Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 19:23   #2521
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez giglio2 Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, że niestety jedynym sposobem na cellulit jest regularne uprawianie jakiegoś sportu. Nie ma się co oszukiwać, żaden krem nie zlikwiduje sam cellulitu, nawet z pomocą masażu. Jestem bardzo szczupła, a cellulit pierwszego stopnia mam od 14 roku życia, choć nie palę, jem mało słodyczy, zdrowo się odżywiam i nie mam problemów hormonalnych. Używałam masę różnych balsamów, kremów + masaże i efektów prawie nie było, dopiero gdy zaczęłam codziennie chodzić na basen cellulit prawie zupełnie zniknął, a poza tym poprawiła się jędrność skóry, lekko zarysowały się mięśnie. Takiego efektu nie da żaden krem. Mogę doradzić wszystkim chcącym pozbyć się c., aby zacząć uprawiać regularnie sport, zamiast tracić pieniądze na kremy, które prawie nic nie dają.
Życzę wszystkim powodzenia
Okrutne....ale prawdziwe...
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:51   #2522
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
ja jestem chuda i mam cellulit wodny, zatrzymuje mi się woda w organizmie

mam pytanie - czy cola light lub kawa (zwykła do picia nie do peelingu heeh) moga przyczyniac sie do zatrzymywania wody w oraganizmie ?
tak kawa zatrzymuje wode w ogranizmie, cola nawet ta light również. polecam saune i picie duzej ilosci wody, masaże drenujące sa bardzo dobre na taki cellulit czyli wszystkie masaże rollen są również bardzo wskazane (wypróbowałam na sobie)

wogóle cola jest bardzo szkodliwa dla kosci do 30 roku zycia powinno jej sie unikac.
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:59   #2523
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez [B
magdaSEM[/B];12623259]A pijesz tłuste mleko? Myślę że trzeba to masowanie połączyć z ćwiczeniami, bez wysiłku ie ma efektu.
A co ma tłuste mleko do celluliciku???
Ja tam pije wyłacznie tłuste, a cell mam, że ho ho, momo,ze szczupła jestem... Wyjaśnisz?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:22   #2524
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;12722688]A co ma tłuste mleko do celluliciku???
Ja tam pije wyłacznie tłuste, a cell mam, że ho ho, momo,ze szczupła jestem... Wyjaśnisz?[/QUOTE]

Głupie pytanie, równie dobrze można się zapytać dlaczego słodycze powodują cellulit
Jak już musisz pić mleko to pij 0,5% tłuszczu,ale z tego co wiem to cellulit z samego mleka się nie bierze:P Powinnaś przeanalizować co jesz i co robisz źle że go masz. ( mam tu na myśli tłuste mleko, kotlety w panierce smażone na oleju, ziemniaki polane tłuszczem, cukiereczki, chrupeczki i inne pyszności,) Najlepiej patrz zawsze co ile ma kalorii i poczytaj o tym ile kalorii dziennie powinnaś spożywać to powinno pomóc
Call girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:13   #2525
Poor_Little_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Poor_Little_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 141
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hej
stosowała z Was lub słyszała jakies opinie o serum Adonia Legtone?
Odwiedziłam stronę tego produktu: http://www.adonialegtone.pl/ i powiem Wam, że byłoby fantastycznie gdyby to była prawda..
Ale ten efekt po 9 minutach.. Brzmi to co najmniej surrealistycznie

Ktoś coś wie??
__________________
Każda przeżyta chwila ma swoje znaczenie,
bo bez niej, nie bylibyśmy tym, czym jesteśmy..
Poor_Little_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 18:19   #2526
sunshine02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wyobraźnia ;)
Wiadomości: 152
GG do sunshine02
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

To i ja sie dołaczam, powoli mi wraca do świnstwo i zaczyna byc widoczne gołym okiem ! zaczynam dzisiaj jakies cwiczenia, peelingi kawowe i przydaloby sie chinskie banki odszukac ale nie chce mi sie strasznie zasysac itp, leniuszek ze mnie
sunshine02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 20:16   #2527
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;12722688]A co ma tłuste mleko do celluliciku???
Ja tam pije wyłacznie tłuste, a cell mam, że ho ho, momo,ze szczupła jestem... Wyjaśnisz?[/QUOTE]
Właśnie ten tłuszcz w mleku odkłada się i to porządnie, pomijając fakt że mleko się trawi bardzo źle i długo. Ja np bardzo obrosłam w cellulit jak piłam tłuste mleko, pewnego dnia aż się wystraszyłam jak obejrzałam sie dokładnie. Już pije tylko odtłuszczone i tylko do kawy
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 22:58   #2528
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Call girl Pokaż wiadomość
Głupie pytanie, równie dobrze można się zapytać dlaczego słodycze powodują cellulit
Jak już musisz pić mleko to pij 0,5% tłuszczu,ale z tego co wiem to cellulit z samego mleka się nie bierze:P Powinnaś przeanalizować co jesz i co robisz źle że go masz. ( mam tu na myśli tłuste mleko, kotlety w panierce smażone na oleju, ziemniaki polane tłuszczem, cukiereczki, chrupeczki i inne pyszności,) Najlepiej patrz zawsze co ile ma kalorii i poczytaj o tym ile kalorii dziennie powinnaś spożywać to powinno pomóc
Oj, niestety wiem dokładnie,co cell powoduje, także nie o to mi chodziło Myślałam, że skoro powyżej zapytałaś wyłącznie o to mleko, to może ma jakieś właściwości, które szczególnie cell powodują. Ale rozumiem, że o sam tłuszczyk tam zgromadzony chodzi
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 23:15   #2529
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Exclamation Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

pomoooocy!!!!!
mam takie nierowne uda przez ten celluit i pupe troszke tez.
co robic?

jak dlugo sie z nim walczy??

wiem ze do konca roku szkolnego sie go nie pozbede, ale czy chociaz do poczatku lipca?

HELLLPPPPP dziewczynki pomozcie
leń ze mnie że nie zaczelam cwiczyc już w marcu...!!!!!mam wyrzuty sumienia;(
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 01:55   #2530
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

zalezy jaki stopień celulitu ale wątpie, ja walcze od marca i dopiero miesiac temu rozchulałam organizm ze zaczął schodzic celulit
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 10:55   #2531
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Już 2 tydzień jestem na diecie witariańskiej (jem same surowe), idzie świetnie. Chudnę dużo, niestety nie mam wagi i cellulit też się zmniejsza. Mam dużo gładszą i jędrniejszą skórę.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 11:54   #2532
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez brunetka6 Pokaż wiadomość
pomoooocy!!!!!
mam takie nierowne uda przez ten celluit i pupe troszke tez.
co robic?

jak dlugo sie z nim walczy??

wiem ze do konca roku szkolnego sie go nie pozbede, ale czy chociaz do poczatku lipca?

HELLLPPPPP dziewczynki pomozcie
leń ze mnie że nie zaczelam cwiczyc już w marcu...!!!!!mam wyrzuty sumienia;(
Wskakuj na rower, biegaj codziennie lub kicaj na steperze. Wklepuj w nóżki krem cellulitis, masuj je ( http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=661171423 tani ale skuteczny) Zero potraw z tłuszu i słodyczy. Teraz jest najlepszy okres żeby się go pozbyć jest ciepło i jest duuuużo owoców i warzyw PIJJ DUUUZOO WOODY
Call girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:30   #2533
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez NiczymFeniks Pokaż wiadomość
tak kawa zatrzymuje wode w ogranizmie, cola nawet ta light również. polecam saune i picie duzej ilosci wody, masaże drenujące sa bardzo dobre na taki cellulit czyli wszystkie masaże rollen są również bardzo wskazane (wypróbowałam na sobie)

wogóle cola jest bardzo szkodliwa dla kosci do 30 roku zycia powinno jej sie unikac.
dziekuje slicznie za odp.
czyli wychodzi na to - wywalic całkiem cole light i ograniczyć kawe, albo rzucic wogóle...
wy kobietki też nie pijecie wogóle kawy ?
ile płynów wypijacie w cviagu dnia i co (tylko woda czy tez herbata itp)
przepraszam że tak zawracam głowe, ale ja juz zgłupiałam...a wy sie tu dobrze znacie na tym wszystkim widze....

chodze po necie i czytam - kawa jest moczopędna i odwadnia, z drugiej strony zatrzymuje wode, gdzie indziej że wypłukje magnez (to wiedziałam), ale i potas...a potas ponoc dobry w walce z cellulitem...
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 14:59   #2534
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
dziekuje slicznie za odp.
czyli wychodzi na to - wywalic całkiem cole light i ograniczyć kawe, albo rzucic wogóle...
wy kobietki też nie pijecie wogóle kawy ?
ile płynów wypijacie w cviagu dnia i co (tylko woda czy tez herbata itp)
przepraszam że tak zawracam głowe, ale ja juz zgłupiałam...a wy sie tu dobrze znacie na tym wszystkim widze....

chodze po necie i czytam - kawa jest moczopędna i odwadnia, z drugiej strony zatrzymuje wode, gdzie indziej że wypłukje magnez (to wiedziałam), ale i potas...a potas ponoc dobry w walce z cellulitem...
Ja wypijam 2 kubasy kawy z odtłuszczonym mlekiem dziennie! Zrezygnowałam ze wszystkiego, ale z kawy nie da rady, za bardzo ją kocham. Do tego na dzien dobry kubek wody z cytryną, w ciągu dnia pokrzywa, nagietek i woda (około 1 litra). Na wieczorny seans filmowy kubas zielonej. Dnia mi nieraz braknie na picie tego wszystkiego
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 16:42   #2535
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

witam

ekstradyska
miałam ten sam problem co ty(mam
jestem szczupła osoba ale na pupie i udach pojawiły mi sie brzydkie nierówności-nie jem słodyczy,fast-foodów,nie pije coli ani kawy a jednak go mam (widac go w sztucznym swietle,w dziennym prawie go nie widać chyba ze scisne skóre palcami)
pierwsze to zakupiłam zestaw lirene dermoprogram ta nowa wersje pomarańczową(szczególnie polecam serum drenujace uda i posladki)i regularnie masowałam skóre objetą tym dziadostwem,od trzech miesięcy łykam potas ze wzgledów zdrowotnych w celu uzupełnienia go w organiżmie i nawet nie wiedziałam ze działa na cellulitdopiero teraz mnie uswiadomiłas
pije ok 2litrów wody dziennie jak sie zmusze to wypije i trzy(pije wode niegazowana truskawkową bo ta najlepiej mi wchodzi-zwykłej wody nie umiem pic w takich ilościach
co do ćwiczeń to nie bardzo mam czas jedyne co to codziennie chodze z moim haskim na dwugodzinny spacer

cellulit jest w owiele lepszym stanie i mam nadzieje ze to jego ostatnie chwilemyslałam ze jak jestem szczupła to mnie ten problem nie dotyczy a tu prosze

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2009-06-13 o 16:53
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:09   #2536
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość
witam

ekstradyska
miałam ten sam problem co ty(mam
jestem szczupła osoba ale na pupie i udach pojawiły mi sie brzydkie nierówności-nie jem słodyczy,fast-foodów,nie pije coli ani kawy a jednak go mam (widac go w sztucznym swietle,w dziennym prawie go nie widać chyba ze scisne skóre palcami)
pierwsze to zakupiłam zestaw lirene dermoprogram ta nowa wersje pomarańczową(szczególnie polecam serum drenujace uda i posladki)i regularnie masowałam skóre objetą tym dziadostwem,od trzech miesięcy łykam potas ze wzgledów zdrowotnych w celu uzupełnienia go w organiżmie i nawet nie wiedziałam ze działa na cellulitdopiero teraz mnie uswiadomiłas
pije ok 2litrów wody dziennie jak sie zmusze to wypije i trzy(pije wode niegazowana truskawkową bo ta najlepiej mi wchodzi-zwykłej wody nie umiem pic w takich ilościach
co do ćwiczeń to nie bardzo mam czas jedyne co to codziennie chodze z moim haskim na dwugodzinny spacer

cellulit jest w owiele lepszym stanie i mam nadzieje ze to jego ostatnie chwilemyslałam ze jak jestem szczupła to mnie ten problem nie dotyczy a tu prosze
Piszesz, że kupiłaś tą nową wersję Lirene na cellulit? Całą serię? Rzeczywiście może coś zdziałać? Właśnie zastanawiam się nad kupnem.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 21:51   #2537
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

nie nie całą aż tak bardzo zdesperowana nie jestemkupiłam z tej serii żel-krem,intensywne serum na noc i serum drenujace posladki i uda i moge powiedzieć że o ile te dwa pierwsze nie dały jakiś większych efektów poza jedwabistą skórą i ujędrnieniem to to ostatnie które dokupiłam niedawno spisuje sie rewelacyjnie i widać efekty -choć może dlatego ze stosuje je dwa razy dziennie i to systematycznie z masazami prawie drugi tydzień

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2009-06-13 o 21:57
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 22:34   #2538
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

To ja chyba kupię to serum drenujące. Dziś zaczęłam ćwiczyć. 8 minut legs i buns. Oprócz tego abs, ale to raczej nie związane z "C". Chciałam się zacząć czymś smarować, bo wakacje za chwile i trzeba się jakoś pokazać. Zwłaszcza, że też jestem szczupła, a tu cellulit.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 23:00   #2539
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

jeszcze fajne efekty dawało serum eveline termoaktywne modelujace talie brzuch i posladki ale niestety dostałam jakiegos uczulenia-miałam czerwoną pupe jak po laniui swedziało mnie okropnie-więc odstawiłam je bo do pieczenia przy stosowaniu tego preparatu sie przyzwyczaiłam ale swędzenia nie moge znieśc i tej czerwonej skóry
i potwierdzam działanie tego peelingu i okładów z kawy na uda-rewelka

tak wogóle sobie siedze na necie i czytam o sposobach zwalczania pana C i płakac mi sie chce ze smiechu do czego moze posunać się kobieta zeby pozbyć sie tego dziadostwabo na to zeby włączyc odkurzacz i ssać rurą uda i tyłek to jeszcze nie wpadłamprzecież to chyba musi boleć...

ale znalazłam też cxoś takiego (pierwszy właśnie wypróbowałam)i myśle ze wypróbuje tez drugi przepis
jak było to przepraszambo nie czytałam wątku od poczatku

- fusy po kawie parzonej + jakiś balsam i wymieszać a potem wciera w te miejsca z cellulitem i owiją folią na 1,5godzinki i spłukuje.

drugi sposób:

Mieszamy:
-2 łyżeczki imbiru
-2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej,
-1 –2 łyżeczek kakao
-2 łyżeczki cynamonu,
-Całość zalewamy 2-3 łyżeczkami spirytusu i 2 łyżeczkami oliwy,
jeżeli jest za gęste możemy delikatnie dodać wody, lub jakiegoś balsamu do ciała.

" Po wymieszaniu wszystkich składników, nakładamy je na miejsca objęte cellulitem i delikatnie masujemy ruchami okrężnymi (pamiętając że zaczynamy od dołu (np. kolan) ku górze. Taki masaż ma trwać około 3 min, potem owijamy ciało folią przezroczystą (około 2 warstwy). Powinno stopniowo odczuwać się lekkie mrowienie , a następnie rozgrzewanie. Imbir w połączeniu z alkoholem (jeżeli nie posiadamy alkoholu - można ominąć ten składnik gdyż imbir i tak rozgrzeje nam skórę-tylko NIESTETY wolniej)wchłania się do skóry poprawiając jej mikrokrążenie ,w momencie rozgrzania skóry zaczynają w nią wnikać kofeina oraz mikroelementy i witaminy zawarte w pozostałych składnikach. Rozpoczyna się drenaż wewnątrzkomórkowy w pierwszej i drugiej warstwie skóry powodujący stopniowe rozbicie grudek tłuszczu Po 10-40 min (pierwszy zabieg lepiej wykonywać krócej-po to aby sprawdzić oddziaływanie składników na skórę),odwijamy folię i bierzemy prysznic (zmywamy maskę ze skóry-letnią wodą-zbyt ciepła może nas parzyć).Tradycyjnie możemy zakończyć zabieg zimnym strumieniem (jeśli nie cierpimy zimnej wody-nie jest to konieczne).Po osuszeniu skóry nie jest konieczne nakładanie balsamów(skóra powinna być natłuszczona), chyba że czujemy taką potrzebę-możemy posmarować ciało jakimś balsamem lub oliwką dla dzieci. Lekkie „grzanie”, mrowienie będziemy odczuwać cały dzień-oznacza to ,że składniki dobrze się wchłonęły i działają
!!!.
Jeżeli już osiągniemy nasz cel –gładkiej jędrnej skóry, wystarczy codziennie rano wetrzeć papkę masując ruchami okrężnymi przez około-3-5 min i spłukać-cały zabieg możemy powtarzać 1-2 razy miesięcznie.

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2009-06-13 o 23:43 Powód: dopisek
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 08:21   #2540
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

potas i cellulit - ponoć własnie niedobór potasu, albo mała ilośc spozywania go, na rzecz sodu...powoduje również cellulit, wzdecia brzucha...
dlatego pewnie zaleca sie jeśc duzo warzyw owoców , ktore są bardzo dobrym żródłem potasu...
tyle znam z teorii, trzeba sprawdzic w praktyce
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 21:33   #2541
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
dziekuje slicznie za odp.
czyli wychodzi na to - wywalic całkiem cole light i ograniczyć kawe, albo rzucic wogóle...
wy kobietki też nie pijecie wogóle kawy ?
ile płynów wypijacie w cviagu dnia i co (tylko woda czy tez herbata itp)
przepraszam że tak zawracam głowe, ale ja juz zgłupiałam...a wy sie tu dobrze znacie na tym wszystkim widze....

chodze po necie i czytam - kawa jest moczopędna i odwadnia, z drugiej strony zatrzymuje wode, gdzie indziej że wypłukje magnez (to wiedziałam), ale i potas...a potas ponoc dobry w walce z cellulitem...
w sumie to pije jakieś 2 litry srednio, nie musi by woda, moze by herbata a najlepiej zielona albo ziółka, czarna jest niezdrowa chyba ze taka cieniutka.
Suma płynów dziennie powinna by 1,5 litra nie liczac kawy, jak wypijesz kubek kawy to powinnaś wypi w zamian 2 kubki wody.

Najlepiej jeś żeby schudnąc, albo nie przyty dużo papryki i arbuza to na wakacje jest cuuudo mówie wam.

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość
Mieszamy:
-2 łyżeczki imbiru
-2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej,
-1 –2 łyżeczek kakao
-2 łyżeczki cynamonu,
-Całość zalewamy 2-3 łyżeczkami spirytusu i 2 łyżeczkami oliwy,
jeżeli jest za gęste możemy delikatnie dodać wody, lub jakiegoś balsamu do ciała.
ODARADZAM TEN SPOSÓB jedna dziewczyna juz pisala o tym że trafiła do dermatologa z ostrym zapaleniem skóry, ma problemy do teraz ( do momentu kiedy to pisała?).

Liren używam i peelingi i drenujacego uda i pośladki i żelu pod prysznic pod bańkie chińską, rewelacja
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 21:38   #2542
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja jestem za leniwa na to żeby robić coś z fusami i folią czy innym eksperymentami. Najzwyczajniej w świecie mi się nie chce, dlatego od wczoraj zaczęłam ćwiczyć i mam zamiar nabyć to serum z Lirene.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 13:31   #2543
koziolek2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 21
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Liren używam i peelingi i drenujacego uda i pośladki i żelu pod prysznic pod bańkie chińską, rewelacja
__________________
Mam pytanie do NiczymFeniks, czy do masażu bańką, ma znaczenie wielkość bańki, lepiej wieksza czy mniejsza (bo mniejsza wtedy trzeba sie namachac troche)? Mialam w zestawie 3 rodzaje, od najmniejszej do najwiekszej, i narazie korzystam z tej najwiekszej
I czy masz czasem wrazenie ze po takim masazu troche bardziej widac nierównosci? skóra jest wtedy czerwona, ale ja i tak widze ze nie jest gładko :/ moze to tak ma byc? w sumie codziennie robie masaże syrenka i 2 razy peeling z kawy, smaruje sie koretorem na cellulit z avonu i chyba widze jakies efekty
koziolek2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 14:17   #2544
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość
Mieszamy:
-2 łyżeczki imbiru
-2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej,
-1 –2 łyżeczek kakao
-2 łyżeczki cynamonu,
-Całość zalewamy 2-3 łyżeczkami spirytusu i 2 łyżeczkami oliwy,
jeżeli jest za gęste możemy delikatnie dodać wody, lub jakiegoś balsamu do ciała.
Cytat:
Napisane przez NiczymFeniks Pokaż wiadomość
ODARADZAM TEN SPOSÓB jedna dziewczyna juz pisala o tym że trafiła do dermatologa z ostrym zapaleniem skóry, ma problemy do teraz ( do momentu kiedy to pisała?).

Liren używam i peelingi i drenujacego uda i pośladki i żelu pod prysznic pod bańkie chińską, rewelacja
Ja osobiście odradzam. Po kilku minutach z tym cholerstwem na nogach miałam OPARZENIA które się dłuuuugo leczyły.

Jak używasz tą bańkę? Też mam to cudo, ale co chwile muszę na nowo przysysać bo jak dojdzie do jakiegoś "zaokrąglenia" powierzchni to się odrywa Rok temu używałam, ale po kilkunastu próbach rzuciłam w kąt .... możesz dokładnie opisać co i jak?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 17:33   #2545
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

czytam ten wątek od samego początku jego powstania, ale mój słomiany zapał nigdy mi nie pozwolił na to aby wytrwać w tej walce dłużej niż 2 tygodnie przy wzroście 167cm i wadze 55 kg cellulit występuje u mnie na udach-najbardziej widoczny gołym okiem z tyłu ud, pośladki a nawet uda i niewielki na ramionach, mam figurę gruszki więc wiem że walka nie będzie łatwa, bo caly mój wystający tyłek jest kalafiorowaty
moja walka to:
- masaż syrenką pod prysznicem
-1-2 razy dziennie użycie masażera z loreal'a- fajnie ugniata skórę 10 min na jedną nogę a potem wsmarowanie kremiku ( mam w czym wybierać od Tołpy, eveline, dax cosmetics po próbki z Erisa-niestety wszystkie kupione stały do tej pory na półce a używałam je od święta
-siłownia (aeroby na zmianę z cwiczeniami siłowymi aby poprawic proporcje mojej sylwetki)
-dietka- słodyczy nie jadam, gazowane napoje na szczęscie piłam ostatnio kilka lat temu, czasem tylko zdarzy mi się jakiś grzeszek w formie pizzy lub kebaba
zakupiłam olej lniany, ktory nawet sobie popijam do kanapek- do smaku już się przyzwyczaiłam
dużo warzyw, razowy chlebek zamiast białego,wykluczenie gotowanych ziemniaków, dużo białka i ogólnie posiłki co 3-4 godzinki
woda mineralna nieg., zielona herbata, herbata antycellulitowa z Vitaxu

ach żebym tylko miała duzo wytrwałości

ps. dla osób o mocnych nerwach dorzucam zdjęcie moje lewego uda pokrytego tym dziadostwem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6110302.jpg (134,7 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6110300.jpg (119,8 KB, 183 załadowań)
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 21:54   #2546
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ja osobiście odradzam. Po kilku minutach z tym cholerstwem na nogach miałam OPARZENIA które się dłuuuugo leczyły.

Jak używasz tą bańkę? Też mam to cudo, ale co chwile muszę na nowo przysysać bo jak dojdzie do jakiegoś "zaokrąglenia" powierzchni to się odrywa Rok temu używałam, ale po kilkunastu próbach rzuciłam w kąt .... możesz dokładnie opisać co i jak?
no to dobrze że wstawiłam tutaj ta wypowiedz bo znalazłam to na kafeterii i miałam zamiar to sobie zaaplikować na skóre o czym piszą
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 21:58   #2547
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja wprawdzie nie miałam oparzeń, ale po jednej aplikacji popękały mi naczynka i strasznie swędziały mnie nogi. To podobno wina cynamonu. Też nie polecam.
Jeśli już to sama kawa.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:50   #2548
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
czytam ten wątek od samego początku jego powstania, ale mój słomiany zapał nigdy mi nie pozwolił na to aby wytrwać w tej walce dłużej niż 2 tygodnie przy wzroście 167cm i wadze 55 kg cellulit występuje u mnie na udach-najbardziej widoczny gołym okiem z tyłu ud, pośladki a nawet uda i niewielki na ramionach, mam figurę gruszki więc wiem że walka nie będzie łatwa, bo caly mój wystający tyłek jest kalafiorowaty
moja walka to:
- masaż syrenką pod prysznicem
-1-2 razy dziennie użycie masażera z loreal'a- fajnie ugniata skórę 10 min na jedną nogę a potem wsmarowanie kremiku ( mam w czym wybierać od Tołpy, eveline, dax cosmetics po próbki z Erisa-niestety wszystkie kupione stały do tej pory na półce a używałam je od święta
-siłownia (aeroby na zmianę z cwiczeniami siłowymi aby poprawic proporcje mojej sylwetki)
-dietka- słodyczy nie jadam, gazowane napoje na szczęscie piłam ostatnio kilka lat temu, czasem tylko zdarzy mi się jakiś grzeszek w formie pizzy lub kebaba
zakupiłam olej lniany, ktory nawet sobie popijam do kanapek- do smaku już się przyzwyczaiłam
dużo warzyw, razowy chlebek zamiast białego,wykluczenie gotowanych ziemniaków, dużo białka i ogólnie posiłki co 3-4 godzinki
woda mineralna nieg., zielona herbata, herbata antycellulitowa z Vitaxu

ach żebym tylko miała duzo wytrwałości

ps. dla osób o mocnych nerwach dorzucam zdjęcie moje lewego uda pokrytego tym dziadostwem
na to potrzeba dużo masażu inaczej nie rozbijesz tej tkanki co się zebrała.. zainwestuj w jakiś krem z masażerem a potem będziesz używała samego masażera z innymi kremami .. znajdź coś w takim stylu .. musisz robić to dwa razy dziennie a za 3 miesiące będzie to wyglądać o niebo lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Loreal%20perfect%20slim%20massage%20duo.gif (47,1 KB, 90 załadowań)
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 09:06   #2549
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
na to potrzeba dużo masażu inaczej nie rozbijesz tej tkanki co się zebrała.. zainwestuj w jakiś krem z masażerem a potem będziesz używała samego masażera z innymi kremami .. znajdź coś w takim stylu .. musisz robić to dwa razy dziennie a za 3 miesiące będzie to wyglądać o niebo lepiej
mam identyczny masażer jak ten na zdjęciu
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 09:20   #2550
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez koziolek2009 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do NiczymFeniks, czy do masażu bańką, ma znaczenie wielkość bańki?
Chyba nie, ja tez uzywam jednej z wiekszych baniek
Cytat:
Napisane przez koziolek2009 Pokaż wiadomość
I czy masz czasem wrazenie ze po takim masazu troche bardziej widac nierównosci? skóra jest wtedy czerwona, ale ja i tak widze ze nie jest gładko :/ moze to tak ma byc? w sumie codziennie robie masaże syrenka i 2 razy peeling z kawy, smaruje sie koretorem na cellulit z avonu i chyba widze jakies efekty
po każdym masażau antycellulitowym bedzie widac nierównosci, przy bankach skóra sie napina ale itak widac, w sumie bez róznicy czy widac czy nie widac nogi maja byc czerwone po bankach bo to znaczy ze zmeczyłas skore, wazne jest to jakie efekty daje masaz prozniowy

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ja osobiście odradzam.
Jak używasz tą bańkę? Też mam to cudo, ale co chwile muszę na nowo przysysać bo jak dojdzie do jakiegoś "zaokrąglenia" powierzchni to się odrywa Rok temu używałam, ale po kilkunastu próbach rzuciłam w kąt .... możesz dokładnie opisać co i jak?
kwestia wprawy, ze sie nie odkleja ale czasaem sie zadzra pozatym im dluzej tymi bankami robisz tym bardziej przyssywasz je co za tym idzie lepiej sie trzymaja. a najwazniejsze jest zeby mialy sie po czym slizgac bo jak na sucho jest to mozna sobie siniakow narobic. Ja robie tak:
smaruje udka i tylek zelem antycellulitowym tak az sie spieni ladnie i przyssywam banke i jade gora dol czasami nawet koleczka robie
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.