Wielbicielki Piękna IV - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 10:37   #2221
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

od wczoraj zaczęłam znowu naftę kosmetyczną do włosów używać

wpadne potem
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:08   #2222
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Ja mam tylko jeden kardigan, ale w wakacje planuję zakup kilku Mam ograniczone mozliwości bo u mnie w miejscowości raczej ciężko o dobrą jakość, a tak jak pisałaś nie chcę żeby mi się skrócił i poszerzył. Mój kardigan jest z H&M i mam właśnie zaufanie do tej marki, dlatego wolę poczekać i kupić sobie jakoś w te lato

Zyskowa - serce się kraja jak czytam Twoje wypowiedzi
a mozesz zobaczyc jaki ma sklad?
bo ja widzialam w h&m kiedys 100% bawelny
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:28   #2223
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
od wczoraj zaczęłam znowu naftę kosmetyczną do włosów używać

wpadne potem
a uzywasz jej na cale wlosy?
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:23   #2224
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Dzień Dobry
u mnie burza wczoraj, całą noc prawie od 21 do 2 w nocy czytałam książkę i non stop lało, grzmiało i błyskawice były.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Pierscionek miał byc niespodzianka ale trzeba było zmierzyc mój palec, a paluszki mam dziecięce hehe bo Pani (niemiła)w aparcie nie uwierzyła ze ma byc taki mały ehhh
Pierscionka nie wybierałam jedynie naprowadzałam mojego TŻ mniej wiecej jaki bym chciała a wybrał juz sam.
Same zareczyny maja być już niespodzianka wiec nie wiem co kiedy i gdzie ... no a potem wiadomo bedzie trzeba zrobić w domku rodzinne zareczyny dla rodzinki
fajnie fajnie oby mój tż też wpadł na podobny pomysł, bo założę się że nie trafi z rozmiarem

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
Ja pracowałam w wedlu...

A moja dieta jest taka: teraz wcinam bąboladę, truskawki i lody


Dzisiaj się pokłóciłam z tztem o pierdołę już miałam ochotę iść do domu ale mnie zatrzymał. A potem mi powiedział "nie wiem jakbyś była na mnie wściekła, możesz być zła jak 150 ale ja jestem przy Tobie i chce abyś Ty była ze mną cały czas"

Tak mi się głupio zrobiło
mój też mi tak powiedział ostatnio...był u mnie, ja byłam nieznośna i uciekałam przed nim, nie odzywałam sie. Podszedl, pogadał, przytulił.
Nie doceniam tego co mam czasem...
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość


Mój TŻ sie obawiał ze kupi za mały i wtedy byłby klops wielki i jak sie okazało pozniej kupiłby mi faktycznie za mały wiec dobrze ze sie przyznał i zmierzyłam
Ale do tej pory nie wiem jaki wzór mi kupił
niespodzianka musi być
Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Asiu, no tak Kłótnie podsycają miłość A godzenie się jest takie faaajne Rl - real, czyli w naszym przypadku spotkanie w rzeczywistym świecie
potwierdzam godzenie się jest super
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
hej kochane
przyszlam powiedziec ze dzisiejszy egz zaliczylam na 4... dziekuje za kciuki
Jeszcze tylko czekam na wyniki jednego..
dasz rade
Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
Że mu znowu smutno zrobiłam bo chciałam odejść, a on też mi zrobił smutno bo to przez niego była awantura. Ale potem się dogadaliśmy.

Ten mi w ogóle zaczął gadać o wyjazdach z kumplami na kilka dni itp.

I ustaliliśmy, że góra jeden dzień (rano wyjedzie wieczorem wraca) to może sam. Ale już kilkudniowe wypady to tylko ze mną

Bo go ominęły 3 wypady: do Francji, Bieszczady, nad morze.
Ale ja nie chce aby on sam wyjeżdżał na ileś dni. No i co on wyjedzie a ja będę w chacie, na pewno będzie mi miło;/ I ustaliliśmy coś takiego


Wiem wiem i się przyznaję, jestem strasznym zazdrośnikiem!
mój na początku naszego spotykania się miał okazję jechać z 4kumplami do Czech, nie pamiętam nazwy miejscowości, ale kupowali jakieś bilety czy coś i mieli wstęp do iluś tam dyskotek czy klubów. Chiał jechać, ale mieliśmy już plany i ja też kręciłam nosem bo wiem co jego koledzy wyrabiają... i został
i masz rację z tym ograniczonym zaufaniem
Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
No akurat towarzystwo Tzta uwielbia robić kawały takim laską... Czasem nawet chamskie.
Ostatnio jak jedna się znalazła to tak przy niej do jej chłopaka "Boże jak Ty możesz całować się z chodzącą popielniczką, obrzydlistwo".

Ona wściekła a jej chłopak się śmieje, bo wie że to kawał

Mi natomiast jego kolega w ramach życzeń urodzinowych powiedział "oby chłopak Cię nie zdradzał"
Wiesz takie czasem bardziej chamskie a takie czasem śmieszne
na rekolekcjach pamiętam jak ksiądz potępiał nałogi, picie, palenie itp. I potem mówił do chłopaków: chyba nie chcecie żeby wasze dziewczyny jak się calujecie myślały, że całują się z trampkiem?
powaliło mnie to...
Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ale ja nie znam innego życia, odkąd pamiętam to on przy mnie był i kiedy potrzebowałam jakiejś bliskości jak teraz to on był, przytuli, pocałował, pocieszył. Staram się zawalić obowiązkami, na 11 mam fryzjera, a na 17 mam jazdy, do domu wracam na 20, jeszcze w to gdzieś wcisnę ćwiczenia, może jakoś nie będę o nim myśleć. Chciałabym teraz wyjechać stąd, zacząć życie gdzie indziej, odciąć sięod tego wszystkiego
kochana daj sobie z nim spokój, im szybciej zapomnisz tym lepiej...

i masz rację, zajmij się czymś, żeby nie myśleć.
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:46   #2225
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cytat:
Napisane przez tequilla.sunrise Pokaż wiadomość
zyskowa życzę Ci żeby się wszystko dobrze ułożyło, a najważniejsze żebyś była szczęśliwa
Cytat:
Napisane przez chitty Pokaż wiadomość
zyskowa - ja uważam, że lepiej przecierpieć rozstanie niż cierpieć całe życie. Moja przyjaciółka była 4 lata z chłopakiem i jak ją rzucił to była w takim stanie, że masakra, wiecznie smutna chodziła itp. No i ja ją doprowadziłam do porządku, że teraz o nim w ogóle nie myśli
Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
kochana daj sobie z nim spokój, im szybciej zapomnisz tym lepiej...
i masz rację, zajmij się czymś, żeby nie myśleć.
dziękuję wam kochane...
najgorsze, że czuję, że mam tylko was i to osoby, których nie znam i nigdy nie widziałam
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
zyskowa nie mów, że on by z nią coś zaczął kręcić...
możesz śmiało pisać na forum, wysłuchamy, może coś się nam uda poradzić
teraz mam wrażenie, że on nie jest tą samą osobą co kiedyś, tej osoby nie znam
a na forum to tak się trochę boję, bo ktoś niepowołany może przeczytać mogłam sobie wziąć inny login byłabym bardziej anonimowa w sumie i tak się uzewnętrzniłam za bardzo
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:11   #2226
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
dziękuję wam kochane...
najgorsze, że czuję, że mam tylko was i to osoby, których nie znam i nigdy nie widziałam

teraz mam wrażenie, że on nie jest tą samą osobą co kiedyś, tej osoby nie znam
a na forum to tak się trochę boję, bo ktoś niepowołany może przeczytać mogłam sobie wziąć inny login byłabym bardziej anonimowa w sumie i tak się uzewnętrzniłam za bardzo

jak to nas nie znasz
i wcale nie klam ze nigdy nas nie widzias
malo zdjec bylo wstawianych po albumach
glowa do gory
zawsze masz nas
__________________
diabelsko kobiecy blog

Edytowane przez poziomeczkaa89
Czas edycji: 2009-06-25 o 13:12
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:40   #2227
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Zyskowa, słoneczko... Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą. Całym serduszkiem pragnę abyś była szczęśliwa i w końcu Ci się uda! Tylko musisz się odciąć osoby która nawet nie wie czy Cię kocha. Wiem, to jest strasznie trudne ale nie można żebrać o czyjąś miłość, jest Ci teraz trudno, ja wiem ale to wszystko minie, lepiej pocierpieć chwilę niż później całe życie. Szkoda, że mieszkasz w małej mieścince bo to bardzo ważne żebyś gdzieś wychodziła, spotykała się, zapełniała sobie czymś czas. Nie miałaś nigdy czegoś co chciałaś zrobić ale przez niego nie mogłaś? Trzeba nauczyć się żyć na nowo, bez niego!
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 13:46   #2228
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
jak to nas nie znasz
i wcale nie klam ze nigdy nas nie widzias
malo zdjec bylo wstawianych po albumach
glowa do gory
zawsze masz nas
czuję tak jakbym mogła was nazwać przyjaciółkami
Ciebie widziałam raz na zdjęciu z remontu a właśnie, żebym ja ćię zaraz bić nie zaczęła, wzięłaś link na nk i co? nie ma Cię jeszcze w klubie
Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Zyskowa, słoneczko... Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą. Całym serduszkiem pragnę abyś była szczęśliwa i w końcu Ci się uda! Tylko musisz się odciąć osoby która nawet nie wie czy Cię kocha. Wiem, to jest strasznie trudne ale nie można żebrać o czyjąś miłość, jest Ci teraz trudno, ja wiem ale to wszystko minie, lepiej pocierpieć chwilę niż później całe życie. Szkoda, że mieszkasz w małej mieścince bo to bardzo ważne żebyś gdzieś wychodziła, spotykała się, zapełniała sobie czymś czas. Nie miałaś nigdy czegoś co chciałaś zrobić ale przez niego nie mogłaś? Trzeba nauczyć się żyć na nowo, bez niego!
to takie trudno. teraz mój smutek miesza się ze złością, czemu mu wtedy uległam, złamałam swoje zasady i pozbyłam się tego co najpiękniejsze, cho chciałam dać tego jedynego. Sama już nie wiem czy żałuję, tamtego faceta kochałam, tego nawet nie znam, to nie on
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:54   #2229
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Zyskowa zacytuję Ci takie mądre słowa: "Nie żałuj, że coś się skończyło. Ciesz się ze mogłaś to przeżyć!" Postaraj się wyciągnąć wnioski, i później mądrze wykorzystaj rzeczy, których się nauczyłaś. Na pewno nie żałuj. Ja mimo tych strasznych 2 lat z EXem nie żałuję, że go poznałam. Nauczyłam się masy nowych rzeczy i jestem dużo mądrzejsza. Skoro uczesniczył w Twoim życiu i zdecydowałaś się nagiąć swoje zasady widocznie tak musiało być. Nie ma co roztrząsać.
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:13   #2230
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Zyskowa zacytuję Ci takie mądre słowa: "Nie żałuj, że coś się skończyło. Ciesz się ze mogłaś to przeżyć!" Postaraj się wyciągnąć wnioski, i później mądrze wykorzystaj rzeczy, których się nauczyłaś. Na pewno nie żałuj. Ja mimo tych strasznych 2 lat z EXem nie żałuję, że go poznałam. Nauczyłam się masy nowych rzeczy i jestem dużo mądrzejsza. Skoro uczesniczył w Twoim życiu i zdecydowałaś się nagiąć swoje zasady widocznie tak musiało być. Nie ma co roztrząsać.
chyba nigdy nie zrozumiem dlaczego kochał tak bardzo i nagle przestał, nie zrozumiem. Ale muszę znaleźć w sobie dużo siły... mnóstwo siły tylko gdzie?
wiem, że jest ktoś, kto kocha mnie tak jak ja mojego ex, tak jakbym chciała, żeby kochał mnie ex. jednak on nim nie jest i nie kocham go
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 15:19   #2231
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cześć Dziewczynki

Ale macie tempo

Zyskowa Martysia bardzo mądrze pisze i radzi. Pospisuję się pod jej postami. Musisz o nim zapomnieć, to jedyne wyjście. Wiem, że teraz wydaje się to nierealne, ale uwierz, że za jakiś czas ból minie, i zaczniesz żyć na nowo. Tylko teraz zdaje Ci się, że świat się zawalił. To nieprawda! Zobaczysz, będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
dalszy ciąg listy must have wg messinki :

-bokserki, w przeróżnych kolorach - w zależności od preferencji, ale myślę, że taką konieczną jest biała biała bokserka + rurki - prosto a zarazem bardzo fajnie
-żakiet,marynarka - ja w swojej szafie mam dwie : jedna biała taki typowy żakiet, druga brązowa upolowana w Trollu na promocji, ma rękawki 3/4 i bardzo fajnie układa się w talii
-płaszczyk - dobrze jest zarzucić zwłaszcza kiedy pod spodem jest jakaś ładna koszula
-ekoskórka - myślę, że również idealnie pasuje do zwykłych zestawów
-kardigany - one spisują się idealnie, pasują zarówno do zarzucenia na sukienkę (często tak stosuję swój musztardowy) lub po prostu do bokserki
uwielbiam zestaw :
- czerwona sukienka (bez ramiączek) + na to musztardowy kardigan, zapięty tylko na pierwszy guzik
- białe rurki + brązowy pasek (lekko połyskujący) + biała bokserka + musztardowy kardigan + musztardowe baletki i brązowa pikowana torba na łańcuszkach

no i myślę, że bardzo, ale to bardzo ważne są dodatki ! mam mnóstwo bransoletek, wisiorków, kolczyków i myślę, że naprawdę warto w to zainwestować

Moja dieta w dniu dzisiejszym padła po całości Tż wręczył mi na kolejny miesiąc ogromną moją ulubioną czekoladę Wedla z bakaliami, pochłonęłam kilka kostek Ale nie mam wyrzutów, bo było cudownie
Messinka zostaniesz moją stylistką? Ostatnio robiłam porządki w szafie i okazało się, że wcale nie mam tak mało ubrań, tylko, że nie mam w czym chodzić, bo nie potrafię ich do siebie dobrać... A Ty masz taaakie suuuper pomysły i wizje Specjalistko Ty Aha,a jakiego Waxa używasz, bo wiem, że jest kilka rodzajów. Możesz mi podać link z KWC? Dziękuję

Jak tam mija dzień? Bo ja się nudzę okropnie... Ale na szczęście o 20 idę na aerobik w końcu się trochę poruszać, bo tylko jem, jem, i jem...
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 16:55   #2232
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

wróciłam od fryzjera, ścięłam trochę włosy, po bokach pazurki tył w szpic powiedziała że wg niej bedzie mi tak pasować, no i rzeczywiście jest fajnie, nie miałam tak jeszcze
szkoda mi tylko trochę tego że poszło ze 2x więcej z długości moich włosów niż chciałam, no ale fryzjerzy mają swoje wizje - jak powiesz że chcesz obciąć 2cm to i tak zetnie więcej ale podoba mi się, są takie akurat i fajnie się czuję, tak mi lżej na głowie

byłam opryskiwać róże na mszyce, prze4d domem mam taka ogromną czerwoną pnącą, wysoka na 2,5m i szeroka na 3m, i w tym roku rozrosła się tak, że przybrała kształt wielkiego serca śliczna jest, a raczej była, bo jak zaczęła kwitnąć deszcze ją poniszczyły
a ja tak lubie moje kwiatki

zyskowa facetów nie da się czasem zrozumieć, nie przejmuj się...skoro mówi że nie wie czy kocha, że mu się nagle odwidziało z dnia na dzień to nie warto zawracać sobie nim głowy. Nawet jakby się z nikim nie spotykał, mnie by takie "wahania" nastrojów: raz kocha raz nie, doprowadziły do szału.
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:32   #2233
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Witam pięknotki ja dopiero teraz bo cos mi komp szwankowal ale mily kolega pomogl i juz wszystko gra
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:02   #2234
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

jeju co tu tak cicho?

ja chyba znowu dziś wieczorem zostanę bez kompa, burza idzie...
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:45   #2235
tequilla.sunrise
Zadomowienie
 
Avatar tequilla.sunrise
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 736
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

cały dzień maluję i dopiero siadłam do kompa (który mi się zresztą strasznie wiesza). zjadłam kurczaczka z warzywami i moment odsapnę.

Red wstawisz fotki fyzurki do galerii??
u mnie też się na burzę zanosi, strasznie cięzkie powietrze i się chmurzy
__________________
_________________________ ___
odchudzanie z WP i zdrowe odżywianie
było: 48kg
jest: 50kg
będzie: 48kg (wracamy do starej wagi)
wzrost: 168cm

tequilla.sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:53   #2236
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

zyskowa: zawsze sa na wizazu kluby , gdzie moga czytac wpisy tylko ich czlonkowie, sa blogi z ograniczonym dostepem (na haslo)

Ciekawe jak ida Kasi przygotowania do slubu i jaki makijaz sobie wymyslila

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
jeju co tu tak cicho?

ja chyba znowu dziś wieczorem zostanę bez kompa, burza idzie...
Bez kompa to ciezkie zycie Ja mam laptopa, ale kiedys bateria siada w koncu... Wczoraj to wlaczalam, slyszalam ze idzie cos mocniejszego wylaczalam i taka zabawa w kolko.

Troche sie popsulo u mnie takie nowe centrum handlowe (lekko sie pospieszyli pod koniec i zle porobili), w kinie dach zaczal przeciekac, prad sie wylaczyl od zwarcia, parkingi zalane.

No i komu sie chce gdzies ruszyc jak ciagle grzmi
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:09   #2237
chitty
Rozeznanie
 
Avatar chitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kablem owinięta
Wiadomości: 954
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

u mnie dzisiaj było mega gorąco, ale o 17 była burza ;/
no i teraz też jest szaro ;/

ech, chciałabym takie stuprocentowe lato.

a kupiłam sobie dzisiaj tylko tusz Renatki ten z Rimmela
__________________
najgorszy czas w zyciu to czas przeszły niedokonany.

wymianka.

tylko w weekendy.


chitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:19   #2238
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
zyskowa facetów nie da się czasem zrozumieć, nie przejmuj się...skoro mówi że nie wie czy kocha, że mu się nagle odwidziało z dnia na dzień to nie warto zawracać sobie nim głowy. Nawet jakby się z nikim nie spotykał, mnie by takie "wahania" nastrojów: raz kocha raz nie, doprowadziły do szału.
też byłam u fryzjera po fryzurę zaproponowaną przez mess i wylądowałam z prostą grzywką i wyglądam jak ufo, a miało być bóstwo
oswajam się z myślą, że jego nie ma to trudne

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

mam zamiar sobie załatwić skierowanie na rehabilitację i będę miała dzień:
praca(jagody), rehabilitacja, jazdy, trening, sen
cały dzień zapełniony
niech tylko mi się uda
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:55   #2239
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Zyskowa czytam i czytam i normnalnie pienie się ze zlosci ze tak cierpisz jestes taka wrazliwa i wydaje mi sie ciepla dziewczyna ze niezaslugujesz na to wszystko...3mam kciuki za Ciebie dasz rade! i jeszcze spotkasz wielka milosc
A co do fryzury wstaw fotke my ocenimy obiektywnie napewno niejest zle
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 20:04   #2240
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
a mozesz zobaczyc jaki ma sklad?
bo ja widzialam w h&m kiedys 100% bawelny
dobrze, ale aktualnie jest w pralce

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki

Ale macie tempo

Zyskowa Martysia bardzo mądrze pisze i radzi. Pospisuję się pod jej postami. Musisz o nim zapomnieć, to jedyne wyjście. Wiem, że teraz wydaje się to nierealne, ale uwierz, że za jakiś czas ból minie, i zaczniesz żyć na nowo. Tylko teraz zdaje Ci się, że świat się zawalił. To nieprawda! Zobaczysz, będzie dobrze

Messinka zostaniesz moją stylistką? Ostatnio robiłam porządki w szafie i okazało się, że wcale nie mam tak mało ubrań, tylko, że nie mam w czym chodzić, bo nie potrafię ich do siebie dobrać... A Ty masz taaakie suuuper pomysły i wizje Specjalistko Ty Aha,a jakiego Waxa używasz, bo wiem, że jest kilka rodzajów. Możesz mi podać link z KWC? Dziękuję

Jak tam mija dzień? Bo ja się nudzę okropnie... Ale na szczęście o 20 idę na aerobik w końcu się trochę poruszać, bo tylko jem, jem, i jem...
OCZYWIŚCIE, że zostanę, to będzie dla mnie zaszczyt

właśnie piję herbatkę miętową, moczę stópki w ciepłej wodzie z solą różaną i mam waxa na głowie
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:45   #2241
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Zyskowa czytam i czytam i normnalnie pienie się ze zlosci ze tak cierpisz jestes taka wrazliwa i wydaje mi sie ciepla dziewczyna ze niezaslugujesz na to wszystko...3mam kciuki za Ciebie dasz rade! i jeszcze spotkasz wielka milosc
A co do fryzury wstaw fotke my ocenimy obiektywnie napewno niejest zle
jak pomaluję i kupię prostowalnicę to pokażę
honey ja jestem nadwrażliwa nawet bym powiedziała, to tak boli. Ja już nie wytrzymuję
dziękuję za ciepłe słowaszkoda, że on taki nie myśli
Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
OCZYWIŚCIE, że zostanę, to będzie dla mnie zaszczyt
ja też chcę żebyś została moją stylistką
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:53   #2242
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Okeeej nie ma sprawy

Coś Wam napisze, ale nie smiejcie się Spisuję z internetu zwroty na maturę z angielskiego i wkuwam w wakacje... :sciana:
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:58   #2243
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Okeeej nie ma sprawy

Coś Wam napisze, ale nie smiejcie się Spisuję z internetu zwroty na maturę z angielskiego i wkuwam w wakacje... :sciana:
ja też może powinnam z rosyjskiego,ale nie mam głowy do tego i tak cały ten rok szkolny zawaliłam przez nasze huśtawki w związku
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:04   #2244
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Dlatego teraz się bierzesz do roboty Nie ma co odwracać się za siebie Idź do przodu z podniesioną głową, przez faceta świat się nie zawala
Jest dużo, dużo lepszych i fajniejszych chłopaków, którzy czekają na taką dziewczynę jak Ty !
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:27   #2245
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Okeeej nie ma sprawy

Coś Wam napisze, ale nie smiejcie się Spisuję z internetu zwroty na maturę z angielskiego i wkuwam w wakacje... :sciana:
Nic śmiesznego...tez sie za to wezme...bo to kurcze tak niedlugo
Ja mysle o maturze i o tym co dalej to mi serce staje w przełyku :/

Dziewczyny uzywala ktoras z Was tego mineralnego matujacego z l'oreala?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:28   #2246
chitty
Rozeznanie
 
Avatar chitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kablem owinięta
Wiadomości: 954
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Uciekam spać, bo jutro rano muszę wstać i jadę na porządne (mam nadzieję) zakupy. Już się nie mogę doczekać.

(ha, i to mi jest potrzebne do szczęścia, facet już jest zbędny )

a tak w ogóle to nadal się zastanawiam z kim pójdę na te wesela

messinka i honey - a jaką chcecie zdawać, podstawową czy rozszerzoną?
__________________
najgorszy czas w zyciu to czas przeszły niedokonany.

wymianka.

tylko w weekendy.



Edytowane przez chitty
Czas edycji: 2009-06-25 o 21:29
chitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:38   #2247
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Okeeej nie ma sprawy

Coś Wam napisze, ale nie smiejcie się Spisuję z internetu zwroty na maturę z angielskiego i wkuwam w wakacje... :sciana:
Angielski to akurat nie zaszkodzi, gorzej jakbys matme kula
Chociaz w wakacje przyjemniej uczyc sie z piosenek/filmow.
I tak podziwiam motywacje

Co do ang przypomniala mi sie moja babka:
-bartek? czemu nie piszesz?
- bo mam reke w gipsie! przychodze dla obecnosci i zeby posluchac
- to naucz sie pisac lewa! ja jak mialam reke w gipsie to nauczylam sie pisac lewa i teraz jestem dwureczna

babka naprawde uwazala, ze zlamanie prawej reki nie powod zeby nie pisac
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:59   #2248
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Poziomeczko Nie bij ! Wiecie co.. czasami Was podziwiam.. a szczególnie Ciebie Asiu - Messinko, zazdroszczę, że między Tobą, a Twoim Tż jest wprost idealnie


Według mnie to w żadnym związku nie ejst idealnie. Najwazniejsze jest wspólne porozumienie i uwazglenianie zawsze potrzeb tej 2 osoby. Najważniejsza komunikacja nad która trzeba cały czas pracować.

Zyskowa - skoro nie kocha to nie zmusisz go do miłości ... gdyby miał wątpliwości, ale skoro powiedział, że nie kocha to chyba nie ma się co starać.

Lotta- dobra nauczycielka. Jakby nie patrzeć zawsze jest rozwiazanie :P

Mess - nie ma z czego się śmiać, lepiej zaczać dużo wcześniej niż zbyt późno

A ja dzisiaj miałam 2 egzaminy i wylapałam dwie piąteczki, jestem strasznie szczęśliwa. Tym bardziej, że rozdział rpacy licencjackiej także zaliczyłam na 5. Duzo pochwał dzisiaj dostałam
Po zaliczeniach Tż zabrał mnie na obiadek i na piwko. Jeny jak on sie teraz stara ... jest na prawde dla mnie bardzo dobry... mam nadzieję, że to nie chwilowe i że ułozy nam się.

Ja jestem zła na siebie bo ostatnio nie miałam czasu na ćwiczenia ... znaczy czas był, ale ja to gardło mi siadło, potem okres dostałam i jakoś ciężko było. Teraz w poniedziałek mam ostatni egzamin a po nim juz będę codziennie ćwiczyć i będzie czas na same przyjemności.

Coraz bliżej już WAKACJE!

Tylko jeszcze o pogodę trzeba się pomodlić ...

__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:04   #2249
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Chitty ja planuję zdawać :
- matmę, bo niestety to jest mój śmierdzący obowiązek. - oczywiście podstawa.
- polski - również podstawa.
- biologia - podstawa, niestety, materiał miałam nieco rozszerzony, ale babka, nie chce prowadzić fakultetów dla rozszerzenia, a wiadomo sama wszystkiego nie nadrobię.
- angielski - o dziwo ! miałam przez 10 lat j.niemiecki, a pokusiłam się na zdawanie angielskiego, mam nadzieję, że podołam, oczywiście podstawa.
iiii wielki znak zapytania, zastanawiam się nad rozszerzoną chemią
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:10   #2250
chitty
Rozeznanie
 
Avatar chitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kablem owinięta
Wiadomości: 954
Dot.: Wielbicielki Piękna IV

Aha, no ja uczę się niemieckiego 10 rok właśnie, zacznę 11, a angielskiego zaczę 3 i nie mam pojęcia. Co do reszty też nie wiem, mam 2 lata jeszcze (? ) do matury.
Narazie mam w planach:
matma, podstawa, obowiązek ;o
wos, rozszerzony
historia, podstawa/rozszerzenie?
polski, rozszerzony
język, nie mam pojęcia.

Co do rozszerzenia pewna jestem polskiego, a reszta jeszcze stoi pod znakiem zapytania. Powoli już się od września zacznę przygotowywać.
Uciekam spać, dobranoc ;*
__________________
najgorszy czas w zyciu to czas przeszły niedokonany.

wymianka.

tylko w weekendy.


chitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.