Moc pozytywnego myślenia - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 20:00   #631
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez sweetlittlegirl Pokaż wiadomość
ja ten artykuł czytałam bardzo dawno i już nie chce mi się pisać obszernego komentarza do niego bo wniosków było duzo po przeczytaniu tego(i sprzeczności w myśleniu autora).Moje odczucia są takie ,że napisał to jakiś "pseudomądrala" ,który chciał zabłysnąć tym,że potrafi coś zanegować.Mało to takich?a ten ,że jescze być może zrobił to jako pierwszy na społecznościowym portalu to już wogóle "respekt"hahaha.Nie ma nic czego człowiek nie probowałby zanegować


a do dziewczyn-nie warto kierować się tym ,co próbują nam wmówić inni, najlepiej samemu zbadać sprawę.Ja jestem własnie takim "niedowiarkiem"-że póki coś nie zostanie mi udowodnione,nie przekonam sie o tym sama to niekoniecznie uwierzę i w wielu sprawach dobrze na tym wychodze (chociaż nie twierdzę ,że we wszystkich).Tak było z PP dawno temu ,w pewnym sensie myślałam ,że to zywkłe pitolenie -spróbowałam i okazało się,że to jednak tak działa.
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 23:27   #632
sweetlittlegirl
Raczkowanie
 
Avatar sweetlittlegirl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 63
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Kiti, sprowadziłaś mnie na dobrą drogę
sweetlittlegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 07:57   #633
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Polecam książkę Paula McKenna "Jak zmienić swoje życie w 7 dni" z dołączoną płytką CD z treninigiem umysłu. Codziennie puszczam sobie to przed snem, to mnie uspokaja, relaksuje i programuje na sukces.

Poluję też na inną pozytywnie energizującą książkę:"Kod szczęścia" Richarda Wisemana. facet przeprowadził badania naukowe nad szczęściem i doszedł do podobnych wniosków co inni głosiciele pozytywnego myślenia.

Zbliża się mój egzamin na prawko a ja czuję, ze to czysta formalność bo prawko mam już w kieszeni
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 08:23   #634
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
Polecam książkę Paula McKenna "Jak zmienić swoje życie w 7 dni" z dołączoną płytką CD z treninigiem umysłu. Codziennie puszczam sobie to przed snem, to mnie uspokaja, relaksuje i programuje na sukces.

Poluję też na inną pozytywnie energizującą książkę:"Kod szczęścia" Richarda Wisemana. facet przeprowadził badania naukowe nad szczęściem i doszedł do podobnych wniosków co inni głosiciele pozytywnego myślenia.

Zbliża się mój egzamin na prawko a ja czuję, ze to czysta formalność bo prawko mam już w kieszeni
A to nowość. Gdzie nabyłaś tę płytkę CD z treningiem umysłu? Nie słyszałam o tym autorze... tak samo jak i o tym drugim.
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:13   #635
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Smile Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez aalien Pokaż wiadomość
A to nowość. Gdzie nabyłaś tę płytkę CD z treningiem umysłu? Nie słyszałam o tym autorze... tak samo jak i o tym drugim.

Kupiłam tę książkę wraz z dołączoną do niej płytką programowania umysłu na sukces jakieś 3 lata temu w Empiku w Krakowie, bo rzuciła mi się w oczy. Byłam wtedy w dołku i potrzebowałam szybko naładować akumulatory. Książka jest napisana zrozumiałym, konkretnym językiem, zawiera porady, jak zmienić swoje myśli a płytka z programowaniem umysłu stanowi jej dodatkowy atut. Przez pewien czas słuchałam jej. Niestety tamtym razem brakowało mi systematyczności w praktykowaniu PM i potem przestałam ale niedawno znów do niej powróciłam.

O tej drugiej książce dowiedziałam się wczoraj, wspomniano o niej w tym artykule o szczęściarach w Cosmopolitan. Chętnie poznałabym naukowe podstawy pozytywnego myslenia
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:13   #636
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Dziewczyny , sprawdziłam. Książka "Zmień swoje życie w 7 dni" jest dostepna w empiku i merlinie. Kosztuje ok 30 zł

Edytowane przez owca79
Czas edycji: 2009-06-24 o 12:00
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:18   #637
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , sprawdziłam. Książka "Zmnień swoje życie w 7 dni" jest dostepna w empiku i merlinie. Kosztuje ok 30 zł
chyba sie przejde do empiku
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 11:59   #638
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Witaj Brzydula
Co u Ciebie słychać? Ja tez wybieram sie po pracy do empiku
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 12:05   #639
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

A ja zanim kupię kolejną książkę chcę doczytać te które mam w kolejce "Stos" ebooków, i 6 filarów poczucia własnej wartości Nathaniela Brandena. Zapowiada się super, ale ze względów na różne życiowe obowiązki dawkuję ją sobie po trochę. I tak podczytuję do pół roku. I też polecam.
Jak to dobrze, że na świecie jest tyle cudwnych książek

Witaj Owieczko, coś rzadko się pojawiasz Czy to ma coś wspólnego z Twoimi wielkimi planami?
Pozdrawiam
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 12:12   #640
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ech, praca a wieczorami basen, bieganie i spotkania ze znajomymi.
Moje plany maja się natomiast bardzo dobrze i jeszcze nie zajmują mi dużo czasu
Może wizualizowanie swojej osoby w Indiach czy innych ciekawych miejscach to spora czesc mojego dnia ale to sie dzieje jakos tak naturalnie i sprawia mi dużą przyjemność.
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 12:14   #641
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Ech, praca a wieczorami basen, bieganie i spotkania ze znajomymi.
Moje plany maja się natomiast bardzo dobrze i jeszcze nie zajmują mi dużo czasu
Może wizualizowanie swojej osoby w Indiach czy innych ciekawych miejscach to spora czesc mojego dnia ale to sie dzieje jakos tak naturalnie i sprawia mi dużą przyjemność.
O ja też dużo wizualizuję w ciągu dnia. Niemal non stop mam w głowie jakieś obrazy. Uspokaja mnie to i dodaje energii.
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 12:21   #642
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez aalien Pokaż wiadomość
O ja też dużo wizualizuję w ciągu dnia. Niemal non stop mam w głowie jakieś obrazy. Uspokaja mnie to i dodaje energii.
U mnie jest podobnie. Nastarajam sie pozytywnie. Czasem zastanawiam sie jak moi znajomi z pracy mnie postrzegają bo często śmieje sie do monitora
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 12:34   #643
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Witaj Brzydula
Co u Ciebie słychać? Ja tez wybieram sie po pracy do empiku
czesc Owca u mnie w sumie nic nowego.....od tygodnia w Polsce sobie siedze zostalo mi jeszcze kilkanascie dni...myslalam ze bedzie tutaj letnia pogoda a tu niespodzianka niemila za to nad wyspami bezchmurne niebo podobno....
moze w empiku zakupie cos do mojej kolekcji ksiazek kucharskich

Owca a co takiego wielkiego planujesz jesli mozna zapytac???
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen


Edytowane przez brzydula_81
Czas edycji: 2009-06-24 o 12:36
brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 12:48   #644
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Pogoda w Polsce wyjatkowo nieletnia
Czyli masz wakacje?!?
Planuje moje RTW

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

A jak egzaminy poszły?
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:07   #645
Malinkaa7
Raczkowanie
 
Avatar Malinkaa7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 71
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ja od paru dni staram sie stworzyc swoja liste celow i powiem Wam ze to strasznie trudna sprawa. Bo przy zalozeniu ze mozna wszystko to ja wlasciwie nie wiem czego chce tak konkretnie.
Malinkaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 18:17   #646
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Pogoda w Polsce wyjatkowo nieletnia
Czyli masz wakacje?!?
Planuje moje RTW

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

A jak egzaminy poszły?
mozna tak powiedziec- po prostu bardziej oplaca mi sie przyjechac na dluzej niz np na tydzien.....
a egzaminy.....coz na wyniki musze jeszcze poczekac do polowy lipca...bez sensu troche
hmmmm RTW?
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 18:24   #647
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Kupiłam książke!!!!!
"Zmień swoje życie w 7 dni"

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

RTW-round the world
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 18:25   #648
COOKIESmonster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Offenbach
Wiadomości: 149
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Ja tez walcze ze swoim wygladem...
Basen, bieganie i jest coraz lepiej. Dobrze sie czuje.

Co do wizualizacji, wydaje mi sie ze trzeba spokojnie czekac i nie wpadac w panike. Jak sie stresujemy to automatycznie myslimy o niepowodzeniu.
Kidys myslalam o meżczyznie. Bardzo mi zależało ale niestety.
Poddałam sie po 3 miesiacach walki.
Było cieżko ale poznalam kogos innego i zapomnialam o tamtym. Po miesiącu przyszedł i błagał mnie o powrot...

Wtedy jeszcze nie wiedzialam o przyciaganiu. To było nieświadome...
właśnie mam jeden z 'tych dni' i bardzo potrzebowałam takiej wypowiedzi. dziękuję
__________________
22.11.
COOKIESmonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 18:31   #649
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Kupiłam książke!!!!!
"Zmień swoje życie w 7 dni"

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

RTW-round the world
super! ja chyba jednak jutro....dzis bylam tylko 5 minut w empiku
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 18:37   #650
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez COOKIESmonster Pokaż wiadomość
właśnie mam jeden z 'tych dni' i bardzo potrzebowałam takiej wypowiedzi. dziękuję
Kochana, nic sie nie martw. Wszystko bedzie dobrze tylko sie zrelaksuj daj sie ponieść z prądem...
Ja zaczelam tez chodzic na basen. Relaksuje mnie i zajmuje czas, nie mysle o niepowodzeniach a do tego dbam o cialko
Brzydula ja kupiłam książke w Matrasie, w Empiku nie było ...
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 18:44   #651
monochrome
Rozeznanie
 
Avatar monochrome
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Wiadomości: 701
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez aalien Pokaż wiadomość
A ja zanim kupię kolejną książkę chcę doczytać te które mam w kolejce "Stos" ebooków, i 6 filarów poczucia własnej wartości Nathaniela Brandena. Zapowiada się super, ale ze względów na różne życiowe obowiązki dawkuję ją sobie po trochę. I tak podczytuję do pół roku. I też polecam.
Jak to dobrze, że na świecie jest tyle cudwnych książek

Witaj Owieczko, coś rzadko się pojawiasz Czy to ma coś wspólnego z Twoimi wielkimi planami?
Pozdrawiam
Również polecam "6 filarów poczucia własnej wartości". Bardzo dobra książka, można powiedzieć, że pomogła mi wyjść z hmmm mrocznego okresu w moim życiu.
__________________
I can ride my bike with no handlebars
monochrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 18:48   #652
COOKIESmonster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Offenbach
Wiadomości: 149
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Kochana, nic sie nie martw. Wszystko bedzie dobrze tylko sie zrelaksuj daj sie ponieść z prądem...
Ja zaczelam tez chodzic na basen. Relaksuje mnie i zajmuje czas, nie mysle o niepowodzeniach a do tego dbam o cialko
Brzydula ja kupiłam książke w Matrasie, w Empiku nie było ...
chyba też będę musiała
a jak przyjadę do Polski to poszukam tej książki Paula McKenna "Jak zmienić swoje życie w 7 dni" ;]
__________________
22.11.
COOKIESmonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 18:56   #653
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Dzis przesłucham CD "Programowanie Umysłu"
Dam znac czy warto nabyc książkę...
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 18:59   #654
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Kochana, nic sie nie martw. Wszystko bedzie dobrze tylko sie zrelaksuj daj sie ponieść z prądem...
Ja zaczelam tez chodzic na basen. Relaksuje mnie i zajmuje czas, nie mysle o niepowodzeniach a do tego dbam o cialko
Brzydula ja kupiłam książke w Matrasie, w Empiku nie było ...
hehe w matrasie to tez dzis bylam i zakupilam ksiazke o deserach szkoda ze nie wiedzialam o tej ksiazce, kto jest jej autorem?
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 19:04   #655
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Dzis przesłucham CD "Programowanie Umysłu"
Dam znac czy warto nabyc książkę...
Jestem bardzo ciekawa Twoich wrażeń!!!
Sama lubię słuchać nagrań, jak już pisałam lubię Ewę Foley. Dziś właśnie słuchałam jej nagrania dotyczącego Przebaczenia. Jest to jedna z lekcji z Kursów Cudów, btw czy któraś z Was miała może do czynienia bliżej z tym kursem? Ja znalazłam w sieci na ten temat taką stronę http://www.kurscudow.org/cotojestkurscudow.htm ale jeszcze się nie wczytywałam.

A basen uwielbiam W realnym świecie nie mam teraz na niego czasu, ale jak sobie powizualizuję to wkrótce czas się znajdzie
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 19:06   #656
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
hehe w matrasie to tez dzis bylam i zakupilam ksiazke o deserach szkoda ze nie wiedzialam o tej ksiazce, kto jest jej autorem?
Paul McKenna
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 19:08   #657
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Paul McKenna
to chyba przelotem ja widzialam moglam kupic....najwyzej jutro
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 21:53   #658
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Piszecie o nagraniach. czy są one dostępne w necie albo może w klubie optymistek?
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:00   #659
slonecko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 87
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Wczoraj w nocy obejrzałam film The Opust. Jestem pod wrażeniem tego filmu. Uświadomiłam sobie, że niektóre rzeczy, sytuacje nieświadomie pojawiały się w moim życiu, (nieświadomie je przyciągałam - co miało pozytywny skutek na moja przyszłość, na chwilę obecną).
Teraz próbuje to robić świadomie ale jak narazie nic nie dzieje się Choć wiem że od razu nic nie dzieje się, nic szybko nie stanie się. czas nauczyć się cierpliwości, bo jestem bardzo niecierpliwa (wszystko bym chciała od razu - a to błąd - walczę z tym ale trudno jest).
teraz codziennie pisze afirmacje, abym znalazła wymarzona pracę. Rodzina mi mówi, że w swoim zawodzie nie mam szans ;/
Podania wysłałam i nic jak narazie. ale wierzę, nie poddam się, lubię swój zawód i chcę w nim pracować mimo wszystko. Wierzę w moc afirmacji

Przypomniało mi się jedno zdarzenie. Kilka lat temu pojechałam nad morze z siostrą i jej rodziną, bardzo spodobała mi się ta miejscowość. Przez cały rok powtarzałam sobie że znów tam wrócę, następnego roku znów tam pojechałam w to samo miejsce ten sam dom lecz inny pokój
2 lata później tez chciałam tam jechać, tez często myślałam że chce tam jechać itp. Wyjazd miał dojść do skutku, ale zdarzyło się coś strasznego - kumpela zachorowała i lipa z wyjazdu ale nadal wierzyłam że pojadę wtedy mój facet zaproponował że pojedzie ze mną i pojechał
Rok temu też marzyłam o wyjeździe ale facet miał staż i mało realne to było, ale cudem pojechał Ten rok mam wolny ale za rok znów tam che jechać.

Tą samą moc musze na pracę przełożyć, a będzie dobrze -

Edytowane przez slonecko
Czas edycji: 2009-06-24 o 22:05
slonecko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:59   #660
Shadowboxer
Raczkowanie
 
Avatar Shadowboxer
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: London
Wiadomości: 67
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Kurcze, naprawdę napaliłam się na te książki o których piszecie, że są takie fajne, zresztą akurat mam trochę czasu i chętnie sobie je poczytam Aktualnie pracuje nad zwiększeniem motywacji i rozplanowaniem sobie drogi do celu, chodzi tu głównie o zmotywowanie się do nauki. Muszę przyznać, że na początku szło opornie, ale teraz jest lepiej niż się spodziewałam! Jeszcze raz przeczytam sobie wkrótce 'Motywację bez granic' Nikodema Marszałka, przyda się w tej chwili.
Shadowboxer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.