Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 17:53   #1
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Unhappy

Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?


Hej dziewczyny. Koniec roku sie zbliza wielkimi krokami, a ja zyje tylko jednym - tym ze nie zdam do nastepnej klasy
nauczyciele wystawili juz zagrozenia i jestem zagrozona z niemieckiego oraz prawdopodobnie kiepsko u mnie z frekwencja na PO a w dodatku mam tylko 1 ocenke.
z technologii mam 1 i 3 a teraz bedzie sprawdzian i bede miec kolejna 1 u niego nie mozna poprawiac, ew powiedzial ze zrobi kartkowke.
w nocy nie spie, w dzien tylko o tym mysle ze bede musiala szukac nowej szkoly i spiep. rze sobie wakacje
pomozcie mi, dodajcie otuchy.
nie mam sie komu wyzalic, przyjaciol nie mam, ojciec zabiegany wiecznie w pracy, mama zmarla jak byłam mała.
naprawde prosze o pomoc
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:00   #2
Flames
Zakorzenienie
 
Avatar Flames
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 804
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

W której jesteś klasie?

PO i technologia to nie takie trudne przedmioty. Nie możesz się trochę pouczyć i poprawić oceny?

Masz kasę, żeby zapisać się na korki z niemca?

Wystarczy chcieć
__________________

Flames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:05   #3
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

No i przydałoby się chodzić na zajęcia. Poza tym zamiast myśleć o tym, że nie zdasz weź się w garść i poucz się do sprawdzianu. Powodzenia!!
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:12   #4
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

uzyc sie a nie wizazowac! sama mialam zagrozenia z niemca i po prostu musialam do niego przysiasc i w koncu mialam 4 na koniec szkoly.

malo ocen? ucz sie i zglos do odpowiedzi, pokaz nauczycielom ze ci zalezy.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:21   #5
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

zamiast lać żale na forum proponuje usiąść do książek, bo samo sie nie nauczy i oceny sie same nie poprawią. a to ze wygadasz sie na forum ze Ci źle z tego powodu ze nie zdasz, nic nie da. masz jeszcze cały maj na poprawe ocen,
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:25   #6
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

masz prawie 2 miesiace, zeby poprawic. porozmawiaj z nauczycielami w jaki sposob mozesz poprawic i idz sie uczyc!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:27   #7
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

O ile nie jesteś tegoroczną maturzystką to masz jeszcze ponad miesiąc czasu na poprawę ocen.

Porozmawiaj z nauczycielami i powiedz, że bardzo Ci zależy, żeby poprawić oceny, może poproś o pomoc wychowawczynię. Na pewno coś da się jeszcze zrobić. Najważniejsze, żeby nauczyciele nie myśleli, że jest Ci obojętnie jak się ta cała sytuacja zakończy. Tylko, żeby wiedzieli że Ci zależy.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 18:32   #8
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Koniec roku sie zbliza wielkimi krokami, a ja zyje tylko jednym - tym ze nie zdam do nastepnej klasy
nauczyciele wystawili juz zagrozenia i jestem zagrozona z niemieckiego oraz prawdopodobnie kiepsko u mnie z frekwencja na PO a w dodatku mam tylko 1 ocenke.
z technologii mam 1 i 3 a teraz bedzie sprawdzian i bede miec kolejna 1 u niego nie mozna poprawiac, ew powiedzial ze zrobi kartkowke.
w nocy nie spie, w dzien tylko o tym mysle ze bede musiala szukac nowej szkoly i spiep. rze sobie wakacje
pomozcie mi, dodajcie otuchy.
nie mam sie komu wyzalic, przyjaciol nie mam, ojciec zabiegany wiecznie w pracy, mama zmarla jak byłam mała.
naprawde prosze o pomoc
Ucz się z technologii, żeby nie było jedynki- proste.
Idź do książek, popraw oceny, które się da. Zacznij chodzić na zajęcia. Innej rady nie ma. Staraj się.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:37   #9
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Skoro zakładasz ze z tej technologii bedzie 1 to nie mozesz sie pouczyć? Nie musisz od razu isc na korki, wystraczy poprosic o pomoc zorientowanego kolege lub koleżankę. Nie rozumiem Twojego podejscia. Do kńca roku uczęszczaj na lekcje i się ucz. staraj się zamiast narzekać.
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:41   #10
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Dokładnie. Przysiądź teraz do tych przedmiotów, z których gorzej Ci idzie. Systematycznie, po trochu i dasz radę. Najważniejsze to myśleć pozytywnie i dać z siebie 110%.

Jak się wysilisz na maxa, to uwierz - wakacje będą piękne i takie "zasłużone"
__________________
Czy nie lepiej byłoby, zamiast tępić zło, szerzyć dobro?


Exly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:48   #11
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Koniec roku sie zbliza wielkimi krokami, a ja zyje tylko jednym - tym ze nie zdam do nastepnej klasy
nauczyciele wystawili juz zagrozenia i jestem zagrozona z niemieckiego oraz prawdopodobnie kiepsko u mnie z frekwencja na PO a w dodatku mam tylko 1 ocenke.
z technologii mam 1 i 3 a teraz bedzie sprawdzian i bede miec kolejna 1 u niego nie mozna poprawiac, ew powiedzial ze zrobi kartkowke.
w nocy nie spie, w dzien tylko o tym mysle ze bede musiala szukac nowej szkoly i spiep. rze sobie wakacje
pomozcie mi, dodajcie otuchy.
nie mam sie komu wyzalic, przyjaciol nie mam, ojciec zabiegany wiecznie w pracy, mama zmarla jak byłam mała.
naprawde prosze o pomoc
Za bardzo panikujesz. Zamiast wymyslac bajki o szukaniu nowej szkoly popracuj troche nad przedmiotami, z ktorych masz kiepskie oceny. Masz jeszcze dosyc czasu zeby wszystko nadrobic. Jeszcze nawet maj sie nie zaczol a pamietam, ze jak chodzilam do szkoly to w ostatnim tygodniu przed wystawianiem ocen nauczyciele pozwalali zaliczac przedmioty, zeby przepuscic do nastepnej klasy.
Glowa do gory i do roboty!
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 18:52   #12
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Koniec roku sie zbliza wielkimi krokami, a ja zyje tylko jednym - tym ze nie zdam do nastepnej klasy
nauczyciele wystawili juz zagrozenia i jestem zagrozona z niemieckiego oraz prawdopodobnie kiepsko u mnie z frekwencja na PO a w dodatku mam tylko 1 ocenke.
z technologii mam 1 i 3 a teraz bedzie sprawdzian i bede miec kolejna 1 u niego nie mozna poprawiac, ew powiedzial ze zrobi kartkowke.
w nocy nie spie, w dzien tylko o tym mysle ze bede musiala szukac nowej szkoly i spiep. rze sobie wakacje
pomozcie mi, dodajcie otuchy.
nie mam sie komu wyzalic, przyjaciol nie mam, ojciec zabiegany wiecznie w pracy, mama zmarla jak byłam mała.
naprawde prosze o pomoc
po pierwsze za nieobecności sama jestes sobie winna-trzeba było wcześniej myśleć....
dwa-skąd możesz wiedzieć że dostaniesz 1, bierze się do nauki jak spać nie możesz w nocy, nie ma się co użalać,
życie nie polega na unikaniu (nowa szkoła) ale na braniu za siebie odpowiedzialności, może czas na to ?
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:29   #13
stella06
Raczkowanie
 
Avatar stella06
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Musisz przestac fantazjowac i zmusic sie do nauki. Wylacz wszystko, siadaj nad ksiazka i postaraj sie pouczyc. Wydaje mi sie, ze strach Cie paralizuje. To dlatego wydaje Ci sie, ze juz na nic nie ma rady - a uwierz, jeszcze nic straconego. Siadaj nad ksiazka, popros kolezanke/kolege o pomoc z niemca - nie wstydz sie ! i nie mysl o tym, ze nie zdasz bo takiej opcji dla Ciebie nie ma ! Dasz rade ! ! ! !

Trzymam za Ciebie mocno kciuki !
__________________
stella06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:29   #14
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Przede wszystkim ucz się,poprawiaj,pokaż n-elom że Ci zależy.

Koleżanka ostatnio zaliczyła w kilka dni cały rok z biologii i angielskiego (klasa maturalna,a to akurat dwie najostrzejsze n-elki),a miała już jedynki wystawione długopisem. Latała poprawiać do ostatniej rady i zdała.

Najgorsze co możesz zrobić to usiąść i narzekać.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:38   #15
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Wszystko zostało powiedziane, ale wolę powtórzyć, może lepiej dotrze: nie płakać, nie histeryzować, że ktoś się uwziął, tylko wziąć się wreszcie do nauki! I do szkoły chodzić! Innej rady nie ma!
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:02   #16
misi@
Rozeznanie
 
Avatar misi@
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn- niestety :(
Wiadomości: 816
GG do misi@
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
zamiast lać żale na forum proponuje usiąść do książek, bo samo sie nie nauczy i oceny sie same nie poprawią. a to ze wygadasz sie na forum ze Ci źle z tego powodu ze nie zdasz, nic nie da. masz jeszcze cały maj na poprawe ocen,
oj zgadzam się, zgadzam z tym co powiedziała uparta Marti
__________________
'Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni.'

Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

misi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:03   #17
pastelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z
Wiadomości: 321
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
nauczyciele wystawili juz zagrozenia i jestem zagrozona z niemieckiego oraz prawdopodobnie kiepsko u mnie z frekwencja na PO a w dodatku mam tylko 1 ocenke.
Tym akurat to w ogóle bym się nie przejmowała. Ja na dzień dzisiejszy nie mam żadnej oceny z biologii, a pani bynajmniej nie lata za mną z pretensjami.

Kiepsko z frekwencją? Zakasac rękawy i chodzić do szkoły. Cóż to za problem? Jeszcze ponad miesiąc do końca roku, pewnie nadrobisz. Nieklasyfikacja jest od 50%.

Zagrożenie to też jeszcze nie jedynka, da się poprawić.

technologia informacyjna, hm, a czemu nie miałabyś dostać 5 z tje kartkówki? Z ocenami 1, 3, 1, 5 nie masz prawa mieć jedynki na koniec
__________________
mnie ta gonitwa nie bardzo bawi, więc wolę ją innym zostawić.
pastelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:05   #18
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

zalezy z czego ma te jedynki ;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:13   #19
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Rozumiem Cię i sama ostatnio panikuję, bo może mi wyjśc zagrożenie z matmy(trzy jedynki i dwie dwóje) Mimo, ze z reszty łącznie z fizyką mam dobre oceny. Ale nie użalam się nad sobą i staram systematycznie uczyć, przygotowuje się do każdej lekcji. Problem bardziej polega na tym, ze to co jest na lekcji to jakoś zrobie, a na sprawdzianie jest sto razy trudniej i już leże.
Więc badz dobrej myśli! Plus do tego nauka i powinno byc ok(szczególnie, ze to są przedmioty do wkucia, a niemiecki nie jest straszny, da się nauczyć )

Powodzenia.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 20:17   #20
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Spokojnie, wdech wydech.
Jednego roku na koniec mialam 6 zagrozen w tym z historii 4 pały na czysto 2 tyg pezd zakonczeniem roku i dałam rade zeby nie bylo- chodzilam do wymagajacego LO wiec az tak hop siup nie było
Przysiądź do nauki i tyle
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:26   #21
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Przechodzę to samo co Ty gdy są wystawiane oceny na semestr,mam śmieszne podejście do szkoły które zapewne kiedyś mi się zmieni, ilość zagrożeń u mnie ; 7.
Więc uwierz w to co napisze. Najważniejsze od czego musisz zacząć to zmienić podejście do sprawy, nie stresuj się tak, napij się na noc może kawy i naucz się na spokojnie, nie wiem jak Ty, ale ja w ciągu dnia [do godz. 20.00] nie potrafię się uczyć. Jakoś takie nerwy ma wtedy, a wieczorem to co innego, taki luzz przychodzi.
Też mam technologię w szkole, i powinnam mieć nkl, ale go nie mam nie wiem jakim cudem. U mnie wystarczy na technologie coś ugotować dobrze, ale skoro u Ciebie to nie wystarcza - i jak piszesz - masz kartkówki, no to się naucz. Choćbyś miała np. nie siedzieć te 20 min przed telewizorem tylko zeszyt wziąć.
A co do frekwencji z PO - no to tutaj prosta piłka; zacznij chodzić na tą lekcję.
Co do niemieckiego - no to na spokojnie się naucz, pomyśl sobie że uczysz się sama dla siebie a nie, żeby coś tam zdać.
Tak sobie myślę, że jak teraz poddałabys się to raczej będziesz tego kiedyś żałować.
Powodzenia, skoro ja wyszłam z 7 zagrożeń w 2tygodnie to Ty sobie z 3 poradzisz
Po za tym trzy przedmioty z niejasną sytuacją to na prawdę mało, wystarczy troszkę się pouczyć, na bank dasz rade jak weźmiesz się za siebie.
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2009-04-27 o 20:28
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 21:40   #22
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

rozumeim cie dobrze, ja mam zagrozenie z chemii i matmy masakra same pały:/ łatwo mówic weź sie do nauki, niestety w moim przypadku sa to zaleglosci od paru lat( z matmy). no ale jeszcze wierze ze jakos dam rade ehh mam nadzieje ze za jakis czas bedziemy mogly obie przekazac w tym watku pomyslne wiesci
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 22:16   #23
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Koniec roku sie zbliza wielkimi krokami, a ja zyje tylko jednym - tym ze nie zdam do nastepnej klasy
nauczyciele wystawili juz zagrozenia i jestem zagrozona z niemieckiego oraz prawdopodobnie kiepsko u mnie z frekwencja na PO a w dodatku mam tylko 1 ocenke.
z technologii mam 1 i 3 a teraz bedzie sprawdzian i bede miec kolejna 1 u niego nie mozna poprawiac, ew powiedzial ze zrobi kartkowke.
w nocy nie spie, w dzien tylko o tym mysle ze bede musiala szukac nowej szkoly i spiep. rze sobie wakacje
pomozcie mi, dodajcie otuchy.
nie mam sie komu wyzalic, przyjaciol nie mam, ojciec zabiegany wiecznie w pracy, mama zmarla jak byłam mała.
naprawde prosze o pomoc
Najlepiej będzie jeśli nie będziesz opuszczać zajęć. Bądz aktywna na lekcjach, rozmawiaj z nauczycielami o poprawianiu ocen, żeby widzieli, że się starasz. No i przede wszystkim UCZ SIĘ JAK NAJWIĘCEJ. Nie dołuj sie całą tą sytuacją tylko weź sie za nauke, tak będzie najlepiej
Pozytywne nastawienie dużo daje, na prawde
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:43   #24
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
rozumeim cie dobrze, ja mam zagrozenie z chemii i matmy masakra same pały:/ łatwo mówic weź sie do nauki, niestety w moim przypadku sa to zaleglosci od paru lat( z matmy). no ale jeszcze wierze ze jakos dam rade ehh mam nadzieje ze za jakis czas bedziemy mogly obie przekazac w tym watku pomyslne wiesci
życzę wam powodzenia ! Dacie radę i koniecznie napszcie, czy osiągnęłyście pozytywne oceny ;-)
__________________
Czy nie lepiej byłoby, zamiast tępić zło, szerzyć dobro?


Exly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:37   #25
PaullaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Luban
Wiadomości: 80
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Witam was
nie chcialam tworzyc osobnego watku wiec
dopisuje cos do tego
w obecnosci mojej kumpeli opisuje jej problem.
A wiec
nie cwiczyla ona na wf , miala zwolnienia od rodzicow
z powodu czestej choroby.
Jest dopiero pierwszy semestr
czy moze byc nieklasyfikowana ?
a jesli tak to czy moze ona to jakos poprawic
codzienna obecnoscia w drugim polroczu ?
poradzcie bo juz zupelnie nie wiem jak jej pomoc
PaullaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 02:54   #26
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Nie może być nie klasyfikowana jeśli była na lekcjach obecna, ale nie ćwiczyła.

W takim wypadku może dostać co najwyżej ndtst...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 15:03   #27
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Niech porozmawia z WFistą, co powinna zrobić w takiej sytuacji.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 15:35   #28
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

Wsiowy gupek, nieklasyfikowanie jest gdy masz (najczęściej) ponizej 50% frekwencji lub gdy masz mniej niz x ocen (tu różnie statuty mówią, u mnie było, że 3 oceny). Z tym, ze zaden normalny nauczyciel nie zrobi komus takiego swiństwa z wf - ja byłam chora, nie chodzilam do szkoly z tego powodu, brakowalo mi ocen z wf a nie moglam cwiczyc - odpowiedzialam z zasad gry w siatkówkę i to załatwiło sprawę ( a nauki na 20minutową przerwę i trzykrkotne przeczytanie kartki, którą mi dała wuefistka).
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:30   #29
PaullaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Luban
Wiadomości: 80
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

mysle ze nie za pozno sie opamietala
no bo przeciez do konca tego polrocza
jest jeszcze duzo czasu
wiec przekonam ja zeby pozaliczala co trzeba
i zeby jakosc cwiczyla co lekcje
bo ona zbyt czesto choruje , a jak cwiczy
i sie zgrzeje to potem jest chora i w szkole jej nie ma
a to wiaze sie z nieobecnoscia i zaleglosciami .
Ja tez tak mysle ze wfistka by jej nie usadzila bo calkiem mila jest
;D
PaullaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:36   #30
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Boje sie ze nie zdam.. :( Co robić.?

PaullaM mogłabyś pisać ciągiem wyrazów?
Myślę że Twoja koleżanka powinna porozmawiać z wfistką, w jaki sposób może zaliczyć to półrocze.
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.