Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 18:15   #1381
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

oj będe próbowac a te które mi podałas z avene to one mają kwas w sobie bo coś tam wyczytałam ze wodę termalną czy jakoś tak ale o zawartości kwasów nic może przeoczyłam
tadex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 18:39   #1382
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Od Avene to Cleanance K jest z kwasami AHA i BHA
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 18:42   #1383
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

uff to dobrze zamówiłam mam nadzieje ze bedzie buzka ładniejsza eh ale do opalania to trzeba przerwac smarowanie nie , do do wakacji i urlopiku bede sie malować
tadex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:18   #1384
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Monika, totalnie wiem, jaki ten puder wybrac, bo jestem nowa w De i tylko na 3 miesiace, ale pochodze po sklepach i moze cos wybiore. Dziewczyny, a nie wiecie, jak tu jest z cena iphona? Bo slyszalam, ze teraz jak euro ma kurs jaki ma, to sie nie oplaca kupowac elektroniki za granica, ale chcialam poznac opinie innych. Sorry, za ot, ale to tez mnie nurtuje tak samo, jak kosmetyki.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:24   #1385
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Monika, totalnie wiem, jaki ten puder wybrac, bo jestem nowa w De i tylko na 3 miesiace, ale pochodze po sklepach i moze cos wybiore. Dziewczyny, a nie wiecie, jak tu jest z cena iphona? Bo slyszalam, ze teraz jak euro ma kurs jaki ma, to sie nie oplaca kupowac elektroniki za granica, ale chcialam poznac opinie innych. Sorry, za ot, ale to tez mnie nurtuje tak samo, jak kosmetyki.
to prawda nie opłaca się tu kupowac gdy kurs jest 4.40 z euro a;e konkretnych cen nie znam ja kupuje wszystko w pl jesli chodzi o sprzety
tadex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 17:18   #1386
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Monika, totalnie wiem, jaki ten puder wybrac, bo jestem nowa w De i tylko na 3 miesiace, ale pochodze po sklepach i moze cos wybiore. Dziewczyny, a nie wiecie, jak tu jest z cena iphona? Bo slyszalam, ze teraz jak euro ma kurs jaki ma, to sie nie oplaca kupowac elektroniki za granica, ale chcialam poznac opinie innych. Sorry, za ot, ale to tez mnie nurtuje tak samo, jak kosmetyki.
W sklepach nie ma prawdziwych minaralow. te co ci napislam dostepne sa online. Prawdziwy w skpeie to tylko do Essence
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:13   #1387
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dziewczyny a gdzie jest nasze targowisko ?
Wkurzylam sie , nie umiem go znalezc a dziecko mi marudzi i wiecej czasu na szukanie nie mam.
Ma ktoras link pod reka?

Dopisek
dobra znalazlam juz a usunac posta sie nie da.

Edytowane przez Xenia
Czas edycji: 2009-05-29 o 09:55
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 10:48   #1388
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

To ja juz nie wiem, jak z tymi mineralami.
Dziewczeta, a jak oceniacie pudry, podklady Nivea? W Polsce chyba tego nie ma, prawda? Widzialam tez lakiery do paznokci.
Uzywacie produktow firmy Weleda? W mojej host family sa one bardzo lubiane, ale mi jakos nie podchodza.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 13:01   #1389
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 091
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Lakiery Nivea sa ok, chociaz ja najbardziej lubie lakiery P2, ktore sa tanie i bardzo trwale a do tego maja mnostwo kolorow. Jak chodze do DM to za kazdym razem musze sobie jakis lakier kupic, echhh nie da sie przejsc obok obojetnie

Czy uzywam weledy nie wiem, bo z reguly nie zwracam uwagi na firme, tylko na sam produkt.
W ogole zauwazylam, ze panie w sklepach z kosmetykami sa tu duzo milsze niz w Polsce. Poszlam ostatnio do Douglasa i szukalam cieni Maca, pani od razu przybiegla z pomoca, potem druga, obie chcialy na raz odpowiadac na moje pytania. A w PL?? W ogole dziwnie sie patrza jak sie o cokolwiek zapyta.

ps. Mam z weledy 2 olejki do masazu, sa swietne!
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 13:09   #1390
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Lakiery Nivea sa ok, chociaz ja najbardziej lubie lakiery P2, ktore sa tanie i bardzo trwale a do tego maja mnostwo kolorow. Jak chodze do DM to za kazdym razem musze sobie jakis lakier kupic, echhh nie da sie przejsc obok obojetnie

Czy uzywam weledy nie wiem, bo z reguly nie zwracam uwagi na firme, tylko na sam produkt.
W ogole zauwazylam, ze panie w sklepach z kosmetykami sa tu duzo milsze niz w Polsce. Poszlam ostatnio do Douglasa i szukalam cieni Maca, pani od razu przybiegla z pomoca, potem druga, obie chcialy na raz odpowiadac na moje pytania. A w PL?? W ogole dziwnie sie patrza jak sie o cokolwiek zapyta.

ps. Mam z weledy 2 olejki do masazu, sa swietne!
w Pl to takie babeczki w sklepach jak pytasz są wkurzone ze im tyłek zawracasz a tu to prawda miłe sa a jaki to sklep DM bo nie orientuję sie u mnie chyba go nie ma jest muller i duglas ihr platz ale takiego nie a moze to skorot jakiś?

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

co kupujecie by zwęzyc pory ?
tadex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 13:15   #1391
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 091
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

DM to Drogerie Markt a ich logo jest takie czerwono zolte (chyba) i ma literki DM. U mnie w miescie DMow jest wiecej niz Rossmanow, Schleckerow, czy Ihr
Platzow razem Dlatego najczesciej tam robie zakupy. A Douglas to fajny sklep, ale wiadomo-tam nie da sie kupic wszystkiego no i jest drozej, wiec jesli chcemy podstawowe kosmetyki to do Douglasa sie raczej nie wybierzemy. Brakuje mi w Niemczech tylko Sephory Czasem specjalnie jezdze do Luksemburga (mam 80km) lub do Francji, zeby zrobic zakupy w Sephorze. Moj TZ oczywiscie nie widzi zadnej roznicy w tych sklepach z kosmetykami, no ale faceci to faceci
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 13:24   #1392
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
DM to Drogerie Markt a ich logo jest takie czerwono zolte (chyba) i ma literki DM. U mnie w miescie DMow jest wiecej niz Rossmanow, Schleckerow, czy Ihr
Platzow razem Dlatego najczesciej tam robie zakupy. A Douglas to fajny sklep, ale wiadomo-tam nie da sie kupic wszystkiego no i jest drozej, wiec jesli chcemy podstawowe kosmetyki to do Douglasa sie raczej nie wybierzemy. Brakuje mi w Niemczech tylko Sephory Czasem specjalnie jezdze do Luksemburga (mam 80km) lub do Francji, zeby zrobic zakupy w Sephorze. Moj TZ oczywiscie nie widzi zadnej roznicy w tych sklepach z kosmetykami, no ale faceci to faceci
e faceci to sie nie znają chociaz mój M lubi kosmetyki i mnie do mulera ciagnie czesto a w takim razie u mnie nie ma tego sklepu a szkoda ja mieszkam w mały miasteczku mam ze 20km do holandii może kiedys tam sie wybiore na zakupki takze zostaje mi moj muller bo on u mnie najwiekszy i tylko 1
tadex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 13:52   #1393
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 091
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez tadex Pokaż wiadomość
e faceci to sie nie znają chociaz mój M lubi kosmetyki i mnie do mulera ciagnie czesto a w takim razie u mnie nie ma tego sklepu a szkoda ja mieszkam w mały miasteczku mam ze 20km do holandii może kiedys tam sie wybiore na zakupki takze zostaje mi moj muller bo on u mnie najwiekszy i tylko 1
Mozliwe, ze nie ma u Ciebie DM, bo poprzednio mieszkalam w Niedersachsem i tam byl tylko jeden DM, a za to 5 rossmannow w mojej okolicy. Czasem robie tez zakupy w Realu ale bardzo rzadko, bo tutaj w Realu jest naprawde drogo niestety. A do Holandii powinnas pojechac na zakupy. Nie wiem jak to tam jest z cenami, ale ja jezdze do Luksemburga czasem zatankowac, bo roznica w paliwie jest nawet ponad 20 centow za litr!!
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 14:23   #1394
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Mozliwe, ze nie ma u Ciebie DM, bo poprzednio mieszkalam w Niedersachsem i tam byl tylko jeden DM, a za to 5 rossmannow w mojej okolicy. Czasem robie tez zakupy w Realu ale bardzo rzadko, bo tutaj w Realu jest naprawde drogo niestety. A do Holandii powinnas pojechac na zakupy. Nie wiem jak to tam jest z cenami, ale ja jezdze do Luksemburga czasem zatankowac, bo roznica w paliwie jest nawet ponad 20 centow za litr!!
o to rzeczywiści roznica ale w Nl jest drogo bo mase ludzie z tamtąd przyjezdza do mnie i robia ogrone zakupy ale nie wiem jak to jest z kosmetykami jedzenie napewno jest drozsze. u mnie reala nie ma kurcze w wiosce jakiejs mieszkam a rosman jest w miescie obok z 15km ode mnie czasem tam jezdze. Ja troche tak na odludziu mieszkam przy granicy i daletgo tak nie ciekawie jest nawet z pracą.
tadex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 16:07   #1395
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
To ja juz nie wiem, jak z tymi mineralami.
Dziewczeta, a jak oceniacie pudry, podklady Nivea? W Polsce chyba tego nie ma, prawda? Widzialam tez lakiery do paznokci.
Uzywacie produktow firmy Weleda? W mojej host family sa one bardzo lubiane, ale mi jakos nie podchodza.
te wszystkie minerlany to nie sa prawdziwymi mineralami, one sie tylka tak nazywaja. Poza tym te droigeryjne to masz to samo w PL np Maybelline

Nivea w Pl do kupienia na Allegro i taniej niz tutaj, jakim cudem nie wiem.
Z podkladow Nivea mam i chwale Ideal Finish, najbardzij kryjacy podklad tej marki. Uwazam ze tak samo dob rze kryje since pod oczami jak korektor Heleny Rubinstein.Najjasniejszy kolor jest taki sam jak u helenki, a u mnie nawet lepiej sie spisuje pod oczami Nivea, bo jakos tak odzmecza spojrzenie. Do tego 30ml za cene 10-12€( zalezy gdzie kupimy), a Helenka 15ml za 26€, wiec jest roznica. Skoro odcien taki sam maja, a Nivea jeszcze powoduje sie spojrzenie jest swiezsze to po co mam kupowac Helenke?
Mam dwa cienie pojedyncze od Nivea. matowy bez i szaroniebieki perlowy cien. matowy bez uzywam jako bazy pod cienie. Seroniebieki jest bardzij transparentnym kolorem. jesli chce miec wuiecej koloru na powiece to wcieram go palcem, wtedy go lepiej widac niz jak naloze go pedzelkiem, no i trwalosc jest wtedy lepsza.
Brazer Nivea cudnie pachnie, ale nadaje cieply odcien cerze. musialam sie z nim porzegnac. Gdybym nie byla chlodnym typem ktoremu nie pasuja cieple odcienie to uzywalabym go. Niby ma drobinki ale male i delikatne, a na twarzy ich widac nie bylo, mimo to nie tylko nadal mi kolorku, ale i rozswietlil. No bomba, niestety moje popielate wlosy gryzly sie z moja ciepla cera po brazerze. Oddalam go znajomej ktora jest cieplym typem urody.
Mam pomadke/blyszczak . Nie ma dorbinek, ale nablyszcza usta, jak przysalo na blyszczyk wiadomo nie trzema sie jakos mocno, ale jest to mily blyszczyk w pomadce. mam tez typowy blyszczyk ktory sie nanosi patyczkiem tez bez drobinek. Mialam kiedys wersje z drobinkami. Uzywam zadko bo ja jakos nie lubie sie bawic w te pacynki. Wole uzyc szminki i gotowe usta pomalowane. teraz Nivea wprowadzila blyszczyk w tubce 10ml. Juz go w sklepie wyprobowalam, ale staram sie omijac kolorowke Nivea. bo mam troche tych mazidel do ust hihihi
A kredka do oczu ta wykrecana trzyma sie... nic jej nie ruszy w ciagu dnia i granat jest naprawde ciemny.
Z tuszami nie mialam szuczescia. Albo nie robily takie efektu jak bym chciala, albo jesli bylam zadowolonona to po ok m-cu mi wysychaly i coraz gorzej sie nanosily. mam pecha w tym wzgledzie.
Korektor w pedzelku mnie jakos nie zachwycil, wiec dalam go mamie, a ona byla zadowolona. Czaje sie na ten w sztyfcie, ale poki co nie kupilam, bo uzywam z luboscia zielonego sztyftu Maybelline, a pod oczy to albo podkladu Nivea( w zimie tez na cala twarz), albo korektor Wake-up Manhattanu( cudnie rozswietla spojrzenie), wiec sztyft Nivea czeka na swoja kolej.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 10:17   #1396
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Monika, po Twojej wypowiedzi chyba sie skusze na jakis kosmetyk Nivea. W Polsce przez allegro nie bedzie mi sie chcialo bawic w to.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 12:11   #1397
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

dziewczynki a znacie jakies stronki niemieckie z darmowymi próbkami ?? zeby kosmetyki wypróbowac ?
?
tadex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 11:05   #1398
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Monika, po Twojej wypowiedzi chyba sie skusze na jakis kosmetyk Nivea. W Polsce przez allegro nie bedzie mi sie chcialo bawic w to.
Jelsi lubisz pielegnacje Nivea to tym bardziej obmacaj ichnia kolorowke. jesli jestem bladolica o cieplym typie urody to polecam ichni brazer w jasniejszym kolorze.

http://www.nivea.de/products/show/3912 , jak go uzylam 2 razy to czulam sie jak bym jakis luksusowy kosmetyk uzywala. jego zapach jest sliczny, a przynajmniej moj nos go pozytywnie odbieral. Niestety, jak wyzej napisalam, daje cieply odcien cery i mnie on nie pasowal. O ciemniejszym nawet nie mysle, bom bladolica.

http://www.nivea.de/products/show/4020 to moj podklad, na przetluszczajacej sie cerze bedzie splywal, a przynajmniej u mnie splywa. naprawde dobrze kryje, wiec uzywam go zima, kiedy buzia mi sie tak nie tlusci( latem nie lubie sie tak klajstrowac) i jak by nie bylo, podklad dla naczynkowej cery w zimie to dodatkowa ochrona przed chlodem.

http://www.nivea.de/products/show/3946 czaje sie na roz, bo na rece dal ladny efekt, transparentny. jeden odcien jest matowy drugi satynowy i dal ladne sytynowe wykonczenie, w sam raz kosmetyk na dzien kiedy nam sie spieszy. takim transparentnym kolorem to ciezko przedobrzyc, a ze ja typ letni jestem to mnie bardzo pasuje taka kolorowka ktora jest bardzij transparentna. Niestety mam kilka rozy ( zwielbiam VIP Astor bo trzyma sie u mnie super, mam roz w musie od Manhattanu, mam roz Sante, Art Deco, mineralny Maybelline chyba oddam mamie, chodz trzam sie super jak Astor, to jednak kolor chyba mniej mi pasuje od Astora) i dlatego sie wstrzymuje.

http://www.nivea.de/products/show/25729 to nowy blyszczyk, ale dzielna jestem i narazie omijam go z daleka heheheh

http://www.nivea.de/products/show/4044 ten tez posiadam

http://www.nivea.de/products/show/13330 i ten blyszczyk-pomadke

http://www.nivea.de/products/show/3942 to ta wysuwana kredka trzyma sie bardzo dobrze, ale przez to nie nadaje sie zeby ja rozetrzec, szybko kolor sie utrwala, wiec jak ktos lubi zrobic kreske i jej nie rozcierac to jak najbardzij polecam.

http://www.nivea.de/products/show/4030 te cienie w kremie trzymaja sie super, ale jesli bys chciala ktorys kupic to nie czekaj za dlugo. One niedlugo wychodza z sortymentu, nie wiem czy Nivea zastapi je innymi czy tez nie.

http://www.nivea.de/products/show/3958 to cienie pojedyncze ktorych mam dwa

http://www.nivea.de/products/show/3953 i na te sie czaje wersja niebieska, nawet firma Nivea poleca je dla typu letniego, a mi w takich kolorach ladnie

http://www.nivea.de/products/show/3913 ten puder kompaktowy kiedys mialam w zimie, jeszcze w starym opakowaniu. Kolor jasny jest naprawde jasny i jesli dobrze pamietam puder ten nie kryl jak Creme Puff Max factora( tutaj nazywa sie ten puder inaczej), ale nie powiem czasami mnie kusi zeby znow zakupic.


Jak cos kupisz to sie pochwal
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 20:41   #1399
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Monika, dziekuje za taka prezentacje!
Nivea Young mam z Polski no i pomadki Nivea - moja milosc. Krem Nivea od malego obecny w lazience, wiec jestem raczej za Nivea.

A ten Nivea Blush widzialam reklamowany w gazecie i tak myslalam co to jest, bo jeszcze nie rozumialam az tak po niemiecku Czy roz, czy puder.

Korci i to niezle! A jak sie sprawuja tusze Nivea?

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

A, no i dodam, ze ja jestem ten typ chlodny, czy jak to tam, bo sie nie znam.
Mam ciemne blond wlosy, niebieskie oczy no i raczej jestem blada. Nie jak sciana, ale na wakacjach ciezko mi sie opalic.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 10:14   #1400
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)



Dziewczyny,czy ktoras z Was ma /uzywala tej nowej serii do wlosow Sayos?(chyba jakos taks ie nazywa ) Bo sie zastanawiam,czy kupic...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 10:32   #1401
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość


Dziewczyny,czy ktoras z Was ma /uzywala tej nowej serii do wlosow Sayos?(chyba jakos taks ie nazywa ) Bo sie zastanawiam,czy kupic...
mam odzywkę therapi i jest fajna gęsta i włoski sa mięciutkie po niej szamponu nie brałam bo trafił mi sie fructis na promocji ale może kiedyś sie skusze
tadex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:21   #1402
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość


Dziewczyny,czy ktoras z Was ma /uzywala tej nowej serii do wlosow Sayos?(chyba jakos taks ie nazywa ) Bo sie zastanawiam,czy kupic...
To te, co w reklamie jest babka z ciemnymi wlosami i opakowanie jest biale i czarne?
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:23   #1403
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
To te, co w reklamie jest babka z ciemnymi wlosami i opakowanie jest biale i czarne?
tak kinia chodzi jej o te ja jak juz pisałam mam odzywke włosy sa takie lekkie fajna jest hmm zapach jakis nie wyrozniający sie szczegolnie
tadex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:52   #1404
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
To te, co w reklamie jest babka z ciemnymi wlosami i opakowanie jest biale i czarne?
Zgadza sie


Cytat:
Napisane przez tadex Pokaż wiadomość
mam odzywkę therapi i jest fajna gęsta i włoski sa mięciutkie po niej szamponu nie brałam bo trafił mi sie fructis na promocji ale może kiedyś sie skusze
Brzmi niezle Chyba zaryzykuje,w koncu nie kosztuja duzo...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:22   #1405
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Zgadza sie




Brzmi niezle Chyba zaryzykuje,w koncu nie kosztuja duzo...
jasne u mnie jest w kayflandzie promocja może u ciebie tez jest po 3.75 e no ale jest tam 500ml wiec duzo warto wypróbowac ja mam syoss pepair therapy i to jest numer 2 do trockenes strapaziertes haa i napis ma poparanczowy zapach nic specjalnego jak w salonie fryzjerskim
tadex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:21   #1406
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 091
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Brzmi niezle Chyba zaryzykuje,w koncu nie kosztuja duzo...
Tez wlasnie nastawiam sie na kupno tego szamponu. U mnie kosztuje 3,99 euro. Nigdzie nie ma taniej, juz lookalam
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:23   #1407
gogo69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 3
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Witam , jestem tu nowa , ale czesto Was podczytuje

U mnie szampony i odzywki Syoss sa dostepne w promocji (dwa w cenie jednego.......szampon+odz ywka) w sieci Rewe po 3.99€ i w drogeriach DM po 3.75€
Kupilam te do delikatnych wlosow i.....za te cene dobre, ale nie powalaja na kolana .
Pozdrawiam Was dziewczyny !!!
gogo69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:39   #1408
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 091
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez gogo69 Pokaż wiadomość
Witam , jestem tu nowa , ale czesto Was podczytuje

U mnie szampony i odzywki Syoss sa dostepne w promocji (dwa w cenie jednego.......szampon+odz ywka) w sieci Rewe po 3.99€ i w drogeriach DM po 3.75€
Kupilam te do delikatnych wlosow i.....za te cene dobre, ale nie powalaja na kolana .
Pozdrawiam Was dziewczyny !!!
Witamy, witamy

Dzis bylam w Rewe i u mnie kosztuje 3,99 ale sam szampon Moze za kilka dni tez bedzie tu promocja to kupie

Jesli chodzi o skutecznosc to wiadomo, ze szampon to tylko szampon i tak naprawde nie ma szamponu, ktory ze zniszczonych wlosow zrobi od razu piekne i blyszczace. Niestety W kazdym razie ja sie na wszelki wypadek nie nastawiam na nic specjalnego
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 22:21   #1409
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Uzywam juz od dluzszego czasu szamponu Syoss, skusilo mnie opakowanie Szampon fajny, ale nie zauwazylam nic specjalnego. Mam troche nawet wrazenie, ze mnie glowa po nim swedzi... ale moze to nie od niego? Mam ten repair cos tam.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:11   #1410
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Gogo,witaj

Sylwek

Syoss u mnie w dm kosztuje 3,75€ byla tez ta akcja,o ktorej pisze gogo,ze dwa w cenie jednego,no ale juz po nich sladu nie ma

Ja jestem mile zaskoczona szamponem Pantene tym na objetosc wlosow Co prawda nie podniosl mi wlosow pod niebiosa (ale to w sumie nic dziwnego,przy moich ciezkich i grubych wlosach) ale fajnie sie pieni,pachnie,nic mnie po nim nie swedzi...
Gdyby nie probka,to pewnie nigdy bym go nie kupila,bo zawsze stronilam od szamponow drogeryjnych,a tu prosze,taka mila niespodzianka

A zna ktoras z Was jakas dobra pianke na objetosc? Welle drogeryjna mam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.