Alli - na odchudzanie - ktoś stosował?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 19:43   #61
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Eee, "substytut diety" to tylko nazwa, teraz byle co się nazywa "substytut diety" bo wtedy można to bez recepty sprzedawać.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:45   #62
agusia001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Dokladnie chyba nie doczytałaś wszystkiego alli to dodatkowy wspomagacz do diety ja cały czas jestem na tej diecie i nie zamierzam zmieniac nawyków żywieniowych tak już sie do tego przyzwyczaiłam,że traktuje tą diete jak normalne jedzenie!
Twoje słowa moga sie tyczyć do osób które chca schudnąć na już a potem objadać sie smażonym i fast foodami.
agusia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:12   #63
hmoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Agusia nie przejmuj sie , że waga staneła, z tego co mi mówi moja Pani dietetyk, tak jest, więc ja jestem na to przygotowana że i u mnie też w końcu będzie przestuj Już sie psychicznienastawiłąm, żeby motywacja mi nie spadła Jeśli ktos uwaza, ze dieta 1000 kalrorii to głodówka to gratuluje, mam 5 posiłków i szczerze mówię, że nie chodze głodna a nawet przejedzona. Moja dietetyczka rozpisała mi dokładnie każdy posiłek na 7 dni, i wcinam według listy (gdyby któras chciała taką dietke nie ma problemu moge przesłać na maila) .Co do alli jest to środek dla osób ze sporą nadwagą. Droga Niezapomniana myslę, ze wiekszość dziewczyn jest świadoma, że nie chodzi tu o wyscig, ile która w ile schudnie, tylko przede wszystkim odchudzają się zdla zdrowia. Po skońzonej diecie, jest etap satbilizacji wagi, który nalezy przejśc, jest to czas odstawiania specyfików, przechodzenia na większe porcje, bardziej urozmaicone jedzonko. jesli to sie przejdzie to naprawde nie ma efektu jojo. Mam znajomych w pracy którzy chodzaili pare lat temu do tej samej Pani dietetyk co teraz ja poszłam i uwież mi niekt nie przytył po skończeniu całej kuracji. Więc nie ma co generalizaować i krytykować. Po to własnie jest ten wątek, abysmy mogły sobie przekazać cenne uwagi typu czy warto kupic alli czego mozna sie spodziewać. Nie jestm zwolenniczką faszerowania się jakimis cudownymi specyfikami, i tak jak powiedziąłm gdybym zauważayła że z moim organizmem dzieje się cos niedobrego odstawiłabym od razu. A jak juz jestem przy słowie... to jeszcze napisze o aktywności fiz. jak zaczynałam diete wydawało mi sie ,że najlpiej zacząć sie ruszac, bieganie, brzuszki itp... a Pani dieteyk powiediziała, że w pierwszym miesiącu nie ma co forsowac organizmu zaleciła tylko spacery. Ide w poniedziłaek do niej na kontrole to powiem, co teraz mnie czeka Myślę, że każdy kto odchudza się z głową i najlpiej pod fachowa opieką nie zrobi sobie krzywdy!!! W każdym bądź razie powodzenia dla wszystkich

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Zapomniała o najwaznijszym...woda, ja srednio pije 2,5- 4 litry wody dziennie. To jest naprawde ważne, Jesli ktos nie pije wody to pewnie można stanąc na wadze po dwócj tygodnaich i zobaczyc na wadze -7 kg, tyle, ze to odwodnienie, a nie faktyczny spadek wagi.
hmoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:13   #64
Coka
Przyczajenie
 
Avatar Coka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Koniec świata .
Wiadomości: 20
GG do Coka
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

HMONI mogła byś mi przesłać tą dietkę na maila?? była bym Ci bardzo wdzięczna

i gdybyś mogła to napisz ile kosztuje wizyta u dietetyka, sądzę że wyniesie mnie to mniej niż cudowne środki w które co jakiś czas wyrzucam pieniądze.

pozdrawiam
__________________
START: 28.09.2009r.

-waga-70kg
-
cel-57kg
-wzrost-172cm

-zapuszczam włosy
-dbam o cerę i paznokcie
-wybielam ząbki




Edytowane przez Coka
Czas edycji: 2009-07-02 o 19:11
Coka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 10:20   #65
fluoroscenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

moja siostra stosowała efekt placebo
fluoroscenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:27   #66
hmoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Coka, obiecuje w poniedziałek przesłac jak zeskanuje warto iśc do dietetyka po taka dietke dobira indywidulanie, przynajmniej u mnie tak było pani najpierw sie wypytała jak pracuje, ile godz, o której wstaje, czy mam jakies uczulenia, co lubie, czego nie, czy mam zaparcia itp.
a mam pytanko do Fluoroscenki , jak długo Twoja siostra stosowała alli, i czy stosowała róniez do tego jakąs dietę? Pytam, bo jestem ciekawa jaki jest % osób, u których nie przynisło to rezultatu.

Edytowane przez hmoni
Czas edycji: 2009-06-05 o 11:30
hmoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 15:18   #67
zuza_130
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 189
Dot.: alli - pierwszy i jedyny lek bez recepty

Tutaj jest całkiem niezły opis tego preparatu: http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p20538-Alli...t_butelka_HDPE
Może warto sie zapoznać przed zakupem...
__________________

zuza_130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 15:21   #68
zuza_130
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 189
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

eee, nie wierze, by tu był efekt placebo. http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p20538-Alli...t_butelka_HDPE przeczytałam to, co jest napisane + to, co powiedziała moja kolezanka i zaczynam wierzyc w efektywność tego preparatu
__________________

zuza_130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 19:15   #69
magda557
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Mam wrażenie że twoje wiadomości na temat Alli opierają się wyłącznie na informacjach z internetu i tak naprawdę wiesz o nim niewiele.Sama nie miałaś z nim styczności.Wierz mi że w internecie czy gazetach nie znajdziesz dokładnych informacji o żadnym leku.Jeśli będziesz miała możliwość zajrzeć do ulotki o Alli to zobacz rozdział 4.Zobaczysz jakie jeszcze objawy (oprócz przeze mnie opisanych )mogą wystąpić. Nikt nie jest w stanie przewidzieć co kupuje.Co do mojego stanu zdrowia naprawdę jestem zdrowa-jestem pracownikiem służby zdrowia więc siłą rzeczy muszę być z badaniami na bieżąco.Na prawdę nie chodzi mi aby "smarować"firmę czy tabletkę,chodzi mi tylko o to ,że tym lekiem nieświadomie fascynuje się wiele osób,które radziłabym aby zachowały ostrożność.

Edytowane przez magda557
Czas edycji: 2009-06-08 o 19:16
magda557 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 07:29   #70
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

a ja juz stosuje miesiac, w polaczeniu z dieta, i rowerem prawie codziennie przez godzine i schudlam 3! kg. Tak jak na poczatku bylam zadowolona bo alli wydawalo sie dzialac tak teraz jestem rozczarowana. Uwazam, ze te 3 kg to raczej wynik mojej diety i intensywnej jazdy na rowerze.
a moze ja naleze do tej grupy ludzi, ktorzy po prostu wolno chudna.
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 08:46   #71
hmoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Hooda, a może u ciebie będzie wolno na początku a póxniej ruszy a poza tym na początku diety ponoc nie jest wskazane od razu duzo ruchu... dla organizmu sama dieta jest szokiem, więc jak jeszcze zaserwowałaś dodatkowy szok w postaci godzinnej jazdy na rowerze to organizm zaczął sie bronić i spowolnił spalanie tłuszczy
hmoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 09:54   #72
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

wiesz, ja juz od kilku miesiecy mam duzo ruchu, od marca bieglam 4 razy w tygodniu po ok 40 minut, potem wlaczylam diete montignac i powoli chudlam ale bylo to naprawde bardzo wolno. potem mialam problemy ze stawami wiec przeszlam na rower i jazde na rowerze bardzo lubie, wiec staram sie jezdzic codziennie. nie sadze zeby moj organizm byl w stanie szoku, bo zawsze staram sie byc aktywna, moj problem lezy chyba juz w wieku, mam 35 lat i niestety metabolizm juz nie ten. kilka lat temu jak przytylam kilka kg to wystarczylo, ze trzy razy w tygodniu pojechalam na rower po godzince i chudlam szybko bez zadnej diety. A teraz to juz tragedia...
mam jeszcze kilka tabletek alli wiec je skoncze ale reszte kg zbije juz chyba tradycyjnie
zreszta alli niby dziala najlepiej w polaczeniu z dieta i ruchem ale tak naprawde trudno byc pewnym czy spadek wagi zawdzieczamy Alli czy diecie
Pozdrawiam
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 11:28   #73
hmoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

fakt, każdy jest inny i każdy inaczej chudnie, i nie ma złotego środkajednym pomaga to innym cos innego. U mnie chyba zadziałało alli, bo dawno temu jak sie odchudzałam, to mniej schudłam w pierwszym miesiącu. Ale masz racje ile % w tym jest działania alli, a ile diety... nie wiem do końca ale co tam twardym trzeba być a bierzesz l-karnitynkę podczas swoich "aktywności", bo skoro poświęcasz ok 40 minut to w sumie karnitynka by chyba pomogła... ?
hmoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 16:58   #74
malia
Przyczajenie
 
Avatar malia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

"ja biore alli od 3 tyg.kupilam w Irlandii w Polsce sa tansze,no nie jest latwo ale one dzialaja,leje sie ze mnie tluszcz objawia sie to szybkim pojsciem do toalety wiec powinna byc gdzies w [poblizu,pilnuje sie z dieta ale nie na zaboj,jem normalne obiady i juz unikam tluszczu,bo jak tego nie zrobie to nie jest za fajnie na drugi dzien mam nadzieje ze bedzie efekt,postanowilam ze bede brala alli 3 miesiace i zobaczymy"

I w tym tkwi cała zagadka tego specyfiku, nie je się tłuszczu bo zaraz trzeba biec do toalety, raz sobie pozwolisz to od razu pojawiają się skutki tak nieprzyjemne, że na następnym razem już się pilnujesz. Gdyby stosować dietę niskotłuszczową (pamiętając o dostarczaniu ważnych dla organizmu kwasów omega 3 i omega 6) i ruszać się trochę więcej, efekt byłby taki sam, bez obciążania wątroby jakimiś suplementami, na dodatek drogimi. Takie luźne myśli
__________________
...bo życie jest piękne
malia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 18:39   #75
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez magda557 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że twoje wiadomości na temat Alli opierają się wyłącznie na informacjach z internetu i tak naprawdę wiesz o nim niewiele.Sama nie miałaś z nim styczności.Wierz mi że w internecie czy gazetach nie znajdziesz dokładnych informacji o żadnym leku.Jeśli będziesz miała możliwość zajrzeć do ulotki o Alli to zobacz rozdział 4.Zobaczysz jakie jeszcze objawy (oprócz przeze mnie opisanych )mogą wystąpić. Nikt nie jest w stanie przewidzieć co kupuje.Co do mojego stanu zdrowia naprawdę jestem zdrowa-jestem pracownikiem służby zdrowia więc siłą rzeczy muszę być z badaniami na bieżąco.Na prawdę nie chodzi mi aby "smarować"firmę czy tabletkę,chodzi mi tylko o to ,że tym lekiem nieświadomie fascynuje się wiele osób,które radziłabym aby zachowały ostrożność.
w sumie masz rację pisząc że nie miałam z nim osobiście styczności- nie przyjmowałam tego preparatu, ale codziennie go sprzedaję.
Podobnie jak zdarza mi się sprzedawać Xenical (też orlistat, ale w dawce 120mg i już na receptę)
uwierz, że po reklamie w prasie i tv pytają o Alli różne osoby. Młode i starsze, otyłe i z lekką nadwagą, niestety w większości zmiast zainteresować grubasków, reklama skusiła chude laski, które chcą bez wysiłku pozbyć się boczków- nie wiem, czy tak jest z tobą, ale niestety tak jest w większości przypadków z którymi mam styczność. I chociaz jest to preparat bez recepty, czyli teoretycznie moze go kupić każdy, to uważam, że właśnie w mojej gestii lezy ocena czy tej konkretnej osobie się przysłuży i czy go sprzedać, czy może lepiej zaproponować cos innego.
Uważam, ze kazdy kto zaczyna odchudzanie powinien na początek zbadać się, ustalić zdrową, zbilansowaną dietę, zorganizować sobie jakąś formę aktywności fizycznej i dopiero jeśli to wszystko po miesiącu czy nawet dwóch nie da rezultatów, lub da ale za małe- wtedy dopiero sięgać po suplementy, czy preparaty mające wpłynąć na przemianę materii/uczucie głodu itp.
bo nie ma tabletki cud, która wyleczy z otyłości/nadwagi w 5 minut i bezboleśnie...na fajną sylwetkę i zdrowe ciało trzeba pracować i to ciężko
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 19:18   #76
magda557
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Niestety z tymi chudymi laskami to prawda i to mnie najbardziej przeraża.Ja po trzeciej ciąży przytyłam ok.20 kg.Dieta owszem i masę pracy.Po prostu miałam nadzieję że Alli wspomoże to moje odchudzanie.....cóż dobrze że tylko tak się skończyło.
magda557 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 10:44   #77
kingasssss
Przyczajenie
 
Avatar kingasssss
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Jesli ja nie jadam tłusto to chyba bez sensu co?
Gubią mnie słodycze ale bardziej ciasto niz czekolada.
Tłuszcz jest jednak wszędzie - sosy, słodycze.
Zastanawiam się nad tym.
Mam 5 kg do zrzucenia.
Kiedys brałam Meridie i byłam zachwycona, ale to było cos zupełnie innego.
kingasssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:58   #78
klaudelle
Przyczajenie
 
Avatar klaudelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

hmoni, ja też bym bardzo prosiła o tą dietkę na maila taug@wp.pl, bo
straciłam już pomysły
klaudelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 14:12   #79
Maugoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Hej dziewczyny Wczoraj gdzies uslyszalam o Alli i sie napalilam Waze o zgrozo 89 kg a mierze tylko 164 cm. Waze wiecej niz przy porodzie coreczki :/ Alli juz zamowiam w sklepie netowym i ma do srody przyjsc. Nie moge sie doczekac. Mam powyzej 28 kg i mysle ze mi spasuje.

Piszecie o skutkach ubocznych alli, ze sie tak brzydko wyraze o sracz.... dla mnie to chyba na plus... bo nie potrafie nie jesc. 100tny raz podchodze do diety i mi nie wychodzi. Wiec mysl wydania 150 zl i za przeproszeniem wysrania tego (w tym wypadku idealne porownanie) sklania do myslenia i panowania nad swoimi zachciankami smakowymi.

Mam nadzieje ze to pomoze mi w spaleniu tego tluszczu i bedzie to juz moja ostatnia dieta... dieta ta przerodzi sie w nawyki zywieniowe...

Trzymac kciuki i pewnie bede relacjonowac jesli tylko bedzie tu ktos pisal. No i mysle o blogu czy by go nie zalozyc Z fotorelacjami siebie samej Moze ktos jeszcze jest chetny? Wieksza mobilizacja.
__________________

Maugoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 20:27   #80
ciosek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Właśnie się zastanawiam czy nie zakupic tego środka,mam 158cm i ważę 65kg.Biegam i jeżdżę na rowerze ale żeby przyśpieszyc trochę spalanie....Ostatnio widziałam na świstaku Alli 42 tabl za 65zł i zastanawiam się czy jest aby oryginalne za tak małe pieniądze.....Co o tym sadzicie??
ciosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 08:47   #81
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Hmoni, ja poproszę też o dietke Mój mail: moni_bar@autograf.pl. Z góry dziękuje Tak z czystej ciekawości bym zerknęła.. I tak każda z nas powinna mieć ją dostosowaną do siebie
Chyba się przekonam do tego alli
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 11:29   #82
soofka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Hmoni, a czy ja mogłabym rowniez prosić o te dietkę? Jestem ciekawa bardzo jakie potrawy proponuje Pani dietetyk. To sa dania niskokaloryczne, niskotluczowe czy jak?
Pozdrawiam

soofka@wp.pl
soofka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 07:39   #83
KUSIACZEK18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

hmoni, ja też bym bardzo prosiła o tą dietkę na maila. będę wdzięczna. pozdrawiam )
KUSIACZEK18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:25   #84
ladytiger24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Witam, stosuję (a raczej stosowałam) ten "cudowny" preparat Alli dopiero 6 dzień a efekty już są oszałamiające! Od co najmniej 4 dni Nie wychodzę z WC i dodam jeszcze iż jestem w kadrze zarządzającej ludźmi, więc odpowiedź nasuwa się sama! To jest obrzydliwość i okropność i do tej pory się zastanawiam i nie mogę wyjść z podziwu, że są tak głupi a przy tym wykształceni ludzie jak Ja sama... Tłuste gazy i odchody oraz tłusty mocz to nic w porównaniu do rzeczywistości. Bo chcąc wydobyć z siebie gazy, zamiast nich mimowolnie pojawia się ogromna ilość tłuszczu na bieliźnie, której zapachu a raczej przeraźliwego smrodu nie potrafię określić słowami! Tego fetoru nie mogę sprać z ubrań po trzecim praniu, już nie mówiąc o ciele - szok, jak można coś takiego jak Alli dopuścić do sprzedaży! Kobiety weźcie się lepiej za zdrowo rozsądkowe odżywianie i ćwiczenia a nie katujcie się takimi chemikaliami!!!Szkoda zdrowia i utraty prestiżu!
ladytiger24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:52   #85
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Dziewczyny , ostatnio czytalam artykul o tym "cudownym"Alli i wiecie ze ten specyfik w znacznym stopniu obniza dzialanie tabletek antykoncepcyjnych ! Wiec zamiast zgubic brzuszek ,mozna spodziewac sie czegos zupelnie innego
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je

Edytowane przez DAVIDKA
Czas edycji: 2009-06-18 o 09:53
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:11   #86
alia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

LAdytiger-twój opis mnie przeraził.
Zresztą, nie wydaje się Wam ten środek jakiś dziwny? Jeżeli dobrze rozumiem, stosujemy go tylko wtedy, jeśli w posiłku występują tłuszcze? Ale to z kolei powoduje straszne (wg opisów)skutki uboczne. Jeżeli nie spożywamy tłuszczów to nie ma sensu stosować alli, tak więc wystarczy beztłuszczowa dieta a efekty będą takie same.
alia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:02   #87
Nicponianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 564
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Alli to miał być preparat, który odchudzi amerykę ;] Chyba im nie wyszło i wzięli się za europę... Spędzanie godzin na kiblu po jednorazowym zjedzeniu jakiejś większej ilości tłuszczu, jakoś mnie nie kręci ;]
__________________
Zielony. Szkło kolorowe...

Zapraszam do siebie papierowo --> Wszystko, co kocham https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598830
Nicponianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:18   #88
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Dla mnie troche dziwne, ze te wszystkie najbardziej negatywne opinie wypisuja osoby bez zadnego stazu na forum
Ja nie wierze w az tak straszne skutki uboczne jak kolezanka opisuje powyzej, chyba ze pije tluszcz litrami...
Ja stosowalam, spektakularnych rezultatow nie zauwazylam ale po prostu nie wierze, ze mozna miec az takie objawy, zazywajac srodek zgodnie z zaleceniami.
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:33   #89
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

hooda , ja mam 2-letni "staz" ale nie o to tu chodzi , poczytalam sobie artykuly na francuskich stronach i nie wyglada to za ciekawie , ale kazdy ma swoj rozum i postap jak bedzie chcil i sam doswiadczy wszelkich skutkow stosowania alli , ja na 100% nie kupie
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 21:15   #90
ciosek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Witam,co tam piszą na stronach francuskich jesli mozna coś bliżej....
A czy można stosować tylko jedna tabletke dziennie aby nie miec tak drastycznych skutków ubocznych?
ciosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-15 06:39:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.