Wszystko o Avonie - część 6 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 17:27   #3661
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Dzidziolko widzę, że jesteś z łodzi.
Spokojnie możesz zamówić u mnie
ja liczę ceny według katalogów
Trah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 18:19   #3662
dzidziolka
Przyczajenie
 
Avatar dzidziolka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Dziekuje wam dziewczyny za te odpowiedzi Jak to dziewuszysko spotkam to ukatrupie ,w czwartem ma ponoc zamowienie przyjsc zobaczymy co wtedy powie, jak mi zaspiewa cene 40 zł to jej podziekuje. Tez myslalam o tym by zglosic to do głównej siedziby, ale ja jej niestety dobrze nie znam bo to kolezanka kolezanki ....

Dzieki TRAH , jak cos to teraz juz wiem do kogo sie zglaszac z zamowieniem ,typowo z lodzi to nie jestem (zduńska wola) ale czesto bywam wiem ze są katalogi avonu na necie to jak cos bede pisac na priv i Ci podawac co chce ,a odbior osobisty
dzidziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 18:38   #3663
baaasix
Raczkowanie
 
Avatar baaasix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez dzidziolka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam do was pytanie a głównie do konsultantek avonu.Jestem zainteresowana kosmetykiem z katalogu 8/2009, str 9
(nr 3 WODA TOALETOWA BRAZIL BEAT) czy 19zl to cena dla kazdej klientki?czy jedynie dla konsultantek avonu?zamowilam ten produkt i moja konsultantka mnie oznajmila ze musze zaplacic 40 zl,bo 19 zl to cena jedynie dla konsultantek.Czy ona przypadkiem nie sciemnia i nie chce sobie na mnie kasy zarobic? aaa i co wazne nie moge sie wycofac z zamowienia,cos mi tu nie pasi
BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ
To jest cena dla każdej klientki. I jeśli nie bedziesz zadowolona bądź woda toaletowa Ciebie uczuli masz całkowite prawo ja zwrócić!!!
__________________
~nałogowo zakochana~
baaasix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:37   #3664
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez dzidziolka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam do was pytanie a głównie do konsultantek avonu.Jestem zainteresowana kosmetykiem z katalogu 8/2009, str 9
(nr 3 WODA TOALETOWA BRAZIL BEAT) czy 19zl to cena dla kazdej klientki?czy jedynie dla konsultantek avonu?zamowilam ten produkt i moja konsultantka mnie oznajmila ze musze zaplacic 40 zl,bo 19 zl to cena jedynie dla konsultantek.Czy ona przypadkiem nie sciemnia i nie chce sobie na mnie kasy zarobic? aaa i co wazne nie moge sie wycofac z zamowienia,cos mi tu nie pasi
BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ
matko..niektórzy to mają tupetnależałoby się tylko postraszyć ją zgłoszeniem tego ,,górze" bez faktycznego uczynienia tego, znasz ją czy nie może na przyszłość przystopuje...
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:07   #3665
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

To tak z innej beczki. Pochwalę się Wam, że wygrałam zestaw kosmetyków z loterii smsowej Skoro wygrałam dzisiaj, to dostanę już ten zestaw z K9 (tusz, pomadka itd) czy jeszcze ten z K8?
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:49   #3666
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Mam 8 zbędnych kodów na tę loterię, chętne proszę na priv
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 21:14   #3667
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez dzidziolka Pokaż wiadomość
Dziekuje wam dziewczyny za te odpowiedzi Jak to dziewuszysko spotkam to ukatrupie ,w czwartem ma ponoc zamowienie przyjsc zobaczymy co wtedy powie, jak mi zaspiewa cene 40 zł to jej podziekuje. Tez myslalam o tym by zglosic to do głównej siedziby, ale ja jej niestety dobrze nie znam bo to kolezanka kolezanki ....
Dopiero teraz przeczytałam... To sa takie osoby w ogóle? Ja nie wiem, ja bym miała potem wyrzuty sumienia i wolałabym jakoś uczciwiej zarobić te kilkanaście złotych więcej. Ktoś wie co takie osoby sobie myślą? Jestem trochę oburzona takim tupetem... No nic, nie wszyscy są uczciwi.

Pochwalę się, bo już operacja zakończona - zmieniłam okręg i rozpoczęłam współpracę z fantastyczną OMS I staram się o awans na lidera teraz
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 22:13   #3668
kaha9898
Raczkowanie
 
Avatar kaha9898
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój
Wiadomości: 45
GG do kaha9898
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

masakra, mi nawet nigdy na mysl nie przyszło aby oszukać tak klientkę!
Ja bym ją gdzieś od razu zgłosiła "u góry" b to normalny skandal!
kaha9898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 23:37   #3669
dzidziolka
Przyczajenie
 
Avatar dzidziolka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

wiem jedno ,ze napewno juz u tej osoby nic nie zamowie ,to bylo moje ostatnie ,trzeba mieć tupet zeby ludzi tak rolować ,i sądze ze ja jedyna nie bylam ,ciekawe ile ludzi sie nabrało na te głupie śpiewki...ehhh
__________________
SERCE NIE SŁUGA
dzidziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 11:59   #3670
Nilfina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

dzidziolka, dla tej konsultantki widze 2 wytlumaczenia:
- uwaza ze jestes glupia a konsultantek avon jest tak malo ze nie masz innych opcji
- sama jest WYBITNIE niedotrybiona, skoro uznala ze cena regularna obowiazuje klientow a promocje konsultantki.

Ale raczej wierze w to pierwsze wytlumaczenie. Jakby mi zdarzylo sie cos takiego, nie dosc ze postraszylabym ja zadzwonieniem do avonu (z info o zawyzaniu cen oraz nie przyjmowaniu zwrotow co jest jej obowiazkiem) a dwa uswiadomiplabym te kolezanke ktora tez od niej kupuje (tez po cenach regularnych???)


Inna sprawa, mam pytanie. Czy oferty typu "Ostatnia szansa" w katalogu normalnie podlegaja zwrotom i opustom czy dzialaja jak NETTO lub maja nizszy opust? Mysle o paru lakierach do paznokci, ale boje sie roznic w kolorach i chcialabym wiedziec czy mozna jakby co odeslac.
Nilfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 12:09   #3671
baaasix
Raczkowanie
 
Avatar baaasix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Nilfina Pokaż wiadomość

Inna sprawa, mam pytanie. Czy oferty typu "Ostatnia szansa" w katalogu normalnie podlegaja zwrotom i opustom czy dzialaja jak NETTO lub maja nizszy opust? Mysle o paru lakierach do paznokci, ale boje sie roznic w kolorach i chcialabym wiedziec czy mozna jakby co odeslac.
Wydaje mi się, że podlegają normalnemu opustowi i można je zwrócić. Ja tak kupowałam kiedyś ten tusz do rzęs z dwoma szczoteczkami. I nie byłam zbyt zadowolona więc bez problemu go zwrociłam.
Chyba cały cza tak jest.
__________________
~nałogowo zakochana~
baaasix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 12:21   #3672
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez baaasix Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że podlegają normalnemu opustowi i można je zwrócić. Ja tak kupowałam kiedyś ten tusz do rzęs z dwoma szczoteczkami. I nie byłam zbyt zadowolona więc bez problemu go zwrociłam.
Chyba cały cza tak jest.
Na pewno podlegają normalnemu upustowi. Co do zwrotów to nie wiem, bo rzadko cokolwiek zwracam. Ale myślę, że też powinna być taka możliwość-w końcu katalog jest dla klientów, a z tyłu katalogu jest napisane, że gwarancja Avonu obejmuje 3-miesięczne zwroty i nie ma tam napisane, że ze stron wyprzedażowych to już nie można.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 16:35   #3673
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

dzięki za wypowiedzi co do rzekomej wody Percive - nie sądzę by myślała o męskiej bo mówiła o konkretnie damskich wodach. Musiało jej się z inną pomylic, z jaką tez nie wiadomo bo daaawno zapachów nie zamawiała...
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 17:01   #3674
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Jeśli ktoś już zakupi torbę Georgia to bardzo prosiłabym o napisanie czy jest warta ceny i wytrzymała żeby nosić np. niezbyt ciężkie książki itp.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:04   #3675
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Widziałam "na żywo" torebkę Daisy-May ,w katalogu dla mnie ładniej prezentuje się w katalogu,jednak i tak sobię ją kupię , jest miękka ,miła w dotyku ,w środku ma standard z kieszonkami , jednak nie zamykanymi na zamek a szkoda, wcześniej też chciałam kupić dla siebie torebkę Alexandra , jednak nie podoba mi sie ,ma za bardzo ciemny odcień kolorku

Widziałam też na "żywo" torebke Letni zawrót głowy podobała mi się ,warto mieć troszkę wieksze zamówienia. A tym bardziej na letnie klimaty, na plażę, na spacer monciakiem lub po sopockim molo, nic nie ucieknie jest na zamek

Edytowane przez LadyBird6
Czas edycji: 2009-06-14 o 19:24
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:45   #3676
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Widziałam też na "żywo" torebke Letni zawrót głowy podobała mi się ,warto mieć troszkę wieksze zamówienia. A tym bardziej na letnie klimaty, na plażę, na spacer monciakiem lub po sopockim molo, nic nie ucieknie jest na zamek
Ja miałam teraz bardzo duże zamówienia i nawet udało mi się o 50zł przekroczyć zamówienie, ale znów teraz nie dam rady mieć jeszcze raz tak samo dużego. Więc niestety torby nie będzie. Poza tym by przyszła jak ja już bym wróciła z wakacji :P
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:57   #3677
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja miałam teraz bardzo duże zamówienia i nawet udało mi się o 50zł przekroczyć zamówienie, ale znów teraz nie dam rady mieć jeszcze raz tak samo dużego. Więc niestety torby nie będzie. Poza tym by przyszła jak ja już bym wróciła z wakacji :P
Szkoda ,za 1 zł to tym bardziej warto , no i troszkę pracki więcej.
A torbę by mogli Ci przysłac za dwa katalogi na adres tymczasowy...
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 21:45   #3678
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Szkoda ,za 1 zł to tym bardziej warto , no i troszkę pracki więcej.
A torbę by mogli Ci przysłac za dwa katalogi na adres tymczasowy...
Zaczynam wakacje wraz z początkiem lipca i będę krążyć po Polsce więc nigdy nie wiem gdzie będę aktualnie
Jak się uda to się uda, nie to nie. Nie będę podbijać zamówienia, bo i tak do takiej dużej kwoty nie zdołam. Zobaczymy ilu ludzi zamówi z aktualnego katalogu. Może się zdziwię
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 21:47   #3679
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

dziewczyny, potrzebne Wasze opinie o biżu Alexia. warto czy nie? jak wykonana? jak się nosi?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 07:06   #3680
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
dziewczyny, potrzebne Wasze opinie o biżu Alexia. warto czy nie? jak wykonana? jak się nosi?
U mnie przy prawie każdej biżuterii w której chodzę za często zwłaszcza latem po 2 miesiącach łańcuszek robi się brzydki , wyciera się i niestety, musze zwracać, robic zwrot.
Wiem , ciepło jest , człowiek czasem poci się i to normalne , lecz dlaczego mam mieć w swojej kolekcji pewnego rodzaju bubel.
Tej biżuterii na "żywo" nie widziałam , a szkoda , też mi się podoba
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 07:32   #3681
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Ja nie mam problemów z żadną Avonową biżuterią. Mama ma jej bardzo dużo, ja mniej, ale też mam i żadnej z biegiem czasu nic się stało. A ja po nazwach to nie wiem, która to Alexia a w nowym katalogu jej nie widzę, gdzieś z wyprzedaży?
Sprawdziłam w necie, ale tej biżuterii na żywo nie widziałam.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 07:48   #3682
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Dostałam w materiałach z fakturą erratę do katalogu 9/2009:
Cytat:
Na stronie 127 zaprezentowana została oferta na bizuterię i okulary w specjalnej cenie przy zakupie produktów z całego katalogu na kwotę 34,90 zł. W opisie oferty zabrakło informacji, że produkty ze strony 15 nie wliczają się do wymaganej wartości.

Dodatkowo na tylnej okładce katalogu, przy opisie oferty na Metaliczny błyszczyk do usta za 9,90 zł nie zamieszczono informacji, że produkty ze stron 15 oraz 126-127 są wyłączone z tej oferty.

Przepraszamy za niedogodności.
Może się komuś przyda
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 07:58   #3683
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja nie mam problemów z żadną Avonową biżuterią. Mama ma jej bardzo dużo, ja mniej, ale też mam i żadnej z biegiem czasu nic się stało. A ja po nazwach to nie wiem, która to Alexia a w nowym katalogu jej nie widzę, gdzieś z wyprzedaży?
Sprawdziłam w necie, ale tej biżuterii na żywo nie widziałam.
jest w k8. s. 54. mam ostatni regularny termin w środę, bo jestem E.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 08:06   #3684
mode24
Raczkowanie
 
Avatar mode24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Dziewczyny, nie dostałam NovejTy do kat. 9- jak teraz przypadają daty płatności kartą kredytową Avonu, za które otrzymuje sie prezenty?
mode24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 08:33   #3685
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez mode24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie dostałam NovejTy do kat. 9- jak teraz przypadają daty płatności kartą kredytową Avonu, za które otrzymuje sie prezenty?
W kat. 9 transakcje 28.05 - 17.06 kuracja odbudowująca AT i kompaktowa szczotka do włosów
Musiałam szukac Nowa Ty, biorą mnie często biorą diabli ,nie zawsze wysyłają w paczce ....

Edytowane przez LadyBird6
Czas edycji: 2009-06-15 o 08:36
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 08:34   #3686
jovita85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 196
GG do jovita85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

A ja się tym razem zdenerwowałam na kuriera -wrrr. Mam dzień wysyłkowy C więc dostaję paczki w piątek. Oczywiście z powodu długiego weekendu wszystko było mega pomieszane i dostałam informację, że dostawa w poniedziałek.
A dzisiaj rano się okazało, że była w sobotę :O I moja paczuszka trafiła do jakiegoś dziwnego faceta, którego pierwszy raz widziałam na oczy!
Dlaczego kurier w takich przypadkach nie może normalnie do człowieka zadzwonić, zapytać komu zostawić? Tym bardziej, że nie spodziewałam się dostawy w sobotę.
Tak sobie myślę, że to jeszcze można by jakoś usprawnić.
Macie też podobne doświadczenia?
jovita85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 08:44   #3687
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

A w kat.10 za płatność dokonaną w 9 , transakcje dokonane w 18.06 - 8.07 mgiełka zapachowa i balsam do ciała z Brazil Beat

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez jovita85 Pokaż wiadomość
A ja się tym razem zdenerwowałam na kuriera -wrrr. Mam dzień wysyłkowy C więc dostaję paczki w piątek. Oczywiście z powodu długiego weekendu wszystko było mega pomieszane i dostałam informację, że dostawa w poniedziałek.
A dzisiaj rano się okazało, że była w sobotę :O I moja paczuszka trafiła do jakiegoś dziwnego faceta, którego pierwszy raz widziałam na oczy!
Dlaczego kurier w takich przypadkach nie może normalnie do człowieka zadzwonić, zapytać komu zostawić? Tym bardziej, że nie spodziewałam się dostawy w sobotę.
Tak sobie myślę, że to jeszcze można by jakoś usprawnić.
Macie też podobne doświadczenia?
Jestem też z Gdańska mam C , kurier powinien przywozic u mnie w piątek , zawsze przywozi w czwartek ,tym razem był w piątek, zapewne jesteś okolice dzielnic Jasień , Chełm, bierz od kuriera telefon , ja zawsze wiem kiedy i mniej wiecej o której godzinie.
Wcześniejszy kurier nawet do mnie dzwonił , że bedzie za ok.godzinkę , dwie...
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 08:54   #3688
jovita85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 196
GG do jovita85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

[/COLOR]
Jestem też z Gdańska mam C , kurier powinien przywozic u mnie w piątek , zawsze przywozi w czwartek ,tym razem był w piątek, zapewne jesteś okolice dzielnic Jasień , Chełm, bierz od kuriera telefon , ja zawsze wiem kiedy i mniej wiecej o której godzinie.
Wcześniejszy kurier nawet do mnie dzwonił , że bedzie za ok.godzinkę , dwie...[/QUOTE]

Dzięki za info. Świetny pomysł- muszę tylko następnym razem tak wycyrklować, żeby się z tym kurierem spotkać. Żeby mi znowu jakimś sąsiadom podejrzanym nie wetknął mojej paczuszki.
A rozszyfrowałaś mnie pierwszorzędnie bo jestem z Jasienia, a ty?
jovita85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 09:02   #3689
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez jovita85 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Dzięki za info. Świetny pomysł- muszę tylko następnym razem tak wycyrklować, żeby się z tym kurierem spotkać. Żeby mi znowu jakimś sąsiadom podejrzanym nie wetknął mojej paczuszki.
A rozszyfrowałaś mnie pierwszorzędnie bo jestem z Jasienia, a ty?
Wiem , że jestem dobra
Ja zawsze dużo rozmawiam , również i z kurierami paczek , wczesniej Sławek był na tyle fajny ,że zawsze do mnie dzwonil i tylko raz byłam gdzieś na wybiegu , przyjechal za szybko niż doszlam do swojej chatki,ale pozostawił u sąsiadki na moim pietrze...
Mam telefon i do jego szefa i do niego samego ,ma telefon służbowy....
W czawartki przywozi paczki z jednej strony Gdańska ,a w piątki właśnie Jasień , Chełm ,a z kolei w poniedziałki i wtorki ma Gdynie i Chylonię
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 09:08   #3690
mode24
Raczkowanie
 
Avatar mode24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Dzieki za informacje zapłaciłam cały rachunek oprócz 270 zł, czekają na 18.06, żeby zalapac sie na mgiełkę
mode24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.