brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ... - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 17:57   #1081
szarlotka90
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 289
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Ja dziś obejrzałam Shreka trzeciego (szybko, wiem ) a teraz puściłam "Dziewczynę moich koszmarów",

Moniq
Witaj w krainie bladych twarzy

Elamanana Uczysz się francuskiego? Piekny język!

Nieznajoma Szkoda Mogło być fajnie

Brzoskwiniowa Może właśnie lepiej pozniej mu odpisac

Cherry Ale nic się nie stało?
szarlotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 18:12   #1082
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez elmanana Pokaż wiadomość
Domyślny jest ;p nie ma co ;p
brzoskwiniowa, widzisz, wielki 'plan 5-cio dniowy' legnie w gruzach

a z 'moim' jedynie pare smsów... mijamy się ciągle na gadu
5-cio dniowy plan nie odpisywania mial byc przy zalozeniu ze on napisze raz ( jak napisal w poniedzialek ) a ja dopiero po 5 dniach odpisze ale tutaj zaskoczenie.. ! bo on juz 3 razy napisal ! wiec chyba skroce ten plan do 3 dni

co do mijania - to jest najgorsze... ja nie moge tego zrozumiec czemu jakies przypadkowe osoby ( ktorych nie znam ) kilka razy spotykam, a np tego 'mojego' ani razu choc mieszkamy blisko siebie;p np. bylam u lekarza bo zaswiadczenie ze moge studiowac i tam byl jakis koles tez u lekarza i po 3 dniach go spotkalam w nocy w centrum
a te osoby ktore czasem nawet chcialoby sie spotkac przypadkiem no ni ma kija we wsi ! zawsze to 'mijanie'

Cytat:
Napisane przez nieznajoma0 Pokaż wiadomość
jaki domyślny .
To może mu napisz, ale tak wieczorkiem ?

a 'mój' opisu od wczoraj nie zmienił i wychodzi na to że nocował na stadionie
napisze wieczorkiem
nie ma to jak noc na stadionie hahaha


dzieki dziewczyny
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 18:21   #1083
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez szarlotka90 Pokaż wiadomość
Cherry Ale nic się nie stało?
nie, właściwie to nic, dopada mnie depresja ... chciałoby się napisać jesienna ale no cóż. Muszę sobie znaleźć jakieś zajęcia, bo oszaleję. Pracy póki co żadnej na horyzoncie nie widzę ;/ znajomi ze studiów, z którymi chodziłam w ciągu roku na imprezy i tak dalej - teraz porozjeżdżali się do domów i zobaczymy się pewnie dopiero we wrześniu
znajomi z liceum, z mojego miasta - albo 'sparowani' , albo pracują, więc nie zawsze terminy spotkań nam pasują.
wakacje, a ja zamiast spędzać je aktywnie to .. siedzę w domu

a pomyśleć, że w trakcie roku akademickiego marzyłam chociaż o jednym popołudniu całkowicie 'dla siebie'
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 18:43   #1084
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez szarlotka90 Pokaż wiadomość
Elamanana Uczysz się francuskiego? Piekny język!
Już trochę, ale w LO miałam francuski od podstaw :/ czyli wszystko to co ja wcześniej umiałam, a nawet mniej... Więc próbowałam sama kontynuować naukę Teraz wiadomo, wakacje, więcej wolnego czasu... dlatego można podszkolić język
We francuskim jestem zakochana muszę w końcu pojechać do Francji...

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
5-cio dniowy plan nie odpisywania mial byc przy zalozeniu ze on napisze raz ( jak napisal w poniedzialek ) a ja dopiero po 5 dniach odpisze ale tutaj zaskoczenie.. ! bo on juz 3 razy napisal ! wiec chyba skroce ten plan do 3 dni

co do mijania - to jest najgorsze... ja nie moge tego zrozumiec czemu jakies przypadkowe osoby ( ktorych nie znam ) kilka razy spotykam, a np tego 'mojego' ani razu choc mieszkamy blisko siebie;p np. bylam u lekarza bo zaswiadczenie ze moge studiowac i tam byl jakis koles tez u lekarza i po 3 dniach go spotkalam w nocy w centrum
a te osoby ktore czasem nawet chcialoby sie spotkac przypadkiem no ni ma kija we wsi ! zawsze to 'mijanie'



napisze wieczorkiem
nie ma to jak noc na stadionie hahaha


dzieki dziewczyny
Chyba, że tak

No mijanie jest straszne! Jest dokładnie tak jak piszesz... Ten 'mój' też niedaleko mnie mieszka, dosłownie pare minut samochodem a jakoś nie mogłam się z nim nigdy spotkać ;p


Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
nie, właściwie to nic, dopada mnie depresja ... chciałoby się napisać jesienna ale no cóż. Muszę sobie znaleźć jakieś zajęcia, bo oszaleję. Pracy póki co żadnej na horyzoncie nie widzę ;/ znajomi ze studiów, z którymi chodziłam w ciągu roku na imprezy i tak dalej - teraz porozjeżdżali się do domów i zobaczymy się pewnie dopiero we wrześniu
znajomi z liceum, z mojego miasta - albo 'sparowani' , albo pracują, więc nie zawsze terminy spotkań nam pasują.
wakacje, a ja zamiast spędzać je aktywnie to .. siedzę w domu

a pomyśleć, że w trakcie roku akademickiego marzyłam chociaż o jednym popołudniu całkowicie 'dla siebie'

Głowa do góry, żadne tam dni 'paszteta' itd. Wakacje się dopiero zaczęły, nie wiadomo co się podczas nich wydarzy
Praca też się znajdzie w końcu
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 21:11   #1085
kicia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ;pp
Wiadomości: 66
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Hej dziewczyny przygarniecie mnie tu ;D ?
kicia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 22:45   #1086
Coffi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 2 380
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

jasne
co tam baby ?

u mnie pięknie :p
__________________
Coffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 23:31   #1087
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez kicia2424 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny przygarniecie mnie tu ;D ?
witaj i opowiadaj

Cytat:
Napisane przez Coffi Pokaż wiadomość
jasne
co tam baby ?

u mnie pięknie :p
opooooowiaaaadaj jak z panem od grilla??

u mnieee... miałam wieczorem jemu w koncu odpisac no i gdy nadszedl ten moment to tel mi sie rozladowal ( moze cos w tym jest ;p ) a bylam poza domem, wiec dopiero jak wrocilam podlaczylam do ladowarki i wlazlam na gg i on zagadal;p haha ! czyli w koncu tak jakby mu nie odpisalam ( ahh ta silna wola;p;p;p)
a jaki on sie nagle mily zrobil ! ( pewnie go jakas lacha rzucila ) i zaproponowal spotkanie i wogole.. ale teraz juz sama nie wiem czy chce ;/

bo ja mam czesto taki problem ze nie wiem czy cos z tego bedzie bo ja cos chce/czuje czy ja poprostu jestem 'steskniona' za jakimi kolwiek rozmowami z plcia przeciwna... ( oprocz rozmow z przyjaciolmi ) no ale jesli to drugie to wtedy to szyyybko wychodzi na jaw ze nic z tego nie bedzie...
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 08:42   #1088
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez kicia2424 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny przygarniecie mnie tu ;D ?
Hej

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
witaj i opowiadaj



opooooowiaaaadaj jak z panem od grilla??

u mnieee... miałam wieczorem jemu w koncu odpisac no i gdy nadszedl ten moment to tel mi sie rozladowal ( moze cos w tym jest ;p ) a bylam poza domem, wiec dopiero jak wrocilam podlaczylam do ladowarki i wlazlam na gg i on zagadal;p haha ! czyli w koncu tak jakby mu nie odpisalam ( ahh ta silna wola;p;p;p)
a jaki on sie nagle mily zrobil ! ( pewnie go jakas lacha rzucila ) i zaproponowal spotkanie i wogole.. ale teraz juz sama nie wiem czy chce ;/

bo ja mam czesto taki problem ze nie wiem czy cos z tego bedzie bo ja cos chce/czuje czy ja poprostu jestem 'steskniona' za jakimi kolwiek rozmowami z plcia przeciwna... ( oprocz rozmow z przyjaciolmi ) no ale jesli to drugie to wtedy to szyyybko wychodzi na jaw ze nic z tego nie bedzie...
brzoskwiniowa, haha miałam wczoraj identyczną sytuacje
W końcu się z Nim umówiłam tzn. ustaliliśmy konkretny termin...
Tak naprawdę to mam teraz wątpliwości, bo nie wiem WŁAŚNIE czego chce! No ale... w najgorszym wypadku zakończymy naszą 'znajomość' na jednym spotkaniu...
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 08:50   #1089
Coffi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 2 380
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
witaj i opowiadaj



opooooowiaaaadaj jak z panem od grilla??

u mnieee... miałam wieczorem jemu w koncu odpisac no i gdy nadszedl ten moment to tel mi sie rozladowal ( moze cos w tym jest ;p ) a bylam poza domem, wiec dopiero jak wrocilam podlaczylam do ladowarki i wlazlam na gg i on zagadal;p haha ! czyli w koncu tak jakby mu nie odpisalam ( ahh ta silna wola;p;p;p)
a jaki on sie nagle mily zrobil ! ( pewnie go jakas lacha rzucila ) i zaproponowal spotkanie i wogole.. ale teraz juz sama nie wiem czy chce ;/

bo ja mam czesto taki problem ze nie wiem czy cos z tego bedzie bo ja cos chce/czuje czy ja poprostu jestem 'steskniona' za jakimi kolwiek rozmowami z plcia przeciwna... ( oprocz rozmow z przyjaciolmi ) no ale jesli to drugie to wtedy to szyyybko wychodzi na jaw ze nic z tego nie bedzie...
spotkaj się z nim .. nie musisz się od razu angażować, ja w ten sposób zyskałam kilku przyjaciół bez których ciężko mi teraz by było

z panem od grila ? haaa a mieliśmy jechać jutro nad jezioro na kilka dni. Zastanawiałam się nad tym i doszłam do wniosku, że raczej odmówię, bo jeszcze nie jestem gotowa spędzić kilka dni w jego towarzystwie wśród jego znajomych. No i się okazało, że jednak nie jedziemy bo domek nie wypalił aż ulgę poczułam
mam zablokowaną kartę, [pin, a nie mogę znaleźć puku żeby odblokować) dlatego mam bardzo słaby kontakt z nim, wczoraj znalazłam jakaś kartę, doładowałam i się odezwałam do niego, byłam ze znajomymi nad zalewem i chciał żebyśmy przyjechali po niego, przyjechaliśmy. No i trochę pogadaliśmy ale nie wyglądał na jakiegoś zachwyconego. Kiedyś mi powiedział, że sobie zrobimy taki długi spacer w nocy .. pożegnaliśmy się, pojechałam do domu a tu sms: 'Kochana jak ja żałuję, że jutro idę do pracy tak to byśmy sobie dziś ten wieczorowy spacerek zrobili' odpisałam, że to nic straconego, jeszcze nie jedna okazja będzie, a on na to że wie o tym ale tak dawno mnie nie widział (3 dni) że chciałby żeby to było dzisiaj :p

albo nie mógł spać w nocy, napisał mi smsa 'Byś się posunęła, a nie się rozwaliłaś na tym łóżku zaraz spadnę' ;p ja na to 'nie marudź bo będziesz spał na dworzu, albo kup mi większe łóżko' a on 'nie kupię większego .. bo dzięki temu jestem bliżej Ciebie'
takie drobiazgi ale cieszą

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez elmanana Pokaż wiadomość
Hej



brzoskwiniowa, haha miałam wczoraj identyczną sytuacje
W końcu się z Nim umówiłam tzn. ustaliliśmy konkretny termin...
Tak naprawdę to mam teraz wątpliwości, bo nie wiem WŁAŚNIE czego chce! No ale... w najgorszym wypadku zakończymy naszą 'znajomość' na jednym spotkaniu...
o też zawsze miałam z tym problem .. albo nie wiedziałam czego chcę, albo zrywałam z chłopakiem po miesiącu potem żałowałam (albo nie) :p
a z tym można powiedzieć że spotykam się od lutego, wszyscy moi znajomi się dziwią.. ja zresztą też
__________________
Coffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 08:53   #1090
szarlotka90
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 289
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Elmanana Ja tez marzę o wyjezdzie do Francji-jedzmy kiedyś razem Paryż, zamki nad Loarą, Luwr
A kiedy się zobaczycie?

Cherry Nie martw się Ja też cały czas w domku, a od czasu do czasu dopada mnie taki dzień, szkoda tylko, ze Twoi znajomi mieszkają dalej

Kicia Witaj!

Coffi Widocznie na właściwego trafiłaś
szarlotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 09:41   #1091
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez szarlotka90 Pokaż wiadomość
Elmanana Ja tez marzę o wyjezdzie do Francji-jedzmy kiedyś razem Paryż, zamki nad Loarą, Luwr
A kiedy się zobaczycie?

Cherry Nie martw się Ja też cały czas w domku, a od czasu do czasu dopada mnie taki dzień, szkoda tylko, ze Twoi znajomi mieszkają dalej

Kicia Witaj!

Coffi Widocznie na właściwego trafiłaś


Umówiliśmy się na wtorek, ewentualnie środa, bo nie wiadomo czy nie będzie musiał czegoś jeszcze załatwiać na uczelni...
Nie wyobrażam sobie tego spotkania... pewnie zestresuje się strasznie i albo będę małomówna, albo będę gadać jak najęta
No, ale się przełamałam przynajmniej jeden krok do przodu...
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 10:08   #1092
Coffi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 2 380
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

dlaczego tak jest że gdy umówimy się z chłopakiem jesteśmy nieśmiały, a gdy spotkamy przypadkowo jakiegoś gościa to rozmawiamy z nim normalnie ..
__________________
Coffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 10:49   #1093
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez Coffi Pokaż wiadomość
dlaczego tak jest że gdy umówimy się z chłopakiem jesteśmy nieśmiały, a gdy spotkamy przypadkowo jakiegoś gościa to rozmawiamy z nim normalnie ..
Też nurtuje mnie to pytanie (?)
Ostatnio spotkałam paru facetów, właśnie przypadkowo... na imprezie, podczas spotkania na mieście paru znajomych, którym towarzyszyło pare nieznanych mi osób itd... i jakoś NORMALNIE z nimi rozmawiałam! Zero nerwów, po prostu swobodna konwersacja...
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 12:11   #1094
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

x
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 14:51   #1095
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez Coffi Pokaż wiadomość
dlaczego tak jest że gdy umówimy się z chłopakiem jesteśmy nieśmiały, a gdy spotkamy przypadkowo jakiegoś gościa to rozmawiamy z nim normalnie ..
Nie mam pojęcia, a też mnie to zastanawia
z moimi kumplami ze studiów (uczelnia techniczna, większość to faceci :P) potrafię normalnie rozmawiać, czasem o takich pierdołkach, że aż głowa mała i ogółem chodzimy razem na imprezy, czuję się zupełnie swobodnie (dlatego teraz tak żałuję, że wszyscy się porozjeżdżali na okres wakacji :/). Poznając zupełnie nowych kolesi tak samo - bez żadnego skrępowania. Ogółem nie jestem uważana za osobę nieśmiałą. Ale właśnie ... kiedy mam spotkać się z NIM - od razu się stresuję mam wrażenie, że analizuję każde słowo które chcę powiedzieć, by nie wiem ... wypaść jak najlepiej ?


wróciłam właśnie ze słoneczka, spaliło mi brzuch i uda ;D
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2009-07-02 o 14:52
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 14:58   #1096
szarlotka90
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 289
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

ja dostaje blokady jak spotykam nowych ludzi, szczególnie chłopaków :/
szarlotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 18:36   #1097
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez szarlotka90 Pokaż wiadomość
ja dostaje blokady jak spotykam nowych ludzi, szczególnie chłopaków :/
szarlotka, ja też

Witam po niedługiej przerwie ; DD

(pytanko baj de łej: jakie zaświadczenie mam wziąć od lekarza? o co chodzi? to jest na wszystkie kierunki? )
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:03   #1098
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
szarlotka, ja też

Witam po niedługiej przerwie ; DD

(pytanko baj de łej: jakie zaświadczenie mam wziąć od lekarza? o co chodzi? to jest na wszystkie kierunki? )
ja z mojej uczelni miałam skierowanie do lekarza z Medycyny Pracy musiał stwierdzić, czy nadaję się do przyszłego zawodu dodam tylko, że pobierano mi krew i niezwykle uzdolniona, starsza pielęgniarka zrobiła mi wspaniały siniec na prawie całą rękę i zaświadczenie to doniosłam jakoś pod koniec września, miałam je załatwić już po inf. że się na studia dostałam, wcześniej o ile pamiętam nic takiego nie musiałam składać.

ale to pewnie zależy od danej uczelni i ich zasad ;>


Jutro szykuje się impreza, uh
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:13   #1099
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja z mojej uczelni miałam skierowanie do lekarza z Medycyny Pracy musiał stwierdzić, czy nadaję się do przyszłego zawodu dodam tylko, że pobierano mi krew i niezwykle uzdolniona, starsza pielęgniarka zrobiła mi wspaniały siniec na prawie całą rękę i zaświadczenie to doniosłam jakoś pod koniec września, miałam je załatwić już po inf. że się na studia dostałam, wcześniej o ile pamiętam nic takiego nie musiałam składać.

ale to pewnie zależy od danej uczelni i ich zasad ;>


Jutro szykuje się impreza, uh

WhiteCherry
dobrze mówi ;p takie skierowanie dostaje się z uczelni... ale to nie na każdy kierunek



w końcu piątek - impreza musi być.
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 19:25   #1100
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Dlaczego TEN facet musi byc ZAJETY?
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 23:32   #1101
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez elmanana Pokaż wiadomość
brzoskwiniowa, haha miałam wczoraj identyczną sytuacje
W końcu się z Nim umówiłam tzn. ustaliliśmy konkretny termin...
Tak naprawdę to mam teraz wątpliwości, bo nie wiem WŁAŚNIE czego chce! No ale... w najgorszym wypadku zakończymy naszą 'znajomość' na jednym spotkaniu...
ehhh co za zycie... gdy przychodzi co do czego to wtedy 1000 watpliwosci !

Cytat:
Napisane przez Coffi Pokaż wiadomość
spotkaj się z nim .. nie musisz się od razu angażować, ja w ten sposób zyskałam kilku przyjaciół bez których ciężko mi teraz by było

z panem od grila ? haaa a mieliśmy jechać jutro nad jezioro na kilka dni. Zastanawiałam się nad tym i doszłam do wniosku, że raczej odmówię, bo jeszcze nie jestem gotowa spędzić kilka dni w jego towarzystwie wśród jego znajomych. No i się okazało, że jednak nie jedziemy bo domek nie wypalił aż ulgę poczułam
mam zablokowaną kartę, [pin, a nie mogę znaleźć puku żeby odblokować) dlatego mam bardzo słaby kontakt z nim, wczoraj znalazłam jakaś kartę, doładowałam i się odezwałam do niego, byłam ze znajomymi nad zalewem i chciał żebyśmy przyjechali po niego, przyjechaliśmy. No i trochę pogadaliśmy ale nie wyglądał na jakiegoś zachwyconego. Kiedyś mi powiedział, że sobie zrobimy taki długi spacer w nocy .. pożegnaliśmy się, pojechałam do domu a tu sms: 'Kochana jak ja żałuję, że jutro idę do pracy tak to byśmy sobie dziś ten wieczorowy spacerek zrobili' odpisałam, że to nic straconego, jeszcze nie jedna okazja będzie, a on na to że wie o tym ale tak dawno mnie nie widział (3 dni) że chciałby żeby to było dzisiaj :p

albo nie mógł spać w nocy, napisał mi smsa 'Byś się posunęła, a nie się rozwaliłaś na tym łóżku zaraz spadnę' ;p ja na to 'nie marudź bo będziesz spał na dworzu, albo kup mi większe łóżko' a on 'nie kupię większego .. bo dzięki temu jestem bliżej Ciebie'
takie drobiazgi ale cieszą

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa le słodko, nie dziwie sie ze ciesza

Cytat:
Napisane przez Coffi Pokaż wiadomość
dlaczego tak jest że gdy umówimy się z chłopakiem jesteśmy nieśmiały, a gdy spotkamy przypadkowo jakiegoś gościa to rozmawiamy z nim normalnie ..
no wlasnie! to chyba swiadomsoc tego ze 'moze' cos z tego bedzie i ten stres ze wszystkim tym zwiazany...
Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
(pytanko baj de łej: jakie zaświadczenie mam wziąć od lekarza? o co chodzi? to jest na wszystkie kierunki? )
musisz jechac do swojego lekarza i on Ci da taka specjalna karteczke, oni je maja wlasnie dla studentow, jesli chodzi Ci o zaswiadczenie ze mozesz studiowac blablabla
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:52   #1102
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Brzoskwiniowa oddawaj mi plażę!! ;DDD
a co do tych sms-ów, co to Ci napisał, czy coś sobie u Ciebie przeskrobał, to ja bym czekała, aż nie będzie pytał, czy coś zawinił, tylko aż napisze "WIEM, ŻE SCHRZANIŁEM...itd". a co!

Witaj Kicia!

Nutka co się dzieje?


A co do Francji, to ja też chcę, ja też!! ^^


Coffi!! ja bym się chyba rozpłynęła..
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`





Edytowane przez m0niq
Czas edycji: 2009-07-03 o 11:53
m0niq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:54   #1103
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez m0niq Pokaż wiadomość
Brzoskwiniowa oddawaj mi plażę!! ;DDD
a co do tych sms-ów, co to Ci napisał, czy coś sobie u Ciebie przeskrobał, to ja bym czekała, aż nie będzie pytał, czy coś zawinił, tylko aż napisze "WIEM, ŻE SCHRZANIŁEM...itd". a co!

Witaj Kicia!

Nutka co się dzieje?


A co do Francji, to ja też chcę, ja też!! ^^


Coffi!! ja bym się chyba rozpłynęła..

To jedziemy w 3
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:57   #1104
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez elmanana Pokaż wiadomość
To jedziemy w 3
jeee!

a może załatwimy sobie ładnego pana przewodnika??
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`




m0niq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:58   #1105
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez m0niq Pokaż wiadomość
a może załatwimy sobie ładnego pana przewodnika??
I chcecie sie o niego bic? To chyba nie najlepszy pomysl :P
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:00   #1106
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Każda może znaleźć sobie osobistego przewodnika ;p
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:17   #1107
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

no. weźmiemy trzech przewodników!
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`




m0niq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 16:05   #1108
Coffi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 2 380
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez elmanana Pokaż wiadomość
To jedziemy w 3
4
__________________
Coffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 17:13   #1109
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez Coffi Pokaż wiadomość
4



Co tam porabiacie dzisiaj tak w ogóle ;>?
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 17:33   #1110
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

ja tam się opalam
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.