miłego dzionka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 07:48   #3962
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
i co? kupiłaś coś?
no w sumie tylko spodniczke sliczna w Carry bo akurat wyprzedaze sa i naprawde fajne rzeczy mozna dorwac.Kosztowala 69,99 z 139,99 wiec calkiem przywoicie. W sumie to mama mi kupila bo mam Imieniny 20go

Jakoś się tak złożyło ze większość dnia spędziłam poza domem najpierw 1,5 godziny (sic!) u promotora (wszystko omówiliśmy szczegółowo, wiec już tylko pisanie mi pozostało czyli w sumie dużo, ale jakoś optymizm we mnie wstąpił, ciekawe na ile )
pamietam jak ja pisalam prace to tez mialam takie zrywy i pamietam,ze jak juz czasem usiadlam i mnie wzielo na pisanie to pisalam do 3 w nocy przez kilka godzin nie chcialam przestac

a później zakupy. Jakimś magicznym sposobem w połowę miesiąca mam prawie opróżnione konto (może nie trzeba było kupować kolejnych perfum parę dni temu np ) tak wiec szaleć nie mogłam, wiec ostatecznie pozostałam przy spodniach ale za to kupiłam dokładnie takie jak chciałam i to firmowe, nowe z metkami w lumpku wiec jestem happy no prosze!ja tez czasem polaze po charitach i czasami naprawde rzeczy mozna znalezc prawie albo wcale nieuzywane.
dzien dobry laleczki,

No ja ju wstalam,popijam druga kawke inke bo mi tak smakowala pierwsza ale smierdziala malizna wiec jeszcze jedna zrobilam
Slucham TVN jednym uchem bo siorka oglada w pokoju i zaraz pojde z nia poogladac. Potem do miatsa w poszukiwaniu torby i butow a potem do kumpeli i wieczorem na impreze pozegnalna do znajomych..rany jak ten czas szybko mi zlecial..ale jak fajnie...Nawet nie bede wam pisac jak mi zle ze musze wracac juz zaraz..

pogoda cos sie popsula juz,no ale nie zwsze moze byc pieknie..

milego dnia wam zycze wszystkim
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:03   #3963
AnetkaWr
Zadomowienie
 
Avatar AnetkaWr
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 036
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Ja zaczęłam jeździć do szkoły teraz rowerkiem ! :d
I o wiele lepiej się czuję,no i moje ciałko powoli lepiej wygląda
__________________

160 cm
78 77
76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65

AnetkaWr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 09:17   #3964
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
no prosze!ja tez czasem polaze po charitach i czasami naprawde rzeczy mozna znalezc prawie albo wcale nieuzywane.
ja uwielbiam chodzić po lumpkach, bo jak tam coś upoluję to zazwyczaj coś super oryginalnego i super taniego więc mam podwójną radość
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

Slucham TVN jednym uchem bo siorka oglada w pokoju i zaraz pojde z nia poogladac. Potem do miatsa w poszukiwaniu torby i butow a potem do kumpeli i wieczorem na impreze pozegnalna do znajomych..rany jak ten czas szybko mi zlecial..ale jak fajnie...Nawet nie bede wam pisac jak mi zle ze musze wracac juz zaraz..
ale i tak długo byłaś w PL prawie takie małe wakacje

Cytat:
Napisane przez AnetkaWr Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam jeździć do szkoły teraz rowerkiem ! :d
dobry pomysł

Dzień dobry

ale tu cisza

Właśnie sobie piję kawkę, niedługo śmigam do biblioteki, odebrać buty od szewca no a po obiedzie jadę do TZ-a a jutro wieczorem idziemy do teatru na Mayday, już dawno mamy bilety zarezerwowane
A wczoraj byłam z kumpelami na zakupach w SCC, ale nie kupiłam nic z powodu braku funduszy następnie byłam na wykłądzie a po wykladzie na piwku ale wróciłam wcześnie więc się zdążyłam wyspać

miłej soboty milczące Dziewuszki
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 10:43   #3965
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
No ja ju wstalam,popijam druga kawke inke bo mi tak smakowala pierwsza ale smierdziala malizna wiec jeszcze jedna zrobilam
Slucham TVN jednym uchem bo siorka oglada w pokoju i zaraz pojde z nia poogladac. Potem do miatsa w poszukiwaniu torby i butow a potem do kumpeli i wieczorem na impreze pozegnalna do znajomych..rany jak ten czas szybko mi zlecial..ale jak fajnie...Nawet nie bede wam pisac jak mi zle ze musze wracac juz zaraz..

pogoda cos sie popsula juz,no ale nie zwsze moze byc pieknie..

milego dnia wam zycze wszystkim
No cóż, takie życie, że wspaniałe momenty przeplatają się z tymi mniej wspaniałymi Zamiast żałować, że trzeba będzie wracać trzeba maksymalnie wykorzystać czas, który pozostał jeszcze w Polsce Niedługo wrócisz, ani się obejrzysz
Cieszę się, że sobie wypoczywasz
Cytat:
Napisane przez AnetkaWr Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam jeździć do szkoły teraz rowerkiem ! :d
I o wiele lepiej się czuję,no i moje ciałko powoli lepiej wygląda
dobry patent
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja uwielbiam chodzić po lumpkach, bo jak tam coś upoluję to zazwyczaj coś super oryginalnego i super taniego więc mam podwójną radość
kurcze, a mi średnio wychodzi szukanie w lumpkach i nie wiem czy to kwestia mojego braku umiejętności czy lumpkowych braków możliwości
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Właśnie sobie piję kawkę, niedługo śmigam do biblioteki, odebrać buty od szewca no a po obiedzie jadę do TZ-a a jutro wieczorem idziemy do teatru na Mayday, już dawno mamy bilety zarezerwowane
A wczoraj byłam z kumpelami na zakupach w SCC, ale nie kupiłam nic z powodu braku funduszy następnie byłam na wykłądzie a po wykladzie na piwku ale wróciłam wcześnie więc się zdążyłam wyspać
fajowo Ci się dzień zapowiada, zazdroszczę jutrzejszego teatrowania, ja mam poczucie, że zchamiałam totalnie
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
miłej soboty milczące Dziewuszki
miłej soboty Gadatliwa Dziewuszko

Witam witam witam
I znów nie było czasu, żeby przysiąść i porządnie odpisać, aczkolwiek czytam na bieżąco

Więc po kolei: do fryzjera w środę udało mi się wcisnąć, jestem bardzo zadowolona, mocno skróciłam i przyciemniłam włosy, do tego zrobiłam lekko asymetryczną grzywkę
W czwartek nie szłam do pracy, jedynie na zajęcia więc mogłam trochę odpocząć tudzież pojeździć bo to teraz moja nowa mania chyba
Dzięki za komplementy odnośnie mojego kochanego autka
Już praktycznie wszystko w nim zrobione co było trzeba (mój tatuś-samochodowy perfekcjonista - wciąż wynajdywał jakieś rzeczy, które warto by poprawić, a że ma wielu kolegów zajmujących się samochodami to zlecał im wszystko ).
Wczoraj wieczorem byłam na urodzinach koleżanki, było miło, ale musiałam hamować się z piciem bo dziś po 7 zawoziłam autko na ostatnie szlify (jakieś tam części, na których nawet się nie znam, ale tata chciał je posprawdzać :P) Zaraz jedziemy je odebrać, a później do myjni bo samochodzik zakurzony już mocno

Dziś wieczorem i jutro rano pracuję, a międzyczasy zamierzam poświęcić na pisanie

Miłej soboty Kochane, postaram się odzywać regularniej i Was też o to proszę

__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 09:09   #3966
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

Miłej soboty Kochane, postaram się odzywać regularniej i Was też o to proszę

to może ja zaczne

Wczoraj bylam na uczelni i dokonałam zmiany promotora. Nie było problemu, bo z wcześniejszym nawet nic jeszcze nie ustalałam (mialam go tylko w planach ), ale wczoraj miałam zajęcia z taką świetną babką i spytałam, czy można by u niej pisać pracę. Tym bardziej, że prowadziła wykład na bardzo interesujący mnie temat. Jestem b. zadowolona.
Aha, no i nie mialam nawet okazji podzielic sie z Wami nowiną. Mówiłam Wam pare miesiecy temu, że BTŻ mnie podrywa . Jakis czas temu postanowilam dac mu szansę no i jestesmy znow razem .

milej niedziellllli - ja dzis odpoczywam po wczorajszym drinkowaniu
yerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 11:14   #3967
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzien dobry miłej niedzieli
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 19:53   #3968
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
No cóż, takie życie, że wspaniałe momenty przeplatają się z tymi mniej wspaniałymi Zamiast żałować, że trzeba będzie wracać trzeba maksymalnie wykorzystać czas, który pozostał jeszcze w Polsce Niedługo wrócisz, ani się obejrzysz
no wlasnie... takie to zycie niesprawiedliwe... ja bym tylko fajne chwile chciala...
Więc po kolei: do fryzjera w środę udało mi się wcisnąć, jestem bardzo zadowolona, mocno skróciłam i przyciemniłam włosy, do tego zrobiłam lekko asymetryczną grzywkę jakas fotka,fotunia,foteczka?
W czwartek nie szłam do pracy, jedynie na zajęcia więc mogłam trochę odpocząć tudzież pojeździć bo to teraz moja nowa mania chyba hehe znam to uczucie.Uwielbiam autem jezdzic.. czasem nawet wracam dluzsza droga z pracy albo wolno jade zeby muzyki posluchac i wogole odpreza mnie jazda autem..
Miłej soboty Kochane, postaram się odzywać regularniej i Was też o to proszę

ja tez bede sie teraz czesciej odzywac jak juz wrocilam i mam swojego szybkiego neta

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Aha, no i nie mialam nawet okazji podzielic sie z Wami nowiną. Mówiłam Wam pare miesiecy temu, że BTŻ mnie podrywa . Jakis czas temu postanowilam dac mu szansę no i jestesmy znow razem
no i fajnie oby rugi raz okazal sie szczesliwy

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Dzien dobry miłej niedzieli
dzien dobry i nawzajem.

hej laleczki,

no pisze do Was z dalekigo Glasgow juz.. plus jest taki ze TZt tu jest i zrobil mi na powitanie pycha grilla bo pogoda sliczna a jutro mam imieniny i chcial jakos to uczcic..

a smutek to swoja droga chociaz wlasnie zabukowalam bilety na moja 30tke w Polsce!! 11 czerwca mam urodziny i tego dnia do Pl lecimyna 4 dni tylko ale w piatek zrobimy impreze dla rodziny i najblizszych przyjaciol w greckiej restauracji a potem mlodzi pojda na miasto sie bawic z dalszymi znajomymi a rodzinka sie rozejdzie tym sposobem i wilk bedzie syty i owca cala bo nie bede miala czasu na osobne imprezy dla rodziny i znajomych. No i jakos mi to oslodzilo ten przyjazd...

zrobilam juz pranie,wykapalam sie i nadrabiam zaleglosci na necie..

ale jutro do pracy

dpbranoc laleczki
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 20:21   #3969
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
kurcze, a mi średnio wychodzi szukanie w lumpkach i nie wiem czy to kwestia mojego braku umiejętności czy lumpkowych braków możliwości
ja tz kiedyś nie umiałam nic znaleźć ale kumpela mnie nauczyła tej trudnej sztuki
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
fajowo Ci się dzień zapowiada, zazdroszczę jutrzejszego teatrowania, ja mam poczucie, że zchamiałam totalnie
ja też chodzę do teatru raz na ruski rok, ale chyba zacznę częściej jeśli jest więcej sztuk takich fajnych jak ta na której byłam dziś


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Więc po kolei: do fryzjera w środę udało mi się wcisnąć, jestem bardzo zadowolona, mocno skróciłam i przyciemniłam włosy, do tego zrobiłam lekko asymetryczną grzywkę
oho

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Dziś wieczorem i jutro rano pracuję, a międzyczasy zamierzam poświęcić na pisanie
i jak poszło ?

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
to może ja zaczne
słusznie
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam na uczelni i dokonałam zmiany promotora. Nie było problemu, bo z wcześniejszym nawet nic jeszcze nie ustalałam (mialam go tylko w planach ), ale wczoraj miałam zajęcia z taką świetną babką i spytałam, czy można by u niej pisać pracę. Tym bardziej, że prowadziła wykład na bardzo interesujący mnie temat. Jestem b. zadowolona.
dopiero jadą napisałaś pracę a tu już kolejna no ale mnie to też czeka, mam nadzieję
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Aha, no i nie mialam nawet okazji podzielic sie z Wami nowiną. Mówiłam Wam pare miesiecy temu, że BTŻ mnie podrywa . Jakis czas temu postanowilam dac mu szansę no i jestesmy znow razem .
coś czułam ze to się tak skończy oby się teraz ułożyło

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ja tez bede sie teraz czesciej odzywac jak juz wrocilam i mam swojego szybkiego neta




Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
no pisze do Was z dalekigo Glasgow juz.. plus jest taki ze TZt tu jest i zrobil mi na powitanie pycha grilla bo pogoda sliczna a jutro mam imieniny i chcial jakos to uczcic..
to ja juz życze Ci Kochana wszystkiego najlepszego z okazji imienin

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
a smutek to swoja droga chociaz wlasnie zabukowalam bilety na moja 30tke w Polsce!! 11 czerwca mam urodziny i tego dnia do Pl lecimyna 4 dni tylko ale w piatek zrobimy impreze dla rodziny i najblizszych przyjaciol w greckiej restauracji a potem mlodzi pojda na miasto sie bawic z dalszymi znajomymi a rodzinka sie rozejdzie tym sposobem i wilk bedzie syty i owca cala bo nie bede miala czasu na osobne imprezy dla rodziny i znajomych. No i jakos mi to oslodzilo ten przyjazd...
super pomysł okazja bardzo dobra na takie imprezowanie

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

ale jutro do pracy


Dobry wieczór
Właśnie wróciłam Wczoraj fajnie wieczorek minął, byliśmy an grillu na trawniku przed akademikiem a dziś spaliśmy do południa (bo poszliśmy spać nad ranem ) i zebraliśmy się do tego teatru, bo do Kato musieliśmy przyjechać w tym celu Spektakl super polecam wszystkim Mayday, uśmiałam się masakrycznie
Po spektaklu wypad na małe piwko no i TŻ wrócił do siebie a ja do siebie

Poz tym z niusów jutro idę na rozmowę w sprawie pracy, kolejną ciekawe co z tego wyniknie

Poza tym mam mocne postanowienie każdą wolna chwilę poświęcać pisaniu pracy i sie już nie obijać () więc przeganiajcie mnie jak coś


Miłego wieczorku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 20:49   #3970
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
j

hej laleczki,

no pisze do Was z dalekigo Glasgow juz..plus jest taki ze TZt tu jest i zrobil mi na powitanie pycha grilla bo pogoda sliczna a jutro mam imieniny i chcial jakos to uczcic.. miły TZ:ehem:własnie się zastanawiałam-oglądajać Twoje zdjecia na nk, czy już jesteś w Glasgow czy jeszcze w Polsce

a smutek to swoja droga chociaz wlasnie zabukowalam bilety na moja 30tke w Polsce!! 11 czerwca mam urodziny i tego dnia do Pl lecimy:na 4 dni tylko ale w piatek zrobimy impreze dla rodziny i najblizszych przyjaciol w greckiej restauracji a potem mlodzi pojda na miasto sie bawic z dalszymi znajomymi a rodzinka sie rozejdzie tym sposobem i wilk bedzie syty i owca cala bo nie bede miala czasu na osobne imprezy dla rodziny i znajomych. No i jakos mi to oslodzilo ten przyjazd...
Ale super
zrobilam juz pranie,wykapalam sie i nadrabiam zaleglosci na necie..

ale jutro do pracy:

dpbranoc laleczki
dobranoc i wszystkiego najlepszego z okazji imienin

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
j

Dobry wieczór
Właśnie wróciłam Wczoraj fajnie wieczorek minął, byliśmy an grillu na trawniku przed akademikiem a dziś spaliśmy do południa (bo poszliśmy spać nad ranem i zebraliśmy się do tego teatru, bo do Kato musieliśmy przyjechać w tym celu Spektakl super polecam wszystkim Mayday, uśmiałam się masakrycznie
Po spektaklu wypad na małe piwko no i TŻ wrócił do siebie a ja do siebie

Poz tym z niusów jutro idę na rozmowę w sprawie pracy, kolejną: ciekawe co z tego wyniknie

Poza tym mam mocne postanowienie każdą wolna chwilę poświęcać pisaniu pracy i sie już nie obijać ) więc przeganiajcie mnie jak coś


Miłego wieczorku
Powodzenia jutro na rozmowie w sprawie pracytrzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
to może ja zaczne

Wczoraj bylam na uczelni i dokonałam zmiany promotora. Nie było problemu, bo z wcześniejszym nawet nic jeszcze nie ustalałam (mialam go tylko w planach ), ale wczoraj miałam zajęcia z taką świetną babką i spytałam, czy można by u niej pisać pracę. Tym bardziej, że prowadziła wykład na bardzo interesujący mnie temat. Jestem b. zadowolona.
Aha, no i nie mialam nawet okazji podzielic sie z Wami nowiną. Mówiłam Wam pare miesiecy temu, że BTŻ mnie podrywa Jakis czas temu postanowilam dac mu szansę no i jestesmy znow razem

milej niedziellllli - ja dzis odpoczywam po wczorajszym drinkowaniu
No to super-tak trzymać

Jabolek pokazesz włoski?



A ja przyszłam powiedzieć Wam, ze teraz ostro się mobilizuje to nauki-tej mojej maturalnej-bo mam wielkie zaległosci a niewiem jak to nadrobie w te 3 tygodnie-ale spróbuje co ma być to bedzie, dobrze, ze tą normalna mature mam juz zdaną, wiec w sumie nie mam się czym martwic, ale i tak bym wolała zdac dobrze(choc codziennie zastanawiam się co mi do głowy strzeliło z tym dobieraniem przedmiotów)No i w związku z tym będe rzadko wpadać przez ten czas-zeby sie nie odciagać od nauki

Idę się kąpać i spać już.
Dobranoc kochane i do zobaczenia
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 21:18   #3971
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V


Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam na uczelni i dokonałam zmiany promotora. Nie było problemu, bo z wcześniejszym nawet nic jeszcze nie ustalałam (mialam go tylko w planach ), ale wczoraj miałam zajęcia z taką świetną babką i spytałam, czy można by u niej pisać pracę. Tym bardziej, że prowadziła wykład na bardzo interesujący mnie temat. Jestem b. zadowolona.
No to gratuluję, fajowo, że udało Ci się tak zmienić
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Aha, no i nie mialam nawet okazji podzielic sie z Wami nowiną. Mówiłam Wam pare miesiecy temu, że BTŻ mnie podrywa . Jakis czas temu postanowilam dac mu szansę no i jestesmy znow razem .
tak przeczuwałam, że tak to się skończy
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ja tez bede sie teraz czesciej odzywac jak juz wrocilam i mam swojego szybkiego neta
Trzymam Cię za słowo
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
no pisze do Was z dalekigo Glasgow juz.. plus jest taki ze TZt tu jest i zrobil mi na powitanie pycha grilla bo pogoda sliczna a jutro mam imieniny i chcial jakos to uczcic..
kochany Teżecik
Wszystkiego najlepszego i jeszcze lepszego z okazji imienin kochana
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
a smutek to swoja droga chociaz wlasnie zabukowalam bilety na moja 30tke w Polsce!! 11 czerwca mam urodziny i tego dnia do Pl lecimyna 4 dni tylko ale w piatek zrobimy impreze dla rodziny i najblizszych przyjaciol w greckiej restauracji a potem mlodzi pojda na miasto sie bawic z dalszymi znajomymi a rodzinka sie rozejdzie tym sposobem i wilk bedzie syty i owca cala bo nie bede miala czasu na osobne imprezy dla rodziny i znajomych. No i jakos mi to oslodzilo ten przyjazd...
superancko, zleci jak z bicza strzelił - ani się obejrzysz i znów będziesz w PL

btw.ja mam urodzinki 2dni po Tobie
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
i jak poszło ?
yhmmm szału nie ma no, ale jest kolejna stronka
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam Wczoraj fajnie wieczorek minął, byliśmy an grillu na trawniku przed akademikiem a dziś spaliśmy do południa (bo poszliśmy spać nad ranem ) i zebraliśmy się do tego teatru, bo do Kato musieliśmy przyjechać w tym celu Spektakl super polecam wszystkim Mayday, uśmiałam się masakrycznie
Po spektaklu wypad na małe piwko no i TŻ wrócił do siebie a ja do siebie
Czyli kolejny udany weekend za Tobą
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Poz tym z niusów jutro idę na rozmowę w sprawie pracy, kolejną ciekawe co z tego wyniknie
Trzymam kciukasy w takim razie
A zdradzisz, o jaką pracę chodzi?
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Poza tym mam mocne postanowienie każdą wolna chwilę poświęcać pisaniu pracy i sie już nie obijać więc przeganiajcie mnie jak coś
Ładne postanowienie, też takie powinnam powziąć
Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Jabolek pokazesz włoski?
Jaaaaboleeeek?

Pokażę jak naładuję aparacik Muszę trzasnąć jakieś fotencje bo wszystkie z naszej-klasy wykasowałam i teraz profil pustką świeci
Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
A ja przyszłam powiedzieć Wam, ze teraz ostro się mobilizuje to nauki-tej mojej maturalnej-bo mam wielkie zaległosci a niewiem jak to nadrobie w te 3 tygodnie-ale spróbuje co ma być to bedzie, dobrze, ze tą normalna mature mam juz zdaną, wiec w sumie nie mam się czym martwic, ale i tak bym wolała zdac dobrze(choc codziennie zastanawiam się co mi do głowy strzeliło z tym dobieraniem przedmiotów)No i w związku z tym będe rzadko wpadać przez ten czas-zeby sie nie odciagać od nauki
Na pewno ogarniesz temat
A Ty w ogóle zdajesz jakieś nowe przedmioty czy poprawiasz zeszłoroczne? Na co chcesz się wybrać w październiku?

Dobry wieczorek

Wczoraj miałam najgorszy dzień w pracy ever Trafili się tak chamscy i beznadziejni goście jak nigdy dotąd. Tłukli pokale, rozwalili stół i awanturowali się o brak miejsca (lokal był obstawiony rezerwacjami i w związku z tym mało było wolnych stolików dla bieżących gości...). Miałam nieprzyjemną sytuację z pewnym "panem", który nie chciał opuścić zarezerwowanego (nie dla niego) stolika...Kiedy prosiłam go o przesiadkę zaczął mi wymyślać od najgorszych do tego stopnia, że się popłakałam bo jeszcze nigdy w życiu od nikogo nie usłyszałam pod swoim adresem takiego zestawu obelg. Jeszcze dziś jak o tym pomyślę to łzy cisną mi się do oczu... Jest mi przykro tym bardziej, że w całej sytuacji nie było mojej winy przeciwnie - starałam się robić wszystko żeby ludzie byli zadowoleni...
Dziwnie, zwykle przychodzą do nas bardzo kulturalni ludzie, mam nadzieję, że to był jednorazowy wyjątek od reguły...
Dziś nie byłam w stanie normalnie pracować bo na widok ludzi miałam ochotę uciekać daleko... Dlatego też kiedy tylko skończył się duży ruch pojechałam do domu. Wciąż słabo się czuję psychicznie. Dobrze, że jutro nie pracuję, do wtorku zapewne mi przejdzie...
Z bardziej optymistycznych rzeczy - autkiem jeździ mi się cuuuuuudnie, uwielbiam to

Jutro rano jadę do szkółki, w drodze powrotnej planuję zahaczyć o biblioteki, a popołudnie postaram się przeznaczyć na pisanie. Trzymajcie kciuki za wenę

Buźka, miłego wieczorka bo troszkę go jeszcze zostało

PS. Spaza, tak mi się przypomniało - w zeszłym tygodniu kiedy pisałaś, że mnie widziałaś byłam w pracy, więc bardo prawdopodobne, że faktycznie mnie przyuważyłaś...Ja Ciebie niestety nie...
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...




Edytowane przez madame_apple
Czas edycji: 2009-04-19 o 21:22
madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 22:03   #3972
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

heheh Jabolek->tak słodko brzmi

Ja zdaje nowe-w tamtym roku była biologia-w tym zupełnie coś innego-historia i polski na rozszerzonym, bo w tamtym roku zdawałam na podstawowym.
To zdawanie to było z myśla ze się wybiorę na psychologię(o ile dobrze zdam), ale juz mi się psychologia odwidziała, a historia to dlatego, ze po cichu marzę isc na dziennikarstwo(jako kiedyś drugi kierunek).A kiedyś chciałam isc na dietetykę...ee w ogolę to ja siebie nie mogę odnalezc->kompletnie nie wiem co mam ze sobą zrobić i co bym chciała i tak się motam raz do tego, raz do tego...a jeszcze mnie koleżanka namawia, zebym szła na pedagogikę z nią, a jeszcze gdzieś mi chodziła po głowie socjologia, albo stosunki miedzynarodowe Boże...no naprawde nie wiem-nie ma dnia zebym nie myslała co dalej ze swoim losem robić, a im wiecej myslę tym mam wiekszy mętlik w głowie i wkurza mnie to moje niezdecydowanie jak nie wiem co. Wydaje mi się, ze wszyscy wiedzą jak sobą pokierować, tylko ja gdzies z tyłu taka nieporadna zostaje..

Oj no to puściłąm lawinę myśli


Jabolku takimi kretynami to się nie przejmuj i nie bierz sobie do serca tego co on tam beblał, ludzie potrafią być chamscy naprawde...aż mną czonchło ze złości jak to przeczytałam Oby Ci się jak najszybciej nastroj poprawił
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 22:48   #3973
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość



Powodzenia jutro na rozmowie w sprawie pracytrzymam kciuki



Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
A ja przyszłam powiedzieć Wam, ze teraz ostro się mobilizuje to nauki-tej mojej maturalnej-bo mam wielkie zaległosci a niewiem jak to nadrobie w te 3 tygodnie-ale spróbuje co ma być to bedzie, dobrze, ze tą normalna mature mam juz zdaną, wiec w sumie nie mam się czym martwic, ale i tak bym wolała zdac dobrze(choc codziennie zastanawiam się co mi do głowy strzeliło z tym dobieraniem przedmiotów)No i w związku z tym będe rzadko wpadać przez ten czas-zeby sie nie odciagać od nauki
ucz się ucz a garb Ci sam wyrośnie będzie dobrze, 3 tygodnie to sporo całkiem, jak będziesz się regularnie przykładać
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość


yhmmm szału nie ma no, ale jest kolejna stronka
dobra stronka nie jest zła


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

Trzymam kciukasy w takim razie
A zdradzisz, o jaką pracę chodzi?

a żebym ja to sama wiedziała jakaś telefoniczna obsługa klienta chyba ale złożyłam tyle CV że sama nie wiem dokładnie
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

Ładne postanowienie, też takie powinnam powziąć



Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość


Wczoraj miałam najgorszy dzień w pracy ever Trafili się tak chamscy i beznadziejni goście jak nigdy dotąd. Tłukli pokale, rozwalili stół i awanturowali się o brak miejsca (lokal był obstawiony rezerwacjami i w związku z tym mało było wolnych stolików dla bieżących gości...). Miałam nieprzyjemną sytuację z pewnym "panem", który nie chciał opuścić zarezerwowanego (nie dla niego) stolika...Kiedy prosiłam go o przesiadkę zaczął mi wymyślać od najgorszych do tego stopnia, że się popłakałam bo jeszcze nigdy w życiu od nikogo nie usłyszałam pod swoim adresem takiego zestawu obelg. Jeszcze dziś jak o tym pomyślę to łzy cisną mi się do oczu... Jest mi przykro tym bardziej, że w całej sytuacji nie było mojej winy przeciwnie - starałam się robić wszystko żeby ludzie byli zadowoleni...
Dziwnie, zwykle przychodzą do nas bardzo kulturalni ludzie, mam nadzieję, że to był jednorazowy wyjątek od reguły...
Dziś nie byłam w stanie normalnie pracować bo na widok ludzi miałam ochotę uciekać daleko... Dlatego też kiedy tylko skończył się duży ruch pojechałam do domu. Wciąż słabo się czuję psychicznie. Dobrze, że jutro nie pracuję, do wtorku zapewne mi przejdzie...
mam nadzieję że przestaniesz o tym myśleć są tacy ludzie niestety, trzeba mieć do tego dystans .... chociaż ja sama tak mam ze się przejmuję więc zupełnie Cię rozumiem
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

Z bardziej optymistycznych rzeczy - autkiem jeździ mi się cuuuuuudnie, uwielbiam to
widzę ze mamy wspólną pasję
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

Jutro rano jadę do szkółki, w drodze powrotnej planuję zahaczyć o biblioteki, a popołudnie postaram się przeznaczyć na pisanie. Trzymajcie kciuki za wenę


Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
heheh Jabolek->tak słodko brzmi

Ja zdaje nowe-w tamtym roku była biologia-w tym zupełnie coś innego-historia i polski na rozszerzonym, bo w tamtym roku zdawałam na podstawowym.
To zdawanie to było z myśla ze się wybiorę na psychologię(o ile dobrze zdam), ale juz mi się psychologia odwidziała, a historia to dlatego, ze po cichu marzę isc na dziennikarstwo(jako kiedyś drugi kierunek).A kiedyś chciałam isc na dietetykę...ee w ogolę to ja siebie nie mogę odnalezc->kompletnie nie wiem co mam ze sobą zrobić i co bym chciała i tak się motam raz do tego, raz do tego...a jeszcze mnie koleżanka namawia, zebym szła na pedagogikę z nią, a jeszcze gdzieś mi chodziła po głowie socjologia, albo stosunki miedzynarodowe Boże...no naprawde nie wiem-nie ma dnia zebym nie myslała co dalej ze swoim losem robić, a im wiecej myslę tym mam wiekszy mętlik w głowie i wkurza mnie to moje niezdecydowanie jak nie wiem co. Wydaje mi się, ze wszyscy wiedzą jak sobą pokierować, tylko ja gdzies z tyłu taka nieporadna zostaje..
faktycznie jesteś niezdecydowana przemyśl dokładnie sprawę, bo szkoda zaczynać kolejne studia i znowu stwierdzić ze to nie to


Koniec małej przerwy, wracam do tworzenia

a później już prosto do łóżka tak więc dobrej nocki
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 08:34   #3974
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

dzien dobry kochane,

dziekuje Wam serdecznie za zyczenia

Ewus, Tarantulku do nauki!! bede was pilnowac tutaj

jabluszko bardzo mi przykro,ze mialas taka sytuacje... co prawda dziewczyny juz napisaly ale pwoiem to raz jeszcze - nie przejmuj sie, idioci byli, sa i beda..Niemniej sciskam cie mocno

ja juz lece do pracy, ale mam stracha powiem wam... mam nadzieje,ze nie bedzie tak zle jak sie spodziewam..

buziaczki, odezwe sie na lunchu
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 08:52   #3975
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Ewus, Tarantulku do nauki!! bede was pilnowac tutaj
nie wi8em w co się pakuję, ale na to liczę


Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ja juz lece do pracy, ale mam stracha powiem wam... mam nadzieje,ze nie bedzie tak zle jak sie spodziewam..
oby było całkiem dobrze


Właśnie się zbieram na tę rozmowę mam nadzieję ze trafię na miejsce bez problemu

miłego dzionka Kochane

edit:
No i już po tym razem szybko, 10 minut i po rozmowie. Mają sie odezwać w okolicach czwartku, ale podejrzewam ze nie dostanę tej pracy bo jestem za mało dyspozycyjna (aż jeden dzień w tygodniu mam zajęty) i za bardzo wykształcona
Popołudnie spędziłam nad pracą, dobrze mi idzie lanie wody, przynajmniej jak na razie

Spadam na angielski zaraz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2009-04-20 o 15:13
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:53   #3976
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hellloł ;D

Mercy- Hmm,może póki co wrzuć na luz z wyborem kierunku,tj.na kilka dni pełen relaks,przyjemności i zero myślenia nad tym. A nuż sprawa rozwiąże się jak trza
Jabłuszko- Mam nadzieję,że samopoczucie wróciło do normy
Yhh tacy ludzie jak ci klienci ( o ile można ich tak nazwać) to... taborety z powyłamywanymi nogami... :/

PS:Czy mi się zdawało,czy widzialam dziś twego Leosia na parkingu' tam przy budynku szkół elektrycznych ?

Ewusia-I oby 'lanie wody' nadal tak szło

No i mamy nowy tydzień...
u mnie jako tako ;p
W piątek po 30 minutowym spóznieniu się na wykład wybyłam do Biblioteki Głównej (po raz pierwszy , tzn.byłam tam już,ale bez zagłębiania się w nań ) co by wypożyczyć książkę dla kumpeli z pedagogiki na AMW gdzie takiej nie maja..
Idę se idę po schodach,aż zaczepia mnie pani ochroniarz i coś mówi.
Klasycznie niedosłyszę,aż odczytuję,że musze zostawić kurtkę w szatni , no to zostawiam..
Ide dalej,ta znowu
,że mam za dużą torebkę i czy mam 2 złote aby zostawić jąw szafce ,przy tym kazała mi je pokazać o-O
Toteż zostawiłam to co miałam i idę,
szperam pomiędzy półkami i nic, tu też nie mieli. Mimo to podeszłam sobie do stanowiska z literaturą medyczną i ok.40min.spędziłam na lekturze atlasu anatomii i podręcznika do neurologii.
Fajne to to,
choć nie na mój zapał ,
w sensie,że nie byłabym w stanie aż tak poświęcić się tej niewątpliwie intrygującej dziedzinie nauki
Wiadomo
Potem dreptając pomiędzy regałami zadecydowałam o powrocie do domostwa ;p Czyli stara śpiewka.
W sobotę leń i chill'out ,zestawiony z Orłowskim wywczasem,ot spacer na opustoszałym molo (uroki mroznego iście wiatru ) ,po powrocie zabrałam się za pisanie konspektu lekcji muzealniczej, tyle o ile mi wyszedł. ;]

Dziś tak se ;p
Zajęcia,wagary,cudna pogoda , zajęcia ;p
tzn. wróciłam w celu przybycia (po raz pierwszy ) na fakultetowy wykład..
Pod salą ze 4 osoby, wszystkie pogrążone w czytaniu kserówek,jak się dowiedziałam facet miał odpytywac z fragmentów książki o ks.Tischnerze
toteż se podarowałam ;p
za to nacieszyłam wzrok pewnym panem
Niczego sobie chłopczak,no ale kij go tam wie ;>
Teraz czas na odpoczynek (znowu ), myślami jestem na środowym koncercie Budgie,ot 'legenda' brytyjskiego Hard Rock'a
ciekawa żem jak to będzie,zwłaszcza,że z ceną biletów ciut przesadzili..
no ale bywa.
Trochę powizażuję,posurfuje i spaaaaaaaaaać

Miłego
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:03   #3977
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
nie wi8em w co się pakuję, ale na to liczę
no i jak poszlo?


oby było całkiem dobrze no jakos sie udalo..nie powiem,ze latwo bylo ale tragedii tez nie bylo


Właśnie się zbieram na tę rozmowę mam nadzieję ze trafię na miejsce bez problemu

miłego dzionka Kochane

edit:
No i już po tym razem szybko, 10 minut i po rozmowie. Mają sie odezwać w okolicach czwartku, ale podejrzewam ze nie dostanę tej pracy bo jestem za mało dyspozycyjna (aż jeden dzień w tygodniu mam zajęty) i za bardzo wykształcona ehm... no ale poczekaj jeszcze,moze akurat? a swoja droga to strasznie nie lubie tego powiedzenia,ze ktos jest za bardzo wyksztalcony.czyli znaczy sie glupim w zyciu latwiej
Popołudnie spędziłam nad pracą, dobrze mi idzie lanie wody, przynajmniej jak na razie ciesze sie,ze moglam sie przydac
Spadam na angielski zaraz
and good for you practice makes perfect

dobry wieczor,

ja juz po pierwszym dniu pracy,jakos minelo, kupa roboty ale jakos do konca sie jutra sie powinnam wyrobic. Szkoda,ze musialam nadgodziny tylko w 1 dzien robicno ale taki ciezki okres teraz..

wrociwszy z pracy dostalam od Tzta bukiet przepieknych duzych czerwonych roznormalnie sie rozplynelam i ksiazke (moj ulubiony autor-Michael Connelly a Tzt kupil jakas ksiazke Johna Conelly..) no ale nic to, wymienie na weekend

teraz ogladamy Lost i nie dlugo ide sie polzoyc i poczytac Shape'a nowego

mam nadzieje,ze zasne oki dzis bo wczoraj prawie oka nie zmruzylam..i dzis ciezko bylo..

dobranoc

PS. Czy na Redukcji mozna przed snem wypic kawe inke nieslodzona oczywiscie z odrobina mleczka?
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 22:27   #3978
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzień dobry wieczór
Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Ja zdaje nowe-w tamtym roku była biologia-w tym zupełnie coś innego-historia i polski na rozszerzonym, bo w tamtym roku zdawałam na podstawowym.
To zdawanie to było z myśla ze się wybiorę na psychologię(o ile dobrze zdam), ale juz mi się psychologia odwidziała, a historia to dlatego, ze po cichu marzę isc na dziennikarstwo(jako kiedyś drugi kierunek).A kiedyś chciałam isc na dietetykę...ee w ogolę to ja siebie nie mogę odnalezc->kompletnie nie wiem co mam ze sobą zrobić i co bym chciała i tak się motam raz do tego, raz do tego...a jeszcze mnie koleżanka namawia, zebym szła na pedagogikę z nią, a jeszcze gdzieś mi chodziła po głowie socjologia, albo stosunki miedzynarodowe
Boże...no naprawde nie wiem-nie ma dnia zebym nie myslała co dalej ze swoim losem robić, a im wiecej myslę tym mam wiekszy mętlik w głowie i wkurza mnie to moje niezdecydowanie jak nie wiem co. Wydaje mi się, ze wszyscy wiedzą jak sobą pokierować, tylko ja gdzies z tyłu taka nieporadna zostaje..

Oj no to puściłąm lawinę myśli
ech, skądś to znam, mi też ciężko było się zdecydować co mnie tak naprawdę interesuje...Na szczęście jestem chyba coraz bliżej samookreślenia się no, ale też jestem od Ciebie starsza więc czas najwyższy Nie martw się, nie zawsze wiemy co chcemy robić i to normalne. Myślę, że do czerwca się zdecydujesz już na coś, idź za głosem intuicji I nie kieruj się "praktycznością" i opłacalnością kierunku - bo najważniejsze żebyś to lubiła, a wtedy automatycznie będziesz w tym dobra Wiadomo, chcąc być dobrym trzeba się też wysilić i pomęczyć, ale jest znacznie łatwiej gdy znajdujesz w tym choć trochę przyjemności
No i nie idź na coś tylko dlatego, że koleżanka się wybiera To musi być Twój i tylko Twój świadomy wybór
Głowa do góry i myśl co Cię interesuje A maturkę na pewno zdasz śpiewająco bo wszystkie Plotkary będą za Ciebie kciukować :P
Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Jabolku takimi kretynami to się nie przejmuj i nie bierz sobie do serca tego co on tam beblał, ludzie potrafią być chamscy naprawde...aż mną czonchło ze złości jak to przeczytałam Oby Ci się jak najszybciej nastroj poprawił
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
mam nadzieję że przestaniesz o tym myśleć są tacy ludzie niestety, trzeba mieć do tego dystans .... chociaż ja sama tak mam ze się przejmuję więc zupełnie Cię rozumiem
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
jabluszko bardzo mi przykro,ze mialas taka sytuacje... co prawda dziewczyny juz napisaly ale pwoiem to raz jeszcze - nie przejmuj sie, idioci byli, sa i beda..Niemniej sciskam cie mocno
Dziękuję Wam kochane
Na szczęście już lepiej, to była swego rodzaju lekcja życia i mam nadzieję, że uodporni mnie na przyszłość...
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
No i już po tym razem szybko, 10 minut i po rozmowie. Mają sie odezwać w okolicach czwartku, ale podejrzewam ze nie dostanę tej pracy bo jestem za mało dyspozycyjna (aż jeden dzień w tygodniu mam zajęty) i za bardzo wykształcona
echhh za bardzo wykształcona, też mi coś :/ Pewnie się boją, że będziesz chciała za dużo kasy :P
No nic, może mimo niezbyt pozytywnych wrażeń jednak dostaniesz tą pracę, ale jeśli nie to na pewno znajdziesz jeszcze coś ciekawszego
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Popołudnie spędziłam nad pracą, dobrze mi idzie lanie wody, przynajmniej jak na razie
hihi
Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość

Jabłuszko- Mam nadzieję,że samopoczucie wróciło do normy
Yhh tacy ludzie jak ci klienci ( o ile można ich tak nazwać) to... taborety z powyłamywanymi nogami... :/
dobre określenie

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
PS:Czy mi się zdawało,czy widzialam dziś twego Leosia na parkingu' tam przy budynku szkół elektrycznych ?
Kochana, Leoś to na pewno nie mój, ja mam Ibizkę
A dziś zajęciowałam w nowym budynku WNS więc nie było mnie na Zaspie
Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
Idę se idę po schodach,aż zaczepia mnie pani ochroniarz i coś mówi.
Klasycznie niedosłyszę,aż odczytuję,że musze zostawić kurtkę w szatni , no to zostawiam..
Ide dalej,ta znowu
,że mam za dużą torebkę i czy mam 2 złote aby zostawić jąw szafce ,przy tym kazała mi je pokazać o-O
Toteż zostawiłam to co miałam i idę,
Echhh wkurzają mnie ci ochroniarze, a raczej ochroniary bo płeć piękna dominuje chyba wśród strażników bibliotecznego porządku... No, ale cóż, trochę racji mają więc pozostaje dostosować się do ich wymagań
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ja juz po pierwszym dniu pracy,jakos minelo, kupa roboty ale jakos do konca sie jutra sie powinnam wyrobic. Szkoda,ze musialam nadgodziny tylko w 1 dzien robi cno ale taki ciezki okres teraz..
Oby ten ciężki okres jak najszybciej minął
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
wrociwszy z pracy dostalam od Tzta bukiet przepieknych duzych czerwonych roz normalnie sie rozplynelam
ochhhh jak romantycznie
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
i ksiazke (moj ulubiony autor-Michael Connelly a Tzt kupil jakas ksiazke Johna Conelly..) no ale nic to, wymienie na weekend

to już może mniej romantyczne, ale pewnie urok ma
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
mam nadzieje,ze zasne oki dzis bo wczoraj prawie oka nie zmruzylam..i dzis ciezko bylo..
śpj dobrze
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
PS. Czy na Redukcji mozna przed snem wypic kawe inke nieslodzona oczywiscie z odrobina mleczka?
ja jestem zdania, że raz na jakiś czas nie zaszkodzi jeśli masz ochotę

Jazda w korkach w trójmiejskich godzinach szczytu zaliczona Super było, już wolę nawet trochę postać w korku od czasu do czasu, ale we własnym autku niż tłuc się kolejkami i autobusami Jestem strasznie zadowolona z auteczka
Zajęcia dziś w miarę ciekawe, po zajęciach owocna wizyta w czytelni więc jestem zadowolona W drodze powrotnej szybka wizyta w mieście (rachunki), odpoczynek przy kawuszce w Coffee Heaven i domek Niestety po południu jakoś zamuliłam straszliwie, ale pierwsza połowa dnia była dość aktywna więc pewnie dlatego
Leżę już w łóżeczku, popiszę jeszcze trochę i spać, jutro na 9.30 do pracki

Miłych snów kochane
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 23:42   #3979
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość


Ewusia-I oby 'lanie wody' nadal tak szło

no oby, oby
Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość


No i mamy nowy tydzień...
u mnie jako tako ;p
W piątek po 30 minutowym spóznieniu się na wykład wybyłam do Biblioteki Głównej (po raz pierwszy , tzn.byłam tam już,ale bez zagłębiania się w nań ) co by wypożyczyć książkę dla kumpeli z pedagogiki na AMW gdzie takiej nie maja..
Idę se idę po schodach,aż zaczepia mnie pani ochroniarz i coś mówi.
Klasycznie niedosłyszę,aż odczytuję,że musze zostawić kurtkę w szatni , no to zostawiam..
Ide dalej,ta znowu
,że mam za dużą torebkę i czy mam 2 złote aby zostawić jąw szafce ,przy tym kazała mi je pokazać o-O

skądś znam takie akcje w bibliotekach niemożliwe są te ich zasady czasami


Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość


za to nacieszyłam wzrok pewnym panem
Niczego sobie chłopczak,no ale kij go tam wie ;>


jesteś żywym przykładem łowcy obiektów

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ehm... no ale poczekaj jeszcze,moze akurat? a swoja droga to strasznie nie lubie tego powiedzenia,ze ktos jest za bardzo wyksztalcony.czyli znaczy sie glupim w zyciu latwiej
czasami mi się tak wydaje no bo teoretycznie bez wykształcenia można załapać byle jaką robotę i nikt nie będzie wypytywał o doświadczenie, a jak ktoś już studia zrobi to nagle się okazuje ze do niektórych zawodów ma za wysokie kwalifikacje

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
and good for you practice makes perfect
of course



Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
wrociwszy z pracy dostalam od Tzta bukiet przepieknych duzych czerwonych roznormalnie sie rozplynelam i ksiazke (moj ulubiony autor-Michael Connelly a Tzt kupil jakas ksiazke Johna Conelly..) no ale nic to, wymienie na weekend
jak słodko z tym pomyleniem autora też się starał ale nie wyszło


Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

mam nadzieje,ze zasne oki dzis bo wczoraj prawie oka nie zmruzylam..i dzis ciezko bylo..
śpij dobrze


Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

PS. Czy na Redukcji mozna przed snem wypic kawe inke nieslodzona oczywiscie z odrobina mleczka?
myślę że spokojnie możesz sobie pozwolić na filiżankę

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

ech, skądś to znam, mi też ciężko było się zdecydować co mnie tak naprawdę interesuje...Na szczęście jestem chyba coraz bliżej samookreślenia się no, ale też jestem od Ciebie starsza więc czas najwyższy Nie martw się, nie zawsze wiemy co chcemy robić i to normalne. Myślę, że do czerwca się zdecydujesz już na coś, idź za głosem intuicji I nie kieruj się "praktycznością" i opłacalnością kierunku - bo najważniejsze żebyś to lubiła, a wtedy automatycznie będziesz w tym dobra Wiadomo, chcąc być dobrym trzeba się też wysilić i pomęczyć, ale jest znacznie łatwiej gdy znajdujesz w tym choć trochę przyjemności
No i nie idź na coś tylko dlatego, że koleżanka się wybiera To musi być Twój i tylko Twój świadomy wybór
Głowa do góry i myśl co Cię interesuje A maturkę na pewno zdasz śpiewająco bo wszystkie Plotkary będą za Ciebie kciukować :P
podpisuję się wszystkimi kończynami


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość


echhh za bardzo wykształcona, też mi coś :/ Pewnie się boją, że będziesz chciała za dużo kasy :P
No nic, może mimo niezbyt pozytywnych wrażeń jednak dostaniesz tą pracę, ale jeśli nie to na pewno znajdziesz jeszcze coś ciekawszego
nie tracę nadziei
a co do tego "nadmiaru wykształcenia" to dosłownie tego nie usłyszałam, ale pani która ze mną rozmawiała zrobiła wielkie oczy jak się dowiedziała jakie studia kończę i bardzo była zdziwiona ze nie chcę pracować w zawodzie (a może bym chciała ale cóż z tego skoro popytu na pracowników niet )



Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

Jazda w korkach w trójmiejskich godzinach szczytu zaliczona Super było, już wolę nawet trochę postać w korku od czasu do czasu, ale we własnym autku niż tłuc się kolejkami i autobusami Jestem strasznie zadowolona z auteczka
kurczę zazdroszczę że sobie tak jeździsz na co dzień moje auto stoi pod blokiem dopóki nie wybieram się w jakieś miejsce gdzie jest szansa zaparkować

Właśnie mnie jakiś nadmiar energii rozsadza wena jako taka dziś była więc skleciłam sporo ponad normę (norma = co najmniej strona dziennie = obrona przed wakacjami - jakkolwiek plan może się w każdej chwili sypnąć )
Poza tym okazało się, że jutro mam kolejny kurs na polibudzie (tym razem coś o negocjacji ), na który TŻ nas zapisał więc zupełnie niespodziewanie się z nim zobaczę w środku tygodnia


mykam spać niedługo

dobranoc Skarby
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 10:09   #3980
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzień dobry

zmykam na pociąg i wziuuum do Gliwic się szkolić


miłego dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 13:37   #3981
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

ale sie rozpisalam i mi wcielo posta

w kazdym razie melduje,ze zaczynam sie powoli wyrabiac z robota w pracy,pogoda sie popsula i poza tym jakos leci..doszlam do siebie po wakacjach i znowu wpadam w tryby maszyny zwanej praca i stres..

Jabluszko ja tez juz nie wyobrazam sobie nie miac autka i tluc sie autobusami/pociagami/tramwajami itp

Ewus ciesze sie ,ze dzialasz naukowo szybciej sie wyrobisz,szybciej bedziesz miala z glowy

milego dnia laleczki
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 13:40   #3982
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

ja cały czas podczytuje co piszecie ale nie mam sił odpisywac - ale jeszcze tylko kilka dni i sporo wolnego :d
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 16:16   #3983
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V


Witam kochane wizażanki
Wpadłam tylko na chwilkę ,aby zobaczyć co u Was i zmykam bo jutro,pojutrze i po pojutrze mam testy ;o Boje sie jakk nie wiem co ,a nie chce zawalic ich...;/
Będę wdzięczna za kciuki
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 16:19   #3984
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Ja Was podczytuję cały czas, ale mam mało czasu, no więc, tylko wchodzę, zazieram i wychodzę z wizażu, coby się nie rozleniwić

Dziękuję za te słowa otuchy, mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze, z tymi "studyjami"

No to lece, pa słodziaki!
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 17:12   #3985
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

haha

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
no i fajnie oby rugi raz okazal sie szczesliwy

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
coś czułam ze to się tak skończy oby się teraz ułożyło
Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość


No to super-tak trzymać
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
tak przeczuwałam, że tak to się skończy
dzięki Kochane . Nasi znajomi też nie wyglądali na zaskoczonych , wiec ostatecznie to chyba tylko ja jestem zaskoczona, że się tak dałam przekabacić

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

dopiero jadą napisałaś pracę a tu już kolejna no ale mnie to też czeka, mam nadzieję
no dokładnie Ale teraz będzie mi łatwiej, bo wymyśliłam sobie pracę o charakterze projektu, tak więc poza pierwszym rozdziałem czyste wodolejstwo albo wyobraźnia - jak kto woli .




Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Spektakl super polecam wszystkim Mayday, uśmiałam się masakrycznie
też kiedyś byłam na mayday'u w teatrze i baaaaaaaaardzo było śmiesznie




Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam najgorszy dzień w pracy ever Trafili się tak chamscy i beznadziejni goście jak nigdy dotąd. Tłukli pokale, rozwalili stół i awanturowali się o brak miejsca (lokal był obstawiony rezerwacjami i w związku z tym mało było wolnych stolików dla bieżących gości...). Miałam nieprzyjemną sytuację z pewnym "panem", który nie chciał opuścić zarezerwowanego (nie dla niego) stolika...Kiedy prosiłam go o przesiadkę zaczął mi wymyślać od najgorszych do tego stopnia, że się popłakałam bo jeszcze nigdy w życiu od nikogo nie usłyszałam pod swoim adresem takiego zestawu obelg. Jeszcze dziś jak o tym pomyślę to łzy cisną mi się do oczu... Jest mi przykro tym bardziej, że w całej sytuacji nie było mojej winy przeciwnie - starałam się robić wszystko żeby ludzie byli zadowoleni...
Dziwnie, zwykle przychodzą do nas bardzo kulturalni ludzie, mam nadzieję, że to był jednorazowy wyjątek od reguły...
Dziś nie byłam w stanie normalnie pracować bo na widok ludzi miałam ochotę uciekać daleko... Dlatego też kiedy tylko skończył się duży ruch pojechałam do domu. Wciąż słabo się czuję psychicznie. Dobrze, że jutro nie pracuję, do wtorku zapewne mi przejdzie...
Z bardziej optymistycznych rzeczy - autkiem jeździ mi się cuuuuuudnie, uwielbiam to
o ludzie, co za [tiiiiiiiiiiiit]
nie przejmuj się idiotami... współczuję takiej sytuacji .
no i cieszę się, że autko sprawia tyle przyjemności
yerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 18:48   #3986
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hej hooo
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

kurczę zazdroszczę że sobie tak jeździsz na co dzień moje auto stoi pod blokiem dopóki nie wybieram się w jakieś miejsce gdzie jest szansa zaparkować
No cooooś Ty? Nie rób tak, im więcej jeździsz tym szybciej nauczysz się parkowania, ja wchodzę z takiego założenia

A dziś jakiś palant mnie zastawił tak, że ledwie wyjechałam z miejsca parkingowego... Miałam stracha, że hej, ale zacisnęłam zęby i na szczęście udało się wydostać bez szwanku...
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Właśnie mnie jakiś nadmiar energii rozsadza wena jako taka dziś była więc skleciłam sporo ponad normę (norma = co najmniej strona dziennie = obrona przed wakacjami - jakkolwiek plan może się w każdej chwili sypnąć )
Gratulejszyyyn
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Poza tym okazało się, że jutro mam kolejny kurs na polibudzie (tym razem coś o negocjacji ), na który TŻ nas zapisał więc zupełnie niespodziewanie się z nim zobaczę w środku tygodnia
taaaaaak to właśnie jest - TŻ dba o Twoje wykształcenie, a później przez to krzywo patrzą na Ciebie w potencjalnej pracy :P

Żart, Bardzo Dokształcającego Się I Nie Tylko Się TŻa masz, dobrze
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
zmykam na pociąg i wziuuum do Gliwic się szkolić
powodzenia!
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
w kazdym razie melduje,ze zaczynam sie powoli wyrabiac z robota w pracy,pogoda sie popsula i poza tym jakos leci..doszlam do siebie po wakacjach i znowu wpadam w tryby maszyny zwanej praca i stres..
dobrze, że już wdrażasz się w rytm pracowniczy, ale przykro mi, że stresy wracają... Choć nerwy są nieodłącznym elementem każdej pracy to jednak mam wrażenie, że u Ciebie jest ich trochę za dużo...
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Jabluszko ja tez juz nie wyobrazam sobie nie miac autka i tluc sie autobusami/pociagami/tramwajami itp

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
ja cały czas podczytuje co piszecie ale nie mam sił odpisywac - ale jeszcze tylko kilka dni i sporo wolnego :d
Ech Tobie to dobrze...dla mnie weekend majowy to będzie pewnie ciężka harówka... No, ale na własne życzenie więc nie ma co narzekać
Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Witam kochane wizażanki
Wpadłam tylko na chwilkę ,aby zobaczyć co u Was i zmykam bo jutro,pojutrze i po pojutrze mam testy ;o Boje sie jakk nie wiem co ,a nie chce zawalic ich...;/
Będę wdzięczna za kciuki
zaciśnięte - postaraj się teraz zrelaksować, na pewno będzie dobrze boś mądra jak na Wizażankę przystało
Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Ja Was podczytuję cały czas, ale mam mało czasu, no więc, tylko wchodzę, zazieram i wychodzę z wizażu, coby się nie rozleniwić
nie rozleniwiaj się, ale napisz coś mimo wszystko
Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Dziękuję za te słowa otuchy, mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze, z tymi "studyjami"
na pewno
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
o ludzie, co za [tiiiiiiiiiiiit]
nie przejmuj się idiotami... współczuję takiej sytuacji .

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
no i cieszę się, że autko sprawia tyle przyjemności
<------- <w sensie, że śmiga >

Jej, ale dziś w pracy się wynudziłam, zmęczona wróciłam jak nie wiem... Jest pięknie, słonecznie, ale zimno dość więc ludzie nie są skłonni do spacerów nad morzem tak jak jeszcze w zeszłym tygodniu. A ja już przyzwyczaiłam się do dużego ruchu i szukanie zajęć na siłę dziś mnie wykończyło

Po powrocie ok. 17.30 obiad późny i zamulanie, ciężko było odmulić... Ostatecznie się zmusiłam, siadłam i stworzyłam stronę Teraz chyba poćwiczę a później dalej siądę do tworzenia

Na Wizażu też pewnie zawitam dziś jeszcze tak więc do przeczytania, miłego wieczoruuuu
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 19:56   #3987
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

w kazdym razie melduje,ze zaczynam sie powoli wyrabiac z robota w pracy,pogoda sie popsula i poza tym jakos leci..doszlam do siebie po wakacjach i znowu wpadam w tryby maszyny zwanej praca i stres..


Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

Ewus ciesze sie ,ze dzialasz naukowo szybciej sie wyrobisz,szybciej bedziesz miala z glowy

taką mam nadzieję



Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilkę ,aby zobaczyć co u Was i zmykam bo jutro,pojutrze i po pojutrze mam testy ;o Boje sie jakk nie wiem co ,a nie chce zawalic ich...;/
Będę wdzięczna za kciuki
będą kciuki jak stąd do tamtąd poradzisz sobie, przecież jesteś zdolniacha


Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość



dzięki Kochane . Nasi znajomi też nie wyglądali na zaskoczonych , wiec ostatecznie to chyba tylko ja jestem zaskoczona, że się tak dałam przekabacić
chyba Ci to przekabacenie na dobre wyszło

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
no dokładnie Ale teraz będzie mi łatwiej, bo wymyśliłam sobie pracę o charakterze projektu, tak więc poza pierwszym rozdziałem czyste wodolejstwo albo wyobraźnia - jak kto woli
to zupełnie jak moja mgr


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

No cooooś Ty? Nie rób tak, im więcej jeździsz tym szybciej nauczysz się parkowania, ja wchodzę z takiego założenia
Kochana, ja jeżdżę od 5 lat już i umiem parkować, tylko w moim mieście jeśli to nie są godziny wczesno-poranne albo późno popołudniowe nie ma ani centymetra miejsca do parkowania 2 razy się wybrałam i zmarnowałam masę benzyny na szukanie jakiegokolwiek wolnego miejsca, a i tak ostatecznie musiałam parkować hektary od obiektu do którego mialam zamiar się dostać więc odpuściłam, bo szkoda czasu, nerwów i kasy na benzynę

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Gratulejszyyyn

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
taaaaaak to właśnie jest - TŻ dba o Twoje wykształcenie, a później przez to krzywo patrzą na Ciebie w potencjalnej pracy :P

Żart, Bardzo Dokształcającego Się I Nie Tylko Się TŻa masz, dobrze
muszę się poważnie w takim razie zastanowić nad tym dokształcaniem się


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

Po powrocie ok. 17.30 obiad późny i zamulanie, ciężko było odmulić... Ostatecznie się zmusiłam, siadłam i stworzyłam stronę Teraz chyba poćwiczę a później dalej siądę do tworzenia
gratuluję twórczości, każda strona jest cenna


Wróciwszy szkolenie fajne, obiad przygotowany w akademickiej kuchni i zjedzony z TŻ-em jeszcze fajniejszy
Teraz idę pisać, bo nic z normy jeszcze nie wyrobione dziś

miłego wieczorku


edit:
norma wyrobiona z nawiązką więc można iść spać

dobranoc
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2009-04-21 o 23:48
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 06:10   #3988
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V


Hej, dziś mam testy!!!
Wczoraj uczyłam się z 5 godzin !
Miłego dnia
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 08:14   #3989
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hej
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Kochana, ja jeżdżę od 5 lat już i umiem parkować, tylko w moim mieście jeśli to nie są godziny wczesno-poranne albo późno popołudniowe nie ma ani centymetra miejsca do parkowania 2 razy się wybrałam i zmarnowałam masę benzyny na szukanie jakiegokolwiek wolnego miejsca, a i tak ostatecznie musiałam parkować hektary od obiektu do którego mialam zamiar się dostać więc odpuściłam, bo szkoda czasu, nerwów i kasy na benzynę
aaaachhh takie bucissska no to kiepsko, też bym odpuściła w takiej sytuacji
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
muszę się poważnie w takim razie zastanowić nad tym dokształcaniem się

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
norma wyrobiona z nawiązką więc można iść spać
toż to normalnie (albo raczej nienormalnie) jakiś szał twórczy
Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość
Hej, dziś mam testy!!!
Wczoraj uczyłam się z 5 godzin !
Miłego dnia
Powodzenia, trzymam kciuki

Dzień doberek
Wczoraj za ponowne pisanko zabrałam się dopiero jakoś przed 23 także siedziałam prawie do 2 no, ale w efekcie trochę wczoraj potworzyłam więc jestem zadowolona Moja norma to chyba powinny być ze 2strony dziennie bo wprawdzie do napisania mam mniej niż Ewusia, wszak to tylko licencjat, ale i wcześniej trochę muszę się z tym uporać...
W każdym razie dziś tylko szkołuję, zaraz jadę już o Gda i zamierzam posiedzieć z laptopikiem w czytelni, to wygodniejsze niż ciągłe kserowanie Później zajęcia, a później zobaczymy, ale pisanie ma być motywem przewodnim dzisiejszego dnia
Mam nadzieję, że się uda

Miłej środy Wam życzę
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:48   #3990
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość

Hej, dziś mam testy!!!
Wczoraj uczyłam się z 5 godzin !


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

toż to normalnie (albo raczej nienormalnie) jakiś szał twórczy
lepiej późno niż wcale


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Wczoraj za ponowne pisanko zabrałam się dopiero jakoś przed 23 także siedziałam prawie do 2 no, ale w efekcie trochę wczoraj potworzyłam więc jestem zadowolona Moja norma to chyba powinny być ze 2strony dziennie bo wprawdzie do napisania mam mniej niż Ewusia, wszak to tylko licencjat, ale i wcześniej trochę muszę się z tym uporać...
a ile planujesz mieć stron? i kiedy chciałabyś się bronić?

to fakt ze u mnie się leserzy, bo dużo ludzi planuje obronę we wrześniu albo i później, a po licencjacie to wypadałoby na magisterkę iść więc faktycznie trzeba się streszczać z pisaniem

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
W każdym razie dziś tylko szkołuję, zaraz jadę już o Gda i zamierzam posiedzieć z laptopikiem w czytelni, to wygodniejsze niż ciągłe kserowanie Później zajęcia, a później zobaczymy, ale pisanie ma być motywem przewodnim dzisiejszego dnia

pisanie w czytelni jest naprawdę dobrym pomysłem, przynajmniej nic człowieka nie rozprasza (albo prawie nic )

Chciałam powiedzieć ze wiosna w tym roku zdecydowanie nas rozpieszcza taka pogoda nie zachęca do siedzenia w domu i pisania (pewnie dlatego pisze głównie w nocy ) Idę posprzątać trochę, może coś napisać, a później na spotkanie z kumpelą

miłego dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.