Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 10:14   #1081
Kama17261
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

tak sie ostatnio zastanawiałam co by było gdyby sie pomieszało onz i turbo!!!wiecie jeden dzien to jeten tamto ciekawe czy by przyniosło jakies efekty...
Jak myślicie???
Kama17261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 11:16   #1082
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez Kama17261 Pokaż wiadomość
tak sie ostatnio zastanawiałam co by było gdyby sie pomieszało onz i turbo!!!wiecie jeden dzien to jeten tamto ciekawe czy by przyniosło jakies efekty...
Jak myślicie???

hehe no sama jestem ciekawa, ale jak na razie wzielam sie za diete ONZ. Juz pol dnia za mna i zyje!
Ale dzisiaj rano jak sie wazylam to bylo o pol kilo mniej niz wczoraj wieczor wiec chyba chudne na sama mysl o diecie!
No nic zobaczymy jaki bedzie efekt za 9 dni...
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 11:28   #1083
Kama17261
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
hehe no sama jestem ciekawa, ale jak na razie wzielam sie za diete ONZ. Juz pol dnia za mna i zyje!
Ale dzisiaj rano jak sie wazylam to bylo o pol kilo mniej niz wczoraj wieczor wiec chyba chudne na sama mysl o diecie!
No nic zobaczymy jaki bedzie efekt za 9 dni...
schudniesz ni martw sie ja po ONZ czułam ze schudłam własnie jestem na 7dniu turbo i jeszcze sie nie ważylam...pózniej spróbuje moze tej mieszanki
Kama17261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 14:17   #1084
kaska140688
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

ja jestem jutro ostatni dzień na diecie turbo jakoś przetrwałam jak na razie i wiem, że schudłam w piątek napisze ile mi ubyło przerwę robię sobie na pewno bo już fatalnie się czuje ale jakoś ten dzień jeszcze wytrzymam
kaska140688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 14:32   #1085
fizia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Hej Turbowiczki dzis moj pierwszy dzien turbo dietki. Wczesniej byla 9 dniowa zle sie czulam i schudlam 2 kilo a moj cel to 10 kilosow. Czytam wasze wypowiedzi i podziwiam efekty. Dzis te 2 godzinne przerwy miedzy posilkami mijaja niesamowicie szybko wciaz cos palaszuje . Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska140688 Pokaż wiadomość
ja jestem jutro ostatni dzień na diecie turbo jakoś przetrwałam jak na razie i wiem, że schudłam w piątek napisze ile mi ubyło przerwę robię sobie na pewno bo już fatalnie się czuje ale jakoś ten dzień jeszcze wytrzymam
Fajnie tez bym chciala by to byl moj ostatni dzienGratuluje. Pamietam jak pare lat temu moj byly wytracil mi paczka z rak bo powiedzial ze gruba jestem,a wtedy ja go wytracilam z mojego zycia
fizia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 15:14   #1086
Kama17261
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez fizia3 Pokaż wiadomość
Hej Turbowiczki dzis moj pierwszy dzien turbo dietki. Wczesniej byla 9 dniowa zle sie czulam i schudlam 2 kilo a moj cel to 10 kilosow. Czytam wasze wypowiedzi i podziwiam efekty. Dzis te 2 godzinne przerwy miedzy posilkami mijaja niesamowicie szybko wciaz cos palaszuje . Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------


Fajnie tez bym chciala by to byl moj ostatni dzienGratuluje. Pamietam jak pare lat temu moj byly wytracil mi paczka z rak bo powiedzial ze gruba jestem,a wtedy ja go wytracilam z mojego zycia
dobrze zrobiłas moja droga...trzymam za Ciebie kciuki
Kama17261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 15:50   #1087
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

jak skoncze ONZ (o ile skoncze ) to chyba tez wyprobuje ta diete turbo, bo widze ze cieszy sie wiekszym powodzeniem wiec musi byc skuteczna. Chociaz jakbym teraz schudla te 3 kg to jak dla mnie bomba - wiecej nie potrzebuje.
No i gratuluje tym dziewczynkom co juz tyle wytrwaly! oby tak dalej!
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 16:15   #1088
kaska140688
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Fajnie tez bym chciala by to byl moj ostatni dzienGratuluje. Pamietam jak pare lat temu moj byly wytracil mi paczka z rak bo powiedzial ze gruba jestem,a wtedy ja go wytracilam z mojego zycia[/QUOTE]

Bardzo dobrze zrobiłaś ja nie wiem co bym zrobiła mojemu facetowi gdyby mi tak powiedział , chyba tylko tak he he

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

źle napisałam to powyżej tam powinien być cytat ale mam nadzieje, że się każdy domyśli
kaska140688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 17:15   #1089
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Ehh pierwszy dzień ONZ mam za sobą..zjadłam już ostatni posiłek i jestem ciekawa jak szybko zrobie sie głodna he dzisiaj zjadłam mało bo najpierw jabłko,potem pomarańcze,znów jabłko i teraz jabłko i dwa jajka na twardo..musiałam kupić te jabłka bo w sklepie nie było nic ciekawszego he ale jutro bardziej urozmaice posiłki.....piłam duuuuuuuuużo wody,wypłukało mnie chyba za wszystkie czasy he zapomniałam sie zważyć rano ale zrobie to jutro,niestety mam starą wage więc nie będzie mi pokazywać w gramach..zobacze ile wytrzymam bo strasznie mnie kusi żeby coś dobrego zjeśc he
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 17:16   #1090
anulka anulka
Zadomowienie
 
Avatar anulka anulka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 683
GG do anulka anulka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez fizia3 Pokaż wiadomość
Pamietam jak pare lat temu moj byly wytracil mi paczka z rak bo powiedzial ze gruba jestem,a wtedy ja go wytracilam z mojego zycia
Hahaha!!!... jesteś moim idolem
__________________
nic

anulka anulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 19:18   #1091
fizia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Dziekuje kobietki chociaz powiem wam ze taki wytracacz kalori to dobra sprawa by byla hihiihi
fizia3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 20:29   #1092
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

poległam w diecie.. bo na wakacje pojechałam ah;/
chyba znowu ją zacznę ..
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:20   #1093
blanca92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

ja zacznę od początku po 25 - teraz cały czas imprezy i imprezy.
powodzenia pozdrawiam turbowiczki
blanca92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 07:45   #1094
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

dziewczyny... naczytałam się już tych waszych waidomości i widzę, że w wiekszości jesteście zadowolone z tej diety. Poszperałam w internecie (wcale nie było trudno... przyznam szczerze) i znalazłam plan tej diety Turbo. Zaczynam ją od poniedziałku (po weekendzie w domu... bo mama nie pozwoli na niejedzenie, haha). Już sobie wszystko wypisałam, zaplanowałam godziny posiłków 7.20, 9.30, 12, 15.30, 17.30, 19.30. Na inne nie pozwala mi praca i trun życia... ale myślę, że tak też będzie dobrze
Inne diety nie skutkują... south beah przez dwa tygodnie nie dała zbyt wielu efektów, chociaż przestrzegałam jej dość sumiennie.
Mam do zrzucenia jakies 5-6 kg. Lekarz powiedział, że przy moich problemach z kręgosłupem mam być "filigranowa", więc staram się jak mogę.
Mam pytanie: czy te posiłki można przestawiać jak się chce? Bo ja np. do pracy brałabym jakieś owoce, ewentualnie serek wiejski (bo inaczej się tu nie da) a potem dopiero coś bardziej konkretnego (po 15) na obiad. To nie zrobi różnicy?
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 08:03   #1095
anulka anulka
Zadomowienie
 
Avatar anulka anulka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 683
GG do anulka anulka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Dzisiaj jestem już po drugiej turze podstawowej ONZ. W sumie 4 kg na minusie . Teraz kilka dni przerwy i jeszcze 7 kg. Boję się tylko, że przez te kilka dni stara waga wróci

Cytat:
Napisane przez Palolinka Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czy te posiłki można przestawiać jak się chce? Bo ja np. do pracy brałabym jakieś owoce, ewentualnie serek wiejski (bo inaczej się tu nie da) a potem dopiero coś bardziej konkretnego (po 15) na obiad. To nie zrobi różnicy?
Można przestawiać.
__________________
nic

anulka anulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:58   #1096
Kama17261
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

dziewczyny czy to mozliwe ze sie przytyje na turbo???
jestem 7dzien i czuje sie bardzo ciezka a nie chce sie wazyc
czy to za sprawa białka???
Kama17261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:43   #1097
anulka anulka
Zadomowienie
 
Avatar anulka anulka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 683
GG do anulka anulka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Kama, zważ się, będziesz przynajmniej wiedziała, czy warto w twoim przypadku dalej stosować tą dietę. Ja uważam, że jesli nie oszukiwałaś to na pewno schudłaś przynajmiej 2 kiloski. Pozdrawiam i koniecznie daj znać jak waga.

PS. Niby dzisiaj mam pierwszy dzień bez diety, ale powiem Wam, że boję się jeść normalnie. Zjadłam kilka chipsów, bo marzyłam o tym bardzo, ale teraz sumienie mnie gryzie haha. Właśnie wsuwam sałatkę z ogórków i pomidorów...czyżby diety ciąg dalszy?
__________________
nic


Edytowane przez anulka anulka
Czas edycji: 2009-07-16 o 10:51
anulka anulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:07   #1098
karcia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Ja stosowałam dietę trzy razy. Za pierwszym razem schudłam 4,5 kg. Za drugim razem przez mój błąd schudłam 2,5. Z trzecim razem 3kg. Po zakończeniu ograniczyłam jedzenie aby nie przytyć , by nie wrócić znowu do punktu wyjścia. Jednak nic to nie dało. Bynajmniej u mnie dieta powoduje efekt jojo. Poza tym ostatnio słuchałam jak dietetyczka radziła jakie diety stosować by efekty były trwałe i powiedziała że największym błędem jest jak ktoś miesza węglowodany i białka, mówiła że efekt jest krótkotrwały i może mieć poważny wpływ na organizm. Więc postanowiłam zrezygnować z tych wszystkich diet. Po namowie rodziny zdecydowałam się pójść do dietetyczki(- sprawdzonej- moja ciocia poszła do niej i regularnie chudnie bez większych wyrzeczeń) Radze każdemu to zrobić kto docenia swoje zdrowie
Pozdrawiam
karcia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:14   #1099
yowia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 31
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Moje drogie, nieświadomie zalożyłam watek o tym samym temacie. Na ta diete natknelam się ostatnio dopiero i WYDAJE sie byc ciekawe, jednak zastanawiam się czy w tej diecie TURBO moznaby ograniczyc się w jakiś sposób tylko do 4-5 posiłków? jak myslicie? ktos tego próbował? Chciałabym je ograniczyć ponieważ nie miałabym po prostu kiedy juz je jesc(Obecnie jem co 3h).
yowia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 11:19   #1100
anulka anulka
Zadomowienie
 
Avatar anulka anulka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 683
GG do anulka anulka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez yowia Pokaż wiadomość
Moje drogie, nieświadomie zalożyłam watek o tym samym temacie. Na ta diete natknelam się ostatnio dopiero i WYDAJE sie byc ciekawe, jednak zastanawiam się czy w tej diecie TURBO moznaby ograniczyc się w jakiś sposób tylko do 4-5 posiłków? jak myslicie? ktos tego próbował? Chciałabym je ograniczyć ponieważ nie miałabym po prostu kiedy juz je jesc(Obecnie jem co 3h).
Nie pomogę, nie turbowałam

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez karcia22 Pokaż wiadomość
Ja stosowałam dietę trzy razy. Za pierwszym razem schudłam 4,5 kg. Za drugim razem przez mój błąd schudłam 2,5. Z trzecim razem 3kg. Po zakończeniu ograniczyłam jedzenie aby nie przytyć , by nie wrócić znowu do punktu wyjścia. Jednak nic to nie dało. Bynajmniej u mnie dieta powoduje efekt jojo. Poza tym ostatnio słuchałam jak dietetyczka radziła jakie diety stosować by efekty były trwałe i powiedziała że największym błędem jest jak ktoś miesza węglowodany i białka, mówiła że efekt jest krótkotrwały i może mieć poważny wpływ na organizm. Więc postanowiłam zrezygnować z tych wszystkich diet. Po namowie rodziny zdecydowałam się pójść do dietetyczki(- sprawdzonej- moja ciocia poszła do niej i regularnie chudnie bez większych wyrzeczeń) Radze każdemu to zrobić kto docenia swoje zdrowie
Pozdrawiam
O, pierwsza osoba, która mówi o jojo.
Zastanawiam się, co złego jest w diecie ONZ, przecież tam się prawie nie miesza białek z węglowodanami.
__________________
nic


Edytowane przez anulka anulka
Czas edycji: 2009-07-16 o 11:20
anulka anulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 12:01   #1101
Kama17261
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez anulka anulka Pokaż wiadomość
Kama, zważ się, będziesz przynajmniej wiedziała, czy warto w twoim przypadku dalej stosować tą dietę. Ja uważam, że jesli nie oszukiwałaś to na pewno schudłaś przynajmiej 2 kiloski. Pozdrawiam i koniecznie daj znać jak waga.

PS. Niby dzisiaj mam pierwszy dzień bez diety, ale powiem Wam, że boję się jeść normalnie. Zjadłam kilka chipsów, bo marzyłam o tym bardzo, ale teraz sumienie mnie gryzie haha. Właśnie wsuwam sałatkę z ogórków i pomidorów...czyżby diety ciąg dalszy?
jutrorano sie zważe i zobacze czy to cos daje jestem dobrej myśli ze ubyło cos dam znac pozdrawiam
Kama17261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 15:41   #1102
stefania8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Talking Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Hey już jestem 2 dzien na diecie turbo i powiem wam że to jest rewelacja po niecałych dwóch dniach straciłam 2cm w talii 2cm w biodrach i 1cm w udach juz nie moge sie doczekac końcowych efektów
Pozdrawiam wszystkie odchudzajace i życze powodzenia.
stefania8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 16:15   #1103
Kama17261
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez stefania8888 Pokaż wiadomość
Hey już jestem 2 dzien na diecie turbo i powiem wam że to jest rewelacja po niecałych dwóch dniach straciłam 2cm w talii 2cm w biodrach i 1cm w udach juz nie moge sie doczekac końcowych efektów
Pozdrawiam wszystkie odchudzajace i życze powodzenia.
gratuluje też bym tak chciała
ja jestem na 8 dniu nie mierze sie jak narazie czekam do konca ale widze po sobie ze moje ciałko jest w lepszej kondycjipowodzenia zycze
Kama17261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 17:10   #1104
dorota wroclove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

a ja jestem w 5 dniu diety odchudzanie na zawołanie , ważyłam się w 3cim dniu i straciłam 2kg. Ponownie mam zamiar zważyć się dopiero po pełnych 9 dniach. Jestem mega zadowolona , nie chodzę głodna, a przez ostatnie dwa dni ledwo wciskam w siebie ten 4ty posiłek. Przede mną jeszcze długa dłuuuuga droga, zrobię 4 sekwencje i zobaczymy. Dziewczyny jak macie jakies pytania to piszcie
dorota wroclove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 17:28   #1105
anulka anulka
Zadomowienie
 
Avatar anulka anulka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 683
GG do anulka anulka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez dorota wroclove Pokaż wiadomość
a ja jestem w 5 dniu diety odchudzanie na zawołanie , ważyłam się w 3cim dniu i straciłam 2kg. Ponownie mam zamiar zważyć się dopiero po pełnych 9 dniach. Jestem mega zadowolona , nie chodzę głodna, a przez ostatnie dwa dni ledwo wciskam w siebie ten 4ty posiłek. Przede mną jeszcze długa dłuuuuga droga, zrobię 4 sekwencje i zobaczymy. Dziewczyny jak macie jakies pytania to piszcie
To ja pierwsza mam pytanie:
1. pierwszy raz jesteś na ONZ?
2. jesli nie pierwszy to czy miałaś po tej diecie jojo?

Ja dzisiaj jestem po dwóch 9-dniowych dietach. Jem więc normalnie, nie przejadam się i piję dużo wody, ale rano ważyłam 59,6 kg a teraz ważę 61,2 kg a więc 1,6 kg więcej niż rano. Czy to normalne? Jak uważacie. Czy możliwym jest, żerano znowu będę ważyła 59,6? Dodam, że ostatni dzisiaj posiłek zjadłam o 17:00 i więcej nic nie zjem. Martwi mnie moja waga, to już się staje nie normalne, że ciągle ją kontroluję ale cóż, boję się jojo. Nigdy nie miałam jojo, bo nigdy nie stosowałam żadnej diety.
Dziewczyny, jak to jest, jak szybko mogą wrócić kilogramy? Może wiecie?
__________________
nic


Edytowane przez anulka anulka
Czas edycji: 2009-07-16 o 17:31
anulka anulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 17:44   #1106
stefania8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

ja mam takie pytanko czy można jesc banany od czasu do czasu??
I jeszcze jedno czy konieczne jest jedzenie 6 posiłków dziennie bo szczerze mówiac teraz jest lato i tak do jedzenia mnie nie ciagnie?? Np do owocow to mnie bardzo ciagnie bo sa takie słodziuchne i soczyste a jak jest grupa warzyw to musze jesc na siłe chociaz nie mówie ze np ogóreczka pomidorka cebulke zjem z checia

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez anulka anulka Pokaż wiadomość
To ja pierwsza mam pytanie:
1. pierwszy raz jesteś na ONZ?
2. jesli nie pierwszy to czy miałaś po tej diecie jojo?

Ja dzisiaj jestem po dwóch 9-dniowych dietach. Jem więc normalnie, nie przejadam się i piję dużo wody, ale rano ważyłam 59,6 kg a teraz ważę 61,2 kg a więc 1,6 kg więcej niż rano. Czy to normalne? Jak uważacie. Czy możliwym jest, żerano znowu będę ważyła 59,6? Dodam, że ostatni dzisiaj posiłek zjadłam o 17:00 i więcej nic nie zjem. Martwi mnie moja waga, to już się staje nie normalne, że ciągle ją kontroluję ale cóż, boję się jojo. Nigdy nie miałam jojo, bo nigdy nie stosowałam żadnej diety.
Dziewczyny, jak to jest, jak szybko mogą wrócić kilogramy? Może wiecie?


Nie przejmuj sie ża rano wazysz mniej a popołudnie wiecej Wahania wody w organizmie moga dochodzic nawet do 4-5kg. Do tego jeszcze posilki, ktore zjadasz przez caly dzien tez maja swoja wage, oraz np glikogen, ktorego zawartosc rano jest nizsza. Wiele innych mniej istotnych czynnikow tez ma na to wplyw.

Edytowane przez stefania8888
Czas edycji: 2009-07-16 o 17:41
stefania8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 17:53   #1107
anulka anulka
Zadomowienie
 
Avatar anulka anulka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 683
GG do anulka anulka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez dorota wroclove Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sie ża rano wazysz mniej a popołudnie wiecej Wahania wody w organizmie moga dochodzic nawet do 4-5kg. Do tego jeszcze posilki, ktore zjadasz przez caly dzien tez maja swoja wage, oraz np glikogen, ktorego zawartosc rano jest nizsza. Wiele innych mniej istotnych czynnikow tez ma na to wplyw.
Dzięki, pocieszyłaś mnie. Muszę się pilnować, bo szkoda tych 18 dni wyrzeczeń. W końcu 4 kiloski nie łatwo zrzucić. A szkoda całe życie przeżyć na diecie.
__________________
nic

anulka anulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 18:02   #1108
Kama17261
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez stefania8888 Pokaż wiadomość
ja mam takie pytanko czy można jesc banany od czasu do czasu??
I jeszcze jedno czy konieczne jest jedzenie 6 posiłków dziennie bo szczerze mówiac teraz jest lato i tak do jedzenia mnie nie ciagnie?? Np do owocow to mnie bardzo ciagnie bo sa takie słodziuchne i soczyste a jak jest grupa warzyw to musze jesc na siłe chociaz nie mówie ze np ogóreczka pomidorka cebulke zjem z checia

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------





Nie przejmuj sie ża rano wazysz mniej a popołudnie wiecej Wahania wody w organizmie moga dochodzic nawet do 4-5kg. Do tego jeszcze posilki, ktore zjadasz przez caly dzien tez maja swoja wage, oraz np glikogen, ktorego zawartosc rano jest nizsza. Wiele innych mniej istotnych czynnikow tez ma na to wplyw.
jesli chodzi o banany to one maja bardzo dużo bialka i dlatego nie sa zaliczane do owoców tylko do białek...ja bym nie jadła jesli chcesz schudnąc ale to tlko moje zdanie

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Dziewczyny poprostu trzeba starannie dobierac produkty do siebie...nie przejadac sie jesc w równych odstepach czasu i bedzie dobrze...
Ja mam korbe na punkcie odchudzania ponieważ rok temu mogłam powiedziec o sobie anorektyczka-odchudziłam sie do takiego stopnia ze dziennie mogłam wcisnac w siebie tylko jabłko!!!co zjadłam to natychmiast spalałam jazda na rowerze cwiczeniami... to sie nazywa choroba prosze was nie doprowadzcie sie do takiego stanu...gdzie waga stanie sie najjjjjjjjjjjjjważniejsza ...to zła droga która prowadzi do nikąd.
Kama17261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:04   #1109
kaska140688
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Hej Dziewczyny!
Dziś zakończyłam dietę turbo i chyba już do niej nie wrócę chociaż nie była najgorsza, ale mam dziwne przeczucie, że efekt jojo gwarantowany oczywiście mam zamiar się nie przejadać i jeść racjonalnie schudłam ponad 3 kg i waż 56 kg (przy wzroście 167 cm )no i mam spodnie o rozmiar mniejsze czyli 28 chyb nie jest najgorzej ale moje biodra są za szerokie i to mnie tak boli biorę się za ćwiczenia od poniedziałku
Trzymam za was kciuki i pozdrawiam
kaska140688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:21   #1110
Kama17261
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez kaska140688 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Dziś zakończyłam dietę turbo i chyba już do niej nie wrócę chociaż nie była najgorsza, ale mam dziwne przeczucie, że efekt jojo gwarantowany oczywiście mam zamiar się nie przejadać i jeść racjonalnie schudłam ponad 3 kg i waż 56 kg (przy wzroście 167 cm )no i mam spodnie o rozmiar mniejsze czyli 28 chyb nie jest najgorzej ale moje biodra są za szerokie i to mnie tak boli biorę się za ćwiczenia od poniedziałku
Trzymam za was kciuki i pozdrawiam
pamietaj ze wszystko zalezy od organizmu...najzdrowiej jest chudnac 1kg na tydzien bo obganizm prawie tego nie odczuwa...bedzie dobrze wystarczy przestrzegac zasadpowodzenia
Kama17261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.