CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy. - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 15:24   #3121
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez oluniaaa172 Pokaż wiadomość
Hej
mam pytanie... odczuwam bardzo dziwny ból w dole brzucha... miesiączke mam normalnie. brzuch stał się troszkę dziwny pod względem wyglądu,ale robiłam 2 testy i wynik był negatywny...czy to może być ciąża??
Dlaczego dziwny i jak wygląda twój brzuch? To normalne, że podczas okresu brzuch może być trochę wzdęty. Robiłaś jakieś ryzykowne numery? Bo z powietrza w ciążę się nie zachodzi, a nic nie widziałam o seksie w twoim poście.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 16:39   #3122
oluniaaa172
Zadomowienie
 
Avatar oluniaaa172
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś ;D
Wiadomości: 1 609
Dot.: Czy to ciaża?

No był stosunek przerywany.... a miesiączke miałam 4 dni za wcześnie i szybciej się skończyła....

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

a na drugim z testów widać ledwie widoczną kreseczkę.....
__________________
oluniaaa172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:06   #3123
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Czy to ciaża?

A mojego okresu wciąż brak. Dzisiaj miła 42 dzień. Zawsze kochaliśmy się z prezerwatywą, nigdy nam nie pękła ani się nie zsunęła. Nic złego się nie działo. Zawsze byliśmy trzeźwo myślący... Od tego okresu miałam zacząć brać tabletki, nawet je kupiłam!

Jeszcze dwa dni temu nie wkręcałam sobie, że jestem w ciąży, dzisiaj już jest inaczej. A wiem, że stres sprawia, że miesiączka opóźnia się jeszcze bardziej. Tym bardziej, że już kiedyś mi się tak spóźniał... O matko... Umrę jak tego okresu nie dostanę... o.O Szukałam nawet czarnej malwy, nie ma... Muszę iść do sklepu zielarskiego. Ech...

Najgorzej tak siedzieć w domu i sobie wkręcać, że jest się w ciąży.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:21   #3124
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A mojego okresu wciąż brak. Dzisiaj miła 42 dzień. Zawsze kochaliśmy się z prezerwatywą, nigdy nam nie pękła ani się nie zsunęła. Nic złego się nie działo. Zawsze byliśmy trzeźwo myślący... Od tego okresu miałam zacząć brać tabletki, nawet je kupiłam!

Jeszcze dwa dni temu nie wkręcałam sobie, że jestem w ciąży, dzisiaj już jest inaczej. A wiem, że stres sprawia, że miesiączka opóźnia się jeszcze bardziej. Tym bardziej, że już kiedyś mi się tak spóźniał... O matko... Umrę jak tego okresu nie dostanę... o.O Szukałam nawet czarnej malwy, nie ma... Muszę iść do sklepu zielarskiego. Ech...

Najgorzej tak siedzieć w domu i sobie wkręcać, że jest się w ciąży.
Wiesz tez tak ostatnio miałam...wkręcałam sobie a spóźnił mi się 6 dni...to chyba taki okres jest przesilenie letnie....
A najgorsze to było to że moja koleżanka kochała się z facetem w prezerwatywie i przerywany i zaszła...ponoć miała wtedy jajeczkowanie no ale mimo to była zabezpieczona...więc to już mnie bardziej dołowało a liczyłam że im bardziej mi się przesunie okres to wypadnie wkońcu że ja też nie byłam przed okresm podczas stosunku tylko miałam jajeczkowanie...zrobiłam test rano po 6 dniach....wyszedł negatywny to przestałam się stresować i wieczorem dostałam miesiączkę tamtego dnia
Ja Ci proponuję zrobić sobie test , ulży Ci po co masz sie tak stresować.
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:29   #3125
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez Blondyna20
Ja Ci proponuję zrobić sobie test , ulży Ci po co masz sie tak stresować.
Wiesz... Problem w tym, że takie testy nie zawsze pokazują prawdę... Czasami jeszcze bardziej można się zestresować. Poczekam jeszcze trochę. Jak już wspomniałam... To nie jest pierwsza taka sytuacja.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:33   #3126
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Wiesz... Problem w tym, że takie testy nie zawsze pokazują prawdę... Czasami jeszcze bardziej można się zestresować. Poczekam jeszcze trochę. Jak już wspomniałam... To nie jest pierwsza taka sytuacja.
Hmmm w większości przypadków się nie mylą...nie wiem mój był bardzo wyraźny i jednoznaczny.
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:35   #3127
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez Blondyna20
nie wiem mój był bardzo wyraźny i jednoznaczny
Szczególnie jeśli wieczorem dostałaś okres . Ale z tym letnim przesileniem (w sumie to chyba wiosennym ) to coś jest... Dwa lata temu byłam w niemalże identycznej sytuacji. Też tyle czasu nie miałam okresu. Rok temu też o tej porze cykl mi się przesunął...
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 19:07   #3128
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Szczególnie jeśli wieczorem dostałaś okres . Ale z tym letnim przesileniem (w sumie to chyba wiosennym ) to coś jest... Dwa lata temu byłam w niemalże identycznej sytuacji. Też tyle czasu nie miałam okresu. Rok temu też o tej porze cykl mi się przesunął...
Nie martw sie pocieszę Cię może jak powiem że z 6 osób z którymi rozmawiałam to też im się opóźnia już drugi tydzień
Więc coś w tym jest
Stres niestety przesuwa jeszcze bardziej,a jeżeli nie zrobiłaś błędu to nie ma co sobie urajać ciąży
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 19:09   #3129
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

nie wiem doprawdy jak to działa, ale mi się też opóźnił i w zeszłym roku też - teraz jest po 62 dniach!
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 19:16   #3130
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez Blondyna20
a jeżeli nie zrobiłaś błędu to nie ma co sobie urajać ciąży
Racja, racja. Mogłabym się czymś zająć, wtedy nie będę o tym myślała. Jakąś książkę sobie poczytam. Albo się na egzamin z informatyki pouczę (chyba lepiej ściągę zrobić :P)... W gruncie rzeczy to mój chłopak trochę mi namieszał w głowie.

Zaczęło się od tego, że dla jaj powiedziałam mu, że mi się okres spóźnia... Bo był trzeci maj a wcześniej dostałam drugiego kwietnia... I od tego czasu non stop mi o tym gada. I o tyle, o ile na początku traktowałam to jak dobry żart, tak teraz chodzę ze ściśniętym żołądkiem.

Pociesza mnie jedynie fakt, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji. Że to dosyć częsta przypadłość kobiet w tym okresie. Ufff...
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 19:36   #3131
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Racja, racja. Mogłabym się czymś zająć, wtedy nie będę o tym myślała. Jakąś książkę sobie poczytam. Albo się na egzamin z informatyki pouczę (chyba lepiej ściągę zrobić :P)... W gruncie rzeczy to mój chłopak trochę mi namieszał w głowie.

Zaczęło się od tego, że dla jaj powiedziałam mu, że mi się okres spóźnia... Bo był trzeci maj a wcześniej dostałam drugiego kwietnia... I od tego czasu non stop mi o tym gada. I o tyle, o ile na początku traktowałam to jak dobry żart, tak teraz chodzę ze ściśniętym żołądkiem.

Pociesza mnie jedynie fakt, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji. Że to dosyć częsta przypadłość kobiet w tym okresie. Ufff...
Też tak miałam Codzienny sms..."dostałaś?"
Hehe...no dokładnie niczym sie nie martw
To jest całkiem normalne Taki okres teraz jest
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 19:46   #3132
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

JA osobiście nie zaobserwowałam żadnych opóźnień okresowych związanych ze zmianą pory roku Od pierwszego okresu wszystko regularnie, jedyny wyjątek to pół roku nieregularnych okresów po odstawieniu tabletek
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 20:39   #3133
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
JA osobiście nie zaobserwowałam żadnych opóźnień okresowych związanych ze zmianą pory roku Od pierwszego okresu wszystko regularnie, jedyny wyjątek to pół roku nieregularnych okresów po odstawieniu tabletek
A ja za to regularny okres mam tylko przy tabletkach... trochę to męczące było zanim zaczęłam je brać.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 20:52   #3134
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
A ja za to regularny okres mam tylko przy tabletkach... trochę to męczące było zanim zaczęłam je brać.
bo to nie jest okres, a tzw. krwawienie z odstawienia...
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 21:11   #3135
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
bo to nie jest okres, a tzw. krwawienie z odstawienia...
Wiem doskonale co to jest, o to się nie martw. Należe do osob ktore dokladnie czytaja wszystkie instrukcje itp. zanim się za coś zabiorą.

Przecież nie będziemy się sprzeczać o nazewnictwo co? Nie sądze, żeby to było ważne.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 22:20   #3136
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez oluniaaa172 Pokaż wiadomość
No był stosunek przerywany.... a miesiączke miałam 4 dni za wcześnie i szybciej się skończyła....

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

a na drugim z testów widać ledwie widoczną kreseczkę.....

oluniaaa po jakim czasie odczytałas wynik testu, tzn zaraz pojawiła się ta druga ledwo widoczna kreseczka?
__________________


Cannella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 08:59   #3137
Anna Es
Raczkowanie
 
Avatar Anna Es
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 120
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Witam.
Zaczne moze od tego, ze mam bardzo nieregularny okres. Cykle mam 11, 14 dni. Ostatnia miesiączka była 3kwietnia do 9 kw. poźniej była przerwa 10 dni i znowu okres. Biore tabletki gravistat od pierwszego dnia cyklu przez 5 dni. Dni płodnych wiec obliczyc się raczej nie da. dodam , ze kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia. Dla swietego spokoju powinnam zrobic test?
__________________
"- A gdzie miłość?- z jej ust, razem z obłokiem dymu,wydostaje się pytanie(...)
-Znaczy, nie kochali się? - nie wierzy mu.
-Mogli. - Chwila zamyślenia. - Wiesz, bardzo. Nawet na deszczu mokli razem. Tak się kochali."

______

ulubione cos: trzymanie cie za reke, chociaz nie wiesz, ze to robie.
Anna Es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:08   #3138
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Anna Es, bierzesz tabletki i masz takie nieregularne cykle? Ja sądzę, że to są po prostu plamienia. Ale jeśli bierzesz te tabletki regularnie, nigdy o żadnej nie zapomniałaś to chyba nie musisz robić testu.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:17   #3139
Anna Es
Raczkowanie
 
Avatar Anna Es
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 120
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Tak, biore tabletki i mam takie nieregularne cykle. A te 'plamienia' to takie raczej obfite są :x. Kiedy kochałam się ostatnio z chłopakiem juz nie zazywałam tabletek. Tak jak wczesniej pisałam, bez zadnego zabezpieczenia było.
__________________
"- A gdzie miłość?- z jej ust, razem z obłokiem dymu,wydostaje się pytanie(...)
-Znaczy, nie kochali się? - nie wierzy mu.
-Mogli. - Chwila zamyślenia. - Wiesz, bardzo. Nawet na deszczu mokli razem. Tak się kochali."

______

ulubione cos: trzymanie cie za reke, chociaz nie wiesz, ze to robie.
Anna Es jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 09:20   #3140
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Anna Es, jeśli długo brałaś te tabletki to prawdopodobnie nie jesteś w ciąży, ale skoro masz wątpliwości to go zrób, jeśli się nie boisz .
A te tabletki to na pewno antykoncepcyjne były? :P Przecież niektóre kobiety biorą tabletki właśnie po to, żeby mieć łagodniejszy okres i regularny, a Ty takowe przy braniu nie miałaś... Dziwne...
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:25   #3141
Anna Es
Raczkowanie
 
Avatar Anna Es
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 120
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

tak, tak, na pewno antykoncepcyjne
Ja miałam je przepisane własnie z tego wzgledu, ze cykle były nieregularne i bolesne. No ale niestety poprawy zadnej. Trzeba działać dalej.
Dzieki za pomoc, POzdrawiam ))
__________________
"- A gdzie miłość?- z jej ust, razem z obłokiem dymu,wydostaje się pytanie(...)
-Znaczy, nie kochali się? - nie wierzy mu.
-Mogli. - Chwila zamyślenia. - Wiesz, bardzo. Nawet na deszczu mokli razem. Tak się kochali."

______

ulubione cos: trzymanie cie za reke, chociaz nie wiesz, ze to robie.
Anna Es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:42   #3142
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anna Es Pokaż wiadomość
Tak, biore tabletki i mam takie nieregularne cykle. A te 'plamienia' to takie raczej obfite są :x. Kiedy kochałam się ostatnio z chłopakiem juz nie zazywałam tabletek. Tak jak wczesniej pisałam, bez zadnego zabezpieczenia było.
Sorki, bo chyba mi umknęło. Ile od niebrania tabsow się kochalaś?
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:48   #3143
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anna Es Pokaż wiadomość
Witam.
Zaczne moze od tego, ze mam bardzo nieregularny okres. Cykle mam 11, 14 dni. Ostatnia miesiączka była 3kwietnia do 9 kw. poźniej była przerwa 10 dni i znowu okres. Biore tabletki gravistat od pierwszego dnia cyklu przez 5 dni. Dni płodnych wiec obliczyc się raczej nie da. dodam , ze kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia. Dla swietego spokoju powinnam zrobic test?
Dobrze zrozumiałam. Brałaś tabletki tylko przez 5 dni a pozniej odstawiłaś i kochałaś się z chłopakiem tak? W takim wypadku możesz być w ciąży.

Mówiłaś lekarzowi, że masz takie krotkie cykle? I dlaczego brałaś te tabletki tylko 5 dni?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2009-05-15 o 09:49
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:25   #3144
Doonnkka
Raczkowanie
 
Avatar Doonnkka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
czy to może byc ciaza

koleżanka prosiła mnie zebym o tym napisała ... wiec tak podczas spotkania ze swoim chłopakiem robiła to z nim dwa razy w prezerwatywie... potem jakiś czas rozmawiali itp. póżniej ona mu zrobiła dobrze buzią po czym wszedł w nią bez zbezpieczenia ;/ po krótkiej chwili pomyśleli i wyjął go z niej i założył prezerwatywie i dokonczyli. a pytanie jest takie czy moze być w ciazy??

moim zadaniem raczej nie bo przecież wytała je ręką i buzią . chociaż jest małe prawdopodobienstwo że jest w ciaży.
Doonnkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:44   #3145
marudnyGosc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: czy to może byc ciaza

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
koleżanka prosiła mnie zebym o tym napisała ... wiec tak podczas spotkania ze swoim chłopakiem robiła to z nim dwa razy w prezerwatywie... potem jakiś czas rozmawiali itp. póżniej ona mu zrobiła dobrze buzią po czym wszedł w nią bez zbezpieczenia ;/ po krótkiej chwili pomyśleli i wyjął go z niej i założył prezerwatywie i dokonczyli. a pytanie jest takie czy moze być w ciazy??

moim zadaniem raczej nie bo przecież wytała je ręką i buzią . chociaż jest małe prawdopodobienstwo że jest w ciaży.
W ciąży na pewno jest prezerwatywa, ona prawdopodobnie w pozamacicznej (w końcu robiła to bez zabezpieczenia ustami - 3 migdałek murowany).

A czy ona sama jest w ciąży macicznej - niech poczeka trochę i sama się przekona (zrobi test i gotowe).
W nasieniowodzie coś na pewno było - przecież nie zrobiła mu odsysania plemników z prącia - ale nie mam pojęcia jak zachowują się plemniki z 3 rzutu (czy są ochocze do zapłodnień czy nie)
marudnyGosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:44   #3146
izaxxx
Raczkowanie
 
Avatar izaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 116
GG do izaxxx
Dot.: czy to może byc ciaza

Moim zdaniem pleminki dostały sie do żołądka i tam juz krótką drogę mają do macicy. Znaczy sie ciąża murowana.
izaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:45   #3147
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: czy to może byc ciaza

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
koleżanka prosiła mnie zebym o tym napisała ... wiec tak podczas spotkania ze swoim chłopakiem robiła to z nim dwa razy w prezerwatywie... potem jakiś czas rozmawiali itp. póżniej ona mu zrobiła dobrze buzią po czym wszedł w nią bez zbezpieczenia ;/ po krótkiej chwili pomyśleli i wyjął go z niej i założył prezerwatywie i dokonczyli. a pytanie jest takie czy moze być w ciazy??

moim zadaniem raczej nie bo przecież wytała je ręką i buzią . chociaż jest małe prawdopodobienstwo że jest w ciaży.
Sorry ale nie moge
Tak, może być w ciąży!
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:53   #3148
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: czy to może byc ciaza

Po pierwsze - temat, gdzie pytamy o ciążę już jest -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219159
Po drugie - jeśli ktoś nie wie w jaki sposób dochodzi do zapłodnienia to po jaką cholerę bierze się za seks?
Po trzecie - staraj się pisać zrozumialej.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:55   #3149
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: czy to może byc ciaza

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
koleżanka prosiła mnie zebym o tym napisała ... wiec tak podczas spotkania ze swoim chłopakiem robiła to z nim dwa razy w prezerwatywie... potem jakiś czas rozmawiali itp. póżniej ona mu zrobiła dobrze buzią po czym wszedł w nią bez zbezpieczenia ;/ po krótkiej chwili pomyśleli i wyjął go z niej i założył prezerwatywie i dokonczyli. a pytanie jest takie czy moze być w ciazy??

moim zadaniem raczej nie bo przecież wytała je ręką i buzią . chociaż jest małe prawdopodobienstwo że jest w ciaży.
Nie powinna być w ciąży, bo ślina zabija plemniki. Chociaż mogą się one znajdować też w płynie preejakulacyjnym. A jeśli wcześniej współżyli to w nasieniowodach znajdowała się sperma, która mogła się wydostać. Podsumowując wg mnie, prawdopodobieństwo jest małe, ale jest. Niech 14 dni po stosunku zrobi test.

P.s jest zbiorczy na ten temat, następny raz użyj wyszukiwarki, albo popatrz na forum bo ciąża jest podpięta na samej górze np.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2009-05-15 o 10:58
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:26   #3150
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: czy to może byc ciaza

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
koleżanka prosiła mnie zebym o tym napisała ... wiec tak podczas spotkania ze swoim chłopakiem robiła to z nim dwa razy w prezerwatywie... potem jakiś czas rozmawiali itp. póżniej ona mu zrobiła dobrze buzią po czym wszedł w nią bez zbezpieczenia ;/ po krótkiej chwili pomyśleli i wyjął go z niej i założył prezerwatywie i dokonczyli. a pytanie jest takie czy moze być w ciazy??

moim zadaniem raczej nie bo przecież wytała je ręką i buzią . chociaż jest małe prawdopodobienstwo że jest w ciaży.
przepraszam
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.