Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 10:53   #601
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Kinka_17 jesteś w ciąży nieważne, czy kreska jest słabsza czy wyraźna. dwie kreski oznaczają ciążę, nawet na teście jest tak napisane
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 10:59   #602
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kinka_17 Pokaż wiadomość
Witam
Pisze z takim zapytaniem test ciazowy zrobiony wczoraj pokazal 2 kreski jedna ciemniejsza jedna blada dzisiaj rano inny test innej firmy rowniez pokazlaam jedna ciemniejsza jedna bladsza,prosilabym o rozwianie moich watpliwosci a mianowicie wkrecila mi kolezanka srube ze jak jest bardzo slaba kreska to niema ciazy...czy musi byc rzeczywiscie tylko jedna kreska bez zadnej jasno rozwej kreski czy jesli jest jedna mocna i druga blada czy mozna wykluczyc ciaze?? przepraszam troche namotalam ale mam nadzieje ze zrozumiecie
Prawdopodobnie jesteś w ciąży. Dwie kreski wskazują ciąże.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:00   #603
Kinka_17
Raczkowanie
 
Avatar Kinka_17
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Osnabrück(Germany)
Wiadomości: 47
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Tyle ze one sa blade duzo bledsze od tej drugiej...czyli mam rozumiec ze jesli jest tylko ta 1 i niema sladow tej 2 to nie jest sie w ciazy??? aha czyli jestemciesze sie
Kinka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:05   #604
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

2 testy pokazały Ci 2 kreski, a to czy jedna jest bledsza to nie ma nic do rzeczy Tak mi się wydaje ... Zresztą spotkałam się z tym parę razy.
Gratuluje bo na pewno jesteś w ciąży
__________________


Cannella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:34   #605
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: "Seks" przez bieliznę a ciąża

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
a ja zachowam powage i odpowiem na pytanie (a co mi tam )

odp brzmi:

NIE
ja bym powagi nie zachowala nieladnie z mojej strony
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:36   #606
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: "Seks" przez bieliznę a ciąża

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Bez przesady ,mamy internet i jak widać dziecko potrafi sie nim poslugiwać
dwa za moich czasów-jak to brzmi internetu nie bylo ,rozmów z rodzicami rownież o takich szczegółach nie było,szkoła -wiadomo-rozmnażanie to 1 godzina lekcyjna w chyba 4 klasie i jakoś w ciaze nie zaszlam ani ja ani moje nastoletnie kolezanki ,moze dlatego ze nie bralam sie za cos o czym nie wiedzialam a przede wszytskim nie bylam gotowa .

"Wiedze" czerpalam niestety z bravo i ksiazki gdzies odnalezionek "Dla dziewcząt o dziewczętach " jakos zle na tym nie wyszlam .

Najprosciej jest zrzucic wine na szkole i polityków .

Problemem obecnie nie do konca jest brak dostepu do lektury i wiedzy ale lenistwo i rozkladanie nóg w wieku lat nastu.
No dokladnie. Ja w wieku 11 lat byłam uświadomiona, ale nie przez polityków ani nauczycieli. Sama dbałam o swoją edukację seksualną . Można znaleźć rzetelne informacje, jeśli się szuka, a nie czeka, aż wiedza sama na nas splynie. Albo zamiast tego ktoś zabiera się za pseudo seks, bo inaczej tego nie nazwę, skoro ktoś nie wie, co i jak.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:43   #607
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: "Seks" przez bieliznę a ciąża

A tak swoja droga to niektore watki przypominaja wlasnie w 100% te ktore sa w bravo (ewentualnie bravo girl). Mysle ze kazda z nas (a przynajmniej wiekszosc) czytala bravo w wieku lat 12-13. W kazdym razie ja czytalam. I chociaz to bylo 10 lat temu to niektore watki wlasnie przypomniaja mi o tekstach typu 'dotknelam reka jego penisa. czy jestem w ciazy??' Straszne, ale prawdziwe. Poza tym na pewno zadnej nastolatce nie zaszkodziloby od czasu do czasu kupic jakiejkolwiek gazety czy czasopisma dla kobiet (jolie, joy, glamour czy jakies tego typu). Czasami sa tam naprawde fajne artykuly, ktore nie tylko dla nastolatek moga okazac sie ciekawe. No i oczywiscie internet, ksiazki. I co najwazniejsze: ROZMOWA Z CHLOPAKIEM! Jak mozna w ogole isc do lozka z chlopakiem, z ktorym sie wczesniej na te tematy prawie w ogole nie rozmawialo. Skad wtedy mozesz wiedziec czy chlopak mimo lat kilkanastu jest odpowiedzialny i 'w razie czego' zaopiekuje sie toba i dzieckiem. Poza tym 'odpowiedzialnosci' ludzi nie mozna liczyc w latach. Ilu jest facetow juz po 30, ktorzy sie zachowuja jakby nadal mieli 10 lat. Takze pomysl o tym i poszerz swoja wiedze. Poza tym sam chlopak powinien wiedziec, ze nie mozesz zajsc w ciaze przez bielizne i do tego jeszcze majac tampon (!!!) i jesli sama nie wiesz to niech on cie uswiadomi. A jak on nie wie no to moja droga... w co ty sie w ogole pakujesz??!!
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 11:50   #608
truskawka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: "Seks" przez bieliznę a ciąża

on to wie i tlumaczyl mi rozwniez to wsyztsko ale ja jestem okropna panikarą.plemniczki wedrowniczki wiem ze to prawie niemozliwe ale ja sie i tak boje. wlasnie zytam rozne wypowiedzi i roznych ludzi ze przez bielizne rowniez moze wydzielina przesiaknac dla mnie to troche rowniez smieszne no ale....nie wiem co mam o tym myslec nie wrzucajcie na mnie tylko dlatego ze jestem panikarą.tylko prosz epomozcie.
truskawka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:52   #609
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kinka_17 Pokaż wiadomość
Tyle ze one sa blade duzo bledsze od tej drugiej...czyli mam rozumiec ze jesli jest tylko ta 1 i niema sladow tej 2 to nie jest sie w ciazy??? aha czyli jestemciesze sie
Jestes w ciazy. Intensywnosc koloru drugiej kreski zalezy od ilosci hormonow. Wiec mozliwe ze za kilka tygodni kreska bedzie juz mocno widoczna.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:00   #610
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: "Seks" przez bieliznę a ciąża

Cytat:
Napisane przez truskawka666 Pokaż wiadomość
on to wie i tlumaczyl mi rozwniez to wsyztsko ale ja jestem okropna panikarą.plemniczki wedrowniczki wiem ze to prawie niemozliwe ale ja sie i tak boje. wlasnie zytam rozne wypowiedzi i roznych ludzi ze przez bielizne rowniez moze wydzielina przesiaknac dla mnie to troche rowniez smieszne no ale....nie wiem co mam o tym myslec nie wrzucajcie na mnie tylko dlatego ze jestem panikarą.tylko prosz epomozcie.
Ok. Ja juz bede powazna, obiecuje. A gdzie czytalas, ze przez bielizne mozna zajsc w ciaze? Poza tym tu nawet nie chodzi o sama bielizne ale takze o tampon. Jesli masz tampon to jak sama wiesz nawet krew z miesiaczki sie przez niego nie przedostanie (chyba ze po czasie jak tampon juz nia calkowicie przesiaknie) wiec jak mogloby troszeczke spermy sie tamtedy przedostac? Zeby to bylo mozliwe tej spermy musialoby byc naprawde duzo i musialaby ona jakis czas sie 'wchlaniac' ale nawet wtedy szanse na to, ze pleminiki to przezyja, sa znikome.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:02   #611
Kinka_17
Raczkowanie
 
Avatar Kinka_17
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Osnabrück(Germany)
Wiadomości: 47
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Ide dzisiaj do Gina a jak niebede to juz w zyciu niezaufam testom
Kinka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 12:13   #612
truskawka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: "Seks" przez bieliznę a ciąża

ale nie wyjmowalam tamponu.mialam go w sobie cala noc az do rana. czyli uwazasz ze nie mam sie czego obawiac naprawde? ja tu paznokcie juz obgryzam.
truskawka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:19   #613
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: "Seks" przez bieliznę a ciąża

Cytat:
Napisane przez truskawka666 Pokaż wiadomość
ale nie wyjmowalam tamponu.mialam go w sobie cala noc az do rana. czyli uwazasz ze nie mam sie czego obawiac naprawde? ja tu paznokcie juz obgryzam.
Nie masz sie czego obawiac!! Na pewno.
A chlopak mial wytrysk? Bo napisalas tylko ze byl 'wilgotny'. Jesli mial i nie rozsmarowaliscie spermy w okolicach twoich narzadow plciowych to nie ma szansy. A nawet jesli to jak sama piszesz mialas tampon az do rana wiec ta sperma nie mogla sie przez niego przedostac.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

A paznokci nie obgryzaj, bo ich szkoda
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:34   #614
truskawka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: "Seks" przez bieliznę a ciąża

nie wiem czy mial wytrysk, tego sie wlasnie obawiam. musze go o to zpaytac. dotykal moich narzadow swoim czlonkiem ale to mialo miejsce przez moje spodencki od pidzamy. no i ne wiem co mam o tym myslec. wiem paznokci mi tez szkoda hehmartwie sie strasznie
truskawka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:49   #615
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: "Seks" przez bieliznę a ciąża

Cytat:
Napisane przez truskawka666 Pokaż wiadomość
nie wiem czy mial wytrysk, tego sie wlasnie obawiam. musze go o to zpaytac. dotykal moich narzadow swoim czlonkiem ale to mialo miejsce przez moje spodencki od pidzamy. no i ne wiem co mam o tym myslec. wiem paznokci mi tez szkoda hehmartwie sie strasznie
W takim razie raczej nie mial wytrysku bo nie da sie zebys tego nie zauwazyla. No chyba ze sperma zaschla (no ale kurcze, po pierwsze bys poczula-zapach, a poza tym mialabys mokre spodenki!!).
Przestan sie martwic, nie ma czym. Pogadaj z chlopakiem. Poczytajcie jakies ksiazki na ten temat. Najlepiej razem.
I nie obgryzaj paznokci!! Beda brzydkie, zobaczysz :P
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:20   #616
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

kochane prosze o pomoc, od ponad 3 lat biore pigułki anty.Poniewaz 18 kwietnia mialam wesele postanowilam wziąść dwa opakowania pod rząd,w dniu wesele wspołrzylam dodam ze tydzien przed zakonczylam brac antybiotyk ale moj ginekolog powiedzial ze niewplywa on zbyt mocno na pigulki i niemoze sie dodatkowao zabezpieczac.Opakowanie mialam skonczyc w niedziele dokladnie 2 tyg po wspolzyciu,ale niestety w piatek zapomnilam pigulki,moglam juz przesac brac pozostale 2 i zaczekac na krwawienie ale sama niewiem czemu w sobote gdy sie tylko zorientowalam wzielam 2 pigulki i w niedzile normalnie .zawsze krwawienie dostaje juz w srode,czy mozliwe jest ze krwawienie opozni sie troche ze wzgledu na dwa opakowania pod rzad??moze to ze polknelam 2 pigulki ma jakis wplyw??bardzo prosze o pomoc,tydzien po weselu okazalo sie ze moj tz mnie zdradza,wiec zakonczylam ten zwiazek i ciaza bylaby ostatnim oczym teraz marzeprosze o pomoc
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:29   #617
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
kochane prosze o pomoc, od ponad 3 lat biore pigułki anty.Poniewaz 18 kwietnia mialam wesele postanowilam wziąść dwa opakowania pod rząd,w dniu wesele wspołrzylam dodam ze tydzien przed zakonczylam brac antybiotyk ale moj ginekolog powiedzial ze niewplywa on zbyt mocno na pigulki i niemoze sie dodatkowao zabezpieczac.Opakowanie mialam skonczyc w niedziele dokladnie 2 tyg po wspolzyciu,ale niestety w piatek zapomnilam pigulki,moglam juz przesac brac pozostale 2 i zaczekac na krwawienie ale sama niewiem czemu w sobote gdy sie tylko zorientowalam wzielam 2 pigulki i w niedzile normalnie .zawsze krwawienie dostaje juz w srode,czy mozliwe jest ze krwawienie opozni sie troche ze wzgledu na dwa opakowania pod rzad??moze to ze polknelam 2 pigulki ma jakis wplyw??bardzo prosze o pomoc,tydzien po weselu okazalo sie ze moj tz mnie zdradza,wiec zakonczylam ten zwiazek i ciaza bylaby ostatnim oczym teraz marzeprosze o pomoc
O matko!! Ale to chyba nie bylo twoje wesele?? (bo nie ma ani slowa o tym czyje). po terminie spodziewaniej miesiaczki mozesz zrobic test, albo udac sie do ginekologa.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:32   #618
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

nie,naszczescie nie moje...a czy jest mozliwosc ciazy??wspolzylam tylko 18 kwietnia a pogulki zapomnilam dwa tyg.pozniej ;/czy mozliwe ze krwawienie niepojawilo sie z powiodu tych dwoch opakowanan wzietych pod rzadco prawda nigdy niezdarzylo mi sie zeby niedostac okresu w srode,dzis popiero czwartek ale sie troche niepokoje
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:56   #619
Kinka_17
Raczkowanie
 
Avatar Kinka_17
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Osnabrück(Germany)
Wiadomości: 47
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Eh zrobilam 3 test i niechce pokazac nic innego jak 2 kreski :P
Kinka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 14:03   #620
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kinka_17 Pokaż wiadomość
Eh zrobilam 3 test i niechce pokazac nic innego jak 2 kreski :P
Ale po co 3 test? Jestes w ciąży
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:09   #621
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Niech sie dziewczyna cieszy.
Jesli to da ci poczucie spokoju to zrob i 4
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:12   #622
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

gratulacjie kochanie uspokujcie mniebardzo sie stersuje,w mojej obecnej sytuacji
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:12   #623
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
nie,naszczescie nie moje...a czy jest mozliwosc ciazy??wspolzylam tylko 18 kwietnia a pogulki zapomnilam dwa tyg.pozniej ;/czy mozliwe ze krwawienie niepojawilo sie z powiodu tych dwoch opakowanan wzietych pod rzadco prawda nigdy niezdarzylo mi sie zeby niedostac okresu w srode,dzis popiero czwartek ale sie troche niepokoje
Ciaza jest watpliwa. Mnie osobiscie wydaje sie malo prawdopodobna. Ale mozesz zrobic test jesli cie to uspokoi.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:16   #624
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

w ulotce przeczytala ze w momencie pominiecia pigulki w 3 tyg mozna odzstawic nastepne i zrobic przerwe,ja konczylam opakowanie w niedziele,pigulki zapomialam w piatek,w sobote wzielam 2 na raz i w niedzile jedna,wspolrzylam tylko ten jeden raz 18,tydzien wczesniej skonczylam antybiotyk wiec chyba powinno byc okmoze te dwa opakowania pod rzad sprawily ze niemam okresu,co prawda to tylko jeden dzien spoznienia ale bardzo sie stresuje bo zostalam z tym calkiem sama
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:24   #625
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
w ulotce przeczytala ze w momencie pominiecia pigulki w 3 tyg mozna odzstawic nastepne i zrobic przerwe,ja konczylam opakowanie w niedziele,pigulki zapomialam w piatek,w sobote wzielam 2 na raz i w niedzile jedna,wspolrzylam tylko ten jeden raz 18,tydzien wczesniej skonczylam antybiotyk wiec chyba powinno byc okmoze te dwa opakowania pod rzad sprawily ze niemam okresu,co prawda to tylko jeden dzien spoznienia ale bardzo sie stresuje bo zostalam z tym calkiem sama
Moze nie masz okresu ze stresu (ale sie zrymowalo). Naprawde ciaza jest bardzo malo prawdopodobna. Wtedy bylas 'na tabletkach', one dzialaly a to, ze pare tyg. pozniej zapomnialas jakiejs wziac nie ma z tym zadnego zwiazku. Wyluzuj, moze od stresu nie ma okresu a moze od tego, ze wzielas 2 opak. naraz. Naprawde sadze, ze nie masz sie czym przejmowac.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:27   #626
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

dziekuje Ci bardzo,juz nawet mialam isc po test,ale rozsadnie myslac jeden dzien spoznienia to chyba zadne spoznienie,antybiotyki przestalam brac tydzien przed stosunkiem to chyba wszystko ok??strasznie sie niepokojezostalam calkiem sama z tym i niemam ochoty widziec sie nawet z tym czlwowiekiem,zostawila mnie po 3 latach a od 2,5 zdradzal ehhh
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:55   #627
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
dziekuje Ci bardzo,juz nawet mialam isc po test,ale rozsadnie myslac jeden dzien spoznienia to chyba zadne spoznienie,antybiotyki przestalam brac tydzien przed stosunkiem to chyba wszystko ok??strasznie sie niepokojezostalam calkiem sama z tym i niemam ochoty widziec sie nawet z tym czlwowiekiem,zostawila mnie po 3 latach a od 2,5 zdradzal ehhh
Wspolczuje ci. Ale dupek z niego!! Moze ze stresu przez zerwanie i tego o czym sie dowiedzialas nie masz okresu. To tez bardzo prawdopodobne.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:58   #628
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

sama juz niewiemmysle ze moze te 2 opakowania pod rzad tak wyplynely??przez te cale 2 miesiace kiedy bralam pigulki tylko ten raz 18 wpolrzylamco prawda bralam antybiotyk tydzin przed stosunkimejejku chyba pojde po test;/gdzybym z nim byla to nawet bym sie ucieszyla i napewno niestersowala a teraz to juz niewiem co robicna zrdowy rozsadek niema chyba szans ale ;/
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 15:21   #629
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Ale? Bożee po co piszesz na dwóch wątkach? Lec po test, zrób go i sie w końcu uspokój. Bo stres jeszcze bardziej opóźni miesiączke.
__________________


Cannella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 15:40   #630
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

zrobilam test;]niejestesmdziekuje dziewczyny za cierpliwoscodrazu mi lepiej
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.