Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 17:50   #61
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

No tak tak Elcia tak bedzie najlepiej,kupi Ci jakis pozadny soczek i wreszcie sie napijesz i dostarczysz fasolce troche witaminek

Witaski Madziu

Ehh a u mnie znowu cos sie dzieje Nie wiem przez co to ale wyskoczylo mi pelno chrostek na twarzy,rano bylo tylko kilka na czole a teraz juz mam na calej twarzy Na uczulenie to nie wyglada,a tez nie jestem na nic uczulona,potowki tez to nie sa,wrrr no to jeszcze chwila i bede wygladac jak jedna wielka chrosta
Aaa powiedzcie mi jak u Was ze sluzem???
Bo u mnie juz 3 dzien jest go poprostu mnustwo,zalewa mnie,i mam wrazenie normalnie jakbym miala okres(tak leci),a jest bialo-zoltawy strasznie zadki,aaa i zauwazylam juz ostatnio i wczoraj wieczorem tez ze pojawiaja sie takie baaardzo malenkie,ledwo dostrzegalne czerwone plamki,co to moze byc???
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 17:51   #62
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
Natka oczywiscie,ze nie zawsze test wychodzi pozytywnie,pomimo ze jest sie w ciazy.moja kolezanka robila testy i chyba dopiero po 2 tygodniach wyszedl jej pozytywny.wrazie fasolki to juz uwazaj na siebie aby jej nie zaszkodzic



chyba jutro się przejdę n badanie krwi jak nie dostanę do jutra rana @ dziękuję wszytskim za cierpliwość bo już ciężko ze mną wytrzymać,do tego tż-cika nie ma przy mnie to już w ogóle
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 17:58   #63
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

NATKA nie panikuj kazda z nas z checia napewno chce doradzic i pocieszyc.po to tu jestesmy kobity aby sie wspierac.
a jak chcesz sie na 100 dowiedziec to faktycznie udaj sie na badanko.trzymam kciuki
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:04   #64
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Noo to Natka yaraz jak bedziesz miala wyniki to daj znac co i jak
Trzymamy zeby wynik byl taki jaki sobie zyczysz
Noo i Aga ma 100-stu procentowa racje,my tu po to jestesmy zeby jedna drugiej doradzala,wspierala,i odpowiadala na pytania jesli ktoras nie zna odpowiedzi....
Kierujemy sie zasada (tak mi sie wydaje) "dzis ja pomoge Tobie,jutro Ty pomozesz mnie" i to dziala
Nie martw sie ja to tu chyba jestem najwieksza zrzeda,co chwile o cos pytam,z czyms mam problem hehe :P
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:13   #65
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

ale dobrze że tu trafiłam dzieki dziewczynki jeszcze raz .oczywiście dam znać co i jak.. mam nadzieję ,żę wyjdzie fasoleńka która sobie robi tam miejsce już

a teraz mykam ogarnąć domek
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:22   #66
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

No pewnie ze dobrze Natka Chyba zadna z nas nie zaluje ze tu zajzala
Nioo to ogarniaj domek tylko wiesz powolutku i spokojnie I nie dzwigaj nic ciezkiego
Trzymam kciuki za fasolke

Ide sie teraz na chwilke polozyc Zauwazylam ostatnio ze godz 15 to moj czas na drzemke,dzis ten czas przebiegalam na miescie i teraz mnie scina Ale jeszcze tu dzis zajze za jakas godzinke poltorej Takze piszcie piszcie
Buziaki
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:07   #67
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
No pewnie ze dobrze Natka Chyba zadna z nas nie zaluje ze tu zajzala
Nioo to ogarniaj domek tylko wiesz powolutku i spokojnie I nie dzwigaj nic ciezkiego
Trzymam kciuki za fasolke

Ide sie teraz na chwilke polozyc Zauwazylam ostatnio ze godz 15 to moj czas na drzemke,dzis ten czas przebiegalam na miescie i teraz mnie scina Ale jeszcze tu dzis zajze za jakas godzinke poltorej Takze piszcie piszcie
Buziaki
madzia widze ze z piersiami masz to co ja mnie to straszliwie bola nawet przy lekkim dotyku.

kiciu no i mam co pic nie umre z pragnienia


natka po to tu jestesmy wiec nie krepuj sie i pytaj a my trzymamy kciuki zeby to byla fasolka
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 20:21   #68
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Hej wszystkim ale sie rozpisałyście ..... ale juz wszystko nadrobiłam agnieszka oczywiście ze jutro jak tylko wroce od ginka to dam znac co i jak. denerwuje sie strasznie. najbardziej to boje sie tego ze pojde i pani powie ze nie ma dzidzi to by było straszne. jutro rano zrobie jeszcze test zeby sie upewnic bo chyba zwariuje. lekarza mam na 12 wiec jeszcze przed obiadkiem dam znac. kurcze ale moje objawy tylko sie nasilaja. znowu zaczynaja mnie bolec piersi (bo byl czas ze juz nie bolaly), mam zgage, i brzuszek jest twardy i napiety.i jak chce sie wyciagnac to tak dziwnie cos mnie ciagnie w brzuszku.no i siuisam czesto, nawet w nocy wstaje ostatnio co mi sie nigdy nei zdazalo. hmmm zobaczymy jutro ale stresuje sie....kurcze chyba ide spac zeby szybko był piatek bo zwariuje.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:42   #69
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Hihi Elcia suuper bo juz sie martwilam ze nam uschniesz hehe :P:P:P

GOSBAJ uff dobrze ze masz ta wizyte w miare wczesnie,to przynajmniej nie musimy czekac do wieczorka zeby sie dowiedziec,bo to zycie w niewiedzy jest straszne,a my tu wszystkie takie niecierpliwe i zadne wiedzy co tak u kazdej na wizycie,ze bedziemy z niecierpliwoscia czekac na Twoje wiesci
Nie martw sie kochana,fasolka juz sie napewno rozgoscila w Twoim brzuszku i teraz tylko czeka na rozpieszczenie hihi
No to widze ze z objawami masz tak jak ja...jednego dnia sa,a drugiego ich nie ma,jakies to takie dziwne,no ale tak to juz jest
Slonko uszy do gory,do jutra do 12 czas szybciutko zleci i juz bedziesz w pelni szczesliwa i spokojna jak zobaczysz swoja fasolke
Buziaki kochane kobietki
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 21:35   #70
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Dzieki Kicia za slowa nadzieji, az mi sie cieplutko na serduszku zrobilo jak sobie pomyslalam ze jutro dowiem sie czegos wiecej o mojej fasolce. a ty czekaj cierpliwie sobota tez juz niedlugo i masz szybciutko dawac znac co i jak bo ja sie juz z toba niecierpliwie. postaraj sie nie nakrecac i najlepiej to jutro wieczorkiem sie zrelaksuj i troszke rozerwij to nie bedziesz o tym myslala i w sobote rano bedzie milutkie zaskoczenie zobaczysz trzymam kciuki i mocno wierze.
ok zmykam wreszcie spac, bo juz od 21 ziewam a jednak zawsze jest jeszcze cos do zrobienia.papatki do jutra
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 21:44   #71
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Noo Gosbaj masz byc dobrej mysli,wszysciutko bedzie dobrze,ja w to wierze i Ty tez musisz w to wierzyc
Ohh no staram sie nie myslec za bardzo o tym testowaniu w sobote,no ale nie da sie Ale na szczescie nic sie nie nakrecam,i dzis bylo nawet spokojnie Jak bedzie fasolka to bedzie cudownie,a jak nie bedzie no to trudno,bedziemy starac sie dalej
Oj tak tak dam znac jak tylko juz bede wiedziala co i jak
Dziekuje kochana za wiare,za kciuki i za to ze jestes
Heh ja sie wyspalam bo jak sie polozylam to po 21 wstalam takze teraz moge chwilke posiedziec
Milutkich i kolorowiutkich snow
Trzymaj sie cieplutko Do jutreka I pamietaj mysl pozytywnie,wszystko bedzie,baaa jest dobrze u fasoleczki Trzymam za pierwsza wizyte,i z niecierpliwoscia czekam na wiesci
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 22:01   #72
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

no laski to ja sie zegnam
doberj nocki kochane
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:04   #73
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Milutkich i spokojniutkich snow Sloneczka
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:15   #74
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
kurcze poszlam do sklepu po jakies picie dla siebie bo moj TZ pije tylko gazowane typu cola,sprite,a ja chcialm jakis sok no i zobaczylam taki ladny stoi na polce pomaranczowy az milo popatrzec to se mysle pyszny bedzie i wzielam w domu jak sie napislam to myslalm ze go zwroce ochydny w smaku cierpki bez cukru zero samku i zostalam bez picia

Podczytuję was troszkę,chociaż jeszcze nie jestem w ciąży,ale może 15 czerwca już będą II kreseczki.
Elcia kochanie ty moje.....ja też tak reagowałam na sok pomarańczowy .nie mogłam go przełknąć.Sok się nie zmienił tylko twoje kubki smakowe .Spróbuj jabłkowego.To był jedyny sok jaki mogłam pić oprócz kawy
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:37   #75
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Sensuel ja tez jeszcze nie jestem w ciazy,a bynamniej nic mi o tym nie wiadomo,poza objawami....
Jednym slowem nic tylko trzymamy kciuki do 15.06 i czekamy na 2 kreseczki
Ja ostatnio zaczelam pijac tutaj pomaranczowy z duza iloscia wit C ,i jest dobry,tylko od jakiegos czasu co zrobie lyka to przez 2 godz mi sie nim odbija,i stwierdzilam ze sobie podaruje
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:54   #76
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

jej dziewczynki muszę się znowu pożalić tak mnie calutki kręgosłup boli.. krzyże i tu między łopatkami i pęcherz że chyba nie wytrzymam .. chyba się już położe.wypiłm herbatke z dużą dawką cytryny bo nie chce zarzywć żadnych tabletek..na wszelki,wielki.. mam nadzieję ,że jutro wstanę ,,lepsza ,,niz dziś..


DOBRANOC KOCHANE ZAFASOLKOWANE I TE CZEKAJĄCE, SIĘ NIECIERPLIWIĄCE hehe nie mogłam zrymować :P
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 07:23   #77
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Witaski kochane w nowym dniu

Jak tam dzisiaj humorki dopisuja???
U mnie dzis jak narazie wesolo,heh zobaczymy co bedzie pozniej

Natka hmm "pociesze" Cie...Mnie juz krzyz i podbrzusze boli 4 tydz Wiem co to za bol
I tez sie mecze bez tabletek,bo nigdy nic nie wiadomo Chociaz podobno no-spe mozna zarzywac

Buziaki Sloneczka Milutkiego dzionka
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 07:48   #78
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
jej dziewczynki muszę się znowu pożalić tak mnie calutki kręgosłup boli.. krzyże i tu między łopatkami i pęcherz że chyba nie wytrzymam .. chyba się już położe.wypiłm herbatke z dużą dawką cytryny bo nie chce zarzywć żadnych tabletek..na wszelki,wielki.. mam nadzieję ,że jutro wstanę ,,lepsza ,,niz dziś..


DOBRANOC KOCHANE ZAFASOLKOWANE I TE CZEKAJĄCE, SIĘ NIECIERPLIWIĄCE hehe nie mogłam zrymować :P

Natka,jedyne tabletki jakie mogłam brać w ciąży p.bólowe to był APAP.Co prawda on na mnie w ogóle nie działał,bo jak już mnie głowa boli to tragedia,a najczęściej na zmianę pogody i ciśnienia.Wtedy tylko łeb w imadło i ciach.....bo tabletki nic nie dają.Ale APAP jest bezpieczny,bo mnie lekarz pozwolił go brać jak coś.
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 08:08   #79
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

pozdrawiam was wszytskie i gratuluje
a tera pytanie , jako ze jestescie doswiadczone juz w temacie
Kobietki jak to jest z tym okresem w czasie ciąży?? Czy mozna go odroznic?? Slyszalam ze nawet gdy kobieta zajdzie w ciaze to moze sie ono pojawic. I wlasnie jak ono wygląda? Jak je odroznic od normalnego krwawienia? CZy wystąpią wowczas bole menstruacyjne? Ile moze trwac?
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 09:01   #80
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

dzień dobry dziewczynki,ja trochę późno ale całą noc znowu nie spałam i jestem trochę padnięta... jeszcze poczekam z tymi tabletkami.. a mój tż oszalał ze szczęścia,znaczy martwi się też o mnie bo jestem tu sama i narazie nie wiemy tak narazie nic.dziś zmierzyłam temperture tam bo już inne pomysły mi nie przychodzą (chociaż wiem ,że temp trzeba mierzyć w ciągłośći,no ale zmierzyłąm) i wyszło 37.2 kreseczki wyczytałam,że przed @temp powinna spać więc może narazie jestem na dobrej drodze .. a z badaniami stwierdziliśmy ,że poczekam do poniedziałku,jeśli do tej pory nie dostane @ to ide na beta i zobczymy..i koniec myśli i warjowania..

a jeśli chodzi aakkzzii o te krwawienia to ja raczej nie pomoge. ale wiem ,że mogą występować ,trwać dość króciutko 2-3 dni i bardziej w postani brązowych plamień.to tak w skórcie ale poprawicie mnie laseczki jeśli jest inaczej..

buziaki
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:49   #81
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Ale tu dzisiaj cichutko

aakkzzii hej
Hmm nie bardzo moge Ci pomoc,bo nie wiem jeszcze czy jestem w ciazy....ale moja @ byla w tym miesiacu bardzo dziwna wiec mam nadzieje ze to juz to
Ja mialam krwawienie jeden dzien,a pozniej bylo 2 dniowe plamienie przechodzace z brazowego w bardzo jasno rozowe...nie wiem co to bylo bo nigdy tak nie mialam,ale jutro bede testowac to zobacze czy to ze wzgledu na fasolke czy nie

Pozdrowionka
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:07   #82
Kajulecka
Raczkowanie
 
Avatar Kajulecka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Witajcie kochane!
Ja dzisiaj leżakuję od samego rana i mam zamiar dopiero późnym popołudniem podnieść się z łóżeczka. Jeden dzień urlopu wart jest takiego pobyczenia się.
Kicia, trzymam kciuki mocno mocno, żebyś jutro zobaczyła upragnione dwie kreseczki. Ja wciąż męczę się z @. Pierwszy raz przyszła za wcześnie, pierwszy raz boli już 5 dzień i kooooońca nie widać ;( Dziwnie jakoś... I taka inna niż zawsze, wodnista krew... Nie rozumiem. Nigdy tak nie miałam
Mój ukochany tż doczekać się nie może kolejnych starań, a ja znowu boję się, że ponownie się nie uda. Ale postaram się bardzo, żeby tym razem się nie zamartwiać i nie doszukiwać objawów, choć łatwe to nie będzie.
Życzę Wam miłego dzionka i owocnych testowań mimo niezbyt przyjaznej pogody.
Buziaczków milion!
Kajulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:14   #83
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

hej dziewczynki, rzadko teraz tu zaglądam, chociaż staram się być na bieżąco, ale nie zawsze mi się udaje
ten tydzien mam totalnie pechowy- złośliwość rzeczy martwych- komputera, no i jakaś rozkojarzona jestem.
Objawów żadnych nie mam, ale coś "zaczynam" czuć się jakby na okres, nic mnie nie boli, nic mnie nie kłuje...ale jakoś takie przeczucia. Może dlatego, że zaczynam się stresować, bo jestem coraz bliżej tego dnia...
ps ale moja wrażliwa pierś mimo wszystko nadal się "nie odzywa"
dziś mi się zaczął 31dc.. zazwyczaj takie były, poza tym co był miesiąc temu, bo się spóźnił 2dni.

jakiś smutek mnie zaczyna łapać ( w podbrzuszu czuje wypełnienie jakby i takie "ciepło"... to tak jakby przed okresem
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:29   #84
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

witam co do plamien to ja mialam np leciutkie brozowawe plamienia tylko przez dzien wypadajacej @ a tak juz nie ale ledwo ledwo mi plamilo.
kicia to juz jutro coraz mocniej trzymam kciuki

natka z ta temp jest dziewnie bo ja sobie mierze codziennie i codziennie mam 36,5 badz 36,6 a jestem zafasolkowana dziewczyny z innego forum tez juz zwatpily po tym z wiarygonosc temperatury

ziaa cierpliwosci ja tez mialam dzien przed data @ objawy @ a jest fasolka

sensuel witam i na tym forum no i dolanczaj sie do nas
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:45   #85
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

elcia,chyba własnie tej cierpliwości zaczyna mi brakować, więc dziękuje przyda się na pewno
a ja mam ochotę ostatnio na pieczone rzeczy i... mięsne, mm!
mam ochotę na pierogi z miesem, ale akurat w zamrażalniku są tylko z truskawkami
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:59   #86
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

czesc dziewczynki ja tylko na chwile przywitac sie z Wami.dopiero wstalam,takze lece sniadanko sobie zrobic

kochane milego dzionka zycze:c mok:
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:02   #87
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
elcia,chyba własnie tej cierpliwości zaczyna mi brakować, więc dziękuje przyda się na pewno
a ja mam ochotę ostatnio na pieczone rzeczy i... mięsne, mm!
mam ochotę na pierogi z miesem, ale akurat w zamrażalniku są tylko z truskawkami

ja tez bylam niecierpliwa i zrobilam test dzien przed spodziewana @ i wyszedl negatywny a zrobilam w dzien @ spodziewaniej i wyszedl juz pozytywny powtorzylam za dwa dni i tez byly 2 kreseczki takze cierpliwosci choc wiem ze to latwo mowic
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 13:41   #88
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

dziewczyny a gdzie ZEBRA.wogole nas nie odwiedza
Zeberko odezwij sie czy wszystko w porzadku u Ciebie i u Twojej kruszykni
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 14:40   #89
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Ale sie rozpisalyscie kochane hehe
No to juz wszystko nadrabiam
Kajulecka Tobie to dobrze hihi nie ma jak to pozadnie sie wylezec Ale co tam jeden dzien wolny,to korzystaj ile wlezie,az Cie kosci zaczna bolec hehe Dziekuje kochana za kciuki,ohh mam nadzieje ze zobacze jutro te upragnione 2 kreseczki,i ze obajwy ktore mam nie zawioda moich oczekiwan
A Ty przeczekaj @ i do roboty...nie ma obijania A ja bede trzymac kciuki zeby tym razem sie udalo
Ziaaa no juz sie stesknilam kobietko ....Kochana wszystko bedzie dobrze,tak to czasami juz jest ze jak sie wali to wszystko na raz,ale glowa do gory,i niczym sie nie zamartwiaj!!!! A ja trzymam kciuki za Twoja cierpliwosc i zeby ta niechciana @ nie dotarla do Ciebie...no ewentualnie za 9 m-cy
Elcia kochana trzymaj,trzymaj i nie puszczaj,a jutro nasz wielki dzien ja rowniez trzymam kciuki zeby byl to jeden z naszych najszczesliwszych dni A jak tam fasoleczka dalej spokojnie sobie gosci w Twoim brzuszku,czy powoli daje o sobie znac???
Agus
witaski

A u mnie dla odmiany dzis piekna pogoda,ahh moze to slonko przyszlo do mnie z dobra nowinka ???
Dzis czuje nadzwyczaj dobrze,rano to nie moglam w to uwierzyc...no i wypralam firanki i powiesilam i skonczyly sie dobre czasy,brzusio zaczal dawac o sobie znac,wiec teraz sobie odpoczywam A mialam taka chec umyc jeszcze okna...ale coz z tym musze jeszcze poczekac na kolejny dzien w ktorym nic nie bedzie bolalo
Dzis moj Tz zrobil mi zaopatrzenie na weekendzik(roznego rodzaju soczki i jogurciki) bo ostatnio tylko to mi przechodzi przez gardlo,i tescik juz czeka na jutrzejszy poranek
A co tam u Was,jak Wam dzionek mija kochane???
Buziaki i kciukasy zeby wszystko bylo dobrze
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 14:52   #90
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Hej dziewczyny sorki ze dopiero teraz pisze ale bylam jeszcze w mieście i dopiero wróciłam do domku. otoż byłam dzis u lekarza ale w sumie to nic nowego sie nei dowiedzialam.tzn tylko tyle ze jest jeszcze za wczesnie zeby bylo cos widac.pani doktor mnie zbadala ale nic nie bylo wiodac.kazala przyjsc za 2-3 tygodnie.ale powiedziala ze testy sa pewniejsze niz badania wiec mi pogratulowala bo na pewno jestem w ciazy wg jej obliczeń kiedy moglo dojsc do ewentualnego zaplodnienia to jest 3 tc.liczylam sie z taka mozliwoscia ze bedzie za wczesnie ale i tak dobrze ze poszlam.hmmm to teraz jeszcze 3 tygodnie czekania zanim zobacze swoja fasolke....pani powiedziala ze jesli nic niepokojacego sie nei dzieje to nei ma sie czym martwic nie trzeba sie w niczym ograniczac i spokojnie czekac na kolejna wizyte.



Kicia a ty jak sie dzisiaj czujesz??ja dzis mialam okrutna zgage ale na szczescie przeszla.no i mam dzisiaj stopy spuchniete.trzymam kciuki za jutrzejsze 2 krechy
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.