Tarnowskie Panny Młode - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 07:29   #2791
zamroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 28
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Milva82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was może mi coś powiedzieć o Salonie Hermago na Targowej jako takim ? Jak tam sprawa wygląda z terminowością szycia sukien?
Ja mam suknię z Hermago ale kupowałam gotową więc cięzko mi powiedzieć. Poprawki zrobili mi w ciągu 1,5 godziny tam znalazłam taką sukienkę jak chciałam za dość niwielkie pieniądze w porównaniu do tych wszystkich salonów gdzie mają markowe suknie, Ale jeśli ślub masz we wrześniu to myślę że spokojnie zdążą
zamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:03   #2792
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej Dziewczynki.
Już chwilkę się tu nie odzywałam, ale śledzę Wasze posty sumiennie
Jakiś czas temu rozmawiałyście o DJach i wodzirejach - tak się składa, że mój szwagier jest wodzirejem i współpracuje również z DJami. Nam też poprowadzi wesele Jego kolega a zagra znajomy DJ. (nie chciałam żeby szwagier się tym sam zajmował, bo on ma się bawić a nie pracować) Ale chłopaki są fantastyczni - jeżdżą praktycznie po całym kraju a nawet poza granice (ostatnio grali dla Polonii w Niemczech) i organizują różne imprezy - od studniówek, przez weselicha po festyny dla dzieciaków . Jeśli któraś by się chciała z nimi skontaktować, to mogę podać namiary na priva

A tak poza tym, to podziwiam Wasze postępy w przygotowaniach Ja w sobotę odbieram moją sukienkę po poprawkach, a w maju jedziemy z TZetem na rekolekcje przedmałżeńskie a tak to wszystko się jakoś zatrzymało =/ Ale może to normalne... jeszcze jest trochę czasu...
__________________
Chcę przeżywać każdy dzień tak, jakby miał być tym ostatnim...

Kocham Cię M.


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010030113.html
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:22   #2793
Dzelkas
Raczkowanie
 
Avatar Dzelkas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Pieknie Mletfyk Już suknia załatwiona ja 5.o9 Slub a jeszcze suknia w marzeniach i planach Chyba musze sie wziąść za siebie i to prędziutko Masakra

Edytowane przez Dzelkas
Czas edycji: 2009-04-22 o 15:52
Dzelkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:22   #2794
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Mletfyk Pokaż wiadomość
A tak poza tym, to podziwiam Wasze postępy w przygotowaniach Ja w sobotę odbieram moją sukienkę po poprawkach, a w maju jedziemy z TZetem na rekolekcje przedmałżeńskie a tak to wszystko się jakoś zatrzymało =/ Ale może to normalne... jeszcze jest trochę czasu...
To normalne, że się zatrzymało. U mnie też. Pozałatwiane są najważniejsze rzeczy, większość spraw zostało mi do dogrania po 15 maja, zaproszenia rozdane, na spokojnie przygotowuję sobie projekt winietek, menu i księgę na wpisy. Za to po 15 to chyba spać nie będę, tyle rzeczy na głowie, a do pracy chodzić trzeba
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 08:08   #2795
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Dzelkas Pokaż wiadomość
Na ineternecie szukałam juz chyba wszędzie Wodzirejo jest bardzo mało albo po prostu nie ogłaszaja sie na internecie Może któraś z was była na weselu w tarnowie na którym był wodzirej który fajnie zabawiał gości I ma na niego namiary Byłabym wdzięczna
ja mam wodzireja na weselu- jestem nim zachwycona bo bylam na weselu gdzie rozkrecil impreze sztywniakow bedzie na naszym 5.12.2009 - p. Józef Hojna z tym że on mieszka w kraku - my mamy ślub i wesele w bochni. jesli estes zainteresowana podesle ci namiar na priva
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 17:54   #2796
Milva82
Raczkowanie
 
Avatar Milva82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zamroz Pokaż wiadomość
Ja mam suknię z Hermago ale kupowałam gotową więc cięzko mi powiedzieć. Poprawki zrobili mi w ciągu 1,5 godziny tam znalazłam taką sukienkę jak chciałam za dość niwielkie pieniądze w porównaniu do tych wszystkich salonów gdzie mają markowe suknie, Ale jeśli ślub masz we wrześniu to myślę że spokojnie zdążą

Dziekuje za odpowiedz
__________________
Nasz wielki dzień 12.09.2009 r.
Milva82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 19:34   #2797
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
ja mam wodzireja na weselu- jestem nim zachwycona bo bylam na weselu gdzie rozkrecil impreze sztywniakow bedzie na naszym 5.12.2009 - p. Józef Hojna z tym że on mieszka w kraku - my mamy ślub i wesele w bochni. jesli estes zainteresowana podesle ci namiar na priva
Hej,
szukam wodzireja na przyszły rok, mogłabyś mi podać kontakt do pana Józefa?
natj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 21:21   #2798
Dzelkas
Raczkowanie
 
Avatar Dzelkas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja też prosze o kontakt do Pana Józefa napisałam Ci już na priv
Dzelkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 08:16   #2799
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny, ale mi czas ucieka, jak przez palce! w przyszlym tygodniu juz idziemy spisac protokol, wszystkie dokumenty zebralismy, mam jeszcze pytanie do Was, zostawiacie sobie swoje nazwisko?? ja mysle o tym intensywnie i nie wiem, z jednej strony zostawilabym bo dlugo na nie pracowalam i niektorzy juz mnie znaja, ale problem jest taki, ze moje imie sklada sie z 9 liter, nazwisko tez i jeszcze doloze sobie kilka literek aczkolwiek dwuczlonowe ladnie bedzie brzmialo
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 08:31   #2800
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Dzelkas Pokaż wiadomość
Ja też prosze o kontakt do Pana Józefa napisałam Ci już na priv
wysłalam namiarki

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Hej,
szukam wodzireja na przyszły rok, mogłabyś mi podać kontakt do pana Józefa?
podam na priv - nie chce robić reklamy na forum

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale mi czas ucieka, jak przez palce! w przyszlym tygodniu juz idziemy spisac protokol, wszystkie dokumenty zebralismy, mam jeszcze pytanie do Was, zostawiacie sobie swoje nazwisko?? ja mysle o tym intensywnie i nie wiem, z jednej strony zostawilabym bo dlugo na nie pracowalam i niektorzy juz mnie znaja, ale problem jest taki, ze moje imie sklada sie z 9 liter, nazwisko tez i jeszcze doloze sobie kilka literek aczkolwiek dwuczlonowe ladnie bedzie brzmialo
Ja zawsze chciałam zmienić nazwisko ze względu raz na dzieciaki , a dwa że jakoś dla mnie to takie naturalne mimo iż mój PM twierdził że powinnam zostawić bo nie będę "ta sama" i że jako pedagog ludzie mnie już po nazwisku kojarzą. Ale ja popierwsze jak połącze dwa nazwiska to brzmi strasznie bo są różne i już dla obcokrajowca to już łamanina nazwiska będzie :P a dwa że nawet podpis wyrabiałam tak żeby imie było dominujące i tylko nazwisko dodać odpowiednio... Nie - ja zmieniam tak mi się myślało marzyło i dla mnie to symboliczne
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 12:17   #2801
MARZUSIA123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zamroz Pokaż wiadomość
ja mam suknię z hermago ale kupowałam gotową więc cięzko mi powiedzieć. Poprawki zrobili mi w ciągu 1,5 godziny tam znalazłam taką sukienkę jak chciałam za dość niwielkie pieniądze w porównaniu do tych wszystkich salonów gdzie mają markowe suknie, ale jeśli ślub masz we wrześniu to myślę że spokojnie zdążą
dziewczyn a po ile teraz suknie chodza tak mniej wiecej ja szukam takiej do 2500 tysiaca
MARZUSIA123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 15:40   #2802
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ja tez szukkalam sukni do 2500 zl i moja kosztowala 2490 oczywiscie bez dotatków typu welon, buty itp


Zapłaciłam narazie 700 zł zaliczki, reszta w sierpniu ;-)
Odkładam póki co bo kiepsko ogolnie sytuacja wyglada ;P
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 17:23   #2803
jullli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 37
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja mam suknie z salonu w Tarnowie z nowej kolekcji, a szyta jest właśnie przez poznańską firmę. Płacę za nią 2000zl, tak że w dodatkami powinnam się w 2500zl zmieścić.
jullli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 17:29   #2804
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale mi czas ucieka, jak przez palce! w przyszlym tygodniu juz idziemy spisac protokol, wszystkie dokumenty zebralismy, mam jeszcze pytanie do Was, zostawiacie sobie swoje nazwisko?? ja mysle o tym intensywnie i nie wiem, z jednej strony zostawilabym bo dlugo na nie pracowalam i niektorzy juz mnie znaja, ale problem jest taki, ze moje imie sklada sie z 9 liter, nazwisko tez i jeszcze doloze sobie kilka literek aczkolwiek dwuczlonowe ladnie bedzie brzmialo
Ja zostawiam podwój, lubię moje nazwisko, ma 6 liter, Tż 9, więc razem się trochę literek uzbiera Ale co tam - tak naprawdę jak tylko ładnie brzmi to czemu nie. W urzędzie formularze też już przewidują podwójne nazwiska, w sumie tak bardzo oficjalnie właśnie tam się nimi posługujesz i to raz na jakiś czas. Jak Twoje nazwisko jest rozpoznawalne, ja bym je zostawiła

Cytat:
Napisane przez MARZUSIA123 Pokaż wiadomość
dziewczyn a po ile teraz suknie chodza tak mniej wiecej ja szukam takiej do 2500 tysiaca
To zależy jaką chcesz suknię - koronkowe są zazwyczaj droższe, do tego zależy jaki salon, czy po promocji czy bez. Ciężko odpowiedzieć na twoje pytanie, ale ja widziałam i mierzyłam trochę sukni do tej ceny. Zaczynały się tak od 1600 w górę.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 18:00   #2805
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Ja zostawiam podwój, lubię moje nazwisko, ma 6 liter, Tż 9, więc razem się trochę literek uzbiera Ale co tam - tak naprawdę jak tylko ładnie brzmi to czemu nie. W urzędzie formularze też już przewidują podwójne nazwiska, w sumie tak bardzo oficjalnie właśnie tam się nimi posługujesz i to raz na jakiś czas. Jak Twoje nazwisko jest rozpoznawalne, ja bym je zostawiła



.
no wlasnie, ucze w szkole juz 3 lata, troche pracowalam na to nazwisko i duzo osob mnie wlasnie stad tez zna, chyba zostawie
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 18:59   #2806
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
no wlasnie, ucze w szkole juz 3 lata, troche pracowalam na to nazwisko i duzo osob mnie wlasnie stad tez zna, chyba zostawie
W USC pytają też jakie nazwisko będą dzieci nosić. I tu pojawia się nowość - tak od czerwca ma wejść, że dzieciaki będą mogły też mieć podwójne. Tak nam tłumaczyła kobieta w USC. A jak to oficjalnie wszystko brzmi - Jakie nazwisko będą nosiły dzieci zrodzone z tego małżeństwa Dla mnie protokół w Kościele to był pikuś w porównaniu z tym

Dziewczynki potrzebuję pomocy.
Co można dać gościom na pożegnanie zamiast placków. Mam placki w cenie menu, nie wiem jakie są a te do paczek byłyby takie same i musiałabym do nich dopłacić. A jak będą niedobre? Sale mam daleko, nie mam kiedy jechać i ich spróbować, więc próbuję znaleźć jakieś inne wyjście - byle nie aniołki ani inne takie.
Macie jakiś pomysł?
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 20:42   #2807
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja przyjme nazwisko TŻ. Prace rozpoczne dopiero po ślubie więc u nie nie będzie problemu.
Iwka poszukaj na allegro. kieyś widziałam tak takie fajne krzesełka ktore trzymały winietki i pod siędzeniem była taka skrytka na czekoladke. Bardzo mi sie podobała
Znalazłam http://allegro.pl/item615657902_podz..._w_1_krzm.html
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015

Edytowane przez kraven
Czas edycji: 2009-04-24 o 20:50
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 08:29   #2808
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witajcie dziewczyny, ja już odliczam 2 tygodnie do Ślubu
niesamowite, ale na razie nie ma stresu, tylko spokojne oczekiwanie i załatwianie ostatnich spraw.
Co do NAZWISKA to miałam duży dylemat, ponieważ zawsze uważałam że to część mojej własnej historii, tożsamości.
Do tego kobiety w mojej rodzinie zawsze nosiły nazwiska dwuczłonowe, dlatego radziłam się u znajomego prawnika jak wygląda sytuacja z nazwiskiem 2 członowym, i prawda jest taka że jedynie na b.oficjalnych dokumentach(umowy, banki ) muszę używać 2 członów, a na codzień mogę używać 1-po Męzu
Dlatego podjęlam decyzje że zachowam swoje i dołącze TŻ'a, a dzieci będą nosiły nazwisko po Tatusiu. Jest mi z tym bardzo dobrze Mimo że razem nazwiska mają 15 literek to razem wyglądają wspaniale! TŻ zadowolony a ja szczęsliwa

Pozdrawiam Was!
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 09:44   #2809
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość

Dziewczynki potrzebuję pomocy.
Co można dać gościom na pożegnanie zamiast placków. Mam placki w cenie menu, nie wiem jakie są a te do paczek byłyby takie same i musiałabym do nich dopłacić. A jak będą niedobre? Sale mam daleko, nie mam kiedy jechać i ich spróbować, więc próbuję znaleźć jakieś inne wyjście - byle nie aniołki ani inne takie.
Macie jakiś pomysł?
no ja mam właśnie ten sam prblem..nie chce tradycyjnych ciast ..jakos tak..u mnie 2/3 osob ma cukrzyce nie chce w ten sposob raczyc gosci..,.myslicie ze wypada dac poprostu zwykle mini prezenciki?? i iwka wymyslilas cos ??
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 09:54   #2810
karola0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Drogie wizazanki- krajanki
Jestem Wam bardzo wdzieczna za ten watek na forum,czerpie z niego garsciami.pomoglyscie mi bardzo z suknia(mialam szyc w krk ale trafilam na info odradzajace korzystanie z uslug pewnej krawcowej ), dzieki wielkie za namiar na kosmetyczke(skarb dziewczyna), oby wiecej takich rad,moj slub zostal przelozony na termin blizej nie okreslony, ale napewno nie wczesniej jak za 9 mc))))no juz 7
Zdecydowalismy sie najpierw na ceremonie w USC a pozniej na wielka pompe weselna.
Jednej rzeczy tylko nie udalo mi sie znalezc w waszych postach, dlatego tez prosba do Was.Mianowicie mój problem polega na dosc duzym rozmierze stopy, nie pozwalajacym na zakup upatrzonych bucików.Nie martwie sie o suknie, sale, i inne sprawy tylko o to.
I tu meritum : Czy wiecie moze gdzie w Tarnowie, ewentualnie w Krakowie (bo tam aktualnie studiuje), w ostatecznosci w Rzeszcowie mozna kupic buciki slubne na zamowienie. Plan mam taki: kupie sobie mniejsze, pojde do szewca i mi zrobi takie jakie chce,
W innym watku dostalam namiar na strone www.bialebuty.com.pl gdzie robia buty ale wolalabym na miejscu a nie gzdzies na pomorzu.
Z góry dziekuje za wszelkie info.
W zwiazku z licznymi pytaniami (dzisiaj 5) na priv. z kategori kogo autor mial na mysli? ))
(piszac skarb dziewczyna) odpowiadam: p.Korczak
namiary ..... stron wstecz)) lub w googlach
Pozdrawiam Gorąco

Edytowane przez karola0
Czas edycji: 2009-04-28 o 09:57 Powód: xxx
karola0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 12:12   #2811
jullli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 37
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja tez mam ten problem, muszę mieć buty robione na zamówienie, bo chce tylko 3 cm obcasik. W Dębicy na rynku jest taki sklep obuwniczy Altero i tam robią buty na zamówienie. Z tego co wiem to w Krakowie też jest ten sklep, tylko nie pamiętam już gdzie dokładnie, ale być może na Zakopiance. Ale w google wystarczy wpisać i wyskoczy dokładny adres. Ja też być może będę tam buty zamawiać bo też w Krakowie studiuje
jullli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 16:05   #2812
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cześć dziewczyny
Wczoraj byłam w moim lokalu ślubnym (dom weselny w Szczepanowicach) i tu mam pytanie do dziewczyn które tam mają śluby - bo wiem że przynajmniej dwie tu takie są czy byłyście tam może już w tym roku? Chodzi mi o wystrój sali, wszystko mi się podoba poza muszelkami zawieszonym na sali tanecznej które kompletnie mi nie pasują do wystroju i strasznie mnie irytują. Może komuś to się podoba ale dla mnie to jakaś masakra a pani powiedziała że nie da się tego zdjąć Coś mi się wydaje że bliżej ślubu pojadę tam z drabiną i sama się tym zajmę.
Druga sprawa to kwiaty, na każdym stole stoją takie wielkie flakony (część żywych kwiatów a część sztuczna) i niby fajnie to wygląda, ale dosłownie osoby które będą siedziały naprzeciwko nie będą się przez te zwisające zielska widziały. Niby pani powiedziała że ewentualnie możemy sobie to zmienić, ale po minie widziałam że raczej innych flakonów nam nie udostępni. Marzą mi się bukiety ze świeżych kwiatów i takie mam zamiar mieć, tylko teraz pojawia się pytanie, czy można gdzieś pożyczyć taką ilość flakonów? Czy to automatycznie wiąże się z ich zakupem? Jeżeli któraś z was ma jakieś namiary to będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 16:56   #2813
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Poszukaj jakichś małych wazoników tutaj http://www.szklo-wrzesniak.pl/ jakichś małych wazoników To sklepik szkła z Ładnej. Ładne i nie drogie więc możesz sobie sama podstawić swoje wazoniki żaden problem
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 12:56   #2814
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
Poszukaj jakichś małych wazoników tutaj http://www.szklo-wrzesniak.pl/ jakichś małych wazoników To sklepik szkła z Ładnej. Ładne i nie drogie więc możesz sobie sama podstawić swoje wazoniki żaden problem
Bardzo dziękuję za namiary
Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 18:12   #2815
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Ja przyjme nazwisko TŻ. Prace rozpoczne dopiero po ślubie więc u nie nie będzie problemu.
Iwka poszukaj na allegro. kieyś widziałam tak takie fajne krzesełka ktore trzymały winietki i pod siędzeniem była taka skrytka na czekoladke. Bardzo mi sie podobała
Znalazłam http://allegro.pl/item615657902_podz..._w_1_krzm.html
Całkiem fajne te krzesełka.

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
no ja mam właśnie ten sam prblem..nie chce tradycyjnych ciast ..jakos tak..u mnie 2/3 osob ma cukrzyce nie chce w ten sposob raczyc gosci..,.myslicie ze wypada dac poprostu zwykle mini prezenciki?? i iwka wymyslilas cos ??
Powyżej jest link do krzesełek, zastanawiam się nad nimi, ciast też na pewno nie będę dawała. Jeszcze troszkę czasu jest

Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
Poszukaj jakichś małych wazoników tutaj http://www.szklo-wrzesniak.pl/ jakichś małych wazoników To sklepik szkła z Ładnej. Ładne i nie drogie więc możesz sobie sama podstawić swoje wazoniki żaden problem
Ja na sali też mam takie wielgachne wazony z kwiatami (sztucznymi) i ja ich nie chcę - zasłaniają widoczność. Na szczęście mają też wazony małe, normalne, kłopotu więc nie mam. Jeśli na sali nie mają, zrób to co ja kiedyś zrobiłam jak mi brakło wazonu - wzięłam kufel do piwa 0,5 (ale taki bez wielkiego napisu, tylko z takim maleńkim u góry) i go zasłoniłam poprzez przewiązanie nieprzeźroczystej wstążki i zawiązanie kokardki. Nie widać że to kufel i nie musisz kupować wazonów. Ewentualnie możesz wziąć takie kwadratowe szklanki lub miski (szklane), nasypać na dno kamyczków, zalać wodą i umieścić po 1 główce kwiatu - np. storczyka czy róży. Bardzo ładnie to wygląda.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 22:27   #2816
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hey- ja tam bede w dlugi weekend majowy i wtedy sie dowiem wszystkiego odnosnie dekoracji noi przyjze sie tym muszelkom i flakonom.
Jak faktycznie bedzie nie do przyjecia trzeba bedzie interweniowac
Przypomnij kiedy masz slub, bo ja juz za miesiac 30 maja- pzdr

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez midnite Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wczoraj byłam w moim lokalu ślubnym (dom weselny w Szczepanowicach) i tu mam pytanie do dziewczyn które tam mają śluby - bo wiem że przynajmniej dwie tu takie są czy byłyście tam może już w tym roku? Chodzi mi o wystrój sali, wszystko mi się podoba poza muszelkami zawieszonym na sali tanecznej które kompletnie mi nie pasują do wystroju i strasznie mnie irytują. Może komuś to się podoba ale dla mnie to jakaś masakra a pani powiedziała że nie da się tego zdjąć Coś mi się wydaje że bliżej ślubu pojadę tam z drabiną i sama się tym zajmę.
Druga sprawa to kwiaty, na każdym stole stoją takie wielkie flakony (część żywych kwiatów a część sztuczna) i niby fajnie to wygląda, ale dosłownie osoby które będą siedziały naprzeciwko nie będą się przez te zwisające zielska widziały. Niby pani powiedziała że ewentualnie możemy sobie to zmienić, ale po minie widziałam że raczej innych flakonów nam nie udostępni. Marzą mi się bukiety ze świeżych kwiatów i takie mam zamiar mieć, tylko teraz pojawia się pytanie, czy można gdzieś pożyczyć taką ilość flakonów? Czy to automatycznie wiąże się z ich zakupem? Jeżeli któraś z was ma jakieś namiary to będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

Edytowane przez jonathan00
Czas edycji: 2009-04-26 o 22:29
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 08:06   #2817
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jonathan00 Pokaż wiadomość
Hey- ja tam bede w dlugi weekend majowy i wtedy sie dowiem wszystkiego odnosnie dekoracji noi przyjze sie tym muszelkom i flakonom.
Jak faktycznie bedzie nie do przyjecia trzeba bedzie interweniowac
Przypomnij kiedy masz slub, bo ja juz za miesiac 30 maja- pzdr

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------
Hej
Ja mam ślub dopiero we wrześniu (12.09.2009), ale wybraliśmy się bo ciekawa byłam jak to wszystko wygląda. Mam już na oku takie małe flakoniki z podesłanej przez kasiooola88 stronki
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 10:40   #2818
karola0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jullli Pokaż wiadomość
Ja tez mam ten problem, muszę mieć buty robione na zamówienie, bo chce tylko 3 cm obcasik. W Dębicy na rynku jest taki sklep obuwniczy Altero i tam robią buty na zamówienie. Z tego co wiem to w Krakowie też jest ten sklep, tylko nie pamiętam już gdzie dokładnie, ale być może na Zakopiance. Ale w google wystarczy wpisać i wyskoczy dokładny adres. Ja też być może będę tam buty zamawiać bo też w Krakowie studiuje
Dzieki za namiary, poszukam jeszcze w Tarnowie , jak znajde to dam znac.
karola0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 12:39   #2819
zamroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 28
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez karola0 Pokaż wiadomość
Dzieki za namiary, poszukam jeszcze w Tarnowie , jak znajde to dam znac.
w Tarnowie na Wałowej też jest altero, może tam tez robią na zamówienie.
zamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 13:22   #2820
jullli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 37
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Na Wałowej nie robią, byłam tam i oni mnie skierowali do Dębicy, bo tam mają tą siedzibę bardziej rozbudowaną i tam robią buty na zamówienie.
jullli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.