powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 21:25   #4591
piasiu15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 66
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

wariatki


na zdjecia oczywiście sie spóźniłam
piasiu15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 22:12   #4592
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez piasiu15 Pokaż wiadomość
wariatki


na zdjecia oczywiście sie spóźniłam
buu, ja też. ale tyle się naczytałam o tych pięknościach że wydaje mi jakbym je dobrze znała

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

[QUOTE=listopadowa80;13176 059]
Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość


Autostradzie czas powiedzieć bye, bye
Hi hi-cała Polska buduje autostrady a my bya, bya. Unia dofinansowuje rozbudowę a doktor naszej Horo likwidację.Jakąś wstęge chyba będzie trzeba przeciąć
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 11:51   #4593
HWP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

[QUOTE=bankierka;
wzrost 168cm biodra 94 pas 75 pod biustem biustem 78 a w biuscie nie pytaj....tyci ,tyci więcej chciałabym mieć duże B, Dr.wybrał mi własnie 275 okragłe ale czy to aby napewno dobry wybór?żebym nie miała tej "autostrady" martwie sie na zapas ale potem moze juz być za późno,pewnie mnie rozumiesz...[/QUOTE]

Czytając wcześniej Waszych wypowiedzi, o tym aby wybierać większe rozmiary, myślałam że to przesada ale sama odczuwam po sobie, że trzeba było wziąć większe o jakieś 30 ml. Może " w trakcie jedzenia apetyt rośnie" ale efekt mógłby być troszkę lepszy. W desperacji zależało mi na tym aby mieć w ogóle "coś" - pełne B, małe C i mam ale jak już podejmuje się taką ważną decyzje pójścia na stół, to warto zastanowić się, co tak naprawdę chcemy i zrobić to raz a porządnie. Jest to trudne bo nie wiemy do końca jak będziemy wyglądać w dużym rozmiarze.
Może powodem jest to, że nie spotkałam się jeszcze od otoczenia z bezpośrednią uwagą na temat mojego zmienionego wyglądu - i się zastanawiam w pracy, czyżby nikt nie zauważał różnicy? Z drugiej strony, to przynajmniej nie muszę się przyznawać (w pracy nikt nie wie)
HWP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 20:53   #4594
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Gdzie Was wywiało dziewczyny??? Jak już zwolnił mi się komputer, to żadnej nie ma
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 01:16   #4595
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Jak ja siadłam - to już pewnie wszystkie chrapią...
Nawet nie ma co czytać... hmm cisza przed burzą...
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 07:29   #4596
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez zuzanka2006 Pokaż wiadomość
Jak ja siadłam - to już pewnie wszystkie chrapią...
Nawet nie ma co czytać... hmm cisza przed burzą...
A jak ja zasiadlam to jeszcze wszystkie śpią
Zuzanka pioruny to bedą walily 22 września... już nie mogę sie doczekać, chyba sobie zrobie takie jak Twoje albo ciut mniejsze 300...Twoje wyglądają naprawde rewelacyjnie,gdybym takie miala nic więcej do szczęścia nie potrzebowałabym

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez HWP Pokaż wiadomość
Czytając wcześniej Waszych wypowiedzi, o tym aby wybierać większe rozmiary, myślałam że to przesada ale sama odczuwam po sobie, że trzeba było wziąć większe o jakieś 30 ml. Może " w trakcie jedzenia apetyt rośnie" ale efekt mógłby być troszkę lepszy. W desperacji zależało mi na tym aby mieć w ogóle "coś" - pełne B, małe C i mam ale jak już podejmuje się taką ważną decyzje pójścia na stół, to warto zastanowić się, co tak naprawdę chcemy i zrobić to raz a porządnie. Jest to trudne bo nie wiemy do końca jak będziemy wyglądać w dużym rozmiarze.
Może powodem jest to, że nie spotkałam się jeszcze od otoczenia z bezpośrednią uwagą na temat mojego zmienionego wyglądu - i się zastanawiam w pracy, czyżby nikt nie zauważał różnicy? Z drugiej strony, to przynajmniej nie muszę się przyznawać (w pracy nikt nie wie)
HWP aż nie wierzę,czytam co napisalaś i mam wrażenie że to moje slowa!!!!!! jestem w takiej samej sytuacji....chce mieć to wogole"coś"pelne B lub male C Nie chce ogromnego,a jaki Ty sobie zrobilaś?przypuszczam,że u mnie w pracy też nikt nie pozna bo teraz niestety dekoldow nie nosze z przyczyn wiadomycha push up robią swoje.
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 07:33   #4597
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
A jak ja zasiadlam to jeszcze wszystkie śpią
Zuzanka pioruny to bedą walily 22 września... już nie mogę sie doczekać, chyba sobie zrobie takie jak Twoje albo ciut mniejsze 300...Twoje wyglądają naprawde rewelacyjnie,gdybym takie miala nic więcej do szczęścia nie potrzebowałabym

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------



HWP aż nie wierzę,czytam co napisalaś i mam wrażenie że to moje slowa!!!!!! jestem w takiej samej sytuacji....chce mieć to wogole"coś"pelne B lub male C Nie chce ogromnego,a jaki Ty sobie zrobilaś?przypuszczam,że u mnie w pracy też nikt nie pozna bo teraz niestety dekoldow nie nosze z przyczyn wiadomycha push up robią swoje.
ja tez juz nie śpię maluszki

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

to w podobnym terminie będziemy się kładły pod nóż ja tak koniec września, początek października ... drugi raz
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 07:38   #4598
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
ja tez juz nie śpię maluszki

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

to w podobnym terminie będziemy się kładły pod nóż ja tak koniec września, początek października ... drugi raz



to co tak cichutko siedzisz? o rety bedziemy razem przeżywać będzie mi raźniej

to narazie lece na 9 do pracy....pa
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 11:38   #4599
tigi
Raczkowanie
 
Avatar tigi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 63
Smile Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

hej dziewczyny,
27 lipca br. będę miała zabieg u dr Skwiercz.
zaczynam trochę panikować - stres mam już!! a zabieg za 2 tyg. ciekawe co będzie później
są jakieś dziewczyny na forum, które maja w tym terminie zabieg? szukam towarzyszek

pozdrawiam Was
tigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 19:49   #4600
HWP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Bankierka: Wybrałam anatomiczne. Z pomiarów i wywiadu zaproponowano mi dwa rodzaje - mniejsze i większe. Wybrałam te większe a dr potwierdził ich zastosowanie przy mojej budowie. Stwierdził, że implant nie może być zbyt szeroki bo mam wąską klatkę piersiową i trochę wypukłą do przodu i do tego bardzo mało tkanki w samych piersiach Dlatego już na samym początku powiedział, że piersi po op. będą, tak jak teraz rozchodziły się "na boki" i nie może zastosować wyższego czy szerszego implantu bo granice będą bardzo widoczne optycznie jak i wyczuwalne po bokach w momencie naturalnego poruszania ręką (odcinek od ramienia do łokcia) a to wszystko ze względu na moją budowę. Mam Allergan 410MX 290g pod mięsień. Mogło być trochę więcej ale chyba ten efekt przy mojej budowie można by było osiągnąć implantem okrągłym - tak mi się wydaje...
Wcześniej, tak jak TY, nie nosiłam do pracy dekoltów, nie ubierałam obcisłych bluzek więc teraz gdy zaczynam je nosić to poprostu dla nich jest to zmiana w moim sposobie ubierania ale faceci mają mimo to wyostrzone oko ) ale nie wiedzą o co chodzi. Z tym ubieranie się inaczej jak dotychczas to wcale nie jest takie proste, bo jeśli przez całe życie chodziło się w "workach po szyję" to trudno jest się przełamać do dużych dekoltów. Ale w końcu o to chodziło i trzeba to teraz pięknie eksponować... stopniowo, stopniowo )
HWP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:40   #4601
agula7215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

mam pytanie jestem 1.5 miesiaca po operacji i chcialabym isc na solarium troche sie opalic. zdaje sobie sprawe z tego ze blizny sa za swize ale czy moge zaslonic je plastrem ? a co z inplantami czy one sie nagrzeja i zmienia swa postac? prosze odpowiedzcie mi.....bo jestem zdesperowana w sobote mam wesele i jestem blada jak sciana...
agula7215 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 21:42   #4602
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez agula7215 Pokaż wiadomość
mam pytanie jestem 1.5 miesiaca po operacji i chcialabym isc na solarium troche sie opalic. zdaje sobie sprawe z tego ze blizny sa za swize ale czy moge zaslonic je plastrem ? a co z inplantami czy one sie nagrzeja i zmienia swa postac? prosze odpowiedzcie mi.....bo jestem zdesperowana w sobote mam wesele i jestem blada jak sciana...
implantom nic się nie stannie ale blizny zasłoń, bo nie zbledną i będą widoczne
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 21:51   #4603
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Jakis ruch maly, Horo pewnie na dzialce opala swoje pieknosci A ja sledze forum, juz za 3 tyg mam konsultacje i mam nadzieje ze z powodu zawyzonego cisnienia nie bede miala przeciwwskazan. Ostatnio bardzo zle sie poczulam (niestety skumulowane całoroczne nerwy) i badałam serce, poziom cukru itd i serce zdrowe, cukrzycy brak, wszystko super, no ale mam tachykardie, mierze tetno i mam 80 zaraz 100 a jak mialam silny napad tydzien temu to mialam okolo 150 tetno, teraz biote cwiartke leku dziennie, nie stresuje sie i relaksuje Do tego przez odchudzanie mialam niedobor potasu, magnezu i sodu wiec zakaz zielonej herbaty bo ona podobno tak wyplukuje wszystko co dobre, w kazdym razie nie kazdemu ja wolno pic. I zakaz szybkich cwiczen, ale wczorak kupilam hula hop Patrzyli na mnie jak na wariatke jak szlam z nim przez miasto
Ciekawe co doktor mi zaproponuje jak juz wstepnie "dopusci" mnie do operacji, bo ja jak juz pisalam nie mam bardzo malo cm w biuscie, ale ksztalt itd, w kazdym razie implant ladnie je zaokragli, no ale boje sie ze zaproponuje mi bardzo malo okolo 200
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 22:12   #4604
agula7215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

dziekuje ruda, jestes aniolem ale czy na pewno nic im nie bedzie? zaslonie je na pewno i wejde na kilka minutek. pewnie beda cieplke w srodku ale chyba ostygna przez noc. troche sie martwie czy nie za wczesnie
agula7215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 22:52   #4605
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Kurcze, nie lubie sie chamsko wtracac, no ale tak offtopujac, co do solarium: jak bylam mlodsza chodzilam do solarium, nie czesto, naprawde sporadycznie, zawsze myslalam ze to takie super i wogole. Ale teraz wiem ze nie warto. Przez 5 min nasza skora otrzymuje tyle promieni co w ciagu calego dnia lezenia na plazy!!! A do tego jak bedzie wygladala za pare lat. Wiadomo - sa kremy, balsamy, no ale smarujac sie filtrem 50 w ciagu 5 min raczej sie nie opalimy-a to jedyna dobra ochrona. No ale to jeszcze nic. Moja kolezanka w moim wieku! chodzila do solarium sporadycznie, naprawde rzadko, ostatnia diagnoza - czerniak wlasnie z tego powodu, na szczescie wczesnie rozpoznany i wyciety w calosci. Mnie przez solarium rowniez powiekszyly sie znamienia, na dermatoskopii wyszlo mi ze sa asymetryczne, lagodne, ale nalezy obserwowac. Teraz jest tyle balsamow, kremow, po co katowac jedrna i ladna skore UVA, UVB itd w OGROMNYM stezeniu. Po 5 min solarium jestesmy gorace jak po dniu na plazy. Przepraszam ze to, oczywiscie kazdy wybiera co chce, ale chcoalam sie z Wami podzielic swoja opinia.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 06:31   #4606
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ladies And Gentlemen... mam zaszczyt przedstawic wam moje nowe zelki...nareszcie i wkroczyc w gorno tych juz "zrobionych" forumowiczek Pozdrawiam wszystkie cieplutko
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 06:47   #4607
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witaj Słońce
Gdzie te żelki??? może jakieś fotki...
I jak się wogóle czujesz? Zadowolona, obolała?
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 08:36   #4608
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Witaj Słońce
Gdzie te żelki??? może jakieś fotki...
I jak się wogóle czujesz? Zadowolona, obolała?
oj wrzuce fotki wrzuce, choc jeszcze duzo czasu uplynie zanim nabiora "tych pozadanych" ksztaltow, narazie mam sam iplant bez plastyki gdyz byc moze okaze sie ona nie potrzebna przynajmniej narazie, to sie okaze jak implant sie juz ulozy
Zadowolona jestem wszystko jest lepsze niz to co mialam - a raczej nie mialam wczesniej
Bol...przyznam sie szczerze ze smigam jak maly samochodzik az sama w szoku jestem...oczywiscie nic nie dzwigam i stosuje sie do zalecen ale w klinice dali mi przydomek terminator od razu po operacji latalam jak zwariowana i robilam wszystko
Az sie sama chirurga pytalam czy na pewno mi moje bimbalki robil czy tylko sie nimi bawil jak bylam pod narkoza. Forki zrobie i wrzuce, obiecuje
Sciskam was wszystkie
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 08:48   #4609
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ja już 2 tyg. po zabiegu - ale ten czas leci. No i nadal czekam co będzie z prawą piersią - w ogóle nie opuszcza się, nadal twarda u góry i jakbym u góry wyczuwała implant. Nie wiem jak długo jeszcze mam czekać, aż się opuści. Lewa pierś wygląda ładnie, ale dużaaaaa Wczoraj byłam u teściów odebrać dziecko - oj teściowa mi się przyglądałachocia ż starałam się ukryć moje nowe nabytki. No ale w końcu i tak się dowiedzą, chyba że mi się piersi skurczą
Tigi - nie steresuj się dziewczyno. Na pewno wszystko będzie dobrze

GoniaJ - gratulacje. Czekam z niecierpliwością na fotki
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 08:49   #4610
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
oj wrzuce fotki wrzuce, choc jeszcze duzo czasu uplynie zanim nabiora "tych pozadanych" ksztaltow, narazie mam sam iplant bez plastyki gdyz byc moze okaze sie ona nie potrzebna przynajmniej narazie, to sie okaze jak implant sie juz ulozy
Zadowolona jestem wszystko jest lepsze niz to co mialam - a raczej nie mialam wczesniej
Bol...przyznam sie szczerze ze smigam jak maly samochodzik az sama w szoku jestem...oczywiscie nic nie dzwigam i stosuje sie do zalecen ale w klinice dali mi przydomek terminator od razu po operacji latalam jak zwariowana i robilam wszystko
Az sie sama chirurga pytalam czy na pewno mi moje bimbalki robil czy tylko sie nimi bawil jak bylam pod narkoza. Forki zrobie i wrzuce, obiecuje
Sciskam was wszystkie
A tak ogólnie... jak się z nimi czujesz? Ile mierzą... cm w biuście. I na jakich w końcu stanęło?
Czy rownież nosisz ten pas uciskowy?
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 08:58   #4611
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dzieki LISTOPADOWA, a ty HORO mi cwieka zabilas, az poszlam sie zmierzyc pod biustem mam 74cm, a w biuscie mierzone na wdechu na staniku pooperacyjnym 95cm.

Mam 350 wysoki profil pod miesien, laze z pasem uciskowym i juz doczekac sie nie moge az mi zejda na swoje miejsce Ogolnie jest bardzo dobrze, nie ma co mowic teraz o rownosci i cih symetrycznosci bo to bedzie widac dopiero najlepiej jak sie uloza ale na dzien dzisiejszy to moje dziewczynki sa blizniaczkami jednojajowymi
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:05   #4612
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Dzieki LISTOPADOWA, a ty HORO mi cwieka zabilas, az poszlam sie zmierzyc pod biustem mam 74cm, a w biuscie mierzone na wdechu na staniku pooperacyjnym 95cm.

Mam 350 wysoki profil pod miesien, laze z pasem uciskowym i juz doczekac sie nie moge az mi zejda na swoje miejsce Ogolnie jest bardzo dobrze, nie ma co mowic teraz o rownosci i cih symetrycznosci bo to bedzie widac dopiero najlepiej jak sie uloza ale na dzien dzisiejszy to moje dziewczynki sa blizniaczkami jednojajowymi
A konkretniej??? Producent implantów... styl to wszystko, co masz na certyfikacie
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:34   #4613
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

GONIAJ - no witaj w koncu Dawaj zdjątka dziewczynek
LISTOPADOWA -słonko za tydzien pewnie juz bedzie po opuchliznie Cierpliwości kochana
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:56   #4614
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dzieki MASZENKO!
HORO juz ci pisze wszystko P.I.P IMGHC-MX-H-350 lol
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 10:03   #4615
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Dzieki MASZENKO!
HORO juz ci pisze wszystko P.I.P IMGHC-MX-H-350 lol
To oni na PIP też pracują??? Myślałam, ze tylko Allergan i Polytech Silimed.
A jaką masz średnicę i projekcję implantów?
Pytam, bo ja będę wymieniać na szersze, więc moż e z takiech właśnie doktorek łatwiej dobierze odpowiednie...
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 10:24   #4616
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
To oni na PIP też pracują??? Myślałam, ze tylko Allergan i Polytech Silimed.
A jaką masz średnicę i projekcję implantów?
Pytam, bo ja będę wymieniać na szersze, więc moż e z takiech właśnie doktorek łatwiej dobierze odpowiednie...
http://www.pipfrance.fr/uk/2pip_prod...model=Gel_haut

Tu kochanie masz tabelke z implantami o profilu wysokim, 350ml ma 126mm srednicy i 44 projekcji Implant ma dozywotnia gwarancje na sam iplant plus na tworzenie sie torebki
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 10:30   #4617
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
http://www.pipfrance.fr/uk/2pip_prod...model=Gel_haut

Tu kochanie masz tabelke z implantami o profilu wysokim, 350ml ma 126mm srednicy i 44 projekcji Implant ma dozywotnia gwarancje na sam iplant plus na tworzenie sie torebki
Pozazdrościć średnicy czyli o "autostradzie " pomiędzy cycuchami nie ma nawet mowy
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 10:48   #4618
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

no nawet teraz kiedy mi jeszcze bibalki pod paszki uciekaja jej nie widac a dzis ladnie zbiore staniczek pooperacyjny zeby je jeszcze bardziej do siebie zblizac zgodnie z zaleceniami dr. Wieczorkiem wrzuce foteczki, teraz mykam na spacer z malym i na zakupy co by dobrze dbac o ranki i opatrunki wzorowo zmieniac Popytam odrazu o staniczek taki sam jak pooperacyjny z tym ze bialy bo kurcze srednio mam pod co go nosic wiekszosc mam jasnych t-shirtow.
Czy uwazacie ze nie ma sensu bo zaraz mi opuchlizna zejdzie i bedzie trzeba mniejszy kupowac? hmmm sama nie wiem...

Ah zapomnialam doniesc o wesolej nowinie, od grudnia jednak nie przeprowadzaka na Oknawe a na dominikane, alez bede mogla w bikini paradowac chyba kupie sobie po jednym stroju na kazdy dzien tygodnia hihi, i co najwazniejsze w koncu bedziemy znow normalna rodzina zerow yjazdow na wojne dla mojego meza jjjjuuuupppieeee ....sory za zmiane tematu ale skakac ze szczescia nie moge bo zelki to chociaz z wami sie podziele. lalalalalala! W koncu bede miala meza na stale!!!! ok juz sie zamykam i zmykam do wieczorka wrzuce wam sesje moich blizniaczek...

Edytowane przez GoniaJ
Czas edycji: 2009-07-13 o 10:51
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:52   #4619
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
no nawet teraz kiedy mi jeszcze bibalki pod paszki uciekaja jej nie widac a dzis ladnie zbiore staniczek pooperacyjny zeby je jeszcze bardziej do siebie zblizac zgodnie z zaleceniami dr. Wieczorkiem wrzuce foteczki, teraz mykam na spacer z malym i na zakupy co by dobrze dbac o ranki i opatrunki wzorowo zmieniac Popytam odrazu o staniczek taki sam jak pooperacyjny z tym ze bialy bo kurcze srednio mam pod co go nosic wiekszosc mam jasnych t-shirtow.
Czy uwazacie ze nie ma sensu bo zaraz mi opuchlizna zejdzie i bedzie trzeba mniejszy kupowac? hmmm sama nie wiem...

Ah zapomnialam doniesc o wesolej nowinie, od grudnia jednak nie przeprowadzaka na Oknawe a na dominikane, alez bede mogla w bikini paradowac chyba kupie sobie po jednym stroju na kazdy dzien tygodnia hihi, i co najwazniejsze w koncu bedziemy znow normalna rodzina zerow yjazdow na wojne dla mojego meza jjjjuuuupppieeee ....sory za zmiane tematu ale skakac ze szczescia nie moge bo zelki to chociaz z wami sie podziele. lalalalalala! W koncu bede miala meza na stale!!!! ok juz sie zamykam i zmykam do wieczorka wrzuce wam sesje moich blizniaczek...
witaj Goniu w gronie żelkowych laseczek
fajowo że mąż będzie teraz z zwami, dzieciątko też będzie napewno szczęśliwe
i nie przesadzaj z tym kupowaniem mniejszych bo one wcale za bardzo nie maleją u mnie jedynie byl potem trochę zaduży w obwodzie, ale w cyckach idealny
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.

Edytowane przez ruda
Czas edycji: 2009-07-13 o 16:54
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 22:52   #4620
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Gonia-gratulacje, gratulacje. Implanciki szerokie bliziutko będą przy sobie. I ta gwarancja na implant i na torebkę-po prostu super sprawa.Czy tą gwarancję na torebkę daje producent czy lekarz?Jeszcz raz witam w żelkowym gronie i trzymam kciuki za Twoje łabądki by piekniały z każdym dniem.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez agula7215 Pokaż wiadomość
mam pytanie jestem 1.5 miesiaca po operacji i chcialabym isc na solarium troche sie opalic. zdaje sobie sprawe z tego ze blizny sa za swize ale czy moge zaslonic je plastrem ? a co z inplantami czy one sie nagrzeja i zmienia swa postac? prosze odpowiedzcie mi.....bo jestem zdesperowana w sobote mam wesele i jestem blada jak sciana...
Hejka. Śmiało możesz Blizny blokerem posmaruj i plasterek na to naklej- ale nie za wąski, bo jak mi dr tłumaczył to skóra wokół blizny też nie może byc opalona.Wiatraki na maxa nastaw i nie przesadzaj z czasem. Mi mój dr pozwolił już po 4 tyg. I piersi nawet nie musiałam zakrywać. Ale blizn niestety nie można opalać, najlepiej nawet do 1,5 roku.Im dłużej tym bezpiecznej.Ja smaruje blizny balsamem samoopalającym i jest oki, jakoś trzeba sobie radzić.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.