test gimnazjalny - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-24, 16:25   #4261
crazy_kitty
Zadomowienie
 
Avatar crazy_kitty
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 142
Dot.: test gimnazjalny

Ja poległam na słuchaniu...kompletnie nic nie słyszeliśmy na sali, było straszne echo wychodzi mi 39 pkt
__________________

Nie każdy może być wielkim artystą, ale w każdym może zrodzić się dusza artysty




Życie jest piękne i dlatego warto żyć!
Życie jest piękne, za nadzieją tylko iść...

Niech nie będzie Ci żal że ziemia Twoje miejsce
Niech podniesie Cię tak skrzydlate twe serce!

crazy_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:32   #4262
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: test gimnazjalny

47 pkt.
Najgorsze, że to z żadnej niewiedzy, tylko z czystej głupoty i roztrzepania. I mam mentalną dysleksję :P (na humanistycznym w niektórych wyrazach nie dopisałam ostatnich literek, oczywiście poprawiłam, na ścisłym tak niewyraźnie zapisałam 'g', że wzięłam to za 9 i tak mnożyłam, ale też poprawiłam, no i w zadaniu z fizyki przeczytałam że masa była równa 5 kg, a nie 50, ale na całe szczęście też zauważyłam i poprawiłam).
Napisałam 'nice to read from you'. W tekście o obrazku jakoś tak mało zwracałam uwagę na tekst, w sumie to tylko uzupełniałam luki, a jak zobaczyłam 'look', to w odpowiedziach mi od razu w oczy wpadło 'at'. Nawet nie pomyślałam o tym, że ona się tym dzieckiem opiekuje , co rzecz oczywista jest look after . No i w obrazku ze słoniami zaznaczyłam 'a car park', bo byłam przekonana, że to jest taki safari park, że wsiadasz w samochód i se jeździsz, a tam żyrafy, lwy, słonie itp. sobie biegają.
Nie wiedziałam jedynie, jak jest 'w paski'. Wiedziałam, jak jest w kratkę, więc jedno odpadło, a później drogą skojarzeń wydedukowałam 'striped'.
Trochę szkoda, ale mówi się trudno .
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 17:18   #4263
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: test gimnazjalny

Jak dla mnie ten test z angielskiego to była jakaś kpina. Oddałam kartkę po 15 minutach i wg. odpowiedzi mam maxa. Próbny byl dużo trudniejszy.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 18:15   #4264
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: test gimnazjalny

Oglądała któraś z Was dzisiaj "fakty"? Sama włączyłam w połowie i mówili coś o powtórzeniu testów z powodu przecieków.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 18:21   #4265
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: test gimnazjalny

baby14 dziekuję i nawzajem zyczę dostania sie do wymarzonej szkoly juz sie przyzywczailam do roli kujona mialam 2 sredna w klasie przez co zawsze jestem "inna"
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 18:52   #4266
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
baby14 dziekuję i nawzajem zyczę dostania sie do wymarzonej szkoly juz sie przyzywczailam do roli kujona mialam 2 sredna w klasie przez co zawsze jestem "inna"
również dziękuję

Ja nie rozumiem czegoś takiego To że sie dobrze uczysz i bierzesz przyszłość w swoje ręce nie znaczy że jesteś inna! To bardzo dobrze Nie przejmuj się nimi , jak skończą tak jak skończa
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 18:56   #4267
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: test gimnazjalny

teraz mnie meczy... niby testy poszly mi bardzo dobrze ale czemu tylko 40 bedzie? i tak sie drecze.eh.ja to jestem
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 18:59   #4268
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
teraz mnie meczy... niby testy poszly mi bardzo dobrze ale czemu tylko 40 bedzie? i tak sie drecze.eh.ja to jestem
...ambitna
Ale to dobrze
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 19:04   #4269
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: test gimnazjalny

czy ja wiem czy ambitna ostatnio len okropnybo tak bede myslec,przeciez skoro to 40 pkt to gdzie sie podzialy te 10 jeszcze?niby nieduzo a duzo ot filozofia
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 19:40   #4270
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
47 pkt.
Napisałam 'nice to read from you'. W tekście o obrazku jakoś tak mało zwracałam uwagę na tekst, w sumie to tylko uzupełniałam luki, a jak zobaczyłam 'look', to w odpowiedziach mi od razu w oczy wpadło 'at'. Nawet nie pomyślałam o tym, że ona się tym dzieckiem opiekuje , co rzecz oczywista jest look after .
ja zrobiłam te same błędy i to z niewiedzy właśnie, więc wiesz ale nienawidze angielskiego, ten test i tak sie nie liczy, nie licze sobie wynikow, bo mi sie nie chce, ale pewnie bede miała ok.45pkt chociaż na pewno na tyle tego języka nie umiem, nigdy nie rozumiem, co kobieta mówi na lekcji i zawsze odpowiadam jej na wszystko po polsku i wiem, że jakbym chciała, to bym umiała też się nim NAPRAWDE posługiwać ew. gdybym miala ku temu okazję, ale nawet w szkole za bardzo nie da rady, jak u nas w kolko tylko sie wyrywaja jacys ludzie co sa juz na mega wysokim poziomie, bo od poczatku zycia chodza do szkol jezykowych... w ogole wiem, ze to nieprzyszłościowe, ale nie wydaje mi sie, żebym kiedykolwiek mogła się nauczyć tego języka w szkole, wiec juz nie mam zamiaru sie przykładać. jakbym wyjechala na dluzszy czas i byla zmuszona do poslugiwania nim, na pewno bym sie nauczyla i zdaje sobie sprawe, że to jedyny sposob w jaki by to poszło, bo mam absolutnie zamkniety na angielski mozg.
dziekuje za uwage i przepraszam za esej, ale jakoś tak mi sie rozwinęlo
__________________
http://onet.pl
Corny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 20:08   #4271
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
ja zrobiłam te same błędy i to z niewiedzy właśnie, więc wiesz ale nienawidze angielskiego, ten test i tak sie nie liczy, nie licze sobie wynikow, bo mi sie nie chce, ale pewnie bede miała ok.45pkt chociaż na pewno na tyle tego języka nie umiem, nigdy nie rozumiem, co kobieta mówi na lekcji i zawsze odpowiadam jej na wszystko po polsku i wiem, że jakbym chciała, to bym umiała też się nim NAPRAWDE posługiwać ew. gdybym miala ku temu okazję, ale nawet w szkole za bardzo nie da rady, jak u nas w kolko tylko sie wyrywaja jacys ludzie co sa juz na mega wysokim poziomie, bo od poczatku zycia chodza do szkol jezykowych... w ogole wiem, ze to nieprzyszłościowe, ale nie wydaje mi sie, żebym kiedykolwiek mogła się nauczyć tego języka w szkole, wiec juz nie mam zamiaru sie przykładać. jakbym wyjechala na dluzszy czas i byla zmuszona do poslugiwania nim, na pewno bym sie nauczyla i zdaje sobie sprawe, że to jedyny sposob w jaki by to poszło, bo mam absolutnie zamkniety na angielski mozg.
dziekuje za uwage i przepraszam za esej, ale jakoś tak mi sie rozwinęlo
Kurczę, tylko właśnie wiesz...mnie, jako osobie na tym poziomie językowym po prostu NIE WYPADA nie mieć maxa. Ale zawsze byłam kiepska w formach testowych i konkursowych.
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 21:03   #4272
Lavatia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: test gimnazjalny

aż mi się wstyd robi, bo mi poszedł beznadziejnie a tu patrze i większość górneee progi punktowe - dla mnie z angielskiego nieosiągalne xD ale chciałam się Was zapytać o rozprawkę z polskiego.. myslicie ze jak napisalam o skutkach wypraw to moze byc dobrze?
Lavatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 21:10   #4273
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: test gimnazjalny

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;12026197]Jak dla mnie ten test z angielskiego to była jakaś kpina. Oddałam kartkę po 15 minutach i wg. odpowiedzi mam maxa. Próbny byl dużo trudniejszy.[/QUOTE]
a moim zdaniem próby był dużo, dużo łatwiejszy. przynajmniej dla mnie
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 21:43   #4274
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
Kurczę, tylko właśnie wiesz...mnie, jako osobie na tym poziomie językowym po prostu NIE WYPADA nie mieć maxa. Ale zawsze byłam kiepska w formach testowych i konkursowych.
ekhm... chyba przesadzasz o ile nie chodziłaś i nie rozpowiadałaś wszystkim, że na pewno będziesz miała 50/50 to raczej możesz stracić te 2-3pkt. przecież tak czy siak wszystko na testach jest z zakresu naszej wiedzy, więc teoretycznie wszystkim nie wypada nie mieć maksa z każdego.

i jeśli mogę spytać: jaki to taki wysoki poziom językowy?
__________________
http://onet.pl
Corny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 22:01   #4275
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
archiwalna Jak dla mnie ten test z angielskiego to była jakaś kpina. Oddałam kartkę po 15 minutach i wg. odpowiedzi mam maxa. Próbny byl dużo trudniejszy.
Hej.. udzielisz mi korków??? ja mam okropna babe od anglika (taką co nic nie uczy) a wcześniej miałam niemiecki... modle się o 30 punktów...
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "

Edytowane przez czarna_2202
Czas edycji: 2009-04-24 o 22:02
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 23:21   #4276
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
ekhm... chyba przesadzasz o ile nie chodziłaś i nie rozpowiadałaś wszystkim, że na pewno będziesz miała 50/50 to raczej możesz stracić te 2-3pkt. przecież tak czy siak wszystko na testach jest z zakresu naszej wiedzy, więc teoretycznie wszystkim nie wypada nie mieć maksa z każdego.

i jeśli mogę spytać: jaki to taki wysoki poziom językowy?
Nie, oczywiście, że nie chodziłam i nie gadałam takich głupot.
Taki strasznie wysoki, że och i ach, to to nie jest, ale aktualnie jestem na kursie do advance. Mamy skończyć książkę w tym roku, ale chyba pójdę na jeszcze jeden kurs - nie czuję się na tyle pewnie, żeby już pisać z advance'a test .

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ? Pokaż wiadomość
archiwalna Jak dla mnie ten test z angielskiego to była jakaś kpina. Oddałam kartkę po 15 minutach i wg. odpowiedzi mam maxa. Próbny byl dużo trudniejszy.
Przecież ten listening trwał pół godziny .
Ja w trakcie pisania próbnego - nie tego z Operonu, byłam w Szwecji, więc sobie zrobiłam sama w domu i mi wyszło 50 pkt. Ale w sumie to może żadna kwestia różnicy trudności tylko atmosfery itp. itd.
Tak naprawdę te testy ogólnie są proste, zależy, jak komu tego dnia wyjdzie i czy trafi w pytania.
Jej...ale gdybym miała pisać egzamin z niemieckiego.... Niby od pierwszej klasy gimnazjum lecę na piątkach i czasem szóstkach (i to nie kwestia tego, że nauczycielka jest taka, że bez problemu za pracę domową czy za takie głupoty się dostaje), ale mam wrażenie, że nic nie umiem. Chciałam powiedzieć, że moja znajomość niemieckiego jest porównywalna do mojej znajomości szwedzkiego, ale chyba po niemiecku znam więcej słów , ale po szwedzku znam więcej taki luźnych powiedzeń typu 'nice ass' albo 'fuck off' itp. itd.
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 07:14   #4277
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: test gimnazjalny

Jak dla mnie, próbny był DUUŻO łatwiejszy....
ja z reguły nie sprawdzam odpowiedzi w internecie. Nie chce sobie psuc humoru...nie zaglądalam tez do odp z maty i polskiego...
zobaczymy w czerwcu

Humanistyczny był prosty nie chce tylko sie przeliczyć. modliłam się o rozprawke i jak tylko oderwałam naklejki zobaczyłam jakie jest wypracowanie . ufff.
__________________
Parlo l`italiano
`Bowiem istnieje kraina
gdzie wszystko jest NAJ!`



`siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym`
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 07:41   #4278
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: test gimnazjalny

A mi się bardzo podobało to, że codziennie był inny kolor naklejek tak wesoło
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 08:10   #4279
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: test gimnazjalny

nic nie mów o tych naklejkach...
przy humanistycznym lekko rozparłam pierwszą strone, na mat-przyr miałam ekierke to nią rozcięłam, a na językowym babka jak zobaczyła jak sie męcze z tym podeszłą do mnie i sama mi to rozcięła XD
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 08:14   #4280
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: test gimnazjalny

haha, te naklejki były najlepsze codziennie jakoś tak je rozrywałam, że mi sie kartki o to czepiały i jak otwierałam kolejne strony to był hałas, bo się odrywały
ale zdziwiło mnie, że na angielskim było napisane tylko "egzamin" a nie "cke"
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 09:08   #4281
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: test gimnazjalny

ja nie zwracałam na to uwagi... modliłam się o szybki koniec- zwłszcza na angliku bo umiem tyle co nic... matma i polski były spoko ... matma wyjątkowo prosta
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 09:17   #4282
SerekFeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 137
GG do SerekFeta
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez czarna_2202 Pokaż wiadomość
ja nie zwracałam na to uwagi... modliłam się o szybki koniec- zwłszcza na angliku bo umiem tyle co nic... matma i polski były spoko ... matma wyjątkowo prosta
Wow, dokładnie sprzeczna opinia z moją ;P Dla mnie anglik był wręcz śmieszny, po słuchaniu rozwiązałam go w 15 minut. To było łatwiejsze niż nasze sprawdziany z angielskiego (niestety). Matma jak dla mnie była trudniejsza niż na próbnym bo więcej liczenia, to z dachami podchwytliwe trochę a polski łatwy, chociaż mogę mieć błędy w pracy.
SerekFeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 09:51   #4283
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez czarna_2202 Pokaż wiadomość
Hej.. udzielisz mi korków??? ja mam okropna babe od anglika (taką co nic nie uczy) a wcześniej miałam niemiecki... modle się o 30 punktów...
skąd jesteś? ;p

Cytat:
Przecież ten listening trwał pół godziny .
Zaczęliśmy pisać o 9.05, skończyłam o 9.25. Nie mógł trwać pół godziny. ;d Więc pisałam 20 minut, nie 15... co za różnica w sumie. ; d

Próbny łatwiejszy? ;o
Proszę Was, tu przynajmniej nie było żadnego tekstu o recyklingu...
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 10:24   #4284
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: test gimnazjalny

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;12032929]skąd jesteś? ;p



Zaczęliśmy pisać o 9.05, skończyłam o 9.25. Nie mógł trwać pół godziny. ;d Więc pisałam 20 minut, nie 15... co za różnica w sumie. ; d

Próbny łatwiejszy? ;o
Proszę Was, tu przynajmniej nie było żadnego tekstu o recyklingu...[/quote]
akurat ten tekst o recyclingu rozwiązałam bezbłędnie więc uważam, że próbny był łatwiejszy
__________________
Parlo l`italiano
`Bowiem istnieje kraina
gdzie wszystko jest NAJ!`



`siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym`
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 11:14   #4285
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: test gimnazjalny

hahhahahaha, a na niemieckim mieliśmy tekst o tokio hotel xDD
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 11:28   #4286
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
hahhahahaha, a na niemieckim mieliśmy tekst o tokio hotel xDD
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:21   #4287
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
hahhahahaha, a na niemieckim mieliśmy tekst o tokio hotel xDD
O jacie
Tekst musiał być świetny
__________________
Ola





pisendlof!




moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:21   #4288
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
haha, te naklejki były najlepsze codziennie jakoś tak je rozrywałam, że mi sie kartki o to czepiały i jak otwierałam kolejne strony to był hałas, bo się odrywały
ale zdziwiło mnie, że na angielskim było napisane tylko "egzamin" a nie "cke"
też się zdziwiłam
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:26   #4289
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: test gimnazjalny

bo ten test w ogóle do niczego sie nie liczy, nie wiadomo po co on ejst nawet.
byłam dziś na drziwach otwartych w jednym lo i tam i tak będzie trzeba pisać test, kwalifikujący do danej grupy (podstawowej albo zaawansowanej), a na te punkty z egzaminu z jezyka to oni nawet nie patrzą

Edytowane przez bowszystkotoiluzjajest
Czas edycji: 2009-04-25 o 12:36
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:46   #4290
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: test gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
bo ten test w ogóle do niczego sie nie liczy, nie wiadomo po co on ejst nawet.
byłam dziś na drziwach otwartych w jednym lo i tam i tak będzie trzeba pisać test, kwalifikujący do danej grupy (podstawowej albo zaawansowanej), a na te punkty z egzaminu z jezyka to oni nawet nie patrzą
Chłopak u mnie w klasie, który ledwo obczaja się w "to be" napisał próbny na 40 pkt, więc nic dziwnego, że szkoły wolą sobie zrobić własne egzamin.

Mam dylemat, do 30 kwietnia powinnam wypełnić tę rekrutację. I w sumie tak naprawdę to zależy mi na dwóch szkołach. Więc nie wiem, czy wpisywać te dwie i najwyżej później próbować w drugim naborze, czy wstawić sobie trzecią, do której mnie zbytnio nie ciągnie ... Bo chyba nie można wstawić sobie na pierwszym miejscu szkoły A i tu jakaś klasa, szkoły B i tu jakaś klasa i znów szkoły A z jakąś inną klasą, prawda? (pytam przede wszystkim osoby z łódzkiego)

Edit:
Ciężko będzie "wyjść" z tego wątku.

Edytowane przez serenavanderwoodsen
Czas edycji: 2009-04-25 o 12:55
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.