Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 21:02   #391
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez illka11 Pokaż wiadomość
pakusia wroc do swoich postow sprzed kilku dni i zobacz jaka wielgachna prace nad soba wykonalasJuz nie piszesz,ze dieta be,bo dieta.Zmienilas sposob myslenia,a to juz 80% sukcesu!Super,gratuluje Ci i trzymaj tak dalej
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:00   #392
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez illka11 Pokaż wiadomość
pakusia wroc do swoich postow sprzed kilku dni i zobacz jaka wielgachna prace nad soba wykonalasJuz nie piszesz,ze dieta be,bo dieta.Zmienilas sposob myslenia,a to juz 80% sukcesu!Super,gratuluje Ci i trzymaj tak dalej
Najważniejsze jest pozytywne myślenie.
Nie można się zniechęcać od razu
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:46   #393
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

o, tu się chyba przyłączę bo to wątek dla mnie.
10 kg w dół
przygarniecie?
pozdrawiam
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:14   #394
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Nie ma co, idzie mi wspaniale te odchudzanie dzsiaj stanełam na wadze z 71kg zrobiło się 73 mam tego dość Może mi któraś polecić jakaś bardzo dobrą diete przy której się szybko chudnie?
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:34   #395
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Nie ma co, idzie mi wspaniale te odchudzanie dzsiaj stanełam na wadze z 71kg zrobiło się 73 mam tego dość Może mi któraś polecić jakaś bardzo dobrą diete przy której się szybko chudnie?
Nie rozumiem Cię... na tym forum jest tyle informacji... nie wspomnę już o internecie!!! wystarczy dobrze poszukać, jak się chce... nie ma nic na gotowo i bez pracy nad sobą, nie ma diet cud... że schudniesz 10 kilo w tydzień i nie wrócisz do wagi... trzeba dużo motywacji i chęci do działania... i tego Ci życzę...
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:39   #396
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Cię... na tym forum jest tyle informacji... nie wspomnę już o internecie!!! wystarczy dobrze poszukać, jak się chce... nie ma nic na gotowo i bez pracy nad sobą, nie ma diet cud... że schudniesz 10 kilo w tydzień i nie wrócisz do wagi... trzeba dużo motywacji i chęci do działania... i tego Ci życzę...
Już znalazłam dzięki za pomoc...

Od jutra zaczynam zobaczymy z jakim efektem Mam nadzieję że te rosnące kg to przed @
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:43   #397
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
Najważniejsze jest pozytywne myślenie.
Nie można się zniechęcać od razu

zgadza się
Ja mam ostatnio jakis problem z dieta. Ale juz generalnie zaczynam panowac nad swoja niesubodynacja. Najwazniejsze ze mi zalezy a nie siedze i nie zalamuje rak, ze tyje zamiast chudnac
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 12:51   #398
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

No mi niestety wzrosła waga, i dzisiaj się załamałam ale tylko dlatego że doprowadzam się do okropnego stanu i dzisiaj wzbudziła się we mnie większa motywacja, miałam zacząć z pierwszym postem w tym wątku niestety brak czasu i dużo stresu sprawiło że ta chwila się odwlekała.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 13:22   #399
illka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź/Rugby
Wiadomości: 172
GG do illka11
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
No mi niestety wzrosła waga, i dzisiaj się załamałam ale tylko dlatego że doprowadzam się do okropnego stanu i dzisiaj wzbudziła się we mnie większa motywacja, miałam zacząć z pierwszym postem w tym wątku niestety brak czasu i dużo stresu sprawiło że ta chwila się odwlekała.
Bedzie dobrze.Nie ma sie co zalamywac.Ja mam tez jazdy z waga i nie moge zrzucic na @,bo juz poOgranicz przede wszystkim slodycze,cukier w ogole,maczne potrawy(lub zredukuj)ale najwazniejsze to ruszaj sie!Wiem po sobie,ze bez ruchu nie ma efektow.Sama dieta owszem,moze i zredukuje kg ale pozniej cialo robi sie wiotkie...Pozdrawiam
__________________
Kacper 24.01.2002
Karolina ???
M&M 21.08.1999
illka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 13:27   #400
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez illka11 Pokaż wiadomość
Bedzie dobrze.Nie ma sie co zalamywac.Ja mam tez jazdy z waga i nie moge zrzucic na @,bo juz poOgranicz przede wszystkim slodycze,cukier w ogole,maczne potrawy(lub zredukuj)ale najwazniejsze to ruszaj sie!Wiem po sobie,ze bez ruchu nie ma efektow.Sama dieta owszem,moze i zredukuje kg ale pozniej cialo robi sie wiotkie...Pozdrawiam
Dzięki za wsparcie Postaram się nie poddać, i zaczne więcej się ruszać, zacznę chyba od skakanki tylko z moja kondycją to bardzo szybko się zmęczę.

Zastanawiam się czy uda mi się, bo niestety w grę wchodzą także hormony z którymi mam problem
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 15:33   #401
ocziko
Raczkowanie
 
Avatar ocziko
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa, Kraków
Wiadomości: 99
GG do ocziko
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

skakanka to świetna sprawa , ale nie skacz od razu na maxa , z dnia na dzien troszke dluzej i tak rób małe kroczki

a najlepiej jeździj codziennie na rowerku na świeżym powietrzu żeby sobie poprawić kondycje a potem zabierz sie dopiero za skakankę

jesli zas zauważysz,ze bolą Cie kolana, od skakania itp. zaprzestań ćwiczeniom ze skakankom, bo tego rodzaju ćwiczenia sa najlepsze dla osób , które nie zrzucają kilogramów tylko poprawiają kondycje. szkoda kolan.

proponuje rowerek, jakiś sprzęcik domowy do ćwiczeń dodatkowo i będzie GIT

znalazłam jakies takie strony ze sprzętem fitness , może Ci się spodobają:

http://www.abcfitness.pl/index.php?k...esoria-fitness - to akcesoria

http://www.hop-sport.pl/pl/orbitreki...htm?r=tL6SP8US - konkretne rekiny kilogramów
__________________
www.ising.pl/yoana
ruch to zdrowie, zdrowie to ruch!

Edytowane przez ocziko
Czas edycji: 2009-07-07 o 15:37
ocziko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 17:04   #402
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
o, tu się chyba przyłączę bo to wątek dla mnie.
10 kg w dół
przygarniecie?
pozdrawiam
Witaj. Podaj swoje wymiary to dopiszę Cię do tabelki
Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Cię... na tym forum jest tyle informacji... nie wspomnę już o internecie!!! wystarczy dobrze poszukać, jak się chce... nie ma nic na gotowo i bez pracy nad sobą, nie ma diet cud... że schudniesz 10 kilo w tydzień i nie wrócisz do wagi... trzeba dużo motywacji i chęci do działania... i tego Ci życzę...


Nie ma diet cud. Sama kiedyś szukałam diety, która pozwoli zrzucić 6 kg w dwa tygodnie. I fakt można je zrzucić, ale co z tego skoro za miesiąc wróci ich 8.
Przez 2,5 tygodnia schudłam ok.4kg. I nie czuję, że przez te 2,5 tygodnia byłam na diecie-czuję, że przez te 2,5 tygodnia prowadziłam nowe, lepsze-zdrowsze życie
erratic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 17:15   #403
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez erratic Pokaż wiadomość
Witaj. Podaj swoje wymiary to dopiszę Cię do tabelki
Zaczynam z 64kg przy 170cm.
jeszcze 2lata temu ważyłam 53k i było tak ah.
chciałabym żeby w październiku było to 54kg... [no albo 56 w ostateczności]
10kg w 3 miesiące to chyba się da?
pozdrawiam ;*
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 18:32   #404
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

kurcze dziewczyny!!!! wstalam dzisiaj rano na wage... po 5 dniach bez slodyczy, makaronu, ziemniakow i sokow... i 1 kg mniej czy to mozliwe??? czy poprostu mi sie waga zepsula

nie wierze... szok jak dla mnie... szok

to niemozliwe
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 19:07   #405
Sugeip
Raczkowanie
 
Avatar Sugeip
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 59
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny!!!! wstalam dzisiaj rano na wage... po 5 dniach bez slodyczy, makaronu, ziemniakow i sokow... i 1 kg mniej czy to mozliwe??? czy poprostu mi sie waga zepsula

nie wierze... szok jak dla mnie... szok

to niemozliwe

Hej Pakusia!!!!

To jest MOŻLIWE i się dzieje!!! Chyba to powiem: A NIE MÓWIŁAM!!!! Strasznie się cieszę z Twojego sukcesu!!!! Tylko ostrzegam z radości nie waż się 8 razy na dzień, bo waga wskaże za każdym razem coś innego ;-) Waż się o stałej porze i chudnij!!!! I co to takie straszne jest? Powodzenia

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
No mi niestety wzrosła waga, i dzisiaj się załamałam ale tylko dlatego że doprowadzam się do okropnego stanu i dzisiaj wzbudziła się we mnie większa motywacja, miałam zacząć z pierwszym postem w tym wątku niestety brak czasu i dużo stresu sprawiło że ta chwila się odwlekała.

Nigdy nie jest za późno ;-) Moim zdaniem im bardziej do odchudzania podejdziesz na ludzie tym lepsze będą efekty. I raczej nie zakładaj, że w ciągu miesiąca schudniesz 8 kg ;-) Po prostu zacznij chudnąć, a ile to będzie na miesiąc to już najmniej ważne ;-) Wystarczy wprowadzić niewielkie modyfikacje w jedzeniu dołożyć jakieś ćwiczonka, wodę, zieleninę i waga sama zacznie spadać. Zobaczysz dasz radę. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Hej illka11 jak samopoczucie??? Puściły zatoki, a krasnoludki wszystko popakowały?
__________________
"Ja tylko odłupuję te części kamienia, które są niepotrzebne i uwalniam z niego anioła, który zawsze był w nim zamknięty"

jeżeli Michal Anioł potrafił to ja też
Sugeip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 19:11   #406
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez Sugeip Pokaż wiadomość
Hej Pakusia!!!!

To jest MOŻLIWE i się dzieje!!! Chyba to powiem: A NIE MÓWIŁAM!!!! Strasznie się cieszę z Twojego sukcesu!!!! Tylko ostrzegam z radości nie waż się 8 razy na dzień, bo waga wskaże za każdym razem coś innego ;-) Waż się o stałej porze i chudnij!!!! I co to takie straszne jest? Powodzenia

nadal nie wierze to dla mnie jakas abstrakcja dawno nic nie ubywalo tylko przybywalo... wazyc sie bede raz w tygodniu... wyznaczylam sobie niedziele do tego celu, ale dzisiaj tak z ciekawosci stanelam i szok... jak to mozliwe... nie chodze glodna a chudne

ale sie ciesze
teraz dopiero jak widze efekty to jestem zmobilizowana na maxa
dzis co prawda nie cwiczylam, ale sprzatalam lazienke i sypialnie... 4 h mi to zajelo ale nazbieralo sie tego przy dziecku... jutro siostra przylatuje i musi byc blysk i jest juz
moze na wieczor zrobie kilka brzuszkow...

kurcze nie wierze 1 kg mniej i jakos nie cierpialam przez te 5 dni
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 19:17   #407
Sugeip
Raczkowanie
 
Avatar Sugeip
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 59
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
nadal nie wierze to dla mnie jakas abstrakcja dawno nic nie ubywalo tylko przybywalo... wazyc sie bede raz w tygodniu... wyznaczylam sobie niedziele do tego celu, ale dzisiaj tak z ciekawosci stanelam i szok... jak to mozliwe... nie chodze glodna a chudne

ale sie ciesze
teraz dopiero jak widze efekty to jestem zmobilizowana na maxa
dzis co prawda nie cwiczylam, ale sprzatalam lazienke i sypialnie... 4 h mi to zajelo ale nazbieralo sie tego przy dziecku... jutro siostra przylatuje i musi byc blysk i jest juz
moze na wieczor zrobie kilka brzuszkow...

kurcze nie wierze 1 kg mniej i jakos nie cierpialam przez te 5 dni

Naprawdę możesz być z siebie dumna! Teraz to już chyba tak łatwo motywacji nie stracisz... naprawdę bardzo się cieszę. I mam nadzieję, że ja też motywacji nie stracę ;-)
__________________
"Ja tylko odłupuję te części kamienia, które są niepotrzebne i uwalniam z niego anioła, który zawsze był w nim zamknięty"

jeżeli Michal Anioł potrafił to ja też
Sugeip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 19:36   #408
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
nadal nie wierze to dla mnie jakas abstrakcja dawno nic nie ubywalo tylko przybywalo... wazyc sie bede raz w tygodniu... wyznaczylam sobie niedziele do tego celu, ale dzisiaj tak z ciekawosci stanelam i szok... jak to mozliwe... nie chodze glodna a chudne

ale sie ciesze
teraz dopiero jak widze efekty to jestem zmobilizowana na maxa
dzis co prawda nie cwiczylam, ale sprzatalam lazienke i sypialnie... 4 h mi to zajelo ale nazbieralo sie tego przy dziecku... jutro siostra przylatuje i musi byc blysk i jest juz
moze na wieczor zrobie kilka brzuszkow...

kurcze nie wierze 1 kg mniej i jakos nie cierpialam przez te 5 dni
No widzisz ! To nic trudnego-nie wolno myśleć, że to kara albo okres przejściowy. Ja np. gdy zejdę do swoich upragnionych 58 kg(brakuje mi do tego wyniku jeszcze 12 kg, a zaledwie 2,5 tygodnia temu aż 16 kg:P ) będę sobie pozwalała raz na jakiś czas na pizzę,gyrosa,chipsy, ciasto czy piwko. Ale wszystko w małych ilościach !
W mojej ulubionej pizzerni w mieście serwują ogromne pizze-średnica 48 cm ! czyli pizza którą na kolację najadła się moja Mama, Tata,brat i siostra. Gdy ja jechałam tam ze swoim TŻ zamawialiśmy dla siebie całą(dzieloną na 8 kawałków) ja zjadałam 3, TŻ 5. Powiedziałam sobie, że gdy dojdę do tych 58 kg to pojadę tam zjem jeden kawałek i będę najedzona
to samo z pozostałymi "grzeszkami" pozwolę sobię raz na jakiś czas, ale małe ilości.
Ale poki co to muszę dojść do upragnionych 58kg. Do 15 sierpnia(wesela kuzynki) chcę zobaczyć 65-64 kg i wiem, że jesli dalej będę tak czyniła jak czynię, zobaczę tyle spokojnie
erratic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:42   #409
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez Sugeip Pokaż wiadomość
Naprawdę możesz być z siebie dumna! Teraz to już chyba tak łatwo motywacji nie stracisz... naprawdę bardzo się cieszę. I mam nadzieję, że ja też motywacji nie stracę ;-)
Cytat:
Napisane przez erratic Pokaż wiadomość
No widzisz ! To nic trudnego-nie wolno myśleć, że to kara albo okres przejściowy. Ja np. gdy zejdę do swoich upragnionych 58 kg(brakuje mi do tego wyniku jeszcze 12 kg, a zaledwie 2,5 tygodnia temu aż 16 kg:P ) będę sobie pozwalała raz na jakiś czas na pizzę,gyrosa,chipsy, ciasto czy piwko. Ale wszystko w małych ilościach !
W mojej ulubionej pizzerni w mieście serwują ogromne pizze-średnica 48 cm ! czyli pizza którą na kolację najadła się moja Mama, Tata,brat i siostra. Gdy ja jechałam tam ze swoim TŻ zamawialiśmy dla siebie całą(dzieloną na 8 kawałków) ja zjadałam 3, TŻ 5. Powiedziałam sobie, że gdy dojdę do tych 58 kg to pojadę tam zjem jeden kawałek i będę najedzona
to samo z pozostałymi "grzeszkami" pozwolę sobię raz na jakiś czas, ale małe ilości.
Ale poki co to muszę dojść do upragnionych 58kg. Do 15 sierpnia(wesela kuzynki) chcę zobaczyć 65-64 kg i wiem, że jesli dalej będę tak czyniła jak czynię, zobaczę tyle spokojnie
jestem z siebie strasznie dumna teraz widze ze to nic takiego trudnego, wystarczylo zrezygnowac z jakis rzeczy

balam sie ze nie bede w stanie pic wody mineralnej i siegne po soki ktorych mam jeszcze kilka kartonow, ale nie i nawet mi tego nie brakuje
i co najwazniejsze ze nie jestem na diecie tylko"zdrowo jem" jem smacznie ale zdrowo brzuszek mam pelny a chudne

dzieki dziewczynki za wielkie wsparcie bez was by mi sie nie udalo... teraz widze ze warto

taka mala rzecz a cieszy niby 1 kg a dla mnie to jak 10 bo przdtem jak cos spadlo to samoistnie po ciazy, wiec ja sie do tego nie przyczynilam zbytnio a teraz??? sama to zrobilam ja wystarczylo troche silnej woli

chyba dzisiaj nie zasne
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 06:28   #410
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Dziewczyny gratuluje osiagniec

Pakusia ciesze sie z Toba wiem co czujesz, kiedys w ogole nie myslalam o odchudzaniu a jak sie wzielam i zobacyzlam spadajace kg to po prostu skakalam jak mala dziewczynka ktora dostala 5 zl

jeja.. swietne uczucie

3majcie sie, jaj uz lece do UK, milego dnia
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 07:00   #411
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
jestem z siebie strasznie dumna teraz widze ze to nic takiego trudnego, wystarczylo zrezygnowac z jakis rzeczy

balam sie ze nie bede w stanie pic wody mineralnej i siegne po soki ktorych mam jeszcze kilka kartonow, ale nie i nawet mi tego nie brakuje
i co najwazniejsze ze nie jestem na diecie tylko"zdrowo jem" jem smacznie ale zdrowo brzuszek mam pelny a chudne

dzieki dziewczynki za wielkie wsparcie bez was by mi sie nie udalo... teraz widze ze warto

taka mala rzecz a cieszy niby 1 kg a dla mnie to jak 10 bo przdtem jak cos spadlo to samoistnie po ciazy, wiec ja sie do tego nie przyczynilam zbytnio a teraz??? sama to zrobilam ja wystarczylo troche silnej woli

chyba dzisiaj nie zasne
Pakusia jeden kilogram to nie mało!!! a jeden kilogram na tydzień to bardzo zdrowe schodzenie z wagi, gratuluje i mam nadzieje że da Ci to większego KOPA do dalszych zmian na lepsze.
Pamiętaj robisz to tylko dla siebie, dla Twojego lepszego samopoczucia i zdrowia!

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Już znalazłam dzięki za pomoc...

Od jutra zaczynam zobaczymy z jakim efektem Mam nadzieję że te rosnące kg to przed @
Nie ma za co... mam nadzieje że wytrwasz, oczywiście że przed @ rosną kilogramy, po pierwsze bo więcej wody się gromadzi w organiźmie po drugie bo mamy większy apetyt i jemy ... natura
aha i nie od jutra tylko od dziś.... zmiany wprowadzaj od razu... zmień kolację, nie zjedz ciastka na noc... to już coś
POWODZENIA!!!
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 08:06   #412
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez mischievous Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluje osiagniec

Pakusia ciesze sie z Toba wiem co czujesz, kiedys w ogole nie myslalam o odchudzaniu a jak sie wzielam i zobacyzlam spadajace kg to po prostu skakalam jak mala dziewczynka ktora dostala 5 zl

jeja.. swietne uczucie

3majcie sie, jaj uz lece do UK, milego dnia
Odzywaj się do nas czasem
u mnie dziś pogoda pod psem Wolę gdy jest ciepło i słonecznie, wtedy przynajmniej tak bardzo nie chce mi się jeść...
erratic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 09:21   #413
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
Pakusia
Nie ma za co... mam nadzieje że wytrwasz, oczywiście że przed @ rosną kilogramy, po pierwsze bo więcej wody się gromadzi w organiźmie po drugie bo mamy większy apetyt i jemy ... natura
aha i nie od jutra tylko od dziś.... zmiany wprowadzaj od razu... zmień kolację, nie zjedz ciastka na noc... to już coś
POWODZENIA!!!
Wczoraj jeszcze zjadłam to co uwielbiam najbardziej pogrzeszyłam i od dzisiaj już maksymalna walka Odstawione pieczywo, ziemniaki, fast food'y, chipsy itd. -to mnie najbardziej gubiło bo napoje to zawsze wolałam wode i tylko ją pije, więc z tym mi będzie troszke łatwiej.

No i 14.07 do lekarza z hormonami, z nimi też będę usilnie walczyć i jestem pewna, że jak się ureguluje ich poziom to i mi będzie łatwiej chudnąć
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 09:34   #414
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

cherrry2009 trzymaj się i nie poddawaj. Jesli masz problem z hormonami to moze powinnas pogadac (pewnie juz to zrobilas) z lekarzem i moze uda sie cos z tym zrobic? Badalas sobie tarczyce?

Co do kondycji - ja mialam masakryczna kondycje - dziewczyny, nawet nie wyobrazacie sobie w jakim bylam stanie. Mialam depresje i kompletnie sie nie ruszalam. Zeby wejsc na pierwsze pietro na uczelni musialam wlozyc w kazdy krok mnostwo wysilku - wychodzilam zasapana i mokra.

I co zrobiłam? Zaczełam CHODZIC na nogach na uczelnie - codziennie, szybkim tempem - zaczelam w zimie. Moja kondycja zaczela sie szybko poprawiac - niesamowite to było. Jesli wiec macie jakis mega problem, to ja bym:
- zaczela maszerowac szybkim tempem,
- skakac na skakance (tylko to troche stawy moze obciazac)
- jezdzic na rolkach i rowerze
- cwiczyc joge (wbrew pozorom BARDZO poprawia kondycje i samopoczucie)


Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny!!!! wstalam dzisiaj rano na wage... po 5 dniach bez slodyczy, makaronu, ziemniakow i sokow... i 1 kg mniej czy to mozliwe??? czy poprostu mi sie waga zepsula

nie wierze... szok jak dla mnie... szok

to niemozliwe
Gratulacje pakusia.
Pamietaj jednak o jednym - na poczatku spada najwiecej wody i mniej tluszczu, potem mozesz miec przestoj wagi, wiec jesli nie bedzie rowno chudnac z tygodnia na tydzie to sie nie zalamuj, bo to normalne. Jak wytrwasz i w czasie przestoju sie nie podlamiesz, to nastepne kg leca bardziej z tluszczu a mniej z wody

Trzymam kciuki za dalsze sukcesy!!!

Ja wdrazam swoje stare zasady - bedzie duzo warzyw i mniej tych wszystkich dziwacznych deserkow, ktore ostatnio jem, bo nie mam czasu Mam ochote na cały talerz warzy i jajko, dzisiaj zamierzam cos takiego sobie zaserwowac
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 09:47   #415
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
cherrry2009 trzymaj się i nie poddawaj. Jesli masz problem z hormonami to moze powinnas pogadac (pewnie juz to zrobilas) z lekarzem i moze uda sie cos z tym zrobic? Badalas sobie tarczyce?
Tak, zawsze wysyłali mnie na badania na tarczyce bo mam dość typowe obajwy wypadanie włosów itd. Ostatnio byłam u dentysty i powiedział że albo jestem w ciąży albo mam problemy z hormonami, więc udałam się do ginekologa żeby mnie zbadał, nie zbyt chętnie to zrobił i chciał mnie znowu wysłać na tarczyce. Udało się i z pierwszych wyników już wiem że jest problem z testosteronem, zapewne będą to policystyczne jajniki, ale wole nie krakać...Dlatego też strasznie przytyłam, z waga nigdy nie miałam problemów, odkąd dostałam objawów według lekarzy "tarczycowych" przytyłam 18kg w ciągu półtora roku.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 09:51   #416
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Tak, zawsze wysyłali mnie na badania na tarczyce bo mam dość typowe obajwy wypadanie włosów itd. Ostatnio byłam u dentysty i powiedział że albo jestem w ciąży albo mam problemy z hormonami, więc udałam się do ginekologa żeby mnie zbadał, nie zbyt chętnie to zrobił i chciał mnie znowu wysłać na tarczyce. Udało się i z pierwszych wyników już wiem że jest problem z testosteronem, zapewne będą to policystyczne jajniki, ale wole nie krakać...Dlatego też strasznie przytyłam, z waga nigdy nie miałam problemów, odkąd dostałam objawów według lekarzy "tarczycowych" przytyłam 18kg w ciągu półtora roku.
O rany! Ale wiesz co, przynajmniej zaczelas cos w tym kierunku robic i mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Bo w twoim przypadku to juz nie o wage chodzi, tylko o to, zeby ni emiec jakichs wiekszych problemow ze zdrowiem!
Bedzie dobrze!

Ja sie troche balam, ze po tabsach od ginekologa moze byc roznie - zwlaszcza, ze czesto po tabletkach wzrasta apetyt. ALe na razie ok.
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 10:06   #417
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
O rany! Ale wiesz co, przynajmniej zaczelas cos w tym kierunku robic i mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Bo w twoim przypadku to juz nie o wage chodzi, tylko o to, zeby ni emiec jakichs wiekszych problemow ze zdrowiem!
Bedzie dobrze!

Ja sie troche balam, ze po tabsach od ginekologa moze byc roznie - zwlaszcza, ze czesto po tabletkach wzrasta apetyt. ALe na razie ok.
Ja miałam problemy z jajnikami (torbiele), brałam hormony po których strasznie zaczełam tyć i od tamtej pory widocznie mi oszalało wszystko

Co do tabletek antykoncepcyjnych u mnie nie tyle powodowały tycie i apetyt co mój organizm zbierał wodę, obolałe ogromne piersi itp. chodź miało to swoje plusy w ciągu 1,5 miesiąca brania tabletek z rozmiaru B zrobił się D i ciągle rosły próbowałam wielu i nic nie dawało widocznie z podowdu szaleństwa jajników.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 12:10   #418
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Fajne jest widzieć spadające kilogramy na wadze, ale jeszcze fajnej jest zobaczyć pozytywne zaskoczenie ludzi którzy mówią"Aleee schudłaś ! " To zaledwie 4 kg, a ja nie mogę się nacieszyć kiedy kolega z klasy z LO tak mnie powitał, podobnie Babcia
chudnę z "góry"-spadł mi brzuch,piersi, nawet twarz troszkę się wyszczupliła a dół nic Nie wiem jak mam ćwiczyć,aby zrzucić z ud i pupy
erratic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 13:11   #419
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Ja miałam problemy z jajnikami (torbiele), brałam hormony po których strasznie zaczełam tyć i od tamtej pory widocznie mi oszalało wszystko

Co do tabletek antykoncepcyjnych u mnie nie tyle powodowały tycie i apetyt co mój organizm zbierał wodę, obolałe ogromne piersi itp. chodź miało to swoje plusy w ciągu 1,5 miesiąca brania tabletek z rozmiaru B zrobił się D i ciągle rosły próbowałam wielu i nic nie dawało widocznie z podowdu szaleństwa jajników.
No z hormonami niestety nie ma zartow. Faktycznie cos musialoo sie rozregulowac. Mnie na szczescie tabsy nie zaszkodzily specjalnie.

Cytat:
Napisane przez erratic Pokaż wiadomość
Fajne jest widzieć spadające kilogramy na wadze, ale jeszcze fajnej jest zobaczyć pozytywne zaskoczenie ludzi którzy mówią"Aleee schudłaś ! " To zaledwie 4 kg, a ja nie mogę się nacieszyć kiedy kolega z klasy z LO tak mnie powitał, podobnie Babcia
chudnę z "góry"-spadł mi brzuch,piersi, nawet twarz troszkę się wyszczupliła a dół nic Nie wiem jak mam ćwiczyć,aby zrzucić z ud i pupy
4kg to duzo, pewnie ze juz widac zwlaszcza jesli do zrzucenia nie ma naprawde duze liczby kg. Gratulacje - to dodatkowo motywuje

Nie przejmuj sie - 'dol' tez ruszy Ja bym cwiczyla joge i 8 min legz i buns
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 13:25   #420
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Właśnie dość często słyszę o jodze, że pomaga przy dietkowaniu. Masz może jakieś przykładowe ćwiczenia ? Mogłabyś mi je wysłać ? Byłabym bardzo wdzięczna
erratic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.