the sims 2 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-09, 21:56   #391
monika1001
Zadomowienie
 
Avatar monika1001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 1 450
GG do monika1001
Dot.: the sims 2

Hejo!

Jednak mozna w Sims 3 stawiac wlasne puste parcele i domy
Jak jestescie w widoku ogolnym czyli widoku na miasto ( tam macie swoje rodzinki, itp.)
to po lewej jest menu i tam wybieracie Edytuj miasto
Tam tez znajdziecie domki ktore sciagnelyscie z neta.

Pozdrawiam
__________________
Za kazdym nickiem kryje sie imie,za kazdym imieniem kryje sie czlowiek.Za kazdym czlowiekiem-uczucia.
Szanujmy sie nawzajem w sieci..


Papierowo-zapraszam http://papierowyzakatek.blogspot.com/
monika1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 01:55   #392
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: the sims 2

jesli chodzi o dodatki bo ktos pytał
Mysle ze tak jak w 2,tzn moje dokumenty ea games the sims 2 (w tym wypadku 3) i do folderu downloads albo jak jest w takim specjalnym niebieskim pliku to 2x lewym i samo sie instaluje

---------- Dopisano o 02:55 ---------- Poprzedni post napisano o 02:55 ----------

Aha a to jest super strona z dodatkami do ts2 i ts3 mam 90% dodatkow z tamtad i wlasnie do moje dokumenty......downloads je pobieram
http://www.thesimsresource.com/downloads
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 09:51   #393
xaska007x
Raczkowanie
 
Avatar xaska007x
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 122
Dot.: the sims 2

Cytat:
Napisane przez monika1001 Pokaż wiadomość
Hejo!

Jednak mozna w Sims 3 stawiac wlasne puste parcele i domy
Jak jestescie w widoku ogolnym czyli widoku na miasto ( tam macie swoje rodzinki, itp.)
to po lewej jest menu i tam wybieracie Edytuj miasto
Tam tez znajdziecie domki ktore sciagnelyscie z neta.

Pozdrawiam
o dzięki za info, przyda się bo jak na razie korzystałam tylko z tych postawionych już działek/parceli, a ich za dużo nie ma...
__________________
A little bit of heaven,
With a little bit of hell..'
xaska007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 10:04   #394
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 392
Dot.: the sims 2

Gram dalej w Sims 3 i jakos nie przekonowuje mnie ta gra dalej :O Chyba wroce do Sims2 i poczekam sobie na dodatki ;P
xxbiankaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 10:34   #395
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: the sims 2

Mnie się podoba, ale ja zawsze chyba mam tak, że co nowsze to lepsze Ogólnie to jak mówiłam, nie rozumiem, czemu w TS3 nie ma pór roku czy zwierzaków... trochę nie dorobione to jest moim zdaniem, bo skoro w Ts2 się pojawiło to w TS3 powinno być na podstawie już Tak poza tym i paroma rozszerzonymi funkcjami, gra się tak wcale nie różni niż TS2, najfajniejsze jest to, że można iśc do sąsiada i się tam kąpąć i w ogóle a potem się tak fajnie oburzają
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 13:13   #396
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 392
Dot.: the sims 2

A mnie to denerwuje, ze nie ma roznych fajnych dodatkow jak w S2 :/
xxbiankaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 13:48   #397
Wyluzuj
Rozeznanie
 
Avatar Wyluzuj
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 660
Dot.: the sims 2

A mnie już po 2 dniu grania nudzi ta gra.
Nie wiem czemu,ale wydaje mi się,że oprócz tego miasta niczym nie różni się od 2,a jednak 2 bardziej mi przypadła do gustu
__________________
Aparatka

05.06.2009 r. - dół. mini metal
24.11.2009 r.- góra mini metal



' kochaj się ze mną...ale duszą.Ciałem to każdy głupi potrafi '
Wyluzuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 15:10   #398
monika1001
Zadomowienie
 
Avatar monika1001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 1 450
GG do monika1001
Dot.: the sims 2

Hej

No szkoda ze w Sims 3 nie ma por roku i innych dodatkow,jednak bez tego jest troche nudna gra Gdyby nie kilka nowych rzecz typu zmiana kolorystyki mebli,rozbudowana funkcja tworzenia sima,lazenie po miescie ,i lepsza grafa to niczym by sie nie roznily od Sims 2
Ja mam nadzieje ze jak najszybciej pojawia sie jakies fajne dodatki w necie.Bo jak narazie z tego co juz jest to nic specjalnego :/ Choc mysle ze EA Games dobrze przemysla co ma dac do gry,bo teraz wyda dodatki i kase znow bedzie bic

Wzucajcie fotki swoich domkow

To moja nowa sypialka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot-37.jpg (133,0 KB, 102 załadowań)
__________________
Za kazdym nickiem kryje sie imie,za kazdym imieniem kryje sie czlowiek.Za kazdym czlowiekiem-uczucia.
Szanujmy sie nawzajem w sieci..


Papierowo-zapraszam http://papierowyzakatek.blogspot.com/
monika1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 17:02   #399
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: the sims 2

Sciagnelam simsy i pisze: musisz posiadac nastepujacy wolumin, aby kontynuowac wypakowywanie. Czyli co?
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 10:01   #400
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 645
Dot.: the sims 2

Hmm oprócz dokupienia 1gb ramu, zamierzam zainwestować także w lepszy procesor i tutaj mam pytanie gdzyż kompletnie się na tym nie znam: czy procesor Intel Pentium e5200 będzie spełniał wymagania gry? Radzę się Was na tym forum, ponieważ naprawdę nikt nie jest w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie, nawet panowie w sklepach z komputerami:O - kompletny brak kompetencji, już kiedyś dałam się nabrać kupując pewną częsć do komputera, więc teraz chciałabym się upewnić, gdyż nie stać mnie, żeby ciągle coś wymieniać w moim sprzęcie...Proszę o pomoc i z góry dziękuję
Flossy15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 10:52   #401
karolka2211
Raczkowanie
 
Avatar karolka2211
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 419
GG do karolka2211
Dot.: the sims 2

Cytat:
Napisane przez Flossy15 Pokaż wiadomość
Hmm oprócz dokupienia 1gb ramu, zamierzam zainwestować także w lepszy procesor i tutaj mam pytanie gdzyż kompletnie się na tym nie znam: czy procesor Intel Pentium e5200 będzie spełniał wymagania gry? Radzę się Was na tym forum, ponieważ naprawdę nikt nie jest w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie, nawet panowie w sklepach z komputerami:O - kompletny brak kompetencji, już kiedyś dałam się nabrać kupując pewną częsć do komputera, więc teraz chciałabym się upewnić, gdyż nie stać mnie, żeby ciągle coś wymieniać w moim sprzęcie...Proszę o pomoc i z góry dziękuję
Pytanie tylko jaką masz płytę główną?
Albo jaki masz obecnie procesor?? Model??
Ten procesor będzie spełniał wymagania, ale ja proponowałaby core 2 duo.
Tutaj będziesz miała wgląd na przedział cenowy,opinie innych użytkowników itp. W komputroniku nie polecam kupować ponieważ jest drożej. Chyba, że ktoś ma więcej kasy na sprzęt, to ten sklep jest naprawdę w porządku.
http://www.komputronik.pl/Podzespoly...alog,kat,4819/
__________________
"If you live your life with no tomorrows
Every day is just a road to sorrow..."

Edytowane przez karolka2211
Czas edycji: 2009-06-11 o 10:55
karolka2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 11:57   #402
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 645
Dot.: the sims 2

Cytat:
Napisane przez karolka2211 Pokaż wiadomość
Pytanie tylko jaką masz płytę główną?
Albo jaki masz obecnie procesor?? Model??
Ten procesor będzie spełniał wymagania, ale ja proponowałaby core 2 duo.
Tutaj będziesz miała wgląd na przedział cenowy,opinie innych użytkowników itp. W komputroniku nie polecam kupować ponieważ jest drożej. Chyba, że ktoś ma więcej kasy na sprzęt, to ten sklep jest naprawdę w porządku.
http://www.komputronik.pl/Podzespoly...alog,kat,4819/
dziękuję kraolka, moja płyta główna to Asus k8v - x, a obecnie mam procesor Sempron 3400 +box, nie wiem czy płyty głównej też nie trzeba wymienić, bo ona obsługuje chyba tylko semprony i athlony, albo kupię procesor amd athlon 2.2 GHz, sama juz nie wiem, szkoda mi tak wyłudzać kase od mamy, tym bardziej, że na pieniądzach nie śpimy...

Edytowane przez Flossy15
Czas edycji: 2009-06-11 o 12:41
Flossy15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:19   #403
lc0ne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 77
Dot.: the sims 2

A więc tak Do tej płyty wsadzisz tylko procesor z gniazdem Socket 754 (Athlon64, Sempron) co jest niezbyt opłacalne Jeśli chcesz kupić lepszy procesor np. jakiegoś Intela konieczna będzie wymiana płyty, a także karty graficznej (twoja płyta ma Slot AGP, a nowe płyty PCI-e 16x) oraz pamięć RAM. Opłacalność jest niewielka. Najlepiej wygrzebać ok 2000zł i złożyć fajny nowy komputer (samo pudło). Za takie pieniądze można złożyć fajny komputer do grania.
Przykładowa konfiguracja:

Moja propozycja:
Obudowa: Tracer TRO 115 LABIA (bez zasilacza)
Zasilacz: Chieftec GPS 500AB-A 500W
Płyta główna: Asus P5Q SE
Procesor: Intel Core2 Duo E7400 2.80GHz
Pamięci: Corsair Twin2X DDR2 2x2GB 800MHz CL4-4-4-12 (DHX Technology)
Grafika: Radeon 4850 Asus 512MB
Dysk: Seagate 500 GB Barracuda 7200.12 16MB SerialATAII
Napęd: Sony/NEC Optiarc DVD/RW LightScribe SerialATA
Cena: +/- 2000zł

Oczywiście mając więcej $$ można złożyć coś lepszego, ale na tym zestawie pograsz w aktualne i przyszłe gry, będziesz zadowolona bo części są najwyższej jakości a nie jakieś zdechlaki z gotowych zestawow Najlepiej iść z tym wydrukiem i niech panowie złożą Służę pomocą...

Edytowane przez lc0ne
Czas edycji: 2009-06-11 o 15:00
lc0ne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:48   #404
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 645
Dot.: the sims 2

dzieki lcone, chyba zrobie tak jak mowisz, nie ma senseu pchac kasy w mojego staruszka...
Flossy15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 08:34   #405
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: the sims 2

mam problem z menadżerem obiektow sims 2 , gra jest wyłączona i nie chce sie uruchomić-wyswietla sie małe okienko "error", a jak właczę grę to jest napisane żeby wyłączyć sims2. Niech mi ktos poradzi co mam zrobić lub poleci inny program w polskiej wersji do porządkowania zawartości modyfikowanej bo mam już ponad 15 tys. objektów i wypada to jakos uporzadkować, zwłaszcza że pewnie duzo z tego nie działa. mam też pytanie o symbole plików: pliki które muszą być wcześniej instalowane (symbol czarno-szaro-biały przypominajacy otwarty kartonik z czyms wystajacym) powinny byc w download? Jest jeszcze symbol zapisanej kartki, nie wiem czy to w ogóle jest aktywny dodatek, podobnie z symbolem firefox i białej kartki z małym obrazkiem z kwiatkami w dolnym lewy rodu to wszystko mam w download i oczywiście całą mase pilików z symbolem karki a na środku jakby otwarte onko windows z szesciona malutkimi ikonami. W collections mam tylko to co sie sciagnie w formie folderu, no i garstke domów w innym pliku które musiałam zainstalowac. nie wiem czy dobrze to wszystko umieszczam
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 09:06   #406
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: the sims 2

Cytat:
Napisane przez miskaa5 Pokaż wiadomość
Sciagnelam simsy i pisze: musisz posiadac nastepujacy wolumin, aby kontynuowac wypakowywanie. Czyli co?
musisz zobaczyć jakiego woluminu brakuje, a następnie go ściągnąć
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 09:34   #407
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: the sims 2

A ja mam małe pytanie: jak zbudować schody do drzwi lub tarasu itp.. domu na fundamentach, bo nie mogę tego nigdzie znaleźć dopiero od niedawna posiadam the sims 2 i nie do końca orientuje się co, gdzie i jak pomożecie?
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 13:19   #408
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: the sims 2

Cytat:
Napisane przez madelinem Pokaż wiadomość
A ja mam małe pytanie: jak zbudować schody do drzwi lub tarasu itp.. domu na fundamentach, bo nie mogę tego nigdzie znaleźć dopiero od niedawna posiadam the sims 2 i nie do końca orientuje się co, gdzie i jak pomożecie?
O ile dobrze pamiętam to schody do fundamentów są w trybie budowy tam gdzie zwykłe schody z tym, że ikonka schody do fundamentów mają taką ikonkę z jakbe przerwanymi schodami. Wybierasz jedne z nich, ustawiasz w dowolnym miejscu i umieszczasz.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 15:37   #409
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: the sims 2

Niech mi ktos odpiszę na ten problem co opisałam kilka postów wyżej bo nie wiem w jakich folderach co mam umieszczać, bo moze jak część z tego poprzekładam do innych to w grze bedzie wiecej dodatków. mam jeszcze pytanie:
1czy jezeli jakis obiekt znalazł sie w nie odpowiednik miejscu tzn. widoczny jest w grze np wśród biórek a to nie jest biórko tylko cos innego to czy da sie to jakoś przeżucić do innych rzeczy czy jedynie w kolekcjach mozna kombinować?

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

takie schody są w trybie budowy w katalodu schody tylko te na dole, musisz je przyłozyć w miejscu z którego mają "iść" w dół wtedy wyświetla się na zielone, obo opcji tych schodów masz babierki do nich. Jak uzywasz tych schodów wewnatrz domu to trzeba usunąć płytki nad nimi chyba co najmniej 3 bo inaczej się pojawi napis "nie mozna wydzielic przestrzeni nad schodami"
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 07:01   #410
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: the sims 2

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam to schody do fundamentów są w trybie budowy tam gdzie zwykłe schody z tym, że ikonka schody do fundamentów mają taką ikonkę z jakbe przerwanymi schodami. Wybierasz jedne z nich, ustawiasz w dowolnym miejscu i umieszczasz.
dziękuje, dziś poszukam i mam nadzieję, że mi się uda

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
takie schody są w trybie budowy w katalodu schody tylko te na dole, musisz je przyłozyć w miejscu z którego mają "iść" w dół wtedy wyświetla się na zielone, obo opcji tych schodów masz babierki do nich. Jak uzywasz tych schodów wewnatrz domu to trzeba usunąć płytki nad nimi chyba co najmniej 3 bo inaczej się pojawi napis "nie mozna wydzielic przestrzeni nad schodami"
dzięki za pomoc
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 09:17   #411
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: the sims 2

Hej

Chciałabym sobie ściągnąć jakieś dodatki, akcesoria do Sims2 np. na tej stronce znalazłam fajnie
http://moj-swiat-z-the-sims2.bloog.pl/id,3653715,title,modne-ciuszki,index.html

Ale nie wiem jakie mam rozszerzenie wpisać żeby działało . Jakie trzeba wpisać żeby wszystko działało poprawnie?

Tam jest coś takiego napisane DOWNLOAD BRIDE OUTFIT klikam to i pobiera mi się jakiś folder z rozszerzeniem zip i tam są jakieś pliki czy coś i jak na to klikam to mi pisze, że w celu pobrania muszę kliknąć dwukrotnie na pliku z pakietem elementu .

Tak samo jak pobieram ze strony rapidshare, rozszerzenie też jest jakieś złe bo nie chce mi się nic uruchomić.

Pomoże ktoś?

Edytowane przez roxana222
Czas edycji: 2009-06-17 o 11:02
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 09:44   #412
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: the sims 2

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Hej

Chciałabym sobie ściągnąć jakieś dodatki, akcesoria do Sims2 np. na tej stronce znalazłam fajnie
http://moj-swiat-z-the-sims2.bloog.pl/id,3653715,title,modne-ciuszki,index.html

Ale nie wiem jakie mam rozszerzenie wpisać żeby działało . Jakie trzeba wpisać żeby wszystko działało poprawnie?

Tam jest coś takiego napisane DOWNLOAD BRIDE OUTFIT klikam to i pobiera mi się jakiś folder z rozszerzeniem zip i tam są jakieś pliki czy coś i jak na to klikam to mi pisze, że w celu pobrania muszę kliknąć dwukrotnie na pliku z pakietem elementu .

Tak samo jak pobieram ze strony rapidshare, rozszerzenie też jest jakieś złe bo nie chce mi się nic uruchomić.

Pomoże ktoś?
zmień czcionke bo nie jestem w stanie tego przeczytać.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:46   #413
monika1001
Zadomowienie
 
Avatar monika1001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 1 450
GG do monika1001
Dot.: the sims 2

roxana222

Musisz miec program winrar.
Klikasz na DOWNLOAD BRIDE OUTFIT otwiera ci sie okno z zapisem i sciagasz plik
Pozniej go klikasz prawym przyciskiem myszy wypakuj do...(nazwa tego pliku) pojawia Ci sie folder.
Otwierasz ten folder i jego zawartosc wzucasz do Sims 2-Download i gotowe
__________________
Za kazdym nickiem kryje sie imie,za kazdym imieniem kryje sie czlowiek.Za kazdym czlowiekiem-uczucia.
Szanujmy sie nawzajem w sieci..


Papierowo-zapraszam http://papierowyzakatek.blogspot.com/

Edytowane przez monika1001
Czas edycji: 2009-06-18 o 12:48
monika1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:21   #414
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: the sims 2

chyba zepsuły mi się simsy Osttanio znowu zainstałaowałam TS2 i oczywiscie pierwsze co to ściągnęłam dodatki no i ten program CEP. Problem w tym, że simsy mi się wyłaczają jak mam je wgrane tzn jak miałam ich około 200 to jeszcze dzialaly, ale ściagnełam jeszcze troche ciuszków i simsy nie działają a pamiętam, że wczesniej mialam jeszcze wiecej dodatków i nic sie nie zacinało ehh chyba zostaje mi tylko TS3, ale one tak głośno chocdzą na moim komputerze
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:29   #415
karolka2211
Raczkowanie
 
Avatar karolka2211
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 419
GG do karolka2211
Dot.: the sims 2

kasiunia0504 ja też tak raz miałam. Tylko, że pościągałam jak głupia dodatków z neta i jak klikałam ,chyba na jakąś szafkę kuchenną ,to mi się simsy wyłączały Proponuje odinstalować simsy, zainstalować ponownie i ściągnąć inne dodatki Albo to błąd systemowy. A masz "pożyczone" simsy?? Bo jeśli tak to może wina cracka?
__________________
"If you live your life with no tomorrows
Every day is just a road to sorrow..."
karolka2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:37   #416
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: the sims 2

Mam pozyczone, ale to sa te same co wczesniej Może to też wina że mam tylko podstawe, bo wczesniej mialam dodatki typu, zwierzaki czy cztery pory roku?

Ja też teraz ściągam jak głupia te dodatki, bo już nie umiem grać bez fajnych fryzur i ubrań Będe musiała się chyba ograniczyć wtedy

EDIT: Zainstalowałam dodatek 'cztery pory roku', bo ten akurat lubie i o dziwo, ale simsy działaja Dziwne...

Edytowane przez kasiunia0504
Czas edycji: 2009-06-25 o 10:46
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 11:21   #417
karolka2211
Raczkowanie
 
Avatar karolka2211
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 419
GG do karolka2211
Dot.: the sims 2

A widzisz
Ja ostatnio robiłam format i oczywiście skopiowałam sobie folder downloads. Obiecałam sobie, że spróbuje grac bez dodatków z netu. Nawet dnia nie wytrzymałam Te podstawowe simsy bez fryzur, fajnych ubrań są jakieś takie sztywne i brzydkie. Nieposegregowane dodatki spowrotem wrzuciłam do downloads. Mam tego już 9595 ledwo mi sie folder otwiera masakra
__________________
"If you live your life with no tomorrows
Every day is just a road to sorrow..."
karolka2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 08:53   #418
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: the sims 2

ja tez tyle mam
od tego sie komp muli

mam 4 pory roku tez teraz i simsy 3
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 18:17   #419
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: the sims 2

Pomocy!
Mam problem z instalacją dodatków. A więc, wypakowałam je - i w ogóle wszyscy cacy, no i mam je w formacje PACKAGE [czyli tak jak powinny być]. Wrzucam je do folderu;
C:\Documents and Settings\Daniel\Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads
i normalnie mój komputer na nie nie reaguje a tak jest napisane w necie, że tak trzeba.
Doczytałam w internecie jeszcze, że po uruchomieniu gry muszę gdzieś tam akceptować, to, że chce dodatki mieć w grze - ale mi nic takiego nie wyskakuje żeby cokolwiek potwierdzić Cały dzień się z tym męczę, niech jakaś dobra duszyczka mi pomoże
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:50   #420
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: the sims 2

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Pomocy!
Mam problem z instalacją dodatków. A więc, wypakowałam je - i w ogóle wszyscy cacy, no i mam je w formacje PACKAGE [czyli tak jak powinny być]. Wrzucam je do folderu;
C:\Documents and Settings\Daniel\Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads
i normalnie mój komputer na nie nie reaguje a tak jest napisane w necie, że tak trzeba.
Doczytałam w internecie jeszcze, że po uruchomieniu gry muszę gdzieś tam akceptować, to, że chce dodatki mieć w grze - ale mi nic takiego nie wyskakuje żeby cokolwiek potwierdzić Cały dzień się z tym męczę, niech jakaś dobra duszyczka mi pomoże
Przenies ten folder Downloads do tego gdzie sa inne (objects, itp. nie pamietam) i sprobuj.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-30 10:44:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.