Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 174 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 21:09   #5191
zagubionaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

przepraszam że powieliłam...no tak myślę że nie doszło bo jak zaczęło boleć to się wycofałam nie wiem jak to wytłumaczyć ale myślę że bym poczuła...jestem douczona ale się juz pogubiłam mam swoje lata wstydź się przyznać, założyłam nowy login by mnie nie rozpoznano -eh wstyd wiem.Moim zdaniem dziewica jest wtedy jak ma błonę..stąd tak napisałam. Nie zabezpieczyliśmy się..wtedy
zagubionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:15   #5192
a taka sobie
Raczkowanie
 
Avatar a taka sobie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez zagubionaaa Pokaż wiadomość
przepraszam że powieliłam...no tak myślę że nie doszło bo jak zaczęło boleć to się wycofałam nie wiem jak to wytłumaczyć ale myślę że bym poczuła...jestem douczona ale się juz pogubiłam mam swoje lata wstydź się przyznać, założyłam nowy login by mnie nie rozpoznano -eh wstyd wiem.Moim zdaniem dziewica jest wtedy jak ma błonę..stąd tak napisałam. Nie zabezpieczyliśmy się..wtedy
dziewica nie jestes bo jednak czlonek byl wprowadzony co oznacza ze nie jestes nie zalezy to od blony jedne dziewczyny nie maja blony juz wczesniej naprzyklad przy wisilku moze sie przebic natomiast inne moga wspolzyc ale blone maja nadal to zalezy...ale wytrysk byl w czy poza
a taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:15   #5193
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

okres mialam normalnie 5 dni ... bez zadnych reweracji...

nie doszło do stosunku prawdziwego nie wytrysnal we mnie i jestem dziewica .. zamoczyl doladnie sam czubeczek i martwi mnie jedynie ten sluz .... i to mnie martwiii .. mam nadzieje ze masz racje bo szczerze to az mi sie teraz nogi ze stracju trzesa....
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:18   #5194
zagubionaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez a taka sobie Pokaż wiadomość
dziewica nie jestes bo jednak czlonek byl wprowadzony co oznacza ze nie jestes nie zalezy to od blony jedne dziewczyny nie maja blony juz wczesniej naprzyklad przy wisilku moze sie przebic natomiast inne moga wspolzyc ale blone maja nadal to zalezy...ale wytrysk byl w czy poza
teraz to już jestem przerażona...szczerze mówiąć byłam tak zaaferowana że nie wiem...ale napewno był...tylko nie zwróciłam uwagę ..cholera...
zagubionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:25   #5195
a taka sobie
Raczkowanie
 
Avatar a taka sobie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
okres mialam normalnie 5 dni ... bez zadnych reweracji...

nie doszło do stosunku prawdziwego nie wytrysnal we mnie i jestem dziewica .. zamoczyl doladnie sam czubeczek i martwi mnie jedynie ten sluz .... i to mnie martwiii .. mam nadzieje ze masz racje bo szczerze to az mi sie teraz nogi ze stracju trzesa....
napewno mam racje jesli nie bylo seksu tro dziecka tez nie moze byc i mialas okres co podtrzymuje to ze nie jstes w ciacy napewno
dla pewnosci po 2 tygodniach zrob test bedziesz spokojniejsza ale nie jstes w ciazy!!

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez zagubionaaa Pokaż wiadomość
teraz to już jestem przerażona...szczerze mówiąć byłam tak zaaferowana że nie wiem...ale napewno był...tylko nie zwróciłam uwagę ..cholera...
no to teraz musisz sobie to przypomniec gdzie byl czy w czy poza bo to bardzo wazne a jak nie to spytaj o to swojego chlopaka chyba mozesz mu ufac
a pozniej to juz czekac na okres
a taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:30   #5196
zagubionaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

teraz nawet jak się zapytam to już nei ma znaczenia eh i tak jest nawet po czasie by kupić tabletki te 72h po..eh załamałam się..
zagubionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:33   #5197
a taka sobie
Raczkowanie
 
Avatar a taka sobie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez zagubionaaa Pokaż wiadomość
teraz nawet jak się zapytam to już nei ma znaczenia eh i tak jest nawet po czasie by kupić tabletki te 72h po..eh załamałam się..
napewno jakies znaczenie ma...obys teraz nie byla w tej ciazy skoro jak sie domyslam nie chce
ale bedzie to dal Ciebie przestroga!!
trzeba sie odpowiednio zabezpieczac
a taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 21:34   #5198
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

ale moja droga .... okres mialam miedzy 14 a 18 ... a do pieszczot doszlo dzis !!! nie wiem czy sie dobrze zrozumialysmy ..
jestem dziewica .. a kontakt byl tylko ze sluzem .. zamoczyl tylko czubeczek ...
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:36   #5199
zagubionaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez a taka sobie Pokaż wiadomość
napewno jakies znaczenie ma...obys teraz nie byla w tej ciazy skoro jak sie domyslam nie chce
ale bedzie to dal Ciebie przestroga!!
trzeba sie odpowiednio zabezpieczac
no oczywiście że będzie przestroga, pluję sobie w twarz że sama pouczam innych a zachowałam się jak gówniara, ale serio byłam przekonana że nie można zajść skoro nie było przebicia..nie wiem skąd to moje przekonanie. A jakie ma to znaczenie?skoro już pograbione...obym nei byłą jak mówisz kochana bo mi to życie zmieni bardzo a nie wiem czy to ten partner
zagubionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:41   #5200
a taka sobie
Raczkowanie
 
Avatar a taka sobie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
ale moja droga .... okres mialam miedzy 14 a 18 ... a do pieszczot doszlo dzis !!! nie wiem czy sie dobrze zrozumialysmy ..
jestem dziewica .. a kontakt byl tylko ze sluzem .. zamoczyl tylko czubeczek ...
no to rozumiem ze jestes niespokojna
ale jesli nie bylo calego pelnego stosunku czyli ze sperma sie nie dostala bezposrednio do pochwy to nie jestes w ciazy i tyle...

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez zagubionaaa Pokaż wiadomość
no oczywiście że będzie przestroga, pluję sobie w twarz że sama pouczam innych a zachowałam się jak gówniara, ale serio byłam przekonana że nie można zajść skoro nie było przebicia..nie wiem skąd to moje przekonanie. A jakie ma to znaczenie?skoro już pograbione...obym nei byłą jak mówisz kochana bo mi to życie zmieni bardzo a nie wiem czy to ten partner
pozostaje tylko test

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
ale moja droga .... okres mialam miedzy 14 a 18 ... a do pieszczot doszlo dzis !!! nie wiem czy sie dobrze zrozumialysmy ..
jestem dziewica .. a kontakt byl tylko ze sluzem .. zamoczyl tylko czubeczek ...
a zreszta jesli 18 skonczyl Ci sie okres to czyli sa to Twoje dni nieplodne to tym bardziej nie jestes w ciazy pomysl o tym na spokojnie bo narazie niepotrzebnie shizujesz
a taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:43   #5201
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Myślałam, że mierzysz rano przed wstaniem z łóżka, a ty podajesz temperatury z dnia??? a po co???
Zrób jutro rano test.
Mierzyłam kilka razy w ciagu dnia (rano też) bo poprostu się zaniepokoiłam.


Dzięki dziewczyny za wszytskie odpowiedzi. Troszkę mi ulżyło
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 21:56   #5202
neex
Raczkowanie
 
Avatar neex
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 153
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Ehh, od jakiegos czasu ten ból piersi, jajnikow, podbrzusza i zmiany nastrojow mnie dobijaja;| mam nadzieje, ze ten escapelle zadziałał. Myslicie, ze to przez to, ze za kilka dni powinnam dostac okres?

sorry, ze 2 raz, ale nie uzyskalam odpowiedzi.
neex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 22:02   #5203
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: czy to moze byc ciaza???pomozcie

Cytat:
Napisane przez buziaczek18144 Pokaż wiadomość
hejka mam dopiero 18lat i wraz z moim chlopakiem postanowilismy postarac sie o dziecko wiem ze to moze za wczesnie ale kochamy sie i chcemy zapieczetowac nasza milosc i stworzyc rodzine w sobote 18.kwietnia kochalismy sie no i wtedy zostawil swoje nasienie we mnie wczoraj dostalam okres ale to troche za szybko poniewaz powinnam dostac za jakis tydzien...wczoraj strasznie bolal mnie brzych dzisiaj czuje bole ale inne niz wczoraj...bole podbrzuszne...nie wiem czy to moga byc juz jakies objawy cizy czy cos ale jezeli moglybyscie mi pomoc....mam pytanie czy po pierszym zostawieniu we mnie nasienia moge zajsc w ciaze????czy to mozliwe???i kiedy moge zaczac robic testy aby sprawdzic czy jestem w ciazy???pomóżcie pozdrawiam ...czekam na wiadomosc prywatna...dziekuje....
Jak chcecie zapieczetować wasza miłość to może zacznijcie od slubu, tak własnie tworzy się rodzinę. Ciekawe, to na was będzie łożył? Bo ty jeszcze matury chyba nie masz.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 22:24   #5204
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez neex Pokaż wiadomość
Ehh, od jakiegos czasu ten ból piersi, jajnikow, podbrzusza i zmiany nastrojow mnie dobijaja;| mam nadzieje, ze ten escapelle zadziałał. Myslicie, ze to przez to, ze za kilka dni powinnam dostac okres?

sorry, ze 2 raz, ale nie uzyskalam odpowiedzi.
Tak, to może być spowodowane zbliżającym się okresem. Ja tak mam nawet 14 dni przed, więc bądź spokojna
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 22:35   #5205
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

no dobrze, wszystkie sie obawiaja ciazy a my...
raz zaryzykowalismy, do konca, a potem mówimy...aa... jednak chcielibysmy dziecko.
wspolzycie wystepowalo czesto;]
i teraz jeszcze 3,5dnia czekam na okres... choc jajniki i piers mnie bola od wczoraj, wczoraj dodatkowo brzuszek mnie mulił, jak to przed okresem. Tylko w brzuchu mnie "muli" zawsze dzien przed albo w dniu okresu, a tu oficjalnie jestem 4dni przed. Dodatkowo mam uczucie "mokra", momentami płynie ze mnie strumien śluzu. A potem spokój...
Dziwne, pozostalo mi czekac, choc juz nie moge wytrzymac;]

Edytowane przez ziaaa
Czas edycji: 2009-04-21 o 22:37
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 05:17   #5206
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: czy to moze byc ciaza???pomozcie

e to chyba jakas sciema jest=]
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:19   #5207
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez neex Pokaż wiadomość
Ehh, od jakiegos czasu ten ból piersi, jajnikow, podbrzusza i zmiany nastrojow mnie dobijaja;| mam nadzieje, ze ten escapelle zadziałał. Myslicie, ze to przez to, ze za kilka dni powinnam dostac okres?

sorry, ze 2 raz, ale nie uzyskalam odpowiedzi.
Po takiej dawce leku może Cię boleć wszytko, łącznie z wątrobą. Zmiany nastrojów też są normalne.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:29   #5208
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

no to zmierzyłam temperaturę dzisiaj z rana, zanim jeszcze wstałam z łózka... termometr wskazywał 36,7 więc to spory spadek.
Trohe jajniki mnie zaczynają pobolewać. Mam nadzieję, że wszystko ok.

jeśli będzie potrzeba to kupie test jutro, choć czuję jakby mi sie zblizalo coś lada moment.
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:50   #5209
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez zagubionaaa Pokaż wiadomość
no oczywiście że będzie przestroga, pluję sobie w twarz że sama pouczam innych a zachowałam się jak gówniara, ale serio byłam przekonana że nie można zajść skoro nie było przebicia..nie wiem skąd to moje przekonanie. A jakie ma to znaczenie?skoro już pograbione...obym nei byłą jak mówisz kochana bo mi to życie zmieni bardzo a nie wiem czy to ten partner
Ale wiesz nawet jeśli był w tobie nawet przez chwile bo mówiłaś że był tylko chwilkę to w ciązy raczej nie jesteś. za krótko był w tobie. ale zrób test ciążowy w dzień spodziewanej miesiączki. ale pewnie wyjdzie negatywny!! a wiesz na tabletkę "po" to nie raczej w twoim przypadku. a to dlatego że chłopak nie skończył z wytryskiem w tobie. dziewczyny jeśli nie było wytryske PEŁNEGO nie ma co brać takiej dawki hormojnów. bo po co? jak ciąży nie ma.
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 10:41   #5210
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

moze to nie miejsce na takie zapytanie ale powiedzcie jakie tabletki sa najlepsze i czy wszystkie sa na recepte od ginekologa ??

czy po tym zblizeniu jakie opisalam wczesniej moze pojawic sie temp i czy faktycznie ma to ewentualny zwiazek z zaplodnieniem ??
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:44   #5211
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
moze to nie miejsce na takie zapytanie ale powiedzcie jakie tabletki sa najlepsze i czy wszystkie sa na recepte od ginekologa ??

czy po tym zblizeniu jakie opisalam wczesniej moze pojawic sie temp i czy faktycznie ma to ewentualny zwiazek z zaplodnieniem ??
... ja nic niestety na ten temat Ci nie napisze, bo juz mi brak slow, jak widze miliony razy takie pytania...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:54   #5212
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

to teraz ja podratuje wykonczone Waszymi pytaniami dziewczyny

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
witam
jestem tu nowa.. i prosze o pomoc i rade
widze ze sa tutaj dosc bezposrednie oceny uwagi i ludzie rowniez tak sie wypowiadaja wiec i ja sie postaram .
jestem dziewica nigdy jeszcze nie kochałam sie tak naprawde .. dzis natomiast doszlo do zblizenia miedzy mna i moim chlopakiem ...
to byly pieszczoty nie seks taki prawdziwy ale mimo wszystko podobno w tym sluzie u mezczyzn sa rowniez plemniki ... kontakt miedzy sluzem i mna byl ... delikatne zamoczenie bylo ;/;/
czy moglo dojsc do zaplodnienia ??
jak sie ratowac??
1. to jestes dziewica czy nie jestes?
2. to byl ten seks czy go nie bylo?
3. pewnie ze sa plemniki, tylko to graniczylo by z cudem, gdyby Twój facet nie strzelajac w Ciebie- Cie zaplodnil, dodatkowo tylko dotykajac na chwilke brzegów. jesli tak mialoby byc to powinnam byc juz w ... XX ciazy

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
moze to nie miejsce na takie zapytanie ale powiedzcie jakie tabletki sa najlepsze i czy wszystkie sa na recepte od ginekologa ??

czy po tym zblizeniu jakie opisalam wczesniej moze pojawic sie temp i czy faktycznie ma to ewentualny zwiazek z zaplodnieniem ??
nie jestes w ciazy, nie panikuj! NIE WMAWIAJ SOBIE! teraz zaczelas sie przygladac Twojemu organizmowi dlatego wydaje Ci sie, ze to moze byc ciaza. To nie jest ciaza, zacznij obserwowac i zapisywac sobie co sie z Toba dzieje, jaki sluz, jaka tempka (mierzona tylko rano, przed wstaniem z lozka po 3-4h spokojnym lezeniu, bez wstawania w nocy w ciagu ostatnich 4h). Jak zaczniesz to obserwowac to bedziesz wiedziala, ze to normalne objawy KOBIECOSCI
Dodatkowo! stresujac sie opozniasz okres:/ nie jedzac- ze stresu rowniez- opozniasz okres.

Kolejny problem- tabletki PO sa tylko na recepte i to w ostatecznosci.
Ja kiedys wzielam i... to jest cholernie ogromna dawka hormonow, zaburzyl mi sie okres na dobre 2miesiace.

Coś jeszcze?
ja jeszcze troche cierpliwosci mam;]
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:41   #5213
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
moze to nie miejsce na takie zapytanie ale powiedzcie jakie tabletki sa najlepsze i czy wszystkie sa na recepte od ginekologa ??

czy po tym zblizeniu jakie opisalam wczesniej moze pojawic sie temp i czy faktycznie ma to ewentualny zwiazek z zaplodnieniem ??
i wiesz jak weźmiesz dawkę hormonów to dopiero w tedy będziesz jeszcxze bardziej zestresowana bo ci sie okres rozleguluje i będziesz jeszcze wielkim stresie. jeśli nie było wytrysku pełnego(czyli sperma nie prejakulat) to raczej w ciąży nie jesteś!
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 12:55   #5214
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

wiem histeryzuje ... on tez tak mowi ale wysluchuje mnie i tylko zapewnia ze wszystko bedzie dobrze...

jestem dziewica
seksu nie bylo a jedynie pieszczoty ... owszem penis dotykal mnie delikatnie wszedl ale wytrysku nie bylo .... jedynie martwi mnie ten sluz... jedni mowia ze sa tam plemniki i moze dojsc do zaplodnienia a inni ze owszem sa plemniki ale nie takie zeby dotarly az do samego konca... i zaplodnily komorke jajowa... zreszta pieszczoty mialy miejsce wczoraj i to byl 9 dzien cyklu wiec chyba nie ma szans na ewentualne zaplodnienie... ale poprostu to piersza taka sytuacja w moim zyciu i dlatego taka panikara ze mnie w tej chwili...
wedlug kalendarzyka jaki sobie tam walnelam w necie dla uspokojenia samej siebie to bylo dni nie plodne bo okres mialam od 14 do 18 kwietnia. dodatkowo mam teraz od kilku dni sucho a to chyba tez potwierdzenie ze nieplodne dni

nie wiem juz sama co robic ... nosi mnie ciagle tylko bo przez ta napieta sytuacje wariuje ....
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:17   #5215
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
wiem histeryzuje ... on tez tak mowi ale wysluchuje mnie i tylko zapewnia ze wszystko bedzie dobrze...

jestem dziewica
seksu nie bylo a jedynie pieszczoty ... owszem penis dotykal mnie delikatnie wszedl ale wytrysku nie bylo .... jedynie martwi mnie ten sluz... jedni mowia ze sa tam plemniki i moze dojsc do zaplodnienia a inni ze owszem sa plemniki ale nie takie zeby dotarly az do samego konca... i zaplodnily komorke jajowa... zreszta pieszczoty mialy miejsce wczoraj i to byl 9 dzien cyklu wiec chyba nie ma szans na ewentualne zaplodnienie... ale poprostu to piersza taka sytuacja w moim zyciu i dlatego taka panikara ze mnie w tej chwili...
wedlug kalendarzyka jaki sobie tam walnelam w necie dla uspokojenia samej siebie to bylo dni nie plodne bo okres mialam od 14 do 18 kwietnia. dodatkowo mam teraz od kilku dni sucho a to chyba tez potwierdzenie ze nieplodne dni

nie wiem juz sama co robic ... nosi mnie ciagle tylko bo przez ta napieta sytuacje wariuje ....
kolejna dziewica w ciazy ;-)

uspokoj sie i nie wmawiaj sobie czegos czego nie ma a na przyzlosc mysl co robisz !albo tego zwyczajnie nie rob.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:27   #5216
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
kolejna dziewica w ciazy ;-)

uspokoj sie i nie wmawiaj sobie czegos czego nie ma a na przyzlosc mysl co robisz !albo tego zwyczajnie nie rob.
właśnie.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
wiem histeryzuje ... on tez tak mowi ale wysluchuje mnie i tylko zapewnia ze wszystko bedzie dobrze...

jestem dziewica
seksu nie bylo a jedynie pieszczoty ... owszem penis dotykal mnie delikatnie wszedl ale wytrysku nie bylo .... jedynie martwi mnie ten sluz... jedni mowia ze sa tam plemniki i moze dojsc do zaplodnienia a inni ze owszem sa plemniki ale nie takie zeby dotarly az do samego konca... i zaplodnily komorke jajowa... zreszta pieszczoty mialy miejsce wczoraj i to byl 9 dzien cyklu wiec chyba nie ma szans na ewentualne zaplodnienie... ale poprostu to piersza taka sytuacja w moim zyciu i dlatego taka panikara ze mnie w tej chwili...
wedlug kalendarzyka jaki sobie tam walnelam w necie dla uspokojenia samej siebie to bylo dni nie plodne bo okres mialam od 14 do 18 kwietnia. dodatkowo mam teraz od kilku dni sucho a to chyba tez potwierdzenie ze nieplodne dni

nie wiem juz sama co robic ... nosi mnie ciagle tylko bo przez ta napieta sytuacje wariuje ....
to nie panikuj i zaufaj swojemu tż chyb a że mu nie ufasz? i niby specjalnie cie zaciążył?
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:32   #5217
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

za duzo chyba wczoraj siedzialam i czytalam o tym wszystkim i teraz wszystko widze nie w tym kierunku co trzeba ;/;/

to takie jeszcze moje pytanie ... dni plodne to mniej wiecej ile po okresie ??
moj chlopak mowi ze 3 dni po i 3 dni przed okresem to dni plodne ...a według mnie i tego co przeczytalam to dni plodne występuja 7dni po zakonczeniu okresu
obrazujac zebysmy sie zrozumieli bo ja juz histeryzuje.. to jezeli okres ma sie od 14 do 18 to dni plodne zaczna sie tak ok 23 ?? tak mniej wiecej bo wiadomoze kazda dziewczyna ma inaczej i cykle sa rozne

z tego co czytalam to dziewica moze byc w ciazy ... wypowiadal sie ktos na forum ze mezczyzna mial troszke spermy na palcu ... pozniej penetrował nim pochwe i doszlo do zaplodnienia ... to moze byc prawda??
tyle tutaj tych informacji ... niektore sa sprzeczne jedna z drugimy i dlatego juz wariuje .. a siedze teraz w domu ucze sie do egzaminow i dodatkowo mnie to gnebi .... ;/;/

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

ufam mu ... on raczej nie chciałby teraz zostac ojcem .. zreszta ja na bycie matka nie jestem gotowa... a tym bardziej moja mama na bycie babcia ;/;/

sama nie wiem co juz myslec na ten temat ...
tutaj chodzi tylko o moment kiedyten moj i jego sluz polaczyly sie ... wytrysku nie bylo..
wiem ze gadam i powtarzam to juz setny raz ale jak tak mowie a wy mi opowiadacie i mowicie zebym byla spokojna to troszke mi sie serce uspokaja ..
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:22   #5218
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Przestań histeryzowac ... Nie jesteś w ciąży. Nie jesteś, nie jesteś i jeszcze raz nie jesteś. Tyle osób Ci to już pisało, a Ty dalej się gnębisz i wkręcasz sobie niestworzone rzeczy Uwierz, że jest tu trochę doświadczonych kobiet i na pewno nikt Cię nie kłamie ...
A jeżeli Cię to tak bardzo gnębi to zrób test 14 dni od tego wydarzenia. Przekonasz, że każda z nas miała racje

Twój chłopak nie ma racji co to dni płodnych! Nie wiem skąd mu się to wzięło ... Wystarczyło tylko wpisac w google: "dni płodne i niepłodne" i wszystko masz czarno na białym, ale że będę tak uprzejma to podam Ci link:
http://www.planujemydziecko.pl/index...jny-dni-plodne
Poedukujcie się razem troche ... Bo widzę, że z tym u Was kiepsko ...

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

A tak na marginesie to ile masz lat, jeśli można wiedziec?
__________________


Cannella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:30   #5219
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

19lat ale do tej pory nigdy mnie nic w ta strone nie ciagnelo moze dlatego ze nie trafilam na kogos komu moge ufac.... a jemu ufam.
wiec jestem zielona... cholernie glupio zrobilam wczoraj dlatego wpadlam w taka panike bo to dla mnie cos nowego z czym jak widac ewidentnie sobie nie radze ... ;/;/ dlatego wnioski wyciagnelam i zapamietam sobie je na przyszlosc... a z takimi "akcjami" ze zblizeniem sie az tak to poczekam az bede miala kompletna wiedze na ten temat ... i jezeli zdecydujemy sie na seks i nawet takie zblizenie to z zabezpieczeniem cobym ja mimo wszystko byla spokojna i nie panikowala ze przez sluz jestem w ciazy ....

na wszelki wypadek zrobie sobie test nie zawadzi ..;/;/ natomiast jak narazie wyciagnac wnioski i pilnowac sie ...
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:58   #5220
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

A tak dla Twojej wiadomości to nie jest śluz tylko preejakulat
Doedukujcie się, tego wszystkiego w internecie jest masa.
PS. nie przejmuj się, test jest zbędny, bo nie jesteś w ciąży - 3maj sie
__________________


Cannella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.