powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 19:49   #3601
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
jestem ciekawa czy jest jakas firma, ktorej implanty wszystke moglybyscie uznac za najlepsze na rynku? czy to takze indywidualna sprawa?
z tego co widze to kazda z was ma totalnie inne firmy, inne profile itp itd i zastnawiam sie czym ten wybor jest dyktowany, czy firmami z ktorymi wspolpracuje lekarz, czy cena, czy tez czyms innym

drugie pytanko - gdzie mozna poczytac o powiklaniach poooperacyjnych? bardzo ciesze sie, ze wasze dziewczynki sa cudowne i wszytsko sie udalo ale chcialabym tez poczytac o ryzyku, bo jak wiadomo, ryzyko zawsze jest i czasem ktos ma pecha;/
www.beautywpolsce.com zaloguj sie tam na forum- jest temat calkowicie poswiecony przeroznym powiklaniom jak np CC, DB itd
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:43   #3602
Agnessa30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez leela25 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! jestem juz prawie 2 tygodnie po zabiegu, ogolnie jestem zadowolona z moich nowych nabytkow ale martwi mnie wielkosc blizn... mam ciecie pod piersia i w jedna blizna ma 5 cm a druga 6cm!! wydaje mi sie ze to bardzo duzo tym bardziej ze implanty mam male - 255 cc (anatomiczne, pod miesien). Prosze napiszcie (zwlaszcza te z Was ktore maja ciecie pod piersia) jakiej dlugosci macie blizny?? z gory dzieki zza odpowiedz! pozdrawiam
Nigdy nie mierzylam swoich blizn, bo od poczatku wydawaly mi sie idealne, ale po twoim pytaniu postanowilam sprawdzic dlugosc i.......maja niecale 4cm, a dokladnie 3,7cm. , ale ja cala jestem mala, to moze i dlatego takie male blizny

Horo juz dawno nie widzialam twoich piersiatek, a teraz co widze na foteczkach, to poprostu cudo i ta twoja autostrada wcale nie jest taka wielka jak sie tobie wydaje

Cytat:
drugie pytanko - gdzie mozna poczytac o powiklaniach poooperacyjnych? bardzo ciesze sie, ze wasze dziewczynki sa cudowne i wszytsko sie udalo ale chcialabym tez poczytac o ryzyku, bo jak wiadomo, ryzyko zawsze jest i czasem ktos ma pecha;/
powiklania mozna miec takze po wizycie u dentysty...wiem, ze moze glupie porownanie, ale warto zaryzykowac

Cytat:
[hejka .mam male pytanko jak przekonalyscie swoich facetow do operacji?bo moj jakos nie chce slyszec o tym mowi ze to nie potrzebne i ze moje sa sliczne itp. a mi sie marzy
ja opowiedzialam mojemu mezulkowi o swoich zamiarach, a ze on nigdy nie potrafi mi niczego odmowic, to teraz mam sliczne cycuchy, teraz otrzymal info o kolejnej OP i tez przyjal spokojnie

Ostatnio pisalam maila do mojego doktorka z pytaniami w sprawie drugiej OP i do dzisiaj nie odpisal, wiec nie wytrzymalam i zadzwonilam do niego na komorke, doktorek byl zdziwiony, slychac bylo, ze zabiegany. Powiedzialam, ze operowal mnie w lutym, a on odrazu, czy ma Pani jakis problem, a ja mowie: Panie doktorze, wrecz przeciwnie, jestem zachwycona, ale planuje ponowny zabieg i zeby pana nie zatrzymywac przy telefonie, to bardzo prosze o odpowiedz na mojego maila.
Pan doktor grzecznie wytlumaczyl, ze przez dlugi weekend i nawal pracy nie zdazyl odczytac jeszcze maili, ale odrazu jak tylko znajdzie chwilke to otrzymam odpowiedz. Wiec teraz czekam, a jak nie odpisze, to znam jego numer
__________________
02.02.2009- Mentor 300cc HP -
dr. Andrzej Krajewski

Agnessa30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:05   #3603
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Tak sobie teraz mysle i intensywnie rozwazam
Czy lepiej mi czekac na op u dr Szczyta, a raczej z braku wolnych terminow na luty (pewnie bedzie brak) zrobic sobie w sierpniu - wrzesniu (ale tym za rok!!!) u Niego ,a praktyki odbyc w lipcu (zapomnialam ze praktyki mozna odbywac cale wakacje), czy lepiej pojsc do kogos innego i za pare mcy miec to juz za soba

Wprawdzie nigdzie mi sie nie spieszy, nikt mnie nie goni ale czekac 15 mcy...
z drugiej strony moglabym przez te mce uzbierac kase (i tak pozyczam wprawdzie od Rodziny, a tak moze bym nazbierala do tego czasu) i moglabym nachodzic sie na aerobik i cos schudnac (chodze juz rok, a i tak jem slodycze, nie mam samozaparcia)

Ehh ciezka sprawale
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:12   #3604
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
www.beautywpolsce.com zaloguj sie tam na forum- jest temat calkowicie poswiecony przeroznym powiklaniom jak np CC, DB itd
dzieki

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

wprawdzie nie mam doswiadczenia w tej "dziedzinie" ale radzilabym ci poczekac
jak juz op to u najlepszych lekarzy! lepiej poczekac i byc mega zadowolonym niz potem zalowac, zwlaszcza ze to nie fryzjer i nie poprawisz za kilka dni.. no chyba ze masz mozliwosc oddac sie w rece rownie dobrego lekarza? albo moze zdecydujesz sie pojechac troche dalej w kraj? tak czy inaczej, wybierz najlepszych specjalistow
generalnie nie jestem zwolenniczka zadluzania sie, wiec tez mialabys okazje odlozyc kase i popracowac nad wygladem, a wiadomo, ze rozmiar bedziesz miala dobierany do figury, wiec jak juz osiagniesz upragniona sylwetke to efekt rowniez bedzie inny
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 00:00   #3605
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
brzuch katastrofa... nadmiar skóry nie do przyjęcia ale to po 3 cesarkach, niestety
Bluźnisz Dziewczyno, bluźnisz. Brzuch masz elegancki i to po 3 ciążach. Wow. Zazdroszczę Ja urodziłam jedno i mam okropny nadmiar wiokiej skóry - zwłaszcza nad pepkiem (i do tego rozstępy, a brzuch zawsze był moim atutem). I tak sobie myślę, że przy okazji robienia piersi zafunduję sobie delikatne naciąganie tej skóry. Jak się p. dr zgodzi, a zależy mi bardzo, żeby to za jednym zamachem zrobić, bo boję się narkozy jak diabeł święconej wody
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 00:36   #3606
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Yyyyy.
Ale mam beznadziejny telefon
Ty nas tu nie denerwuj tymi zdjęciami co się NIE DAJĄ POWIĘKSZYĆ. Lupe wzięłam i tak sobie powiększyłam . Fiu fiu, jest na czym oko zatrzymać. W sukni świetnie wyglądasz, wcięcie duże w talii i mocno biust podkreślony-trudno będzie oczy oderwać!!!!

---------- Dopisano o 01:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Ale zaryzykuję...
Obiektywnym okiem oceniam i widzę że piękniejesz. Autostrada coraz mniejsza. Ale widzę, że jeszcze Ci mięśnie na środku mostka i nad piersią nienaturalnie trzymają ( są mocno napięte, wygląda to tak jakby były tylko kości na mostku i skóra)- tak więc będzie jeszcze lepiej . Hi hi i może sie okazać ,że Ci się piersi do tych 3 cm zjadą do środka i juz nie będzie trzeba nic poprawiać:jup i:.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 06:57   #3607
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:25
horo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 09:34   #3608
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
dzieki

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

wprawdzie nie mam doswiadczenia w tej "dziedzinie" ale radzilabym ci poczekac
jak juz op to u najlepszych lekarzy! lepiej poczekac i byc mega zadowolonym niz potem zalowac, zwlaszcza ze to nie fryzjer i nie poprawisz za kilka dni.. no chyba ze masz mozliwosc oddac sie w rece rownie dobrego lekarza? albo moze zdecydujesz sie pojechac troche dalej w kraj? tak czy inaczej, wybierz najlepszych specjalistow
generalnie nie jestem zwolenniczka zadluzania sie, wiec tez mialabys okazje odlozyc kase i popracowac nad wygladem, a wiadomo, ze rozmiar bedziesz miala dobierany do figury, wiec jak juz osiagniesz upragniona sylwetke to efekt rowniez bedzie inny
Oczywiscei na pewno sa rownie dobrzy lekarze, ale jesli bede miala jakis problem pytanie to lepiej jechac mi do Wawy 150km niz np do Szczecina prawie 700.
Mysle ze poczekam, dlugo ale mam nadzieje ze warto

A mam jeszcze do Was putanie: w czerwcu mam konsultacje, czy mozna zmienic rozmiar implanta np miesiac przed op? Bo skoro od konsultacji do mojej op ma minac rok to wszystko moze sie zmienic
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 09:43   #3609
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam
Poniewasz przygotowuje się do takiego zabiegu (dzięki Olitah za wsparcie bo go potrzebuję) to jestem na bieząco. Ja zdecydowałam sie na zabieg u dr Krzysztofa Szymańskiego w Medycynie Urody w Warszawie bo mi go polecili i nie jest najdroższy. Rachunek zysków do kosztów jest niezły.
I teraz ceny: za wszystko czyli zabieg, znieczuenie, doba pobytu z pielęgniarką i wkładki od 12000 do 14ooo (ta różnica zależy od wkładki, którą wybiorę). Do tego dochodzi koszt badań laboratoryjnych i stanik (chyba 250 PLN). W cwnie mam opatrunki 2 i zdjęcie szwów.
Pozdrawiam
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 10:01   #3610
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez lilasee Pokaż wiadomość
I teraz ceny: za wszystko czyli zabieg, znieczuenie, doba pobytu z pielęgniarką i wkładki od 12000 do 14ooo (ta różnica zależy od wkładki, którą wybiorę). Do tego dochodzi koszt badań laboratoryjnych i stanik (chyba 250 PLN). W cwnie mam opatrunki 2 i zdjęcie szwów.
Pozdrawiam
A TO ZA ANATOMY, TAK?
Caps lock, sorki

Bo ja za wszystko wlacznie z biustonoszem zaplacilam 10.700
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 10:07   #3611
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

COBYSCIE WZROK POCWICZYLY... :P:

A tu moj pierwszy biustonosz w rozmiarze 70D.
I ciasny jak ciort

Drugi z zakupionych na allegro 70D za hu-hu nie pasuje, dwa rozmiary za maly ale dobry na moja 12letnia corke jakas do kitu rozmiarowka - a to bardotka byla ...

Echhhhh. NO TO CHYBA MAM 75D albo 70 DD/E - Horo, niezle mnie ocenilas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5ee4105ce6.jpg (1,6 KB, 416 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ad8c6d5a25.jpg (1,6 KB, 415 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ad80ded2b8.jpg (1,8 KB, 407 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bf0cd58aec.jpg (1,8 KB, 423 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eac6faf894.jpg (1,8 KB, 426 załadowań)
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 10:08   #3612
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

czołem dziewczynki!!!!
witajcie po weekendowej przerwie....wszystkie macie cudne biuściki

Oliath w sukience wyglądasz jak laleczka przecudnie- jak bym była innej orientacji to byś była moja , a piersi wyglądają jak by zawsze były twoje - ekstraa, co prawda mocno trza oczy wytrzeszczać żeby coś na tych tycich fotkach ujrzeć ale jakoś dałam radę

Horo nie wiem czego twój stary narzeka, dla mnie zelki masz bombowe, jak i zresztą reszcztę ciała

ja natomiast od dłuższegom czasu usiłuję zakupić jakieś bardzo wydekoltowane łaszki z naciskiem na bardzo, ale albo ja mam gust beznadziejny albo w tych sklepach nic ciekawego nie ma jednym słowem nic dostać nie mogę
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 10:44   #3613
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

ruda:

Oliath w sukience wyglądasz jak laleczka przecudnie- jak bym była innej orientacji to byś była moja , a piersi wyglądają jak by zawsze były twoje - ekstraa, co prawda mocno trza oczy wytrzeszczać żeby coś na tych tycich fotkach ujrzeć ale jakoś dałam radę


Moja RUDZIUTKA - to moze jeszcze przemyslisz kwestie orientacji, cooooo?....

Ale sobie strzelilam avatarek
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 10:51   #3614
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
COBYSCIE WZROK POCWICZYLY... :P:

A tu moj pierwszy biustonosz w rozmiarze 70D.
I ciasny jak ciort

Drugi z zakupionych na allegro 70D za hu-hu nie pasuje, dwa rozmiary za maly ale dobry na moja 12letnia corke jakas do kitu rozmiarowka - a to bardotka byla ...

Echhhhh. NO TO CHYBA MAM 75D albo 70 DD/E - Horo, niezle mnie ocenilas
Zajefajny masz ten biuścik Pozazdrościć

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
czołem dziewczynki!!!!
witajcie po weekendowej przerwie....wszystkie macie cudne biuściki

Oliath w sukience wyglądasz jak laleczka przecudnie- jak bym była innej orientacji to byś była moja , a piersi wyglądają jak by zawsze były twoje - ekstraa, co prawda mocno trza oczy wytrzeszczać żeby coś na tych tycich fotkach ujrzeć ale jakoś dałam radę

Horo nie wiem czego twój stary narzeka, dla mnie zelki masz bombowe, jak i zresztą reszcztę ciała

ja natomiast od dłuższegom czasu usiłuję zakupić jakieś bardzo wydekoltowane łaszki z naciskiem na bardzo, ale albo ja mam gust beznadziejny albo w tych sklepach nic ciekawego nie ma jednym słowem nic dostać nie mogę
Komplemenciara z Ciebie, Ruda

A z kieckami też mam ten sam problem...
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 11:53   #3615
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Oliath - nigdy bym nie powiedziała, że masz:
- żelki
- a gdybym już wiedziała, że masz - to stawiałaybym na 350-375cc już bardziej!!

Masz śliczne, naturalne piersi!!!

Masz również antytalent do umieszczania w necie zdjęć
Nie wiem jak to robisz - ale mniejszych fotek już dać nie mogłaś...
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:18   #3616
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Oliath, masz naprawde mega naturalne te piersi i baaardzo ladne, ale tymi zdjeciami wkurzylas mnie zamiesc WIEKSZE!!!

Ruda, masz racje, moim zdaniem w sklepach rowniez nic nie ma, juz rozwazalam (oczywiscie na zarty) zeby zaczac projektowac ciuszki bo zanim cos, cokolwiek mi sie spodoba, to musze obleciec 100 sklepow, czego nie lubie:/

Horo, a Ty kochana nie narzekaj na rozstep miedzy piersami bo uwierz ze naprawde go nie widac za bardzo,a w staniku pewnie wogile nie widac, zreszta co ja bede gadac, zawsze mozna zrobic 2 operacje, wszystko dla ludzi, ale poczekaj jeszcze, moze przybliza sie bardzoej do siebie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:35   #3617
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez zuzanka2006 Pokaż wiadomość
Oliath - nigdy bym nie powiedziała, że masz:
- żelki
- a gdybym już wiedziała, że masz - to stawiałaybym na 350-375cc już bardziej!!

Masz śliczne, naturalne piersi!!!

Masz również antytalent do umieszczania w necie zdjęć
Nie wiem jak to robisz - ale mniejszych fotek już dać nie mogłaś...
Buhahahhahhh no jakos mi sie na komorce robia w formacie avatarkowym
Zuza - no bo ja mialam taka zharatana wyjsciowke, ze w niecale 2 mies. po juz mam wyglad naturalny - co mialo opasc, opadlo, i jeszcze pewnie opadac bedzie wiec to wcale nie tak dobrze a miesnie piersiowe to mam jak kurczak z odrzutu wiec nie trzymaly tak strasznie mocno...
A tak serio, to naprawde boje sie, ze to, co dzis jest atutem, obroci sie przeciwko mnie z czasem
Poza tym na fotach nie widac, ze mam wy...bista faldke po wewn. stronie prawej zelki, taki podwojny faldzik, nie bardzo ewidentny, ale pod pewnym katem to on jest i juz - na szczescie TZ go nie wyoczyl jeszcze, a ja durna nie jestm, zeby mu pokazac
Mysle ze jak ktos wychodzi z A, nawet zwisnietego, to na pewno mu z okraglych takie anatomy nie wyjda po kilku tygodniach jak osobie, ktora na starcie miala dwie smetne sakiewki B
Notabene babole, doktorek mi odpisal, ze do konca tyg. wysle mi zdjecia sprzed i w ogole to chetnie by mnie sobie obejrzal (nie bylam od zdjecia szwow ;D) - wiec sie szykujcie na szok i na to, ze mnie Jarlinski zarzuci w swojej galerii, bo porownujac PRZED i PO, to on powinien jakiegos Nobla za mnie dostac...

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

A, poza tym to prawa i lewa sa zdecydowanie inne, z prawej moge zrobic buleczke ze hoho, a lewa jakas twardsza i wciaz bardziej skulona - a rzed op. byla bardziej zapadnieta, fakt. No i ja jestem leworeczna i tam NA PEWNO bylo trudniej wyciac kieszen, bo u mnie lewe ramie przejelo po porazeniu funkcje prawego, czyli jest miesien silny jak stal, choc nieduzy.
Smiesznie wyglada jak potrzasam nimi beka bo jedna mniej sie majta od drugiej troszke
No i jak sie pochyle, z ramionami opuszczonymi luzno w dol, to inaczej, skubane, zwisaja - prawa okraglo, a lewa jakos tak jakby doktorek troszke ten implant pchnal bardziej na bok...
Tak ze uwaga, doktorku ja sie tam na pewno jeszcze przejde

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Zapomnialam o najwazniejszym: KOCHAM JE CZULE I NAMIETNIE - OBIE

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Oliath, masz naprawde mega naturalne te piersi i baaardzo ladne, ale tymi zdjeciami wkurzylas mnie zamiesc WIEKSZE!!!

Ruda, masz racje, moim zdaniem w sklepach rowniez nic nie ma, juz rozwazalam (oczywiscie na zarty) zeby zaczac projektowac ciuszki bo zanim cos, cokolwiek mi sie spodoba, to musze obleciec 100 sklepow, czego nie lubie:/

Horo, a Ty kochana nie narzekaj na rozstep miedzy piersami bo uwierz ze naprawde go nie widac za bardzo,a w staniku pewnie wogile nie widac, zreszta co ja bede gadac, zawsze mozna zrobic 2 operacje, wszystko dla ludzi, ale poczekaj jeszcze, moze przybliza sie bardzoej do siebie
Agusia napewno sprobuje ale uwierz, ze przez ten format sie dowartosciowuje - takie mam cudne pochwaly od Was

Horo - zdjecie z polprofila w sukieneczce - ty draniu, widac buleczki, a nie odstep :wrrrr:
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:38   #3618
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:25
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 17:11   #3619
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:25
horo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 23:24   #3620
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
COBYSCIE WZROK POCWICZYLY... :P:

A tu moj pierwszy biustonosz w rozmiarze 70D.
I ciasny jak ciort

Drugi z zakupionych na allegro 70D za hu-hu nie pasuje, dwa rozmiary za maly ale dobry na moja 12letnia corke jakas do kitu rozmiarowka - a to bardotka byla ...

Echhhhh. NO TO CHYBA MAM 75D albo 70 DD/E - Horo, niezle mnie ocenilas
Naturalne na 100% , fajowo w tym staniczku wyglądaja .
Tylko jak nic to my tu oślepniemy od tego wytrzeszczu , albo w najlepszym razie to nie tylko cycki ale i oczy w rozmiarze DD będziemy miały.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Ja też nie mierzyłam do tej pory swoich blizn a mają obie równiutko 4 cm.

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------



NIestety zawsze na mostku kości i skóra... ramiona jak wieszaki i dotychczas klata też była zapadnięta. Jak już się zaokrąglam, to tylko brzusio i "oponka" dookoła niego
Ja to chyba jakaś niedoinformowana jestem... nie wiem, gdzie mięśnie trzymają, gdzie już puściły... zielono mi
Ale mi nie o to biegało że coś zle wyglada.Wręcz przeciwnie-super masz piersiątka , a porównanie do wieszaka jest nie na miejscu. A jeśli o te mięśnie chodzi to zciśnij dłonie jedna do drugiej na wysokosci barków i zaciśnij. Zobaczysz do kąd na mostku i jak mięśnie pracują. Oj za miesiąc to nas zakasujesz swoimi fotkami ( jak oczywiście jeszcze będziemy cos widziały po oglądaniu fotek Oliath)

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:34 ----------

Zerknijcie na te piękności

http://www.smog.pl/wideo/10642/trzec...piersi_swiata/

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
orientujecie się może w cenniku dr Kubasika? Konsultacje, implanty, itp, itd ???
U dr. Kubasika robiła Katia25. Też się zastanawiam czy nie warto do Poznania na konsultacje się wybrać. Katia ma piekne piersi
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:12   #3621
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Hej Kochane, troszke mnie tu nie bylo, ale strasznie zalatana bylam, latalam zalatwialam paszporty dla siebie i mlodego, w koncu bedzie mial Polski JuuuuPPPPiiiEEE!

No ale do rzeczy! Bylam wczoraj na konsultacji u Dr. Krajewskiego, gdy zobaczyl cycuszki powiedzial "nie jest zle" ale gdy ich dotknol stwierdzil ze najlepszym wyjsciem bedzie zrobienie podnoszenia + implant, zaproponowal okragle 300-350cc HP.
Ciecie lizak dziewczyny od Krajewskiego, jak goja wam sie blizny i czy sa "ladne"?
Mam mentlik w glowie i teraz zaczynam czytac o wkladkach bo np. zupelnie nie wiem czym rozni sie sredni profil od wysokiego... i oczywiscie zaczynam myslec nad rozmiarem nie chce ogromnych ale nie chce rowniez maluszkow. grrrr...
Dr. powiedzial ze z proponowanych wkladek wyjdzie mi C/D czyli duze C male D...
Please, licze na wasze opinie i wsparcie bo mam Balagan we lbie jojojoj!!!
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:25   #3622
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

zagladam do Was czasem na watek tak orientacyjnie bo teraz jestem w drugiej ciazy a po odkarmieniu planuje zrobic sobie piersi - teraz sa tragiczne i obwisle

widzialam dwie prace dr Krajewskiego i bardzo mi sie podobaly, piersi wygladaly bardzo naturalnie

wlasnie przeczytalam, ze krajewski zaczal tez pracowac w artplastice? to 50m od mojego domku
ale chyba jednak najlepiej pojechac do gryfic bo tam robi najtaniej - moje kolezanki placily 8 tys - tyle, ze to bylo ze dwa lata temu

zna ktos aktualny cennik krajewskiego jaki jest w kazdej z klinik?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:32   #3623
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Hej Kochane, troszke mnie tu nie bylo, ale strasznie zalatana bylam, latalam zalatwialam paszporty dla siebie i mlodego, w koncu bedzie mial Polski JuuuuPPPPiiiEEE!

No ale do rzeczy! Bylam wczoraj na konsultacji u Dr. Krajewskiego, gdy zobaczyl cycuszki powiedzial "nie jest zle" ale gdy ich dotknol stwierdzil ze najlepszym wyjsciem bedzie zrobienie podnoszenia + implant, zaproponowal okragle 300-350cc HP.
Ciecie lizak dziewczyny od Krajewskiego, jak goja wam sie blizny i czy sa "ladne"?
Mam mentlik w glowie i teraz zaczynam czytac o wkladkach bo np. zupelnie nie wiem czym rozni sie sredni profil od wysokiego... i oczywiscie zaczynam myslec nad rozmiarem nie chce ogromnych ale nie chce rowniez maluszkow. grrrr...
Dr. powiedzial ze z proponowanych wkladek wyjdzie mi C/D czyli duze C male D...
Please, licze na wasze opinie i wsparcie bo mam Balagan we lbie jojojoj!!!
Blizny goją się rewelacyjnie, po 9 tygodniach 2 cieniutkie kreseczki, których potem podobno nie będzie wcale widać
Im wyższy peofil tym piersi bardziej wysunięte do przodu

PS. Słuchaj doktorka... D będziesz miała jak w banku

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
zagladam do Was czasem na watek tak orientacyjnie bo teraz jestem w drugiej ciazy a po odkarmieniu planuje zrobic sobie piersi - teraz sa tragiczne i obwisle

widzialam dwie prace dr Krajewskiego i bardzo mi sie podobaly, piersi wygladaly bardzo naturalnie

wlasnie przeczytalam, ze krajewski zaczal tez pracowac w artplastice? to 50m od mojego domku
ale chyba jednak najlepiej pojechac do gryfic bo tam robi najtaniej - moje kolezanki placily 8 tys - tyle, ze to bylo ze dwa lata temu

zna ktos aktualny cennik krajewskiego jaki jest w kazdej z klinik?
Ja robiłam w Artplastice u dr Krajewskiego (cena implantów okrągłych to 12.000)

Ps. Piękna okolica do mieszkania
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:36   #3624
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Ja robiłam w Artplastice u dr Krajewskiego (cena implantów okrągłych to 12.000)

Ps. Piękna okolica do mieszkania
hmm a anatomy pewnie drozsze nie? ja nie chce ogromnych piersi tylko chcialabym powiekszyc na tyle aby nie byly obwisle - a nie chce robic podciagania bo nie bardzo mi sie usmiecha takie duze naciecie, chcialabym tylko pod piersia i chce aby wygladaly naturalnie jak moje wlasne

okolica fajna ale niestety bardzo demoralizujaca dzieci - wiem po sobie
aczkolwiek niedlugo sie wyprowadzam
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:37   #3625
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hmm a anatomy pewnie drozsze nie? ja nie chce ogromnych piersi tylko chcialabym powiekszyc na tyle aby nie byly obwisle - a nie chce robic podciagania bo nie bardzo mi sie usmiecha takie duze naciecie, chcialabym tylko pod piersia i chce aby wygladaly naturalnie jak moje wlasne

okolica fajna ale niestety bardzo demoralizujaca dzieci - wiem po sobie
aczkolwiek niedlugo sie wyprowadzam
Anatomy ok. 2-3 tys. droższe... niestety
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:41   #3626
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Anatomy ok. 2-3 tys. droższe... niestety
no wlasnie...dlatego zastanawiam sie nad gryficami
tylko wiadomo to juz jest wycieczka a nie wiem jakie bede miec mozliwosci przy dwojce dzieci
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:48   #3627
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
gdy zobaczyl cycuszki powiedzial "nie jest zle" ale gdy ich dotknol stwierdzil ze najlepszym wyjsciem bedzie zrobienie podnoszenia + implant, zaproponowal okragle 300-350cc HP.
Ciecie lizak
Gonia. Migiem na jeszcze kilka konsultacji do innych lekarzy.
Mi jeden doktorek, ktorego imienia z litosci tu nie wymienie, proponowal KONIECZNIE zmniejszenie i podniesienie brodawek, bo inaczej ch...wo wg niego bym wygladala i moje sutki patrzylyby w podloge . Czyli ciecie pod piersia na implant i wokol calej otoczki - za dodatkowa kase ofkozzzzz.

Jak widzisz, nic mi w podloge nie patrzy

A naprawde nie wierze, zeby Twoje piersi byly w gorszym stanie niz moje przed - tym bardziej, ze zdjecie na to nie wskazuje

Idz jeszcze do kogo innego - i uwierz, ze same implanty pieknie ci cyc podniosa i dumnie

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
zagladam do Was czasem na watek tak orientacyjnie bo teraz jestem w drugiej ciazy a po odkarmieniu planuje zrobic sobie piersi - teraz sa tragiczne i obwisle
Witaj wsrod nas Svinecko
Gratulujemy dzidziunia w drodze!
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:48   #3628
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Witaj wsrod nas Svinecko
Gratulujemy dzidziunia w drodze!
dziekuje
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:52   #3629
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość

Naturalne na 100% , fajowo w tym staniczku wyglądaja .
Tylko jak nic to my tu oślepniemy od tego wytrzeszczu , albo w najlepszym razie to nie tylko cycki ale i oczy w rozmiarze DD będziemy miały.
MyaDiva
Nigdy nie zapomne, ze to Ty i Dudusia bezposrednio wplynelyscie na moja decyzje o operacji. Zawdzieczam Ci wszystko w tej materii, kochana ty moja!!!
Jak bedziesz miala oczy wieksze niz (zaloze sie, ze) masz, to faceci juz sie w ogole pozabijaja o Ciebie. Tak ze uwazeaj i nie ogladaj moich foci
I buziole dla Dudusi jakbyscie w razie gdzies balowaly razem !!!
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 11:08   #3630
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Odpisuje na szybkiego, kochane dzieki za opinie. Zaraz wam wkleje nowe foty moich zwiskow, dla lepszego pojecia sytuacji. Olitah moje cycuszki sa w zlym stanie niestety sama baaaardzo cienka skora, lekarz nie proponowal mi podniesienia, powiedzial ze sam implant wystarczy ale baardzo duzy, zeby naciagnac pieknie ta cala skore, a ja nie chce miec ogromnych piersi. A przy mniejszym implancie niestety moze powstac efekt 2 par cycuszkow jedne wyzej drugie nizej,a grawitacja wciaz bedzie dzialac. ohhh... jeszcze poczytam i zoabaczymy musze przemyslec sprawe i "przespac" sie z tym (przynajmniej kilka nocy). Co jeszcze...ahhh Horo dzieks wielki D bylo by OK jestem bardzo waska w talii i mam bioderka wiec chyba wygladalo by to dobrze.
Svinecka podaj maila do siebie na PW to ci wysle cennik z artplastica.
Buzki i lece do mojego marudy
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.