Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 10:27   #1411
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Ja jestem mile zaskoczona szamponem Pantene tym na objetosc wlosow Co prawda nie podniosl mi wlosow pod niebiosa (ale to w sumie nic dziwnego,przy moich ciezkich i grubych wlosach) ale fajnie sie pieni,pachnie,nic mnie po nim nie swedzi...
Gdyby nie probka,to pewnie nigdy bym go nie kupila,bo zawsze stronilam od szamponow drogeryjnych,a tu prosze,taka mila niespodzianka

A zna ktoras z Was jakas dobra pianke na objetosc? Welle drogeryjna mam

Ja tez uzywam tego Pantene i bardzo go lubie Uzywam go na zmiane z Herbal Essences tez na objetosc...Wloski sa lekkie, pachnace i w ogole ladne Pianki nie uzywam wiec nie pomoge...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:50   #1412
mala gadula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NIEMCY
Wiadomości: 38
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

witajcie ale fajowy wątek pomózcie bo dostałam w aptece próbkę seba med clear fece pflaege gel i własciwei nie bardzo wiem jak go stosowac tzn. jest to zel wiec mam nim myć twarz czy to jest taki gel jak krem czyli tylko smarowac twarz i nie zmywać?/??
a co do szamponików to ja lubie schaume (oj chyba ie tak sie pisze) i odzywki tez sa z niej fajne szczególnie ta w fioletowym opakowaniu nabłyszcza bardzo włosy i sa gładkie
mala gadula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 14:05   #1413
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Witaj

Ten zel stosuje sie jako pielegnacje na oczyszczna twarz,bez zmywania
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 14:10   #1414
mala gadula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NIEMCY
Wiadomości: 38
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Witaj

Ten zel stosuje sie jako pielegnacje na oczyszczna twarz,bez zmywania
Bardzo ci dziękuję bo z moim niemiecki jeszcze słabo a nie chciałam nie własciwie tej próbeczki uzywac dziekuję
mala gadula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 14:20   #1415
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

nie ma za co
Moze dodam jeszcze,ze ten zel jest do cery problematycznej,jak cala seria SebaMed Clear Face

Dziewczyny,kupilam dzis Syoss na objetosc-jutro bede testowac
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 14:28   #1416
mala gadula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NIEMCY
Wiadomości: 38
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

[quote=*majka*;12627654]nie ma za co
Moze dodam jeszcze,ze ten zel jest do cery problematycznej,jak cala seria SebaMed Clear Face

o to nawet dobrze bo czasem cos tam zawsze wyskoczy niestety
mala gadula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 18:26   #1417
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 097
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny,kupilam dzis Syoss na objetosc-jutro bede testowac
Ooo to napisz jak wrazenia Czekamy z niecierpliwoscia
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 18:44   #1418
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny,kupilam dzis Syoss na objetosc-jutro bede testowac
testuj, testuj ... ja jakos nie mam zaufania... pomijajac, ze to produkty Schwarzkopfa ... a te mi ogolnie nie sluza
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 18:52   #1419
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
testuj, testuj ... ja jakos nie mam zaufania... pomijajac, ze to produkty Schwarzkopfa ... a te mi ogolnie nie sluza
Schwarzkopf+Henkel Tez mi sie to w oczy rzucilo no ale nie skreslajmy go na starcie...a jak sie nie sprawdzi,to najwyzej Mamita dostanie w spadku...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 19:01   #1420
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Schwarzkopf+Henkel Tez mi sie to w oczy rzucilo no ale nie skreslajmy go na starcie...a jak sie nie sprawdzi,to najwyzej Mamita dostanie w spadku...
hihi... moja skora glowy niestety jest bardziej wymagajaca jak skora twarzy, wiec ogolnie zadnych sklepowych szamponow nie moge uzywac... przetestowalam jakis czas temu nowosc Garniera... ehhhh... powiedzmy, ze udalo mi sie odwrocic wyrzadzone szkody
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 21:30   #1421
mala gadula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NIEMCY
Wiadomości: 38
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

koleżanki rzuciło mi sie w oczy dziś syoss intensive kuracja i jakiś w płynie odżywka bodajże coś jak gliss cur w spreyu i nie wiem czy warto czy nie nie skusiłam sie bo cena heh 5.50 e wiec troszkę dużo jak któras uzyje niech da znać
a i mam pytanko bo musze myś włosy co 2 dni a na 2 dzien mam juz normalnie na głowie smalec nie wiem co na przetłuszczające sie włosy uzyć.
mala gadula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 23:32   #1422
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Widze, ze nie tylko ja sie skusilam na ten szampon Dlugo sie nad nim zastanawialam. Kupilam zestaw (szampon i odzywka) do wlosow farbowanych. Poza wydajnoscia nie zauwazylam jakichs wiekszych plusow. Nic specjalnego.

Sylwek - pisalas o zwiekszonym swedzeniu glowy... Ostatnio tez tak mam, ale nie wpadlam na to, ze to moze byc od szamponu Moze rzeczywiscie cos w tym jest

Mala Gadula - ja niestety nic Ci nie poradze na przetluszczajace sie wlosy... Tez mam ten problem i jedyny sposob, to codzienne mycie Meczace, ale inaczej nie da rady - przynajmniej u mnie
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...

Edytowane przez ~~~JOLA~~~
Czas edycji: 2009-06-05 o 23:38
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 11:31   #1423
mala gadula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NIEMCY
Wiadomości: 38
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

JOLA no trudno ja taez sie męcze nie wiem od czego to zalezy kiedys tez mi sie tłuscily ale nie tak intensywnie hmm. może od tego ze robi sie cieplej i głowa sie poci może ze odstawiłam tabsy anty nie wiem

a koleżanki ostatnio dokładnie wczoraj w REWE widziałam na promocji takie urządzenie do mikrodermobrazji i mnie zaciekawiło cóz to takiego
czy ktoś używał czy warto no i jak tego uzywac czy z kremami do microderm. koszt urzadzonka byl 15e
mala gadula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:12   #1424
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 097
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ja myje glowe codziennie, ale nie dlatego ze sie przetluszczaja tylko latwiej je modelowac. Zazwyczaj spinam wlosy gumka na noc, wiec rano ta gumka odciska sie na wlosach i zle to wyglada. Dlatego je myje, ukladam i wygladaja dobrze. Przyzwyczailam sie do codziennego mycia. Mam wlosy troche dluzsze niz do ramion i ich umycie i wysuszenie zajmuje mi 20 minut, a jesli sie spiesze to nawet mniej niz 15.
Niby sa szampony do wlosow przetluszczajacych, mala gadula, ale uwazaj, zebys sobie skory glowy nie przesuszyla. Moze idz do Apotheki i kup tam jakis szampon.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 13:08   #1425
mala gadula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NIEMCY
Wiadomości: 38
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

MdM będe musiała coś w aptece poszukac bo mam naprawdę z tym problem ja tez mam dłuzsze włosy poza ramiona ale farbowane na blond więc jak jeszcze nie ma duzych odrostów to jest w miare ok ale jak zaczyna sie odrost to juz tak mi sie tlusi ze szok
Poza tym strasznie mnie głowa swędzi juz na 2 dzien po myciu i jak sie podrapię po głowie to jak bym miała piasek we włosach
mala gadula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 15:56   #1426
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Mala gadula, przestalam miec problemy z przetluszczaniem odkad tapiruje wlosy. Nie przetluszczaja sie tak, i sa ladnie uniesione. Wiem, ze to niezdrowe, ale wydaje mi sie, ze codzienne mycie bardziej szkodzilo moim wlosom wtedy to dopiero byly zmarnowane!
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 17:55   #1427
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

To moze ja cos dodam, bo kiedys mialam bardzo duzy problem z przetluszczaniem sie wlosow.

1. myc w letniej wodze
2 . splukiwac tez letnia a na koniec zimna
3. nie suszyc suszarka , bo zimna woda obkurcza troche gluczol lojowy i wolnej loj sie wydziela, a gorace powietrze odrazu odpreza skore i gruczal sie otwiera i szybciej wlosy sie tluszcza
4. farbowanie/rozjasnianie wlosow, wlos jest suchszy i bardzij porowaty dlatego moze przyjac wiecej loju nie wygladajac przy tym na tlusty
5. to samo dotyczy trwalej. ja po trwalej mialam 6 m-cy spokoju i uzywalam wtedy kosmetykow Pantene( jeszcze starej wersji). przy moich uzywac ich nie moglam bo wzmagaly przetluszczanie, a jak mialam trwala to uzywalam i wlosy lsniace i nic sie nie tluscilo
6. uzywac delikatnych szamponow, nawet do tlustych wlosow, ale delikatnyhc, bo te mocno zbyt mocno odtluszczaja i skora wydziela wiecej loju broniac sie prze wysuszaniem, to tak samo jak przy skorze twarzy. Im bardzij ja odtluszczamy tym bardzij naskorek suchy i tym bardzij skora wydziela loj
7. sprobujcie z szamponami dla dzieci. nie kazdy moze sie nada. Mnie Babydream zrobil matowe siano na glowie, ale za to Hipp byl ok i teraz mam rumiankowy Penaten i narazie jest ok . Skora glowy tez nie swedzi( mialam kiedys Bübchen, ale uzylam kilka razy i ciezko mi powiedziec czy ograniczyl przetluszczanie( teraz lekko przetluszczaja mi sie przy skorze, kiedys mialam smalec, ale tez nie pomyslalam kiedys o szamponach dla dzieci))
8. szampony Sebamed do wlosow z lupierzem i ten every day czy jakos tak. ten z lupiezem uzylam kilka razy( to byl szampon meza) i po 2 dniach wlosy nadal swieze, a normalnie lekko sa tlusty przy skorze, do tego zbawienie dla skory glowy. ktoras pisala o pianku, to pewnie jest lupiez, a ten every day tez z lekka wysuszyl mi wlosy byly matowe, nie zuzylam calej miniaturki 50ml( do kupienia w Rossmannie), ale wlosy wogole sie nie przetluszczaly, wiec mysle ze dla mocno tlustych wlosow moze byc ok, jesli jest lupiez probowac z tym do lupiezu, chyba ze farbujecie to nie, bo kolor szybciej wyblaknie.
9. nie uzywac odzywek na skore glowy, wogole dac sobie spokoj z odzywkami na zdrowa czesc wlosa. Uzywac odzywek tak od ucha w dol. Nie uzywac odzywek z silikonami itp, bo obciazaja wlosy, chodz jesli ma sie suche konce to na same konce ok. Jesli by sie okazalo ze ktorys z szamponow poleconych przeze ze mnie wam pasuje( po zadnym mnie skora glowy nie swedziala), a konce sie lekko sianowate robia, to moze pomoze wam jakas odzywka tylko na konce nawet z silikonami. Musicie same sprawdzic co i jak.
10. wybrac fryzure z krotszych wlosow, szybciej sie je myje, szybciej schna nawet bez uzyca suszarki i wszelkie fryzury w ktorych wlosy sa uniesione od skory, wiec wlasnie tapirowanie itp jest wskazane. maja bardzo tluste wlosy zwiazywalam je( mialam wtedy za ramiona) i nie dotykalam w ciagu dnia. Jesli nie robilam luznego koka, to przypinalam przednie wlosy tak ze ten przod byl uniesiony, a reszta wlosow rozpuszczona. najlepiej ejdnak jak wszystkie wlosy mialam zwiazene. wtedy i 3 dni byly ok i nie widac bylo ze sa tluste, caly tluszcz siedzial na skorze glowy a nie na wlosach. jak mialam wlosy rozpuszczone i musoalam je pooprawiac bo mi w oczy lecialy, bo wiatr je potargal i trzeba bylo uczesac, powodowalo ze szbyciej rozprowadzalam tluszcz po dlugosci wlosa.
11. zapomnijcie o szczotkowaniu wlosow dla ich piekna, czyli babciny sposob na piekne wlosy. Do czesani wybierajcie grzebien o szeroko rozstawionych zebach. nie polecam szczotek. jesli juz czeszecie to jak najmniej pociagniec grzebieniem.
12. dieta malo tluszczu, wiecej owocow i wazyw. na ile to prawda nie wiem, ja bylam za leniwa zrezygnowac z tlustej kielbasy, z chleba ze szmalcem wlasniej roboty itp hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 20:30   #1428
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 097
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Wow, Monika musze przyznac, ze swietne rady!! Naprawde, jestem pod wrazeniem. Wizaz powinien opublikowac twojego posta jako rady na piekne wlosy
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 12:50   #1429
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dziewczyny, moze jeszcze cos mi doradzicie, bo widze, ze sie znacie na rzeczy. Czy sa tu jakies dobre preparaty jak nasza skrzypowita, ktore pomoga mi na wypadanie wlosow? Mam z tym okropny problem i podcza mycia bardzo duzo wlosow mi wylazi.
O wlosy dbam, uzywam szamponu Timotei z reguly, mam wlosy raczej suche. Prostuje, ale fryzjerka zawsze mi mowi, ze nie sa w tragicznym stanie, bo jednak staram sie to prostowanie stosowac jak najrzadziej i naprawde dbam o wlosy. Tylko to wypadanie... U fryzjera bylam ostatnio pod koniec wrzesnia, musze po powrocie do Polski znowu sie wybrac. Nie farbuje wlosow.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 13:03   #1430
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

jak dla mnie najlepszy jest Merz Special, kupic go mozna wszedzie (drogerie, supermarkety) i to jedyny preparat, ktory mi wzmacnia wlosy i lepiej odrastaja nowe
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 13:10   #1431
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Desti, a nie wiesz moze, czy ma w sobie skrzyp polny? Bo mam po skrzypie straszna wysypke i choc nie mam wielkich problemow z cera, to po preparatach ze skrzypem jest masakra.
Ogolnie, to takie preparaty chyba sa drozsze w Niemczech, niz w Polsce, prawda?
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 13:27   #1432
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Desti, a nie wiesz moze, czy ma w sobie skrzyp polny? Bo mam po skrzypie straszna wysypke i choc nie mam wielkich problemow z cera, to po preparatach ze skrzypem jest masakra.
Ogolnie, to takie preparaty chyba sa drozsze w Niemczech, niz w Polsce, prawda?
z tego co wiem nie ma... sa w ogole dwa preparaty... jeden to standartowy Merz spezial a drugi wlasnie na wlosy... ja je uzywam na przemian ... trudno mi powiedziec czy sa drozsze bo nie znam polskich cen... ale jakby nie bylo Merz wole kupic tutaj... kosztuje do 15 euro za opakowanie... ja mam aktualnie duze opakowanie zwyklego, ktore wystarcza na 9 tygodni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg merz.jpg (99,5 KB, 7 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 13:57   #1433
mala gadula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NIEMCY
Wiadomości: 38
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

MonikaPogrzeba bardzo dziekuję za wyczerpujaca odpowiedz musze spróbowac tych szamponów seba med choć trochę odstrasza cena bo z 4,5 e za małe opakowanie ale cos za coś
mala gadula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 17:03   #1434
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Wow, Monika musze przyznac, ze swietne rady!! Naprawde, jestem pod wrazeniem. Wizaz powinien opublikowac twojego posta jako rady na piekne wlosy
E tam jak mialam taki problem to duzo czytalam co by tu wymyslic i przede wszystkim wyprobowywalam na sobie. Efekty byl, nie duze, raczej male zamiast codziennie mylam wlosy co 2 dni, no ale jak by nie bylo to juz jakis sukces.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
z tego co wiem nie ma... sa w ogole dwa preparaty... jeden to standartowy Merz spezial a drugi wlasnie na wlosy... ja je uzywam na przemian ... trudno mi powiedziec czy sa drozsze bo nie znam polskich cen... ale jakby nie bylo Merz wole kupic tutaj... kosztuje do 15 euro za opakowanie... ja mam aktualnie duze opakowanie zwyklego, ktore wystarcza na 9 tygodni
Ja kiedys mialam w lapsku preparat na wlosy, paznokcie i cere, ale ze ja wtedy karmilam piersia to musialam sobie go odpuscic i tak poszedl w zapomnienie.

Cytat:
Napisane przez mala gadula Pokaż wiadomość
MonikaPogrzeba bardzo dziekuję za wyczerpujaca odpowiedz musze spróbowac tych szamponów seba med choć trochę odstrasza cena bo z 4,5 e za małe opakowanie ale cos za coś
Nie takie mala butelka 200ml to standardowa pojemnosc, miniaturka 50 ml kosztuje chyba cos kolo 1-1,50€ Starcza na kilka umyc, wychodzi oczywiscie dorzej do duzego szamponu, ale juz mozna przetestowac czy to cos dla nas.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 17:07   #1435
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja kiedys mialam w lapsku preparat na wlosy, paznokcie i cere, ale ze ja wtedy karmilam piersia to musialam sobie go odpuscic i tak poszedl w zapomnienie.
ja nawet ten zwykly Merz wole od tego tylko na wlosy
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:25   #1436
gogo69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 3
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Witam
Posiadacie ogromna wiedze na temat pielegnacji wlosow , ktora moze byc ogromnie przydatna
Nie wskaze niestety srodkow na zwiekszenie objetosci wlosow, poniewaz moim problemem jest wlasciwie ich nadmiar .
Jesli chodzi o mnie szampon, jaki uzywam nie ma znaczenia , bo i tak ze wzgledu na wieloletnie farbowanie musze traktowac moje przesuszone wlosy odzywkami .
Natomiast po dlugiej okolo rocznej przerwie znow zaczelam zazywac Merz Special , ktory kiedys zalecil mi fryzjer w Pl (2 lata temu w aptece 60 szt kosztowalo ok 50 zl) , potem kupowalam ten preparat wylacznie w De w cenie za op.120 szt ok.15 €.Musze przyznac , ze wlosy sie wzmocnily i przestaly wylatywac (choc tak naprawde nie przeszkadzalo mi ich przerzedzenie , zalezalo mi aby odzyskanly swoj naturalny blask ) .Paznokcie mam bardzo twarde i szybko odrastajace, wiec nie wypowiem sie na temat dzialania Merz Speciala na nie , ale stan skory wyraznie mi sie poprawil (po okolo mies) .
Teraz profilaktycznie znow zaczelam je lykac ( jako ciekawostka :w DM op. 134 szt w cenie 10.95 €)- mam ten zalecany na wlosy, skore i paznokcie .

cu.Kinia , prosze ...oto ich sklad :

1 drażetka zawiera: Witamina C 75,00 mg; L-cystyna 30,00 mg; Witamina E (octan) 9,00 mg; B-karoten 0,90 mg; Amid kwasu nikotynowego 10,00 mg; Pantotenian wapnia 3,00 mg; Witamina B2 1,60 mg; Witamina B6 (chlorowodorek) 1,20 mg; Witamina B1, (azotan) 1,20 mg; Witamina A (octan) 1.500 j.m.; Witamina B12 (cyjanokompleks) 2,00 mikro g.; Witamina D3 50,00 j.m.; Biotyna 0,01 mg; Suchy wyciąg z drożdży 100,00 mg; Żelazo (II) fumaran 20,00 mg


jak widac nie zawiera skrzypu
naprawde polecam te drazetki !!!!!

Edytowane przez gogo69
Czas edycji: 2009-06-07 o 20:39
gogo69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 23:08   #1437
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dziekuje serdecznie.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 09:42   #1438
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Merz Special oplaca sie kupowac wlasnie w De Ja zawsze woze do Pl po pare duzych slioczkow dla znajomych (u mnie 120 /albo 134 tabl kosztuje 9,95€ ) bo w Pl za opakowanie 60 szt placi sie cos okolo 50 zl,wiec znacznie drozej....

Chyba tez zaczne lykac
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2009-06-08 o 09:44
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:38   #1439
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Desti,ktory z szamponow Kerastase spisuje sie najlepie?Masz moze jakis na objetosc? Bo ja teraz te na objetosc testuje
niestety Syoss nie sprawdzil sie-tzn dodaje wlosom objetosci,ale sa suche,a to mi sie nie podoba
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:08   #1440
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Desti,ktory z szamponow Kerastase spisuje sie najlepie?Masz moze jakis na objetosc? Bo ja teraz te na objetosc testuje
niestety Syoss nie sprawdzil sie-tzn dodaje wlosom objetosci,ale sa suche,a to mi sie nie podoba
musze przyznac, ze jeszcze nie trafilam na szampon, ktory by zadowalajaco wplywal na objetosc (przetestowalam juz pare markowych) ... i nie wiem czy taki istnieje, bo w koncu fryzjerzy tez objetosc uzyskuja innymi produktami... na codzien po myciu swietnie sobie radza dwa produkty Garnier Fructis Volumen Re-Struktur (bez silikonow wiec nie obciaza wlosow) i z Loreal Elvital Non - Stop Volume spray (jest u mnie w zbiorze, filetowe opakowanie)... tylko ze go coraz trudniej dostac

a jezeli chodzi o Kerastase to zalezy Maja jakie masz wlosy... moje sa cienkie, farbowane z fanaberyjna skora glowy

objetosc - Bain Volumactive - najlepszy z tych co testowalam ale cudow nie ma ... z tym, ze super efekt mam jak go stosuje z pianka zwiekszajaca objetosc... z tym, ze to trzeba roche modelowac... samo z siebie sie nie podniesie ... ja jak mam czas to uzywam pianke ...

na lato - (szczegolnie gdy mamy duzo slonca a do tego np. slona woda)- super jest Bain Après-Soleil... wlosy sa po nim gladkie i odzywione

do kolorowanych - (moj ulubiony!!) - Bain Chroma Riche, nie potrzebuje po nim odzywki a kolor utrzymuje sie dluzej i wlosy sa blyszczace

dla fanaberyjnej skory na glowie - Bain Dermo Vital - lagodzi podraznienia i pielegnuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg objetosc.jpg (10,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na lato.jpg (12,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (13,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delikatna skora glowy.jpg (12,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pianka na ojetosc.jpg (9,7 KB, 1 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.