powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 18:55   #4141
kusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

MyDiva, a powiedz prosze czy ty maszMentory czy Mcghany? Bo ja słyszałam ze przy Mentorach to zawsze jest wypelnienie a przy Mcghanach rzeczywiscie jest "puste".ja tez wlasnie boje sie ze bede miala płasko na górze ( bo lekarz mi wlasnie polecil mcghany

). powiedz prosze jakie ty masz?
Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Słońce bez paniki!!!! Moje anatomki mają szer 12, wys 12,5, projekcja 5,7. I co , niech mi ktoś powie że one są duże. Od razu zaszczele. A drobinka ze mnie prawdziwa pod biustem mam 68cm, waże-47 (od operacji waga u mnie ciągle do dołu). I jak sobie tak teraz mierze to spoko weszły by szer 13,5, koniecznie wyższe-nawat do 14, projekcja spokojnie 6.
Tak więc nie obawiaj się że to jakieś olbrzymy, spokojnie. Napisałaś ,że Twoje implanty są szersze niz wyższe-żeby tylko nie wyszły za mało wypełnione na górze. U mnie to najgorsza wada - pierś nad brodawką jest zdecydowanie za mało wypełniona.Tak więc dobrze by było żebyś zobaczyła piersi z dokładnie Twoimi implantami. Może Twoja dr ma takie zdjęcia- jeśli masz jakieś wątpliwości to koniecznie je wyjaśnij.
kusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:14   #4142
piasiu15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 66
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

rozmarzona papi na beauty znalazłam watek o zmiejszaniu sutków. nie wiem czy przydatne dla Ciebie informacje tam znajdziesz, ale spróbuj

http://www.beautywpolsce.com/forum/v...hp?f=59&t=8529
piasiu15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:27   #4143
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez kusia Pokaż wiadomość
Dudusia, no to gratulacje i super ze takie komplementy dostajesz!!! A powiedz prosze jakie ty masz implanty? jej ja juz boje sie zabiegu i juz miion razy chyba zmieniam mysl, jakie wziac
Mam mentorki 350 cc, wyjsciówka 75A/75B. Operacja to była moja najlepsza decyzja w życiu. ))
Nie bój się - nie wycofuj się i bierz największe jakie dają. Ja bym wzieła teraz napewno o wiele większe!!!


---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

[QUOTE=MyaDiva;12747837]O witam uroczą koleżankę A te komplementy to jak najbardziej zasłużone. I to fakt, że na dużych piersiach to wszystko ładniej leży i aż przyjemnie buszować po sklepach.To wielka frajda , ogromnie poprawia nastruj Normalnie jak w tym dowcipie: gdzie jest punkt G u kobiety?QUOTE]

Witaj ty moja kochana kolezanko
Steskniłam się za Tobą!!!!! Mam nadzieje ze wkońcu się umówimy na kawkę. Od naszego ostatniego spotkania już chyba ze 2 miesiące minęły.... Duża buzia dla Ciebie ślicznotko : cmok::c mok::dzie kuje: :dzie kuje: :dzie kuje:
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:40   #4144
rozmarzona papi
Przyczajenie
 
Avatar rozmarzona papi
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

piasiu15, dziekuje, na pewno poczytam
rozmarzona papi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 21:20   #4145
Ania1102
Przyczajenie
 
Avatar Ania1102
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

witajcie
ja to mam pecha jak tylko wyjezdzam na kilka dni to omijamnie mozliwosc zobaczenia efektu pracy dr jarlinskiego, zuzanka czy naduzyje twojej dobroci jak poprosze o zdj chociaz na chwilke albo na pw albo na maila ania_bi_ns@interia.pl ???
Ania1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 23:33   #4146
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Słońce bez paniki!!!! Moje anatomki mają szer 12, wys 12,5, projekcja 5,7. I co , niech mi ktoś powie że one są duże. Od razu zaszczele. A drobinka ze mnie prawdziwa pod biustem mam 68cm, waże-47 (od operacji waga u mnie ciągle do dołu). I jak sobie tak teraz mierze to spoko weszły by szer 13,5, koniecznie wyższe-nawat do 14, projekcja spokojnie 6.
Tak więc nie obawiaj się że to jakieś olbrzymy, spokojnie. Napisałaś ,że Twoje implanty są szersze niz wyższe-żeby tylko nie wyszły za mało wypełnione na górze. U mnie to najgorsza wada - pierś nad brodawką jest zdecydowanie za mało wypełniona.Tak więc dobrze by było żebyś zobaczyła piersi z dokładnie Twoimi implantami. Może Twoja dr ma takie zdjęcia- jeśli masz jakieś wątpliwości to koniecznie je wyjaśnij.
Kochana jesteś
Słuchaj, jeszcze raz sprawdziłam (bo podejrzewałam, że coś pokręciłam) - moje anatomy są jednak wyższe (12,5 cm), a nie szersze (12cm), a projekcja bez zmian - 6cm. Gapiszon ze mnie. Czyli wszystko jest tak jak być powinno. Obecnie moje piersi mają szerokość 12,5cm, rozstaw między nimi -19cm, obwód pod biustem - 71cm.
Czyli podsumowując - moje anatomki będą bardzo porównywalne do Twoich, i nawet sylwetki mamy podobne (też 47kg - nad czym ubolewa mój mężu).
Bardzo mnie podbudował Twój post, bardzo, bardzo, bo zaczęłam snuć już czarne wizje, że zamiast sexi piersi dostanę w zamian piersi cyborga. Bardzo Ci dziękuję.
I jeszcze mam małą prośbę - czy mogłabyś mi wysłać zdjęcia swoich piersi na maila (mój adres podam ci na priva) - jeśli to nie problem?

Pozdrawiam serdecznie
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 00:04   #4147
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez kusia Pokaż wiadomość
MyDiva, a powiedz prosze czy ty maszMentory czy Mcghany? Bo ja słyszałam ze przy Mentorach to zawsze jest wypelnienie a przy Mcghanach rzeczywiscie jest "puste".ja tez wlasnie boje sie ze bede miala płasko na górze ( bo lekarz mi wlasnie polecil mcghany

). powiedz prosze jakie ty masz?
No właśnieja mam McGhan typ 510. Te wkładki są płaskie na górze. Natomiast McGhan typ 410FX są na górze wypełnione. Podaje przykład:
typ 510 FX- pojemność 310g -szer12cm, wys 12,5cm, projekcja 5,5cm
typ 410 FX -pojemność360g-szer 12cm, wys 12,5cm, projekcja 5,7cm
A więc wymiary wkładek niemal identyczne a pojemność różni się aż o 50g- i właśnie ta różnica jest na górze implantu. Typ 510 na górze jest płaski , a 410FX bardziej wupełniony. Jak położy się te dwie wkładki obok siebie to dobrze widać tę różnice.
Niestety mi nikt nie dał do porównania tych wkładek przed operacją
Typ 410 jest dużo tańszy, ja za 510 płaciłam 6500 zł(za same implanty)
Jeśli chodzi o miękkość obu typów to nie ma różnicy.
Oba typy są teksturowane.
Typ 510 ma bardzo długa listę zalet- ze wszystkimi się zgadzam, niestety to że są płaskie na górze dla mnie są ich jedyną ale ogromną wadą.

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Kochana jesteś
Słuchaj, jeszcze raz sprawdziłam (bo podejrzewałam, że coś pokręciłam) - moje anatomy są jednak wyższe (12,5 cm), a nie szersze (12cm), a projekcja bez zmian - 6cm. Gapiszon ze mnie. Czyli wszystko jest tak jak być powinno. Obecnie moje piersi mają szerokość 12,5cm, rozstaw między nimi -19cm, obwód pod biustem - 71cm.
Czyli podsumowując - moje anatomki będą bardzo porównywalne do Twoich, i nawet sylwetki mamy podobne (też 47kg - nad czym ubolewa mój mężu).
Bardzo mnie podbudował Twój post, bardzo, bardzo, bo zaczęłam snuć już czarne wizje, że zamiast sexi piersi dostanę w zamian piersi cyborga. Bardzo Ci dziękuję.
I jeszcze mam małą prośbę - czy mogłabyś mi wysłać zdjęcia swoich piersi na maila (mój adres podam ci na priva) - jeśli to nie problem?

Pozdrawiam serdecznie
Moje piersi przed op miały szer 11 cm, a rozstaw miałam szeroki 21cm .
Fotek całkiem nago nie mam, zrobie w tym tygodniu to Ci podeśle. Muszę się trochę podgoić bo robię teraz zabiegi na rozstępy na piersiach i jestem chwilowo nie medialana.Teraz wysyłam Ci w biustonoszach.
A i przypomne jeszcze , że dziś walczyłabym o minimum 410cc.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 00:10   #4148
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
No właśnieja mam McGhan typ 510. Te wkładki są płaskie na górze. Natomiast McGhan typ 410FX są na górze wypełnione. Podaje przykład:
typ 510 FX- pojemność 310g -szer12cm, wys 12,5cm, projekcja 5,5cm
typ 410 FX -pojemność360g-szer 12cm, wys 12,5cm, projekcja 5,7cm
A więc wymiary wkładek niemal identyczne a pojemność różni się aż o 50g- i właśnie ta różnica jest na górze implantu. Typ 510 na górze jest płaski , a 410FX bardziej wupełniony. Jak położy się te dwie wkładki obok siebie to dobrze widać tę różnice.
Niestety mi nikt nie dał do porównania tych wkładek przed operacją
Typ 410 jest dużo tańszy, ja za 510 płaciłam 6500 zł(za same implanty)
Jeśli chodzi o miękkość obu typów to nie ma różnicy.
Oba typy są teksturowane.
Typ 510 ma bardzo długa listę zalet- ze wszystkimi się zgadzam, niestety to że są płaskie na górze dla mnie są ich jedyną ale ogromną wadą.

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------



Moje piersi przed op miały szer 11 cm, a rozstaw miałam szeroki 21cm .
Fotek całkiem nago nie mam, zrobie w tym tygodniu to Ci podeśle. Muszę się trochę podgoić bo robię teraz zabiegi na rozstępy na piersiach i jestem chwilowo nie medialana.Teraz wysyłam Ci w biustonoszach.
A i przypomne jeszcze , że dziś walczyłabym o minimum 410cc.
,
a ja zamierzam zrobić (ale tak na jesieni/zimę) zabiegi na rozstępy na brzuchu - co mój mąż kwituje: ty głupia baboCiekawe jaki będzie efekt - bo moje rozstępy są 5-letnie
A wracając do implantów - Ty piszesz, że twoje są słabo wypełnione u góry - i to minus. To ja się cieszę (bo jestem laikiem w tych sprawach), że moje są mocno wypełnione na górze (a zastanawiałam się wcześniej czy nie za mocno).
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 00:56   #4149
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
,
a ja zamierzam zrobić (ale tak na jesieni/zimę) zabiegi na rozstępy na brzuchu - co mój mąż kwituje: ty głupia baboCiekawe jaki będzie efekt - bo moje rozstępy są 5-letnie
A wracając do implantów - Ty piszesz, że twoje są słabo wypełnione u góry - i to minus. To ja się cieszę (bo jestem laikiem w tych sprawach), że moje są mocno wypełnione na górze (a zastanawiałam się wcześniej czy nie za mocno).
Moje rozstępy na brzuszku miały 10 lat- i zaznaczam miały. Słowo daje że nawet nie marzyłam, że efekt będzie taki dobry. A robiłam radiage i to nie na rozstępy a przede wszystki na nadmiar skóry.W przyszłym tygodniu mam ostatni zabieg- przesle Ci więc i fotki brzuszka z przed i po zabiegach. Mój dr jest też bardzo zadowolony z wyników, wykorzysta nawet moje fotki w swojej galerii.
A Ty jaki zabieg planujesz?

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:43 ----------

[QUOTE=dudusia83;12757788]Mam mentorki 350 cc, wyjsciówka 75A/75B. Operacja to była moja najlepsza decyzja w życiu. ))
Nie bój się - nie wycofuj się i bierz największe jakie dają. Ja bym wzieła teraz napewno o wiele większe!!!


---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
O witam uroczą koleżankę A te komplementy to jak najbardziej zasłużone. I to fakt, że na dużych piersiach to wszystko ładniej leży i aż przyjemnie buszować po sklepach.To wielka frajda , ogromnie poprawia nastruj Normalnie jak w tym dowcipie: gdzie jest punkt G u kobiety?QUOTE]

Witaj ty moja kochana kolezanko
Steskniłam się za Tobą!!!!! Mam nadzieje ze wkońcu się umówimy na kawkę. Od naszego ostatniego spotkania już chyba ze 2 miesiące minęły.... Duża buzia dla Ciebie ślicznotko : cmok::c mok::dzie kuje: :dzie kuje: :dzie kuje:
Tak ze dwa miesiące czego strasznie żałuje. Ale teraz nadrobimy zaległości. Całuje mocno , zadzwonię , papa
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2009-06-15 o 00:52
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 11:46   #4150
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Moje rozstępy na brzuszku miały 10 lat- i zaznaczam miały. Słowo daje że nawet nie marzyłam, że efekt będzie taki dobry. A robiłam radiage i to nie na rozstępy a przede wszystki na nadmiar skóry.W przyszłym tygodniu mam ostatni zabieg- przesle Ci więc i fotki brzuszka z przed i po zabiegach. Mój dr jest też bardzo zadowolony z wyników, wykorzysta nawet moje fotki w swojej galerii.
A Ty jaki zabieg planujesz?[COLOR="Silver"]
ja też poproszę na priva zdjęcia brzuszka po zabiegach , ja mam fatalne rozstępy po 2 ciążach ale to tak dawno temu że nie iwem czy dinozaury nie są młodsze jeśli to taki cud to moze ja jesień se fundnę

a co do wkładek to ja mam allergana ale widzę ze oznaczenia te same i zgadzam się że FX są ładnie wypelnione od góry, mi lekarka powiedziała że one są jak okrągłe i nie ma sensu ich brać lepiej nie przepłacać i brać w takim razie okrągłe, i jak mi tak nagadała no to ja się zdecydowałam na MX i teraz mam za sowje bo moje są kompletnie płaskie od góry

a to dowód na to... masakra jakie krzywe blech
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6002770.jpg (12,6 KB, 316 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6002771.jpg (13,6 KB, 301 załadowań)
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 14:48   #4151
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
ja też poproszę na priva zdjęcia brzuszka po zabiegach , ja mam fatalne rozstępy po 2 ciążach ale to tak dawno temu że nie iwem czy dinozaury nie są młodsze jeśli to taki cud to moze ja jesień se fundnę

a co do wkładek to ja mam allergana ale widzę ze oznaczenia te same i zgadzam się że FX są ładnie wypelnione od góry, mi lekarka powiedziała że one są jak okrągłe i nie ma sensu ich brać lepiej nie przepłacać i brać w takim razie okrągłe, i jak mi tak nagadała no to ja się zdecydowałam na MX i teraz mam za sowje bo moje są kompletnie płaskie od góry

a to dowód na to... masakra jakie krzywe blech
Masakra?? Grzeszysz kochana
Uwierz, że chętnie bym się z Tobą zamieniła... mnie moja autostrada dobija coraz bardziej
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 15:34   #4152
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
ja też poproszę na priva zdjęcia brzuszka po zabiegach , ja mam fatalne rozstępy po 2 ciążach ale to tak dawno temu że nie iwem czy dinozaury nie są młodsze jeśli to taki cud to moze ja jesień se fundnę

a co do wkładek to ja mam allergana ale widzę ze oznaczenia te same i zgadzam się że FX są ładnie wypelnione od góry, mi lekarka powiedziała że one są jak okrągłe i nie ma sensu ich brać lepiej nie przepłacać i brać w takim razie okrągłe, i jak mi tak nagadała no to ja się zdecydowałam na MX i teraz mam za sowje bo moje są kompletnie płaskie od góry

a to dowód na to... masakra jakie krzywe blech
przepraszam ,ze sie wtrace , ale podczytuje was od poczatku poniewaz sama powoli dojrzewam do podjecia decyzji o operacji juz nawet mojego TZ poinformowalam , ze po ciazy robie cycuszki
narazie sie wsytrzymuje ( ledwo hehe ) poniewaz chyba nie ma sensu robic piersi przed dzieckiem?
ale do rzeczy wpadlam napisac tylko , ze masz sliczne piersi !! naprawde no i do tego wygladaja tak naturalnie , ze jak bys mi pokazala fotke , a bym nie widziala , ze mialas robione to nigdy bym na to nie wpadla sa super

pozdrawiam was wszystkie i podziwiam za odwage i dazenie do celu
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 18:54   #4153
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:01
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:58   #4154
piasiu15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 66
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

MyaDiva POPROSZE, WYBLAGAM fotki na piasiu151@gazeta.pl
nie chce mi sie robić sobie zludnych nadzieji, ale jeśli tak zachwalasz to moze jest jeszcze szansa i dla mojego brzucha???

choc juz o plastyce myslałam. ale wole chyba brzydki "naturalnie zniszczony" brzuch niz brzuch ohydny przez ingerencje skalpela. bo jakos ta wielka szrama od boczku do boczku mnie przeraża
piasiu15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:23   #4155
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

[QUOTE=rozmarzona papi;12757167]KUBUS, a nie orientujesz sie czy takie pomniejszanie szkodzi w pozniejszym karminiu piersia? poniewaz ciecia na brodawce nie moge miec do powiekszania piersi, jeszcze nie mam dzieci, a kiedys chcialabym je wykarmic. Czyli, czy takie cos jak zmniejszanie brodawek, moze byc jako osobny zabieg, jest bezpieczne dla gruczolow mlecznych?

pozdrawiam[/QUO
może szkodzić a nie musi, ale jesli jeszcze nie masz dzieci to raczej sie powstrzymaj od tego zabiegu

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

My diva co to jest radiage?, ja zajmę sie rozstępami na cycuchach na jesień, na razie zaczęłam mikroderm... i kwasy na brzucha ale muszę przerwać ,bo lato.

Horo mi doktorek kazał sie obowiazkowo zgłosic po 2 miesiącach
Ruda coraz ładniejsze te twoje cycuszki, naprawdę , nie kłamię

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 -------

Edytowane przez KUBUŚ
Czas edycji: 2009-06-15 o 21:30
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 21:29   #4156
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
ja też poproszę na priva zdjęcia brzuszka po zabiegach , ja mam fatalne rozstępy po 2 ciążach ale to tak dawno temu że nie iwem czy dinozaury nie są młodsze jeśli to taki cud to moze ja jesień se fundnę

a co do wkładek to ja mam allergana ale widzę ze oznaczenia te same i zgadzam się że FX są ładnie wypelnione od góry, mi lekarka powiedziała że one są jak okrągłe i nie ma sensu ich brać lepiej nie przepłacać i brać w takim razie okrągłe, i jak mi tak nagadała no to ja się zdecydowałam na MX i teraz mam za sowje bo moje są kompletnie płaskie od góry

a to dowód na to... masakra jakie krzywe blech
Dosłownie efekt identyczny jak u mnie.Jak zrobie fotki i wkleje to możemy zrobić konkurs które zdjęcia są czyje . U mnie stary fałd jest tylko dłuższy od strony mostka. I powiem Ci, że gdyby nie to że piersi są za mało wypełnione od góry były by naprawde piękne, w życiu nikt nie powie że są robione. Jak będe wymieniać z całą pewnością będą to anatomki.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 21:46   #4157
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

DZIĘKI ,:d ziekuje::dzieku je: dawno nie słyszałam tak miłych opinii kochane jesteście
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:55   #4158
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez piasiu15 Pokaż wiadomość
MyaDiva POPROSZE, WYBLAGAM fotki na piasiu151@gazeta.pl
nie chce mi sie robić sobie zludnych nadzieji, ale jeśli tak zachwalasz to moze jest jeszcze szansa i dla mojego brzucha???

choc juz o plastyce myslałam. ale wole chyba brzydki "naturalnie zniszczony" brzuch niz brzuch ohydny przez ingerencje skalpela. bo jakos ta wielka szrama od boczku do boczku mnie przeraża
Wszystkim pokaże mój brzuszk po ostatnim zabiegu, nie ma problemu.

Napiszę Wam trochę o radiagu i o tym jaki by mój stan wyjściowy.

W ciąży przytyłam 35kg-tak,tak to możliwe.A było to 10 lat temu. Potem schudłam. Ale oczywiście skóra i blizny po rozstępach zostały. Cztery lata temu chirug plastyk powiedział że ten nadmiar skóry na brzuchu i piersiach można usunąć tylko chirurgicznie. Załamałam się. Jak doszłam do siebie postanowiłam powalczyć i spróbować bez operacji. I tak siłownia, masarze i codzienne zcieranie skóry sola lub pillingami-po kremy i balsamy.I tak po 2,5 roku znów trafiłam do chirurga plastyka-na brzuchu nie było już co operować a piersi bez podwieszania można było powiększyć. Blizny po rozstępach zmniejszyły się o 50%, a nadmiaru skóry zostało troszkę głównie w okolicy pępka i pod. I niestety ja już wiecej sama zrobić nie mogłam .
Decydując sie na radiage liczyłam głównie na to że zlikwiduje nadmiar skóry przy pępku - to był mój cel. Wiedziałam że zabieg ten dobrze wpłynie na rozstępy ale nie liczyłam na jakieś super efekty w tej kwestii. I tu bardzo mile zostałam zaskoczona.Po rozstępach zostały cieniutkie niteczki-praktycznie niewidoczne.. A jestem po dwuch zabiegach-mam jeszcze jeden i pewnie starczy. A skóra jest coraz lepiej napięta.

Czym jest radiage? Najpierw dr smaruje brzuszek żelem zamrażajacym potem końcówką o średnicy grubego długopisu parzy tkankę znajdujaca się pod skórą.Oparzona tkanka kurczy się a odbudowuje się napięta i młoda. Technologia wykorzystuje energię fal RF.
Zabieg nie jest bolesny-robi się go bez znieczulenia.Na mój malutki brzuszek trwa 2h. Pierwszy efekt zabiegu jest widoczny natychmiast po wykonaniu zabiegu-skóra jest napięta. U mnie to pierwsze napiecie utrzymywało sie przez tydziń.Jednak efekt docelowy ujawnia się od 6 tygodnia do 6msc w miarę napinania się skóry i formowania nowych włókien kolagenu. W zależności od tego , która okolica została poddana zabiegowi i jak luzna jest skóra może byc konieczne wykonanie więcej niz jednego zabiegu. Robi się je co 6-7 tygodni. Jesli skóry było za dużo z powodu starzenia-efekt utrzymuje się do 16 msc(skóra będzie jak dotąd podlegać normalnemu procesowi starzenia). Jeśli skóry było za dużo np po schudnięciu lub ciąży efekt jest stały.
Radiage dla lepszego efektu ja uzupełniałam mezoterapia bezigłową. Po jednym radiagu- raz w tygodniu jedna mezoterapia- trzy razy.
Na koniec koszt- radiage na brzuch 2000, następne uzupełniające około 500zł. Mezoterapia bezigłowa 200-250zl(zależy jakim środkiem, moze być wzmacniający włókna kolagenu, albo na rozstępy)
Zdjęcia do oceny wyników wkleje w przyszłym tyg po trzecim zabiegu.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:13   #4159
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ruda - dziewczyny mają rację - masz fantastyczny biust. Wygląda baardzooo naturalnie i faktycznie nie widać, że robiony

Myadiva - też masz piękne piersi (bomba) i właśnie takie są moje wymarzone. Idealny rozmiar, więc ogłaszam wszem i wobec, że przestaję marudzić w kwestii wybranego rozmiaru implantów

Co do rozstepów o radiage nie słyszałam (nowość?)- muszę się więc dokształcić. Myślałam o mikrodermabrazji, lub Biodermogenezie (bio-one). Nie wiem na chwilę obecną na jaki zabieg będę mogła sobie pozwolić , bo sporo wydatków mnie czeka (żelki i remont mieszkania) - ale chciałabym kurcze coś działać już na jesieni, a najpóźniej zimą. No ale zobaczymy jak wyjdzie - pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, hmmm. Natomiast będę oczekiwać na fotki.

A jeszcze do Rudej - babo kochana, gdzież ty widzisz te swoje rozstępy? Brzuchol masz naprawdę niczego sobie (czyt. pozazdrościć).

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Wszystkim pokaże mój brzuszk po ostatnim zabiegu, nie ma problemu.

Napiszę Wam trochę o radiagu i o tym jaki by mój stan wyjściowy.

W ciąży przytyłam 35kg-tak,tak to możliwe.A było to 10 lat temu. Potem schudłam. Ale oczywiście skóra i blizny po rozstępach zostały. Cztery lata temu chirug plastyk powiedział że ten nadmiar skóry na brzuchu i piersiach można usunąć tylko chirurgicznie. Załamałam się. Jak doszłam do siebie postanowiłam powalczyć i spróbować bez operacji. I tak siłownia, masarze i codzienne zcieranie skóry sola lub pillingami-po kremy i balsamy.I tak po 2,5 roku znów trafiłam do chirurga plastyka-na brzuchu nie było już co operować a piersi bez podwieszania można było powiększyć. Blizny po rozstępach zmniejszyły się o 50%, a nadmiaru skóry zostało troszkę głównie w okolicy pępka i pod. I niestety ja już wiecej sama zrobić nie mogłam .
Decydując sie na radiage liczyłam głównie na to że zlikwiduje nadmiar skóry przy pępku - to był mój cel. Wiedziałam że zabieg ten dobrze wpłynie na rozstępy ale nie liczyłam na jakieś super efekty w tej kwestii. I tu bardzo mile zostałam zaskoczona.Po rozstępach zostały cieniutkie niteczki-praktycznie niewidoczne.. A jestem po dwuch zabiegach-mam jeszcze jeden i pewnie starczy. A skóra jest coraz lepiej napięta.

Czym jest radiage? Najpierw dr smaruje brzuszek żelem zamrażajacym potem końcówką o średnicy grubego długopisu parzy tkankę znajdujaca się pod skórą.Oparzona tkanka kurczy się a odbudowuje się napięta i młoda. Technologia wykorzystuje energię fal RF.
Zabieg nie jest bolesny-robi się go bez znieczulenia.Na mój malutki brzuszek trwa 2h. Pierwszy efekt zabiegu jest widoczny natychmiast po wykonaniu zabiegu-skóra jest napięta. U mnie to pierwsze napiecie utrzymywało sie przez tydziń.Jednak efekt docelowy ujawnia się od 6 tygodnia do 6msc w miarę napinania się skóry i formowania nowych włókien kolagenu. W zależności od tego , która okolica została poddana zabiegowi i jak luzna jest skóra może byc konieczne wykonanie więcej niz jednego zabiegu. Robi się je co 6-7 tygodni. Jesli skóry było za dużo z powodu starzenia-efekt utrzymuje się do 16 msc(skóra będzie jak dotąd podlegać normalnemu procesowi starzenia). Jeśli skóry było za dużo np po schudnięciu lub ciąży efekt jest stały.
Radiage dla lepszego efektu ja uzupełniałam mezoterapia bezigłową. Po jednym radiagu- raz w tygodniu jedna mezoterapia- trzy razy.
Na koniec koszt- radiage na brzuch 2000, następne uzupełniające około 500zł. Mezoterapia bezigłowa 200-250zl(zależy jakim środkiem, moze być wzmacniający włókna kolagenu, albo na rozstępy)
Zdjęcia do oceny wyników wkleje w przyszłym tyg po trzecim zabiegu.
Właśnie zastanawiałam się na czym polega Radiage a ...tu mówisz (myślisz) i masz. Uwielbiam to forum
Ja w ciąży przytyłam 23 kg i myślałam, że pobiłam rekord świata... a tu nie. Znowu mi nie wyszło
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 06:49   #4160
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:01
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 11:22   #4161
kusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

MyDiva, to chyba odpowiedz nie do mnie? ;-)Ja mam okrągłe mcghany no i powyzej napisałam do Ciebie

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

[QUOTE=dudusia83;12757788]Mam mentorki 350 cc, wyjsciówka 75A/75B. Operacja to była moja najlepsza decyzja w życiu. ))
Nie bój się - nie wycofuj się i bierz największe jakie dają. Ja bym wzieła teraz napewno o wiele większe!!!


Dudusia, dzieki. A jakie masz wymiary? tzn waga i wzrost? I czy wg ciebie lepsze sa mcghany czy mentory? Ja mam dylemat, bo w mentorach podoba mi sie to ze sa ładnie od gory uwypuklone, ale z drugiej strony wydaje mi sie ze przez to wygladaja mniej naturalnie i sa dość twarde. Czy jest tak naprawde? W mcghanach natomiast slyszałam sa sa b mikkie i przez to ze bardziej płaskie od góry to wygladaja znowu bardziej naturalnie. no i nie wiem co wole Co bys poradziła? Dudusia , a mogłabys jakies zdj. przeslac mi np. na priv ? (macia83@gmail.com)Byłabym wdzieczna!

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
O witam uroczą koleżankę A te komplementy to jak najbardziej zasłużone. I to fakt, że na dużych piersiach to wszystko ładniej leży i aż przyjemnie buszować po sklepach.To wielka frajda , ogromnie poprawia nastruj Normalnie jak w tym dowcipie: gdzie jest punkt G u kobiety?QUOTE]

Witaj ty moja kochana kolezanko
Steskniłam się za Tobą!!!!! Mam nadzieje ze wkońcu się umówimy na kawkę. Od naszego ostatniego spotkania już chyba ze 2 miesiące minęły.... Duża buzia dla Ciebie ślicznotko : cmok::c mok::dzie kuje: :dzie kuje: :dzie kuje:


---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

MyDiva, a czy tak samo się orientujesz w przypadku MCghanów, ale okrągłych? Bo ja wlaśnie takie wybrała, ale tez slyszałam ze od góry sa płaskie. może cos o nich wiesz i pomozesz?Mozesz tez wysłać mi zdj. na priv, jesli nie problem? macia83@gmail.com, dzieki!

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Ruda, masz naprawde ładne piersi. ja tam nie widze, zeby byly płaskiee od gory, ale wiadomo to zdjęcie...a nosisz push upy zeby w stabniuku ładnie je podnieśc, czy bez tego automatycznie robia sie zaokraglone? ja ci powiem, ze wygladaja bardzo naturalnie!!
kusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:44   #4162
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

dziękuję jeszcze raz za komplementy
pushupów nie noszę bo i tak uważam że są dość spore w staniku(wiem że jestem jedną z niewielu które są zadowolone z rozmiaru),ale noszę sztywne staniki i z fiszbinami, mam jeden z triumpha który fajnie je zbiera i i uwypukla,, ale i tak nigdy nie udalo mi sie znależć takiego co by zbliżył je całkowicie do siebie i żeby mogły sie poprzytulać żelki do siebie

listopadowa jak to mówią papier przyjmie wszystko, a ja rozstepy mam i to okropne i do tego jeszcze zbyt luźną skórę na brzuchu-delikatnie mówiąc, poprostu jak siadam to na kolana siada mi mój brzuch - ale przez tyle lat już się do nich przyzwyczailam, teraz sen z powiek spędzają mi moje popękane naczynka krwionośne na nogach, na tyle że nie chodzę w ogóle bez rajstop bo mi wstyd , zamierzam wybrać się do chirurga naczyniowego żeby wypelnił mi naczynka sklerozytem, może pomoże
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 20:54   #4163
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

horo jak tam po wizycie u doktorka?
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 21:23   #4164
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Kubusiu kochany,
ja też miałam być wcześniej Tym bardziej, że miałam op w piątek ok. 17, a wyszłam już w sobotę po obiedzie (musiałam wrócić wcześniej do dzieci), więc doktorek mnie nawet nie widzial (jedynie przed op i na stole ). Dzisiaj już nocka prawie nieprzespana (nerwy) i powoli szykuję się do wyjazdu do Szczecina (wizyta kontrolna o 16.30). A jak to na Matkę Polkę przystało zabieram ze sobą najmłodsze dzieciaki, więc będzie wesolo... no i trochę wcześniej trzeba wyjechać.
Aż się boję co powie doktorek na te moje cycuchy. I zapytam też o szanse na piękny brzuszek bo po ciąży też mi zwisa nadmiar (odpadnie chociaż martwienie się o rozstępy, bo moja skóra chyba takowych nie posiądzie skoro nie pojawiły się w ciągu 3 ciąży... a więcej nie planuję)
Trzymajcie kciuki laseczki. Wieczorkiem na pewno dam znać co i jak. Buziole
Horo kochana już 22 a Ty milczysz, może od razu Cię na stół wzięli. Jestem strasznie ciekawa co dr powiedział na ten Twój rozstęp

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

[QUOTE=kusia;12781320]MyDiva, to chyba odpowiedz nie do mnie? ;-)Ja mam okrągłe mcghany no i powyzej napisałam do Ciebie

\Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

MyDiva, a czy tak samo się orientujesz w przypadku MCghanów, ale okrągłych? Bo ja wlaśnie takie wybrała, ale tez slyszałam ze od góry sa płaskie. może cos o nich wiesz i pomozesz?Mozesz tez wysłać mi zdj. na priv, jesli nie problem? macia83@gmail.com, dzieki!

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------
Tak właśnie mi sie wydawało, że Ty okrągłe wybrałaś , nie zrozumiałam pytania. Niestety niewiele wiem o okrągłych implantach. Moja wiedza w tej dziedzinie kończy się na tym co sama napisałaś.Widziałam jak wyglądają leżąc na stole u lekarza, jakie są w dotyku i jak prezentują się u moich koleżanek jak już są tam gdzie jest ich przeznaczenie. Jednak wszystkie jakie widziałam na żywo to mentorki.
Zaraz wyśle Ci moje foteczki .
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 21:35   #4165
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:01
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 21:41   #4166
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
ja też poproszę na priva zdjęcia brzuszka po zabiegach , ja mam fatalne rozstępy po 2 ciążach ale to tak dawno temu że nie iwem czy dinozaury nie są młodsze jeśli to taki cud to moze ja jesień se fundnę

a co do wkładek to ja mam allergana ale widzę ze oznaczenia te same i zgadzam się że FX są ładnie wypelnione od góry, mi lekarka powiedziała że one są jak okrągłe i nie ma sensu ich brać lepiej nie przepłacać i brać w takim razie okrągłe, i jak mi tak nagadała no to ja się zdecydowałam na MX i teraz mam za sowje bo moje są kompletnie płaskie od góry

a to dowód na to... masakra jakie krzywe blech
Wyglądaja tak slicznie NATURALNIE boskie są.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:05   #4167
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

listopadowa80- dziękuje Ci bardzo. Cieszę się ,że Ci się podobają i mogłam Ci pomóc. A u Ciebie jeszcze kilka dni, coraz mniej.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Zatem kochane melduję... piersi są piękne, równiutkie, a rozstaw... mam na razie układać stanikiem tak, żeby je do siebie zbliżyć proces gojenia rewelacja i o całości doktorek powiedział... "super", "bardzo dobrze".
Ale ja... jak przystało na rasową kobietę zaczęłam drążyć temat średnicy... oczywiście większej i... ok. ale byłoby mi bardzo widać granicę implantu, bo na mojej klatce sama skóra i kości Więc mam przykazane czekać jeszcze ok pół roku (czas na "przybranie" tkanki tłuszczowej" i wtedy decyzja co do wymiany... jaka wielkość, żeby z każdej strony nie odznaczał mi się implant).... na razie wstępnie ustalone ok 600, ale dr wytłumaczył, że takie rozmiary to nie dostaje się od razu, że dopiero za drugim a czasem za trzecim podejściem . Zatem na razie pozostaje staniczek zbierający, a potem...

PS. Mojer implanty to 420 g Allergan McGhan. Odpowiadają one średnicą i projekcją implantom :
Eurosilicone VHP 450 cc
Mentor UHP 535 cc

Więc doktorek kazał mi przemyśleć wyjątkowo poważnie pomysł ich wymiany Mam na to ponad pół roku
Więc same dobre wiadomości. A te 600 to oczywiście McGhany? Aż strach mówić głośno jaką pojemność mają ich odpowiedniki .
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:05   #4168
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

HORO- super ciesze sie ze u Ciebie wszystko jest dobrze.

Malo sie ostatnio udzielalam bo mialam mase rzeczy na glowie, plus chore dziecko i latanie po lekarzach w kazdym badz razie po tym weekendzie powinno juz wszystko ladnie zwolnic i bede mogla sie wiecej poudzielac...

Ja mam termin zabiegu na 14stego lipca u Krajewskiego w Artplastice... I jakos ciezko mi w to uwierzyc Propozycja po pierwszej konsultacji to 350 okragle wysoki profil Allergana wkladeczki, chyba zaraz polece na ich strone poszperac zeby zobaczyc jak to wyglada. I zaczynaja sie u mie rozterki pod tytulem czy bede miala odpowiedzni rozmiar, i czy spelni on moje oczekiwania ojojoj...
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:36   #4169
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

o rany, horo odpowiednik 535 cc mentor !!!!!
no, ale dobrze że z twoimi cycuszkami wszystko ok
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:40   #4170
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

KUBUS dobrze ze jestes bo wlasnie zaczelam kreslic maila do Ciebie, ale spytam tu na forum. Jak czuja sie Twoje piersiatka, w dalszym ciagu jestes zadowolona z efektow operacji?
Pozdrawiam
RUDA booooskie cycochy a cialko jakie masz kurcze kochana pozazdroscic
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.