* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 20:21   #901
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula no to zobaczymy jak to bedzie, wrzesnien tuz tuz oj beda cyrki . Juz pisalam kiedys, bylismy z malym w tym przedszkolu i normalnie wyszlismy bez histeri, w zlobku to samo bylo , moze nam sie upiecze . Wydaje mi sie ze fajnie bedzie kilka dniprzed nakrecic dziecko, wziasc na zakupy i pozwolic mu wybrac sobie jakis plecaczek do przedszkola , nie wiem reczniczek, kapcie , w zaleznosci co trzeba bedzie miec swoje. Ja tak zrobie , bede pokazywac inne dzieci i mowic patrz ten chlopczyk czy dziewczynka tez np. jutro ida do przedszkola i kupuja sobie to czy to .

Kupilam malemu spozniony rowerek i powiem ze ciezej mu to idzie pedalowanie szybko sie meczy i mowi ze nie ma ciasiu, na traktorze normalnie pedaluje, Kupilam tez ten basen http://www.argos.co.uk/static/Produc...7C12107856.htm bo nie moglam wyczaic tego ktorego chcialam , dopiero po fakcie i jutro bujam zamienic na ten http://www.argos.co.uk/static/Produc...7C12107856.htm

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-06-02 o 20:22
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:17   #902
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

GOSIA PATRZ JAKIE LOOOODY BEDE JADŁA , LIIIZALA http://www.pudelek.pl/artykul/17584/..._do_wylizania/ troche jak dziadek wyglada, ale gowne z tego napewno bedzie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 21:21   #903
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka superowe te lody!!!

Wymieniłaś ten basenik?

djamelka no fajnie, że Sara się interesuje. Duża dziewczynka to i będzie pomagać

A Doridee kiedy wraca?

Śnieżynka gdzieś Ty zniknęła?


Właśnie była w warsztacie i jest widok na łóżeczko Zosi To znaczy jest już cała rama. Jeszcze szuflady, dno i można malować.

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2009-06-03 o 21:28
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 21:34   #904
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia hehe . Bylam wymieniac , ale kolo sprawdzil i mowie ze w zadnym pukncie sprzedarzy nie maja juz tych basenow , ale kij maly z slonia zadowolony. Myslalam ze pluca wypluje, wydmuchana jestem ze szok o czyms takim jak pompka sie nie pomyslalo Oby jutro slonko prazylo to zapodaje wode i maly bedzie mial frajde.

Mialam dzis koszmarny sen, snil mi sie wypadek, nie widzialam jak to sie stalo, ale wracalismy grupka i moj maly(9 ktory byl bobaskiem) Patrzymy a na szosie kolo mojej babki tragedia, auta porozijane , koles do drzewa przyczasniety , nagle strazacy sie pojawili na granatowo ubrani i probowali go ratowac. Tlum ludzi, szok, atmosfera tragiczna, nagle patrze a polowa kolesia od pasa w gore, leci na ziemie i mu taka balon z flakami na wierzchu wylatuje. Odwracam sie w prawo a tam ciezarowa jedzie rozpedzona i w tych strazakow ludzi, auta uderza. Mowie do brata ze uciekamy bo wszystko wybuchnie , juz bylismy kolo jego auta a on mowi zebym ja uciekala a on idzie ludzi ratowac , panika bo nie wiem jak automatem jechac, jade po babcie i dwoch wujaszkow zeby ich ratowac bo jak ciezarowka ala cysterna wybuchnie to mi pol rodziny zabije i o 6.15 sie obudzilam Z 10 min o tym myslalam i poszlam spac .

Z dobrych rzeczy to wygralam wczoraj to http://www.argos.co.uk/static/Browse...ilates%7C1.htm , zla wiadomosc to bede miec to dopiero za 30 dni

Edycia u la la to za niedlugo pochwalisz sie wyrkiem malej.

Doridee widzialam hmm bodajze wczoraj, a Sniezynka nie wyrabia , dom dzieci, biznesik i ciezko laskawej pani napisac co jak i z kim

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-06-03 o 21:37
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 21:41   #905
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka sny to masz... Mi też ostatnio się śniło strasznie, że znalazłam mojego szwagra zabitego, brr... koszmar.

Parzę co to, to co wygrałaś i dopiero po chwili widzę, że to się siada na tym, no nie? A pierwsza myśl to, że to wioślarz.

A jak u Śnieżynki się biznes kręci to super.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 21:48   #906
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia to jest sprzet na ktorym bede cwiczyc pilates , mam nadzieje ze sie nie polamie albo nie utkne i mnie tz po polnocy w takiej samej pozycji nie znajdzie . Mowisz ze widzialas szwagra zabitego , a lubisz go? bo jak nie to na miejscu twojego szwagra juz bym sie bala .Zarty zartami ale kijowe takie sny . Nie wiem czy sie biznesik kreci , domyslam , dumam sobie tak , no bo co i nnego , juz kiedys pisala ze brak jej czasu
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 21:50   #907
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka szwagier taki se

No to sprzęt konkretny, bo pewnie kilka ćwiczeń będzie obejmował.


Oki. Ja uciekam, bo tż wrócił.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 21:55   #908
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia ze sprzetem daja plytki wiec pewnie bedzie troche cwiczen Milej nocki jak bedziesz dzis cos lizała to wyobraz sobie lody z Danielem
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 22:15   #909
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zeby nie bylo to wielmozna pani ( czy jak to bylo ) tez sie odzywa

Nie mam tyle czasu co kiedys Olivia teraz ma ferie, wiec nie siedze przed kompem tylko z mala w piaskownicy Sarenka za to jest spokojna i wiekszosc czasu przesypia

U nas wszystko po staremu Pod koniec lipca jedziemy do PL na wesele

Co by tu jeszcze napisac.... niedlugo Olivia ma urodziny Ona sie juz cieszy, jak nie wiem. Planujemy zrobic takie KinderParty. Dla dzieci lody, gofry z biata smietana, hamburgery, frytki itp... a dla doroslych kawa i ciasto, ale jak bedzie to sie okaze

U mnie biznseik sie powoli rozkreca, co chwile mam kogos na paznokietki Aaaa przypomnialo mi sie, ostatnio zdjecia swoich prac robilam lustrzanka, i jakos tak dziwnie mi sie robilo, mowie do TZeta niech zajrzy co i jak, sie okazalo, ze zrobilam ok 30 zdjec, bez yyyyyyyy KLISZY ale siara

Monka fajne te lody Ale mnie sie ten koles nie podoba

Zmykam spac, bo rano Olivia przyleci do mnie do wyra

Gratuluje wszystkim dzieciaczkom i mamusiom, ze udalo sie zapisac do przedszkola. Mam nadzieje, ze pojdzie Wam tak latwo jak nam.

Pozdrawiam Was bardzo cieplo

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2009-06-03 o 22:16
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 00:09   #910
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka, lody lekko straszne, jakoś mi się nie widzą Daj znać jak spróbujesz Aleeeeee Danielllll My love

Śnieżynka, pięknie Ci waga spada

Edytcia, nie śnij o mnie hehe.

U mnie też etap snów, od 2 dni pod rząd też mi się śnią takie okropne. Dziś byłam na cmentarzu a potem Prowadziłam wielkie auto, jechałam z przyjaciółmi i nie panowałam nad kierownicą, bo ja miałam tylko kierownicę, a kolega obok obsługiwał pedały a ruch był Niefajne są takie sny, bo uczucia jakie się podczas nich przeżywa są strasznie realne.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 13:28   #911
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

hejka!!!!
Monka hihihihihi dobre z tymi lodami
A te sny?????????Z kad one ci sie biora??????Pewnie meczace sa one ,bo jak to sie wyspac przy takich snach.

Sniezynka a ty co juz otworzylas gabinet do paznokci?Bo cos nie doczytalam.Napisz mi czy ten dyplomek na te paznokcie jest europejski?Bo moja siorka cos kombinuje ale niewie czy bedzie on wazny w Fr.

Wczoraj bylam w szpitalu bo strasznie brzuch zaczal mnie bolec i okazalo sie ze zakazenie macicychcieli mnie zaczymac na 48h godz w szpitalu,ale wylam jak bobr ze musze wyjsc i lekarz chyba mnie mnial dosc i wypuscil mnie z antybiotykiem do domu.Mowie wam juz mam dosc tych ostatnich wydarzen.Niemam pojecia z kad ta infekcja sie mogla wziascMam dola jak cholera,mysle ze wylecze sie szybko i bedzie dobrze.Moge sie zalozyc ze to tez dzieki tej szelmy co mi porod odbierala.Bo nawet nie mniala czasu wszystkiego przygotowac jak trzeba,ach szkoda slow.
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 18:11   #912
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Djamelka, masakra. Ale masz przejścia. Ważne, że wiadomo, co jest i masz już leki. Na tym antybiotyku możesz karmić małego czy nici z karmienia? Boli ci dalej czy antybiotyk pomaga?

Monka, co ty bierzesz kobieto, że masz takie odloty
Bond mało im wyszedł, ale polizać, czemu nie

Ostatnio nieprzyzwoicie objadam się truskawkami

A nie pisałam, ale udało mi się przemóc i wybrać do dentysty i już właściwie koniec leczenia, jeśli nie pojawią się żadne komplikacje
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:48   #913
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Amelka badzo Ci wspolczuje tych przezyc, zamiast cieszyc sie maluszkiem to masz klopot, mam nadzieje , ze leki pomoga . Mniejmy nadzieje ze sie z tego szybko wylizesz . Wlasnie za mucke robisz? czy na sztucznym jedziecie? pompka? Ja juz nie pamietam kiedy sie wyspalm hehe.

Justyna bo ja wiem nie wiem. No twarz im troche nie wyszla , ale juz widze jak mojemu tz-towi bedzie skakac cisnienie jak bede Daniela dzien w dzien lizac , mam nadzieje ze dobre beda .

Moj ksieciuniu ostatnio spi do rana w swoim lozeczku, choc dalej sie przebudza, nos zawalony ale nic nie ma , zero kataru , chrapie okropnie, na 26 mamy wizyte w szpitalu zobaczymy co nam powiedza. Jak mi wyskocza z tekstem ze nie nada to na wresien bujam do Pl.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 21:34   #914
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Przez 24h godz nie moglam karmic bo podali mi przy przeswietleniu jakis lek dazylni i potem kroplowke,a dzisiaj wieczorem juz moge ,bo mam antybiotyk(amoksycyline) ale lekarz mowil ze moge i w aptece tez.
Boli mnie dalej brzuch i sie troche boje bo wczoraj bolal tylko dol a dzisiaj tak jakby juz powyzej pepka,ale mysle ze nic zlego sie nie dzieje.
Ide babeczki spac-jutro sie spiszemy NIETOPERKI

A Doridee gdzie wybyla??????
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 21:48   #915
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja wlasnie malego polozylam, juz mi raz wylazl z wyrka , ale narazie cisza Przed wczoraj nie spal w dzien to wieczorem padl , nawet nie skonczylam czytac bajki.

Amelka hmmm ja chcialam wczesniej napisac, ze nie jestem pewna czy dobrze zrobilas ze wybylas ze szpitala, tym bardziej ze jestes swierzo po porodzie , wiec lekarze w jakims sensie maja racje . Zas z drugiej strony postapila bym tak samo, wiadomo czemu dzieci, dzidzia , obowiazki. Super by bylo jakby ktos mogl by cie zastapic , a ty moglabys spedzic te 2 dni w szpitalu, pewnie z bolem bo bolem, ze ty tam a dzieciaki w domu, ale wiesz ZDROWIE NAJWAZNIEJSZE. Zawsze w takich chwilach nie dopuszczamy mysli ze cos moglo by sie nam stac ze nas to nie dotyczy. Pamietaj ja cie nie potepiam czy cos taka refleksja , czlowiek jest glupi ( mowie o sobie ) wie ze cos moze sie stac, a tez bym wyszla z tego szpiala. Jak bol nie minie bujaj do lekarza niech ci podwozie sprawdzi.

Doridee obija sie na urlopie - chyba.

Ide cwiczyc zakwasiory mam po wtorku dalej. Ostatno lady z psem sie pytala mojego tz-ta co sie ze mna dzieje bo mnie nie widzi jak cwicze , normalnie podgladacze , ale mila kobita, niech patrzy tyle jej.

Normalnie Ktos mnie obgaduje - a masz ty mendo zapyziala i jeszcze raz
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 10:06   #916
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka wiem ze to co piszesz jest prawda co do tego szpitala,ale mnie to bolalo ze moj Tz w nocy spi jak zabity nic nie slyszy i balam sie ze dziecko bedzie plakalo a on nie bedzie go slyszal.On mi tlumaczyl zebym sie nie bala ze bedzie slyszal ,ale ja go znamBardzo duzo mi pomaga ale w dzien bo w nocy jest odciety od swiataAle jest juz lepiej mi bo brzuch mnie juz dzisiaj nie boliwiec mysle ze bedzie dobrze-bogu dzieki!!!!!
Uciekam bo maly placze-narka
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:54   #917
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

djamelka bidulko, straszne co musisz przechodzić teraz. Dobrze, ze już lepiej.
A Wy za kilka tygodni jedziecie do Pl coś mi się zdaje?

monka a co we wtorek robiłaś, ze dziś zakwasy jeszcze masz?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 12:12   #918
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia 20 czerwca jedziemy nad morze tutaj na lazurowe wybrzeze,ale wynajmujemy domek,wiec ja bede z dzidzia a tz bedzie latal po plazach i basenach z Kevinem i Sara.Jade tylko przez dzieci(Sare i Kevina)bo mi tam wisi ,ale dzieci jak to dzieci chca wakacje z wspomieniami z morza.
A do Polski chcielismy jechac kolo 7lipca,ale jeszcze niewiem-zalezy jak bede sie czuc i jak Davidek bedzie sie chowalBo morze mamy niecale 300km od domu-wiec rzut beretem a Pl to juz duzo dalej.Zobaczymy
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 12:49   #919
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

djamelka no właśnie tak kojarzę coś, że wybieraliście się do PL.
To faktycznie na lazurowe wybrzeże macie 3godzinki jazdy około Mój tata w Montpellier jest.

monka czy plastry EVRA w Angli są w białym opakowaniu? Bo ostatnio zamówiłam u mamy w pracy plastry i dziś odebrałam, a one w białym opakowaniu, które przeznaczone jest na Polskę. A jak otwarłam tą folijkę z plastrami to na nich po angielsku pisze i te naklejki do kalendarza po angielsku.
Pytam, bo według opakowań to te angielskie uwalniają więcej mikrogramów norelgestrominu i etynyloestradiolu na 24 godziny. W polskich plastrach jest odpowiednio 150 i 20, a w "angielskich" 203 i 33,9.
Jak masz tam swoje opakowania polskie i angielskie to sprawdź i daj znać.
Nie wiem jakie to ma znaczenie.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 13:23   #920
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Amelka fajnie ze juz jest lepiej, ale smigaj do kontroli , co jakis czas. Fajowe wakacje , bedziemy czekac na fotki

Edycia a cwiczylam ze sztanga, ale mialam przerwe ok 2 tyg i dlatego mnie tak zgielo , po wczorajszej sztandze jest juz git . Oj nie mam opakowac , kolor z tego co kojarze byl ten sam co w Pl . Nie wiem czemu jest ta roznica, ale tak sobie mysle, moze to ma zwiazek z tym ze brytyjskie kobity sa wieksze i dlatego dali wieksza dawke , otylosc zwieksza ryzyko zmniejszenia dzialania.Albo chodzi tutaj o rynek , pieniadze, tzn ze towar tej samej marki moga roznic sie jakoscia w roznych panstwach, do Pl idzie taka paria, a do np Niemiec idzie lepszej jakosci , chyba nie wiem. Wiem ze ide dalej sprzatac
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 21:35   #921
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka doczytałam i wiem, że te plastry to z importu z Anglii, przepakowywane w Łodzi i dlatego to opakowanie takie jest.
Z tą dawką to może i racja

My się dziś zorientowaliśmy, że od 5 dni śmigamy autem bez przeglądu a ubezpieczenie do dziś Jutro śmigam wszystko załatwić. Mam nadzieję na kontrolę drogową nie trafić


zancia dała dwa zdjęcia na NK - Oskar świetny Może tutaj też się odezwie niedługo? Ciekawe co u niej?

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2009-06-05 o 21:38
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:00   #922
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Widzialam tez oskarka-taki boskiFajnie ma wloski zrobione-moj Kevis nie da sobie tak ulozyc fajnie fryzurkiWoli jak lizusek

Edycia to twoj tato jak jedzie do Pl to pewnie przez moja miejscowoscI jak mu sie zyje z zabojadami?????Mi bylo na poczatku bardzo ciezko przyzwyczaic sie do tych dziwnych francuzow.
Idz jutro zalatw sobie te papierki z ubez.bo po co masz potem placic balwankomJA tez bym pewnie wiecznie zapominala,ale tutaj wysylaja zawsze z dwa tygodnie predzej papier czy chcesz dalej ubezpieczenie czy nie,wiec dlatego pamietamZ kontrola gorzej
Monka a te cwiczenia to na co robisz na umiessnienie czy na co?,???Bo na schudniecie to chyba nie????Przeciez ty jak chudziutka jestes
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 02:48   #923
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

EdyciA dobrze ze was smerfy nie wyczaialy , nie ma jak wydawanie w haju w przestrzen , ahhhh wkurzajace to jest


AMELKA a no o czywiscie ze cwiczylam na swoja zatluszczono- galaretowata dype AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA FEEEEE jak bym . na zywo widzila swoja dupe to bym byeltala bez zaproszenia.. Oj ty mendo chcialam profil zlukac a nire nada


Zancia ty to samo . piekna fryzura melago, taka chce dla malego, ale za malao wlosow ma, daj znac co tam u was , jest, okey????????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 09:35   #924
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej Kobietki!

hmmmm....wywołałyście mnie mamy straszny internet. Tymczasowo działamy na karcie sim bleee...jak długo jeszcze będziemy czekaćna stałe łącze tego nie wiadomo. Ile razy próbowałam sięzalogować, tyle razy mi się nie udało. Ale dziś jakoś narazie śmiga. A więc tak...

Mieszka nam się bardzo dobrze, Oskar też jest zapisany do przedszkola, ale musimy sprawdzić czy w ogóle ruszy jego grupa i czy nazbierali odpowiednią liczbę dzieciaczków. Wszystko dlatego, że to całkiem nowe osiedle z nowiutką szkołą-przedszkolem i narazie mieszka tu 135 osób a docelowo za 4 lata ma być 4 tyś. To tak jakby nowe miasto

Od 2 tyg. moje dziecko spędza wakacje w Polsce i kursuje od jednych dziadków do drugich, tęsknie już c*h*o*l*e*r*n*i*e a on nawet nie ma czasu ze mną przez skypa pogadać

W przyszłą środę lecimy do Polski na 5 dni. Będziemy bawić się na weselichu Już nie pamiętam kiedy byłam na takiej imprezie.

Dobra lecę do waszych albumów bo pewnie jest co oglądać!
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 21:01   #925
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

oskarku najlepsze życzenia urodzinowe przesyła zosia z mamą i tatą!!!



Doridee co tam u Was? Jak po wyjeździe?

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2009-06-07 o 21:04
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 21:34   #926
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Oskarek duzo szczescia w zuciu,samych radosnych chwil,wszystkiego naj naj nalepszego zyczy ciocia z Kevinkiem
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 22:21   #927
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Djamelko gratuluję prześlicznego syneczka. Oj dzielna byłaś kobieto, że też musiałaś na takiego babsztyla trafić Dużo zdrówka

Oskarku od nas też najlepsze życzenia urodzinowe Boski jak zawsze Żanciu super, że mieszka się Wam dobrze, fajne takie miasteczko A jak Twoja praca??? Co robisz? Mówisz, Oskarek już dwa tygodnie poza domem, nieźle

Gosiula Ninka przeurocza, no włoski ma nieziemskie Ja Alutce co chwila obcinam bo ma bardzo cieniutkie i dłuższe wyglądaja brzydko.

Monika widać że Daria to łobuziak Słodka jest Dobrze, ze te autokary nie wyruszyły, na szczęście są te kontrole. Tylko dzieciaki biedne, pewnie bardzo rozczarowane... Co do poniedziałku w Łebie to nie wiem skad masz informacje, ze padało Od rana było bardzo upalnie, zero chmur i wiatru, był to najładniejszy dzień podczas naszego pobytu

Monka Ty tłuściochu Sny masz masakryczne... Basenik bardzo fajny!! Ja naszego jeszcze nie pompowałam, zimnica sie u nas zrobiła okropna...

Edycia fajnie, ze niedługo Zosia będzie miała urządzony pokoik. Fajny pomysł z tym domkiem, co prawda ciężko mi go sobie wyobrazić, ale pewnie będzie fajnie

Wróciliśmy dzisiaj wieczorem. Pogoda może nie była plażowa, ale my nie lubimy sie opalać więc nie narzekaliśmy. Wyjazd baardzo udany, TŻ nadal żyje W Łebie byliśmy od niedzieli do piątku, pogoda fajna, akurat w piątek zaczęła sie psuć Weekend spędziliśmy jeszcze u przyjaciół w Lęborku. Najgorsze ze dzis Aluta dostała gorączki Nie skarży sie na ból, nie wiem skąd ta gorączka Ale w sumie ona nawet przy anginie mówi, ze nie boli jej gardełko.. Pewnie jutro zaliczymy lekarza.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 06:18   #928
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Oskarku wszystkiego najlepszego w dniu urodzin
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 18:19   #929
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Najlepsze życzenia dla naszego Oskarka dużo zdrówka, szczęścia i radości a także wspaniałych wakacji u Babci i Dziadka

Żanciu, fajnie, że jesteś. Miłej zabawy na weselichu Wam życzę

Doridee, cieszę się że wyjazd się Wam udał.

Djamelka, współczuję tych komplikacji poporodowych, okropne to. Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia. Śliczne zdjęcie z Sarą na NK

Edytowane przez Gosia_Szymonek
Czas edycji: 2009-06-08 o 18:20
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:52   #930
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

..
[/center]

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2019-10-19 o 20:45
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.