Pielęgnacja paznokci po zdjęciu tipsów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-19, 08:04   #31
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: rozdawajanie po zdjęciu tipsów :(

Cytat:
Napisane przez eska23
wiec ja nie oczekuje tego teraz !! poprostu chce mieć na wakacje ładne zadbane pazurki , pod drugie musze wygospodarować co miesiać 30-40 i iść do manicurzystki na wycinanie skórek i nadanie kształtu ale to jak mi paznokcie urosną , mam nadzieje że w wakacje będę mieć takie pazurki jak na dołączonej fotce ( nie wiem czy to tipsy czy własne ), dłuższych nie chce bo mam swoje długie paluszki
pozatym chce sobie kupić jakieś tabletki ze skrzypem polnym dla wzmocnienia?? co o tym sądzisz?
eska23,ja tez doze dokladnie do takich paznokcietkow jak na zalaczonym przez Ciebie zdjeciu osttnio jechalam pociagiem i dziewczyna w przedziale miala dokladnie takie, tak mnie one zauroczyly,ze juz zastanawialam sie nad zalozeniem sobie zeli...ale na razie postaram siw wlasne zapuscic, paznokcie juz mi sie nie rozdwajaja tylko, ze przewaznie opilowuje je na krotko. ja bralam w trakcie kuracji nail tekiem tabletki revalid-stosowalam przez ok miesiac,polecam je,ale czytalam na wizazu ze skrzyp tez jest dobry-tylko teraz przypomnialo mi sie, ze na forum fryzjerskim dziewczyny pisaly, ze sa 2 rozne skrzypy,inne firmy produkuja i roznia sie w ilosci zazywanych tabletek dziennie i jeden ma wiecej tego skrzypu...
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 11:52   #32
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Jak odzywić paznokcie po tipsach???

Dziewczyny, może ma któraś z Was dobry sposób na odżywienie pazurków po zdięciu tipsów??? Moje sa w opłakanym stanie, słabe, miękkie a płytka baaardzo zniszcznona....Nie moge juz na nie patrzec <bleee> Pomocy! Pozdrawiam
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 12:22   #33
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Jak odzywić paznokcie po tipsach???

Witaj!!!
Też niedawno ściągnęłam tipsy...
Radze zaopatrzeć w dobrą odżywkę i utwardzacz, dobre efekty daje również wcieranie olejku rycynowego, i uzywaj dużo kremu do rąk.
Dużo cierpliwości!!! Szczerze polecam jeszcze tabletki SILICA
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 12:35   #34
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Jak odzywić paznokcie po tipsach???

Podobno niezastapiony jest w tej sytuacji NailTek ...
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 12:49   #35
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jak odzywić paznokcie po tipsach???

Reasumujac -
  • dobra odżywka (np osławiony Nail Tek)
  • moczenie w oliwie lub smarowanie oliwką
  • obowiązkowo rekawiczki przy pracach domowych
  • delikatne piłowanie pazurków- szklanym pilnikiem w jedną stronę
  • preparat witaminowy w kapsułkach
Tu jest fotka pazurków po zdjęciu tipsów..a jak Twoje wygladają...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1635.JPG (21,1 KB, 187 załadowań)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 12:49   #36
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jak odzywić paznokcie po tipsach???

ops dubelek
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 19:07   #37
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Jak odzywić paznokcie po tipsach???

Dzięki, dziewczynki, za szybkie odpowiedzi-jesteście niezawodne! Moje pazurki w porównaniu do tych ze zdięcia wyglądają tragicznie, płytka jest porysowana. Naprawde musze się zaopatrzyć w w/w "szprzęt". A ten NailTek to z jakiej firmy i jaka jest jego cena? Pozdrawiam;]
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 19:08   #38
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jak odzywić paznokcie po tipsach???

Nail Tek to Nail Tek Na allegro za ok 50 zł dostaniesz.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 12:43   #39
dorcia20
Raczkowanie
 
Avatar dorcia20
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: niedaleko GLIWIC :)
Wiadomości: 57
GG do dorcia20
bez tipsików :)

hej wiele dziewczyn twierdzi ze tipsy "strasznie" niszczą paznokcie a ja na dowód tego ze wogóle tak nie jest wstawie fotki moich paznokci tuż po ściągnieciu tipsików!!!! nosiłam je już od ponad roku!!!! bardzo często zmieniałam ozdoby i wiele razy robiłam sobie odnowę!!!!! acha i dodam jeszcze że sama robię paznokcie moje paznokcie wogóle nie są miękkie i wszystko moge normalnie nimi robić!!!! wyglądaja tak jakby nigdy nie były przedłużane hehe ciekawe jak długo wytrzymam bez moich pazurków ale pewnie niedługo tymbardziej że właśnie dzisiaj dostałam śliczne nowe ozdoby pozdrawiam cieplutko
i sorki że fotki nie są takie jak powinne być czyli "czyste" ale i tak Ci którzy będą chcieli na nich cosik zobaczyć to napewno zobaczą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez tipsów 0.jpg (42,1 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez tipsów 1.jpg (56,9 KB, 411 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez tipsów 2.jpg (52,4 KB, 311 załadowań)
dorcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 12:52   #40
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: bez tipsików :)

Całe te mity, że tipsy niszczą paznokcie to jedna wielka bzdura. Żywy dowód na obalenie tego ukazłaś na wizażu Paznkocie może jedynie zniszczyć nie umiejętne złożenie tipsów. I czasem już nie mogę słuchać jak te wszystie dziewczyny wygadują takie bzdury, a póżniej okazuje się że eksperymentowały w domu nie mając zielonego pojęcia o tipsach i ich zakładniu
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 13:53   #41
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: bez tipsików :)

w końcu ktoś to zrobił. Duże brawa dla Ciebie.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 13:59   #42
ewcia65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: NOWA SOL
Wiadomości: 7
GG do ewcia65
Dot.: bez tipsików :)

Naprawde pazurki sa w swietnym stanie.Ci co sie nie znaja gadaja rozne bzdury. Napewno same eksperymentuja niszcza sobie plytke.Paznokcie zakladam od 2 lat i slyszalam rozne historyjki na temat zniszczonych na paznokci. A tu jest zywy dowod ze mozna zdjac mase z paznokci nie uszkadzajac plytki,
ewcia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 14:23   #43
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: bez tipsików :)

Witam
Dorciu zgadzam sie z Toba,sama noszę tipsy z przerwami od ponad roku i moje paznokcie zawsze sa takie same,nie są zniszczone,a po ostatnich kiedy wcieralam olejek w odrost byly twarde jak nigdy dotąd.
Denerwują mnie osoby ktore zaloża tipsy u pseudo fachowca a potem ogolnie rzucaja hasla typu tipsy niszcza paznokcie.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 17:02   #44
Aguska86
Raczkowanie
 
Avatar Aguska86
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do Aguska86
Dot.: bez tipsików :)

No! Nareszcie Gratuluje pomyslu
Aguska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 17:39   #45
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: bez tipsików :)

Przepraszam jesli wtrace sie nieproszona do Twojego wątku ale cel szczytny wiec mysle ,że warto Tu tez mam fotke tuz po zdjęciu tipsów- nieco dziwnie wygladaja bo są bardzo 'naoliwkowane', ale widać ,ze pazury czują sie swietnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1635.JPG (4,0 KB, 791 załadowań)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 18:19   #46
dorcia20
Raczkowanie
 
Avatar dorcia20
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: niedaleko GLIWIC :)
Wiadomości: 57
GG do dorcia20
Dot.: bez tipsików :)

wiecie co...... nie przypuszczałam że mnie pochwalicie za ten wątek dzięki a może te dziewczyny które mają takie zdjęcia właśnie od razu po ściągnięciu tipsów będą tu wklejać sobie ???? bo naprawde ciekawa jestem jak to wyglądają te zniszczone pazurki !!!! ja tyle się nawmawiałam moim klientkom o tym jak sobie zaszkodzą jak same sobie zerwą tipsy że one chyba się przestraszyły i jak już któraś chce ściągać nio to przychodzą do mnie i wszystkie są zadowolone bo mają naprawde zdrowe pazurki a ja cieszę się z tego!!!!! a te moje paznokcie to są od razu po spiłowaniu, nie ma na nich żadej odżywki jeszcze ani olejku!!!! ale teraz to wcieram sobie i oliwke i odżywke pozdrawiam
dorcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:16   #47
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: bez tipsików :)

Zgadzam sie że tipsy nie niszczą paznokci tylko ich złe założenie .dorcia20 twoje paznokcie dobrze wygladają i niczego im nie trzeba
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 15:23   #48
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: bez tipsików :)

Dorcia! super pomysł z ta fotka!!!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 20:37   #49
moniczqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 42
Dot.: bez tipsików :)

dziewczynki a co moze Waszym zdaniem spowodowac jakies uszkodzenie czy niszczenie paznokci przez rzekome tipsy a w rzeczywistosci przez stylistki paznokci? Czy moze to byc za bardzo zmatowiona płytka paznokcia? czy co? ale chyba bloczkiem to nie da sie za bardzo zmatowic bo on sprawia wrazenie jak by na pewnym etapie matowienia sie tempił i dalej nie da rady ich zciachac wiec nie wiem czemu tak sie zdarza-sama tez robie paznokcie-po profesjonalnym przeszkoleniu i nie zdarzyło mi sie to jakos-a tyle sie o ty słyszy.Ale zdarzyło mi sie ze zrobiłam dziewczynie paznokcie i odpadły jej bardz szybko a na paznokciu nie było zadnego sladu ze cokolwiek tam robiłam-i zrobiłam jej drugi raz-i to samo?? co to za chorobstwo? czy płytka jest poprostu niepodatna na te zele kleje i tp. specyfiki? czy co.Podkreslam ze u nikogo innego cos takiego nie miało miejsca.No i jak te zniszczone pazurki po zdjęciu wygladaja-tez napiszcie pozdrowionka papa
moniczqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-11, 08:17   #50
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: bez tipsików :)

Moniczqa-nie wiem co w Twoim przypadu moze powodowac odpadanie tipsów u osób którym je zakładasz,ale kiedy po raz pierwszy zakładano mi tipsy to one równiez odpadły to bylo ponad rok temu,od tam tej pory zakladam jez z przerwami u tej samej stylistki i nic juz nie odpada,a robi dokladnie tak samo jak za pierwszym razem kiedy odpadły.Może ''u Was'' ten raz kiedy nie odpadna bedzie szósty z kolei
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 21:29   #51
moniczqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 42
Dot.: bez tipsików :)

no moze to i racja tylko z drugiej strony to klientka musi nie dac sie zniechecic pozdrawiam
moniczqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 21:36   #52
moniczqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 42
Dot.: bez tipsików :)

no moze to i racja tylko z drugiej strony to klientka musi nie dac sie zniechecic pozdrawiam
moniczqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 21:42   #53
Palinka18
Raczkowanie
 
Avatar Palinka18
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 118
Dot.: bez tipsików :)

Ja tez słyszałam dużo historyjek na ten temat, na własych paznokciach sprawdziłam ze TIPSY NIE NISZCZA paznokci, w moim przypadku nawet poprawiły ich stan. Po odpadnieciu paznokieteki(bo nie miałam czasu na dopełnienie) moje paznokcie stały sie mocniejszcze, i nie łamały się hihi pozdrawiam...
__________________
...Studentka...




Palinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 15:13   #54
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: bez tipsików :)

Dobrze to wszystko wiedziec. Ja juz probowalam tysiace sposobow na moje rozdwajające sie paznokcie(ostatnio uzywam odzywke Nail Tek i jest ok, tzn bylo dopoki nhie walnelam palcem w szafe pancerna i paznokiec rozdwoil mi sie doslownie do polowy swojej długosci;(lee)
I chyba tez sie zastanowie powaznie nad zalozeniem tipsow. Wiem ze moje qmpele zakladaly je sobie, bo wlansie panzokcie im sie rozdwajaly i lamaly. A powiedzcie mi, czy po zdjeciu(juz wiem, ze nie sa zniszczone)ale czy sa cienkie pazurki??

Noi co polecacie.Mam ktorkie poaznokcie(no bardzo je skrocilam po incydence z szafa)i jeden okropnie rozdwojony-cyz mimo to moge zalozyc tipsy?
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 21:47   #55
moniczqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 42
Dot.: bez tipsików :)

hej! pazurki i tak zostana spiłowane aby nałozyc tipsy a ten poniszczony pazurek to sie zregeneruje pod żelem czy tam co zobie zazyczysz
moniczqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 09:57   #56
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: bez tipsików :)

możesz mieć krótkie paznokcie do przedłuzania paznokci
naturalną płytkę się matowi a nie piłuje
zniszczony paznurek po prostu odrośnie (zrośnie razem z tipsem/żelem)
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:58   #57
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: bez tipsików :)

Dziewczyny ale moje pazuerki sa masakrycznie skrocone i yteraz wyg;adaja tak:
(srodkowy pazurek to ten poskzodowany)
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:29   #58
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: bez tipsików :)

średnio widać ale jak na moje oko - długośc jest ok chyba masz nawet kawałek wolnego brzegu - nie będzie problemu z tipsami. Zresztą również na obgryzione paznokcie można nałożyć żel - na formie. A co do tego środkowego, to o ile nei jest bardzo uszkodzony (nie odrywa się, nie boli itp) a jedynie delikatnie rozdwojony, to powinno nie być problemu (stylistka na pewno to oceni)
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 17:33   #59
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: bez tipsików :)

Cytat:
Napisane przez Agoosia
średnio widać ale jak na moje oko - długośc jest ok chyba masz nawet kawałek wolnego brzegu - nie będzie problemu z tipsami. Zresztą również na obgryzione paznokcie można nałożyć żel - na formie. A co do tego środkowego, to o ile nei jest bardzo uszkodzony (nie odrywa się, nie boli itp) a jedynie delikatnie rozdwojony, to powinno nie być problemu (stylistka na pewno to oceni)

Dziekuje za szybka odpowiedz
zeczywiscie mam niewielka 'przestrzen"pazurka, tj wystaje minimalnie za opuszka, a jesli choci o srpodkowego pazurka, to to takie czerwone na zdjeciu to jest wlasnie rozdwojona czesc Ale nie boli.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 17:46   #60
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: bez tipsików :)

hej ja juz mam paznokietki od jakiegos czasu i tez popieram ze sa silniejsze zauwazylam to jak mialam jdnego zdejmowanego do naprawy to moj kciuk byl taki wardy ze moglabym kopac nim jak szpadlem hehe
ma.ko nie boj sie ze masz za krotkie ! ja mialam bardzo podpobny przypadek jak ty, tez mi sie rozdwajaly a na dodatek wskazujacy paluch(raczej jego paznokiec) zlamal mi sie tak nieszczesliwie ze widac bylo cialko pod paznmockiem i strasznie bolalo (( poszlam z musu jesli mozna tak powiedziec zalozyc sobie paznokietki hehe i przestalo bolec i teraz rosnie skubany tak szybko ehehhe i inne go doscigaja...musze co 3 yg chodzic na uzupelnienie bo jak nie chodze dluzej to moja manikiurzystka zla na mnie jest bo ma duzo roboty z moimi pazurkami hhehe
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.