Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 11:23   #181
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

no to nadeszła szara rzeczywistość ojjj znaczy powrót do niej, właśnie wróciłam wczoraj z Wien, kochanę było cuuuuuudownie!! tak beztrosko!! i tak jakoś fajnie z moją koffaniutką
a teraz jakoś tak nie możemy do siebie dojść hym.. i tylko ryczymy.. kolega mi mówi że baby tak mają ,no to faktycznie pocieszył...
coś trzeba się dziś uporządkować troszkę .. i wyjść gdzieś
Toffuś cuudownie, że tak pozytywnie się robi u Ciem i tak dalej!
ja się dziś też tam nie wybieram ,więc zobaczymy jak to będzie..
i nawet tutaj pogoda się psuję
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:12   #182
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Izzaaaaaaaa!!!!!!!!!!! Jak angielski?????? Pozostałe Maturzystki jak poszło????? Czekam na relację, już mnie kciuki bolą

Poza tym to pogoda wstrętna, leżę cały dzień w łóżku i czytam książkę. Właśnie jedną skończyłam i zaraz zabieram się za czytanie kolejnej.
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:25   #183
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

a całkiem dobrze. tylko słuchanie głupie, a dokładniej trzecie z kolei. ale matura nie jest taka straszna, jak mogłoby się wydawać.:P

najgorsze, że dzisiaj przez cały czas przed maturą kręciła się u mnie w szkole ekipa tvn24, bo chodzę do szkoły z Ulą Radwańską chyba nawet widać kawałek mnie, bo poszli za nami odebrać arkusze, a akurat ja tam byłam. chciałam się schować za panem od historii, ale mi nie pozwolił

Kawuś, jak tam waga i brzuszek?

najgorsze, że jutro mam ustną z polskiego i się boooooję !!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:31   #184
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
A Euph, postanowilas cos w sprawie studiow?
Ja od dzisiaj oficjalnie nie jestem już studentką. Dzisiaj odebrałam papiery z uczelni.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:19   #185
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Ja od dzisiaj oficjalnie nie jestem już studentką. Dzisiaj odebrałam papiery z uczelni.
a co zamierzasz dalej robić?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:48   #186
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
najgorsze, że dzisiaj przez cały czas przed maturą kręciła się u mnie w szkole ekipa tvn24, bo chodzę do szkoły z Ulą Radwańską chyba nawet widać kawałek mnie, bo poszli za nami odebrać arkusze, a akurat ja tam byłam. chciałam się schować za panem od historii, ale mi nie pozwolił
hahah Izuś włączam tvn24 i będę Cię szukać ale wiesz Ty co!! trzeba było mi pokiwać

Heej Wszystkim
Ja przed chwilą dopiero co przyszłam ze szkoły i jestem mega zmęczona a jeszcze tyle nauki mnie dziś czeka. I jeszcze ta pogoda;/ Nie dość że cały dzień leje to tak wieje że jak szłam ze szkoły to się czułam jakbym płynęła W ogóle to nie uwierzycie jaką miałam dziś przygodę Chciałam na lekcji się napić, otwieram butelkę a tu sruuuuu wybuchła nie dość ze cała byłam mokra to jeszcze mój kolega dostał korkiem w plecy

__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:55   #187
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
W ogóle to nie uwierzycie jaką miałam dziś przygodę Chciałam na lekcji się napić, otwieram butelkę a tu sruuuuu wybuchła nie dość ze cała byłam mokra to jeszcze mój kolega dostał korkiem w plecy


O matko . UWas oczywiście tez nie mozna pic ani jesc na lekcji? A to była woda czy jakiś lepki napój? hahaa
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 18:20   #188
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
O matko . UWas oczywiście tez nie mozna pic ani jesc na lekcji? A to była woda czy jakiś lepki napój? hahaa
No nie można ale to zależy od nauczycieli Jeden nie pozwoli a drugi jeszcze się zapyta czy nie masz nic dobrego A miałam 7up gazowanego więc cała byłam klejąca na szczęście stało się to na ostatniej lekcji
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:29   #189
Nasturcja several years
Rozeznanie
 
Avatar Nasturcja several years
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ToRuŃ:)
Wiadomości: 670
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Izka ja chce autograf mam włączoną stację jakby co A Ula Radwańska pewnie miała indywidualny tok n auczania, ciągle grają gdzieś za granicą to nie sposób byc zawsze w szkole co?

Euph--jakie masz teraz plany? nie żal ci szkółki
Kawusia--u mnie też pogoda pod psem!3mam kciuki za P
Kamliko--ale numer z tym korkiem, dobrze że nauczyciel nie oberwał

Cały dzień na nogach i dzień zleciał jak z bicza Kotek ma nożkę na takim temblaku jakbyi nie może normlnie chodzic, a okazuje się, że ma coś na głowie jeszcze ponoc mały guzek czy cos--ehhh. Izka ja też kocham koty a na brytyjczyka mam chrapkę od dawna ale póki mieszkam z rodzinką mam zakaz wnoszenia czwornożnych Odbiję sobie kiedyś z nawiązką i założę hodowlę miauczków

miłego
__________________
What doesn't kill me only makes me stonger..
[Strong enough..]
Nasturcja several years jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:08   #190
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
hahah Izuś włączam tvn24 i będę Cię szukać ale wiesz Ty co!! trzeba było mi pokiwać

Heej Wszystkim
Ja przed chwilą dopiero co przyszłam ze szkoły i jestem mega zmęczona a jeszcze tyle nauki mnie dziś czeka. I jeszcze ta pogoda;/ Nie dość że cały dzień leje to tak wieje że jak szłam ze szkoły to się czułam jakbym płynęła W ogóle to nie uwierzycie jaką miałam dziś przygodę Chciałam na lekcji się napić, otwieram butelkę a tu sruuuuu wybuchła nie dość ze cała byłam mokra to jeszcze mój kolega dostał korkiem w plecy

z chęcią bym pomachała, ale nie należę do osób medialnych :P

a z korkiem to świetna historia co zrobił nauczyciel? a kolega?

Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
Izka ja chce autograf mam włączoną stację jakby co A Ula Radwańska pewnie miała indywidualny tok n auczania, ciągle grają gdzieś za granicą to nie sposób byc zawsze w szkole co?

Euph--jakie masz teraz plany? nie żal ci szkółki
Kawusia--u mnie też pogoda pod psem!3mam kciuki za P
Kamliko--ale numer z tym korkiem, dobrze że nauczyciel nie oberwał

Cały dzień na nogach i dzień zleciał jak z bicza Kotek ma nożkę na takim temblaku jakbyi nie może normlnie chodzic, a okazuje się, że ma coś na głowie jeszcze ponoc mały guzek czy cos--ehhh. Izka ja też kocham koty a na brytyjczyka mam chrapkę od dawna ale póki mieszkam z rodzinką mam zakaz wnoszenia czwornożnych Odbiję sobie kiedyś z nawiązką i założę hodowlę miauczków

miłego
mam nadzieję, że jednak mnie nie pokażą aczkolwiek mogą, bo z mojej szkoły tylko trzy osoby zdawaly angielski rozszerzony.

ja też chcę założyć hodowlę!! i też mam zakaz wnoszenia czworonożnych ale odbiję to sobie, odbiję, a co!!

miłego wieczoru Dziewczyny, a jutro mam ustny, trzeba troszkę powtórzyć, bleeeeee...
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:32   #191
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
z chęcią bym pomachała, ale nie należę do osób medialnych :P

a z korkiem to świetna historia co zrobił nauczyciel? a kolega?

mam nadzieję, że jednak mnie nie pokażą aczkolwiek mogą, bo z mojej szkoły tylko trzy osoby zdawaly angielski rozszerzony.

ja też chcę założyć hodowlę!! i też mam zakaz wnoszenia czworonożnych ale odbiję to sobie, odbiję, a co!!

miłego wieczoru Dziewczyny, a jutro mam ustny, trzeba troszkę powtórzyć, bleeeeee...
Nauczyciel się śmiał A kolega prawie w ogóle nie zareagował i całe szczęście Tylko się przestraszył troszkę i krzyknął

Ja nienawidzę ustnych egzaminów Pamiętam jak miałam rok temu z Polskiego ustny właśnie.. to tak byłam zdenerwowana że powiedziałam że Wigilię stukaliśmy z rodziną się jajkami Pani dziwnie się patrzała Wielkanoc z Wigilią mi się poplątały

xxx
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 20:45   #192
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Ejjjjj noooo ja też kocham koty !!!!! I mam swojego Świrka Wariat jakich mało !!!!!

A waga---> +1kg Mam nadzieję, że jak już ruszyło to teraz będzie z górki

Iza, to Ty medialna kobita jesteś
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:30   #193
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
No nie można ale to zależy od nauczycieli Jeden nie pozwoli a drugi jeszcze się zapyta czy nie masz nic dobrego A miałam 7up gazowanego więc cała byłam klejąca na szczęście stało się to na ostatniej lekcji
haha. Pewnie musiało to maskarycznieśmiesznie wyglądać

Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość

Cały dzień na nogach i dzień zleciał jak z bicza Kotek ma nożkę na takim temblaku jakbyi nie może normlnie chodzic, a okazuje się, że ma coś na głowie jeszcze ponoc mały guzek czy cos--ehhh. Izka ja też kocham koty a na brytyjczyka mam chrapkę od dawna ale póki mieszkam z rodzinką mam zakaz wnoszenia czwornożnych Odbiję sobie kiedyś z nawiązką i założę hodowlę miauczków

miłego
Ojjejej guzek na główce Serce b ymi pękło gdyby mojej tka się stało. Kompletnie nie jestem przygotowana na cos takiego.

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
z
ja też chcę założyć hodowlę!! i też mam zakaz wnoszenia czworonożnych ale odbiję to sobie, odbiję, a co!!

miłego wieczoru Dziewczyny, a jutro mam ustny, trzeba troszkę powtórzyć, bleeeeee...
Znowu będe trzymac kcuki

A hodowle kotków to i ja drogie panie zakładam

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Ejjjjj noooo ja też kocham koty !!!!! I mam swojego Świrka Wariat jakich mało !!!!!

A waga---> +1kg Mam nadzieję, że jak już ruszyło to teraz będzie z górki

Iza, to Ty medialna kobita jesteś
Tez koooochammmmm bezwględnie i bezwarunkowo
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:34   #194
monochrome
Rozeznanie
 
Avatar monochrome
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Wiadomości: 701
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Witam! ^^

Dziś wróciłam od rodziców. Niestety w domu nie było Internetu, więc teraz muszę nadrobić zaległości na forum. Padniętam, tedy poodpisuję Wam następnym razem.
Dobranoc.
__________________
I can ride my bike with no handlebars
monochrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:41   #195
Nasturcja several years
Rozeznanie
 
Avatar Nasturcja several years
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ToRuŃ:)
Wiadomości: 670
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Miłośniczki kotów widzę tutaj , już wyobrażam sobie jak wychodzimy z naszymi pociechami na smyczkach i każda z nas z inną rasą

Izka jutro od rana już trzymam Ponoc żeń szeń jest dobry na trzeźwośc umysłu, ja sobie zawsze łykam przed ustnymi i jestem wtedy bardziej ogarnięita z wkutą wiedzą
Przed chwilką wyjęłam z plecaka zapomnianego Big Milka, który schował się w kieszonce i przeleżał z 2dniWypatrzyłam dzisiaj w empiku tyle fajnych książek i płyt, że aż żal serce ściska z powodu deficytu złotych

Dobranoc Bąbelki
__________________
What doesn't kill me only makes me stonger..
[Strong enough..]
Nasturcja several years jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:45   #196
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Iza, zdolna jesteś niesłychanie więc jutro też pójdzie Ci dobrze, zobaczysz...;*
a gramatyka na ang łatwa? na jaki temat pisałaś wypracowanie?
wogóle co Iza planujesz potem? gdzie składasz papiery?

Euph, wydaje mi się że podjęłaś słuszną decyzję zabierając papiery...bez sensu siedzieć na studiach które Ci nie pasują...Ode mnie z roku też chłopak zabrał papiery i wrócił do swej miejscowości i zamierza startować na jakiś inny kierunek...i mówi że to byla dobra decyzja

Więcej chyba nic nie napiszę , tylko poczytam co tam u Was dokładniej...bo wyszłam z domu o 8;40 a wróciłam dopiero o 22;00 i miałam tylko 1,5 godz przerwy ...jestem padnięta...;/
__________________
...na rozstaju dróg...
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:47   #197
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

A ja tu chyba jedyna ta co nie lubi kotóóóóóóóóóów Ja jestem dziwna, nie lubię ani zwierząt, ani małych dzieci
Powiem Wam coś tylko ciiiii Jak byłam mała to z kolegami na podwórku podpalałam biedronki! Tzn, ja nie podpalałam, tylko patrzałam jak oni to robią Albo kiedyś jak dostałam psa jak byłam mała to woziłam go w wózku dla lalek i ubierałam czapeczki biedaczek

Ale mnie przed chwilą sąsiedzi wkurzyli :| Mieszkają na przeciwko moich drzwi i przez jakieś pół roku przed drzwiami leżało pełno desek ! a teraz kiedy je posprzątali wysypali piasek i jak wychodzę z domu to wchodzę w piaskownice

Jak sobie pomyślę że jutro zaczyna się ten 10cio godzinny egzamin to chcę mi się wpaść w tą kupkę piasku i się zakopać..

;***************
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 22:21   #198
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
Miłośniczki kotów widzę tutaj , już wyobrażam sobie jak wychodzimy z naszymi pociechami na smyczkach i każda z nas z inną rasą

Izka jutro od rana już trzymam Ponoc żeń szeń jest dobry na trzeźwośc umysłu, ja sobie zawsze łykam przed ustnymi i jestem wtedy bardziej ogarnięita z wkutą wiedzą
Przed chwilką wyjęłam z plecaka zapomnianego Big Milka, który schował się w kieszonce i przeleżał z 2dniWypatrzyłam dzisiaj w empiku tyle fajnych książek i płyt, że aż żal serce ściska z powodu deficytu złotych

Dobranoc Bąbelki

ooo takk . Ja z moją kicia norweska - lesną chodzę. Na czerwonej smyczy z srebrymi cyrkoniami


Ja deficyt złotych przeżywam gdy wchodzę do jakijś dobrej drogerii. Niby bardziej inreresują mnie włąśnie czy książki czy ciuchy, ale najbardziej szkoda mi , ż enie moge kupić tych wszystkich cudów do ciała . Nie wiem jak mozna miec depresję z napchanym portfelem W każdym razie stan ten na pewno jest łątwiejszy do przezwyciężenia niż kiedy w kieszeni pustki.

Myślałam jakby sietu jutro ubrać. Hmmm pewnie znowu będzie wiało
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 09:40   #199
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

.

Edytowane przez FilifionkaB
Czas edycji: 2011-09-26 o 12:30
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 09:59   #200
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Aloha

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
a co zamierzasz dalej robić?
Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
Euph--jakie masz teraz plany? nie żal ci szkółki
Zasilę szeregi taniej siły roboczej no i pójdę do jakiejś policealki.. tak mi się wydaje.

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość

Euph, wydaje mi się że podjęłaś słuszną decyzję zabierając papiery...bez sensu siedzieć na studiach które Ci nie pasują...Ode mnie z roku też chłopak zabrał papiery i wrócił do swej miejscowości i zamierza startować na jakiś inny kierunek...i mówi że to byla dobra decyzja
O tak, z wielką ulgą zabierałam stamtąd papiery. Nie cierpiałam tej uczelni.


Oj u mnie pogoda to też taka nieciekawa - strasznie wieje
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal

Edytowane przez euphoriall
Czas edycji: 2009-05-06 o 10:00
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 10:47   #201
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Miłego dnia dziewczynki
PS. U mnie też pogoda dupna ..... Ale jutro ma się poprawić
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 11:19   #202
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

hej

Kawuś, gratuluję wagi, Toffiee, ja z moim kocurrrem też wychodzę, choc ludzie na mnie dziwnie patrzę

Dziewczyny błagam trzymajcie kciuki o 14,30 bo zaraz umrę ze strachu
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 11:41   #203
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
hej

Dziewczyny błagam trzymajcie kciuki o 14,30 bo zaraz umrę ze strachu

Będzie git, mówię Ci a skoro ja mówię, że będzie git, to git będzie

Amen.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:17   #204
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Izunia, będzie dobrze

U mnie też się chłodno robi...niestety..

Wogóle to od 2 dni mam uczulenie na szyi i wygląda to strasznie! na początku wyglądało jak ugryzienie jakiegoś owada, ale z dnia na dzień się powiększa... przez 2 dni piłam wapno, ale bez rezultatów i dziś kupiłam sobie specjalną maść...Mam nadzieję, że pomoże bo nieładnie to wygląda

Dziś na szczęście już odbębniłam wszystkie zajęcia na uczelni...Wstałam na 8 na aerobik. Choć szczerze mówiąc wg. planu nie powinnam na niego iść, bo ogólnie chodzę w poniedziałki i byłam na wszystkich zajęciach, ale babka nie wpisała mi obecności na jednych i stwierdziła, że mnie nie było i że muszę to odrobić...Więc dziś był wf pt " odrabianie"...

Zaraz zabiorę się chyba za czytanie książki, potem się zdrzemnę i muszę się uczyć...aj aj aj...
__________________
...na rozstaju dróg...
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 13:33   #205
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Trzymamy kciukacze
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 14:39   #206
Bbasiulka
Raczkowanie
 
Avatar Bbasiulka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 250
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Zdałam mature ustną z języka polskiego.... iiihaaa
a bardzo się bałam ^^
__________________
W życiu o to chodzi.. aby być trochę.. niemożliwym

-- Nabieram apetytu na życie
Bbasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:04   #207
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

ja też zdałam - 18/20 a Ty, Basia?

Vix, a co to za uczulenie, na coś do jedzenia? może idź do lekarza?

Euph, miałaś rację wniosek? Euph zawsze ma rację

dziękuję za kciuki, Dziewczyny, mam dzień wyjęty Z życiorysu, stresowałam się tak, że SZOK!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:13   #208
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Basia, Iza- gratulacje
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:18   #209
Bbasiulka
Raczkowanie
 
Avatar Bbasiulka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 250
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

15/20 , ale zdałam. Komisja nie dała mi mojej karty z cytatami musiałam się upomnieć, i kolega wszedł kiedy mówiłam. Oj nie jest przecież źlee ( wkońcu ja humanistą nie jestem -.-)
__________________
W życiu o to chodzi.. aby być trochę.. niemożliwym

-- Nabieram apetytu na życie
Bbasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:20   #210
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

ładnie, ładnie, Basia. przecież to bardzo dobry wynik, nie wiem, dlaczego mówisz tak, jakby był kiepski.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-04 14:06:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.