Depilacja woskiem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-14, 14:15   #31
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: problemy z depilacja

mala kasia.......... no prosze POwaznie ci nie rosna??? Golenie mnie nie interesuje bo to juz jakby robie. JA chce oto wyrwac, usunac, zeby tego nie miec przez wiecej niz 2 dni!
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 14:19   #32
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: problemy z depilacja

No serio Lidko, jeszcze żadnegom w tym miejscu nie spotkała łobuza. Wiesz, a może one są zbyt maciupkie, za chude albo za krótkie i nie chcą się brać na lep. A może spróbuj depilatorem elektrycznym.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 14:31   #33
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: problemy z depilacja

one wlasnie sa mocniejsze i grubsze i wogole do kitu. a elektrycznym nie daje rady z bolu niestety
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 14:43   #34
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: problemy z depilacja

Lidqa, a może elektrycznym przeleć przed nieregularnym nagłym przeciążeniam miesięcznym, wtedy bólu się tak nie odczuwa.
Już nie wiem co Ci poradzić!
Wiesz co, a może nie zwracaj na nie poprostu uwagi, w końcu jak są gdzieś tam z tyłu to i tak ich nie widzisz
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 15:03   #35
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: problemy z depilacja

a ja mam taki problem ze tym samym woskiem Veet nie moge wyrwac wlosow nawet na nogach. robi mi sie tak samo: wloski sa brudne od wosku czuc tylko bol ale wlosy jak byly tak sa i co ja mam zrobic?!
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 15:08   #36
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: problemy z depilacja

ja moze nie widze ale inni widza na basenie np. A jesli chodzi o inne wloski to mi sie tak robi jak sama zrywam. Chyba nei umiem. JAk mi maz zrywa to sie syoer wyrywaja. Duzo lepiej niz od plastrow. Tylko ten wosk jest najlepszy jak go uzywasz o otwarciu od razu. NIE wiem czemu ale jak postoi otwarty to sie robi do ............
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 11:35   #37
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
depilacja woskiem

Chciałabym spróbować depilacji woskiem, ale nie wiem która metoda jest lepsza: na cieplo, czy na zimno plastrami. Czy również ma znaczenie, jakiej firmy jest produkt? Jeśli tak to która jest najlepsza. Czytałam już o depilacji tu na forum i niektóre z Was skarżą się, że wosk nie wyrywa wszystkich włosków. Proszę poradźcie mi jak i czym to zrobić najlepiej. Pozdrawiam !!
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-05, 16:27   #38
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: depilacja woskiem

Najlepszy wosk jest chyba u kosmetyczki. Ona zrobi to takze dokladnie, szybko i wloski slicznie wyrywa z cebulkami, bo domowym woskiem wiekszosc sie urywa, poza tym ciezko samemu robic.
Wiele dziewczyn jednak opiwywalo dobre woski na KW-tam moze dokladniej przeczytaj.
Ja konkretnych nie polkecam bo przerzucilams ie na depilator elekrtyczny

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 18:55   #39
Nef
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142
Re: depilacja woskiem

Ja po prostu kupiłam w sklepie dla kosmetyczek zestaw do depilacji woskiem na ciepło i sama sie "plewie" . Jeśli opanuje sie technikę to idzie super

U kosmetyczki jest po prostu wygodniej, ale ceny? Coż jakoś nie widzę ich uzasadnienia porownując wyniki...
__________________
Kiziak, kiedyś Nef
Nef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 20:42   #40
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: depilacja woskiem

Wosk na zimno sprawia zbyt wiele kłopotów, nie jest polecany dla osób z dość mocnym owłosieniem, zdecydowanie polecam wosk na ciepło.Kosmetyczka zrobi to sprawnie,szybko i dokładnie,zdecydowanie mniej boleśnie.Woskiem można depilować także ,ręce,pachy i bikini.Ja umiem sama sobie zrobić depilację,ale mam także możliwość korzystania z zabiegów u kosmetyczki - zdecydowanie wolę tę drugą wersję - szybciej i mniej boli.A depilacji pach i bikini nawet nie próbuję sama robić.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 10:55   #41
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Re: depilacja woskiem

Dziekuje wam bardzo za odpowiedzi Czyli mowicie, ze lepszy jest wosk na cieplo i najlepiej u kosmetyczki. Ale na razie chyba wyprobuje sama, moze pozniej sprobuje u kosmetyczki Co do wosku chcialam zapytac o depilacje na cieplo woskiem "veet": lepszy jest roll on, czy w sloiczku ze szpatulka? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi...
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-06, 12:10   #42
magdalena.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 53
Re: depilacja woskiem

no jasne! po co wydawac kase na depilacje u kosmetyczki przyzwyczaisz sie i potem nie ebdize zajmowac to tobie duzo czasu, poza tym nie ma to jak domowe zacisze))
magdalena.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 10:00   #43
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Depilacja woskiem

Zawsze goliłam nogi i okolice bikini maszynką. Boję się zacząć używać depilatora ze względu na wrastanie włosów, o którym się tak dużo naczytałam. Ale ostatnio zastanawiam się na woskiem w plastrach, dlatego mam pytanko czy po depilacji woskiem włosy tez wrastają? Bo nie chcę miec potem czarnych kropeczek czy zaczerwienionych nóg. Napiszcie drogie kobitki jakie efekty daje wosk, czy macie potem problemy z wrastaniem, no i jakie produkty polecacie
Dzięki
__________________
20.06.2015
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 14:40   #44
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Depilacja woskiem

Ja nie mam problemów po depilacji woskiem, a chodzę na ciepły wosk do kosmetyczki.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 20:27   #45
aurinko
Raczkowanie
 
Avatar aurinko
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 62
Re: Depilacja woskiem

hej ja chodze do kosmetyczki na depilacje woskiem..a depiluje sobie pachy..tu mnie raczej nie boli(bolalo za pierwszym razem) chcialabym takze woskowac bikini..ale wolalabym sama to robic niz chodzic do kosmetyczki.. czy to mocno boli? jak to w ogole robic?:P czy tam wloski tez moga wrastac? czy sa jakies dobre woski tanie..? chodzi mi o wosk w sloiczku nie o te w plastrach bo moim zdaniem sa one raczej (sorki za okreslenie) dupne.. i co robic by bolalo mniej
__________________
BEFORE THE DAY I DIE, I WILL TOUCH THE SKY!!
aurinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 16:31   #46
kaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 59
Re: Depilacja woskiem

Raz spróbowałam wosku w plastrach i nie wiem,czy do niego wrócę.Nie mam pojęcia,czy coś źle zrobiłam,ale prócz okropnego bólu i zaczerwienienia,widocznyc h efektów nie było.(korzystałam z wosku w plastrach Tanity)Dodam jeszcze pytanie-jak skutecznie i na dlugo można pozbyć się zbędnych włosków??Pozdrawiam
kaska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-12, 10:31   #47
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Depilacja woskiem-który najlepszy?

No własnie, przeglądnęłam recenzje na KWC i najbardziej zainteresował mnie Veet- wosk z olejkami, miał chyba najwięcej gwoazdek, ale podobno trudno go dostać-wycofany?Może wie ktos, gdzie kupić go w Krakowie? Zastanawiam się tez nad woskiem Joanny i Delii-czy któraś z Was ich używała?Zdania w KWC były podzielone, a cna może jest warta wypróbowania? Chciałam kupić coś trwalszego niż krem do depilacji, a z domowym sposobem cukrem mi nie wychodzi
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-12, 11:50   #48
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Depilacja woskiem-który najlepszy?

czyli żaden??????????????
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-12, 12:39   #49
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Depilacja woskiem-ktos wie,gdzie kupić Veet?

chodzi mi o ten:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1217
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-12, 14:04   #50
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Depilacja woskiem-Błagam o podpowiedź

!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 11:28   #51
Katana25
Przyczajenie
 
Avatar Katana25
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 17
Na ile starcza depilacja woskiem?

hej wyjeżdzam na 2 tygodnie i nie mam ochoty wieczorem siedzieć i golić nóg czy plastry z woskiem, a właściwie depilacja nimi wystarczą na 2 tygodnie i czy w okolicach bikini włoski też powoli będą odrastały ?? chciałabym mieć spokój na te dwa tygodnie proszę o rady buziaki
Katana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 12:25   #52
frankfuterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 24
Re: problem

Witaj,
depilacja woskiem jest naprawdę skuteczna i starcza na długo (ok.4 tyg.). Jednak jeśli dopiero zaczynasz to na początku włoski mogą trochę szybciej odrastać (bo są w różnych fazach "swojego życia"). przez 2 tygodnie powinnaś mieć jednak spokój, zwłaszcza w strefie bikini. Polecam jednak byś wybrała się do gabinetu kosmetycznego na ten zabieg, bo samemu można czasem zrobić sobie paskudne krwiaki, zresztą mamy zawsze strach i litujemy się nad sobą co sprawia że nie robimy tego zdecydowanym ruchem - a tak trzeba. Poza tym kosmetyczka w razie powstania jakiegokolwiek zaczerwienienia (a tak napewno się zdarzy)poleci jakiś dobry preparat. Może też polecić coś opóźniającego odrost włosków.
Pozdrawiam
zuza
frankfuterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 12:58   #53
Katana25
Przyczajenie
 
Avatar Katana25
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 17
Re: problem

a jeśli powstają zaczerwienienia to czym je smarować ??
Katana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 10:59   #54
nobody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Depilacja woskiem ?? co i jak ??

Hej, prosiłbym o jakieś sugestie jak należy stosować wosk do depilacji.

Zakupipłem dokładnie to http://www.joanna.pl/produkty/sensual/wosk.asp

i teraz jak to zastosowac, po podgrzaniu wosku nakladam wosk, nastepnie przykladam pasek . Czy trzeba czekac az wosk wystygnie ...

jakie kosmetyki nalez stosowac po depilacji ??
nobody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 12:23   #55
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Depilacja woskiem ?? co i jak ??

Nie trzeba czekac az wychnie! Przyklejamy dokładnie, żeby mocno przylegało do skóry (suchej! Nie nawilżaj jej przed woskowaniem, bo nie będzie łapać!) i jednym zdecydowanym ruchem odklejamy od razu.
Po depilacji dobra jest oliwka (zmywa resztki wosku). Szczególnie uważaj na miejsca przy zgięciu łokcia (wewnątrz) i to samo przy kolanach (z tyłu). Przy wyrwaniu włosów w tym miejscu dobrze jest od razu posmarować oliwką, bo może wyjść wybroczyna. Ale nie wiem, czy masz tak mocny wosk..
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 12:30   #56
nobody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja woskiem ?? co i jak ??

OKI, juz po, ale mam pytanie czy nastepnego dnia po depilacji powinny boleć te miejsca czy to efekt zle wykonanej depialcji.

Tzn boli dopiero jak dotykam w tym miejscu !?!

dzieki za odp,
nobody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 09:26   #57
WAgulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 39
Depilacja ciepłym woskiem w domu-co radzicie?

Witam dziewczyny-jestem nowa na tym forum, witam was serdecznie. Mam problem z depilacją-pewnie nie tylko ja, ale sprawa wygląda tak, ze od lat się golę ( poza sferą głebszego bikini-to zalatwiam kremem i jestem zadowolona nawet) i mam problem głównie z nogami-bikini i pachy golę niemalże codziennie lub max co drugi dzien i pachy-ok, ale ze sferą bikini i nogami-to juz mam dośc tego golenia, bo po 1-jak chcę być gladka ciągle-to się nie da, poniewaz wloski odrastają bardzo szybko, ale jesli ich nie "zapuszcze: do pewnej długości i ogolę bardzo krociutkie-to masakra, podraznienie makabryczne, szczypiące, bolące kroski, pocharatana jestem maxymalnie wiec i tak musze chodzic w spodniach-jesli zapuszcze i ogolę-to jest super-ale 2 dni odkryte nogi i dalej znowu spodnie i zapuszczanie-no tak nie moze byc...mam tego dośc.
Na wosk u kosmetyczki nie bardzo mnie stac-zwlaszcza, ze po latach golenia musialabym robic to na początku przynajmniej częsciej.Wiec postanowilam zrobic to woskiem sama-lub raczej nie sama, ale w domu i z pomoca kolezanki, ktora wie co i jak-bo sama sobie robi. Planuję zaopatrzyć sie w wosk, plastry itd-znalazlam na allegro coś takiego i jestem ciekawa waszych opinii-czy warto i ewentualnych wskazowek-zebym nie porobila siniakow sobie.Podobno jeden wklad starcza na 2-3 razy calej depilacji nogi+biikini -co sądzicie? prosze o opinie zanim zdecyduje sie wydać kasę, ewentualnie moze mozecie mi cos polecić do domowej depilacji woskiem? zimne plastry odpadają-juz raz sie nimi zalatwilam. wklejam link http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54676350
czekam na opinie.z góry dziekuję.
WAgulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 18:24   #58
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Red face Dot.: Depilacja ciepłym woskiem w domu-co radzicie?

Witaj!

Ja również od niedawna korzystam z tego forum. Robiłam kiedyś depilacje woskiem domowym sposobem i byłam zadowolona. Nie zaopatrywałam się w te wszystkie urządzenia dodatkowe. Fakt napewno skracają czas trwania takiej depilacji. Ja zawsze kupowałam wosk w pudełku, potem podgrzewałam go w mikrofali ( dosłownie 2 sekundy) i nakładałam szpatułką na nogi i przyklejałam pasek i po pewnym czasie zrywałam. Ogółem stosowałam taką depilację dwa lata. Ale po tym okresie zauważyłam, ze w niektórych miejscach zaczęły mi pękać naczynka i przestałam. Plusem tej depilacji jest - trwa to do dziś - że z tyłu na łydkach nie mam owłosienia. Teraz stosuje depilacje kremem. ale właśnie zastanwiam się znów na spróbowanie depilacji woskiem z wykorzystaniem tych wszystkich ułatwień. Pozdrawiam.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 18:51   #59
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Depilacja ciepłym woskiem w domu-co radzicie?

Hej!!
Ja zawsze nózki goliłam maszynką... ale 2 dni i już mam odrosty na dodatek sztywniejsze niedawno przeżuciłam sie na wosk tyle ze na zimno. Moim zdaniem jest on skuteczny wiadomo gdzies tam pojedynczy wlosek zostanie ale dla mnie jest super (zależy jeszcze jakiej firmy)
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 19:01   #60
fk4i4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 133
Dot.: Depilacja ciepłym woskiem w domu-co radzicie?

Ja używam takich wkładów(znajoma kosmetyczka mi poleciła, w przeciwieństwie do tych sklepowych), podgrzewacza nie mam, podgrzewam w garnuszku, stoi sobie na malutkim gazie i nie ma żadnej fatygi. Ważne są natomiast paski, to dzięki nim wszystko jest takie łatwe, kosztują niewiele. Wszystko (nogi)zajmuje mi niecałe poł godz, i teraz już nic nie brudzę, naprawdę jest to bajecznie łatwe, nawet nie zdążyłabym do kosmetyczki dojechać, a tu już wszystko z głowy. Wkłady i paski kupiłam w sklepie dla fryzjerów i kosmetyczek. Wkład ok 9 zł, paski(tych to chyba na kilka lat starczy) niecałe 20 zł.
Serdecznie polecam.
Jescze może sobie wypróbuję tę opisywaną w artykule metodę cukrową.
fk4i4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-28 22:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.