Tableciary plotkary VI - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 13:32   #4591
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Olu czyli jednak cos tam dojrzałam, że jest niżej Jej to już 10 dni do końca, tzn. tak czysto teoretycznie... Kochana, a jak się czujesz, jak samopoczucie?? Tatuś się wczuł w akcje i wyczekuje godziny "0"

Kinia a masz jakieś zdj z krótkimi rudymi włosami??
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 13:39   #4592
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Olu czyli jednak cos tam dojrzałam, że jest niżej Jej to już 10 dni do końca, tzn. tak czysto teoretycznie... Kochana, a jak się czujesz, jak samopoczucie?? Tatuś się wczuł w akcje i wyczekuje godziny "0"

Kinia a masz jakieś zdj z krótkimi rudymi włosami??
M panikuje bardziej niż ja
Juz teraz trochę mi ciężko, zwłaszcza jak jest tak gorąco. No i jednak jest co dźwigać, ale to słodki ciężar
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 13:40   #4593
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Kinia a masz jakieś zdj z krótkimi rudymi włosami??
coś Ty, to było daaaaaaaawno, 9 lat temu
ale na nk w galerii mojej klasy, na zdjęciach ze studniówki mam ciemne krótkie włosy
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 13:42   #4594
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
coś Ty, to było daaaaaaaawno, 9 lat temu
ale na nk w galerii mojej klasy, na zdjęciach ze studniówki mam ciemne krótkie włosy
Ciężko mi to sobie wyobrazić.
Ja teraz mam blond, ale już mnie korci, żeby pofarbowac na ciemne. Wiem, że będę żałowała
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 13:49   #4595
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez olka222 Pokaż wiadomość
Ciężko mi to sobie wyobrazić.
Ja teraz mam blond, ale już mnie korci, żeby pofarbowac na ciemne. Wiem, że będę żałowała
Olu ja kiedyś bardzo kombinowałam z włosami, z długościami, z kolorami, aż sama się sobie dziwię teraz

też bym teraz nie zafarbowała na ciemne, bo już raz to się dla mnie źle skończyło - dla moich włosów raczej
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 13:53   #4596
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VI

Ja tak właśnie sobie myślę, że te moje włosy, to mi sie kiedyś odpłaca za te eksperymenty
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 13:59   #4597
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Kinia tam wszystkie dziewczyny maja krótkie włoski i są 3 z ciemniejszymi i szczerze??

Chodziłaś już wtedy z D.??

Olu , już coraz bliżej , jak dalej
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 14:05   #4598
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Kinia tam wszystkie dziewczyny maja krótkie włoski i są 3 z ciemniejszymi i szczerze??

Chodziłaś już wtedy z D.??

powiem Ci, że ja gdybym nie wiedziała jak wyglądałam, to bym siebie sama chyba nie rozpoznała

tak, już wtedy byliśmy razem , ale on też wyglądał całkiem inaczej, jeszcze wtedy był z niego szczypiorek
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 14:24   #4599
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość

powiem Ci, że ja gdybym nie wiedziała jak wyglądałam, to bym siebie sama chyba nie rozpoznała

tak, już wtedy byliśmy razem , ale on też wyglądał całkiem inaczej, jeszcze wtedy był z niego szczypiorek
Gdyby nie on, to w życiu bym Cie nie dojrzała... Teraz jak na Cioebie oatrze to widze podobieństwo szczególnie po uśmiechu
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 14:32   #4600
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Gdyby nie on, to w życiu bym Cie nie dojrzała... Teraz jak na Cioebie oatrze to widze podobieństwo szczególnie po uśmiechu
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 14:36   #4601
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Tableciary plotkary VI

Olu dziekuje Ci za odpowiedzi na priv niestety cos jest nie tak i nie chce mi juz wiadomosci na privie wysylac wiec sie poddalam i pisze tu
nie wiem co to z tym wizazem ostatnio sie porobilo
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 15:09   #4602
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VI

hej dziewczyny

ja na chwilke

Mijaela tez mam nieprzespana noc to cie rozumiem

Ola ooo witaj, termin tuz tuz pewnie sie doczekac nie mozesz a zrzucisz ciezar fajne uczucie jest juz po... jak nagle czlowiek wstaje taki lekki
nie widzialam zdjec moge zobaczyc?

Mezatka terminow moze byc kilka na poczatku mi z usg pierw podali 25 marca a z miesiaczki wyszedl 17 czy 16 jakos tak, mysle ze taki konkrtny twrmin wyjdzie ci dopiero na usg kolo 12 tyg, ale tak czy siak po prostu przyjmij ze to polowa marca bo dien w to czy w tamto nie robi roznicy tak na prawde dwa tyg przed czy tydzien po to dziecko w terminie rzadko ktora trafia w termin


my bylysmy nad jeziorem ale krotko chmury straszne i slonca brak, a ja sie napalilam nawet olejek przyspieszajacy opalanie wzielam i dupa.. moze jutro bedzie ladniej, mala usnela to ide pod prysznic bo cala w piachu jestem i sie chyba tez poloze,

juz sobie liste zrobilam zeli do zamowienia i jeszcze dopytam co i jak po weekendzie zamawiam i bede robic

ide lulu trzymajcie sie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 16:19   #4603
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość

Ola ooo witaj, termin tuz tuz pewnie sie doczekac nie mozesz a zrzucisz ciezar fajne uczucie jest juz po... jak nagle czlowiek wstaje taki lekki
nie widzialam zdjec moge zobaczyc?
Wysłałam link na PW. Mi koleżanka powiedziała, że jak staneła przed lustrem, to sama sobie taka malutka się wydawała
Kolorowych snów

Mężatko nie ma za co, jakby co to pisz
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem

Edytowane przez olka222
Czas edycji: 2009-07-29 o 16:20
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 16:48   #4604
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VI

ola fajne fotki

ale powiem ci ze ja bym cie chyba nie poznala widzilam fotki na nk jak jeszcze nie bylas w ciazy, i teraz... ciaza strasznie zmienia sama tego pamietam kurcze po sobie nie widzialam hihihi

a tak tak,jak stanelam na 3 dzien po porodzie przed lustrem to tez mi sie taka kruszynka wydawalam mimo ze mialam wciaz 20 kg do przodu hehe.. ale najfajniej to jak sie schodzi z lozka po porodzie czlowiek na prawde czuje sie taki jak piorko :d bo jeszcze kilka h temu ledwo sie wspinal na to lozko heheh

ja juz sie zdrzemnelam ale cos wierca i mnie tylko denerwuja echhhhh, pogoda widze bedzie taka chmurzysta na najblizsze dni, chyba skorzystam z solarium bo jestem doslownie blada jakbym chora byla, mi to nie pasuje niestety.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 16:50   #4605
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VI

Wiem, strasznie przytyłam i twarz mi sie zmieniła, ale popracuję nad tym. Właśnie z tego powodu miałam obawy co do tej sesji. Ale później mogłabym żałować.

Dziewczyny, nie wyjaśniłam na którym zdjęciu to my.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem

Edytowane przez olka222
Czas edycji: 2009-07-29 o 16:53
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 16:57   #4606
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VI

olka eeeeee tam, no kazdy tyje w ciazy a ze twarz ci sie zmienila no to norma, ja tez to przechodzilam po prostu juz w 9 mc to czlowiek puchnie caly lacznie z twarza, i m.in to jeden ze zwiasunow ze zbliza sie porod

mnie jak kazdy widzial w 35 tyg to gadal ze porod tusz tusz, bo napommpowana jestem jak balon, i jeszcze 2 mc po bylam a potem zeszlo i tobie zejdze

zawsze zazdroscilam tym kobitkom co u nicha by bruch wyskoczyl a tak wygladaja tak samo nawet nogi maja jak patyki to dopiero maja farciara

p.s a jak juz bedziesz miala megaaaa dosc dzwigania brzucha to moge ci dac sposob na jego wykurzenie z brzuszka mi podzialalo

mnie cos gardlo pobolewa nooo ladnie ech.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2009-07-29 o 16:59
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:11   #4607
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tableciary plotkary VI

Asiu to dobrze, ze częste usg nie szkodzi czyli tylko sie cieszyc, ze znowu mozesz fasolke podgladac
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:12   #4608
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Ray czyżby chodziło o masaż sutków??
Olu a ja za to kg nie zauważyłam... Jak dla nie wyglądasz ślicznie
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:45   #4609
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tableciary plotkary VI

ja tez kg nie zauwazyłam, jedynie wydawało mi się, ze włoski blond a były ciemne wczesniej.Ale nie byłam pewna


kurcze cos mi sie cera psuje Albo dopiero odstawienie tabsów daje sie we znaki, albo to efekt podrózy do PL . mam ogromną nadzieje, ze cokolwiek jest tego przyczyna to wkrótce minie To sa takie male kropeczki czerwone na twarzy i dekolcie . Coś podobnego widziałam u mojej koleżanki , której tak sie porobiło w 8 tyg ciąży, takze to chyba jednak hormonalna sprawa
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 19:53   #4610
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Kasiasiar, a mi się jakaś "kaszka" przy ustach zrobiła Już bym chciała kwas migdałowy zastosować na to, ale muszę się wstrzymać...
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:23   #4611
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VI

Olu fajne foteczki, co do pisania na watku to nie ma reguly czy wpadasz czasem czy cały czas piszesz, karzdy jest mile widziany
ja tez nie pisze często ostatnimi czasy, ale i tak pytacie sie o mnie i nie tylko

wieczorek z mężulkiem sie udał fajnie było.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:33   #4612
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Nikitko w końcu wieczorową pora się pojawiałaś

Oby było więcej takich wieczorków i mniej trudnych spraw do rozgryzania...
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:36   #4613
gusia..
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 636
Dot.: Tableciary plotkary VI

Hej hej

Wpadłam na chwileczkę bo zaraz uciekam lulku. Wczoraj bylam w pracy do 1 a zanim wróciłam i się położyłam była już 2. A Nikola jak zawsze wstała o 6:/ Ale pomimo to starczyło mi sił bo wybrać się nad wodę. Byłam z siostrą i jej synkiem i z moim tatą. Nikola zaliczyła pierwszą w życiu kąpiel w jeziorze. Wkleiłabym zdjęcia ale jest naga to nie będę.

Olu jak dla mnie wyglądasz pięknie w ciąży Też zauważyłam, że brzuszek się obniżył A zdjęcie śliczne, świetną pamiątkę będziecie mieć

Asiu mi też lekarz mówił, że usg nie jest groźne, tylko mi powiedział, że pół dnia lub dłużej by trzeba było leżeć pod nim aby coś mogło zaszkodzić. Mnie mdłości także ominęły i mam nadzieję, że Ciebie szybko opuszczą.

Dobranoc dziewczyny
__________________
Nikolka
gusia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:10   #4614
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Tableciary plotkary VI

Karolinkoa ja też mogę prosić o zdjęcia??

Pomidorko od Ciebie też nie dostałam zdjęć

Nikitko ja zamierzam też wywołać ok. 300 zdjęć i orientowałam się i na allegro są duże promocje wywołując 300 lub 500 zdjęć i jest o wiele taniej niż na miejscu Tanio jest też w Rossmanie ale najtaniej przez allegro

Olu ale fajnie z tymi zdjęciami i wygląją jak profesjonalne

Nie biorę tabletek już od kwietnia i maj, czerwiec okres miałam normalnie .. a teraz prawie 2 miesiące okresu brak ehh .. mam nadzieje że niedługo się pojawi ajj..

Wczoraj kupiłam sobie peeling i samoopalacz z Sorai i jakiś taki beznadziejny a wzięłam do ciemnej karnacji to i tak jak się posmarowałam to nic nie widać ;/ ale dziś Pani w kosmetycznym poradziła mi chusteczki samoopalające także jutro wypróbuje mam nadzieje że chociaż one dadzą jakiś efekt heehe

Jutro idę zrobić brewki bo dawno nie regulowałam tylko sama w domku a wole woskiem bo jakoś wtedy lepiej się czuje że to lepiej wygląda
__________________
"Aniu, ja wierze że jeśli ktoś teraz długo jest sam, to przyjdzie taki czas że w końcu pozna osobę wartą naszego uczucia i te szczęście przyjdzie do nas ze zdwojoną siłą" - Hmm no to teraz trzeba czekać ..

tylko jak długo ??
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:44   #4615
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VI

ja na chwile jak zwykle

bo maz bierze prysznic i ogladamy film,

zgadnij

Dragonka dobry samoopalacz jest z daxa i rossmanowski

kasiar to pewnie od odstawienia tabsow u mnie bylo tak samo 2-3 mc ok a potem juz hormonki wracaja do starego trybu i tez mialam wysyp, dobry jest kwas azelainowy na wypryski tylko filtr do tego, skinoren albo acne-derm.

Ja tam nie mowie ze Ola zle wyglada po prostu ostatni raz jej foteczki ogladalam na nk jak jeszcze nie byla w ciazy dlatego bym jej nie poznala nie ma co ukrywac ciaza niesie ze soba kg do przodu sama tego doswiadczylam ale to zlazi nawet dosc szybko chyba
a zdjecia fajne faktycznie , przy drugiej ciazy sobie cos podobnego strzele

gusia ooo, nie zazdroscze ci o 2 isc spac i wstaw o 6 echh ale no co zrobic, takie uroki bycia mama nigdy nie jest latwo ja to sie smieje ze wyspie sie dopiero jak corka skoczy 15 albo i nie

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

mezatka no ja tez slyszalam ze usg nie jest szkodliwe ale dowodow na 100% wiadomo nie ma, ale jak sa wzskazania do czestego usg to pewnie ze lepiej cos sprawdzic niz ma sie wydarzyc cos gorszego.
Ja natomiast troche nie rozumem niektorych matek bo jak bylam na usg 3 d w 32 tyg to mi ten lekarz opowiadal ze jedna kobitka to co tydzien lazila, ale nie dlatego ze miala wskazania tylko sobie dzidzie poogladac eeeee???? bo znajomy jej tu pracuje to sobie przychodzila jak dla mnie to bez sensu.

Dzis w ogole nad jeziorem sie zdziwilam bo widziala ciezarna ja wiem? ciezko okrsslic ktory mc na pewno jakos 2 trymestr moze poczatek 3 ? i zjaranaaaaaa ze hej, brzuch na wierzchu i heja.... dla mnie to dziwne, mogla sobie ten brzuch choz pareo zaslonic, a brzuch zjarany jak po solarze... balabym sie tak opalac, rozumiem opalic sobie troche rece buzie i nogi czemu nie, godzina na sloncu krzydy nie zrobi no ale tak zjaranym byc to dla mnie szok, chyba e ja przewrazliwiona jestem bo ja w ciazy to sie balam w ogole opalac heheh
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:24   #4616
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość

Dzis w ogole nad jeziorem sie zdziwilam bo widziala ciezarna ja wiem? ciezko okrsslic ktory mc na pewno jakos 2 trymestr moze poczatek 3 ? i zjaranaaaaaa ze hej, brzuch na wierzchu i heja.... dla mnie to dziwne, mogla sobie ten brzuch choz pareo zaslonic, a brzuch zjarany jak po solarze... balabym sie tak opalac, rozumiem opalic sobie troche rece buzie i nogi czemu nie, godzina na sloncu krzydy nie zrobi no ale tak zjaranym byc to dla mnie szok, chyba e ja przewrazliwiona jestem bo ja w ciazy to sie balam w ogole opalac heheh
No ja tak własnie jestem opalona, dekold i nogi, a brzuchol biały Na sesję smarowałam balsamem brazującym Przecież słońce nieźle ten brzuch nagrzewa, ja nawet z przykrytym nie wysiedze dłużej niż godzinę, zaraz w cień uciekam.

Co do usg, to ja tez nie rozumiem tych przyszłych matek co lataja na nie tylko dziecko poogladać. Co innego jeśli lekarz zleca, widocznie ma powód. Tylko, że innych dziwiłam tym, że mnie to nie kręci

Dziewczyny dziękuję za komplementy ,kochane jesteście. Trochę błam sie tej sesji.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem

Edytowane przez olka222
Czas edycji: 2009-07-29 o 22:25
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 06:34   #4617
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VI

Czesc dziewczyny

Aniu-dragonko, ja tez miałam po odstawieniu tabsów pierwsze 2msc w miare normalnie potem mi się zaczeły problemy, ale nie martw się na wszystko potrzeba czasu, unormuje sie i @ i bedzie OK.
Co do szybkiej opalenizny - okazjonalnie to ja gorąco polecam air brush super sprawa.

Marcelko duzo spraw było do obgadania, ale miło spędziliśmy wieczór z M tylko we dwoje

Co do wywołania fotek to nie mam wyjścia musze u tego fotografa wywołać , są ładne i nam sie poodbaja mielismy kase na to odłożona wiec jestesmy gotowi na koszty z tym związane.

miłego dnia dziewczyny
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 07:46   #4618
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Nikitko my też musimy foty od foto wywwołać właśnei u niego... Nie powiem, żeby to się opłacało
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:15   #4619
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cześć Kochane

wpadłam się przywitać z rana i trzeba zabrać się trochę do pracy , a nie chce mi się, jak jasny gwint , ale jeszcze jutro i weekend

pogoda u nas nawet niezła, chociaż od rana już się duszno robi, ale jak na razie słoneczko jest

miłego dnia dziewczyny
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:41   #4620
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Tableciary plotkary VI


Olu ja Cie od razu poznalam naprawde slicznie wygladasz, a bez kilogramow w ciazy to raczej obejsc sie nie da

Gusiu to rzeczywiscie nie pospalas sobie fajnie, ze chociaz nad woda troszke odpoczeliscie

Marcelko z tego wykresu to chyba w tym cyklu wczesniej mialas owulacje?

Nikitko to sporo tych zdjec wybralas

Kinia milej pracy i przyplywu energii

dziewczyny teraz to niby wszystko jest szkodliwe.......jedzienie , woda, powietrze, ktoro wdychamy, chemikalia, pole magnetyczne od roznych sprzetow itd to co ja bede sie przejmowac tym usg..
w ciagu ostatnich 25 lat nie udowodniono, ze jest ono szkodliwe, ale pewnosci to nigdy nie ma........
co do latania na usg co tydzien to ja akurat z checia bym sobie polatala gdyby bylo to blisko i nie kosztowalo mnie tyle...........
ale nie po to, zeby sobie "zobaczyc co dzidzius robi" tylko dla wlasnego spokoju chcialabym np co 2-3 tygodnie zajrzec zobaczyc czy wszystko jest ok............ czuje, ze bedzie ok ale po tym poronieniu i tak jestem bardzo niespokojna..... w tamtej ciazy nie zamierzalam ani razu isc prywatnie, wystarczylyby mi 2 panstwowe, bo jakos nie przykladalam do tego wagi..... ale teraz sie bede martwic.
dzisiaj mialam sen, ze panie od usg powiedzialy mezowi, ze serduszko dalej bije, ale zarodek nie rosnie tylko ciagle ma 4mm i to sie dobrze nie skonczy..... mnie te sny przerazaja.
teraz mam usg w odstepstwie 5 dni tylko i nie jest mi to na reke, bo nie chce mi sie znowu jechac........ meczace to jest........
ale do nastepnego- panstowego usg bede musiala poczekac 5 tygodni, nie wiem jak ja to zniose ale jak nie bede miala zadnych problemow to nie bede jechac wczesniej prywatnie
mnie tam to w ogole nie interesuje czy kobieta idzie np w ciazy 2-3 razy na usg czy 15 tak samo czy kupuje rzeczy bedac w ciazy czy dopiero po urodzeniu dziecka, czy zamiast rodzic sn to wybiera cesarke..... mi sie to wydaje indywidualna sprawa, ostatnio to chyba w ogole do wielu rzeczy podchodze bardziej z dystansem i olewczo

milego dnia dla Was dziewczynki
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.