Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-20, 20:46   #1021
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Nic o tym nie wiem. Fakt, że pobolewa mnie od wczoraj prawy jajnik i stawiałam na cystę, ale podobno jak ona pęka to jest niesamowity ból. Boję się też ciąży pozamacicznej i wybieram się w tym miesiącu do gin.

Nic się nie martw i staranka uskuteczni,bo być może to znak od bozi .a potem daj znaka jak @ się nie pojawi,czego ci życzę
I o żadnych złych rzeczach nie myśl,bo będę lała po tyłku
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:54   #1022
joanna2912
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 516
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Nic o tym nie wiem. Fakt, że pobolewa mnie od wczoraj prawy jajnik i stawiałam na cystę, ale podobno jak ona pęka to jest niesamowity ból. Boję się też ciąży pozamacicznej i wybieram się w tym miesiącu do gin.
nie trzeba sie bac tylko dzialac a do gina mozna isc w miedzyczasie
joanna2912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:59   #1023
ania261
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
GG do ania261
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Sensuel bardzo bardzo dziękuje za odpowiedź!
Ale mam do Was jeszcze jedno pytanko! Jeżeli przytulałam się z moim tż tydzień temu a spodziewany termin @ mam jutro to mogę jej dostać normalnie i jednocześnie być w ciąży? Czy jak jej dostanę to mimo wszystko powinnam zrobić test i jeśli tak to kiedy?

A Wam wszystkim życzę owocnych starań....
ania261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:36   #1024
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Och dzięki Sensuel i Asiu, a w dupsko możesz lać bo ja jestem straszną pesymistką! Od zawsze twierdziłam, że jak ma się coś stać to własnie mi.
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:43   #1025
joanna2912
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 516
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Och dzięki Sensuel i Asiu, a w dupsko możesz lać bo ja jestem straszną pesymistką! Od zawsze twierdziłam, że jak ma się coś stać to własnie mi.
oj bedziemy bic za pesymistyczne podejscie wlasnie trzeba sobie powtarzac,ze wszystko bedzie dobrze i trzeba do wszystkiego podchodzic z optymizmem
joanna2912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:46   #1026
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez ania261 Pokaż wiadomość
Sensuel bardzo bardzo dziękuje za odpowiedź!
Ale mam do Was jeszcze jedno pytanko! Jeżeli przytulałam się z moim tż tydzień temu a spodziewany termin @ mam jutro to mogę jej dostać normalnie i jednocześnie być w ciąży? Czy jak jej dostanę to mimo wszystko powinnam zrobić test i jeśli tak to kiedy?

A Wam wszystkim życzę owocnych starań....

Aniu dni płodne,a właściwie szczyt przeważnie występuje ok połowy cyklu.Tak też w moim przypadku jak mam cykle 28 dni to szczyt jest 14-15.A moja koleżanka ma np co 25-43 dni i ona ma od razu po @,bo tak już 2 razy zaszła w ciążę .3 dnia po @.
Jeżeli twój cykl wynosi 28 dni to tydzień temu raczej nic nie wskórałaś.I prawdopodobnie dzidzi nie będzie.Ale jeżeli przytulaliście się ok 2 tyg temu to są szanse już dużo,dużo większe.Od tego jest owulacja
Napisz ile wynoszą twoje cykle

Acha....ja proponuję zrobić test jakieś 3-4 dni po terminie @.Wtedy powinno wyjść na 100%,mnie wyszło
Ale jeżeli jest tak jak piszesz,że przytulanko było tylko tydzień temu to raczej bym się nie nastawiała na II.To za późno.No chyba,ze byłaby jakaś niespodzianka.

Acha...jeszcze coś.Generalnie jak jest ciąża to nie powinno być @,ale zdarzają się plemienia które nie są prawidłową @.Przez te plamienia czasami ciężko lekarzowi określić jest wiek ciąży:/.Sa one znacznie mniejsze niż co miesięczna @ i inne niż zazwyczaj.
__________________
......Myśli stają się rzeczami....

Edytowane przez Sensuel
Czas edycji: 2009-06-20 o 21:51
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:48   #1027
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Jeju troche mnie nie bylo a Wy sie tak strasznie rozpisdalyscie ze nie wiem co napisac
Pepus wiecej wiary kochana
Choc wiem jak ciezko w cos uwierzyc kiedy wszystko jest na opak Ale damy rade,musimy byc wszystkie baaardzo silne
__________________
''Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu''.

Zbigniew Wodecki-"Lubie wracac..."
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 22:03   #1028
joanna2912
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 516
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
Jeju troche mnie nie bylo a Wy sie tak strasznie rozpisdalyscie ze nie wiem co napisac
Pepus wiecej wiary kochana
Choc wiem jak ciezko w cos uwierzyc kiedy wszystko jest na opak Ale damy rade,musimy byc wszystkie baaardzo silne
kazdej starajacej sie ta wiara potrzebna ale jakos nie tak latwo o nia z tego co widze

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Ja juz chyba bede uciekala lulu bo to juz 22 a oczy mi sie zamykaja juz [rawie same takze jak cos to dobrej nocki dziewczynki i do uslyszonka
joanna2912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:05   #1029
ania261
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
GG do ania261
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Sensuel moje cykle wynoszą 30-32 dni także jest prawdopodobieństwo że były to dni płodne. A najlepsze jest to że my wcale nie saraliśmy się o dziecko, poprostu tak wyszło i dlatego jestem taka przerażona.
Ale nie ukrywam bardzo bardzo bym chciała
ania261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:14   #1030
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez ania261 Pokaż wiadomość
Sensuel moje cykle wynoszą 30-32 dni także jest prawdopodobieństwo że były to dni płodne. A najlepsze jest to że my wcale nie saraliśmy się o dziecko, poprostu tak wyszło i dlatego jestem taka przerażona.
Ale nie ukrywam bardzo bardzo bym chciała

Jeżeli twoje cykle wynoszą tyle co piszesz to szczyt powinnaś mieć 16-18 dzień w zależności czy cykl ma 30 czy 32 dni.To sobie sama jakoś policz,bo ja nie byłam nigdy orłem z matmy,a wtedy będziesz wiedziała czy jest możliwość czy nie

Wg mnie i tego co piszesz to szczyt miałaś 6-8 w zależności od długości cyklu.Także jak przytulanko było 13.06 to raczej mizernie.No ale specjalistką nie jestem więc na 1000000% ci nie dam głowy.
__________________
......Myśli stają się rzeczami....

Edytowane przez Sensuel
Czas edycji: 2009-06-20 o 22:18
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:01   #1031
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Oj ciezko ciezko z ta nasza wiara,ale damy rade,bo przeciez jak nie my to kto?? jak nie teraz to kiedy ??
__________________
''Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu''.

Zbigniew Wodecki-"Lubie wracac..."
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 23:17   #1032
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Właśnie więcej wiary tylko skąd ją brać?
Ja też już ide do mężusia na przytulanki, może to ten czas? Kto wie.
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:27   #1033
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Właśnie więcej wiary tylko skąd ją brać?
Ja też już ide do mężusia na przytulanki, może to ten czas? Kto wie.

O Boga kochane .Jestem wierząca,ale nie praktykująca.Co dziennie rozmawiam z nim i proszę o zdrowie dla mojej fasolki .Wiara czyni cuda,a ja w to wierzę
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:30   #1034
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Pepus kochana musimy uzbroic sie w cierpliwosc,wkoncu kiedys nastapi ten dzien ze zobaczymy II kreseczki na tescikach
Ja tez zaraz znikam sie poprzytulac,choc u mnie jeszcze troche do owulki,ale co tam,musze nadrobic za ostatnie czasy hihi

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Dokladnie Sensuel zgadzam sie z Toba w 100% ze wiara czyni cuda,dlatego musimy wierzyc ze sie uda
Nio Tobie sie udalo,teraz jeszcze zeby kruszynka byla zdrowa i ladnie sobie rosla
__________________
''Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu''.

Zbigniew Wodecki-"Lubie wracac..."
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 07:34   #1035
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Wiesz,ja bym tam miała jeszcze parę życzeń :
żeby była zdrowa,
żeby to była ona,
piękna i mądra po mamusi
i żeby mamusia za bardzo w ciąży nie utyła,bo 100kg znowu to mi się nie uśmiecha .
Teraz jest 64,7 i po porodzie mam nadzieję,że dużo więcej nie będzie

a tak w ogóle to Dzień Dobry
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 09:42   #1036
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez Sensuel Pokaż wiadomość
Wiesz,ja bym tam miała jeszcze parę życzeń :
żeby była zdrowa,
żeby to była ona,
piękna i mądra po mamusi
i żeby mamusia za bardzo w ciąży nie utyła,bo 100kg znowu to mi się nie uśmiecha .
Teraz jest 64,7 i po porodzie mam nadzieję,że dużo więcej nie będzie

a tak w ogóle to Dzień Dobry
O to nie jesteś sama w tych życzeniach, bo ja też bym tak chciała. Przytyć troszkę mogę ale rozstępy to już mi się nie podobają

Witajcie.
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:02   #1037
joanna2912
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 516
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Witam wszystkie laseczki w deszczowy dzionek
u mnie taka pogoda,ze chyba prawie caly dzien spedze w lozku na spaniu i ogladaniu filmow bo nie da rady nosa wystawic
joanna2912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:42   #1038
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Hejka kobietki
Hihi Wy to macie zyczenia zwiazane z dzidzia(ciaza)...a ja poprotu chcialabym zeby byla
Ehh u mnie tez pogoda nienajlepsza Znowu caly dzien w domu

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

jeju jaka straszna cisza....masakra
__________________
''Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu''.

Zbigniew Wodecki-"Lubie wracac..."
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:49   #1039
joanna2912
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 516
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Witaj KICIU widze ze u Ciebie pogoda taka jak i u mnie czyli nie zaciekawa
cisza tu jak nigdy masz racje
joanna2912 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 11:04   #1040
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Kicia ja mam takie samo życzenie jak Ty Żeby po prostu była dzidzia, później będę się martwić o inne życzenia W każdym razie drugi cykl starań powoli się rozpoczyna.
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:10   #1041
joanna2912
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 516
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Chyba kazda z nas ma takie malutkie zyczonko zeby miec malutkiego anioleczka tylko czemu nie jest tak latwo jak sie nie chce i sie nie mysli to sie ma a jak sie chce i ciagle czlowiek o tym mysli to jakos nic nie wychodzi takie to niesprawiedliwe
joanna2912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:26   #1042
aneczka555
Zadomowienie
 
Avatar aneczka555
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 019
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

A u mnie piekna pogoda,az wyszlam do ogrodu sie poopalac

Znow wrocila do mnie ogromna chec posiadania malenstwa,im blizej owulacji tym bardziej o tym mysle o ile owulacja wogole bedzie
aneczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:37   #1043
joanna2912
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 516
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez aneczka555 Pokaż wiadomość
A u mnie piekna pogoda,az wyszlam do ogrodu sie poopalac

Znow wrocila do mnie ogromna chec posiadania malenstwa,im blizej owulacji tym bardziej o tym mysle o ile owulacja wogole bedzie
no to tylko pozazdroscic pogody ja mam tak jak Ty i to nie tylko przed owulacja a na dodatek wszystkie moje znajome i kolezanki wkolo albo niedawno rodzily albo wlasnie sa w ciazy a ja z moim pechem chyba sie nie doczekam,bo zawsze tak mam,ze jak czegos bardzo chce i pragne to musi byc na odwrot takie moje szczescie,a u Ciebie owulka na pewno bedzie tylko musisz pilnowac
joanna2912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:54   #1044
aneczka555
Zadomowienie
 
Avatar aneczka555
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 019
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Dziekuje Ci Asiu za mile slowo....Ja mam dokladnie tak samo,wszyscy naokolo w ciazy tylko nie ja ehh czasami zwariowac mozna.I jak sie dowiaduje ze np jakas moja kolezanka czy znajoma zaciazyla to odczuwam zazdrosc czemu nie ja
aneczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:59   #1045
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

dziewczynki a ja tak z innej beczki troche.. powiedzcie mi ile po skoczonym antybiotyku powinno się odczekać ,żeby zrobić badania.. ogólne i te wszystkie inne cytomegalie ,toxo, itd.. 3 dni wystarczy czy więcej? pozdrawiam wszystkie dziewczynki..trzymajcie się kochane
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 12:06   #1046
joanna2912
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 516
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Rozumiem Cie Aniu bo ja mam podobnie a jak na zlosc wszystkie moje znajome stad i kolezanki z pl oswiadczaja mi,ze sa w ciazy i wtedy jestem wsciekla sama na siebie,ze cos jest ze mna nie tak ja juz mam 2 synkow ale szczerze musze przyznac ,ze oby 2 to byly wpadki i mimo to jestem najszczesliwsza osoba na swiecie,ze ich mam i jestem bardzo dumna z nich ale tak szczerze to bylam mloda i jeszcze nie gotowa na dzieci i wyreczalam sie mama albo tesciowa a dopiero teraz czuje tak sama od siebie,ze to juz jest ten czas kiedy podolalabym temu wszystkiemu sama i przyszla pora na dziecko takie planowane zreszta moj maz tez bardzo chce miec dzidziulka a zwlaszcza coreczke bo powiedzial,ze w pilke ma z kim grac a teraz musi miec kogos kogo bedzie mogl chronic a ja jak na zlosc nie moge moj mlodszy synek powiedzial,ze chce siostre na urodziny ale do lipca chyba nie damy rady
joanna2912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 12:55   #1047
aneczka555
Zadomowienie
 
Avatar aneczka555
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 019
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Asiu ale skoro masz juz 2 synow to wiesz ze jestes plodna!! a to najwazniejsze,moim zdaniem twoja ciaza to tylko kwestia czasu!!!!

A ja mam juz prawie 25 lat i jeszcze zadnego dziecka
Tak mi smutno czasami bo mam tak jak Ty teraz ze odczuwasz chec posiadania malenstwa,a sie nie udaje.Najgorsze jest to ze ja nie wiem czy jestem plodna czy nie bo przez 5 lat bralam Cilest,odstawilam w listopadzie i od tego momentu zaczely sie klopoty z nieregularnymi cyklami
aneczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:07   #1048
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

U nas też jest deszczowo. Czuję się jakby to był wrzesień a nie czerwiec. Może po niedzieli wreszcie zaświeci słońce? Nie muszą to byc wielkie upały, a deszcz może sobie padać nockami
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:17   #1049
elady
Przyczajenie
 
Avatar elady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 4
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Kobietki!
Tak Was podczytuję i podczytuję. Wzruszam się i czuję "jedność". Wiecie, co mam na myśli. Jako, że odzywam się pierwszy raz, napiszę kilka słów o sobie: mam 29 lat i od tego czerwca staramy się z mężem o potomka. Wiem, że najmłodsza nie jestem, ale tak bardzo chcę mieć dziecko, wreszcie to zrozumiałam.
Od ok. tygodnia czuję, że coś się dzieje w dole brzucha, intensywnie przytulamy się z tż Może to jakieś inne jajeczkowanie? Wcześniej tak nie miałam, no najwyżej przez 2-3 dni coś czułam. Teraz prawie non stop.
No i też od kilku dni mam powiększone i bolące piersi, ale nie jakoś strasznie. Zrobiłam test w piątek (8 dni po, jak myślę, możliwym zajściu), ale wyszła 1 krecha. Dolina...
Ale Was tak czytam i czytam i zrozumiałam, że po pierwsze, test trzeba by powtórzyć po terminie @ (mam na 26), więc jest jeszcze szansa, a po drugie, że jeżeli nawet nie w tym cyklu, to w następnych trzeba próbować i się nie poddawać.
Wiem, że trzeba myśleć pozytywnie, ale mam skłonności do dramatyzowania i czarnowidztwa...

Wszystkim Mamusiom szczerze gratuluję , a wszystkim przyszłym (w tym sobie ) mówię, że będzie dobrze i że się uda!
elady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:27   #1050
joanna2912
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 516
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

ANIU na pewno jestes plodna po prostu moze na razie hormony musza sie unormowac skoro az tyle czasu bralas antykoncepcje albo staraj sie o dzidzie z testami owulacyjnymi tak moze akurat bedzie Wam latwiej moja siostra na nich sie starala o dzidziulka i im sie udalo nie ma co sie tak od razu podlamywac kochaniutka na pewno bedzie dobrze i za niedlugo zobaczysz 2 kreseczki na tescie i bedziesz szczesliwa a u mnie teraz to tak z ta plodnoscia moze byc roznie bo jestem po operacji szyjki i albo sie uda albo nie ale bede twarda i bede sie starala do bolu takze Ty tez sie podlamuj tylko dzialaj

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez elady Pokaż wiadomość
Kobietki!
Tak Was podczytuję i podczytuję. Wzruszam się i czuję "jedność". Wiecie, co mam na myśli. Jako, że odzywam się pierwszy raz, napiszę kilka słów o sobie: mam 29 lat i od tego czerwca staramy się z mężem o potomka. Wiem, że najmłodsza nie jestem, ale tak bardzo chcę mieć dziecko, wreszcie to zrozumiałam.
Od ok. tygodnia czuję, że coś się dzieje w dole brzucha, intensywnie przytulamy się z tż Może to jakieś inne jajeczkowanie? Wcześniej tak nie miałam, no najwyżej przez 2-3 dni coś czułam. Teraz prawie non stop.
No i też od kilku dni mam powiększone i bolące piersi, ale nie jakoś strasznie. Zrobiłam test w piątek (8 dni po, jak myślę, możliwym zajściu), ale wyszła 1 krecha. Dolina...
Ale Was tak czytam i czytam i zrozumiałam, że po pierwsze, test trzeba by powtórzyć po terminie @ (mam na 26), więc jest jeszcze szansa, a po drugie, że jeżeli nawet nie w tym cyklu, to w następnych trzeba próbować i się nie poddawać.
Wiem, że trzeba myśleć pozytywnie, ale mam skłonności do dramatyzowania i czarnowidztwa...

Wszystkim Mamusiom szczerze gratuluję , a wszystkim przyszłym (w tym sobie ) mówię, że będzie dobrze i że się uda!
Witaj ja tez mam na 24 lub 26 ja bede robila tescik 26 wiec chyba razem bedziemy testowaly no i oczywiscie mam nadzieje,ze wyjda nam 2 krechy
joanna2912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.