Klient Twój Pan ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 16:46   #61
orangecountry
Zadomowienie
 
Avatar orangecountry
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 397
GG do orangecountry
Dot.: Klient Twój Pan ;)

klient nasz pan ale czasmi ochota udusić..
robilam całkiem niedawno kolczyki ślubne. z kosteczek swarovskiego - z 6 sztuk. - zgodziłam sie na nie bo to znajomej teściowej koleżanki mojej siostry czy jakoś tak - adresu nie dostalam, maila nie dostałam, telefonu też nie. - wymiana informacji musiała sie odbywać przez cały ten łańcuszek. - straszne! [nie chciała dać numeru kontaktowego obcej osobie:P] więc domyślcie się ile trwało zanim się dowiedziałam jak maja w końcu wygladac te kolczyki. najciekawsze było to że jestem z okolic białegostoku a ta babka byla z wawy. jak zrobiłam te kolce -proste kosteczki poprzedzielane na lince - to się okazało że nie o takie chodziło -chodziło o na żmijce. zrobiłam na żmijce - okazało się że miały być na cieniutkim jak to możliwe łancuszku . przełożyłam na taki łańcuszek - przekazuję zdjęcie - nie nie o taki chodziło. - miał być łańcuszek z ogniw - takich widocznych [dałam z owali 3.5 na 4 mm] - nie to też nie o taki chodiło. Bogu chwała i cześc ale moja siostra jechała do warszawy na konferencję - więc wyposażyłam ją w szczypce palskie i okrągłe, łapaczki, zaciski, poprzycinane łańcuszki itp - instrukcje obsłógi szczypiec zna - i o litości! udało jej się cudem umówić oraz spotkać z tą 'panią' prognącą zachować anonimowość... -na miejscu przekładała kilka razy - a ja się modliłam w cichości serca aby siostra za mocno lopów nie wygieła podczas przekladania.. [ze srebrem wiemy jak jest.. po pewnym czasie wyginania ma to do siebie że może się wykruszyć czy połamać po prostu..]. wyszło na moją wersję [z łańcuszkiem z ogniwek] bo poniekąd najładniejsza. kolczyki na które babka miała mi dać 180 [no troszke te swarki kosztowały ale na początku myślałam że bedzie bezproblemowo - czyli jak zawsze... a dobre i chociaż parę groszy] musiałam wydać przeszło 220 czy nie więcej.. materiałów zmarnowanych miałam fuullllllllll. makabra. cały proces robienia tych prościusich kolczyków to około 3 miesiące - ostrego stresu i poganiania że muszą być jak najszybcie...a kasy więcej wziąść nie mogłam bo dałam słowo żałuję serdecznie;(
__________________
------------------------------------------

my world , my love, my wire [czyli mój wąteczek z biżuterią.]-


wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post30284685

Edytowane przez orangecountry
Czas edycji: 2009-06-18 o 16:48
orangecountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 16:54   #62
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Cytat:
Napisane przez orangecountry Pokaż wiadomość
klient nasz pan ale czasmi ochota udusić..
robilam całkiem niedawno kolczyki ślubne. z kosteczek swarovskiego - z 6 sztuk. - zgodziłam sie na nie bo to znajomej teściowej koleżanki mojej siostry czy jakoś tak - adresu nie dostalam, maila nie dostałam, telefonu też nie. - wymiana informacji musiała sie odbywać przez cały ten łańcuszek. - straszne! [nie chciała dać numeru kontaktowego obcej osobie:P] więc domyślcie się ile trwało zanim się dowiedziałam jak maja w końcu wygladac te kolczyki. najciekawsze było to że jestem z okolic białegostoku a ta babka byla z wawy. jak zrobiłam te kolce -proste kosteczki poprzedzielane na lince - to się okazało że nie o takie chodziło -chodziło o na żmijce. zrobiłam na żmijce - okazało się że miały być na cieniutkim jak to możliwe łancuszku . przełożyłam na taki łańcuszek - przekazuję zdjęcie - nie nie o taki chodziło. - miał być łańcuszek z ogniw - takich widocznych [dałam z owali 3.5 na 4 mm] - nie to też nie o taki chodiło. Bogu chwała i cześc ale moja siostra jechała do warszawy na konferencję - więc wyposażyłam ją w szczypce palskie i okrągłe, łapaczki, zaciski, poprzycinane łańcuszki itp - instrukcje obsłógi szczypiec zna - i o litości! udało jej się cudem umówić oraz spotkać z tą 'panią' prognącą zachować anonimowość... -na miejscu przekładała kilka razy - a ja się modliłam w cichości serca aby siostra za mocno lopów nie wygieła podczas przekladania.. [ze srebrem wiemy jak jest.. po pewnym czasie wyginania ma to do siebie że może się wykruszyć czy połamać po prostu..]. wyszło na moją wersję [z łańcuszkiem z ogniwek] bo poniekąd najładniejsza. kolczyki na które babka miała mi dać 180 [no troszke te swarki kosztowały ale na początku myślałam że bedzie bezproblemowo - czyli jak zawsze... a dobre i chociaż parę groszy] musiałam wydać przeszło 220 czy nie więcej.. materiałów zmarnowanych miałam fuullllllllll. makabra. cały proces robienia tych prościusich kolczyków to około 3 miesiące - ostrego stresu i poganiania że muszą być jak najszybcie...a kasy więcej wziąść nie mogłam bo dałam słowo żałuję serdecznie;(
nie zgodziłabym się na wymianę informacji przez tyle osób, przecież to niemożliwe, żeby w taki sposób się dogadać
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 19:11   #63
EveBizuteria
Raczkowanie
 
Avatar EveBizuteria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 35
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Ja też nie, i jak widać na załączonym obrazku miałybyśmy rację.Klient nasz pan ale nie można dawać wchodzić sobie na głowę.Założę się że to jakieś wredne babsko.W końcu to klient za artystą powinien chodzić a nie odwrotnie
EveBizuteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 08:53   #64
maweth
Rozeznanie
 
Avatar maweth
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
GG do maweth
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Pakamera - klienkta zamówiła w tygodniu zawieszkę przez "Zamów podobne":

"Klientka : zamawiam ow wisior...niesamowicie piekny...pozdr..Ela

Ja: Witam Zawieszka możliwa do wykonania Z tym, że niestety nie mam u siebie już takiego kryształu, wiec przez to, że będę specjalnie zamawiać cena zawieszki wyjdzie około 47 zł. Może tak być?

Klientka: a no pewnie.....dzieki ....pozdrawiam..Elka....

Ja: Czyli sama zawieszka póki co? Jak tak to poproszę o niecałe 50% zaliczki czyli 20 zł Jak dostanę info o przelewie od razu zamawiam co trzeba i robię zawieszkę.

Klientka: nie pzelewam na konto...dziekuje......... "

Haha.. i weź tu za taką traf, mam 100% pewność, że jakbym zrobiła bez zaliczki to by go nie kupiła. Za bardzo luzacka w wypowiedziach była. Chyba tylko chciała zamówić dla samego zamówienia a nie dla kupna..
Ehh strata czasu dla takich ludzi. Nienawidzę takich gierek
maweth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:57   #65
CheColada
Rozeznanie
 
Avatar CheColada
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 678
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Najnowszy kwiatek- sprzedałam w an pierścionek, w opisie bylo ze ma okolo 20mm średnicy.

komentarz klientki do transakcji:
"nadgarstek ma okolo 20cm"

i zonk, nie wiem czy oni nie czytają co kupują, czy obwod nadgarstka rzeczywiscie ma cos wspolnego z obwodem palca
__________________
Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym...


Zapraszam do obejrzenia naszych Pluszaków

Coś nowego
CheColada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 21:17   #66
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Cytat:
Napisane przez CheColada Pokaż wiadomość
Najnowszy kwiatek- sprzedałam w an pierścionek, w opisie bylo ze ma okolo 20mm średnicy.

komentarz klientki do transakcji:
"nadgarstek ma okolo 20cm"

i zonk, nie wiem czy oni nie czytają co kupują, czy obwod nadgarstka rzeczywiscie ma cos wspolnego z obwodem palca
lol
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 21:45   #67
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Klient Twój Pan ;)

CheColada - padłam ze śmiechu
Ale Tobie pewnie nie tak wesolo...
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 22:23   #68
LadyArgerich
Raczkowanie
 
Avatar LadyArgerich
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 340
Dot.: Klient Twój Pan ;)

CheColada, no po prostu głupawa babeczka, takich jest wiele.

Co do zamówień na biżuterię, to chyba będe ich unikać, tzn. zrób mi coś na wesele w kolorze czerwonym.

Po co się stresować niepotrzebnie, co klientka czy znajoma pomyśli o danym projekcie. Jeśli gotowa biżuteria się podoba, proszę bardzo bierz i bądź szczęśliwa !

Ja niczego jeszcze nie sprzedawałam, ale teściowa dowiedziała się przy okazji jak odbierałam paczki z materiałami, że mam zamiar robić kolczyki, no i zaczęły się grzeczne uśmiechy. Ale nie dałam jej możliwości fantazjowania na temat co ona by chciała żebym ja zrobiła, tym bardziej, że niewiele potrafię. Postawiłam sprawę jasno, jak coś dla ciebie zrobię, Ty ocenisz czy się podoba. No i udało się, sprezentowane kolczyki demonstruje na każdym spotkaniu z koleżankami:) Jest z nich zadowolona i jej duma mnie motywuje do dalszej pracy. Teraz czeka na parę z niebieskim kamyczkiem.....
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
LadyArgerich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:03   #69
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Cytat:
Napisane przez maweth Pokaż wiadomość
Pakamera - klienkta zamówiła w tygodniu zawieszkę przez "Zamów podobne":

"Klientka : zamawiam ow wisior...niesamowicie piekny...pozdr..Ela

Ja: Witam Zawieszka możliwa do wykonania Z tym, że niestety nie mam u siebie już takiego kryształu, wiec przez to, że będę specjalnie zamawiać cena zawieszki wyjdzie około 47 zł. Może tak być?

Klientka: a no pewnie.....dzieki ....pozdrawiam..Elka....

Ja: Czyli sama zawieszka póki co? Jak tak to poproszę o niecałe 50% zaliczki czyli 20 zł Jak dostanę info o przelewie od razu zamawiam co trzeba i robię zawieszkę.

Klientka: nie pzelewam na konto...dziekuje......... "

Haha.. i weź tu za taką traf, mam 100% pewność, że jakbym zrobiła bez zaliczki to by go nie kupiła. Za bardzo luzacka w wypowiedziach była. Chyba tylko chciała zamówić dla samego zamówienia a nie dla kupna..
Ehh strata czasu dla takich ludzi. Nienawidzę takich gierek
Ej, ja to na Pace bylo to ta sama Elka zamawiala u mnie prace za 3 stowy. Ino sie potem z polowy rozmyslila...
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:57   #70
maweth
Rozeznanie
 
Avatar maweth
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
GG do maweth
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Na Pace, na Pace..

Niepoważna jakaś, a ja nauczona poprzednimi sytuacjami nie robie ZP bez zaliczki
maweth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:33   #71
kingaciezak
Przyczajenie
 
Avatar kingaciezak
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skawina
Wiadomości: 4
GG do kingaciezak
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Witam, czytam, czytam i skąd ja to znam. Ja na razie "tworzę" głównie dla rodziny i znajomych, i znajomych znajomych i w większości z kamieni. Moja rodzicielka marzyłam o kompleciku z swarków, więc postanowilam zrobić jej prezent pod choinke. Wykonałam najprostszy komplet, czyli swarek na biglu i i wisorek. Prezent został rozpakowany, obdarowana wyglądała na zadowoloną czego generalnie ciężko dokonać i po kilku godzinach słyszę jak moja mamusia inwigiluje moją wtedy 4.5 letnia córkę: " Zuzia, a powiedz babci, mamusia to zrobila z kryształków te kolczyki, czy z kryształu górskiego?, a Zuzia na to: Babciu no wies z co? pewnie ze z krystału górskiego a nie byle jakich krystałków" Mina babci mowila sama za siebie
Dopiero po wyjściu do pracy w tymże komplecie i utwierdzeniu jej w przekonaniu przez podwałdne ze to jednak swarki uwierzyła, bo mi za nic nie chciała.
__________________
"Nigdy jeszcze na świecie nie pojawił się człowiek taki jak Ty. Nie było go, nie ma i nie będzie. Pomyśl, jak wyjątkowo potraktowało Cię życie. Jesteś dziełem sztuki: niepowtarzalny, nieporównywalny, unikalny."(OSHO)
kingaciezak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 17:12   #72
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Cytat:
Napisane przez CheColada Pokaż wiadomość
Najnowszy kwiatek- sprzedałam w an pierścionek, w opisie bylo ze ma okolo 20mm średnicy.

komentarz klientki do transakcji:
"nadgarstek ma okolo 20cm"

i zonk, nie wiem czy oni nie czytają co kupują, czy obwod nadgarstka rzeczywiscie ma cos wspolnego z obwodem palca
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 13:22   #73
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Z mojej strony mogę potwierdzić, że standardem są opinie "pseudo znawczyń" pt "na targu takie same o połowę taniej".
A ostatnio miałam niedoszłe zamówienie. Dziewczyna pokazuje mi zdjęcie kolczyków, specjalnie wydrukowała, żeby mi pokazać jakie mają być (zaznaczyła nawet ten trud jaki sobie zadała, żeby móc przyjść do mnie ze zdjęciem), po czym dodaje: "chcę, żeby tak wyglądały ale były inne, bigiel nie taki, tylko bardziej kwadratowy, i trochę dłuższe niż te ze zdjęcia, aha i kamień, nie chcę takiego okrągłego (flat briolettes Swarovski) tylko bardziej szpiczasty, no i oczywiście nie taki kolor, bo kto by chciał nosić taki, który do niczego nie pasuje (ruby) " plus zaśmianie się z oczywistego faktu, że taki kolor noszą idioci.
Już widziałam jak to będzie wyglądać... z oczywistych względów nie da się zrobić "takich samych tylko innych", a jeśli nawet człowiek się uprze to i tak zwykle są problemy i niedomówienia, szkoda czasu i nerwów na jedną parę kolczyków. Normalnie powiedziałabym, że nie zrobię ale to była znajoma -znajomej, "klientka z polecenia" jak sama się nazwała, więc grzecznie powiedziałam kosmiczną cenę oraz za każdą poprawkę 20zł. Odpuściła.
A najdziwniejsza rzecz jaką spotkałam to pani, która poprosiła o kolczyki, które będą nierównej długości ale ta nierówność będzie niezauważalna. Pewnie dziwicie się po co takie kombinacje? Otóż osoba, która robiła jej dziurki w uszach zrobiła je nierówno, jedną sporo niżej niż drugą i rzeczywiście, równe kolczyki wyglądały na takiej pani strasznie. Ale dałyśmy radę minimalna różnica w loopach i wyszło zgrabnie.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 13:56   #74
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Z mojej strony mogę potwierdzić, że standardem są opinie "pseudo znawczyń" pt "na targu takie same o połowę taniej".
A ostatnio miałam niedoszłe zamówienie. Dziewczyna pokazuje mi zdjęcie kolczyków, specjalnie wydrukowała, żeby mi pokazać jakie mają być (zaznaczyła nawet ten trud jaki sobie zadała, żeby móc przyjść do mnie ze zdjęciem), po czym dodaje: "chcę, żeby tak wyglądały ale były inne, bigiel nie taki, tylko bardziej kwadratowy, i trochę dłuższe niż te ze zdjęcia, aha i kamień, nie chcę takiego okrągłego (flat briolettes Swarovski) tylko bardziej szpiczasty, no i oczywiście nie taki kolor, bo kto by chciał nosić taki, który do niczego nie pasuje (ruby) " plus zaśmianie się z oczywistego faktu, że taki kolor noszą idioci.
Już widziałam jak to będzie wyglądać... z oczywistych względów nie da się zrobić "takich samych tylko innych", a jeśli nawet człowiek się uprze to i tak zwykle są problemy i niedomówienia, szkoda czasu i nerwów na jedną parę kolczyków. Normalnie powiedziałabym, że nie zrobię ale to była znajoma -znajomej, "klientka z polecenia" jak sama się nazwała, więc grzecznie powiedziałam kosmiczną cenę oraz za każdą poprawkę 20zł. Odpuściła.
A najdziwniejsza rzecz jaką spotkałam to pani, która poprosiła o kolczyki, które będą nierównej długości ale ta nierówność będzie niezauważalna. Pewnie dziwicie się po co takie kombinacje? Otóż osoba, która robiła jej dziurki w uszach zrobiła je nierówno, jedną sporo niżej niż drugą i rzeczywiście, równe kolczyki wyglądały na takiej pani strasznie. Ale dałyśmy radę minimalna różnica w loopach i wyszło zgrabnie.
Podoba mi się takie wyjście gorzej, jakby się zgodziła
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 14:07   #75
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Klient Twój Pan ;)

A po o jej zdjęcie było ? Jak i tak zupełnie inaczej kolczyki będą wyglądały ?
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 14:10   #76
Aoirghe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Metoda spławiania na wysoką cenę jest niebywale skuteczna ;D Jestem wredna, ale zrobiłam tak kilka razy. Wkurzyłam się, bo często dostaję totalnie pogrzmocone zamówienia i jeszcze wymagające ściągania elementów z kilku sklepów na raz. Więc wyceniam wysoko i cóż, jeśli ktoś jest zdesperowany i się upiera, to dodatkowa kasa trochę osłodzi moje cierpienie A przeważnie ludzie rezygnują. Zresztą, parę razy wzięłam się za takie zamówienia, naściągałam materiałów a klienci się rozmyślili. Nie brałam zaliczki, bo to znajomi. I proszę. Do tej pory mam pudło rzeczy, z którymi nie wiem co zrobic, bo mi się nie podobają ;//

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
A po o jej zdjęcie było ? Jak i tak zupełnie inaczej kolczyki będą wyglądały ?
Bo miały być takie tylko inne Znaczy prawie takie same, a jak pamiętacie słynną reklamę...
Aoirghe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 14:13   #77
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Podoba mi się takie wyjście gorzej, jakby się zgodziła
Wtedy by mi się to bardzo opłaciło

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
A po o jej zdjęcie było ? Jak i tak zupełnie inaczej kolczyki będą wyglądały ?
Ta historia, prócz żenującego podejścia klientki, ma odrobinę humoru Dowcip polegał właśnie na tym, że zdjęcie miało się ni jak do tego, co ona sobie życzyła.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 14:14   #78
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Wtedy by mi się to bardzo opłaciło
no racja skoro BARDZO to musiałaś poszaleć z ceną
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 14:50   #79
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
no racja skoro BARDZO to musiałaś poszaleć z ceną
Zachowałam się jak wredna, rozpieszczona biżuteryjka, która nie ma żadnych zahamowań ceniąc swój talent

Podzieliłam sobie klientów na różne kategorie, a w związku z tym, że większa większość ( ) moich prac się sprzedaje bez problemu to tę najbardziej uciążliwą klientelę omijam szerokim łukiem. Podoba mi się ten wątek, bo mogę zasób swoich zasad powiększyć, dzięki Waszym doświadczeniom. Jedno jest pewne, żeby uniknąć problemów warto takowe mieć.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 16:27   #80
zuwiolka
Rozeznanie
 
Avatar zuwiolka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 508
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Doskonały sposób na tzw. trudnego Klienta ... masz wymagania z kosmosu - PŁACZ i PŁAĆ
Popieram
__________________
Mój wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=185431
zuwiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:00   #81
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Klient Twój Pan ;)

co prawda nie jest to związane z trudnym klientem,ale dla poprawy nastroju:
http://craft4youpl.blogspot.com/2009...rafione-i.html
To ja chciałam napisać,że urodziny miałam nie dawno,ale tak dzisiaj sobie pomyślałam,że jak otworzę skrzynkę to znajdę mail z Bukowca,że sklep o mnie zapomniał,że przeprasza i bijąc się w pierś (może być w obie piersi ) za przeoczenie ofiaruje mi zestaw różnych kamieni.Obiecuję,że zrobię zakupy

Przepraszam,nie mogłam się powstrzymać.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:13   #82
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Klient Twój Pan ;)

a ja się urodziłam 3go lipca... hmm...niedługo

135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:15   #83
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Joanno -

iIdlaczego ja nie mialam w czerwcu imienin tylko 26 lipca..?
Musze poszukać porzadniej, bo gdzie nie szukam Anna ma imieniny tylko raz w roku i to 26 lipca wlasnie.

Edytowane przez piechotka
Czas edycji: 2009-06-24 o 18:18
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:24   #84
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Piechotko to napisz do Wioli,że jesteś poszkodowana.Masz raz w roku imieniny.Nie możesz sobie wybrać innej daty i oczekujesz,że dostaniesz coś w zadośćuczynienie
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:30   #85
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
Piechotko to napisz do Wioli,że jesteś poszkodowana.Masz raz w roku imieniny.Nie możesz sobie wybrać innej daty i oczekujesz,że dostaniesz coś w zadośćuczynienie
Ja tam sobie kupię co trzeba, tylko sie zastanawiam jak się osóbki z craft4you dały wciagnąć w taki kanał, że Anna B. miała imieniny i nikt o nich nie pamiętał...
O kurcze - już wiem dlaczego nikt jej nie złozył zyczeń - przecież nikt nie ma pojęcia o tym, że ona ma imieniny w czerwcu
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:57   #86
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Craft4You po prostu ma taka akcje promocyjna w spelnianie zyczen - akurat wylosowali takiego maila.
Zreszta ja np. zrozumialam, ze to bliscy o niej zapomnieli - a liczyla, ze zrobia zamowienie z C4Y. Choc fakt, dosc niezrecznie napisane.
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:17   #87
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Ale jak moga bliscy zapomnieć o imieninach, których nie ma...?
To tak jakbym powiedziała w kwietniu, że było mi wczoraj przykro, że moje dzieci nie złożyły mi zyczeń z okazji Dnia Matki
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:35   #88
zuwiolka
Rozeznanie
 
Avatar zuwiolka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 508
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
co prawda nie jest to związane z trudnym klientem,ale dla poprawy nastroju:
http://craft4youpl.blogspot.com/2009...rafione-i.html
To ja chciałam napisać,że urodziny miałam nie dawno,ale tak dzisiaj sobie pomyślałam,że jak otworzę skrzynkę to znajdę mail z Bukowca,że sklep o mnie zapomniał,że przeprasza i bijąc się w pierś (może być w obie piersi ) za przeoczenie ofiaruje mi zestaw różnych kamieni.Obiecuję,że zrobię zakupy

Przepraszam,nie mogłam się powstrzymać.
Dobre, naprawdę dobre "D

A propos urodzin, to ja mam 8 lipca Też bardzo liczę na prezenty
__________________
Mój wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=185431
zuwiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:36   #89
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Cytat:
Napisane przez zuwiolka Pokaż wiadomość
Dobre, naprawdę dobre "D

A propos urodzin, to ja mam 8 lipca Też bardzo liczę na prezenty
spoko - adres do sklepu mamy
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:37   #90
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Klient Twój Pan ;)

Wiolka - dawno u Ciebie nie kupowałam i nie mam koperty, więc poproszę o adres
Nie żartuję.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
spoko - adres do sklepu mamy
Proszę koleżance podeslać

Ale mam dzisiaj tyły umysłowe :-( Już przeciez wiem, że mam - glupia jestem normalnie...

Edytowane przez piechotka
Czas edycji: 2009-06-24 o 19:38 Powód: głupota ;-)
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.